OnPay

OnPay

https://onpay.com/

тл; д-р

OnPay – це хороша послуга з оплати праці. Він має неабияку частку плюсів і мінусів, але ціна робить його хорошим конкурентом у галузі. Вивчайте більше.

Огляд OnPay – 9 плюсів & 4 Мінуси заробітної плати OnPay

Я жодного разу не зустрічав власника малого бізнесу, який насправді любить тиждень оплати праці. Якщо вони можуть дозволити собі найняти когось для ведення заробітної плати за них, то вони не поділяють такий самий презирство. Якщо вони взяли на себе вести заробітну плату, то я можу гарантувати, що вони абсолютно зневажають її …

Хороша річ, що ми зараз живемо в майбутньому, і з ростом Інтернету завжди з’являється додаток для чогось.

Навчитися готувати? Для цього є додаток.

Ненавиджу відстеження витрат бізнесу вручну? Для цього є додаток.

Жартівлива зарплата? Для цього є OnPay!

Ми натрапили на OnPay, роблячи дослідження для нашої серії оглядів заробітної плати, і подумали, що вони достатньо добре вирішують точку з виплати заробітної плати (whoa, твістер язика), щоб гарантувати огляд.

Але перш ніж ми розберемося в тому, наскільки добре працює програмне забезпечення, ми подумали, що найкраще трохи заглянути за історію компанії.

Маленька історія OnPay

Сказати, що OnPay схожий на інші стартапи, що випливають із затишних залів засідань ексклюзивних компаній з венчурним капіталом, було б несправедливим для SaaS (Software-as-a-Service).

Власне кажучи, OnPay вже багато років працює в галузі оплати праці.

Маленький сімейний бізнес розпочався багато місяців тому, до появи Інтернету. Коли компанія найняла генерального директора Джессі Берджесса для управління компанією в 2007 році, йому довелося знайти шляхи, щоб 6 службовців компанії стали більш ефективними, працюючи з понад 200 клієнтами малого бізнесу.

Як ви можете собі уявити, це виявилося складним завданням, і новоспечений генеральний директор повинен був швидко адаптуватися.

У нього з’явився момент лампочки, коли він зрозумів, що бізнес з оплатою праці можна легко автоматизувати і переміщувати в Інтернеті, тому він зробив стрибок віри, ребрендинг компанії і, таким чином, OnPay народився.

OnPay так довго скористався своїм досвідом роботи в галузі заробітної плати та поєднав її з найновішими новинками в галузі техніки, щоб забезпечити своїм клієнтам програмне забезпечення для оплати праці, яке є надійним, простим у використанні та зручним, звільняючи своїх клієнтів, щоб вони могли зосередитись щодо того, що їм найкраще – керування відповідним бізнесом.

Нещодавно вони найняли CPA Katelyn Sullivan від Ernst & Молоді люди допомагають вести розвиток партнера свого бухгалтера та бухгалтера в США.

На сьогоднішній день OnPay обробляє понад 2 мільярди доларів заробітної плати щорічно у 50 штатах Америки.

Вражає чи не так?

Чи підходить OnPay для вашого бізнесу?

Згідно з нашими дослідженнями, OnPay, здається, є рок-зіркою компаній із оплати праці SaaS.

Вони мають досвід, вони володіють технологією, вони мають правильних людей, і вони не залежать від фінансування венчурного капіталу (це означає, що вони повинні робити все, що хочуть, не турбуючись про відмову від контролю).

Але розумні споживачі, як ти, знають, що компанії легко підняти себе за допомогою прес-релізів та безсоромної самореклами. Одне питання, яке задасть розумний кінцевий користувач, дуже просте:

“Чи підходить цей SaaS для моєї компанії?”

З зовнішньої сторони речі можуть виглядати приємно, відшліфовано та блискуче, але якщо це не спрацює, ви просто розчаруєтесь, роздратуєтесь і незручно..

Введіть Bitcatcha, найкращий ресурс для малого інтернет-бізнесу, доступний в Інтернеті #shamelessselfplug #sorrynotsorry.

Ми зробимо ретельний огляд OnPay та перерахуємо його плюси & Мінуси, тож ви можете прийняти обчислене рішення, чи буде програмне забезпечення добре працювати для вас. В основному ми постараємося випробувати тестування програмного забезпечення та деталізувати його, так що вам не доведеться – економити ваш час та, можливо, дорогоцінні гроші.

Ви можете подякувати нам пізніше 🙂

9 способів скелі OnPay!

1. Інтерфейс професійного вигляду!

Немає кращого способу сказати це – інтерфейс OnPay професійно виглядає!

Коли ми вперше увійшли до програми і все налаштували, наші перші думки були «так, це справді основне».

Але базове не означає, що це погано. Основні засоби – це все робиться без необхідності всього цього чуття.

Оплата заробітної плати має простий інтерфейс користувача

Інформаційна панель проста, показує 4 основні плитки, які є вашими “Останніми руками”, “Наступні заплановані платежі”, “Важливі дати” та “Пропозиції для співробітників”.

Зліва ви знайдете вкладки для навігації по сайту.

Він показує ваші «Робітники» (які вам доведеться ввести під час реєстрації), «Заробітна плата» (м’ясо та картопля програмного забезпечення), «Звіти», «HR функції» та «Налаштування» – усі одягнені в втішний блакитний відтінок.

Це інтерфейс, який може віддати перевагу зріла професійна натовп бізнесу, оскільки вона чиста і виконує роботу без будь-яких відволікань.

2. Легко перебуваючи на борту нових працівників

OnPay полегшує вам залучення нових найманих працівників до системи, яка надсилається з неба, тому що останнє, що ви хочете, за допомогою програми оплати праці, – це боротися із системою, щоб додати нових співробітників у.

оплати заробітної плати легко додавати співробітників

Все, що вам потрібно зробити, – це перейти до вкладки «Робітники», натисніть на «Співробітники», а потім шукайте гігантську кнопку «Наймайте працівника» праворуч. Ти справді не можеш цього пропустити.

Натисніть на це, і ви перейдете на сторінку, де у вас є 3 варіанти – “Надіслати лист пропозиції”, “Додати співробітника”, “Додати підрядника”.

у платній заробітній платі є варіанти найму нового працівника

Після натискання кнопки “Додати співробітника” вам буде запропоновано заповнити основні реквізити вашого працівника.

інформація про заробітну плату з оплати праці

Одне, що я дуже ціную, – це можливість запросити співробітників викласти свої особисті дані. Це заощадить вам багато часу, оскільки ви, можливо, не будете довірені всій інформації, яку вони мають про себе. Мінус у тому, що вони можуть зайняти свій солодкий час, заповнивши це, тому це може бути цілком двоякий меч.

Після заповнення необхідної інформації просто натисніть «Продовжити», дотримуйтесь інструкцій на екрані, і OnPay автоматично надішле електронний лист із запрошенням нового наймача, щоб заповнити їх деталі – швидко, легко та зручно!

Ми це любимо!

3. Настроювана панель приладів!

У першому пункті ми підвели, наскільки простою є приладова панель. Хоча ми із цим задоволені, це може бути трохи … ваніль для людей, які віддають перевагу трохи більше хвилювання у своєму житті.

Хороша річ, що OnPay зробив їх приладну панель налаштованою, тому ви можете внести зміни до неї, якщо вам коли-небудь буде нудно, як виглядає інформаційна панель.

оплата заробітної плати дозволяє налаштувати інформаційну панель

Прокрутіть до кінця вниз, і ви знайдете кнопку “Налаштувати панель керування”. Клацніть на ньому, і ви побачите варіанти, які у вас є.

параметри налаштування панелі заробітної плати на платній основі

Хоча вона не настільки детальна, як ми хотіли б, приємно мати приладну панель, яку ми можемо підлаштувати під наші вподобання. Якщо ви віддаєте перевагу речам навіть більш охайним, ви можете вимкнути кілька плиток для цього гладкого дзен-вигляду.

4. Ми любимо функцію пошуку працівників!

Так, менші компанії можуть не мати великих проблем з цим, але якщо у вашому малому бізнесі 15 і більше людей з високим рівнем обороту, ця функція буде однією з ваших найулюбленіших функцій програми.

Ви знаєте, як це з вашою старою системою оплати праці, якщо ви хочете шукати чи вносити зміни до певного працівника, вам доведеться прокручувати до кінця часу ваш нескінченний список працівників, щоб знайти потрібного.?

Що ж, ті часи нескінченного прокручування зараз закінчуються функцією пошуку співробітників!

оплата заробітної плати дозволяє шукати працівників

Команда OnPay, напевно, зрозуміла, який біль болить, щоб прокрутити стільки, щоб знайти конкретного працівника, оскільки вони зробили цю функцію “Знайти працівника” доступною на всіх доступних вкладках.

Щоб знайти співробітника, ви буквально просто повинні натиснути на цю кнопку і ввести ім’я працівника.

OnPay автоматично знайде вас цього співробітника та перенесе вас на його сторінку профілю, де ви зможете легко зробити все, що вам потрібно зробити з їх профілю.

Це не величезна функція, але це, звичайно, робить використання програми набагато зручнішим.

Оскільки ми розглядаємо тему співробітників, ось ще одна невелика, але дуже вдячна функція, яка нам подобається – зображення профілю працівників чітко відображаються в програмному забезпеченні!

Звичайно, це справді невеликим командам може здатися не дуже, але якщо ви працюєте з великим оборотом, в якому працюють більше 15 співробітників, обличчя та імена швидко забуваються, особливо в ситуаціях високого тиску..

Призначення обличчя до імені буквально допомагає вам легше розпізнати своїх працівників, що допомагає вам уникнути потенційно неприємних ситуацій, таких як випадкове звернення до Петра, коли його імені насправді є Гораціо.

5. Запуск заробітної плати – більше не ускладнюється!

Що раніше був трудомістким процесом, який може зайняти цілий день або два, тепер можна легко виконати за лічені хвилини за допомогою OnPay.

Оплата заробітної плати за допомогою OnPay виконується в 4 простих кроки:

 1. Виберіть працівника, для якого ви хочете вести заробітну плату
 2. Введіть робочий час (для персоналу, що оплачується щогодини)
 3. Перегляньте заробітну плату
 4. Затвердити фонд оплати праці

Приємно, що OnPay дозволяє вам вибирати працівників, для яких ви хочете працювати із заробітною платою. Це дозволяє організувати послідовність оплати праці, наприклад. спочатку заробітну плату для персоналу, яка отримує заробітну плату, потім переходить на погодинний персонал, а потім на контрактний персонал.

нарахування заробітної плати робиться легко з оплатою

Що стосується введення відпрацьованих годин, то це досить просто – введіть години, коли ваш погодинний персонал працював на пробіжку.

перегляньте деталі працівника на одному перегляді з оплатою праці

Ви можете побачити всі деталі на одному екрані. Все, що вам потрібно зробити, це ввести відповідні деталі, і ви все зробили!

Оглядова частина послідовності, яку отримує, стає цікавою. OnPay розробляє детальний огляд вашої заробітної плати, щоб ви побачили все з пташиного польоту, що дозволяє вам бачити, куди йде кожна копійка.

onpay payroll має детальний огляд заробітної плати

Приємним штрихом до цього є те, що OnPay вбудував систему попередження, якщо виявляє ненормальні або можливі помилки в нарахуванні заробітної плати.

нарахування заробітної плати буде попереджати про помилку в оплаті праці

Якщо ви спробуєте продовжити ці помилки, вам з’явиться ще одне спливаюче вікно попередження. Це допоможе вам уникнути помилок з програмою оплати праці.

нарахування заробітної плати спливаюче попередження про розрахунок

Після того, як ви все виправите, і ви задоволені заробітною платою, останній крок цього процесу – натиснути кнопку “Затвердити заробітну плату” на наступному екрані.

затвердження оплати праці

Потім OnPay перейде до автоматичного зарахування зарплат на рахунки своїх працівників, що позбавить вас від головного болю від необхідності самостійно здійснювати перерахування коштів!

6. Легко виправити помилки з оплати праці!

Деякі програми роблять нас дійсно важким для виправлення помилок, допущених у поданій зарплаті. З OnPay виправити ці помилки насправді досить просто.

Перейдіть до панелі приладів і натисніть “Переглянути всі” в “Останні запуски”.

Оплата заробітної плати має журнали оплати праці

Там ви маєте змогу побачити список нещодавно надісланих платежів. Шукайте потрібний виправлення та натисніть кнопку «Видалити».

onpay payroll дозволяє видалити зарплату

Тепер вам просто потрібно виправити ці помилки та запустити заробітну плату заново. Зауважте, що якщо ви не бачите кнопку “Видалити”, це означає, що пробіг вже подано і зарплати отримані. Вам потрібно буде написати їхній команді підтримки, щоб виправити це.

7. OnPay має звіти про достатність!

Якщо ви такий, хто справді любить переглядати звіти, я повинен сказати, що ви будете більш ніж задоволені довгим списком резюме звітів OnPay:

 • Список оплати праці
 • Реєстр оплати праці
 • Підсумок оплати праці
 • Підсумок працівників
 • Підсумок місцеположення
 • Підсумок кафедри
 • Підсумок посади
 • Підсумок GL
 • Підсумок заробітку
 • Список про нарахування
 • Список робітників Comp
 • Підсумок працівників
 • Лістинг 401K
 • Резюме 401К
 • Експорт 401K

Якщо щось потрібно підсумувати та повідомити, OnPay, мабуть, це має.

Вони також мають графіки для тих, хто надає перевагу візуальним звітам.

Оплата заробітної плати має графіки звітів

Усі їхні доповіді дуже вичерпні, тому ви можете прочесати їх до вмісту серця. У вас також буде можливість зберігати звіти у форматі Excel або PDF – дуже зручно!

Оплата заробітної плати має формат excel та pdf для звітів

Чудова робота над дуже корисною системою створення звітів, OnPay!

8. OnPay має функції HR!

Обов’язки з персоналу та нарахування заробітної плати іноді можуть перетинатися, тому OnPay має сенс лише вкласти деякі функції HR в своє програмне забезпечення.

При натисканні на вкладку HR, користувальницький інтерфейс перетворюється на освіжаючий зелений колір! Можливо, це повинно створювати враження, що HR – це безпечний простір. Незалежно від того, правда це чи ні, нам це подобається!

Оплата заробітної плати має функції HR

Система управління персоналом OnPay є досить базовою, але вона робить все, що потрібно робити. Він має ті ж функції, що і конкурентоспроможні програми оплати праці / кадрові програми, такі як портал для замовлення клієнтів на відпустку та організаційна схема.

По суті, HR-функції OnPay не є новаторськими, але вони працюють!

9. OnPay має фантастичну підтримку!

Ми завжди вважали, що компанія настільки ж сильна, як і команда підтримки. Вони справжні герої галузі, завжди там, щоб допомогти клієнтам, які потребують, і вони завжди є першою лінією захисту, коли розлючені користувачі висувають нереальні вимоги та загрози.

Ми з радістю виявили, що команда підтримки OnPay щойно виявилася дуже обізнаною та корисною. Але часто бути обізнаним і корисним недостатньо, і команді потрібно швидко реагувати на запити або розчаровані клієнти можуть просто виявитися розлюченими клієнтами.

Вважаючи, що їх чат на часі – лише з 9:00 до 20:00, вони не змогли відповісти на наші запити негайно, АЛЕ вранці вдалося зв’язатися з нами електронною поштою! Звідти ми перейшли до чату наживо, де вони вміло відповідали на будь-які наші запитання.

Оплата заробітної плати має чудову підтримку

Вони також дуже доброзичливі групи, із задоволенням відповідають на всі дурні питання.

Оплата заробітної плати має дружню підтримку

Кудос до команди підтримки OnPay!

4 способи OnPay не рок

У програмі OnPay багато хорошого, але ми брешемо, якщо сказали, що програмне забезпечення ідеальне. Ось декілька речей, які ми вважали, що OnPay потребує вдосконалення, але зауважте, що це власні скромні думки автора.

1. OnPay не відчуває швидкості

Ви знаєте, що SaaS дуже швидкий, коли ви не помічаєте його швидкості. Це те, що ви відчуваєте себе правильно, коли ви користуєтесь ним – безперервно і безперервно, без перерв.

З OnPay ми не можемо сказати, що це повільно, оскільки це не так. Просто швидкість помітно не така швидка, як інші постачальники. Ми часом замислювалися про те, чи потрібно нам оновлювати сторінку.

Коротше кажучи, швидкість завантаження сайту OnPay є просто… просто прийнятною, що шкода, оскільки це може бути набагато краще.

2. Особливості заради функцій

OnPay має вигляд упакований, тому що він є. Проблема полягає в тому, що функції іноді відчуваються такими, що вони існують лише заради того, що вони там є.

Візьмемо для прикладу цю функцію «Заручини». Це не має жодної іншої мети, як розбити лід. Вони могли зробити набагато більше з цим, як проводити опитування, щоб оцінити мораль команди, але вони просто залишили це.

оплата заробітної плати має функцію залучення працівників

Іншим прикладом можуть бути шаблони документів OnPay. Якщо вони добре виконані, вони справді можуть економити час, допомагаючи нам у нашому папері! На жаль, вони, здається, мають лише 2 шаблони.

Оплата заробітної плати має шаблони документів HR

Корисно? Так. Просто ми очікували більше.

3. UI виглядає добре, але UX потребує роботи

На перший погляд, користувальницький інтерфейс OnPay виглядає дійсно чисто, з кнопками у всіх потрібних місцях. Вони відзначають усі потрібні поля інтерфейсу користувача, тому навігація по сайту не повинна бути проблемою … хіба що це, принаймні в деяких випадках.

Вони прийняли кілька сумнівних рішень щодо функціональності. Наприклад, ми розглянемо те, як вони вирішили видалити зарплату.

Звичайно, було б найкраще, якби вони могли перелічити звіти про нарахування заробітної плати та кнопку “Видалити заробітну плату” на вкладці “Оплата”, тому все, що стосується зарплати, можна знайти в одному місці, але це не так.

Нам потрібно було зайти на панель приладів, натиснути на “Останні запуски” та видалити звідти запуск. Це не відчуває інтуїтивності, і кілька разів ми відчували себе втраченими під час використання програми, звертаючись до підтримки, щоб розібратися з речами.

Звичайно, вам доведеться сприймати це з дрібкою солі, оскільки це може бути проблемою глупоти користувачів (так, я говорю про себе).

4. У OnPay немає мобільного додатка

Справедливості, нікому насправді не потрібен мобільний додаток для запуску заробітної плати, але не забувайте, що OnPay має і функції HR. Буде зручніше, якби ми могли просто натиснути на додаток і затвердити (або відхилити) запити на відпустку та заробітну плату.

Ми знаємо, що ми можемо легко ввійти в OnPay за допомогою браузера нашого телефону, але виділений додаток був би непоганим заощадженням часу, зробивши речі набагато зручнішими для зайнятих власників бізнесу.

План OnPay & Ціноутворення: Огляд

Простота – це стратегія OnPay, і це відображається в їх ціновому плані. Вони мають лише одну ціну, тому прийняття рішень простіше для власників бізнесу.

Базова ціна – 40 доларів, додатково 6 доларів на одного працівника.

плани оплати заробітної плати та ціноутворення

У ситуації, коли у вас є 10 співробітників, це обійдеться вам лише в 76 доларів на місяць.

Це справедлива ціна, яку ви маєте платити, враховуючи функції, які ви отримаєте!

Вердикт: Якщо ви йдете на OnPay?

Для нас це було справді важко.

З одного боку, OnPay має потенціал для величі. Це виглядає професійно, просто, і він виконує свої обіцянки. Це саме те, що ми хочемо в SaaS, але, схоже, з кожним кроком вперед вони беруть… ну не два, а може бути лише крок назад.

Користувальницький інтерфейс хороший, і хоча ми не назвали б криву навчання складною, у OnPay є деякі проблеми з UX та навігацією по сайту, що означає, що вам може знадобитися пройти навчання, щоб ефективно використовувати програмне забезпечення. Це просто не відчувається досить інтуїтивно.

Вони мають функціональні можливості, але багато цих функцій відчуваються наче, як там, заради існуючих. Якби вони доклали зусиль, щоб сформувати ці риси!

Вони також отримали дійсно докладні звіти (які я впевнені, що деякі користувачі сподобаються), але якимось чином, переглядаючи ці звіти, ми боліємо. Що дивно, адже ми переглядали детальні звіти з іншими програмами і ми були з цим повністю добре.

У двох словах, OnPay працює. Це не революційно. Це не підірве ваш розум, але це працює.

А з їх низькою ціною це добре. Пам’ятайте, хоча ви отримуєте те, за що платите!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me