CyberGhost VPN

CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com/

тл; д-р

CyberGhost – це ім’я, на яке я впевнений, що ви натрапили, якщо ви робили будь-які сканування статей для служб VPN. Компанія, що базується в Румунії, знаходиться за межами європейської юрисдикції з 14 Eyes і сьогодні управляє понад 3000 серверами в 60 країнах світу. Якщо я коли-небудь стикався з постачальником послуг VPN, який викликав у мене більш змішані почуття, це саме цей. Словом, пропуск через критичні недоліки; хороший базовий захист, гідна швидкість, але погана ідея для шанувальників P2P.

Огляд CyberGhost: 5 плюсів і 3 мінуси використання CyberGhost!

CyberGhost є посеред нізвідки, що стосується визнання. Він стоїть ні на загальновідомому боці, ні на зовсім невпізнаваному. Усі, хто не знатиме, це не ім’я, можливо, якщо ви спеціально не проводили дослідження VPN.

Однак, незважаючи на будь-які уявлення, які можна отримати від цього, компанія, безумовно, зросла з моменту створення в 2011 році і сьогодні має стільки серверів, скільки гігант VPN Nord (у кого кількість серверів я, безумовно, вражаю).

Що нам подобається у CyberGhost

1. Масовий фокус на Європі

З більш ніж 3000 серверів на вибір, можна подумати, що цього буде достатньо, щоб покрити весь світ майже в кожній країні. На жаль, це не так, оскільки більша частина фокусу CyberGhost, як видається, приділяється європейській області операцій. Хоча деякі з вас можуть сприймати це як дуже обмежувальне, я вважаю за краще вважати це служінням певному (якщо великому) ринку.

На жаль, це призводить до трохи головоломки, де знаходяться швидкості. Згодом ми детальніше розглянемо дисперсію швидкості в різних областях, але достатньо сказати, що залежно від вашого місцезнаходження та вибраного сервера ви можете отримати дивовижні або швидкісні швидкості..

1.1 Унікальні функції безпеки

Тут є стільки речей, що CyberGhost має тут, що я ледве знаю, з чого почати. Для постачальника послуг VPN ця компанія надає вражаючу кількість додаткових послуг, коли йдеться про безпеку. Можливо, воно криється в коренях компанії як постачальника безпеки, що призвело до цього.

Примусові HTTPS

Почнемо з того, кого я найбільше зацікавив, і саме тут клієнт CyberGhost може змусити HTTPS-з’єднання з веб-сайтами. Правда, це також можна зробити через плагін браузера, але оскільки ви хочете скористатися послугою VPN так чи інакше, можливо, все було б вбудовано в один, правильно?

Щоб усвідомити корисність примусового HTTPS, припустимо, ви відвідуєте банківський веб-сайт. З’єднання HTTPS забезпечить безпеку ваших даних повністю від комп’ютера до вашого банківського рахунку.

Блокувати відстеження в Інтернеті

Далі йде той факт, що CyberGhost може видаляти веб-вміст, який може відслідковувати ваші онлайн-дії. Це заважає невідомим джерелам відстежувати вас, і це те, що всі VPN повинні робити. Блокування відстеження в Інтернеті – це дуже необхідне сьогодні, оскільки багато компаній стають все більш нав’язливими у своїх заходах щодо збору даних в Інтернеті..

Візьмемо для прикладу нашого друга Google, який вирішив, що це нормально, щоб його мобільна операційна система Android повідомляла, де користувачі постійно знаходилися. Крім того, відстеження місцеположення не обмежується лише Google, тож чому б не заблокувати CyberGhost, щоб якомога більше цих даних не виходило назовні.?

Блокування реклами та захист від вірусів

CyberGhost настільки добре інтегрований, що включає навіть блокувальник реклами, а також віруси & Захист веб-сайтів. Це запобігає відображенню дратівливих оголошень, а також захищає від потенційно шкідливого вмісту на деяких веб-сайтах.

1.2 Сильний вибір протоколів та шифрування

Для тих, хто поки що не дуже обізнаний, основними перевагами VPN є конфіденційність та безпека. Конфіденційність, як у людей, які не знають, хто ти і що ти робиш. Безпека, як і у людей, не може прослуховувати те, що ви також робите. Для встановлення безпеки потрібні два основні компоненти – сам протокол та тип шифрування.

Перевага CyberGhost полягає в тому, що він підтримує майже всі основні протоколи (навіть ті, які я не рекомендую використовувати, оскільки вони такі застарілі, як L2TP). Так само вони пропонують різний рівень шифрування до 256 біт, що є першочерговим. Подумайте, багато речей, пофарбованих у зелений колір, які використовують 256-бітове шифрування.

Суть у тому, що вибір у ваших руках. Протоколи та рівні шифрування можна налаштувати під ваші потреби. Різні протоколи підтримують різну швидкість, і, очевидно, чим вище швидкість шифрування, тим повільніше буде наше VPN-з’єднання (це також значною мірою залежить від обладнання).

Якщо ви хочете, щоб VPN підробляв ваш IP та підтримував мінімальну безпеку, то ви можете вибрати низький рівень шифрування, який дозволить вам насолоджуватися високошвидкісними з’єднаннями. Якщо ви параноїк, добре, що вам допоможе і CyberGhost.

1.3 Оптимізовані профільовані сервери для різного використання

Оскільки 3000 серверів, що затьмарюють пул серверів CyberGhsot, цілком очевидно, що не повинно виникнути проблем з вибором з’єднання, правда? Ну не дуже. Уявіть собі, що сидите в ресторані, і до вас приходить меню з 3000 предметами.

На щастя, компанія ретельно аналізує свої сервери, це означає, що є пули серверів, оптимізовані для різних цілей. Як ви обираєте їх, залежить від вас. Ви можете мати список улюблених місць або вибрати з попередньо відсортованих списків. Сюди входять списки, такі як найменш переповнені сервери, сервери NoSpy або навіть найбільш переповнені сервери (хоча я не маю поняття, чому ви цього хочете).

Скажімо, ви фанат Torrent – це справжній пул людей, які відвідують файли P2P, тому CyberGhost виділив для них оптимізовані сервери..

2. Підтримка багатоплатформ

Удома, де є файловий сервер Linux, ПК з Windows, комп’ютер Mac, а також різні смартфони та планшети, вам пощастило! CyberGhost підтримує до 7 пристроїв на акаунт, що, безумовно, є одним з найбільш щедрих, що я бачив досі. Якщо чесно, я вважаю, що сьогодні середнє домашнє господарство дійсно має принаймні стільки пристроїв, тож розумна кількість для їх підтримки.

CyberGhost підтримує до 7 пристроїв на рахунок

Багато постачальників послуг VPN обслуговуватимуть звичайний спред – Windows, Linux, MacOS, Android, iOS та деякі маршрутизатори. Якщо ви помітите форму зі списку вище, CyberGhost навіть встановлений для Raspberry Pi, деяких пристроїв NAS і навіть на віртуальних машинах!

Це все щодо вибору, і наскільки CyberGhost пішов, щоб заповнити цей список, я був справді вражений.

Тут я ще раз повинен вставити слово обережності для тих, хто думає, що вони можуть отримати понад X пристрої на ліміт облікового запису, перекинувши VPN на маршрутизатор, оскільки він підтримується.

Примітка

Запуск служби VPN на маршрутизаторі допоможе вам подолати ліміт підключення одночасно до пристрою, який встановить більшість VPN. Однак є і недолік. Практично у всіх випадках (особливо для маршрутизаторів для домашнього використання), це призведе до уповільнення вашого інтернет-трафіку порівняно з тим, якби ви запускали спеціальні VPN-програми. Це тому, що маршрутизатори менш здатні обробляти шифрування даних, необхідні в режимі реального часу, тим самим уповільнюючи ваші швидкості передачі даних.

3. Гідні та стійкі швидкості

Хоча я не можу сказати, що CyberGhost пропонує палаючі швидкісні швидкості, я мушу визнати, що деякі сервери виявляють великий потенціал. Переглядаючи результати тесту на швидкість, подані нижче, зауважте, що моя поточна широкосмугова швидкість обмежена теоретичними 50 Мбіт / с. Більшу частину часу я можу наблизитись або, принаймні, близько 45 Мбіт / с, що досить добре.

Будь-який VPN, як правило, може поголити деяку пропускну здатність, тому моє сподівання було, що я в середньому можу отримати 30-40 Мбіт / с. Звичайно, це було б відрегульовано на відстань сервера до мого фізичного розташування.

Тестуючи CyberGhost за допомогою SpeedTest, що є дуже надійним, я виявив, що швидкість з усього світу сильно відрізнялася. Що ще більше дивувало мене, це те, що я набирав більші швидкості з серверів, що базуються в Сінгапурі, а не там, де я перебуваю в Малайзії. Я можу лише припустити, що це можливо пов’язано з інфраструктурою.

Як правило, очікуйте, що ви отримаєте більш високу швидкість пінгу та повільніші швидкості, чим далі сервер, який ви вибрали, від вашого фактичного місцезнаходження. Зазвичай це справедливо незалежно від того, яку службу VPN ви виберете.

На час тестування завантаження сервера (на тих, на яких я проводив тести) було таким;

 • МОЙ 23% навантаження
 • СГ 50% навантаження
 • AU 50% навантаження
 • NL 37% навантаження
 • SA 27% навантаження
 • США 53% навантаження

Результат тесту на швидкість на сервері Малайзії

Тест на швидкість Азія – Малайзія Сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Результат тесту на швидкість на сервері Сінгапуру

Тест на швидкість Азія – Сінгапурський сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Результат тесту на швидкість на сервері Сіднея

Тест на швидкість Австралія – ​​Сіднейський сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Результат тесту на швидкість на сервері Північної Америки

Тест на швидкість America – Північна Америка Сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Результат тесту на швидкість на сервері Південної Африки

Тест на швидкість Африка – Південна Африка
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Результат тесту на швидкість на сервері Амстердама

Тест на швидкість Нідерланди – Амстердам Сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Для потокового перегляду відео я вважаю, що зазвичай UHD-відео на YouTube є хорошим показником, оскільки їх сервери, як правило, дуже стабільні. Зразок відео в UHD, який я пробіг, був рівним і дуже-дуже приємним. Якщо ви хочете спробувати його самостійно, ви можете будь-коли переглянути це ж відео.

Потокове UHD відео на CyberGhost VPN

3.1 Хороша рівна швидкість на торрентах

Найближчий торент-сервер, який має для мене CyberGhost, – це Індія, але я віддав перевагу Японії над тим, який у будь-якому разі був наступним. Швидкість, запропонована на цьому сервері, нічого не повинна робити, але мені вдалося дуже стабільно завантажувати протягом моїх торрент-сесій.

Для мене, стабільність, як правило, перебуває вище швидкості, що палає, коли йдеться про торенти. Я впевнений, що багато хто з вас відчули розчарування швидкості торрента вгору та вниз, поки ви просто намагаєтесь отримати ТОМУ файл!

На час тестування японський сервер, до якого я підключився, працював на 33% навантаження.

Тест на швидкість - Японський сервер

Пам’ятайте, що я підключився до цього сервера спеціально до торрент. Кілька провайдерів VPN, які я намагався до цього часу, дозволять це зробити в будь-якому місці, до якого ви підключитесь, але CyberGhost є досить суворим щодо цього питання. Я спробував торрент на сінгапурському сервері, і це дало мені великий, жирний нуль у швидкості завантаження торрентів.

4. Цінова ідеально для тих, хто шукає довгострокові плани

Коли я вперше побачив їхні ціни, я був трохи шокований, бо спершу подивився щомісячну ціну без контракту. При $ 12,99 на місяць за одномісячну угоду, що коштує проти та навіть вище, ніж я вважаю деякі провідні VPN-провайдери, такі як ExpressVPN та NordVPN.

Щомісяцяроку на рік
Ціна / місяць 12,99 $ 5,25 $ 3,50
Загальна купюра $ 12,99 $ 63,00 $ 63,00
Цикл виставлення рахунків1-місяць12-місяць18-місяць
Повернення грошей14-день45-день45-день

Однак їх дворічний план різко знижує ціну. При $ 3,50 на місяць протягом двох років ціноутворення просто приголомшливо і важко перемогти. Я також бачив випадки спеціальних пропозицій, коли це знижується до ще нижчих ставок, тому обов’язково слідкуйте за спеціальними знижками на CyberGhost.

45-денна гарантія повернення грошей!

Якщо ви один з тих, хто любить переконатися спробувати, перш ніж купувати, то можете розслабитися та бути впевненим у 45-денній гарантії повернення грошей від CyberGhost. Це не дрібним шрифтом, воно не приховано легальним, це там, на їхній сторінці поширених запитань;

Примітка

CyberGhost має 45 днів, запитань не задається, політика повернення коштів на наші підписки на 6 місяців або більше. Це забезпечує відсутність помилок при покупці і має на меті допомогти в таких ситуаціях, як клієнти не можуть користуватися нашими послугами (наприклад, коли ваш Інтернет-провайдер блокує VPN-з’єднання).

* Щомісячні підписки мають гарантію повернення грошей 14 днів.

Насправді ви можете навіть випробувати їх безкоштовно, використовуючи 7-денну безкоштовну пробну версію, без додавання рядків.

5. Добре для потокової передачі, включаючи Netflix

Знову ж таки, це повертається до CyberGhost, що має дуже добре профільовані сервери. Вони також відшкодували послуги для потокового перегляду відео, і Netflix – це лише одна із служб потокового відео, до якої вони думали, що ви могли б хотіти отримати доступ. У будь-якому випадку, щоб отримати доступ до Netflix US, все, що вам потрібно зробити, – це підключитися до одного з їх оптимізованих потокових серверів США.

Будемо чесними тут, Netflix не любить підробляти геолокацію. Він робить все можливе, щоб знищити подібні послуги, але CyberGhost не має цього і фактично стверджує, що вони гарантують Netflix US streaming.

Для користувачів Windows додаток насправді включає в себе можливість розблокувати потокове передача, що дозволяє дивитися з кількома постачальниками послуг потокового обслуговування. Жодних ручних проб і помилок, просто натисніть і перейдіть. Розблокування засноване на списку, який оновлюється внутрішньо кожного дня CyberGhost.

Що нам не сподобалось у CyberGhost

1. Не працювало поза коробкою

Хоча це може бути не розривом угоди і, звичайно, може трапитися не з усіма, я повинен поділитися своїм досвідом. Я великий шанувальник підключення та гри, і клієнт CyberGhost Windows був для мене трохи дивний. Звичайно, він встановив і запустив програму чудово, але коли я натискаю кнопку “Перейти”, він повинен … ВІД, правильно?

Моє не було, на мій розпач, і я повинен був з’ясувати, чому. Мені це не зайняло багато часу, але я зрозумів, що налаштування за замовчуванням для мене не дуже підходять. Мені довелося вручну вибрати свій протокол і сервер, перш ніж програма CyberGhost Windows вирішила грати добре.

Як я вже говорив, це не розрив угод, але якщо ваш технічний досвід обмежений, це може спричинити для вас шок.

2. Компетентність даних Dodgy та анонімність

Це, ну, це в значній мірі велике для мене, і воно повинно бути і для всіх із вас. Під час мого огляду, фонових досліджень тощо, я виявив досить замутнену воду, коли йдеться про те, я анонімний CyberGhost чи ні.

Хоча компанія має офіційну політику без реєстрації даних, вона в той же час відзначалася деякими користувачами для використання таких сценаріїв, як Hotjar (що є сценарієм запису сеансу). Насправді CyberGhost відкрито визнає це на власному сайті, хоча заявляє, що ця інформація використовується для кращого обслуговування своїх клієнтів..

Політика конфіденційності CyberGhost VPN

Далі, коли я спочатку побачив, що CyberGhost базується в Румунії, це було добре. Зрештою, ця країна перебуває поза юрисдикцією Європи на 14 очей, що є великим. Однак пізніше я дізнався, що власник у 2017 році продав CyberGhost цифровій рекламній фірмі під назвою CrossRider.

Тепер, що зробить фірма з цифрової реклами з постачальником послуг VPN, для чого їй потрібно використовувати сценарії запису сеансів? Сюжет згущується, і я, напевно, відчуваю трохи обережності щодо цього питання.

3. Обмежені варіанти оплати

Це знову повертається до анонімності, оскільки CyberGhost приймає лише кредитні картки, PayPal або BitPay. Правда, BitPay використовується для BitCoin, але там буквально сотні криптовалют, а також завжди є можливість готівки у вигляді подарункових карток тощо.

Чому компанія, що спеціалізується на конфіденційності, безпеці та анонімності, пропонує такі обмежені варіанти оплати – варіанти, які, можливо, розкриють деталі користувача? Я не маю відповіді, хоча для мене це не настільки велике питання, як те, про яке я згадував вище.

Підсумок: чи заплачу я за CyberGhost?

Перш ніж я розпочати свою групу, дозвольте мені лише викласти тут свою особисту позицію. Якщо я плачу та користуюся VPN, я очікую певної продуктивності щодо швидкості. Я не надто метушливий щодо варіантів оплати та подібних матеріалів, і, наскільки це стосується анонімності, для мене це зробить лише межа.

Я зазначив багато хороших речей про CyberGhost, і так, це правда, що вони пропонують багато вбудованих додаткових даних, яких ви, мабуть, не знайдете в іншому місці. Як ще кращий гачок, ви можете підписатись на довгостроковий план, за яким практично знижуються ціни. Де сервіс справді перевершує, хоча, на мою думку, те, наскільки добре вони оптимізували свої сервери.

Візьмемо для прикладу приклад потокових та торент-серверів відео, про які я говорив раніше. Якщо будь-яка з цих ніш – це те, що ви хочете, я б сказав, що CyberGhost – це абсолютно чудовий вибір. Для шанувальників Torrent, відео стримерів, бункерів для геолокації … ви повинні сказати “так”.

Однак, на мій погляд, є дуже великий АЛЕ Це, можливо, може поставити цвях у труні для CyberGhost для багатьох людей. Виходячи з конфіденційності та анонімності, просто залишається занадто багато сумнівів і суперечок навколо наявної у мене інформації, щоб почуватися в безпеці за допомогою CyberGhost.

Хоча претензії CyberGhost можуть здатися достатньо законними для звичайної компанії, я кажу, що для постачальника послуг VPN використання цієї тактики просто неможливо. Отже, прийміть те, що ви можете для цього – цінність та продуктивність із жертвою анонімності – ваш вибір.

Мені важко сказати або так, або ні, тому рішення потрібно приймати відповідно до ваших потреб.

Ключові особливості

 • ✓ Підтримує багато платформ
 • ✓ Блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення
 • ✓ 256-бітове шифрування
 • ✓ Профільовані сервери
 • ✓ OpenVPN / SSTP / L2TP / IPsec
 • ✓ Відмінні довгострокові цінові плани

Рекомендовано для

 • • Відеопотоки
 • • Ті, хто не метушливий щодо анонімності
 • • Вентилятори P2P
 • • Власники пристроїв нішевих платформ

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me