ХостГатор

Contents

ХостГатор

https://www.hostgator.com/

тл; д-р

Хоча відносно швидко, досвідчені користувачі можуть виявити, що в HostGator не вистачає функцій. Однак якщо ви шукаєте не надмірну, просту у користуванні послугу веб-хостингу, то HostGator може бути просто правильною послугою для вас! .

Огляд HostGator: 9 плюсів & 5 Мінуси Гатора!

Наступним у нашому списку придатних веб-хостів є найпопулярніший HostGator, найсексуальніший і найяскравіший веб-хостинг-сервіс із усіх них.

Вони, як відомо, гарні.

Вони, як відомо, зручні для користувачів.

Але як “Gator тримається проти інших гігантів галузі”?

Щоб дізнатись, ми наділили наших відступників, попросили благословення від богів журналістики і підписалися на план ХобіГайта для немовлят, щоб зробити серйозне тестування (тести, за які ніхто інший не покладався, дуже дякую), так що ви знаєте якщо HostGator є правильним господарем для вас.

Результати наших тестів насправді досить дивовижні, але хороші речі приходять тим, хто чекає, і ви чекаєте на наш вирок наприкінці цього огляду.

Розкриття інформації

Наші два тестові сайти – hgcloudhosted.com та hgbabyhosted.com. У першому розміщується хостГатор хмарного хетчлінгу; в той час як останній розміщується з HostGator Baby.

9 причин, чому HostGator ідеально підходить для вас

1. Швидкий час реакції сервера

Якщо ви ще не чули, тут, на Bitcatcha.com, ми дуже любимо, щоб наш веб-хостинг був швидким. СУПЕР швидкий.

І ось тут HostGator привернув нашу увагу.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

32 мс36 мс221 мс221 мс139 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

717 мс205 мс153 мс36 мс140 мс

Середня швидкість: 190 мс – Дивіться повний результат

Враховуючи той факт, що у них є лише два центри обробки даних (обидва вони розташовані на увазі США), HostGator зумів виступити дуже добре в Сан-Паоло, Сіднеї та Японії, всі часи реакції не перевищували 205 мс..

У Сінгапурі та Лондоні все було нормально (221 мс), але трохи відстали в Бангалорі на 717 мс (якщо ви читаєте це з Індії, краще орієнтуватися. Перевірте замість наших кращих планів хостингу в Індії!)

У середньому по всьому світу в 190 мс HostGator заробив собі A від нас!

2. Шум швидкості завантаження сайту

За винятком PHP7.1 та вбудованої системи стиснення вмісту на основі Apache, HostGator насправді не дуже багато для них.

Вони не використовують SSD-накопичувач (доступний лише з хмарним хостингом, завантаження!), Не налаштовано сервер NGINX або спеціальні функції кешування, такі як суперкашер SiteGround… але час завантаження сайту дуже швидкий!

Ми використовували webpagetest.org і підкреслювали наш тестовий сайт HGBabyHosted.com проти нашого HGCloudHosted.com, і ось результати:

HostGator Baby WebPageTest.org Результати width =

Тест на швидкість веб-сторінки (HostGator Baby)

Результати HostGator Cloud WebPageTest.org

Тест швидкості веб-сторінки (хмара HostGator)

Хмарний хостинг HostGator – це одна з найшвидших і найнадійніших веб-хостингових послуг, яку ми мали із задоволенням використовувати (ознайомтеся з нашим оглядом тут), тому це багато чого говорить, коли ми говоримо, що швидкість завантаження сайту на спільному веб-хостингу майже порівнянна з їх хмарний хостинг!

За результатами тесту, швидкість завантаження спільного хостингу лише трохи повільніше, ніж швидкість завантаження нашого плану хмари, і це досить чортово дивовижно, враховуючи той факт, що план хмари постачається із SSD, посилювачами швидкості, в основному всі дзвіночки та свистки у світі пропонувати.

Також перевірте TTFB між обома тестовими сайтами – різниця незначна!

Ми впевнені, що за допомогою тонкої настройки та зусиль ми зможемо ще більше знизити швидкість завантаження та вичавити якомога більше соку з нашого плану HostGator Baby!

3. 99,9% гарантованого часу!

Пробіги можуть бути серйозно згубними для сайту! Це призведе до того, що ви втратите потенційні продажі, і ще гірше – це призведе до падіння вашого сайту в рейтингу Google, а це означає, що ви втратите всі морозні кліки на першій сторінці, що, в свою чергу, втрачає БОЛЬШІ продажі!

Так що так, простої – це дійсно велика кількість, яка не є в галузі, тому ми дуже щасливі, що план HostGator складається з 99,9% гарантії тривалості роботи, в противному випадку нам буде відшкодовано кредит на 1 місяць, який буде використаний у нашому існуючому плані.

Однак, маючи репутацію HostGator про те, що вона працює на тривалий час, ми не думаємо, що нам взагалі ніколи не доведеться використовувати їхні кредити. Сказавши все це, є деякі гарантії, якими ми насправді не задоволені, але про це пізніше в розділі про мінуси.

Час роботи з квітня 2018 року

100%

* HGBabyHosted.com (Датацентр: США, План: Дитина)

Час роботи з січня 2017 року

99,97%

* HGCloudHosted.com (Датацентр: США, План: Хечлінг Хмара)

4. Супер зручний інтерфейс користувача

Не знаю чому, але користувальницький інтерфейс більшості веб-хостингових сервісів виглядає так, що його створив хтось у 80-х, який вирішив піти на роботу на півдорозі.

Вам доведеться клацнути тисячу разів, шукаючи спосіб зробити щось, і проблема стає ще гіршою, якщо ви не знайомі з компонуванням (саме тому ми віддаємо перевагу cPanel – все там, де має бути!)

Не HostGator.

Інтерфейс користувача HostGator

Своїми яскравими кольорами вони єдині із користувальницьким інтерфейсом, який насправді приємний для очей, і не тільки це – їм було дуже просто переміщатися по сторінці входу клієнта.!

Все інтуїтивно розміщено, усі важливі посилання та кнопки розташовані в місцях, які природно кидаються в очі, роблячи весь досвід максимально зручним для користувачів.

Це особливо важливо для власників бізнесу, чому? Тому що, коли ви занадто зайняті, розгадуючи, яка кнопка робить що і куди йти, щоб щось зробити, ви витрачаєте дорогоцінний час, не керуючи своїм бізнесом, це означає, що ви не заробляєте гроші!

Завдяки HostGator ви зможете легко переходити через логін клієнтів та налаштовувати ваш сайт за найкоротший час завдяки своїм UX-дизайнерам!

5. Kickass Site Builder & 1 Клацніть Встановлення

Я думаю, що ми можемо погодитися, що зручність та швидкість є ключовими для власників бізнесу, коли справа стосується створення сайтів.

Вбудований веб-сайт HostGator вдається виконати і те, і інше: ви можете швидко вибрати шаблон, налаштувати його під вміст свого серця і готовий запустити його за пару годин.

Вони отримали по-справжньому професійні теми, і коли ви вибрали ту, яка вам подобається, ви можете персоналізувати її за допомогою віджетів, функцій, панелей пошуку чи будь-чого, що вам потрібно.

Шаблони для побудови сайтів HostGator

Весь процес швидкий і зручний, і нам знадобилося лише пару годин, щоб створити наш тестовий сайт (нам довелося повернути його, щоб запаститися WordPress для всіх тестів на швидкість).

Мінус полягає в тому, що розробники сайтів зазвичай не оптимізовані для швидкості, тому є зручність для зручності!

Ви також отримаєте насолоду від встановлення в один клік, що робить встановлення ваших улюблених додатків надшвидким та неймовірно зручним! Це дозволяє вам підняти свій сайт в найкоротші терміни, так що ви можете буквально приступити до бізнесу і отримати ці номери продажів!

HostGator 1 Клацніть Встановити

Все, що вам потрібно зробити, – це натиснути потрібний додаток, вибрати каталог, у який ви хочете встановити його, і натиснути кнопку встановити – HostGator попередньо налаштує все інше для вас!

HostGator 1 Клацніть Встановити програми

6. Дуже чуйне обслуговування клієнтів

Якщо у вас коли-небудь виникло незадоволення, що щось зіпсується з вашим сайтом, і ніхто не зможе вам допомогти, ви оціните справді чуйну, сильну команду з обслуговування клієнтів..

Наш досвід роботи з підтримкою клієнтів HostGator був загалом непоганим. Через Livechat нам не потрібно було чекати більше 3 хвилин, щоб вони відповіли, і оскільки наші проблеми були відносно незначними, їм вдалося повернути наш веб-сайт в мережі протягом лише 15 хвилин!

Однак, як і зараз, подати квиток неможливо тому що, мабуть, вони оновлюють систему квитків, тому нам доведеться повністю залежати від їхнього чату в прямому ефірі, або нам потрібно буде зателефонувати.

Якщо ви не хочете ні з ким спілкуватися, вони також мають величезний архів статей бази знань, тому ви можете спробувати виправити будь-які проблеми, з якими ви стикаєтеся самі.!

Ми дуже задоволені їх обслуговуванням клієнтів поки що, але у нас є кілька проблем щодо того, наскільки вони кваліфіковані у вирішенні складніших питань, які ми висвітлимо в нашому розділі про мінуси.

7. Необмежені / немереговані ресурси!

Вони кажуть, що найкращі речі в житті є безкоштовними, і ми повинні погодитися! Деякі з функцій, які звели нас із спільним доступом HostGator, – це безкоштовні та неметеріальні речі. Ось деякі з наших улюблених:

Отримайте це – ви можете розмістити стільки доменів і електронних адрес, скільки хочете за допомогою HostGator! Більше не турбуйтеся про те, щоб вирішити, яким доменам слід розставити пріоритети чи платити за електронні адреси для нового персоналу. Дуже майбутній доказ!

Ви також отримаєте насолоду від нерегульованої пропускної здатності та місця на диску, але вони обмежуються прийнятною політикою використання TOS. Поки ви не будете зловживати системою (наприклад, зберігати резервні копії своїх резервних копій у їхній системі) або брати участь у заходах щодо спільного використання файлів однорангових, вам потрібно буде добре.

Послуга безмежного зберігання та пропускної спроможності HostGator

8. Безкоштовний виділений IP (лише для бізнес-плану)!!

Завдяки бізнес-плану ви отримаєте насолоду від БЕЗКОШТОВНОГО виділеного ІР, і чому на землі це важливо?

Коли ви користуєтеся веб-сайтом електронної комерції, вам потрібно захопити спеціальні IP та SSL, щоб зберегти дані клієнта в безпеці та безпеці! Це допомагає створити довіру між вашими клієнтами та вашим веб-сайтом, і це дуже важливо, якщо ви хочете повторити бізнес з ними!

Більшості людей доведеться платити за цю послугу (SiteGround стягує 30 доларів на рік лише за спеціальний IP!), Щоб отримати її безкоштовно з бізнес-плану HostGator ОГРОМНО!

Насправді є багато переваг, які присвячений IP приносить на стіл, але ми будемо висвітлювати це в іншій статті в найближчому майбутньому.

9. Знижка до 60% для читачів Bitcatcha

Якщо ви все ще на огорожі, то це може просто допомогти вам вирішити, чи хочете ви провести з HostGator – ми створили шалену угоду з ними, ексклюзивно лише для наших читачів!

Після виходу введіть “бітча“, І ви отримаєте насолоду від колосального Знижка 60% будь-який із пакетів пакетів для спільного використання та посередництва (лише початковий термін)!

Якщо ви шукаєте хмарний хостинг замість цього, не біда – той самий код дає вам 30% знижки на їхні нові хмарні хостингові плани та 40% знижки на будь-який їх VPS, виділений або WordPress план!

Примітка

Знижка 60% застосовується лише для першого рахунку. Поновлення стягується за звичайною ціною. . (Код купона: бітча)

Що вам не сподобається у HostGator

1. Відсутність виділених функцій швидкості

Хоча HostGator працює досить добре самостійно (отримати ранг A + у нас непросто!), Ми не можемо не задатися питанням, наскільки краще вони можуть бути, якби вони доклали зусиль, щоб включити деякі функції швидкості, наприклад, сервер NGINX налаштування або оптимізація системи в один клік!

Наразі єдиний спосіб оптимізувати та вичавити весь сік із сервера – це вручну налаштувати та встановити плагіни, що вимагає часу та досвіду – те, що може не завжди мати у руках власників бізнесу.

2. Гарантія тіньового часу

Таким чином, вони дали нам 99% гарантії тривалості, і вони фактично відповідають їхньому режиму роботи, що, без сумніву, дуже добре.

АЛЕ.

Що насправді відбувається, коли їх тривалість тривалості знижується нижче 99%? Чи отримаємо ми кредит на 1 місяць, як обіцяли?

Підказка: ніхто не знає.

Тіньова гарантія безперервної роботи HostGator

Розумієте, їх TOS стверджує, що, хоча ми будемо користуватися місячним кредитом для наших пакетів, якщо вони продовжують опускатися нижче 99,9%, затвердження кредиту здійснюється на власний розсуд HostGator.

Іншими словами, вони можуть вирішити не дотримуватися гарантії, якщо їм це здається.

Хоча ми розуміємо, що HostGator потрібно захищати себе від недобросовісних вимог, власний розсуд щодо схвалення кредиту є серйозно тінистим, і гарантує їх гарантію повністю суперечливо.

3. Некваліфіковане обслуговування клієнтів

Гаразд, вони заробляли файли cookie за те, що вони реально реагують, але у нас є серйозні сумніви у здатності їх служб підтримки вирішувати серйозні проблеми.

Якщо говорити з минулого досвіду, то, схоже, їхня пряма допомога передається в Індію (як і більшість дочірніх компаній EIG), і більшість часу вони досить марні у вирішенні реальних проблем..

Ми не єдині, хто відчуває те саме, перегляньте ці скріншоти нижче:

Огляди користувачів HostGator

Крім того, на момент написання запиту ми не можемо подати квиток, оскільки, мабуть, вони вдосконалюють свою систему квитків. Ми хотіли зателефонувати їм, але нам довелося стрибати через обручі, щоб знайти їх номер телефону підтримки.

Серйозно, господарю, що ти робиш, хлопці?

4. Оновлення речей під час оформлення замовлення

Це ще одна тіниста практика, яку ми не надто радіємо.

Коли ви на місці покупки, інтуїтивний інтерфейс HostGator намагається підманути вас придбати всі побічні продукти, які вам не потрібні..

Не забудьте уважно ознайомитись зі своїми параметрами та зніміть прапорці на речі, які вам не потрібні, інакше ви зможете платити додатково.

5. Тільки 2 центри обробки даних

Так, ви правильно читаєте – HostGator має лише 2 центри обробки даних, і обидва вони розташовані в США. Якщо ви перебуваєте в країні, яка віддаляється, і думаєте придбати обліковий запис HostGator, ви можете перевірити цей скріншот ще раз, щоб побачити, чи досить швидкий час відповіді для вас..

США (Вт)США (E)ЛондонСінгапурСан-Паулу
32 мс36 мс221 мс221 мс139 мс

БангалорСіднейЯпоніяКанадаНімеччина
717 мс205 мс153 мс36 мс140 мс

Де ваша аудиторія?

Гірше те, що нам не вибирати, який центр обробки даних ми можемо використовувати, HostGator автоматично вирішує це для нас!

Мати лише два центри обробки даних – це вже не чудово, але не дозволяє вашим клієнтам обирати, в якому центрі обробки даних вони хочуть розміщуватись, це просто не охолоне.

Звичайно, HostGator має міжнародні дочірні компанії в азіатських країнах, таких як Hostgator.in і HostGator.sg, але вони відомі тим, що насправді поганий сервіс, що насправді змушує нас не хотіти приймати їх.

Плани та функції HostGator

Спільні плани

Спільні облікові записи HostGator мають 3 чудові розміри, щоб задовольнити всі потреби.

Штрихування
Дитина
Бізнес

Домени дозволені
1
Необмежений
Необмежений

Пропускна здатність
Без вимірювання
Без вимірювання
Без вимірювання

Безкоштовний SSL
Так
Так
Так

Безкоштовний виділений IP
Ні
Ні
Так

Ціна
$ 2,78 * / міс
$ 3,98 * / міс
$ 5,98 * / міс

* Спеціальна вступна ціна на 36 місяців передплати.

Якщо ви хочете лише розмістити 1 веб-сайт без надмірних веб-хостингів, план вилучення працює добре, але особисто ми вважаємо, що краще почати з плану Baby. Це коштує трохи більше долара більше на місяць, і ви зможете розмістити стільки доменів, скільки вам подобається!

Звичайно, якщо все піде добре, ви завжди можете перейти до бізнес-плану та насолодитися усіма його ексклюзивними послугами, такими як безкоштовний SSL, виділений IP та VoIP телефонний сервіс.

Як ми вже згадували раніше, ці маленькі додаткові розкоші фактично проходять дуже довгий шлях до того, щоб ваш веб-сайт електронної комерції виглядав додатково законно!

Хмарний хостинг

Якщо хмарний хостинг більше вашої речі, ви можете вибрати між цими 3 варіантами:

Хмара хмара
Дитина Хмара
Бізнес Хмара

Домени дозволені
1
Необмежений
Необмежений

Пам’ять
2 Гб
4ГБ
6 Гб

Core CPU
2
4
6

Виділений IP
Ні
Ні
Так

Ціна
$ 4,95 * / міс
$ 6,57 * / міс
$ 9,95 * / міс

* Спеціальна вступна ціна на 36 місяців передплати.

Знову ж таки, ви можете піти з хмаром, що висиджується, якщо ви дійсно хочете скоротити витрати, але з хмарою Baby ви отримаєте набагато більше. Як і у спільних планах хостингу, ви також матимете можливість оновити до плану бізнес-хмари, коли вважаєте за потрібне.

Хмара WordPress

Вони також отримали плани WordPress Cloud!

Стартер
Стандартний
Бізнес

Дозволені сайти
1
2
3

Відвідує / мо
100к
200к
500к

Резервні копії
1 Гб
2 Гб
3 Гб

Обчислити потужність

Ціна
$ 5,95 * / міс
$ 7,95 * / міс
$ 9,95 * / міс

* Спеціальна вступна ціна на 36 місяців передплати.

Тепер ці плани повністю відрізняються від спільних та хмарних хостингових планів в тому сенсі, що вони оптимізовані для WordPress, і ви можете розмістити максимум 3 сайти, навіть з бізнес-планом..

Як HostGator тримається проти змагань?

HostGator VS SiteGround – що краще для WordPress?

Ми не могли не порівняти HostGator з нашим поточним улюбленим веб-хостом, SiteGround, так що давайте подивимося, які функції може запропонувати кожна компанія..

ХостГатор
SiteGround

Клацніть WP Installs
Так
Ні

Попередньо оптимізовані налаштування
Ні
SiteGround Optimizer

Власні функції швидкості
Ні
SuperCacher

Підтримка Git
Ні
Так

Гарантія часу
Сумнівні
Так

Безкоштовний SSL
Так
Так

Безкоштовні щоденні резервні копії
Ні
Так

Центри обробки даних
2 (лише для США)
5 (у трьох регіонах)

Якщо розміщуватись поруч із цим, то цілком очевидно, який веб-хостинг дає вам кращі співвідношення ціни та якості приблизно за той самий ціновий діапазон.

Встановлення HostGator в один клік для WordPress – це приголомшливо і справді допомагає заощадити стільки часу, але SiteGround має перевагу, коли справа стосується функцій.

Ми економимо набагато більше часу за допомогою SG-оптимізатора SGG і Supercacher (не потрібно вручну підлаштовувати та встановлювати плагіни), а їхні безкоштовні SSL та щоденні резервні копії приносять стільки цінності плану!

Також давайте поговоримо в центрах обміну даними – HostGator 2 у США проти 5 SiteGround в 3 регіонах.

Хоча часи реакції сервера HostGator насправді досить швидкі, країни, що надалі, можуть не отримати повного задоволення від рекламованої швидкості через відстань.

Завдяки SiteGround ви зможете вибрати центр обробки даних, який буде найближчим до вашого місця розташування, що, безумовно, допомагає в часі відповіді сервера..

Сказавши все це, немає ідеального веб-хоста там. У кожного є свої плюси і мінуси, навіть улюблений SiteGround (нам не подобається, наскільки дорогі їх оновлення – читайте далі тут).

За допомогою HostGator вигідним відсутністю функцій є їх зручний користувальницький інтерфейс та їх супернизька ціна на початковий рівень. Вам буде важко знайти інший інтерфейс, подібний до цього, за ціною!

Примітка

Для більш поглибленого порівняння між цими двома читайте наш аналіз тут – SiteGround VS HostGator.

BoldGrid Inmotion’s Builder VS Invertion від HostGator

Як ми вже згадували в нашому огляді хостингу Inmotion, їх вбудований конструктор сайтів BoldGrid досить чортово дивовижний.

HostGator Site Builder

Редагування сторінки на веб-сайті HostGator’s Builder Site

Хоча власний розробник сайтів HostGator справді дуже хороший і простий у використанні, він не має нічого проти BoldGrid.

Якщо ви просто шукаєте щось зручне і робить ваш сайт гарним без будь-яких налаштувань, тоді розробник веб-сайтів HostGator виконує цю роботу чудово, але якщо ви хочете більш складні елементи керування та користувальницькі варіанти, HostGator не вирішить це.

BoldGrid трохи складніше у використанні, але пропонує набагато більше в плані налаштування.

У них є більше інструментів, щоб ви могли виконувати більш складні маневри, і найкраще, щоб веб-сайт, який ви розробляєте за допомогою BoldGrid як ваш, залишався як власний, тому міграція сайту не повинна бути проблемою, якщо ви вирішите змінити хости!

Однак слід пам’ятати, що BoldGrid – це веб-розробник преміум-класу, котрий безкоштовно отримує Inmotion хостинг, тоді як конструктор сайтів HostGator – це саме це – безкоштовний конструктор сайтів.

Що це таке, безкоштовний конструктор сайтів HostGator робить свою роботу просто чудово.

Вердикт: Чи повинен я провести з HostGator?

Ми повинні сказати, що хоч ми добре почуваємось щодо HostGator, це насправді не змушує нас почуватися чудово. Вони, здається, задоволені натовпом, що приймає і забуде, демографічним, який не дуже цікавиться оптимізаціями та налаштуваннями..

Якщо ви потрапляєте до цієї категорії, HostGator насправді є ідеальним господарем для вас! Вам не доведеться турбуватися ні про що. Вони дійсно прості у використанні та інтуїтивно зрозумілі – просто встановіть, налаштуйте, і вам буде зручно!

Однак, якщо ви такий, хто любить налаштовувати, оптимізувати та робити все необхідне, щоб отримати максимальну швидкість з вашого веб-хостингу, вам може не сподобатися HostGator так сильно. Ми вважаємо, що вони намагаються забрати у нас якомога більше контролю, щоб вони могли забезпечити, що їхні системи працюватимуть без ікони – як уже згадувалося вище, це чудово для натовпу кмітливих користувачів, які не в Інтернеті, але якщо ви знаєте, що ви робити це, це відчуває себе досить обмежувально.

Те, що їм не вистачає в особливостях, вони компенсують простотою використання. Їх інтерфейс просто такий інтуїтивний і простий у використанні, я впевнений, що моя бабуся може створити простий сайт з HostGator.

Швидко ми не отримали жодних скарг на час реакції сервера HostGator. Вони відносно швидкі, про що свідчать результати тестів нашої унікальної перевірки швидкості сервера.

Однак нам не подобається, що у них є лише два центри обробки даних (обидва базуються в США), і вони не дозволяють нам вибрати, з яким ми хочемо розмістити.

Їх потрібно наймати більш кваліфікованих людей у ​​відділі підтримки (або, можливо, не підрядчикувати його в Індії), але кредит, наданий там, де належить кредит, вони дуже чуйні.

Крім цього, я думаю, що з HostGator у нас все гаразд.

Ключові особливості

 • ✓ Немерований простір на диску
 • ✓ Неметована пропускна здатність
 • ✓ Безкоштовний SSL
 • ✓ SSH Access, CGI
 • ✓ PHP5, RoR, Python, Cron
 • ✓ Гарантія часу на 99,9%
 • ✓ 45-денне повернення грошей

Рекомендовано для

 • • електронна комерція
 • • WordPress
 • • Форум
 • • Joomla, Drupal
 • • Бізнес-сайт
 • • Веб-сайт усіх розмірів

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me