Jak sprawić, by uTorrent był całkowicie „ANONIMOWY”

Jak korzystać z anonimowo uTorrent

uTorrent jest jednym z najpopularniejszych klientów BiTorrent na świecie i wielu użytkowników chce wiedzieć jak używać anonimowo uTorrent. Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć ten prosty przewodnik do anonimizacji Twojej aktywności uTorrent za pomocą usługi VPN lub proxy.


Czy lubisz Vuze? Mamy również przewodnik na temat anonimowego korzystania z Vuze! A teraz także Potop.

Wprowadzenie do anonimowych torrentów

Nie ma znaczenia, jakiego klienta BitTorrent używasz ani jakiego torrenta pobierasz, istnieją dwie główne metody anonimowego pobierania torrentów: Opcja 1 = VPN (wirtualna sieć prywatna), opcja 2 = anonimowa usługa proxy.

Istnieje wiele opcji dla różnych dostawców usług VPN lub proxy, ale ostatecznie wszystkie są zaprojektowane tak, aby zrobić jedną rzecz i zrobić to dobrze: ukryj swoją prawdziwą tożsamość podczas pobierania torrentów

Najszybsza sieć VPN dla torrentów&# 65279;

Anonimowy utorrent z IPVanish

* Brak dzienników *
* Najszybsze prędkości *
Tylko VPN z siecią Tier-1

Uzyskaj IPVanish

Wszystkie plany są objęte 7-dniową gwarancją 100% zwrotu

Dlaczego powinienem używać anonimowo uTorrent?

Napisaliśmy cały artykuł o przyczynach anonimizacji twoich torrentów, ale krótka odpowiedź brzmi:

Jeśli nie używasz uTorrent anonimowo, nie wiesz, kto monitoruje twoje pobrania i co robią z tymi informacjami. O ile nie podejmiesz kroków w celu ochrony siebie, twój prawdziwy adres IP jest dostępny dla każdego, kto może zobaczyć na uTorrent.

Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale możesz wyciągnąć listę wszystkich peerów, z którymi jesteś połączony w danym roju bittorrent i zobaczyć pełne adresy IP dla każdego peera. Dla tych, którzy nie znają tego terminu, an Adres IP to unikalne numery seryjne, które są przydzielane przez dostawcę usług internetowych. Adres IP może być użyty do identyfikacji unikalnego komputera, urządzenia lub połączenia.

Aby zobaczyć swój obecny adres IP, przejdź do Sprawdź swój adres IP na IPVanish.com (jest całkowicie darmowy i zajmuje 5 sekund. Twój adres IP będzie w lewym górnym rogu). Yikes! Prawda jest taka, że ​​jesteś o wiele mniej anonimowy w Internecie, niż ci się wydaje.

Jak wyglądasz na uTorrent

Dla każdego roju plików, którego jesteś częścią podczas korzystania z uTorrent, możesz zobaczyć listę wszystkich peerów (komputerów) aktualnie podłączonych do roju, a także dodatkowe informacje o nich, w tym: adres IP, oprogramowanie klienckie, prędkość pobierania / wysyłania.

twój adres IP na liście peer utorrent

Adresy uTorrent Peer IP (niewyraźne ostatnie cyfry)

Powyżej znajduje się zrzut ekranu roju do filmu dokumentalnego o zatoce piratów "TBP AFK." Ostatnie cyfry adresów IP z roju zostały przeze mnie celowo zamazane (nawet jeśli jest to torrent domeny publicznej), aby zachować ich anonimowość. Jak widać, każdy peer jest zmuszony pokazać swój adres IP w uTorrent (w ten sposób możesz połączyć się z innymi peerami w roju). Pomyśl o tym: czy wolisz, aby adres IP wyświetlany w usłudze uTorrent był Twoim „prawdziwym adresem IP” czy „anonimowym adresem IP” dostarczonym przez VPN lub usługę proxy?

Mogę prawie zagwarantować, że twoja odpowiedź to druga opcja (wiem, że moja jest). Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać anonimowy adres IP.

2 opcje anonimowego uTorrent: VPN lub PRoxy

Zanim przejdziemy do naszych anonimowych przewodników konfiguracji uTorrent, oto krótki przegląd różnicy między VPN a usługami proxy dla torrentów. Przeczytaj także nasze bardziej szczegółowe porównanie zalet / wad usługi VPN vs proxy.

Wirtualna sieć prywatna (VPN):
 • Wyższe szyfrowanie
 • Szyfruje / anonimizuje twoje Cały połączenie internetowe
 • Nieco droższe
 • Nieco wolniej (ze względu na silniejsze szyfrowanie)
 • Nasz najlepiej oceniany VPN dla Bitorrent
Anonimowa usługa proxy:
 • Niższe szyfrowanie
 • Szyfruje / anonimizuje określone programy / porty
 • Nieco tańsze
 • Nieco szybciej (z powodu mniej szyfrowania)
 • # 1 Torrent Proxy Service

Jak korzystać z VPN z uTorrent (łatwa konfiguracja)

Obecnie wszyscy najlepsi dostawcy VPN mają łatwe w obsłudze oprogramowanie VPN, które jest tak proste, jak jedno kliknięcie, aby połączyć się i chronić twoje połączenie internetowe (w tym torrenty). W rezultacie anonimowe korzystanie z uTorrenta z VPN jest tak proste, jak zarejestrowanie się w usłudze VPN, pobranie oprogramowania i kliknięcie „połącz” (oczywiście otwórz utorrent po podłączeniu VPN)

Wybierając VPN dla uTorrent, należy pamiętać o kilku kwestiach:

 1. VPN, który nie prowadzi dzienników, sprawi, że będziesz jeszcze bardziej anonimowy
 2. Niektóre VPN nie pozwalają na torrenty. VPN, które oferujemy na tej stronie Zrobić!
 3. Niektóre sieci VPN mają dodatkowe funkcje, dzięki czemu są lepsze dla torrentów (np. Przełącznik zabicia).

Nasze ulubione VPN dla uTorrent

IPvanish uTorrent

# 1 IPVanish VPN

IPVanish to nasza ulubiona sieć VPN dla uTorrent z kilku powodów. Pierwszy, nie przechowują żadnych dzienników VPN, nawet dzienników połączeń, więc korzystanie z nich jest całkowicie anonimowe.

druga, IPVanish jest niezwykle szybki; jeden z najszybszych, jakie kiedykolwiek testowaliśmy, więc Twoje prędkości uTorrent nie powinny ucierpieć tylko dlatego, że masz połączenie z VPN.

Po trzecie, IPVanish ma doskonałą obsługę klienta i jest amerykańską korporacją, więc możesz mieć pewność, że dotrzymają gwarancji, które dają swoim klientom. Ceny zaczynają się od 6,50 USD / miesiąc. Odwiedź IPvanish lub przeczytaj najpierw naszą recenzję IPvanish!
W pobliżu
W pobliżu

PIA dla uTorrent# 2 PIA
Prywatny dostęp do Internetu jest jedną z najpopularniejszych sieci VPN dla uTorrent. Nie przechowują ŻADNYCH dzienników, i są niezwykle przystępne, z nieograniczoną usługą VPN już od 3,33 USD / miesiąc. To tylko 40 USD rocznie!

Co więcej, PIA obejmuje w swoim oprogramowaniu ochronę przed wyciekiem DNS i przełącznik zabijania VPN, co oznacza, że ​​Twoje prawdziwe IP nigdy nie zostanie przypadkowo narażone na uTorrent bez Twojej wiedzy.

Prywatny dostęp do Internetu obejmuje nawet bezpłatne serwery proxy z abonamentem, więc jeśli wolisz łączyć się z uTorrent przez proxy zamiast VPN, jest to opcja. Odwiedź PIA, aby się zarejestrować lub przeczytaj naszą szczegółową recenzję PIA.

Proxy.sh z uTorrent# 3 Proxy.sh VPN
Proxy.sh jest naprawdę wyjątkowy wśród firm VPN. Nadają priorytet przejrzystości (swoim klientom), a jednocześnie robią wszystko, co w ich mocy, aby ich klienci byli całkowicie anonimowi w Internecie. Publikują wyjątkowy „raport przejrzystości” zawiera listę wszystkich wniosków prawnych otrzymanych przez proxy.sh (na przykład: skargi o naruszenie praw autorskich), a także wszystkich działań podjętych przez Proxy.sh w odpowiedzi. Sprawdź naszą praktyczną recenzję proxy.sh, aby uzyskać więcej informacji.

Podobnie jak inne VPN, Proxy.sh nie prowadzi żadnych dzienników z każdego gatunku. Pozwalają na torrenty na wszystkich serwerach, a ceny zaczynają się już od 3,33 USD / miesiąc (40 USD / rok). Obejmują one również ochronę przed wyciekiem DNS i przełącznik zabicia VPN w swoim oprogramowaniu dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Użyj proxy dla anonimowego uTorrenta (opcja łatwej konfiguracji)

Jasne, możesz ręcznie skonfigurować uTorrent, aby pobierał torrenty anonimowo za pomocą serwera proxy, ale czy wolałbyś nie mieć Opcja instalacji jednym kliknięciem dzięki czemu możesz pobrać dostosowaną wersję uTorrent ze wszystkimi poprawnymi ustawieniami już wprowadzonymi?

Dwie najlepsze anonimowe usługi proxy oferują tę opcję. Dowiedz się o zaletach każdej usługi i o tym, jak skonfigurować klienta uTorrent.
Łatwa konfiguracja Torguard uTorrentAnonimowy Proxy Torguard
Jak sama nazwa wskazuje, Torguard’s anonimowe usługi VPN i proxy są dostosowane do potrzeb użytkowników Bittorrent. Zapewniają także funkcje zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo, takie jak: Bez dzienników, VPN Kill Switch i DNS Leak Protection.

Torguard oferuje zarówno anonimowe usługi proxy, jak i usługi VPN. Usługa proxy rozpoczyna się poniżej 4 USD / miesiąc (mniej niż 50 USD / rok). Ich serwery są szybkie, a ich najwyższym priorytetem jest prywatność ich klientów. Możesz przeczytać naszą recenzję Torguard lub to porównanie serwerów proxy Torguard i BTguard.

Torguard sprawia, że ​​konfiguracja uTorrent jest niezwykle łatwa. Mają oprogramowanie, które pozwala wybrać spośród niestandardowych opcji, a następnie automatycznie zastosować wszystkie ustawienia do ulubionego klienta torrenta (w tym uTorrent, Vuze i Potop) za pomocą jednego kliknięcia.

Po prawej stronie znajduje się narzędzie do konfiguracji proxy Torguard. Po prostu wybierz preferowaną opcję z poniższych kroków, a następnie kliknij „zastosuj ustawienia”, a wybrane ustawienia zostaną automatycznie zastosowane do twojego ulubionego klienta torrent (takiego jak uTorrent)

Po prostu wpisz:

 1. szczegóły logowania
 2. Preferowany serwer Torguard (lub automatyczny)
 3. Preferowany klient Torrent

Następnie kliknij „Zastosuj ustawienia” i ciesz się!

Odwiedź Torguard teraz!

Łatwa konfiguracja Torguard uTorrent

Zdjęcie z Torguard

Obrazek
BTGuard to druga bardzo popularna usługa proxy torrent. Podobnie jak Torguard brak dzienników, mieć duże prędkości, i mieć super łatwa konfiguracja dla uTorrent.

Po zarejestrowaniu konta BTguard pojawi się opcja pobrania wstępnie skonfigurowanej wersji uTorrent, która ma już wszystkie prawidłowe ustawienia.

Dzięki opcji łatwej instalacji możesz dosłownie uruchomić i pobierać anonimowo torrenty w mniej niż 5 minut. To takie proste. Jeśli nie jesteś pewien, czy powinieneś wybrać Btguard czy Torguard, sprawdź nasze porównanie torrent proxy.

Podręcznik ręcznej konfiguracji proxy dla uTorrent

Jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad opcjami połączenia lub chcesz korzystać z usługi uTorrent z usługą proxy, która nie ma łatwej opcji konfiguracji (takiej jak prywatny dostęp do Internetu, Proxy.sh lub IBVPN), zapoznaj się z naszą pełną instrukcją przewodnik instalacji.

Krok 1: Zarejestruj się w celu uzyskania anonimowej usługi proxy
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zarejestruj się w jednej z wielu anonimowych usług proxy, które zalecamy w tym artykule. Niektóre usługi VPN obejmują również bezpłatną usługę proxy przy zakupie, w tym: prywatny dostęp do Internetu, Proxy.sh i iBVPN (Total lub Ultimate VPN Package). Każdy z nich będzie działał z naszym podręcznikiem konfiguracji ręcznej.

Krok 2: Otwórz Utorrent i przejdź do Menu > Opcje > Preferencje (lub po prostu naciśnij „Ctrl + P”)

Krok 3: Przejdź do sekcji Preferencje „Połączenie”

Po lewej stronie okna preferencji, które się pojawi, powinieneś zobaczyć różne sekcje menu. (Są one pokazane na obrazku po prawej stronie). Wybierz „połączenie” czwarta opcja w dół.

Krok 4: Skonfiguruj opcje połączenia.

Istnieje wiele opcji dotyczących konfiguracji serwera proxy. Poprowadzimy Cię przez nie, podpowiadając, które z nich są opcjonalne, a które z pewnością należy sprawdzić.

Ekran Połączenia będzie wyglądał mniej więcej tak … (poniżej)

Obrazek

Sekcje preferencji uTorrent

Preferencje połączenia uTorrent proxy

Preferencje połączeń uTorrent (oznaczone przez nas kolorami)

Sekcja portu odsłuchowego:
Port używany do połączenia przychodzącego:

To, czy korzystasz z określonego portu, czy z portu losowego, zależy od tego, czy zamierzasz korzystać z opcji mapowania portów UPnP lub NAT-PMP, czy też z nich..

Jeśli używasz mapowania portów UPnP lub NAT, możesz użyć losowego portu i wybrać losowy port podczas uruchamiania (lub nie, ale powiedzmy, że powinieneś wybrać losowy, chyba że masz problemy z szybkością połączenia)

Jeśli nie korzystasz z mapowania portów plug-play, musisz skonfigurować przekierowanie portów dla routera, aby zezwolić na port wybrany przez użytkownika uTorrent do komputera.

UPnP i NAT-PMP
Zaznaczenie jednej lub obu tych opcji umożliwia funkcjonalność plug-and-play dla routingu portów, co oznacza, że ​​nie musisz konfigurować ręcznego przekierowywania portów. Zalecamy najpierw wypróbowanie NAT-PMP, a jeśli to nie działa dobrze, spróbuj UPnP. Przyczyną jest to, że łata została wykryta w UPnP, która została załatana, ale problem może dotyczyć starszych routerów. Lepiej dmuchać na zimne.

Wyjątek zapory systemu Windows: Sprawdź to. Umożliwi to ruchowi uTorrent przedostanie się przez zaporę systemu Windows. Jeśli tego nie zaznaczysz, możesz mieć bardzo wolne prędkości lub trudności z połączeniem z rówieśnikami.

Ustawienia serwera proxy:

Rodzaj: wybierz typ swojego serwera proxy z rozwijanej listy. Zwykle są to skarpetki5, chyba że dostawca mówi ci inaczej.

Pełnomocnik: wprowadź adres swojego serwera proxy. Może to być adres internetowy, taki jak „proxy.btguard.com” lub „proxy.torguard.tg” (dostawca proxy poinformuje Cię, jaki jest adres) lub może to być po prostu adres IP serwera proxy, taki jak „ 192.168.1.1 ‘(Ponownie, twój dostawca usług proxy powie ci, jakiego adresu użyć w przewodniku konfiguracji.

Port: Przewodnik konfiguracji serwera proxy powie ci również, którego portu użyć. Jeśli masz listę dostępnych adresów serwerów proxy, każdy może mieć własny port. Wybierz odpowiedni.

Nazwa użytkownika Hasło: Są to dane logowania, które otrzymałeś po zarejestrowaniu się w usłudze proxy.

Inne opcje: Upewnij się zaznacz wszystkie opcje oznaczone zieloną kropką! Zaznaczenie ich sprawi, że Twój ruch torrentowy zostanie przekierowany przez serwer proxy, a żadne dane osobowe nie zostaną ujawnione podczas korzystania z uTorrent.

Konfiguracja jest zakończona!

Po zastosowaniu ustawień ponownie uruchom uTorrent. Jeśli chcesz sprawdzić, czy serwer proxy działa poprawnie, użyj tego narzędzia, aby sprawdzić adres IP torrenta. Wystarczy kliknąć przycisk „link magnesu” i otworzyć link magnesu w uTorrent. Strona internetowa wyświetli adres IP powiązany z uTorrent. Sprawdź, czy różni się on od adresu IP przeglądarki internetowej za pomocą narzędzia takiego jak iplocation.net. Jeśli tak, wszystko gotowe!

Jeśli z jakiegoś powodu jest to nadal ten sam adres IP co zwykle, sprawdź dokładnie wszystkie ustawienia, a następnie, jeśli nadal nie możesz znaleźć problemu, skontaktuj się z obsługą klienta.

Dzięki za przeczytanie tego artykułu, mam nadzieję, że był pomocny! Możesz skorzystać z następujących linków:

Nawigacja:
 • Dom
 • Anonimowy przewodnik Bittorrent
 • Najlepsze VPN dla Bittorrent
 • BTGuard vs Torguard Proxy
 • IPVanish vs HideMyAss VPN
 • Prywatny dostęp do Internetu vs. Torguard
 • Prywatny dostęp do Internetu vs BTGuard
 • Torguard vs BTGuard
Recenzje VPN:
 • IPVanish
 • Torguard
 • Prywatny dostęp do Internetu
 • Proxy.sh
 • HideMyAss
 • IBVPN
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map