Patriot Software

Contents

Patriot Software

https://www.patriotsoftware.com/

тл; д-р

Patriot Software – це фантастична система оплати праці з кількома недоліками. Якщо ви зможете жити з цими вадами, ви будете більш ніж задоволені їх системою! Вивчайте більше.

Огляд програмного забезпечення Patriot – 9 плюсів & 4 Мінуси заробітної плати програмного забезпечення Patriot

Поки я займався дослідженнями нашої серії оглядів заробітної плати в Інтернеті, я порадився з кількома друзями, родиною та, звичайно, інтернет-форумами, на які бренди заробітної плати я повинен звертати увагу.

Як і очікувалося, з’явилося багато імен, але досить багато з них згадали про Patriot Software. Тож з цією інформацією в руці ми закатали рукави і приступили до роботи, роблячи якомога більше досліджень щодо бегемоту з оплати праці.

Виявляється, історія Патріота є досить піднесеною!

Програмне забезпечення Patriot – будуйте з підвалу вгору

Програмне забезпечення Patriot взагалі не стартувало як програмне забезпечення Patriot.

Насправді Майк Каппел, генеральний директор, засновник і провидник компанії, почав писати програмне забезпечення на замовлення разом зі своїм партнером.

Гроші, які вони принесли, не справляли багато часу, витраченого на написання програмного забезпечення, тому Майк почав шукати ніші, і саме тоді у нього з’явився момент лампочки – ринок потребував інтернет-цифрової мережі набору персоналу..

Вони назвали компанію Top Echelon, і з невеликою наполегливістю та удачею вони виростили бренд, щоб стати найвідомішою мережею рекрутерів у країні.

Однак Каппель не був задоволений успіхом у Top Echelon і продовжив мозковий штурм для ідей. Він хотів допомогти маленьким хлопцям, забезпечити, щоб їх малий бізнес мав правильні засоби для успіху.

Спираючись на свій досвід будівництва Top Echelon, Майк почав працювати над системою оплат в Інтернеті в підвалі своєї фабрики в 2002 році, яка виявилася глянцевою програмою Patriot Software 1.0.

Очевидно, наскільки глюкозний він не був сприйнятий на ринку, але, як і всі добрі підприємці, Майк не мав здаватися після невеликого спотикання.

Він повернувся до креслярської дошки та придумав онлайн-програму обліку І заробітної плати, яку ми сьогодні знаємо як Patriot Software. Програмне забезпечення швидко знайшло запаморочливі висоти успіху, а компанія була оцінена в 128 мільйонів доларів у 2017 році.

Сьогодні компанія Patriot Software обслуговує 21 500 малих підприємств у всіх 50 штатах США і станом на 2018 рік оцінюється в $ 205,4 млн..

Програмне забезпечення Patriot – це правильна зарплата для вас?

Дивлячись на дані, легко подумати, що програмне забезпечення Patriot – це найкраща заробітна плата там, з усіма цими фантазійними оцінками та кількістю клієнтури, яку вони мають.

Патріот програмного забезпечення заробітна плата має хороший огляд Capterra

(Джерело: Capterra)

Патріот програмного забезпечення заробітна плата має гарне програмне забезпечення поради

(Джерело: Програмне забезпечення)

Якщо люди їм так сильно довіряють, вони повинні мати гарне право?

Що ж, важко сказати Іноді програмне забезпечення є успішним і популярним через маркетинг, що стоїть за ним, а не фактичну зручність використання програми.

Іноді програмне забезпечення може бути дуже невтішним і все ще стає популярним лише тому, що люди не знають нічого кращого.

Тож як би ви знали, чи підходить система оплати праці Patriot Software для вашого малого бізнесу?

Ну, ось для чого ми тут. Ми перевіримо їх програмне забезпечення та дамо вам поглиблений огляд того, як потрібно використовувати їхню систему. Ми поділимося з вами всім – добрим, поганим та потворним.

В основному, ми візьмемо на себе всі ризики і зробимо всі помилки, щоб ви могли навчитися у нас і уникати тих же проблем, з якими ми стикалися.

Тож без зайвих прихильників давайте поглибимося в огляд.

9 речей, які нам подобаються у програмі Patriot

1. Проста система оплати праці!

Заробітна плата за допомогою програмного забезпечення Patriot настільки ж проста, наскільки це можливо. Насправді, здається, що все, що постачається з програмним забезпеченням Patriot, розроблене таким чином, щоб воно було максимально простим і простим.

Насправді мені цікаво, чому інші компанії не застосовують такий підхід частіше, тому що це дійсно робиться без необхідності навчання, що, на мою думку, є значною економією часу.

Ви ведете заробітну плату в 3 простих кроки:

 1. Введіть заробітну плату
 2. Затвердити фонд оплати праці
 3. Друкувати заробітну плату

Крок 1 – Введіть заробітну плату

програмне забезпечення патріот входить у розділ оплати праці

Доки у вас правильно налаштовані реквізити працівника, тут все з’явиться на екрані введення зарплат. Все, що вам потрібно зробити, – це просто ввести відповідні номери або внести виправлення, якщо вам потрібно.

Якщо вам не потрібно вносити будь-які виправлення, ви можете просто продовжити і натиснути далі.

Крок 2 – затвердження заробітної плати

програмне забезпечення patriot затверджує розділ з оплати праці

Цей крок в основному робиться для того, щоб не допустити помилок при веденні заробітної плати. Вам насправді не потрібно нічого робити, крім оглядати цифри та переконайтесь, що все правильно, перш ніж затверджувати.

Крок 3 – Роздрукуйте заробітну плату

програмне забезпечення patriot дозволяє друкувати зарплату

Після того, як буде виконано крок 2, програма Patriot Software автоматично зарахує зарплату на рахунки вашого працівника, заощадивши проблему зробити самостійно (лише з повним планом обслуговування).

Ви закінчили із нарахуванням заробітної плати!

2. Легко роздрукувати paystub!

Як тільки нарахування заробітної плати буде зроблено, ви можете легко роздрукувати зарплатні для своїх співробітників.

програмне забезпечення patriot дозволяє друкувати paystub

Вам потрібно буде натиснути кнопку “Друкувати зарплати” на панелі ліворуч, а потім натиснути кнопку “Друк” у потрібному циклі. Після цього ви перейдете до екрана “Друкувати заробітну плату працівника”, де ви побачите кнопку “Завантажити зарплатню зараз”.

програмне забезпечення patriot дозволяє завантажувати paystub

Натисніть на це, і ви отримаєте PDF-документ із усіма платниками для своїх співробітників, акуратно розділеними на окремі сторінки, щоб ви могли просто натискати на друк, не турбуючись про заняття мистецтвом та ремеслами, вирізаючи папери.

Заробітна плата патріот програмного забезпечення у форматі PDF

Крім того, ви можете змусити своїх співробітників увійти на Портал співробітників, щоб вони могли зберегти цифрову копію свого paystub (навіщо друкувати на папері, коли ви можете мати цифрову копію, амірит?) Або друкувати її самі.

3. Додавання працівників до системи досить просто!

Ніколи не цікаво, коли потрібно щось боротися із програмним забезпеченням. Деякі програми нарахування заробітної плати, які ми намагалися, вимагали від нас перестрибувати обручі, перш ніж дозволяти вам робити щось таке просте, як додавання співробітників до системи, що ми вважаємо надзвичайно дратівливим і непотрібним .

З програмним забезпеченням Patriot це взагалі не проблема.

Все, що вам потрібно зробити – це перейти на приладну панель і натиснути «Додати працівника»

додати співробітника легко за допомогою фонду оплати праці Patriot

Потім ви перейдете на сторінку, де потрібно буде заповнити дані свого працівника. Згадайте, коли я говорив, що програмне забезпечення Patriot є максимально простим?

Це стосується і тут!

Все, що вам потрібно зробити – це заповнити заготовки. Для цього не потрібно бути ракетним вченим!

Патріот програмного забезпечення додавання інформації про працівників легко

Поки ви заповнюєте дані, не забудьте зробити цей додатковий крок – натисніть кнопку, щоб надіслати електронний лист із реєстрацією порталу працівника своєму новому працівникові. Це згодом полегшить вам життя, про що ми дістанемось у пункті №4.

програмне забезпечення patriot дозволяє надсилати електронну пошту для реєстрації працівника

Після того, як ви все заповнили, натисніть велику помаранчеву кнопку “Додати співробітника” внизу – і все закінчиться!

Чому все в житті не може бути таким простим, як це?

4. Програмне забезпечення Patriot має портал для співробітників!

Якщо ви дотримуєтесь наших інструкцій у пункті 3, ви надіслали своїм співробітникам електронний лист, щоб зареєструватися на порталі працівників Patriot.

Це може бути однією з найкращих речей, що трапляються у вашому житті будь-коли.

Коли ви запропонуєте їм зареєструватися на порталі, вони отримають невеликий електронний лист від Patriot Software для реєстрації. Не хвилюйтеся, все це дуже не загрожує і виглядає безпечно, тому ваші співробітники не будуть боятися.

Портал заробітної плати патріот програмного забезпечення

Після реєстрації ваші співробітники зможуть налаштувати власне ім’я та пароль. Вони також зможуть оновити систему, щоб використовувати електронну адресу за власним бажанням, для зручності.

Портал співробітників, в основному, надає користувачеві доступ до всіх своїх даних. Вони можуть перевірити власну інформацію про оплату, дані про утримання податків і навіть свою часову карту.

Вони також зможуть роздрукувати власні заглушки або зберігати їх у цифровому форматі, що позбавить вас від проблеми роздрукувати їх. Чесно кажучи, я особисто хотів би, щоб мої працівники просто зберігали свої заробітну плату в цифровому вигляді. Навіщо вирубати дорогоцінні дерева на папері, коли ви можете отримати доступ до свого заробітної плати в будь-який час, коли захочете в Інтернеті?

По суті, Портал співробітників полегшує життя як вам, так і вашому працівнику, заощаджуючи час і роблячи пошук даних більш зручним для обох сторін. Працівник може отримати доступ до всіх своїх власних даних, не маючи намір втручатися на час власника бізнесу.

5. Зробив помилку? Анулюйте цей чек!

Ми всі люди, і люди помиляємось.

Що стосується програмного забезпечення для нарахування заробітної плати, то ці помилки іноді важко виправити. Деякі програми навіть не дозволяють вам виправити ці помилки – вам доведеться записатися, щоб підтримати, щоб побачити, чи можна це зробити.

На щастя, нам було дуже зручно виправляти помилки з оплати праці за допомогою програмного забезпечення Patriot.

Все, що вам потрібно зробити, – це перейти до “Недійсні перевірки” на вкладці “Оплата праці”. Там ви побачите список чеків, які можна скасувати.

Патріот програмне забезпечення дозволяє анулювати заробітну плату

Вам доведеться вибрати помилковий чек, а потім натиснути на велику помаранчеву кнопку “Недійсні вибрані чеки” (реквізити команди командного інтерфейсу, завдяки чому важливі кнопки помаранчеві на відміну від звичайного синього – геніальний хід).

Просто переконайтеся, що ви знову заробите зарплату за цей анульований чек, інакше ваш поганий працівник не отримає виплату!

Примітка

Якщо зарплати вже внесені на рахунки працівників, ви більше не можете скасовувати ці чеки!

6. Управління часом відпустки!

Ваші працівники мають право на кілька оплачуваних відпусток у рік (кількість днів відпусток, на які вони мають право, відрізняється від штату до штату), але якщо їм потрібно взяти відпустку після того, як вони використали весь свій виділений оплачений час У вихідні дні ваша система оплати праці повинна знати, що таким чином можуть бути внесені корективи в їх заробітну плату.

Деякі програмні засоби з оплати праці там не враховують це, що може спричинити помилки в роботі заробітної плати.

Перейдіть до вкладки «Заробітна плата», натисніть «Керувати відключеним часом», і ви перейдете на сторінку, де з першого погляду ви зможете побачити всі доступні вами працівники відпустки..

Заробітна плата патріотського програмного забезпечення дозволяє вам керувати відпусткою

Все, що вам потрібно зробити зараз, – позначити прапорець біля імені працівника та натиснути “Редагувати відпустку для вибраних працівників”.

Залишилося буквально просто заповнити заготовки. Це не стає простішим за це.

Заробітна плата патріот програмного забезпечення дозволяє керувати годинами відпусток

Після завершення натисніть «Зберегти» (ще раз важливі кнопки підсвічуються яскраво-помаранчевим кольором), і Patriot Software зробить усі необхідні для вас розрахунки під час запуску заробітної плати.

Простий, швидкий і зручний!

7. Дивовижне управління відвідуванням!

Управління відвідуванням – це звичайна робота з персоналом, але ми раді, що компанія Patriot Software вирішила включити цю функцію в свою систему як додатковий сервіс.

Це приголомшливо, тому що ми можемо отримати все, що потрібно в одному додатку, без необхідності переходити на інше програмне забезпечення для управління часом, яке насправді не вимагає великих зусиль, але може прикро робити.

Перейдіть на вкладку «Заробітна плата», як зазвичай, і натисніть «Керувати картками часу».

Заробітна плата патріотського програмного забезпечення дозволяє керувати відвідуванням

Як завжди у всьому, що ви робите з програмою Patriot Software, ви зможете побачити всі години одним поглядом на одному екрані. Виділіть години для своїх співробітників за своїм бажанням, а потім натисніть «Зберегти карту часу».

Вам навіть не доведеться інформувати своїх працівників, оскільки програма автоматично оновлюватиме всіх ваших співробітників, і вони зможуть перевіряти власні часові картки через Портал працівників.

8. Комплексні особливості бухгалтерського обліку!

Там є багато постачальників програм з оплати праці, але Patriot Software, схоже, знайшов спосіб виділитися з натовпу своїми можливостями бухгалтерського обліку..

З усіх постачальників зарплат, які ми намагалися, вони єдині, хто надає бухгалтерські послуги, і вони роблять це досить чортово добре!

Коли ви переходите до бухгалтерського обліку, спочатку потрібно ввести всі реквізити вашої компанії, клієнтів, постачальників, продуктів, послуг тощо. Це підкаже програмі, яким саме бізнесом ви займаєтесь, щоб вони могли автоматично генерувати поля, які ви потрібно поповнити. Це все справді просто. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, і ви не можете помилитися.

Коли ви все ввімкнете, життя стає справді легким.

Ви зможете створити котирування, кошториси та рахунки-фактури для своїх клієнтів заздалегідь заданим шаблоном, у якому вже є всі ваші дані. Ваші товари чи послуги знаходяться у спадному меню, і коли ви вибираєте товар, ціна автоматично додається до котирування чи рахунку-фактури.

У вас навіть є можливість створювати знижки!

Оплата заробітної плати патріот дозволяє створювати знижки

Тепер, якщо перейти до завдань постачальника, ви побачите, що можете легко створити оплату своїх постачальників, сплатити рахунки та роздрукувати чеки. Ви також зможете вносити кошти на зняття коштів та депозити, внесені з рахунку та з нього, повністю виключаючи необхідність покладатися на сторонні програми для цілей бухгалтерського обліку..

Заробітна плата патріотського програмного забезпечення має функції бухгалтерського обліку

У цьому аспекті Patriot Software – це справді коліна бджіл.

Примітка

Функція бухгалтерського обліку компанії Patriot Software – це платна послуга, відокремлена від її системи оплати праці.

9. Програмне забезпечення Patriot надає вам звіти!

Якщо ви є типом, який живе у звітах, ви будете раді дізнатись, що програмне забезпечення Patriot здатне створювати звіти будь-якого типу для вашої уваги!

У них є один із найдовших списків варіантів звітів, які я бачив у постачальника програмного забезпечення для оплати праці. Просто перейдіть на панель приладів, натисніть на звіти та BAM!

Заробітна плата патріотського програмного забезпечення має тонни звітів

Ви зможете завантажити якомога більше звітів на зміст серця!

4 речі, які нам не подобаються щодо програмного забезпечення Patriot

Patriot Software має багато хороших справ, але це не означає, що вони не мають жодних недоліків. Ось кілька речей, які ми відчували, що вони можуть зробити краще.

1. Неможливо масово додати працівників

Для малих підприємств, які мають менше 10 осіб, це взагалі не повинно бути проблемою. Але що робити, якщо ваш малий бізнес налічує 20, 30 людей? Додавання працівників один за одним може закінчити багато часу, і теж може бути дуже нудним.

Можливо, є спосіб зробити це оптом, але я впевнений, що не зміг це зрозуміти.

Я можу попросити підтримку з цього приводу … але ми торкнемось цього в наступному пункті.

2. Підтримка повільна

Ви можете зв’язатися з підтримкою програмного забезпечення Patriot за допомогою прямого чату, телефонного дзвінка чи електронної пошти. Однак, оскільки я працюю в їхні години підтримки (підтримка в прямому ефірі доступна лише з 8:00 до 20:00, понеділок – п’ятниця, східний час), у мене не було іншого вибору, однак надіслати їх електронною поштою для підтримки, що зовсім не велика справа..

Команда підтримки програмного забезпечення Patriot

Проблема була в тому, що мені знадобилося 4 дні, щоб повернутися до мене. Так, вони були корисними, але час очікування був просто жахливим.

3. Це трохи на нудному боці

Тепер я просто нудотний.

Програмне забезпечення Patriot повністю працює, і воно прекрасно працює. Це просто виглядає і стає нудно, як щось, що вийшло прямо з думки дизайнера бумера.

Усе відчуває себе безпечно, захищено і синьо… як банк із 90-х.

Я впевнений, що це підходить деяким людям, я просто думаю, що вони могли б дозволити собі трохи більше ризикувати своїм дизайном.

4. Програмне забезпечення Patriot відчуває себе повільно

Це, мабуть, моя найбільша проблема із програмою Patriot Software.

Що стосується онлайн-програмних послуг, то ви НАЙМОТЕ бути швидкими.

Ви хочете бути настільки швидкими, щоб клієнт відчував, що користується офлайн-сервісом, тому що якщо вони помічають швидкість, це означає, що ви занадто повільно рухаєтесь, щоб відчувати себе природним.

Використовуючи програмне забезпечення Patriot, я точно відчув швидкість. Власне кажучи, я відчував це кілька разів. Однак я вважаю, що справедливо сказати, що уповільнення може бути пов’язане з моїм зв’язком, тому ваші результати можуть відрізнятися.

План програмного забезпечення Patriot & Ціноутворення: Огляд

Компанія Patriot Software розбила ціни на 2 рівні – базовий розмір заробітної плати та повний фонд оплати праці.

Сервіс BasicFull
Ціна / міс * $ 10 $ 30
Прямий депозит «Так»
Портал працівників
Податок податківManualAuto

* Додаткові $ 4 на місяць на одного працівника.

Крім того, вам доведеться доплатити, якщо ви виберете їх додаткові послуги:

Час & Відвідуваність

 • Легко & Безпечний доступ
 • Функція часової картки
 • Точне звітування
 • Відстеження часу
 • Ціна – від $ 5 / міс

HR Програмне забезпечення

 • Відстеження інформації працівника
 • Управління персоналом & Звітність
 • Ціна – від $ 4 / міс

Вердикт: Якщо ви йдете за програмою Patriot Software?

Patriot Software – це, без сумніву, один з найкращих онлайн-постачальників зарплат. Це робить те, що обіцяє зробити, і робить це добре.

Просто я хотів би декілька речей, які я особисто хочу, щоб вони могли покращитись.

Візьмемо для прикладу їхню нездатність масово додавати працівників. Це щось досить основне, що легко зробити для здорового власника бізнесу. Можливо, це можна зробити, але я не можу це зрозуміти, і я не можу попросити перевірити підтримку, оскільки чат в реальному часі в режимі офлайн, а підтримка електронної пошти займає занадто багато часу, щоб відновити.

Програмне забезпечення Patriot часом може трохи не реагувати, але це може бути пов’язано з моїм зв’язком. Це також виглядає трохи нудно і приємно – але це робить те, що належить зробити дуже добре.

Ціноутворення може бути досить дорогим. Основна заробітна плата доступна, але її просто не скорочують. Програмі просто не здається, що вона того варта, якщо вам доведеться самостійно вносити депозити та подавати податки, тому повний сервіс – це шлях, який коштуватиме щонайменше 30 доларів на місяць.

Кинь у свій час & Додатки до відвідуваності та HR-програмного забезпечення, а вартість раптово зростає до 39 доларів на місяць, навіть не враховуючи ціни на одного працівника!

Але, сказавши все це, Patriot Software – це дійсно один із найнадійніших інтернет-постачальників програм з оплати праці.

У них є відео на борту, яке дуже допомагає вам обійтись. Якщо ви застрягли, на кожному кроці є кнопки допомоги. Для цього вам не потрібно бути ракетним вченим, просто потрібно знати, як слідувати інструкціям на екрані.

Власне кажучи, я думаю, що ми знайшли програмне забезпечення Patriot таким простим у використанні, оскільки все, що вам потрібно зробити, це буквально виконувати інструкції на екрані. Це не стає простішим за це. Це так просто, я впевнений, що моя бабуся могла навчитися ним користуватися …

Програмне забезпечення Patriot – це одне з найкращих онлайн-платників SaaS з оплатою праці, але вони мають свої недоліки. Якщо їх вади та ціна не турбують вас, ви будете більш ніж задоволені їх фантастичною системою оплати праці.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me