Najlepsza usługa VPN dla Australii

Wybór najlepszej sieci VPN dla Australii

Jeśli jesteś Australijczykiem poszukującym VPN, zapewniamy Ci ochronę! Najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszej sieci VPN dla Australii, to: Szybkość i Lokalizacje serwerów. Jako kraj wyspiarski setki lub tysiące mil od najpopularniejszych lokalizacji serwerów VPN, przygotowaliśmy listę naszych najlepszych typów VPN dla Australijczyków.


Wybór VPN dla Australii: ważne czynniki

Celowo złamaliśmy naszą listę VPN, więc bez względu na to, czy chcesz streamować Netflix do Australii, czy po prostu pobierać torrenty, mamy idealną sugestię.

Uwzględniliśmy również kilka czynników, które są szczególnie ważnymi potencjalnymi klientami VPN z siedzibą w Australii: szybkość i lokalizacje serwerów.

Prędkość:
Za każdym razem, gdy połączysz się z serwerem VPN poza Australią (co będzie prawdopodobnie przez większość czasu), Twoje dane będą podróżować tysiące mil iz powrotem na serwer VPN. Zasadniczo dalsze dane muszą przemieszczać się wolniej (ze względu głównie na utracone pakiety danych, które muszą zostać ponownie wysłane)

Po dodaniu do tego faktu szyfrowanie VPN również zajmuje przepustowość, absolutnie niezbędne jest wybranie szybkiego dostawcy VPN w celu zapewnienia maksymalnej korzyści z dostępnej przepustowości (prędkości). Z tego powodu wykluczyliśmy wolniejsze sieci VPN, które nie są odpowiednie dla klientów z Australii.

Lokalizacje serwerów:
Chociaż prawdopodobnie najczęściej łączysz się z serwerami VPN w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Europie, uważamy, że ważne jest, aby klienci australijskiej sieci VPN mieli również dobre opcje serwerów lokalnych w Australii, a przynajmniej w Nowej Zelandii lub Asia.

Dlatego wybraliśmy dostawców VPN z najlepszymi lokalizacjami serwerów w pobliżu Australii.

Cel, powód:
Niektóre sieci VPN lepiej nadają się do celów wymagających silnej anonimowości (np. Torrenty). Inne z błyskawicznymi prędkościami i dziesiątkami lokalizacji serwerów są idealne do strumieniowego przesyłania multimediów i odblokowywania witryn takich jak YouTube, Hulu, Netflix, BBC i więcej.

Wymieniając dostawców VPN, wymieniamy również, do jakich celów najlepiej nadają się. Niektóre z nich są dobrze dostosowane do różnych zastosowań i idealne dla subskrybentów, którzy chcą korzystać z VPN do wielu celów.

Uniwersalne sieci VPN dla Australii

Tych dostawców VPN należy do różnorodnych transakcji typu jack-of-all. Oferują silne funkcje anonimowości, dzięki czemu doskonale nadają się do torrentów, a wysokie prędkości sprawiają, że są idealne do innych zastosowań, takich jak przesyłanie strumieniowe filmów HD.

IPVanish

Obrazek

7-dniowe 100% zasady zwrotu pieniędzy

IPVanish jest jednym z najszybciej rozwijających się dostawców VPN na świecie z ponad 100 lokalizacjami serwerów. Co więcej, firma macierzysta zainwestowała ponad 200 milionów dolarów w rozbudowę infrastruktury danych, dlatego IPVanish konsekwentnie zapewnia swoim użytkownikom wyższe prędkości niż prawie jakakolwiek inna sieć VPN.

IPVanish nie prowadzi dzienników VPN czyniąc je idealnymi dla torrentów (pozwalają na torrenty w swojej sieci i nie słyszeliśmy żadnych raportów o wysyłaniu powiadomień DMCA do użytkowników).

Lokalizacje serwerów australijskich:
IPVanish ma 3 lokalizacje serwerów w Australii (lub w bliskiej odległości). Mają 2 serwery zlokalizowane w Sydney i 1 w Auckland w Nowej Zelandii, więc możesz wybrać świetne lokalne serwery.

Prywatny dostęp do Internetu

PIA torrent VPN dla Australii

Cennik:
1 miesiąc – 6,95 USD / miesiąc
1 rok – 3,33 USD / miesiąc

Odwiedź stronę

Prywatny dostęp do Internetu zasługuje na wzmiankę o wszechstronnej sieci VPN dla użytkowników australijskich (pomimo faktu, że nie mają jeszcze żadnych serwerów w Australii), ponieważ ich usługa VPN działa tak dobrze pod względem bezpieczeństwo, anonimowość i szybkość że naszym zdaniem stały się standardem branżowym, według którego ocenia się inne sieci VPN.

Najlepsze funkcje

 • Brak dzienników. Kropka.
 • Torrenty dozwolone. Bardzo przyjazny dla torrentów.
 • Szybkie prędkości
 • Szyfrowanie 256-bitowe
 • Obejmuje bezpłatną usługę proxy
 • Mobilna sieć VPN na Androida / iPhone’a
 • VPN Kill-Switch (świetna funkcja bezpieczeństwa)

Prywatny dostęp do Internetu jest również jedną z najtańszych sieci VPN na świecie. Ceny z miesiąca na miesiąc wynoszą tylko 6,95 USD i możesz zaoszczędź ponad 50% na rocznej subskrypcji, która wychodzi tylko 3,33 USD miesięcznie

Sieci VPN do przesyłania strumieniowego wideo HD do AUstralia

Jeśli szukasz VPN do odblokowania stron takich jak Hulu, Netflix, HBOGo itp. Do strumieniowego przesyłania i przesyłania strumieniowego wideo HD do Australii, te VPN są doskonałym miejscem do rozpoczęcia.

Należy pamiętać, że wiele z tych VPN prowadzi dzienniki połączeń VPN (tak naprawdę tylko problem dla osób często pobierających torrenty). Kilka z tych płaskich sieci VPN nie pozwala na torrenty w ich sieci. Jeśli pobierasz dużo torrentów, ale nadal chcesz dobrej wydajności przesyłania strumieniowego wideo, lepiej wybrać jedną z wyżej wymienionych uniwersalnych sieci VPN.

VyprVPN

Australia VPN VyprVPN

Odwiedź stronę

VyprVPN utworzona przez firmę o nazwie Golden Frog, jest wiodącą usługą VPN z serwerami w ponad 40 krajach. Oferują 256-bitowe szyfrowanie, opcjonalną technologię „Stealth” VPN w celu uniknięcia cenzury i obchodzenia zapór ogniowych oraz najwyższe prędkości w ich prywatnej sieci serwerów VPN.

Najważniejsze funkcje:

 • Szyfrowanie 256-bitowe
 • Serwery VPN będące własnością, a nie wynajmowane. Większe bezpieczeństwo.
 • Szybkie prędkości
 • Dostępne 4 protokoły VPN, w tym ukryty VPN „Chameleon”
 • Doskonała aplikacja mobilna na iOS & Android
 • 3 serwery w Australii, 1 w Nowej Zelandii
 • Pochodzi z bezpłatną, szyfrowaną usługą przechowywania w chmurze.
 • Zaoszczędź 50% pierwszego miesiąca

Lokalizacje serwerów:
VyprVPN
ma serwery w całym regionie Azji i Pacyfiku, w tym 3 w Australii.

Pure VPN + bezpłatny inteligentny DNS

PureVPN Australia VPN

Uzyskaj PureVPN

Serwery w ponad 60 krajach
7 serwerów w Australii
Darmowe SmartDNS
Ceny od 4,16 USD / miesiąc

PureVPN ma jeden z największych w Australii śladów każdego dostawcy VPN. Mają świetne 7 australijskich serwerów VPN podzielony między Sydney i Brisbane. Mają także dodatkowe serwery w pobliżu w Nowej Zelandii, Filipinach i Indonezji.

PureVPN Umożliwia użytkownikom 5 jednoczesnych połączeń VPN na 1 koncie, dzięki czemu możesz udostępnić jedno konto VPN całej rodzinie lub grupie przyjaciół.

Bonus: bezpłatny inteligentny DNS
Przez ograniczony czas PureVPN wprowadza darmową usługę SmartDNS przy każdym zakupie VPN. SmartDNS to technologia, która umożliwia strumieniowe przesyłanie zablokowanych geograficznie usług wideo (takich jak Hulu, Netflix, HBOGo itp.) Bezpośrednio na Twój komputer bez potrzeby korzystania z VPN lub serwera trzeciej pary. Oznacza to, że możesz wykorzystać pełną przepustowość, aby uzyskać maksymalną jakość wideo HD. Odbierz bonus SmartDNS i zaoszczędź 65% na 1 rok PureVPN!

Ta oferta była nadal dostępna w momencie publikacji, ale nie wiemy, kiedy / czy PureVPN może przerwać ofertę.

HideMyAss VPN

Serwery VPN Hidemyass 8 Australia

Cennik:
1 miesiąc – 11,52 USD / miesiąc
12 miesięcy – 6,55 USD / miesiąc

Zaoszczędź 43% na 1 rok

Hidemyass jest jedną z najbardziej znanych sieci VPN na świecie. Wynika to z tego, że wyróżniają się w 3 kluczowych obszarach:
 • Ogromna liczba lokalizacji serwerów
 • Doskonałe oprogramowanie VPN. Mnóstwo dodatkowej funkcjonalności
 • Szybkie prędkości

HidemyAss ma niesamowite serwery 105 krajów na całym świecie, w tym 12 lokalizacji serwerów w Oceanii i 8 serwerów w Australii.

To oprogramowanie VPN nie ma sobie równych i oferuje testy szybkości w oprogramowaniu, sortowanie serwerów, technologię bezpiecznego łączenia IP i wybór „inteligentnego” serwera.

Ponieważ przechowują dzienniki połączeń (zgodnie z prawem brytyjskim), nie są najlepszym wyborem dla torrentów, ale są doskonałym wyborem do większości celów VPN, zwłaszcza przesyłania strumieniowego wideo blokowanego geograficznie do Australii.

Najlepsze australijskie VPN dla torrentów

Torguard VPN + Torrent Proxy

Torguard anonimowy VPN z serwerami Australii

Ceny Torguard:
1 miesiąc – 9,99 USD / miesiąc
12 miesięcy – 5,00 $ / miesiąc
7-dniowa wersja próbna bez ryzyka

Odwiedź Torguard

Torguard dostosował swoją usługę do potrzeb użytkowników Bittorrent. Zintegrowali krytyczne funkcje bezpieczeństwa w swoim oprogramowaniu VPN, w tym ochrona przed wyciekiem dns i a VPN Kill Switch.

Torguard nie prowadzi żadnych kłód.
To sprawia, że ​​są idealnym VPN dla torrentów. Zobacz dlaczego.

Lokalizacje serwerów:
Torguard ma serwery VPN w Australii i ponad 41 innych krajach, dzięki czemu masz dostęp do ogromnego globalnego zasięgu.

Usługa proxy
Oprócz anonimowej usługi VPN, Torguard oferuje również usługę proxy specjalnie dostosowaną do potrzeb użytkowników bittorrent. Mają ponad 10 lokalizacji serwerów proxy (wszystkie bez dzienników) i zapewniają bezpłatne oprogramowanie, które to zapewni natychmiast zainstaluj prawidłowe ustawienia proxy w swoim ulubionym kliencie VPN. Nie wymaga ręcznej konfiguracji.

Rabaty:
Torguard oferuje znaczną zniżkę na zakup rocznej subskrypcji lub na wspólne pakowanie VPN i usługi proxy. Sprawdź aktualne oferty rabatowe.

Ta sekcja została teraz przekształcona w pełny artykuł na temat torrentowania w Australii. Chociaż Torguard jest nadal doskonałą opcją, zidentyfikowaliśmy kilku innych dostawców VPN przyjaznych dla torrentów, które mogą być bardziej opłacalne.

ibVPN

IBVPN Australia VPN do pobierania torrentów

Cena IBVPN (Potok)
1 miesiąc – 4,95 USD / miesiąc
1 rok – 3,08 USD / miesiąc

Cena IBVPN (Ostateczny)
1 miesiąc – 10,95 USD / miesiąc
1 rok – 6,91 USD / miesiąc

Odwiedź IBVPN

IBVPN ma serwery w ponad 30 krajach, w tym w Australii i Nowej Zelandii.

Umożliwiają torrenty na swoich serwerach i mają dedykowane lokalizacje serwerów p2p (torrent) w wielu krajach. IBVPN nie prowadzi dzienników aktywności i rutynowo niszczy ich tymczasowe dzienniki połączeń.

Pakiet Torrent VPN tylko 3,08 USD / miesiąc
Jednym z powodów, dla których użytkownicy wybierają IBVPN, jest ich przystępność cenowa. 1 rok usługi VPN z pakietem torrentowym IBVPN kosztuje tylko 36,95 USD (3,08 USD / miesiąc)

Bezpłatna usługa proxy & W zestawie SmartDNS *
Najwyższy pakiet IBVPN najwyższego poziomu VPN obejmuje bezpłatny dostęp do usługi proxy (idealny do anonimizacji twoich torrentów, jednocześnie normalnie kierując resztę ruchu internetowego.

Obejmują również usługę smartDNS ibDNS, która ułatwia odblokowywanie usług przesyłania strumieniowego blokowanych geograficznie bez konieczności łączenia się z VPN.

Inne zasoby

W tym artykule preferowaliśmy usługi VPN, które mają serwery w Australii i krajach sąsiednich, ale być może lokalne serwery nie są dla Ciebie niezbędne, więc może warto sprawdzić innych dostawców VPN.

Wybierając idealny VPN dla swoich potrzeb, upewnij się, że najpierw skup się na bezpieczeństwie i prywatności, szczególnie jeśli kupujesz VPN w celu pobrania torrentów.

Zapoznaj się z naszymi recenzjami VPN, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat najlepszych anonimowych usług VPN, a także szybkie testy, oceny i więcej.

Oto kilka artykułów, które mogą Ci się przydać:

Opinie
Prywatny dostęp do Internetu
Torguard
Proxy.sh
Hidemyass
IPVanish
IBVPN
Porównania VPN
Torguard vs. BTGuard
IPVanish vs. Hidemyass
IPVanish vs. PIA
PIA vs. IBVPN
PIA vs. Proxy.sh
VPN & Artykuły Bittorrent
Całkowicie anonimowy przewodnik Bittorrent
Najlepsze VPN bez dzienników
VPN vs. usługa proxy
Co to są dzienniki VPN?
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map