Contents

Як користуватися QBittorrent анонімно

QBittorrent – один із найкращих доступних торент-клієнтів. Він надзвичайно популярний і надзвичайно функціональний, але легкий (ледь використовує будь-які системні ресурси). Ми покажемо вам, як користуватися QBittorrent анонімно, тож ви можете завантажувати торренти приватно.

Як і всі основні торент-клієнти, QBittorrent вразливий до ризиків для безпеки, які вбудовані в протокол bittorrent:
Ваші завантаження відкрито видимі та незашифровані

Це означає, що всю вашу історію завантажень потенційно можуть контролювати не тільки ваш Інтернет-провайдер, але і сторонні компанії, що відстежують торрент.

Ця стаття навчить вас покроково:

Найкращий і найпростіший спосіб повністю анонімізувати завантаження торрентів за допомогою QBittorrent. (У нас також є путівники для uTorrent, Vuze та Deluge).

Навіщо вам хотіти анонімних торрентів?

Bittorrent – це надзвичайно ефективний спосіб швидкого розповсюдження великих файлів, але він має величезні вбудовані витоки конфіденційності, які можуть легко викрити всю вашу історію завантажень, якщо ви не підключите їх.

Є дві основні вразливості безпеки:

 1. Ваша IP-адреса публічно видно в кожному рої
 2. Завантаження не шифруються (ваш Інтернет-провайдер може бачити / записувати / утискати завантаження торрента)

Давайте розглянемо ці витоки 1 на 1…

Витік №1: IP-адреса видно всім

Це найнебезпечніша витік і найбільша загроза вашій конфіденційності під час завантаження торрентів.

Для того, щоб однолітки могли з’єднуватися один з одним, трекер надає список усіх IP-адрес, що висівають / завантажують саме цей торрент. Якщо ви не будете вживати заходів, щоб приховати свою торентну IP-адресу, ваш справжній відстежуваний IP-адресу буде видно кожному.

Ось як легко переглянути IP-адреси тих, хто поділився з вами торрентами:

IP-витік для однолітків

Ровесники обмінюються торентом Linux. (IP-адресу частково розмито для конфіденційності)

Ви не тільки можете бачити повну IP-адресу всіх підключених однолітків, ви також можете бачити, який порт # їх використовує, торрент-клієнт та скільки файлу, який вони вже завантажили.

Навіть страшніше, є буквально десятки компаній та організацій, які відстежують та збирають дані ІР із величезної кількості породних роїв. Деякі навіть покажуть вам, яку торрент-активність вони відстежували на вашу IP-адресу.

На щастя, ви можете приховати свою “справжню” IP-адресу в торрент-рої та замінити її тимчасовим IP-адресою, який не можна відстежувати.
Це легко здійснити за допомогою VPN-сервісу без реєстрації (та зручного для потоків).

Ми точно покажемо вам, як це зробити пізніше в цьому посібнику. Читайте далі…

Витік №2: Ваш Інтернет-провайдер (ISP) може бачити ваше завантаження & історія веб

За замовчуванням дані Bittorrent передаються в простому тексті (незашифровані). Це означає, що ваш провайдер може:

 • Подивіться, що ви відвідуєте торрент-сайти
 • Подивіться, які файли ви завантажуєте / ділите
 • Дросель (повільно) або блокуйте пропускну здатність торрента.

Рішення: Використовуючи шифрування торрента, ви можете запобігти моніторингу провайдера або сповільнити завантаження торрента. Насправді, якщо ви використовуєте сильне шифрування VPN, ваш Інтернет-провайдер не матиме поняття, що ви робите в Інтернеті або які файли завантажуєте.

Ми покажемо вам, як використовувати VPN з QBittorrent пізніше у посібнику. Ви також можете використовувати вбудоване шифрування QBittorrent, яке є безкоштовним методом шифрування завантажень торрентів, хоча захист, який він надає, не такий потужний чи всебічний, як те, що ви отримаєте від VPN.

2 інструменти для анонімних завантажень Qbittorrent

Є два інструменти, за допомогою яких можна ефективно приховати торрент-активність QBittorrent. Це:

 1. Служба віртуальної приватної мережі без реєстрації
 2. Проксі-сервер SOCKS без реєстрації

Сігналы абмеркавання
У кожної технології є свої переваги, і вони навіть сильніші при спільному використанні. Ви можете знайти більше інформації тут:

 • 3 кроки до абсолютно анонімних торрентів
 • Проксі або VPN (Який найкраще працює для приватних торрентів?)

Далі ми покажемо, що ви використовуєте обидва методи з Qbittorrent (або окремо, або разом). Ми також покажемо вам наші улюблені VPN для завантаження торентів.

Ще краще, що кілька VPN-серверів, що підходять до торрентів, насправді включають послугу проксі-сервера SOCKS без додаткової плати, так що ви можете отримати найкраще з обох світів, не оплачуючи 2 різні послуги.

Чи є безкоштовні варіанти?
Коротка відповідь – НІ для VPN та “Так, але …” для проксі. Ось угода…

Там є кілька безкоштовних VPN, навіть 1, який стверджує, що він вільний і не входить у систему, але ось улов. Усі ці безкоштовні VPN спеціально блокують торренти в їхній мережі. Вони дозволяють торренти лише в тому випадку, якщо ви перейдете на платний план. Прочитайте наш посібник з безкоштовних торент-VPN для отримання додаткової інформації.

Що стосується проксі-сервісів, ви, безумовно, можете знайти кілька безкоштовних проксі-серверів SOCKS в Інтернеті, і вони фактично можуть бути використані разом із Qbittorrent, використовуючи інструкції, викладені в цьому посібнику..

Однак у безкоштовних проксі є кілька обмежень:

 1. Майже 100% з них ведуть журнали (це означає, що завантаження не є анонімними)
 2. Остерігайтеся «прозорих» проксі (це означає, що ваша реальна IP-адреса передається проксі-сервером і все ще видно)
 3. Повільні швидкості / ненадійні (Більшість безкоштовних проксі-серверів переповнені, значить, швидкість буде повільною. Крім того, сервери часто знижуються, а час роботи до 50% – не рідкість.
 4. Торренти заблоковані – І нарешті, це не повинно вас здивувати, дізнавшись, що багато безкоштовних проксі-серверів активно блокують часто використовувані торент-порти.

HOw використовувати VPN з Qbittorrent

Використання VPN з Qbittorrent – це найпростіший спосіб швидкої анонімності ваших торрентів. На реєстрацію, завантаження та підключення до VPN потрібно менше 5 хвилин. Ми рекомендуємо завжди використовувати точний VPN, який не підтримує журнали.

VPN шифрує 100% даних, переданих на / з вашого комп’ютера, включаючи ваш веб-браузер та програмне забезпечення Qbittorrent. Веб-сайти та торрент-одноранці не знають вашу справжню IP-адресу, вони побачать тимчасову IP-адресу, призначену вам сервером VPN.

Ось як це зробити:

Крок №1: Підпишіться на службу VPN без реєстрації
Існує близько 10 різних варіантів. Було б важко знайти кращу цінність, ніж Приватний доступ до Інтернету (названо найкращим торент-VPN 2015 року)

Крок №2: Завантажте, встановіть та підключіться до VPN-сервера
Установка займає менше 1 хвилини. Для підключення до сервера (за допомогою PIA) просто клацніть правою кнопкою миші на піктограмі лотка і виберіть місце розташування сервера. Ми рекомендуємо вибрати місцезнаходження, яке не використовується нами (Нідерланди добре працюють).

Піктограма лотка PIA

Піктограма лотка PIA (позначена w / зеленою крапкою)

Сервери VPN PIA

Список серверів PIA (клацніть правою кнопкою миші для доступу)

Крок №3: Перевірте, чи змінилась ваша IP-адреса
В якості додаткових заходів безпеки ви можете скористатися безкоштовним інструментом, таким як IPleak.net, щоб перевірити, чи змінилася ваша IP-адреса перед запуском Qbittorrent. Ось мій знімок екрана після підключення до сервера VPN:

Картина

Так, це серйозно так просто. Усі активні торрент-дії тепер будуть спрямовані через вашу нову IP-адресу.

Крок №4: Відкрийте QBittorrent та завантажте торрент
Після перевірки IP-адреси браузера ви можете безпечно відкрити Qbittorrent і почати торрент. Пізніше в цьому посібнику ми покажемо, як перевірити IP-адресу вашого торрент-програмного забезпечення (на всякий випадок). Ви також можете прочитати цей посібник.

Як використовувати проксі з QBittorrent

У цьому розділі ми навчимо вас використовувати приховувати свою торрент-IP-адресу в QBittorrent за допомогою проксі-сервера, зокрема, для торекс-проксі-сервера SOCKS. (Дізнайтеся більше про різницю проксі-серверів SOCKS та HTTP для торрентінгу).

Використання проксі-сервера з Qbittorrent має ряд переваг перед VPN:

 • Швидкість проксі, як правило, трохи швидша, ніж VPN (без шифрування)
 • Ваша торрент-IP-адреса буде відрізнятися від IP-адреси веб-браузера (проксі використовується лише для торрентів)

Мінусом використання ТОЛЬКО проксі є те, що ваш торрент-трафік не буде зашифрований. Це може відкрити вам прослуховування вашого провайдера. Ви можете використовувати вбудований параметр шифрування QBittorrent (пізніше в цьому посібнику), але цей варіант зменшить кількість доступних ваших ровесників.

Ось чому ми рекомендуємо використовувати проксі + VPN разом для кращого з обох світів та для шифрування STRONG.
Для цього просто дотримуйтесь цього посібника з налаштування проксі, а потім підключіться до VPN перед відкриттям Qbittorrent. Детальніше про це пізніше.

Налаштування проксі-сервера QBittorrent Крок №1: Виберіть службу проксі-сервера, що не реєструється

Для того, щоб налаштувати параметри проксі QBittorrent, вам знадобиться проксі-сервіс проксі-сервера. Ось наші основні рекомендації (2 з 3 включають VPN + проксі-сервіс за ціною все включено. Це найкраща пропозиція, особливо якщо ви плануєте одночасно використовувати VPN та проксі).
Сігналы абмеркавання
Ось наш головний вибір:

 1. Приватний доступ до Інтернету – VPN + проксі-сервіс у кожному плані, швидкісні швидкості та названий найкращим торентним VPN року. Ціни починаються від $ 3,33 / місяць – це неперевершена цінність.
 2. Сховати.me – VPN + проксі-сервіс у кожному плані. Більше 30 локацій проксі-серверів SOCKS. Без колод, зручно для потоків. З іншого боку, це потрійна ціна приватного доступу до Інтернету
 3. Торгуард – VPN + проксі-сервіс продається окремо. Їх торрент-проксі-сервіс є найкращим в усіх місцях, де розміщено 5 країн, і автоінсталятор проксі (тому вам не доведеться налаштовувати налаштування вручну). Опція автоматичної установки працює лише для uTorrent, Deluge та Vuze.

Якщо ви не впевнені, що вибрати: просто зайдіть з приватним доступом до Інтернету. Це найкраща угода, має швидкісні швидкості та задовольнятиме потреби 95% користувачів.

Ви також можете перевірити це порівняння Torguard проти приватного доступу до Інтернету.

добре, тепер, коли ви отримали собі проксі-сервер для використання, давайте перейдемо до покрокових інструкцій із налаштування:

Крок №2: Відкрийте параметри проксі-сервера QBittorrent

Щоб отримати доступ до налаштувань проксі в QBittorrent, вам потрібно перейти Інструменти > Параметри > З’єднання (вкладка)
Ви також можете відкрити меню параметрів, натиснувши “Alt + O”

Натиснувши на значок “З’єднання” зліва в меню опцій, ви побачите це:

Налаштування з'єднання QBittorrent

Інструменти > Параметри > З’єднання

Не хвилюйтеся, якщо ваші налаштування зараз не виглядають так, як зараз. Ми все одно будемо змінювати налаштування. Розділи, які ми будемо змінювати, позначені зеленою крапкою.

Також ліворуч позначена вкладка “З’єднання”, тому ви знаєте, як отримати доступ до цього меню.

Ми пройдемо через розділи 1 по 1…

Крок №3: Порт прослуховування

Це порт №, який Qbittorrent використовуватиме для прослуховування нових однорангових з’єднань. Якщо ви не ввімкните відображення uPnP чи NAT, зіткнення портів вам доведеться вручну налаштувати переадресацію портів на маршрутизаторі, щоб отримати гарні зв’язки між собою.

Пересилання портів виходить за межі цієї статті (і може бути справжнім болем у попці), тому більшість користувачів повинні використовувати нашу рекомендовану установку, яка:

 • № порту для вхідних з’єднань: Виберіть будь-який або натисніть випадковим чином, щоб вибрати випадковий порт
 • Використовуйте uPnp / NAT PMP: Поставте цей прапорець. Він автоматично пересилає вибраний порт через ваш маршрутизатор
 • Використовуйте інший порт для кожного запуску: За бажанням. Ми рекомендуємо ввімкнути це до тих пір, поки все працює безперебійно.

Тож ідеальні налаштування виглядають так:

Порт прослуховування Qbittorrent

Налаштування порту прослуховування (випадковий порт)

Крок №4: Налаштування проксі

Точні налаштування проксі, які ви використовуєте, змінюватимуться залежно від того, яку проксі-сервіру ви виберете. У цьому посібнику буде показано ідеальне налаштування для Приватний доступ до Інтернету і Торгуард.

Якщо ви вибрали інший проксі-сервіс, просто зверніться до їхньої документації / служби підтримки щодо правильних налаштувань. Налаштування, які зміняться:

 • Ведучий: Адреса проксі-сервера
 • Порт: Порт #, який використовує ваша проксі-сервіс
 • Аутентифікація: Увімкніть це, якщо для проксі-сервісу потрібен логін / пароль для доступу (більшість)
 • Ім’я користувача Пароль: Це дані про вхід, надані провайдером проксі.

Далі – повні інструкції з налаштування проксі для приватного доступу до Інтернету та Torguard…

Налаштування проксі QBittorrent (приватний доступ в Інтернет)

Приватний доступ до Інтернету надає абонентам повний доступ до свого швидкісного проксі-сервера, розташованого в Нідерландах. Однак необхідний один додатковий крок. Ви повинні генерувати окремий комбінат користувача / пароля для проксі.

Щоб отримати свій логін / пароль проксі-сервера
Після реєстрації в PIA увійдіть до панелі управління на їхньому веб-сайті. Після входу у свій обліковий запис прокрутіть униз донизу, і ви побачите такий розділ:

Реєстрація даних про проксі-сервера PIA

Створіть свій пароль / пароль проксі на панелі акаунта


Просто натисніть кнопку “Відновити ім’я користувача / пароль”, щоб отримати свої дані для входу. Ми будемо використовувати їх трохи пізніше, тому залиште вікно відкритим, щоб легко скопіювати + вставити.

Налаштування QBittorrent:
Змініть налаштування, щоб вони точно відповідали цим:

 • Тип: ШАХКИ5
 • Ведучий: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • Порт: 1080 рік

Повні налаштування будуть виглядати як на зображенні нижче. Обов’язково поставте прапорці, як показано на малюнку.

Введіть своє ім’я користувача / пароль у правильні поля.

Налаштування проксі-сервера PIA (QBittorrent)

Налаштування проксі-сервера PIA

Це все, ваш проксі все налаштовано. Переконайтесь, що перезапустіть Qbittorrent, щоб налаштування набули чинності.
Щоб переконатися, що проксі працює належним чином, прочитайте: Як перевірити IP-адресу торрент

Налаштування проксі QBittorrent (Torguard)

Ось правильні налаштування проксі-сервера, якщо ви підписник Torguard.

Тип: ШАХКИ5
Ведучий: proxy.torguard.org
Порт: 1080/1085/1090 (ви можете використовувати будь-яке з них. Якщо 1080 не працює, спробуйте інше. Деякі провайдери блокують 1080.
Ім’я користувача: Забезпечується torguard на панелі вашого облікового запису
Пароль: Забезпечено торгуардом

тому повні налаштування повинні виглядати так:

Налаштування проксі-сервера Torguard (Qbittorrent)

Налаштування проксі-сервера Torguard

Ось так, налаштування завершено. Переконайтесь, що перезавантажте QBittorrent, а потім перевірте свій Torrent IP (керівництво), щоб переконатися, що все працює правильно.

Налаштування шифрування QBittorrent

QBittorrent має вбудовану підтримку шифрування RC4, яка може допомогти вам уникнути формування трафіку (Інтернет-провайдер сповільнює ваші потоки). Мінус цього методу шифрування полягає в тому, що він різко знизить вашу кількість доступних швидкостей, що ускладнить завантаження торрентів з кількома сівалками.

Ось чому ми рекомендуємо використовувати VPN (з проксі-сервером або без нього), щоб отримати набагато більш сильне шифрування та 100% доступність однорангових. Наш путівник із шифрування торента пояснить, чому.

Якщо ваш Інтернет-провайдер блокує / заглушує торенти, і ви хочете спробувати вбудоване шифрування QBittorrent, ось правильні налаштування … (Для доступу до цього меню перейдіть на вкладку “Bittorrent” у меню “Параметри” (Інструменти) > Параметри > Bittorrent).

Режим шифрування №1 (необов’язковий режим)

Цей режим використовуватиме зашифровані з’єднання, коли вони доступні, але вони все ще підключатимуться до незашифрованих однолітків. У вас буде 100% доступність однолітків, але це не забезпечить особливого захисту від дроселювання.

Необов’язкове шифрування

Необов’язковий режим шифрування (використовувати, якщо він доступний)

Режим шифрування №2: Необхідне шифрування

Цей режим підключатиметься лише до зашифрованих аналогів. 100% вашої торрент-діяльності буде зашифровано, але ви матимете доступ до невеликого% доступних однолітків (адже більшість людей не вмикає шифрування).

Необхідне шифрування

Шифрування QBittorrent (необхідний режим)

Використання VPN & Проксі одночасно

Цей метод дасть вам найкраще з обох світів, які ви отримаєте:

 • Окрема IP-адреса для вашого веб-браузера та QBittorrent
 • браузер & торрент-IP буде відрізнятися від вашої ‘реальної’ IP-адреси
 • Ваш веб-перегляд буде зашифрований (ISP не знатиме, що ви відвідуєте торрент-сайти чи завантажуєте торрент).

Якщо ви підписалися на послугу VPN, наприклад приватний доступ до Інтернету, ви можете отримати послугу VPN + проксі, не платячи за кожну окремо. Для максимального захисту, однак, оптимально використовувати одну компанію для обслуговування VPN, а іншу – для проксі-сервісу (тому жодна компанія не знає повної картини).

ПРИМІТКА: Використання VPN + проксі разом не потрібно. Більше 90% користувачів просто використовуватиме те чи інше та буде абсолютно безпечним, але якщо ви обережні, це забезпечить вам оптимальну безпеку.

Для того, щоб реально використовувати обидва одночасно, просто переконайтеся, що ви виконуєте 2 прості дії:

 1. Підключіться до VPN перед відкриттям Qbittorrent. (Якщо ви підключитесь, поки Qbittitorrent вже підключений до проксі-сервера, ви викличете помилку проксі, оскільки ваша IP-адреса змінилася).
 2. Відкрити Qbittorrent – як тільки VPN-з’єднання встановлено, тепер ви можете відкрити Qbittorrent і все повинно працювати безперебійно.

Під цим налаштуванням IP-адреса вашого веб-браузера буде IP-адресою вашого VPN, а торент-IP – вашою IP-адресою проксі-сервера.

Підвищення і додаткові ресурси

Дякуємо, що прочитали цей посібник. Якщо ви дотримувались цього крок за кроком, ваші торренти повинні бути повністю анонімізовані, і ваша “справжня” IP-адреса більше не буде видима для інших однолітків торрент.

Якщо ви все ще шукаєте додаткову інформацію про VPN, анонімний торрент, шифрування тощо, перегляньте деякі з цих інших статей:

Посібники

Як користуватися uTorrent анонімно
Як користуватися Vuze анонімно
Як придбати VPN за допомогою Bitcoin
Як перевірити ваш торент-IP
Посібник із шифрування торента

Відгуки / Порівняння

Огляд приватного доступу до Інтернету
Огляд IPVanish
Огляд Торгуарда
Приватний доступ до Інтернету проти IPVanish
Приватний доступ до Інтернету проти Torguard

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me