Найкращий сервіс VPN для Австралії

Вибір найкращого VPN для Австралії

Якщо ви Aussie шукаєте VPN, ми вас охопили! Найважливіші фактори, які слід враховувати при виборі найкращого VPN для Австралії: Швидкість і Місце розташування сервера. Як острівна країна за сотні чи тисячі миль від найпоширеніших локальних серверів VPN, ми склали цей список наших найкращих VPN-вибору для австралійців.


Вибір VPN для Австралії: важливі фактори

Ми розбили наш список VPN за призначенням, тож чи шукаєте ви передати Netflix в Австралію чи просто завантажувати торрент, ми маємо ідеальну пропозицію.

Ми також переконалися врахувати декілька факторів, які особливо важливі для потенційних клієнтів VPN, що базуються в Австралії: швидкість та розташування серверів.

Швидкість:
Щоразу, коли ви підключитесь до VPN-сервера за межами Австралії (що, мабуть, буде більшу частину часу), ваші дані пройдуть тисячі миль і повернуться до сервера VPN. Як правило, подальші дані мають рухатись повільнішими швидкостями (в основному через втрачені пакети даних, які доведеться обурити)

Додаючи до цього факт, шифрування VPN також займає пропускну здатність, абсолютно важливо вибрати швидкого постачальника VPN щоб отримати максимальну користь від наявної пропускної здатності (швидкості). Через це ми виключали більш повільні VPN, які не дуже підходять клієнтам із Австралії.

Розташування сервера:
Незважаючи на те, що ви, мабуть, найчастіше підключаєтесь до VPN-серверів у Сполучених Штатах, Великобританії та Європі, ми вважаємо, що важливо, щоб клієнти австралійських VPN мали також хороші параметри локальних серверів або в Австралії, або принаймні в Новій Зеландії або Азії.

Тож ми підбирали постачальників VPN з кращими серверами поблизу Австралії.

Призначення:
Деякі VPN краще підходять для цілей, що вимагають сильної анонімності (як торенти). Інші з блискавичною швидкістю та десятками розташувань серверів ідеально підходять для потокового передавання медіа та розблокування веб-сайтів, таких як YouTube, Hulu, Netflix, BBC та інші.

Перераховуючи постачальників VPN, ми також згадуємо, для яких цілей вони найкраще підходять. Деякі з них добре адаптовані до безглуздого використання та ідеально підходять для абонентів, які хочуть використовувати VPN для декількох цілей.

Багатофункціональні VPN для Австралії

Ці постачальники VPN мають різноманітні торги. Вони пропонують сильні функції анонімності, що робить їх чудовими для торрентів та високих швидкостей, що робить їх ідеальними для інших цілей, таких як потокове відео у форматі HD.

IPVanish

Картина

7-денна політика повернення коштів на 7 днів

IPVanish є одним з найбільш швидко зростаючих VPN-провайдерів у світі з більш ніж 100 серверами. Ще краще, що їх материнська компанія вклала понад 200 мільйонів доларів у розширення своєї інфраструктури даних, тому IPVanish послідовно забезпечує їх користувачів більш швидкими, ніж майже будь-який інший VPN.

IPVanish не зберігає журналів VPN що робить їх ідеальними для торрентів (вони дозволяють торренти в їхній мережі, і ми не чули жодних повідомлень про повідомлення DMCA, що передаються користувачам).

Місцезнаходження австралійського сервера:
IPVanish має 3 серверні місця в Австралії (або в безпосередній близькості). У них 2 сервери, розташовані в Сіднеї та 1 в Окленді, Нова Зеландія, тож ви чудові варіанти локальних серверів.

Приватний доступ до Інтернету

Торрент VPN торрента PIA для Австралії

Ціноутворення:
1 місяць – $ 6,95 / місяць
1 рік – $ 3,33 / місяць

Відвідайте сайт

Приватний доступ до Інтернету заслуговує згадки як всебічний VPN для австралійських користувачів (незважаючи на те, що вони ще не мають серверів в Австралії), оскільки їх служба VPN працює так добре з точки зору безпека, анонімність та швидкість що, на нашу думку, стали галузевим стандартом, за яким оцінюють інші VPN.

Кращі функції

 • Без журналів Період.
 • Дозволені торенти. Дуже доброзичливий по торенті.
 • Швидкі швидкості
 • 256-бітове шифрування
 • Включає безкоштовний проксі-сервіс
 • Мобільний VPN для Android / iPhone
 • VPN-перемикач VPN (чудова функція безпеки)

Приватний доступ до Інтернету також є одним з найдоступніших VPN у світі. Щомісячне ціноутворення становить лише 6,95 долара, і ви можете економте понад 50% на 1-річній підписці, яка виходить лише до $ 3,33 / місяць

VPN для передачі HD відео в AUstralia

Якщо ви шукаєте VPN для розблокування таких веб-сайтів, як Hulu, Netflix, HBOGo тощо, щоб передати та передати HD відео в Австралію, ці VPN – чудове місце для початку.

Майте на увазі, що багато з цих VPN зберігають журнали VPN-з’єднань (справді це лише проблема для частих завантажувачів торентів). Кілька таких VPN-квартир не дозволяють торрентами в їхній мережі. Якщо ви завантажуєте багато торентів, але ви все ще бажаєте гарної продуктивності потокової передачі відео, вам краще вибрати один із цільових VPN, перелічених вище.

ВипрВПН

Австралія VPN VyprVPN

Відвідайте сайт

ВипрВПН створена компанією під назвою Golden Frog, є провідним сервісом VPN з серверами понад 40 країн. Вони пропонують 256-бітне шифрування, додаткову технологію VPN “Stealth” для ухилення від цензури та обходу брандмауерів, а також швидкість вищого рівня на їх мережі приватних власників VPN-серверів..

Основні характеристики:

 • 256-бітове шифрування
 • VPN-сервери, що належать, не орендуються. Більша безпека.
 • Великі швидкості
 • Доступні 4 протоколи VPN, в тому числі VPN “Chameleon”
 • Відмінний мобільний додаток для iOS & Android
 • 3 сервери в Австралії, 1 – в Новій Зеландії
 • Поставляється з безкоштовною зашифрованою хмарною службою зберігання даних.
 • Заощадите 50% першого місяця

Розташування сервера:
ВипрВПН
має сервери в усьому Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, включаючи 3 в Австралії.

Чистий VPN + безкоштовний розумний DNS

PureVPN Австралія VPN

Отримайте PureVPN

Сервери у 60+ країнах
7 серверів в Австралії
Безкоштовний SmartDNS
Ціна від $ 4,16 / місяць

PureVPN має один з найбільших розмірів Австралії будь-якого постачальника VPN. Вони мають колосальне 7 австралійських VPN-серверів поділено між Сіднеєм та Брісбеном. Вони також мають додаткові сервери поблизу Нової Зеландії, Філіппін та Індонезії.

PureVPN Дозволяє користувачам мати 5 одночасних VPN-з’єднань на 1 обліковий запис, тож ви можете поділитися одним обліковим записом VPN з усією родиною або групою друзів.

Бонус: Безкоштовний смарт-DNS
Протягом обмеженого часу PureVPN безкоштовно включає послугу SmartDNS при кожній покупці VPN. SmartDNS – це технологія, яка дозволяє передавати геоблоковані відео-сервіси (наприклад, Hulu, Netflix, HBOGo тощо) безпосередньо на ваш комп’ютер без необхідності використання VPN або третього сервера. Це означає, що ви можете використовувати повну пропускну здатність для максимальної якості відео HD. Заявляйте свій бонус SmartDNS та заощадите 65% за 1 рік PureVPN!

Ця пропозиція була ще доступною на момент публікації, але ми не знаємо, коли / якщо PureVPN може скасувати пропозицію.

HideMyAss VPN

Сервери VPN Hidemyass 8 Australia

Ціноутворення:
1 місяць – $ 11,52 / місяць
12 місяців – 6,55 $ / місяць

Заощадите 43% за 1 рік

Hidemyass є одним із найвідоміших VPN у світі. Це відбувається тому, що вони переважають у 3 ключових сферах:
 • Величезна кількість серверів
 • Відмінне програмне забезпечення VPN. Вантажі додаткової функціональності
 • Швидкі швидкості

HidemyAss має неймовірні сервери 105 країн по всьому світу, включаючи 12 серверів в Океанії та 8 серверів в Австралії.

Вони є програмним забезпеченням VPN, яке не відповідає іншим, і пропонує тести на швидкість роботи програмного забезпечення, сортування серверів, безпечну технологію прив’язки IP-адрес та вибір «розумного» сервера.

Оскільки вони зберігають журнали зв’язків (згідно закону Великобританії), вони не найкращий вибір для торрентів, але вони є прекрасним вибором для більшості цілей VPN, особливо в потоковому режимі передавання геоблокованих відео в Австралію.

Найкращі VPN-адреси в Австралії для торентів

Torguard VPN + Torrent Proxy

Анонімний VPN Torguard з серверами австралії

Ціни Torguard:
1 місяць – $ 9,99 / місяць
12 місяців – $ 5,00 / місяць
7-денна пробна безкоштовна пробна версія

Відвідайте Torguard

Торгуард спеціально адаптував свої послуги до потреб користувачів Bittorrent. Вони інтегрували критичні функції безпеки у своє програмне забезпечення VPN, в тому числі dns захист від протікання і а VPN вимикач.

Torguard не зберігає жодного журналу.
Це робить їх ідеальним VPN для торентів. Подивіться, чому.

Розташування сервера:
Torguard має VPN-сервери в Австралії та 41+ інших країнах, що надають вам доступ до величезного глобального сліду.

Проксі-сервіс
На додаток до анонімного VPN-сервісу, Torguard пропонує також проксі-сервіс, спеціально орієнтований на потреби користувачів bittorrent. Вони мають понад 10 локацій проксі-серверів (усі без журналів), і вони надають безкоштовне програмне забезпечення, яке буде миттєво встановіть правильні параметри проксі у вашому улюбленому VPN-клієнті. Ручна конфігурація не потрібна.

Знижки:
Torguard пропонує значну знижку за придбання однорічної підписки або для упаковки VPN та проксі-сервісу разом. Перевірте актуальні знижки.

Цей розділ тепер перетворений на повну статтю про торрентії в Австралії. Хоча Torguard все ще є чудовим варіантом, ми визначили декількох інших VPN-провайдерів, зручних для торентів, які можуть бути рентабельнішими.

ibVPN

IBVPN australia vpn для завантаження торентів

Ціна IBVPN (Торрент)
1 місяць – $ 4,95 / місяць
1 рік – $ 3,08 / місяць

Ціна IBVPN (Остаточний)
1 місяць – 10,95 дол. / Міс
1 рік – $ 6,91 / місяць

Відвідайте IBVPN

IBVPN має сервери в понад 30 країнах, включаючи Австралію та Нову Зеландію.

Вони дозволяють торренти на своїх серверах і мають виділені місця розташування серверів p2p (торрент) у багатьох країнах. IBVPN не зберігає журналів активності і регулярно знищує їх часові журнали з’єднань.

Torrent VPN-пакет лише 3,08 дол. / Місяць
Однією з причин, через яку користувачі вибирають IBVPN, є їх доступність. 1 рік служби VPN з торрент-пакетом IBVPN коштує всього $ 36,95 ($ 3,08 / місяць)

Безкоштовний проксі-сервіс & SmartDNS включено *
Пакет вищого рівня VPN IBVPN включає в себе безкоштовний доступ до проксі-сервісу (ідеально підходить для анонімізації ваших торрентів під час нормальної маршрутизації іншої частини вашого інтернет-трафіку..

Вони також включають свою службу ibDNS smartDNS, що дозволяє легко розблокувати геоблоковані потокові послуги без необхідності підключення до VPN.

Інші ресурси

У цій статті ми прагнули віддавати перевагу службам VPN, які мають сервери в Австралії та сусідніх країнах, але, можливо, локальні сервери для вас не є істотними, тому, можливо, варто перевірити інших постачальників VPN..

Вибираючи ідеальний VPN для своїх потреб, переконайтеся, що ви спершу зосередьтеся на безпеці та конфіденційності, особливо якщо ви купуєте VPN для завантаження торентів.

Сміливо перегляньте наші огляди VPN, щоб отримати детальну інформацію про найкращі анонімні VPN-сервіси, а також швидкості, рейтинги та багато іншого.

Ось ще кілька статей, які можуть вам бути корисними:

Відгуки
Приватний доступ до Інтернету
Торгуард
Проксі.ш
Hidemyass
IPVanish
IBVPN
Порівняння VPN
Torguard vs. BTGuard
IPVanish проти Hidemyass
IPVanish проти PIA
PIA проти IBVPN
PIA проти Proxy.sh
VPN & Статті про Bittorrent
Повністю анонімний посібник з бітторентів
Кращі VPN без журналів
VPN vs. Проксі-сервіс
Що таке журнали VPN?
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map