“Найшвидші VPN для торрентінгу” (з / з швидкістю, щоб довести це!)

Найшвидші VPN для торентів & P2P

Чи важлива для вас швидкість? Якщо ти щось схоже на мене, швидкий ВСЕ. Я хочу вичавити кожен шматочок швидкості зі свого інтернет-з’єднання. Ці найшвидші VPN, які дозволяють торренти.


Ви можете використовувати їх для блокування замовчування торрент-провайдера ISP, захисту конфіденційності та шифрування вашої активності в Інтернеті, але не всі VPN-сервіси є досить швидкими, щоб обробляти моє з’єднання даних 50 Mbps. У цій статті ми розглянемо ті, які є…

У цій статті я розкажу вам, як простий VPN-сервіс у один клік може:

 • Збільшити швидкість торрента
 • Усуньте необхідність ручного переадресації портів
 • Заблокувати блокування від вашого провайдера (інтернет-провайдера)
 • Зашифруйте всі ваші дані та все, що ви торрент, анонімно.

3 швидких VPN-провайдера без журналу (чудово підходить для торрентів)

IPVanish Найшвидший торрент vpn

Без журналів
Швидкість 60mbps+
Всього 6,49 доларів на місяць
Економте 46% знижки за 1 рік IPVanish

Дозволені торенти
Додаток IOS / Android входить
Сервери в 70+ країнах
Огляд IPVanish
7-денна пробна версія без ризику

Приватний швидкий доступ до Інтернету

Без журналів
Швидкість 50mbps+
Вже 3,33 долара на місяць
Заощадите понад 50% за допомогою однорічного плану

Дозволені торенти
Додаток IOS / Android входить
Сервери в 11+ країнах
Огляд приватного доступу до Інтернету
7-денна пробна версія без ризику

Анонімні торенти ExpressVPN

Без журналів
Швидкість 60mbps+
Всього 8,32 дол. На місяць
Економте 35% знижки на 1 рік ExpressVPN

Дозволені торенти
Додаток IOS / Android входить
Сервери в 50+ країнах
Огляд Незабаром!
30-денна пробна версія без ризику

Що викликає SLow торренти?

Є низка причин, через які ваші торренти можуть завантажуватися повільніше, ніж слід. Ось кілька найпоширеніших:

Причина №1: Вас задушили
Інтернет-провайдери в усьому світі зараз активно перешкоджають передачі даних своїх клієнтів. Це означає, що вони вибірково орієнтуються на певні типи даних (торренти, відео, Youtube, Netflix тощо) і змушують завантажувати ці типи даних набагато повільніше, ніж слід..

Завантаження торрентів / Bittorrent – це один із найпоширеніших протоколів “Throttled”, оскільки він використовує стільки пропускної здатності (а пропускна здатність коштує ваших грошей провайдера).

На щастя, VPN легко зупиняє ваш провайдер від придушення торентів!
Ваш Інтернет-провайдер не може сповільнювати весь зв’язок даних (ви платите за певну швидкість). Оскільки VPN шифрує всі ваші дані, ваш Інтернет-провайдер не може переглядати, які конкретні протоколи ви використовуєте, і, отже, не можна заглушити конкретні протоколи (наприклад, бітторент).

Для отримання додаткової інформації: Дізнайтеся, як зупинити торрент-дроселювання або просто зареєструватися на IPVanish, дивовижне рішення для дроселювання VPN у 1 клік.

Причина №2: Проблеми переадресації портів

Якщо ваші торренти неймовірно повільні, є велика ймовірність виникнення проблеми переадресації порту

Що таке переадресація порту?
Кожен протокол на вашому комп’ютері працює на своєму власному порті (наприклад, на каналі). Таким чином ваш комп’ютер знає, які вхідні дані належать до якої програми. Проблема полягає в тому, що всі дані спочатку повинні пройти ваш маршрутизатор. Якщо ваш маршрутизатор має багато підключених до нього пристроїв, можливо, не буде впевнено, які дані / порти потрібно переслати на кожен конкретний комп’ютер. Це може спричинити вузькі місця та зменшити швидкість.

Щоб виправити це, зазвичай потрібно налаштувати правила ручного переадресації портів у налаштуваннях маршрутизатора, повідомивши маршрутизатору, які порти даних слід переслати на певну внутрішню IP-адресу (ваш комп’ютер). На цьому веб-сайті є дивовижні посібники з налаштування порта, які показують, як його настроїти для конкретної моделі маршрутизатора.

VPN повністю усуває необхідність переадресації портів!
Служба VPN шифрує всі дані, що подорожують до вашого маршрутизатора і з нього. Ці дані передаються прямо через ваш маршрутизатор на сервер VPN. Усі дані, що надходять, проходять через маршрутизатор однаково і направляються безпосередньо на ваш комп’ютер.

Оскільки дані зашифровані, маршрутизатор не може бачити окремі порти, і тому не потрібно вирішувати, яким портам належить знос. Усі дані VPN надходять безпосередньо на ваш комп’ютер. Це різко пришвидшить ваші потоки, якщо вони повільні.

Деякі постачальники VPN, такі як приватний доступ до Інтернету, навіть дозволяють вам вказати, на який порт ви хочете входити трафік VPN, на випадок, якщо ваш маршрутизатор не дозволяє проходити через VPN. Таким чином, вам потрібно переслати лише один номер порту на комп’ютер, а не кілька.

Причина №3: ​​Wifi повільніше
Ви майже ніколи не отримуєте однакових швидкостей через Wi-Fi, що ви робите при прямому з’єднанні. Це пояснюється тим, що пакети даних, що надсилаються через wifi, можуть легко загубитися або помилитися. Це різко знижує швидкість.

Кілька речей, які можуть уповільнити ваш wifi:

 • Відстань – чим далі ви знаходитесь далеко від маршрутизатора, тим повільнішими будуть швидкості
 • Перешкоди – стіни, полиці та шафи перешкоджатимуть Wi-Fi і уповільнить вашу швидкість
 • Перешкоди – всі види бездротових продуктів у вашому будинку працюють на тому ж частотному спектрі, що і бездротовий Інтернет. Такі речі: бездротові телефони, пульт дистанційного керування та мікрохвильові печі можуть заважати бездротовим сигналам і спричиняти меншу швидкість.

Що таке VPN та як він працює?

У наші дні користуватися VPN (Virtual Private Network) неймовірно просто. Більшість основних постачальників VPN мають просте у користуванні програмне забезпечення, яке дозволяє зашифрувати Інтернет за один клік. Фактична технологія, що стоїть за VPN, надзвичайно складна.

Що таке VPN ?:
На найпростішому рівні Віртуальна приватна мережа – це з’єднання між вашим комп’ютером та віддаленим сервером даних (або віддаленою мережею). Усі дані, передані між вашим комп’ютером та сервером, шифруються (кодуються) за допомогою надзвичайно розширених алгоритмів шифрування, щоб переконатися, що ніхто, хто перехоплює ваші дані, не може їх прочитати чи побачити, що ви робите в Інтернеті (приклад провайдера).

Чому VPN надзвичайно вигідний для завантаження торентів

VPN споживчого рівня забезпечує 2 основні переваги:

 1. Шифрування даних
 2. Анонімна IP-адреса (веб-сервери та торрент-аналоги бачать ip вашого VPN, а не ваш власний)

Шифрування даних:
Оскільки хороша послуга VPN шифрує ваші дані за допомогою шифрування військового рівня, навіть ваш Інтернет-постачальник послуг (кабельна компанія, університетська мережа тощо) не може прочитати ваші дані чи побачити, що ви завантажуєте..

Це запобігає:

 • Дросель (вони не можуть вибірково уповільнити вашу швидкість)
 • Моніторинг (вони не бачать, які веб-сайти ви відвідуєте)
 • Ведення журналу (вони не бачать файли, які ви завантажили)

Анонімний IP-адресу:
Ваша IP-адреса видно кожному ровеснику в кожному торрент-рої, в якому ви берете участь. Якщо ви не використовуєте службу анонімізації, наприклад VPN, вашу торрент-IP-адресу можна прослідкувати безпосередньо до вас.

VPN надає вам анонімну IP-адресу, яку не можна безпосередньо відстежити до вас або до вашого інтернет-з’єднання. Ще краще, ви можете змінити свою анонімну IP-адресу в будь-який час. Прочитайте наш посібник з анонімних торрентів для отримання додаткової інформації.

Вибір правильного (швидкого) VPN для торрентів

Два найважливіші фактори при виборі торрент-VPN:

 1. Конфіденційність / Анонімність / Безпека
 2. Швидкість (наскільки швидко VPN)

Конфіденційність:
Деякі VPN пропонують набагато більший захист конфіденційності та анонімність, ніж інші. Що стосується вибору торентної VPN, ми рекомендуємо вибрати її з політикою No Logs, як ті, що представлені в цій статті.

Відео VPN, які не ведуть реєстрацію, є небагато між собою, але вони піднімають вашу конфіденційність на наступний рівень, зберігаючи не журнали VPN, навіть не тимчасові журнали з’єднання (вхідні / вихідні IP адреси), і вони ніколи не реєструють нічого, як пошук DNS, відвідувані веб-сайти, або завантажені файли.

Швидкість:
Вибираючи VPN для торентів, ви хочете, щоб це було швидко. Ви хочете, щоб ваші швидкості завантаження торрента залишалися майже однаковими (або, можливо, навіть зростали навіть у тому, що вас заважав ваш Інтернет-провайдер).

Правда, не всі сервіси VPN створюються рівними, а деякі з них просто не мають технології, пропускної спроможності або бажання надавати максимальну швидкість своїм абонентам. Деякі VPN простіші швидше, ніж інші. Нижче представлені наші улюблені швидкі VPN для bittorrent.

IPvanish VPN

IPVanish VPN

Переваги IPVanish

 • Найшвидші швидкості
 • Мережа даних першого рівня
 • Політика нульових журналів
 • Дозволені торенти
 • 256-бітове шифрування
 • Настільний / мобільний додаток
 • Сервери в 70+ країнах
 • 7-денна політика повернення коштів

Прочитайте наш огляд IPVanish

Отримати IPVanish

IPVanish є елітним VPN, коли справа стосується швидкості та продуктивності. У власності однієї з найбільших компаній-постачальників CDN у світі вони мають доступ до мереж передачі даних рівня 1, яким інші VPN не можуть відповідати. Результат? Більш швидкісні швидкості.

Крім того, що це швидкий VPN, IPVanish дуже торенто дружній і вони є справжнім постачальником VPN “без журналів”. Вони навіть не зберігають журнали з’єднань.

IPVanish має більше серверів, ніж майже будь-який інший постачальник VPN. Ви отримуєте доступ в один клік до VPN-серверів у понад 70 країн світу. Там, де швидкість IPVanish нас справді вразила, ми знаходимося на міжнародних серверах.

Існує велика кількість VPN, які можуть максимально підключити 50 Мбіт / с на сервері за 100 миль, але IPVanish зміг забезпечити швидкість 30+ Мбіт / с на серверах з іншого боку світу..

Результати тестування швидкості IPVanish

Тест на швидкість торрента IPVanish Лос-Анджелес, Каліфорнія

IPVanish – сервер Лос-Анджелеса, США

Тест на швидкість торрента IPVanish Мельбурн, Австралія

IPVanish – сервер Мельбурна, Австралія

Приватний доступ до Інтернету

Картина

Найкращі функції PIA:

 • Швидкі швидкості
 • Політика нульових журналів
 • Дуже “по-поточному”
 • 256-бітове шифрування
 • Безкоштовний проксі включений!
 • Настільний / мобільний додаток
 • 7-денна політика повернення коштів
 • Прочитайте наш Огляд PIA

Отримуйте PIA за $ 3,33 / місяць

Приватний доступ до Інтернету це, мабуть, наш найчастіше згадуваний постачальник VPN на цьому веб-сайті. Чому ти питаєш?

Тому що PIA – це майже ідеальний VPN-торент. Окрім того, що справжній постачальник VPN, який не входить до журналу, вони також є надзвичайно торовими (ми не чули, щоб обліковий запис було скасовано для торрент-активності), і оскільки вони не ведуть жодних записів щодо використання, ваша активність в Інтернеті по суті є незбагненний.

Приватний доступ в Інтернет досить швидкий. Вони використовують серверні кластери в 11 країнах світу, щоб доставляти неймовірно високі швидкості та торенти їх справді величезній кількості підписників.

Якщо цього було недостатньо, PIA також має найдешевший VPN-пакет будь-якого анонімного постачальника VPN. З підпискою на 1 рік (оплачується на передній план) Приватний доступ до Інтернету коштує лише $ 3,33 / місяць

Результати приватного тестування швидкості доступу до Інтернету

Картина

Тест на швидкість PIA – сервер Лос-Анджелеса, США

Картина

Тест на швидкість PIA – Цюріх, сервер Switzlerland

Висновок

Використання швидкої VPN може значно пришвидшити ваші торренти. Додане шифрування допоможе зберегти ваші завантаження торрента прихованими від провайдера і надасть вам анонімну IP-адресу у ваших торрент-роях.

У світі буквально 100 постачальників VPN, десятки з них претендують на “найшвидших”. Важливо врахувати пару факторів під час пошуку швидкого VPN-торента:

 • Що таке політика ведення журналів
 • Що таке політика торрент
 • Наскільки гарне / просте у використанні програмне забезпечення
 • Поставляється він з перемикачем kill або іншими функціями безпеки

Якщо ви хочете ще кілька пропозицій щодо хороших VPN-торентів, перегляньте найкращі VPN-адреси нашого списку 2014 року для Torrents.

Це також не погана ідея, щоб скористатися цим Пробний період без ризику що деякі постачальники VPN пропонують (за допомогою гарантії повернення грошей) знайти той, який вам справді подобається.

Або ви можете просто придбати 1-місячний сервіс із доступного VPN, наприклад приватного доступу до Інтернету, і якщо це не зовсім те, що ви шукаєте, спробуйте іншу послугу наступного місяця.

Інші корисні статті:
Як користуватися uTorrent анонімно
Як користуватися Vuze анонімно
Наш путівник з анонімних торрентів
Проксі або VPN: що краще для анонімних торрентів?
Наші інші відгуки VPN:
Огляд приватного доступу до Інтернету
Torguard VPN та проксі-огляд
&# 65279; огляд Proxy.sh&# 65279;
Невидимий перегляд VPN огляду
Порівняння VPN: IPVanish та приватний доступ до Інтернету
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map