IPVanish VPN

IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

тл; д-р

Спочатку я дуже вагався переглядати IPVanish VPN, оскільки знав, що це служба, що базується в США. Особисто це як просити вовка охороняти курей. Вперше випущений у 2012 році, IPVanish змінив право власності у 2017 році. На жаль, зміна власності мало позитиву для компанії, з моєї точки зору. У мене є труднощі рекомендувати цей VPN з багатьох причин, включаючи швидкість середньої швидкості, підозру на анонімність та жахливу підтримку клієнтів.

Огляд IPVanish: 5 плюсів і 4 мінуси використання IPVanish VPN

Заснований у 2012 році, IPVanish VPN – не найстаріший хлопець у блоці, а насправді вже один раз змінив руки. Що незвично в цій компанії, це те, що, незважаючи на свою очевидну популярність за такий короткий час, компанія також зуміла ввійти в полеміку із ведення журналу. Цей тип речі зазвичай звучить як загиблий для постачальників послуг VPN, і все ж він виживає.

Крім того, це компанія, що базується в США, і це не добре говорить про те, що вона претендує на те, що в першу чергу не має політики без реєстрації. Хоча в США поки немає законів про обов’язкове зберігання даних, у них є органи безпеки, які прагнуть записувати Інтернет-метадані для всієї планети. Досить головоломка.

Тим не менше, це виявилося мішаною мішкою продуктивності, якоюсь хорошою, жахливою, так що давайте подивимось, що вони можуть зробити.

Що нам подобається в IPVanish VPN

1. Хороша доступність

IPVanish заявляє про роботу понад 1000 серверів у мережі, яка охопила понад 60 країн світу. Звичайно, він фокусується в основному на Європі та Північній Америці, з 443 серверами на першому та 561 серверами в другому. Хоча це залишає Азію та решту світу майже ледь не горстка, висвітлення є.

1.1. Володіє власною інфраструктурою

Що примітно, IPVanish вимагає володіти всією власною інфраструктурою. Хоча це, безумовно, стосується серверного обладнання, я не впевнений, яким чином це може бути для решти інфраструктури, яка зазвичай надходить з центру обробки даних.

Як єдиний справжній постачальник послуг Top Tier VPN, ми в IPVanish володіємо і управляємо всією нашою мережею, включаючи сервери. Це дозволяє нам надавати преміум-сервіс за конкурентною ціною.

Ми ніколи не залишаємо вашу безпеку під чужим контролем. Оскільки ми не передаємо свою інфраструктуру, ми можемо забезпечити безпечні VPN-зв’язки у світі. І якщо треті сторони не сповільнюють нас, мережа IPVanish є блискавичною.

1.2. Використовуйте майже будь-який пристрій

Для тих, хто читав мої відгуки VPN до цього часу, я впевнений, що ви звикли до мене, коли я переживаю підтримку пристрою. Справа в тому, що з продуктом, широко націленим як VPN, нас неодмінно багато, хто користується величезною кількістю пристроїв.

IPVanish Apps

Насправді, я б наважився сказати, що багато хто з нас можуть навіть використовувати декілька пристроїв на різних платформах навіть у межах одного домогосподарства. Крім того, делікатно кажучи, незважаючи на моє здивування, що деякі люди все ще користуються Windows Phone – факт залишається фактом, що є, навіть близький мій бізнес-соратник..

Отже, у вас це є – підтримка великої кількості пристроїв є плюсом для IPVanish.

А оскільки IPVanish також може бути розгорнутий на деяких маршрутизаторах, я знову застережу тих із вас, хто думає це зробити, для зручності чи просто для ударів;

Примітка

Запуск служби VPN на маршрутизаторі допоможе вам подолати ліміт підключення одночасно до пристрою, який встановить більшість VPN. Однак є і недолік. Практично у всіх випадках (особливо для маршрутизаторів для домашнього використання), це призведе до уповільнення вашого інтернет-трафіку порівняно з тим, якби ви запускали спеціальні VPN-програми. Це тому, що маршрутизатори менш здатні обробляти шифрування даних, необхідні в режимі реального часу, тим самим уповільнюючи ваші швидкості передачі даних.

2. IPVanish є жорстким у безпеці

Чесно кажучи, безпека для мене стає другорядною для анонімності служби VPN, але це особиста точка зору. Коли я думаю про користувачів Інтернету в таких країнах, як Китай, США та Сінгапур, я можу повністю зрозуміти необхідність безпечних з’єднань.

Тільки FYI, США є однією з найгарячіших областей у світі для компаній, які переслідують їх, пов’язаних із незаконним обміном файлами. Китай наполегливо цензурує свій Інтернет, а Сінгапур йде слідами США. Однак є багато інших країн, в яких користувачі можуть скористатися VPN – такі, як у європейських країнах.

2.1. Примусове 256-бітове шифрування

Усі без винятку служби VPN, які я перевірив на сьогодні, пропонували користувачам вибір, коли мова йде про рівні шифрування. Адже, як я вже згадував, більш високе шифрування може знизити вашу швидкість. Однак, очевидно, IPVanish займає жорстку позицію щодо речей і застосовує обов’язкове 256-бітове шифрування для всіх користувачів.

З огляду на це, 256-бітове шифрування – це один з найвищих рівнів, який існує сьогодні, і стає все більш поширеним у сучасних алгоритмах, протоколах та технологіях (ми навіть використовуємо це для SSL).

Простіше кажучи, 256-розрядна клавіша потребує величезних обчислювальних потужностей, щоб вийти з ладу, і навіть тоді достатньо часу – більше років, ніж у житті кого-небудь, це точно.

Важливим моментом є те, що чим сильніше зашифровано з’єднання, тим більше шансів на те, що зв’язок зазнає погіршення швидкості, тому я дозволю вам самостійно вирішити, який ідеальний баланс вам потрібен у вашому житті.

2.2. Немає політики щодо журналів

Це святий грааль для постачальників послуг VPN. Нам усім потрібно знати, що служба VPN, якій ми довіряємо свої дані, не збирається просто повертати і передавати її комусь іншому. Я більше про це зараз не скажу, але досить сказати, що офіційно IPVanish має політику без реєстрації.

Ваша конфіденційність – наш пріоритет, але ваша довіра до нас не менш важлива. Ось чому ми хочемо бути максимально прозорими в нашій політиці. IPVanish – постачальник послуг VPN з нульовим журналом, а це означає, що ми не ведемо облік даних про з’єднання, трафік чи активність щодо наших Сервісів. – Політика конфіденційності IPVanish

2.3. Вибір протоколів

Якщо безпека та анонімність – це бастіон VPN-служб, то їхні протоколи – це гнучкість у їхніх м’язах. IPVanish підтримує широкий спектр протоколів, щоб ви могли прийняти їх у міру необхідності для вашої ситуації.

IPVanish заявляє про підтримку OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPsec та SSTP, але я помічаю, що опція для SSTP відсутня у їхньому додатку Windows VPN. Можливо, його зняли.

IPVanish відсутній SSTP

2.4. Перемикач Kill працює!

У більшості VPN є щось, що називається “Kill Switch”, який призначений для припинення вашого з’єднання з Інтернетом, якщо з будь-якої причини втрачено з’єднання з сервером VPN. Деякі працюють, деякі ні, але я радий повідомити, що IPVanish Kill Switch працює. Це може бути трохи млявим, але як тільки він починає, все вперто відмовляється підключатися.

Насправді, як тільки ви завантажите клієнт IPVanish, ви не зможете переглядати мережу, поки ви не підключитесь до свого сервера. Перегляд без підключення можливий лише після того, як ви вийшли з клієнтського програмного забезпечення IPVanish. Це, безумовно, найкраща реалізація Kill Switch, яку я бачив досі.

3. Достатня швидкість для передачі 8k відео

Якщо чесно, я не є великим прихильником швидкості, пропонованої серверами IPVanish. Це може бути моя конфігурація, але я, чесно, спробував майже кожну комбінацію, яку підтримує їх додаток, і не мав особливого шансу, крім (як зазвичай) серверів на базі Сінгапуру. Це було б цілком логічно, оскільки це закрите для мене місце, де є хороша інфраструктура.

Нещодавно я обміняв свого постачальника послуг широкосмугового зв’язку, і хоча швидкість моєї лінії перевірена, щоб можна було наблизити до оголошених 500 Мбіт / с, моє шалене обладнання може зайти лише далеко. Ось чому в цей час я забезпечую базову швидкість, щоб ви могли знати, яка норма підключення, з якою може працювати моя платформа для тестування – близько 200 Мбіт / с.

Результат швидкої швидкості - Ні базової швидкості VPN

Тест на швидкість без базової швидкості VPN
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Швидкість IPVanish, яку я зміг зібрати, була досить сумною;

У Малайзії було лише два сервери, і найкращий вибір сервера отримав мені приголомшливі 20 Мбіт / с. Я міг отримати вище, ніж на моєму старому плані Інтернету, який задзвонив у 50 Мбіт / с.

Результат тесту на швидкість на сервері Малайзії

Тест на швидкість Азія – Малайзія Сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Мій звичайний чемпіон, Сінгапур, дав мені приблизно половину моєї базової швидкості. Не чудово, очевидно, купуйте ей, це майже 100 Мбіт / с!

Результат тесту на швидкість на сервері Сінгапуру

Тест на швидкість Азія – Сінгапурський сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Австралія, трохи далі від мене, знизила цю швидкість до половини і трохи потрясла пінг-тайм.

Результат тесту на швидкість на сервері Австралії

Тест на швидкість Австралія – ​​сервер Аделаїди
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Південно-Африканська Республіка, як і очікувалося, для мене, як правило, було низькою. Я розумію, що Південно-Африканська Республіка може не відрізнятись від вибору більшості користувачів, але я завжди включаю це для географічного поширення.

Результат тесту на швидкість на сервері Африки

Тест на швидкість Африка – Південна Африка
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Для Європи моїм звичайним вибором є Нідерланди, оскільки вона майже в середині справ і має гідну інфраструктуру.

Результат тесту на швидкість на сервері Нідерландів

Тест на швидкість Європа – Нідерландський сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

І нарешті, по всьому світу з мого фізичного місця, Північної Америки. Я приписую більш високі швидкості, доступні там, щоб він був домашньою базою IPVanish.

Результат тесту на швидкість на сервері Північної Америки

Тест на швидкість Північної Америки – Даллас Сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Маючи високу майже 100 Мбіт / с і мінімум 20 Мбіт / с, можна стверджувати, що IPVanish насправді не дає великої цінності. Але тут я хотів би ввести, що 100Mbps на VPN все ще пристойно, і я впевнений, що ви десь знайдете сервер, який може забезпечити вам хороші швидкості.

Тим не менш, ті самі швидкості, які я можу досягти за допомогою IPVanish, все ж дозволяли мені передавати 8k UHD відео з YouTube. Реально кажучи, близько 15 Мбіт / с дозволить вам це зробити для UHD відео.

Тест на YouTube 8k

4. Хороша ціна без тривалих періодів блокування

Параметри ціни IPVanish

IPVanish, схоже, впав у середині цін у війнах за VPN. Одноразові $ 10 на місяць та 6,49 $ на місяць за однорічним планом, це не є ні тут, ні там. З одного боку, якщо ви ходите щомісяця, це не гнітюче дорого, а з іншого – ви не економите стільки, скільки інші, протягом тривалого періоду.

Візьмемо для прикладу Nord VPN, який має справді фантастичні довгострокові ціни.

Що нам не сподобалось у IPVanish VPN

1. Відсутність оптимізованих серверів

Це перше, що я помітив, коли встановив VPN-клієнт у своїй системі. Я переглянув різні налаштування і помітив, що IPVanish розміщує на сервері Ping незвично високий пріоритет і класифікує їх відповідно до цього. Крім цього, ви повинні ризикувати, що додаток обирає для вас.

Не помиляйтеся – сервер Ping важливий. Це, в основному, скільки затримок показує сервер у спілкуванні з вашим пристроєм, але це не так важливо в контексті.

Як користувачі VPN, безумовно, слід очікувати, що ми можемо використовувати лінію для різноманітних речей, таких як Torrenting, Video Streaming або що-небудь інше, так чому саме фокус саме на Ping? Зробіть життя простим, будь ласка.

2. Питання конфіденційності

Незважаючи на їхню дуже публічно заявлену політику без реєстрації, IPVanish потрапив під серйозний обстріл через відсутність основи в протистоянні владі в минулому. Що ще більше засмучує те, що їх звинувачували в передачі інформації, яка не повинна була існувати..

2.1. Американська компанія

Як компанія, що базується в США, IPVanish несе довірений обов’язок допомагати властям у їх розслідуванні. Судячи з того, наскільки швидко вони нібито кинули свого користувача під автобус, коли на запит „Вітчизняної Безпеки” знову ж таки готові зробити ставку на них, щоб захистити вас?

США в даний час ведуть битву за прийняття законів про збереження даних. Хоча в даний час не існує обов’язкових законів про зберігання даних, як, наприклад, Європейська директива про збереження даних, задовго до цього це стане реальністю?

2.2. Суперечка журналу

На початку цього року (2018) стаття в TorrentFreak звинуватила IPVanish у передачі журналів користувачів владі (Міністерство внутрішньої безпеки США). Що ж, _a_ журнал користувача все одно, але це досить погано.

Тепер IPVanish було прийнято відносно недавно, тому, коли їх запитали про це, вони, очевидно, все спростували, сказавши, що не знають нічого, що сталося до того, як вони взяли на себе компанію. Незважаючи на те, що мені здається жахливим, що таке серйозне порушення одного з первинних стовпів поведінки VPN було таким випадковим чином зачищене під килим його новими власниками.

IPVanish не робить, не має і не веде журнали або зберігає журнали наших користувачів як компанія StackPath. Я не можу говорити про те, що сталося на чужих годинниках, і цю команду управління давно вже немає. Але знайте це – окрім того, що не входити в систему, StackPath захищатиме конфіденційність наших користувачів, незалежно від того, хто вимагає іншого ». – Джеремі Палмер, віце-президент, продукт & Маркетинг.

Питання в тому, чи готові ви прийняти їх слово, оскільки вони, очевидно, підстрахувались?

2.3. Знайдено незвичну інформацію про місцезнаходження сервера

Виявлено дивні місцеположення IPVanish

Я використовую speedtest.net дуже давно, і він, як правило, був точним не лише з точки зору тесту на швидкість, але й показував правильне розташування задіяних тестових серверів. Насправді це найперший раз, коли у мене виникло це питання в моїй історії використання їхньої служби.

Підключившись до серверів IPVanish, я помічаю, що Speedtest часто намагався з’єднати мене з серверами, які були дуже далеко від місця, на якому я показувався. Зазвичай він з’єднує вас з найближчим до вашого сервера сервером.

То чому він намагається з’єднати мене з серверами за тисячі кілометрів? Я поставив цю проблему електронною поштою до служби підтримки клієнтів, але вони в основному проігнорували моє запитання. Будь-які ідеї, що відбувається тут?

На жаль, це дивне явище іноді перекидається на служби геолокації. Візьмемо для прикладу інцидент програвача iBBC, показаний нижче;

Незвичне розташування сервера через плеєр BBC

3. Страшна підтримка клієнтів

Моя найбільша захоплення щодо IPVanish – підтримка клієнтів. Скоріше, його відсутність. Я, безумовно, можу зрозуміти, що деякі компанії, які не надають підтримку клієнтів 365/24/7, особливо через послуги чату, оскільки вартість може зростати.

Я не можу зрозуміти, чому компанія з технічних послуг, така як IPVanish, думає, що може дозволити собі цього не робити.

Надалі я не можу зрозуміти, чому вони вважають, що гарно стверджувати, що вони пропонують цілодобову підтримку клієнтів, якщо їм знадобиться 3 дні, щоб відверто відповісти на детальний електронний лист із запитом про допомогу.

Підтримка користувачів IPVanish

ТЕХНІЧНО, вони правильні, вони реагують негайно – за допомогою автоматизованого електронного листа, який відповість незабаром. І все-таки це поки що порушує дух підтримки клієнтів, що мене просто відмовили.

Їх відповідь була не лише на три дні із запізненням, вона також не змогла вирішити жодним змістом важливі питання. Вони в основному мені сказали:

відключіться від поточного сервера та перейдіть на інший протокол. Спробуйте підключитися до найближчого сервера.

Я надав їм детальну інформацію про проблеми, а також конфігурацію мого клієнта, і все, що вони мали сказати, це було. Якби я не спробував рішення, яке вони вже запропонували, я б натомість соромився себе. Я не впевнений, чи проблема полягає в політиці компанії чи помічнику з обслуговування клієнтів, який дійсно не хоче цієї роботи, але кінцевий результат такий же.

IPVanish, ГАНЬБА ТОБІ.

4. Бідна заявка на клієнта

Від антикваріату до дуже очевидного відсутності варіантів можна сказати, що додаток IPVanish є оптимізованим та мінімалістичним – якби він був добрим. На жаль, відсутність багатьох дуже необхідних функцій робить його непродуманим, а не спрощеним.

Від блокування до одного стандарту шифрування до відсутності організації сервера (за винятком Ping, він завжди Ping з ними), строгість дизайну була зайнята занадто далеко.

І особисто, якби у мене був сервіс, який пропонував такі низькі швидкості, я б не включав монітор руху в сам клієнт. Це як втирання солі у відкриту рану.

Підсумок: чи варто IPVanish VPN вартий ціни?

Коли я сиджу і відновлюю подих після тієї тривалої розпуки по обслуговуванню клієнтів, мені довелося заспокоїтися пару хвилин, щоб відновити зосередженість. Один із моїх домашніх вихованців – поганий сервіс для клієнтів, і я цього разу переконався.

Але, маючи рівновагу “за” і “проти” цієї компанії, я відчуваю, що це все-таки трохи незвично. Візьмемо для прикладу їхню жорстку позицію щодо безпеки, застосовуючи 256-бітні рівні шифрування. Але в той же час вони пережили мінор тверджень, які вони просто намагалися усунути.

Зрештою, я відчуваю це не стільки, скільки основними технічними проблемами, з якими стикається IPVanish, а скоріше ставленням до компанії. Від маркетингового віце-президента, який може спробувати зняти звинувачення, сказавши “ми нічого не знаємо”, до співробітників служби обслуговування клієнтів, що в основному не байдуже – я відчуваю, що IPVanish стикається з серйозними проблемами.

Але при правильному розташуванні та лише трохи блиску, є ще сотні, якщо не тисячі, які не будуть намагатися робити правильно і читати продукт, перш ніж купувати його.

Особисто я б не торкнувся IPVanish десятифутовим полюсом, але якщо чесно, у нього є свої яскраві точки, як я вже згадував у своєму огляді.

Ключові особливості

  • ✓ 256-бітове шифрування
  • ✓ Збалансовані варіанти ціноутворення
  • ✓ Підтримуйте до 10 пристроїв одночасно
  • ✓ 7-денна гарантія повернення грошей
  • ✓ Підтримує обмін файлами P2P
  • ✓ Політика без реєстрації

Рекомендовано для

  • • Потік відео (іноді)
  • • Користувачі, орієнтовані на безпеку
  • • Вентилятори P2P
  • • Користувачі із США та ЄС

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me