Contents

Шифрування торрента 101

Що таке шифрування торентом? Вам потрібно зашифрувати свої торренти? Яка користь і який найкращий метод для шифрування торрентів?

Якщо у вас були такі (або подібні) думки раніше, ви не самотні. Шифрування торентом – одна з найпотужніших (і найменш зрозумілих) методів торрентінгу. Використання шифрування різко зросло, і всі основні клієнти бітторентів зараз пропонують певну форму вбудованого шифрування.

Цей посібник покаже, що ви навчите вас:

 1. Що таке шифрування торрента та чому це важливо
 2. Чому використання вбудованого шифрувального програмного забезпечення вашої торрент-програми НЕ найкращий варіант
 3. Як використовувати вбудоване шифрування (безкоштовний метод)
 4. Як використовувати VPN для більш сильного шифрування торрента & тримайте 100% своїх однолітків

Готові? Давай зробимо це.

Що таке шифрування

Ви використовуєте шифрування в Інтернеті щодня, хоча ви можете цього не усвідомлювати. Кожен раз, коли ви відвідуєте веб-сайт своєї банку або кредитної картки або здійснюєте покупку на Amazon; Ваш веб-браузер використовує шифрування. Шифрування заважає сторонній стороні читати передані вами дані.

Це запобігає крадіжці особи під час надсилання конфіденційних даних через Інтернет, таких як номери кредитних карток, адреси та паролі.

Без шифрування кожен, хто користується тією ж мережею, що і ви, потенційно може прочитати ваш повний потік даних (думайте, громадські мережі Wi-Fi). Також ваш Інтернет-провайдер (Інтернет-провайдер) може використовувати глибоку перевірку пакетів, щоб прочитати всі передані вами дані, контролювати завантаження та записувати вашу історію веб-пошуку..

Шифрування шифрує / захищає дані, які ви надсилаєте, тому лише веб-сайт / сервер, з яким ви спілкуєтесь, може прочитати їх.

Навіщо шифрувати свої торренти

Потрібно лише два слова, щоб пояснити, чому ви повинні зашифрувати свій торрент-трафік:

 1. Швидкість
 2. Конфіденційність

Сігналы абмеркавання
Швидкість:
Цей квартальний глобальний Інтернет-звіт показав, що bittorrent був першим користувачем пропускної здатності в Північній Америці у 2014 році, випередивши такі великі компанії, як Youtube, Netflix та Skype. Тож не дивно, що багато основних провайдерів вирішили заглушити (повільні) торрент-завантаження / завантаження.

Для того, щоб придушити певне програмне забезпечення / послугу, ваш Інтернет-провайдер повинен мати можливість зчитувати ваш трафік та відокремлювати його від інших невпорядкованих цілей використання. Шифрування заважає вашому Інтернет-провайдеру цього робити. Прочитайте наш повний посібник з придушення торентом для отримання додаткової інформації.

Конфіденційність: За замовчуванням завантаження торрентів повністю незашифровано. Це означає, що ваш Інтернет-провайдер може точно бачити, які файли ви засіваєте / завантажуєте та скільки даних ви передаєте через bittorrent. Правильне використання шифрування не дозволить вашому Інтернет-провайдеру контролювати завантаження.

2 варіанти шифрування: VPN проти вбудованого

Всі клієнтські торент-клієнти тепер мають необов’язкове вбудоване шифрування, але цей метод має свої обмеження та значно зменшить доступність (та швидкість) однолітків. Кращою альтернативою є використання інструменту під назвою VPN (Віртуальна приватна мережа). VPN забезпечує ще більш сильне шифрування, не зменшить # доступних ваших однолітків, і має додаткову перевагу приховування вашої IP-адреси у потокових роях.

Вбудований варіант шифрування

Це абсолютно безкоштовний метод шифрування, який дозволить зашифрувати передачу даних між іншими одноранками, до тих пір, поки в них також включено шифрування.

Якщо у однорангового програвача не ввімкнено шифрування, то залежно від налаштувань:

 1. Ваші дані будуть завантажені незашифрованими
 2. Ви не зможете завантажити з цього однорангового (якщо використовується режим примусового шифрування)

uTorrent налаштування шифрування

uTorrent Налаштування шифрування

Для того, щоб гарантувати повне зашифрування за допомогою вбудованого методу, режим шифрування повинен бути встановлений у “Примусово” (або еквівалент вашої власної торент-програми, про яку ми поговоримо в покрокових налаштуваннях пізніше). Мінусом цього є те, що ви зможете підключитися лише до однолітків, у яких також включено шифрування. Це може знизити доступних однолітків на цілих 95%.

Важлива примітка: Використання цього методу зашифрує лише завантаження торента. Це не зашифрує ваш веб-перегляд чи приховає факт відвідування торент-сайтів. Він також не зашифрує завантаження початкового файлу .torrent з Інтернету, а лише передачу базових файлів. Цей метод також не приховує вашу торрент-IP-адресу.

Варіант шифрування VPN

Використовувати VPN, щоб приховати свою торрент-діяльність надзвичайно просто. Для цього потрібно 4 етапи:

 1. підпишіться на послугу vpn, сприятливу для торрентів
 2. завантажити програмне забезпечення VPN
 3. Підключіться до обраного місця на сервері VPN (просто, як 1 клацання миші)
 4. Завантажте торренти анонімно.

Це воно!

Підключення до VPN-сервера

Екран вибору сервера VPN IPVanish

Використання VPN дасть вам декілька переваг під час завантаження торрентів. Ми розглянемо їх у наступному розділі…

Чому VPN – найкращий варіант шифрування

Використання VPN має 3 відмінні переваги порівняно з використанням вбудованого шифрування вашого торрент-клієнта.

 1. Шифрування VPN набагато сильніше
 2. Використання VPN не зменшить вашу кількість доступних однолітків
 3. VPN також приховає вашу справжню ip-адресу в торрентах (зробивши завантаження анонімним / важко відстежувати)

Сила шифрування

Вбудований параметр шифрування, як правило, використовує близько 64-бітну силу шифрування. Найкращі торентні VPN, навпаки, використовують 256-бітове шифрування OpenVPN.

Це може здатися не великою різницею (це виглядає лише як 4x), але через те, як працює математика шифрування, 256-бітове шифрування насправді в 2 ^ 192 рази сильніше (це 2 до сили 192. Це дійсно велика кількість).

Це різниця між шифруванням, яке може бути легко зламано за допомогою грубої атаки, і використанням 256-бітного шифрування, яке є такою ж силою, яку використовують американські військові для строго секретних комунікацій. (Для порівняння, уряд США використовує лише 128-бітове шифрування для загальної комунікації). Іншими словами, 256-бітове шифрування надзвичайно сильне.

Доступність для однолітків

Для того, щоб шифрування вашого торрент-клієнта працювало, для однолітків, до яких ви підключаєтесь, також має бути включено шифрування. VPN не має таких обмежень. Оскільки сервер VPN шифрує весь ваш потік даних (незалежно від параметрів шифрування ваших однолітків), ви отримуєте 100% доступність однорангових (і більш швидкісні), не ризикуючи ніколи зашифровувати з’єднання.

Анонімна IP-адреса (захистіть свою особу)

Не помиляйтесь, анонімна IP-адреса є найбільшою перевагою використання VPN.

Коли ви завантажуєте торрент, ваша IP-адреса (яка може ідентифікувати ваше унікальне підключення до Інтернету) буде відкрито видимою для всіх інших однолітків у цьому торрент-рої.

Картина

Список однолітків з торрента Linux

Багато людей не усвідомлюють, що більшість моніторингу торентів проводиться за допомогою реєстрації IP-адрес у торрент-рої, а не ваш Інтернет-провайдер, який контролює ваш трафік. Такі сайти, як скані, зберігають торенти бази даних, завантажувані за кожною IP-адресою, яку вони відстежували.

Якщо ви використовуєте VPN, що не реєструється, IP-адреса, яка з’явиться у ваших потокових роях, буде тією, що належить вашій службі VPN. Якщо компанія VPN не веде журналів (наприклад, цей), торентову IP-адресу не можна відстежити до вашого справжнього IP-адреси.

Сігналы абмеркавання 3 чудових VPN

 • IPVanish (Найшвидший VPN, який ми протестували)
 • Сховати.me (включає проксі-сервіс VPN та SOCKS. Доступний обмежений безкоштовний план)
 • Торгуард (Один із найстаріших VPN-серверів без журналу, який обслуговує торент-користувачів)

Як налаштувати вбудовану торент-шифрування (безкоштовна опція)

Гаразд, тепер ми крок за кроком покажемо, як увімкнути шифрування у вашому улюбленому торент-клієнті. Це особливість, вбудована у кожного головного клієнта-торента.

Просто пам’ятайте, що використання шифрування всередині вашого торент-клієнта має такі обмеження:
Ви можете мати 100% зашифроване з’єднання або 100% доступність для однолітків. Ви не можете мати обох. Використання примусового (повного) шифрування зменшить вашу кількість доступних однолітків.

Режими шифрування

Кожен торрент-клієнт використовує власну термінологію / налаштування, коли справа стосується активації шифрування. Незалежно від того, які слова вони вживають, однак, дійсно існує лише 3 основні режими шифрування:

 • Шифрування вимкнено (без шифрування)
 • Необов’язкове шифрування (Використовуватиметься шифрування з одноранговими користувачами, які увімкнули, але також підключуватимуться до незашифрованих аналогів)
 • Примусове шифрування (підключитися тільки до програм із підтримкою шифрування. 100% зашифрованих завантажень)

Добре, давайте зашифруємось. Клієнти-торенти розташовані в алфавітному порядку.

Пониження: параметри шифрування

Крок 1: Відкрийте меню налаштувань, перейшовши до Редагувати > Вподобання (або натисніть “Ctrl + P)
Крок №2: Виберіть “Мережа” на вкладці категорій ліворуч від меню налаштувань

Ви побачите вікно, яке виглядає приблизно так:

Картина

Зверніть увагу на розділ “Шифрування” внизу вікна. Налаштування, які ми виберемо, залежатимуть від ваших уподобань та толерантності до ризику.

Ось налаштування для кожного режиму:

№1: Шифрування вимкнено (не рекомендується)

Встановити Вхідний і Вихідний до: “Інвалідів”
Сігналы абмеркавання

# 2: Необов’язкове шифрування (використовує шифрування, коли воно доступне)

У цьому режимі буде використаний найсильніший доступний варіант шифрування. Ви матимете доступ до всіх однолітків, але не всі з’єднання будуть зашифровані.

Ваші налаштування повинні виглядати саме так –>

Шифрування підривання (необов’язковий режим)

Необов’язкове шифрування (доступно 100% рівних)

# 3: 100% шифрування (завантажувати лише із зашифрованих з’єднань)

Це найбезпечніший режим (і допоможе запобігти затуханню торрента), але ви зможете завантажувати лише невеликий% від загальної кількості однолітків.

Поки ви завантажуєте насінні торенти, швидкість повинна бути хорошою.

Налаштування примусового шифрування

Примусове шифрування (100% шифрований транфер)

uTorrent: Параметри шифрування

Крок 1: З меню uTorrent перейдіть до Параметри > Вподобання (Або натисніть “Ctrl + P”)
Крок №3: Перейдіть на вкладку “Bittorrent” у меню зліва

Ви повинні побачити щось подібне:

uTorrent Меню налаштувань шифрування

Налаштування шифрування (Параметри > Вподобання > Bittorrent)

Ми змінимо налаштування під “Шифрування протоколу” розділ внизу. Ось налаштування для кожного з 3 режимів шифрування:

Інваліди

Встановіть «Вихідне» на «Інвалідизовано», як показано на зображенні вище.

Необов’язкове шифрування

Налаштування повинні виглядати приблизно так:

uTorrent Необов’язкове шифрування

uTorrent шифрування (необов’язковий режим)

Примусове шифрування (100% шифрування)

Цей режим підключатиметься лише до колег із включеним шифруванням. Налаштування повинні бути:

uTorrent

uTorrent шифрування (примусовий режим)

Vuze: Налаштування шифрування

Для того, щоб відрегулювати параметри шифрування у Vuze, ви повинні перебувати в режимі користувача «Розширений». Отже, щоб зробити це, перейдіть до:
Інструменти > Параметри > Режим

Потім змініть режим користування користувачем на: “Розширений”

Розширений користувальницький режим Vuze

Встановіть для режиму користувача “Розширений” (Інструменти) > Параметри > Режим)

Далі, все ще на екрані “Параметри”, ми натискаємо НАЗАГАЛЬНО зліва від “З’єднання” викрити “Шифрування транспорту”Налаштування…

Картина

Ось оптимальні налаштування для кожного з 3 режимів:

Шифрування вимкнено

Зніміть прапорець “Вимагати зашифрований транспорт”. Усі параметри нижче повинні бути відтінками сірого (як на зображенні вище)

Необов’язкове шифрування

Щоб увімкнути необов’язкове (не примусове) шифрування у vuze, ви по суті ввімкнете необхідне шифрування, але призначите параметри резервного копіювання у випадку, якщо одноранговий не дозволяє шифрувати з’єднання.

Ваші налаштування повинні бути:

Режим шифрування Vuze

“Необов’язкові” параметри шифрування

Примусове шифрування (100% зашифрований переказ)

Це найбезпечніший режим і стане кращою захистом від дроселювання торентами провайдера. У вас буде менше доступних однолітків (саме тому вам краще використовувати VPN-дружній VPN)

Ваші налаштування повинні бути:

Шифрування «Примусового» Vuze: рекомендовані настройки

Налаштування шифрування Vuze “примусово”

В основному ви вимагаєте зашифрованого транспорту, не допускаючи жодних варіантів резервного копіювання. Це змусить vuze підключатися лише до одноранків із включеним шифруванням.

Резюме та інші корисні статті

Сподіваємося, завантаження торентами повністю зашифровано за допомогою VPN або вбудованого транспортного шифрування.

Ось що ми дізналися поки що:

 1. Що таке шифрування і чому це корисно (Підказка: запобігайте дроселюванню / моніторингу завантажень торрентів)
 2. Чому VPN – найкращий інструмент шифрування (Набагато сильніше шифрування + відсутність однорангових втрат + анонімна IP-адреса)
 3. Як використовувати вбудоване шифрування для вашого улюбленого торент-клієнта (будь-яке шифрування краще, ніж жодне)

Ось ще кілька статей, які допоможуть вам подорожувати до абсолютно анонімних торрентів:

Посібник

Як користуватися uTorrent анонімно (налаштування VPN / проксі)
Як користуватися Vuze анонімно (налаштування VPN / проксі)
Як користуватися Deluge анонімно
VPN проти проксі. Який із них краще ховає потоки?

Рецензії / статті

Найкращі торент-VPN (для анонімних завантажень)
Огляд приватного доступу до Інтернету (найкращий дешевий VPN)
Огляд IPVanish (найшвидший vpn без реєстрації)
Приватний доступ до Інтернету проти IPVanish

Дуже дякую за прочитане, я сподіваюся, що ця стаття була великою допомогою! Будь ласка, поділіться ними з друзями або підписниками, використовуючи панель спільного пошуку зліва. Щасливі торрент!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me