HideMyAss HMA VPN

Contents

HideMyAss VPN

https://www.hidemyass.com/

тл; д-р

HideMyAss має прикольну назву та досить унікальний логотип, але з точки зору приватності та конфіденційності цей VPN викликає чимало проблем. Він належить як дочірня компанія Avast, але головний офіс знаходиться у Великобританії. Продуктивність також залишає небажаного бажати, але це, безумовно, не найгірше в цій галузі. В цілому це послуга, яку ви повинні ретельно розглянути, перш ніж купувати.

Огляд HideMyAss: 4 плюси & 4 Мінуси використання VPN HMA

Розпочата 16-річною дитиною у 2005 році, HideMyAss (HMA) має давню історію. Він був спочатку побудований для обходу мережевих обмежень у відносно обмеженому контексті. Його розробник протягом багатьох років неухильно розширювався та розширював послугу.

У 2015 році, лише через десять років після введення базової концепції, HMA було продано AVG Technologies за цілих 40 мільйонів доларів. У свою чергу AVG був придбаний компанією Avast, де сьогодні сидить HMA.

Незважаючи на свій первісний намір допомогти користувачам обійти блоки, HMA опинився під прожектором ще до його продажу. У 2012 році компанія виконала ухвали суду у Великобританії щодо передачі інформації про діяльність користувача.

Політика та поведінка компанії відрізняють її від більшості постачальників послуг VPN, які намагаються не допустити доступу владних даних до своїх користувачів.

4 речі, які мені подобаються в HideMyAss VPN

1. Сильні параметри безпеки

Що б я не думав про HMA, їхня безпека все ще досить хороша. Ось, що вони мають у магазині;

1.1 Підтримує кілька протоколів

Вони пропонують фіксовану високу швидкість шифрування на 256-бітному рівні. За замовчуванням усі користувачі Windows та Android отримують OpenVPN, тоді як користувачі MacOS та iOS будуть на IKEv2.

Протокол за замовчуванням hidemyass для Windows - openvpn

За замовчуванням програма Windows дозволяє лише OpenVPN.

Існує також можливість використовувати PPTP, якщо ви дуже хочете, але це не включено в основну програму HMA. Як відомо, PPTP менш безпечний, ніж OpenVPN, але якщо ви дійсно хочете ним користуватися, ви можете зв’язатися з їх службою обслуговування клієнтів.

Вони вкажуть на посилання на інший додаток, де ви можете вибрати між OpenVPN та PPTP. Я рекомендую вам дотримуватися OpenVPN, хоча це набагато безпечніший варіант.

1.2 Захищає до 5 пристроїв

Сьогоднішня норма полягає в тому, що кожен з нас часто має кілька розумних пристроїв. HMA це розуміє, і ви можете одночасно підключати до п’яти пристроїв до їх обслуговування. Це допомагає зберегти всі ваші пристрої одночасно.

Загалом, є додатки, які підтримують усі основні платформи плюс кілька додаткових, включаючи AppleTV та вибрану кількість маршрутизаторів. На жаль, для маршрутизаторів також є улов. Ви не можете встановити його самостійно, але потрібно попередньо налаштувати його через сторонніх організацій, таких як Flashrouters.

1.3 Присутнім перемикач

В якості додаткової функції цей VPN включає в себе перемикач захисту, щоб зупинити передачу даних на ваш пристрій чи поза ним, якщо він виявить будь-які проблеми з тунелем VPN..

hidemyass має розумний перемикач вбивств

Він також має розділений варіант тунелювання, тому ви можете фактично вибрати, щоб певні додатки могли обійти службу VPN.

1.4 Захист від протікання

Тести на HMA на витоки DNS та WebRTC пройшли нормально. Не було витоку нашої IP-адреси походження, незважаючи на те, що випробували кілька різних підключень до сервера. Тести DNS і WebRTC виконуються досить просто. В Інтернеті є багато заздалегідь вбудованих інструментів, і просто відвідування цих сайтів і запуск цього сайту дозволить вам дізнатися, чи витікає ваш DNS при активній VPN.

2. Широка мережа серверів

Загалом HMA має мережу з понад 1000 серверів, що охоплюють 298 локацій.

hidemyass має широке охоплення серверів

Це, мабуть, найширше покриття, яке я бачив в окремих місцеположеннях; більшість інших найпопулярніших VPN – від 90 до 100 країн.

2.1 Спеціалізований P2P & Потокові сервери

У HMA є декілька вибраних серверів, через які вам потрібно підключитися, якщо ви хочете передавати фільми або запускати торрент. Якщо чесно, хоча багато постачальників послуг VPN реалізують це як користь і рекламують ці сервери як спеціалізовані, у мене є сумніви.

hidemyass vpn має оптимізовані для p2p сервери

Тим не менш, на мою думку, HMA впорядкував п’ять серверів для потокового передавання медіа та вісім для P2P. Деякі ключові місця, такі як Нью-Йорк, рахуються двічі, оскільки ви можете робити обидва на цих серверах.

2.2 Працює з ключовими регіонами Netflix

Моя увага в Netflix завжди була в регіоні США, оскільки саме там є майже всі хороші фільми. У ньому також є найбільша бібліотека серед усіх регіонів Netflix, і за допомогою HMA ви можете переглядати її з будь-якої точки світу.

Мій тест на випал Netflix (тобто спостереження протягом двох днів) показав, що трансляція залишається гладкою протягом усього часу. Колись був привід, коли VPN-з’єднання було перервано, але я не один раз отримував жахливе попередження про проксі-сервера Netflix.

Незважаючи на невразливу швидкість роботи сервера в США, мені було більш ніж достатньо насолодитися бездоганним досвідом Netflix. Я не спостерігав зайвого буферизації, навіть коли пропускав шматки хвилин у кіно.

2.3 Запускає програвач BBC iPlayer

Хоча я усвідомлюю, що BBC iPlayer не входить до списку “повинні дивитися” більшість людей, я люблю використовувати його як тест можливостей VPN. У iPlayer є досить жорсткі обмеження щодо його використання – майже такі ж погані, як і Netflix.

hidemyass здатний передавати bbc iplayer

Я впевнений, хотів би дізнатися, чи дійсно є місто Осліків у Великобританії, хоча.

Уміти обійти це, безумовно, плюс. Оскільки HMA є сервісом, що базується у Великобританії, я не помилився, гадаючи, що тут все буде добре. Підключення до Donkey Town, Великобританія, потокова передача насправді була напрочуд швидкою.

2.4. Можна виконувати переміщення IP-адрес

Не те саме, що в Мельбурнському перетасуванні, перемішування IP – це те, що я бачив лише в HMA поки. У програмі є дуже зручна кнопка, яка дозволяє швидко переміщувати чи змінювати ваш IP-адресу.

Це може бути дуже корисно, якщо ви виявите, що одна з потокових служб не працюватиме на сервері, до якого ви підключені. Просто натисніть кнопку перетасовки, і вона змінить IP-адресу, щоб ви могли спробувати послугу потокової передачі знову.

Більшість серверів HMA мають кілька IP-адрес, на які можна обмінюватися, особливо на потокових серверах. Наприклад, їхній нью-йоркський сервер, який дозволяє і P2P, і Streaming, має 56 IP-адрес.

3. Гарне обслуговування клієнтів

Хоча HMA може бути не найкращим у всьому, одна з областей, в якій він працює, – це підтримка клієнтів. Це було ідеальною ситуацією, оскільки у мене виникло ряд запитань, як загалом, так і більш технічних.

hidemyass має чудове обслуговування клієнтів

Підтримка клієнтів HMA була швидкою & ефективний.

За допомогою їхнього прямого чату мені вдалося отримати відповідь дуже швидко. Повірте, це не норма, коли мова йде про послуги прямого чату, і я отримав відповідь майже щойно надіславши запит..

Не було дурниць надмірної черги чи вічно чекати відповіді електронною поштою. Агент чату був чемним і знаючим, міг надати мені точні деталі та інформацію, яку я шукав.

Деякі з вас можуть подумати, що це не дуже велика справа, але серйозно, так. Я пережив тривалі очікування та дуже обструктивних агентів з обслуговування клієнтів, перш ніж зробити їх найкращим рівнем, щоб звинувачувати обладнання або дії клієнта, відмовляючись відповідати на прямі запитання відповідним чином.

Це був не мій досвід роботи з HMA, і я щиро сподіваюся, що вони будуть підтримувати ці чудові стандарти, рухаючись вперед. Кудо команді за це.

4. 30-денна гарантія повернення грошей

Вважайте це пробним пробігом або розширеною гарантією повернення грошей, це абсолютно щось, на що слід дивитися, інвестуючи в продукт, який ви будете використовувати довгостроково (наприклад, при моїй трирічній підписці на HMA).

Були випадки, коли деякі постачальники VPN мають сувору політику без повернення грошей, і якщо чесно, я завжди з цим насторожився. Якщо у вас є хороший продукт, чому ви повинні боятися, що користувачі будуть незадоволені і вимагають повернути гроші своїми грошима?

Гарантія повернення грошей є надійною впевненістю віри компанії у власну продукцію, і важливо чітко прописати її для користувачів. Я хочу зазначити одне, що підписка на HMA відкриває вас до автоматичного поновлення, тому переконайтесь, що ви відключите це, щоб уникнути сюрпризу наприкінці свого плану..

4 речі, які мені не подобаються щодо VPN HideMyAss

1. Обмежена конфіденційність користувачів

Попереджуйте, що це, мабуть, буде найбільшою частиною мого огляду, і що багато хто з вас, ймовірно, будуть дуже нещасні, прочитавши його. Конфіденційність користувачів – це одне з перших і головних речей, що служба VPN повинна захищати, і, на мою думку, HMA викидає сюди стільки червоних прапорів, що її слід заборонити в галузі.

1.1 Належить Avast

Хмара власності, що нависає над HMA, як альбатрос, – темна і похмура. Хоча загалом він знаходиться під банером Avast, ним безпосередньо керує і керується Privax Limited у Великобританії.

Чеська Республіка насправді дуже безпечна для конфіденційності, але паркування HMA під Privax Limited є абсолютно червоним прапором. Великобританія є однією з країн, яка є початковою угодою UKUSA, інакше відомою як “П’ять очей”.

Оскільки Великобританія залишила юрисдикцію Євро, підприємства в країні більше не зобов’язані захищати конфіденційність користувачів згідно з парасольковими стандартами. Насправді HMA має жахливу історію захисту конфіденційності своїх користувачів.

Він неодноразово потрапляв у центр уваги, щоб просто передати дані користувачів на вимогу органів влади, один раз із Великобританією та один раз із США..

1.2 HideMyAss Журнали деякої інформації

Як ми зазначаємо вище, що HMA співпрацює з органами влади на запит, ми також можемо очевидно сказати, що це не VPN, який пропонує послугу “Без реєстрації”. Насправді, HMA прямо заявляє, що він робить інформацію користувачів користувача, хоча він стверджує, що не здійснює реєстрацію діяльності.

інформація про з'єднання журналів hidemyass

(Джерело)

З переконань, що виникають у випадках, коли він передав те, що робить журнал, користувачам ще достатньо отримати владу. Якщо ви хочете, щоб VPN захищав вас, це не послуга для реєстрації.

1.3 Співпраця з розслідуваннями щодо порушення правопорядку DMCA

Окрім передачі журналів, HMA також знає, що співпрацює з поводженням з порушеннями DMCA. Насправді користувачі скаржилися, що сервіс роздає повідомлення про порушення DMCA, подібне до того, що робили провайдери раніше.

2. Швидкість на HideMyAss не велика

Я запускаю свої тести на швидкість VPN на одній і тій же машині та лінії провайдера щоразу, через волокно Ethernet, 500 Мбіт / с. Зазвичай це дає мені повну рекламовану швидкість, поки з’єднання чисте.

Базова швидкість випробування на швидкість hidemyass

(Дивіться повний результат)

Для моїх тестів кожне віддалене місце проходить ряд тестів, кожен у парі. Після ввімкнення VPN, а потім вимкнення. Це дозволить вам спостерігати затримку та швидкість відповідності в обох сценаріях.

Примітка

З пізнього часу, завдяки директивам Work from Home, Інтернет був напружений до точки розриву. Тому доцільно брати ці результати випробувань із щіпкою солі, поки земна куля знову не врівноважиться в якийсь пізній час. Я періодично переглядаю швидкості і в разі необхідності вношу коригування.

HideMyAss Speed ​​test – США

Швидкість з VPN або без нього на серверах, що базуються в США, була трохи невдалою в той час, коли я проводив свої тести. Однак, оскільки США буквально знаходяться в усьому світі, звідки я перебуваю, бар’єр із VPN та без нього залишається тим самим.

тест на швидкість hidemyass vpn США вимкнено

HMA VPN тест на швидкість US – VPN вимкнено
(Дивіться повний результат)

тест на швидкість hidemyass vpn США на

HMA VPN тест швидкості US – VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

Швидкість можна використовувати і, безумовно, достатньо для потокової передачі, але завантаження – це хіт або промах, і P2P, безумовно, не буде такою корисною.

HideMyAss Speed ​​test – Європа

Що стосується Єврозони, нещодавно я тестував ближче до свого місцезнаходження, наприклад, з німецькими серверами. Тим не менш, з HMA я сподівався на міцну продуктивність від послуги у Великобританії, оскільки, по суті, це домашня база цього провайдера.

тест на швидкість hidemyass vpn EU off

HMA VPN тест швидкості ЄС – VPN вимкнено
(Дивіться повний результат)

тест на швидкість hidemyass vpn EU на

HMA VPN тест швидкості EU – VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

Сумно сказати, що швидкість вниз за течією впала на обличчя з ледь корисними 13 Мбіт / с. Як не дивно, вгору за течією було досить добре, що, чесно кажучи, більшості людей не корисно.

Тест на швидкість HideMyAss – Африка

Маючи таку розгалужену мережу, як HMA, це одна з небагатьох VPN, яка насправді турбує наявність африканського континенту. Мене ще більше здивувало те, що в Африці існує ряд точок зв’язку для них.

hidemyass vpn тест швидкості SA вимкнено

HMA VPN випробування швидкості SA – VPN вимкнено
(Дивіться повний результат)

hidemyass vpn випробування швидкості SA на

HMA VPN тест швидкості SA – VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

Проте, розповсюдження не прирівнювалося до якості обслуговування, і я знову отримав ледве корисну швидкість.

HideMyAss Speed ​​test – Азія

Як правило, моє улюблене місце для тестування VPN в Азіатському регіоні – Сінгапур – як за його близькість до мене, так і за чудову інфраструктуру. Це яскраво показало низьку затримку та високі швидкості як вниз, так і вгору за течією, що стосується сервера в Республіці.

тест на швидкість hidemyass vpn Азія

HMA VPN тест швидкості Азія – VPN вимкнено
(Дивіться повний результат)

тест на швидкість hidemyass vpn Азія на

HMA VPN тест швидкості Азія – VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

Тим не менш, мої звичайні пінг-часи до цього місця зазвичай краще, тому я вважаю, що за регулярних обставин швидкість руху HMA через Сінгапур буде покращена ще більше.

HideMyAss Speed ​​test – Австралія

Земля внизу ще далеко не все, і, як частина регіону Австралізія, дуже добре в плані швидкості з’єднання VPN. Але при 30 Мбіт вниз при включеному HMA – це досить сумний результат.

тест швидкості hidemyass vpn відключений

Тест швидкості VPN HMA AUS – вимкнено VPN
(Дивіться повний результат)

Hidemyass vpn тест швидкості аус на

HMA VPN тест швидкості AUS – VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

В цілому, я кажу, що ВМА потрібно працювати над покращенням своєї інфраструктури, а не витрачати час та ресурси, контролюючи своїх користувачів від імені урядів усього світу. Сумний стан справ справді.

2.1 Вбудований тест на швидкість локації

Одне, що цікавить додаток HideMyAss, – це те, що він містить вбудований інструмент тестування швидкості на багато локацій. Це дозволяє позначити різні сервери у їхній мережі для тестування і може бути корисним – якщо це справді добре працює.

hidemyass vpn має інструмент тестування швидкості

Я виявив, що результати, отримані інструментом тестування швидкості, зазвичай сильно відрізняються від результатів надзвичайно популярного тесту швидкості Ookla, яким користується більшість людей.

3. Реєстрація & Цінові негаразди

HMA доступний для Windows, MacOS, iOS, Android, Linus і навіть маршрутизаторів. Однак є деякі дивацтва, на які слід звернути увагу & ціноутворення;

3.1 Ціни & Способи оплати залежать від регіону

Це не те, що я зазвичай бачу в службах VPN, оскільки їхня концепція – глобалізація послуг. Але я відвідав їхню сторінку в ряді регіонів і виявив, що ціни різняться – в деяких випадках величезною кількістю.

Ціни на hidemyass vpn різні за регіонами

Реєстрація в США набагато дорожче, ніж для тієї ж послуги в Малайзії.

Як приклад цього, їх трирічний план у США коштує 143,64 долара після крутої знижки на реєстрацію, але той самий план коштує 252 RM (приблизно 58 доларів) для тих, хто підписався з Малайзії. Хоча я не вище за ціновою орієнтацією на регіон, ця розбіжність є досить величезною.

Також у деяких регіонах ви можете зареєструватися через PayPal, а в інших – недоступний. Це в поєднанні з їх складним процесом реєстрації насправді вражає послугу, яка має більше десяти років для впорядкування своїх бізнес-процесів.

3.2 Плани оновлення автоматично

Як я вже згадував раніше, якщо ви підписуєтесь на HMA, він автоматично дає їм право поновити ваш план, коли термін його дії закінчиться. Слід зазначити, що план поновлюється за повною ціною, а не за зниженою ставкою, за якою ви підписалися.

автопоновлення підписки на hidemyass

Якщо це не те, що ви хочете, не забудьте вимкнути автоматичне оновлення якомога швидше.

4. Дизайн додатків не найкращий

Маючи настільки складне, як VPN (для деяких людей), він зобов’язується постачальників послуг, щоб гарантувати, що користувальницький досвід є максимально безпроблемним. Це ще одна дивина HMA і змушує мене підозрювати, що VPN, можливо, не змінився в фундаментальному дизайні протягом багатьох років.

4.1 спливаючі вікна Windows

При спробі переходу між параметрами в додатку воно має тенденцію створювати спливаючі вікна, а не перехід в єдиний основний інтерфейс програми. Цей метод дизайну дуже стара школа і повертає мене до раннього часу Windows. Найменш дратує і відволікає.

4.2 Бренд має кризу ідентичності

Однією з речей, які я зазначив про HMA перед тим, як підписатись, було те, що ультра круто, ну, дупу (чи осла?). Але те, що ви бачите, – це не завжди те, що ви отримуєте, і знаковий логотип, зрештою, виявляється не таким знаковим..

Піктограма бренда hidemyass не відповідає

Зліва – як рекламується; праворуч, як відображається в додатку

Це залежить від того, де ви його бачите, а в деяких випадках виявляється абсолютно жахливим.

Підсумок: чи заплачу я за VPE HideMyAss?

Це, мабуть, найпростіше запитання, на яке я мав відповісти вже давно. Не лише “ні“, Але”Чорт візьми, ні!”. Думка, що постачальник послуг VPN буде активно працювати проти інтересів своїх клієнтів, просто збиває з пантелику.

Пару, що з усіма недоліками його як послуги і у вас є певний рецепт катастрофи. Це одна VPN, яку я б порадив потенційним клієнтам добре керуватися!

Насправді перейдіть до нашого списку найкращих VPN і ви можете знайти кращі альтернативи!

Ключові особливості

  • ✓ Спліт тунель
  • ✓ Гарна безпека
  • ✓ Використовуйте до 5 пристроїв
  • ✓ Перемикач Smart Kill
  • ✓ Виділений P2P & Потокове

Рекомендовано для

  • • Користувач, орієнтований на безпеку
  • • Подолання цензури
  • • Обхід геоблоку

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me