Огляд приватного доступу до Інтернету: Чому PIA є королем конфіденційності, що не входить у систему

Приватний огляд доступу до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету є вже легендарним VPN серед торент-користувачів. Вони були однією з перших у світі VPN-компаній, які запровадили справжню політику “без журналів”, і їх популярність швидко зростала з тих пір.


У 2016 році PIA наразі має щонайменше 10 конкурентів, які заявляють, що також не підтримують VPN, але мало хто (якщо такий є) може запропонувати той самий рівень безпеки, зручності торентів та ціни, якими відомий приватний доступ до Інтернету. Дізнайтеся, чому всі vpns-адреси, що не входять в журнал, НЕ однакові.

Якщо для огляду це звучить трохи упереджено, це так. Я підписався на PIA з 2013 року і особисто користуюся і люблю їхні послуги. Я рекомендую практично кожному користувачеві bittorrent спробувати приватний доступ до Інтернету спочатку, перш ніж тестувати дорожчі VPN, оскільки PIA забезпечує 90% функцій та 100% конфіденційності за 1/2 ціни конкуруючих послуг.

Кожна підписка PIA включає 7-денну політику повернення коштів на 100 днів.

профіль компанії

Огляд приватного доступу до Інтернету

Веб-сайт: www.privateinternetaccess.com
Штаб-квартира: Базується в США
Політика ведення журналів: Без журналів. Період.
Нормальна ціна: $ 6,95 / місяць
Сігналы абмеркавання
Найкраща пропозиція: 3,33 дол. США на місяць (отримати цю пропозицію)

Приватний доступ до Інтернету: характеристики

Приватний доступ до Інтернету відповідає або перевищує галузевий стандарт майже за всіма стандартами шифрування, безпеки та конфіденційності. Недарма вони були названі нашим “кращим торрент vpn” 2014 року & 2015 рік.

Ми навіть створили покрокове керівництво, яке навчає вас найкращим методам / порадам для завантаження торрентів за допомогою PIA.

 • 256-бітове шифрування AES
 • 4096-бітове шифрування рукостискання (б’є галузевий стандарт)
 • Немає журналів активності, журналів з’єднань або метаданих (вивчайте більше)
 • Торренти дозволені на всіх серверах (рідко)
 • Програми для ПК / Mac / Android / iPhone
 • Анонімні платежі прийняті (дізнайся, як)
 • Включає проксі-сервіс Нідерландів SOCKS5 (Відмінно для торентів)
 • Дозволено 5 одночасних з’єднань (захистити всі свої пристрої)

Огляд приватного доступу до Інтернету: наші улюблені функції

Перш ніж ми заглянемо в м’ясо нашого огляду, я просто хочу висвітлити мої улюблені функції щодо PIA, поєднання яких є причиною того, що PIA є найкращим рекомендованим VPN на цьому веб-сайті (і отримав 10/10 TorrentScore)

Ні в якому конкретному порядку:

Політика ведення журналів
PIA не зберігає журналів. Жоден. Вони були дуже послідовними з цього приводу (і до цих пір не було жодних причин сумніватися в них, на відміну від деяких інших VPN). Оскільки вони базуються в США, для них не потрібно зберігати або записувати будь-які дані сеансу користувача. Ми завжди радимо користувачам торентів вибирати справжнє VPN без реєстрації для максимальної конфіденційності / безпеки.

Дружелюбність потоків
На відміну від більшості VPN, PIA дозволяє проводити торрент на ВСІХ VPN-серверах. Вони можуть це зробити за допомогою унікального рішення, де вони будуть перенаправляти торрент-трафік (і лише торрент-трафік) через вторинну VPN, якщо ви торрентіруєте на певних серверах високого ризику (США, Великобританія, Австралія тощо). Це розумне рішення (і повністю закулісне, тому більшість користувачів навіть не знають, що це відбувається).

Оскільки PIA не зберігає журналів, особистість завантажувачів торентів, що користуються їх сервісом, завжди зберігається в таємниці, і ваша справжня IP-адреса не з’явиться в поточних роях (доки у вас активне VPN-з’єднання). У нас є повні керівництва щодо використання анонімно uTorrent, Vuze та Qbittorrent.

PIA також очолила наш список “Найпопулярніших торентів VPN”

Безпека
PIA використовує 256-розрядне шифрування AES (яке вважається нерозривним під час нападів грубої сили і є стандартною галузевою силою шифрування. Крім того, PIA надає користувачам користувальницький контроль над силою шифрування, довжиною ключа та використовуваним алгоритмом..

Вони також вбудували додатковий захист від витоку IP у своє програмне забезпечення із захистом від витоків DNS, IP-витоків (перемикач на знищення) та витоків WebRTC.

Сігналы абмеркаванняЦіна
Ви не можете говорити про PIA, не згадуючи ціну. Якщо ви скористаєтесь цінами на 1 рік, ви можете отримати PIA за $ 3,33 / місяць ($ 39,95 / рік). Що стосується більшості порівнянних VPN-компаній за ціною від $ 8-12 / місяць, я вважаю PIA неймовірною цінністю. Усі плани включають необмежену пропускну здатність, все програмне забезпечення, гарантію “без журналів” та 7-денну політику повернення коштів.

Приватний доступ до Інтернету: Програмне забезпечення

Після реєстрації в PIA ви отримаєте електронний лист із інформацією про вхід / пароль, а також посиланням на завантаження програмного забезпечення VPN. Від їх встановлення потрібно менше 2 хвилин. Потім просто ввійдіть у систему за допомогою наданої комбінації для входу / пароля, і ви готові підключитися до VPN-сервера.

Налаштування програмного забезпечення PIA

Під час першого запуску програмного забезпечення я рекомендую відкрити вкладку розширених налаштувань, натиснувши кнопку “Додатково” внизу. Ви побачите екран, який виглядає приблизно так:

Меню розширених налаштувань

Меню розширених налаштувань

У лівій частині вікна все ще відображається вміст меню «простих» налаштувань. Ви можете вибрати, чи бажаєте ви автоматично запускати та автоматично підключатися до VPN при запуску. Ви також можете вибрати бажаний сервер VPN при автоматичному підключенні.

Розширені налаштування (праворуч) дають більший контроль над деякими вдосконаленими функціями, такими як переадресація порту, тип з’єднання та захист від витоку IP. Якщо ви не впевнені, які параметри вибрати, показані налаштування є дуже безпечними та зручними для користувачів.

Ось швидка розбивка ваших варіантів:

 • Тип з’єднання (TCP або UDP) – UDP, як правило, швидший і найкращий вибір для торрентінгу / потокової передачі
 • Віддалений порт – Виберіть порт, на якому працює # OpenVPN. Автоматично добре для більшості користувачів.
 • Переадресація порту – Увімкніть переадресацію портів, якщо вам потрібно пройти через маршрутизатор. Розширена функція.
 • Kill Switch – Це функція безпеки, яка перерве ваше інтернет-з’єднання, якщо VPN відключиться. Дізнайтеся більше тут.
 • Захист від витоку DNS – Примушуйте ваш комп’ютер використовувати DNS PIA замість вашого Інтернет-провайдера. Рекомендовано.
 • Захист від протікання IPv6 – Переконайтеся, що ваша VPN не просочує вашу IPv6 адресу (на відміну від IPv4). Перевірте це.

Налаштування шифрування

Приватний доступ до Інтернету надає користувачам користувальницький контроль над алгоритмом шифрування та силою, яку використовує програмне забезпечення. Це можна змінити, щоб знайти оптимальне поєднання швидкості та безпеки для ваших потреб. Якщо ви не впевнені, що вибрати, PIA рекомендує залишити налаштування за замовчуванням, які є:
 • Сігналы абмеркаванняШифрування даних – AES 128
 • Аутентифікація даних – SHA1
 • Шифрування рукостискання – RSA 2048
Якщо ви хочете найсильнішого можливого шифрування (швидкість буде повільнішою), змініть свої налаштування на налаштування, показані тут:

Найвищі параметри шифрування PIA

Найвищі параметри шифрування

Підключення до VPN-сервера

Підключення до VPN-сервера здійснюється за допомогою піктограми системного лотка PIA, показаної тут червоним кольором:

Картина

Піктограма лотка PIA

Якщо ви не бачите цього значка в системному треї (а програмне забезпечення працює), вам потрібно натиснути на стрілку “вгору” та налаштувати параметри системного лотка, щоб завжди відображати піктограму лотка PIA.

Щоб підключитися до сервера, клацніть правою кнопкою миші на піктограмі лотка PIA, яка відобразить повний список серверів. Прокручування списку трохи незручно на дисплеях із низькою роздільною здатністю, оскільки весь список не відповідає розмірам дисплеїв нижче 1920×1080.

VPN негайно розпочне процес підключення, коли ви натиснете на розташування сервера. Ви дізнаєтесь, що з’єднання є успішним, коли значок спробу PIA стане яскраво-зеленим.

Ви також можете скористатися безкоштовним сайтом, наприклад ipmonkey.com або iplocation.net, щоб перевірити, що VPN працює належним чином.

Список серверів PIA

Запустіть список серверів із системного трея

Піктограма лотка стає зеленою при підключенні

Індикатор “Активне з’єднання”

Результати тесту на швидкість

Приватний доступ до Інтернету в наших швидкостях працює надзвичайно добре (на відміну від більшості VPN з бюджетними цінами, які, як правило, сильно переповнені).

Ми змогли отримати рейтинги швидкості “А” на більшості серверів, а це означає, що ви перевершуєте 90% користувачів в одній країні!

Найбільш швидкий показник “B” був у Нідерландах (надзвичайно популярне місце сервера для завантажувачів торентів), тому він, як правило, є більш переповненим. Ми все ще керували швидкістю, що перевищує 65% користувачів у цій країні.

Вам потрібно лише 5-7 Мбіт / с для передачі HD відео

Тільки як порівняння, вміст Netflix HD витікає зі швидкістю 5-7 Мбіт / с. Нам вдалося досягти швидкості 7-16x, ніж цей показник. PIA навіть змогла передавати вміст 4k із більшості тестованих серверів.

IPVanish це одна з єдиних VPN, яка стабільно швидша, ніж PIA. Якщо швидкість є вашим першим пріоритетом, ви повинні скористатися їх 7-денною політикою 100% повернення коштів.

Ми також провели повне порівняння PIA проти IPVanish.

PIA Speedtest, США

Техас, США

PIA Speedtest, Канада

Торонто, Канада

PIA Speedtest, Нідерланди P2P

Нідерланди

Конфіденційність та безпека

Приватний доступ до Інтернету відповідає або перевищує галузевий стандарт безпеки майже для кожного аспекту їх обслуговування. Крім того, вони виявляли дуже активну реакцію та виправлення витоків безпеки VPN, коли їх знайшли, тоді як менш популярні VPN часто ігнорують звіти про вразливість або виправлення затримки..

Вони також були однією з перших VPN-компаній, які прийняли політику “не запитувати, не розповідати правдиву політику без журналів”, і вони є найпопулярнішою VPN, яка не веде журнал, у світі (особливо серед відвідувачів цього веб-сайту).

Політика конфіденційності та ведення журналів

Майже всі VPN компанії зберігають записи та журнали історії сеансів / облікових записів VPN протягом періодів до 6 місяців. Приватний доступ до Інтернету НЕ НЕМАЄ. Вони не записують жодних метаданих історії ваших сеансів (KB переданих даних, призначена IP-адреса, час з’єднання тощо). Вони є однією лише невеликою кількістю VPN-серверів, які пропонують цей рівень конфіденційності.

Вони можуть це зробити, тому що вони мають головний офіс у США, де немає законів про обов’язкове зберігання даних щодо VPN-послуг. У багатьох інших країнах VPN класифікуються як постачальники послуг Інтернету та вимагають вести облік.

Оскільки PIA не веде журнали, вони можуть запропонувати торентовим користувачам надзвичайно високу конфіденційність, і вашу торентну IP-адресу буде практично неможливо простежити до вашого облікового запису PIA або справжньої IP-адреси.

Анонімні платежі
PIA вимагає лише мінімальної інформації для створення облікового запису. Тобі потрібно:

 • Дійсна електронна адреса (щоб отримати інформацію про вхід)
 • Форма оплати (прийняті платежі за біткойн / анонімні подарункові картки).

Якщо ви платите за допомогою кредитної картки, PIA вимагає вашої платіжної інформації, щоб запобігти шахрайству, але якщо ви використовуєте один з їх анонімних способів оплати, особиста інформація не потрібна. Ми написали керівництво про оплату послуги VPN анонімно або просто відвідайте їхній веб-сайт для отримання більш детальної інформації.

Безпека & Шифрування

PIA використовує галузевий стандарт 256-бітного шифрування AES (Advanced Encryption Standard). Довжина ключа їх рукостискання до 4096 біт (налаштовується), що в 2 ^ 2048 разів сильніше більшості VPN (так, це дуже велика кількість). Вони також створили 3 шари захисту від витоку IP прямо у своє програмне забезпечення.

256-бітове шифрування AES:
Це галузевий стандарт шифрування високої безпеки. Це вважається непорушним під час жорстоких атак, і це той самий алгоритм шифрування, який використовуються американськими військовими для зв’язку з високою секретністю.

Спеціальний контроль шифрування:
Як обговорювалося в розділі програмного забезпечення вище, PIA дозволяє налаштувати силу / алгоритм використовуваного шифрування. Ви навіть можете вибрати без шифрування, якщо ви просто хочете анонімну IP-адресу з максимально швидкою швидкістю. Перегляньте власний посібник PIA щодо налаштування шифрування.

Захист від витоку DNS

Кожного разу, коли ви вводите веб-адресу у свій браузер, цей запит надсилається на сервер DNS для перекладу доменного імені (наприклад, “google.com”) в IP-адресу, де розміщується веб-сайт. Зазвичай ваш комп’ютер, ймовірно, використовує DNS-сервери, що належать вашому Інтернет-провайдеру. Це дає їм можливість відстежувати та вести журнал вашої історії веб-переглядань (і більшість).

PIA має власні захищені DNS-сервери без реєстрації. Увімкнувши захист від витоку DNS, ваше програмне забезпечення змусить ваш комп’ютер використовувати DNS-сервери PIA замість опції за замовчуванням. Рекомендується завжди підтримувати цю опцію.

Kill-Switch

Це додаткова функція безпеки, яка вмить перерве все ваше інтернет-з’єднання, якщо з’єднання VPN не вдасться. Рекомендується ввімкнути це, якщо ви будете часто торрентувати, а не використовувати проксі разом із VPN.

Рекомендовано: Прочитайте наш посібник щодо використання PIA для торрентів із VPN та / або проксі.

Майте на увазі, що цей метод вбиває ваше інтернет-з’єднання на рівні адаптера. Як результат, ви фактично запустили інструмент усунення несправностей у мережі Windows, щоб відновити доступ до Інтернету або підключитись до VPN-сервера. Поки ви цього не зробите, у вас не буде доступу до Інтернету. Як результат, деякі початківці користувачі вважають цю функцію неприємною.

Щоб запустити інструмент усунення несправностей, просто клацніть правою кнопкою миші на піктограмі вашої мережі в системному треї та натисніть «Виправити неполадки».

Захист від протікання IPv6

PIA – одна з небагатьох VPN, яка включає цю функцію у своє програмне забезпечення. В основному, існує дві групи IP-адрес, IPv6 (старіші та менші адреси) та IPv6 (новіші та набагато більше IP-адреси). На комп’ютері насправді є і IPv4, і IPv6 адреса, тому ця функція запобігає випадковому витоку вашої адреси IPv6.

Рекомендується завжди тримати його перевіреним, навіть якщо ви не впевнені, використовує ваш комп’ютер IPv6 чи ні.

Чи корисний приватний доступ до Інтернету для торрентів?

В слові, ТАК.Ось чому…

Причина №1 – Політика ведення журналів: Найважливішим критерієм при виборі VPN для торрентінгу є їх політика реєстрації. Вам потрібно VPN, яке не записує жодного журналу з’єднання, активності чи метаданих. PIA відповідає законопроекту.

Причина №2 – Торренти дозволені на всіх серверах: Більшість VPN (навіть ті, які сприймають торенти) обмежуватимуть торенти певними географічними серверами. Це мінімізує головні болі на сервері та зберігає завантажувачі торентів високої пропускної здатності лише на декількох серверах.

PIA дозволяє торрент-файли на всіх серверах і використовує унікальне рішення для перенаправлення трафіку Bittorrent (лише на конкретних серверах з високим рівнем ризику), використовуючи вторинну VPN поза кадром. Це безшовне рішення, і більшість користувачів навіть не помічають.

Причина №3 – Проксі-сервіс SOCKS: Кожна підписка PIA включає доступ до проксі-сервера SOCKS, заснованого в Нідерландах. Ви можете використовувати цей проксі у вашому улюбленому торент-клієнті (інструкції з налаштування тут). Проксі можна використовувати замість VPN або навіть використовувати обидва одночасно для подвійного захисту.

Причина №4 – Швидкість: Ми не знайшли більш швидку VPN за нижчою ціною, ніж PIA. Їх серверна мережа по всьому світу (24 країни), і вони мають велику пропускну спроможність. Не існує щомісячного обмеження пропускної здатності або обмеження передачі.

Причина №5 – Ціна:
$ 3,33 / місяць. Це менше, ніж латте у Starbucks. Чого ти чекаєш?

Підсумок огляду

Приватний доступ до Інтернету – це відмінна цінність, якщо ви шукаєте VPN-сервіс, що не входить в систему, і не доступний для поточних даних за доступною ціною. Вони були названі нашим улюбленим торент-VPN, а також набрали 10/10 за зручність торентів у 2016 році.

Їх набір функцій більш ніж достатній для 90 +% користувачів, і нам подобається те, що вони включають проксі-сервіс SOCKS без додаткової оплати (дізнайтеся, як використовувати його для uTorrent, Vuze або Deluge).

Улюблені характеристики:

 • Без журналів Серйозно, жодного.
 • 256-бітове шифрування
 • SOCKS Proxy включений (може використовуватися з будь-яким великим торент-програмним забезпеченням)
 • Просте у використанні програмне забезпечення
 • Необмежена пропускна здатність
 • Низька вартість / доступна

Альтернатива приватному доступу до Інтернету

Є кілька інших варіантів VPN, які варто врахувати, якщо ви готові витратити більше $$ для трохи більшої продуктивності / можливостей.

IPVanish – це найшвидший VPN, який ми перевірили, і дозволяє торренти. Torguard також дуже добре працює в тестах швидкості, має оптимізовані для p2p сервери та сервіс торент-проксі з 5-ти локаційними серверами.

Порівняйте приватний доступ до Інтернету

 • PIA проти Torguard
 • PIA проти IPVanish
 • PIA – Hidemyass
 • PIA проти Proxy.sh
 • PIA проти BTGuard

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map