Które sieci VPN naprawdę pozwalają na torrenty? (Oto najlepsze …)

Contents

Które sieci VPN naprawdę pozwalają na torrenty

Jeśli chodzi o torrenty, istnieją 3 rodzaje firm VPN:


 1. Te, które nie pozwalają torrentów
 2. Ci, którzy twierdzą, że dopuszczają torrenty
 3. A te, które naprawdę naprawdę pozwalają i obejmują downloadery torrent / p2p

Zdecydowana większość sieci VPN należy do kategorii nr 2: Chcą twojej firmy (użytkownicy torrentów mają najwyższy odsetek subskrypcji VPN w świecie zachodnim), ale tak naprawdę nie chcą iść na całość, aby chronić twoje prawo do bezpłatnego i otwartego internetu.

W tym artykule dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze usługi VPN lub usługi proxy, i pomoże oddzielić tylko „tolerancję na torrent” od naprawdę „przyjaznego torrentowi”

Przegląd artykułu

To jest szczegółowy artykuł. Skorzystaj z poniższych linków, aby przejść do sekcji, które najbardziej Cię interesują.

 • Trzy poziomy tolerancji / przyjazności dla torrentów VPN
 • Grupa nr 1 – VPNy, które nie pozwalają na torrenty
 • Grupa nr 2 – sieci VPN, które zezwalają na torrenty, ale prowadzą dzienniki „połączenia” metadanych
 • Grupa nr 3 – sieci VPN, które nie przechowują żadnych metadanych ani dzienników aktywności i w pełni umożliwiają torrentowanie
 • Rankingi TorrentScore – 21 VPN uszeregowanych od najlepszych do najgorszych, jeśli chodzi o torrenty
 • Podsumowanie i dodatkowe artykuły

3 poziomy tolerancji torrentów VPN

Sieci VPN dzielą się na 3 kategorie pod względem łatwości obsługi torrentów. To, gdzie wylądują na widmie, zależy od kilku czynników, w tym: modelu biznesowego, kraju zamieszkania (i obowiązującej polityki zatrzymywania danych) oraz ich tolerancji na ryzyko.

Podczas gdy wiele sieci VPN z drugiej kategorii (tolerowane torrenty) może działać dla indywidualnych użytkowników, chodzi o to, że nie są one idealnym wyborem dla użytkowników bittorrentów, a lepiej jest wybrać VPN z kategorii nr 3.

3 kategorie VPN według zasad torrent:

 1. Niedozwolone torrenty
 2. Torrenty tolerowane (częściowo anonimowe)
 3. Przyjazny dla torrentów (w pełni anonimowy)

Grupa nr 1 – „Niedozwolone torrenty”

To druga co do wielkości grupa VPN. Dostawcy ci albo blokują porty torrentów w swojej sieci, albo aktywnie anulują konta użytkowników, jeśli wykryje aktywność torrentów. Prawie wszyscy darmowi dostawcy VPN należą do tej kategorii. Istnieje również kilka godnych uwagi płatnych usług VPN, które nie pozwalają na torrenty / p2p.

Pomiędzy nimi:

 • StrongVPN
 • Astrill
 • LibertyVPN
 • Kepard
 • TunnelBear
 • UnoTelly

Dlaczego VPN miałby blokować torrenty?
Sieci VPN będą blokować / zabraniać działania torrentów z różnych powodów. Po pierwsze, darmowe sieci VPN praktycznie zawsze blokują torrenty, aby zapobiec nadużyciom / kłopotom z nieodpowiedzialnymi pobieraczami. Płatne sieci VPN mogą blokować torrenty z różnych powodów, w tym:

Powód 1 – Koszty przepustowości: Użytkownicy Bittorrent zajmują i skandalicznie dużą przepustowość (szczególnie niższego szczebla) w porównaniu do zwykłych przeglądarek internetowych. Tylko osoba korzystająca z twardego streamingu Netflix zużyje więcej danych na godzinę niż aktywna sesja torrentowa.

Powód 2 – Logistyczne / prawne bóle głowy: Nie wszyscy odpowiedzialnie korzystają z bittorrent. Zezwolenie na nieograniczone pobieranie torrentów w sieci VPN może wywierać presję prawną, zarówno na VPN, jak i na firmę, która obsługuje ich serwery VPN. Może to również spowodować awarię serwerów lub hosty serwerów, aby całkowicie odciąć firmę VPN. Wiele sieci VPN wolałoby mieć mniej klientów, ale unikają tego poziomu problemów.

Dolna linia
Sieci VPN w tej kategorii są niedostępne, jeśli zamierzasz pobierać torrenty. Będą albo blokować (lub osłabiać prędkość) wszystkich torrentów. Często będą także blokować konta VPN, które mimo to decydują się na torrent (czasami bez ostrzeżenia). Unikaj.

Grupa nr 2 – „Tolerowane torrenty” (ale dzienniki metadanych są przechowywane)

Większość firm VPN należy do tej kategorii. Chcą dodatkowej działalności od użytkowników torrent / p2p, ale nie mogą (lub nie będą) zapewniać wszystkich krytycznych funkcji prywatności, których chcą / potrzebują użytkownicy torrent. Nie oznacza to, że nigdy nie powinieneś wybierać VPN z tej kategorii, jeśli mają inne ważne dla Ciebie funkcje. Pamiętaj tylko, że Twoja historia połączeń nigdy nie będzie naprawdę anonimowa, jeśli VPN będzie przechowywać dzienniki połączeń.

Ważna uwaga: Wiele sieci VPN w tej kategorii uwielbia reklamować swoje usługi jako „niezalogowane” lub „bez dzienników aktywności”, ale są to zwodnicze warunki. W rzeczywistości większość sieci VPN w tej kategorii nadal prowadzi dzienniki metadanych zwane dziennikami połączeń, które w wielu przypadkach mogą nadal służyć do identyfikacji poszczególnych użytkowników.

Jest to krytyczne rozróżnienie między VPN nr 2 grupy a prawdziwym VPN niezarejestrowanym. Prawdziwy VPN niezarejestrowany nie utrzymuje żadnych metadanych sesji ani połączenia i nie może zidentyfikować użytkownika na podstawie jego historycznych adresów IP, nawet jeśli chciałby.

Niektóre sieci VPN są bardziej przejrzyste niż inne, gdy ujawniają prawdziwy charakter ich rejestrowania. Na przykład IBVPN jest bardzo otwarty na temat tego, jakie typy dzienników przechowują / nie przechowują (i jak długo je przechowują):

Zasady rejestrowania protokołu ibvpn

Zasady rejestrowania IBVPN (nie monitorują aktywności, ale przechowują „dzienniki połączeń” przez 1 tydzień)

Nie każdy dostawca VPN jest taki otwarty, wielu decyduje się ukryć za rozróżnieniem między „dziennikami aktywności” (których prawie nie ma VPN) i „dziennikami połączeń”, które zachowują wszystkie sieci VPN kategorii 2.

Czerwone flagi, że masz do czynienia z VPN nr 2 kategorii:

 1. Reklamują „Brak dzienników aktywności VPN” lub „Brak dzienników ruchu” lub podobne oświadczenie bez bardziej szczegółowych informacji.
 2. Ich polityka prywatności nie określa wyraźnie, że nigdy nie zapisuje historii połączeń ani adresu IP.

Popularne sieci VPN, które pozwalają na torrenty, ale NIE przechowują dzienników połączeń

Anonimizator
Boxpn
Buforowane
CactusVPN
EarthVPN
ExpressVPN
Hidemyass
Niewidzialne przeglądanie sieci VPN (ibVPN)
iPredator
IronSocket
Overplay
PureVPN
SwitchVPN
VPN.AC
VyprVPN *

* Od 2019 r. VyprVPN jest niezależnie kontrolowaną usługą VPN z zerowym logowaniem. Są teraz odpowiednie do użytku z torrentami.

Więc dzienniki VPN mogą faktycznie zidentyfikować twoje konto na podstawie zarejestrowanego adresu IP?

To ważne pytanie i szczera odpowiedź brzmi to zależy. Zależy to głównie od rodzaju metadanych przechowywanych w sieci VPN, na jak długo i od tego, czy używają one wspólnych, czy prywatnych adresów IP.

Powiedzmy, że zgłoszono, że adres IP należący do Twojej sieci VPN robił coś, czego nie powinien. To, czy tę aktywność można powiązać z konkretnym kontem, będzie zależeć od ilości i czasu trwania dzienników przechowywanych przez VPN. Oto kilka scenariuszy…

Scenariusz nr 1: prywatne adresy IP
Jeśli VPN przypisuje unikalne adresy IP wszystkim osobom podłączonym do swoich serwerów, w prosty sposób można dopasować zgłaszany adres IP do konta, które go używało. Wszystko, czego potrzebujesz, to dziennik połączeń składający się z: Adresów IP są przypisane konta oraz Datownik, kiedy każda sesja się rozpoczęła i zakończyła.
Wynik: konto przestępstwa można łatwo zidentyfikować.

Scenariusz nr 2: wspólne IP (dzienniki VPN obejmują – IP, znacznik czasu, transfer danych)
Sieć VPN korzystająca ze współdzielonych adresów IP jest na ogół bardziej anonimowa niż sieć, która tego nie robi. Wspólne adresy IP oznaczają, że wielu (czasami 10 lub 100) użytkowników będzie współdzielić ten sam adres IP jednocześnie. Plusem jest większa prywatność, minusem są wspólne adresy IP cierpią z powodu złego sąsiedztwa (strony internetowe mogą blokować lub „Captcha” cię na podstawie działań innych użytkowników udostępniających adres IP).

W tym scenariuszu trudniej jest zidentyfikować konkretnego użytkownika, ale łączenie wielu elementów metadanych może być nadal możliwe (zwłaszcza jeśli sesja użytkownika trwa długo). Na przykład, jeśli zgłoszono, że dany adres IP pobrał plik 4 GB, a tylko jedno konto pasujące do tego adresu IP przesłało więcej niż 1 GB danych, byłoby oczywiste, które konto jest winne. Zakłada to oczywiście, że przestępca pobrał cały plik 4 GB, a nie tylko jego część (co nie zawsze jest prawidłowym założeniem).

Scenariusz nr 3: wspólne IP (dzienniki VPN nie zawierają adresu IP)
Jest to rzadki scenariusz, ale niektóre sieci VPN (takie jak ExpressVPN) przechowują ograniczone dzienniki metadanych, ale jedyną rzeczą, której nie rejestrują, jest Twój adres IP przypisany przez VPN.

W tym scenariuszu teoretycznie niemożliwe jest dopasowanie zgłoszonego adresu IP do konkretnego konta, dzięki czemu ExpressVPN (i podobni dostawcy) są w miarę anonimowi.

Jeśli kiedykolwiek wybierzesz VPN nr 2 w kategorii do torrentowania?

Możliwie. Spójrz, wszystkie inne rzeczy są równe, poleciłbym VPN bez logowania, jeśli bittorrent będzie twoim głównym zastosowaniem VPN, ale nie każdy dostawca VPN jest identyczny. Niektóre są szybsze od innych, mają lepsze oprogramowanie, lepszą obsługę klienta itp…

Jeśli naprawdę podoba ci się funkcja / cena sieci VPN kategorii 2 i pozwalają one na torrenty, możesz wypróbować ich usługę przez miesiąc lub dwa i sprawdzić, czy ci się podoba. Polecam jednak wybieranie sieci VPN z oceną łatwości obsługi torrentów wynoszącą 6 lub wyższą (tabela rankingowa w dalszej części tego artykułu)

Grupa # 3: Przyjazna dla torrentów (zero dzienników przechowywane)

Sieci VPN w tej grupie są optymalne dla użytkowników torrentów, ale są również rzadkie. Aby zostać VPN nr 3 w kategorii, musisz spełniać następujące kryteria:

 1. Zezwalaj na torrenty
 2. Zlokalizuj się w kraju, który nie wymaga rejestrów przechowywania danych dla dostawców VPN
 3. Wybierz, aby nie przechowywać żadnych połączeń / metadanych lub dzienników aktywności
 4. Musi nie być w stanie zidentyfikować konta VPN na podstawie historycznych adresów IP

Ponadto wiele przyjaznych dla torrentów sieci VPN kategorii # 3 zapewni dodatkowe funkcje przydatne dla torrentów:

 • Wstępnie skonfigurowani klienci torrent z już zainstalowanymi ustawieniami proxy (Torguard, BTGuard)
 • Serwery proxy SOCKS5 dołączone do VPN (instrukcje instalacji dla Vuze, Deluge, QBittorrent i uTorrent)
 • Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa (takie jak wyłącznik awaryjny)

Oto niektóre z naszych ulubionych firm VPN z obsługą Torrent…

Rankingi VPN do torrentowania (od najlepszego do najgorszego)

Proszę bardzo, sklasyfikowaliśmy 21 najpopularniejszych dostawców VPN na świecie od pierwszego do najgorszego pod względem ogólnej łatwości obsługi torrentów. W tym rankingu uwzględniliśmy wiele czynników, w tym:

 • Zasady rejestrowania
 • Dzienniki czasu trwania są przechowywane przez
 • Prędkość
 • Bezpieczeństwo / szyfrowanie
 • Dodatki (Kill-switch, technologia multi-hop, bezpłatne proxy SOCKS itp.)
 • Zasady zwrotu pieniędzy

Jak korzystać z tego wykresu:
Najlepszym możliwym „TorrentScore” jest 10. Każda VPN z 9 lub wyższą jest optymalna, a VPN z 6 lub wyższą będą prawdopodobnie wystarczające dla przeciętnych użytkowników.

Unikaj VPN 4 lub niższych, jeśli planujesz pobierać torrenty więcej niż raz / miesiąc.

TorrentScore 9-10:
Wszystkie te sieci VPN prowadzą zerowe dzienniki i korzystają ze wspólnych adresów IP. Wszystkie oprócz AirVPN mają również anonimową usługę proxy SOCKS (niektóre zawierają ją bezpłatnie, inne sprzedają osobno). Kilka z tych VPN (Torguard, BTGuard) oferuje wstępnie skonfigurowanych klientów torrent z zainstalowanymi odpowiednimi ustawieniami proxy SOCKS. .

TorrentScore 8+
Wszystkie te VPN albo nie przechowują metadanych IP, albo przechowują dzienniki metadanych, ale tylko przez 24 godziny lub krócej. Nadal są wysoce anonimowi, chociaż większość w zakresie 8-8,5 nie ma żadnych dodatkowych funkcji torrentowych poza wyłącznikiem awaryjnym.

TorrentScore 6-7:
Większość tych dostawców prowadzi dzienniki metadanych, ale ponieważ korzystają ze wspólnych adresów IP, teoretycznie nie są w stanie zidentyfikować określonych kont na podstawie historii adresów torrent. Pozwalają na torrenty (niektóre ograniczają je do określonych serwerów geograficznych). NordVPN znalazł się w tym zakresie, ponieważ chociaż nie przechowują dzienników, pozwalają na torrenty i zawierają usługę proxy SOCKS, ich serwery są zwykle przepełnione i wolne. Jeśli twoje połączenie jest poniżej 10 Mb / s, to NordVPN to świetna okazja. Chociaż nie są optymalne dla torrentów, sieci VPN w tym zakresie powinny nadal działać dla wszystkich oprócz najbardziej hardkorowych programów pobierających.

TorrentScore Wykres przyjaźni z torrentami

Dostawca VPN
Dzienniki metadanych
Dzienniki przechowywane
Zasady zwrotu pieniędzy
TorrentScore
NordVPNNie030 dni10
IPVanishNie07 dni10
Prywatny dostęp do InternetuNie07 dni10
TorguardNie07 dni9
Proxy.shNie0Żaden9
AirVPNNie0Zapytać9
SlickVPNNie030 dni8.5
CyberghostNie030 dni8.5
ExpressVPNTak (nie IP)7+30 dni8
VPN.ACtak1 dzień7 dni8
Ukryj mnieNie014 dni7
BTGuardNie00 dni7
ibVPNtak7-14 dni15 dni6
SwitchVPNtak1 dzień30 dni6
Żelazne gniazdotak7+ dni7 dni5
VyprVPNtak30 dni+Trzy dni4
PureVPNtak30+ dniŻaden3)
Hidemyasstak3 miesiące30 dni1
StrongVPNtak30 dni+5 dni0
TunnelBeartak30 dni+Żaden0
Hotspot Shieldtak30 dni+30 dni0

Przyjrzyjmy się bliżej najwyżej sklasyfikowanym VPNS

Liczby nie zawsze mówią całą historię, dlatego dokładniej przyjrzymy się, jak wybraliśmy 5 najlepszych sieci VPN najbardziej przyjaznych torrentowi według TorrentScore.

# 1 – NordVPN (obejmuje SOCKS5 Proxy w / VPN)

Obrazek

Normalna cena – 11,95 USD / m
Najlepsza oferta – 2,75 USD / miesiąc

NordVPN jest usługą VPN klasy premium, która nie rejestruje się w sieci bezkonkurencyjna lista funkcji.

To jedyna sieć VPN, którą znaleźliśmy w Torrent & Wsparcie Netflix / Hulu w cenie poniżej 6 USD miesięcznie. W rzeczywistości można obecnie uzyskać NordVPN 2,75 USD / miesiąc jeśli skorzystasz z ich 3-letniej oferty specjalnej.

Oto najważniejsze funkcje NordVPN:

 • Zero logów. Brak monitorowania połączenia lub aktywności.
 • Torrenty dozwolone na wszystkich serwerach (ale niektóre serwery są zoptymalizowane pod kątem p2p)
 • Serwer proxy SOCKS5 jest bezpłatny w ponad 10 lokalizacjach. Używaj z uTorrent, Vuze itp…
 • Automatycznie odblokuj Netflix, Hulu, HBOGo i 50 innych serwisów streamingowych
 • Aplikacja mobilna na iOS / Android
 • Pełny przegląd NordVPN (i przewodnik konfiguracji torrenta)

# 2 – IPVanish (obejmuje SOCKS5 Proxy w / VPN)

Obrazek

Normalna cena – 10 USD / m
Najlepsza oferta – 6,49 USD / miesiąc
Przejrzeć: Recenzja IPvanish

IPVanish była naszą najwyżej ocenianą torrent VPN w 2017 r. (choć w tym roku została ostrzeżona przez NordVPN). Ich przyjazna dla torrentów usługa uderza wszystkie właściwe nuty i naprawdę dostarcza w jednym kluczowym obszarze – szybkości. Jeśli chcesz najszybszej sieci VPN z zerowym logowaniem na świecie, wybierz IPVanish. Przetestowaliśmy wyniki testu prędkości w zakresie 100 Mb / s + na pobliskich serwerach.

IPVanish ma prawdziwą politykę prywatności zerowego dziennika, a dzięki dodaniu dołączonej obsługi proxy SOCKS5 i FireStick uzyskał idealne 10 na ich TorrentScore.

Najważniejsze funkcje:

 • Nie prowadzono dzienników
 • Niezwykle szybkie prędkości
 • Aplikacje dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, FireStick / FireTV (ktoś Kodi?)
 • Zawiera skarpetki proxy, lokalizację serwera w Holandii.

# 3 – Prywatny dostęp do Internetu (10)

Obrazek

Normalna cena – 6,95 USD / m
Najlepsza oferta – 3,33 USD / miesiąc

Prywatny dostęp do Internetu jest legendarny wśród doświadczonych torrentów, ze względu na ich poświęcenie prywatności użytkowników i ich niewiarygodnie niską cenę.

Zarobili na naszych najwyższych TorrentScore (10) ponieważ:

 • Były jedną z oryginalnych sieci VPN z zerowym logiem
 • Od lat są wyjątkowo przyjazne dla torrentów
 • Prędkości są stałe (znacznie lepsze niż sieci VPN o podobnych cenach)
 • SOCKS5 Proxy Included Free (Instrukcje instalacji dla QBittorrent, Deluge i uTorrent)
 • Ich ceny są niższe niż w przypadku porównywalnych sieci VPN. Uzyskaj PIA za 3,33 USD / miesiąc

Porównaj: PIA vs. Hidemyass – Torguard – BTGuard – IPVanish

# 4 – Torguard (10)

Obrazek

Normalna cena – 10 USD / m
Najlepsza oferta – 4,99 USD / miesiąc

Torguard jest firmą zorientowaną na torrenty, która zapewnia niezarejestrowaną usługę VPN torrent i proxy SOCKS5. Przeczytaj naszą recenzję Torguard.

Torguard zdobył naszą drugą najwyższą pozycję TorrentScore (9) ponieważ:

 • Jedna z oryginalnych sieci VPN z zerowym logiem
 • Niezwykle przyjazny dla torrentów
 • Bardzo szybki. Tylko IPVanish był szybszy w naszych wszechstronnych testach.
 • Najlepszy dostawca proxy SOCKS5 dla torrentów. 5 lokalizacji w kraju, zero dzienników.
 • Serwery zoptymalizowane pod kątem torrentów / p2p w określonych krajach przyjaznych torrentom.
 • Oprogramowanie do automatycznej konfiguracji proxy Torrent Proxy (nie wymaga ręcznej konfiguracji proxy)

Porównaj Torguard vs. BTGuard (proxy) – prywatny dostęp do Internetu

# 5 – Hide.me (VPN + SOCKS5 Proxy. Darmowa opcja!)

Obrazek

Normalna cena: 20 USD / m
Najlepsza cena: 5,42 USD / miesiąc
(1 rok, 1 połączenie)

Ukryj mnie jest usługą VPN klasy premium bez logowania. Ich ceny są wyższe niż większość (jeśli chcesz najlepszy plan, który pozwala na 5 równoczesnych połączeń), ale myślę, że absolutnie uwielbiam (oprócz niezatłoczonych serwerów) fakt, że każda lokalizacja serwera ma dostęp do proxy SOCKS5. Każdego z nich można używać z ulubionym klientem torrent, z dowolnej z ponad 20 lokalizacji serwerów.

Hide.me wyznacza określone serwery dla p2p / torrentów, więc pamiętaj, aby trzymać się tych lokalizacji serwerów podczas torrentowania (ponad 60% ich krajów obsługuje p2p).
Co najlepsze, Hide.me ma całkowicie darmową wersję próbną (chociaż w darmowym abonamencie nie są dozwolone torrenty.

Kilka VPN, których nigdy nie powinieneś używać do torrentów

Wiele głównych usług VPN marszczy brwi lub blokuje torrenty w swojej sieci. Większość z nich prowadzi dzienniki, które zwykle będą przekazywane na żądanie (szkodliwe dla prywatności). Oto najpopularniejsze sieci VPN, których nie powinieneś używać, jeśli często pobierasz torrenty.

Hola VPN

Hola nie powinien być używany do torrentowania (ani do żadnych innych celów w tym zakresie). Po odkryciu, że Hola sprzedawała przepustowość swoich klientów do wykorzystania w atakach typu botnet, ich popularność wzrosła. Ale niektórzy ludzie są zakochani w idei „za darmo”. Nie używaj Holi. Poważnie. Jeśli cena stanowi problem, wybierz jedną z tych tanich opcji.

TunnelBear VPN

Tunelowy Niedźwiedź jest znanym dostawcą VPN (dzięki ich darmowemu planowi), ale nie jest przyjazny torrentowi. Nie mogliśmy w ogóle znaleźć żadnych konkretnych informacji na temat torrentów, które zwykle wskazują, że nie obsługują protokołu.

Starsza wersja strony TunnelBear wyraźnie określała, że ​​torrenty nie były dozwolone. Nadal możesz przeglądać stronę za pomocą maszyny do powrotu.
Ponadto wątek Frostwire zauważa, że ​​Tunnelbear blokuje pobieranie torrentów.

StrongVPN

StrongVPN to szybka, niezawodna usługa VPN i doskonały wybór do strumieniowego przesyłania wideo (nadal są one kompatybilne z Netflix). To powiedziawszy, ich TOS stwierdza, że ​​p2p / torrenty są zakazane, więc najlepiej ich unikać, jeśli jest to zamierzone zastosowanie.

Aktualizacja 2017: StrongVPN radykalnie zmienił swoje zasady dotyczące usług, prywatności i torrentów. Wygląda na to, że StrongVPN jest teraz niezarejestrowanym dostawcą VPN i pozwala na nieograniczone p2p / torrenting.

ZenMate

ZenMate jest jedną z najpopularniejszych usług odblokowujących na świecie, dzięki bezpłatnemu rozszerzeniu VPN dla przeglądarki i planowi „demo”, który zapewnia bezpłatną (choć powolną) usługę VPN. Zenmate oferuje również płatną usługę VPN o doskonałych prędkościach, ale wyraźnie zabrania p2p / torrentów w swoich Warunkach świadczenia usług.

Hotspot Shield

Hotspot Sheild początkowo działał jako bezpłatne, zaszyfrowane rozszerzenie przeglądarki proxy. Teraz przenieśli się, aby oferować w pełni funkcjonalną usługę VPN, ale nie pozwalają na torrenty. Jeśli spróbujesz pobrać torrenty z tarczą hotspot, zostaną one zablokowane lub twoje konto może zostać trwale zablokowane (bez zwrotu pieniędzy).

Opera VPN

Opera dodała darmową VPN do swojej popularnej przeglądarki internetowej w 2017 roku. Ale tak naprawdę nie jest to VPN, ponieważ tak naprawdę nie szyfruje ruchu poza przeglądarką internetową. Więc chociaż może to uniemożliwić twojemu dostawcy usług internetowych zobaczenie, że odwiedzasz PirateBay, NIE powstrzyma go przed zobaczeniem, jakie pliki torrentowe faktycznie pobierasz. OperaVPN nie ukryje twojego adresu IP torrenta, więc wszyscy uczestnicy zobaczą twój prawdziwy adres IP (wcale nie jest bezpieczny).

Wszelkie „bezpłatne” usługi VPN

Omówiliśmy już mit „Bezpłatna sieć VPN dla torrentów”. Według naszej wiedzy, nie jest to jeden darmowy dostawca VPN, który aktualizuje pozwala na torrenty w ich sieci. Większość blokuje lub przekierowuje ruch torrentowy, a Twoje konto prawdopodobnie zostanie zablokowane. Obejmuje to usługi takie jak: Cyberghost (wersja bezpłatna), Hide.me (wersja bezpłatna) i Tunnelbear.

Niektórym udało się pobrać torrenty na kilka serwerów SoftEther, ale nie rób tego. Ich warunki wyraźnie zabraniają ruchu P2P, a ich prędkości i tak są dość wolne.

Innym głównym problemem związanym z „darmowymi” usługami VPN jest to, że prawie powszechnie przechowują dzienniki (historii połączeń i możliwej aktywności online). Te dzienniki często będą przewracane przy minimalnym oporze, jeśli ktoś zażąda ich na podstawie twojego adresu IP torrenta.

Bądź sprytny, używaj prawdziwego VPN Torrent, takiego jak prywatny dostęp do Internetu (tylko 3,33 USD / miesiąc!)

Dodatkowe zasoby / przewodniki

Na tej stronie znajduje się mnóstwo informacji, które pomogą Ci wybrać idealną sieć VPN do torrentowania, jak uzyskać najlepszą możliwą prędkość i jak skonfigurować oprogramowanie torrent dla optymalnego bezpieczeństwa. Cieszyć się!

I P.S. jeśli masz blog, stronę internetową lub konto na Twitterze, chcielibyśmy, abyś udostępnił link do swojego ulubionego przewodnika / artykułu na tej stronie lub udostępnił go znajomym za pomocą paska społecznościowego po lewej stronie. Dzięki!

Przewodniki

Konfiguracja proxy / VPN / szyfrowania dla Vuze
Konfiguracja proxy / VPN / szyfrowania dla uTorrent
Konfiguracja proxy / VPN / szyfrowania dla Potopu
Konfiguracja proxy / VPN / szyfrowania dla QBittorrent

SOCKS vs HTTPS Proxy
Jak sprawdzić adres IP torrenta
Jak zapobiec dławieniu torrenta

Wybierać

VPN vs. proxy (lub oba) dla torrentów
SOCKS vs HTTPS Proxy
Prywatny dostęp do Internetu vs. Torguard
Prywatny dostęp do Internetu vs. BTGuard
Torguard vs. BTGuard (proxy)
Prywatny dostęp do Internetu a IPVanish
W pobliżu

W pobliżu

Opinie

Prywatny dostęp do Internetu
Recenzja Torguard
Recenzja Proxy.sh
Recenzja IPVanish
W pobliżu

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map