Огляд Torguard – анонімний VPN для Bittorrent p2p

Огляд: Torrent VPN Torrent VPN та проксі-сервіс

Торгуард – справжній постачальник VPN “без журналів”, що базується в США. Вони пропонують як анонімний проксі, так і VPN-сервіс (продається окремо). На відміну від більшості інших VPN, Torguard спеціально адаптував їх сервіс та рекламу до суворих потреб приватного життя частих користувачів bittorrent.

Торгуард: 1-й погляд

Огляд Torguard: Рис профілю

Технічні характеристики

 • Без журналів Період. ()
 • 256-бітове шифрування AES (відмінне)
 • Сервіс VPN або Torrent Proxy (продається окремо)
 • Windows / Mac / Android / iPhone сумісні
 • 1Gbps + сервери в понад 40 країнах
 • Торрент оптимізовані сервери
 • Опція / сервери Stealth VPN (пройти через брандмауері)

Відвідайте Torguard (найкраща пропозиція) >>

Кращі риси Торгуарда
Ось наші улюблені функції Torguard…

Без журналів
Torguard не зберігає журналів з’єднань або активностей. Ваші торрент-дії практично не відстежуються сторонніми сторонами (включаючи ваш провайдер)

Автомобільний інсталятор проксі
Служба анонімних торрент-проксі Torguard – хороша альтернатива (або доповнення) до VPN. Проксі-сервер, як правило, швидший і дешевший, ніж VPN, при цьому все ще змінюючи вашу торрент-IP-адресу. Мінус полягає в тому, що вам потрібно налаштувати проксі вручну в клієнт-торент, але Torguard створив спеціальний інсталятор проксі, який автоматично виконає всю конфігурацію для вас..

Швидкі швидкості
Torguard дійсно покращив свою серверну мережу за останній рік-два, і тепер вони мають одні з найшвидших швидкостей у цій галузі. Велика швидкість VPN означає швидкіші потоки!

Чому TorGuard – прекрасний вибір для p2p / Bittorrent

Як ви могли здогадатися з назви, Торгуард спеціально адаптував свою анонімну службу vpn під потреби користувачів bittorrent, надаючи функції критичної анонімності, яких немає у багатьох інших постачальників vpn. Torguard дозволяє використовувати bittorrent на всіх своїх міжнародних серверах (але не на американських серверах) і не зберігає журналів з’єднань.

Не забудьте прочитати нашу статтю про те, чому вам потрібен анонімний vpn для bittorrent

Особливості, завдяки яким Torguard VPN є відмінним вибором для p2p / Bittorrent

 • Torrent / p2p Friendly на міжнародних серверах
 • Немає журналів підключень (використання vpn залишається анонімним)
 • Захист від витоку DNS (гарантує, що ваш справжній IP не піддається вразливості Windows)
 • Захистити протокол OpenVPN з шифруванням
 • За розумною ціною
 • Кілька варіантів, доступних для торентів (проксі або vpn)
 • Чуйна підтримка клієнтів

Для максимальної анонімності:
Якщо ви вкрай обережні, відмінним варіантом є одночасне використання проксі-сервісу Torguard та іншої анонімної послуги VPN. Цей параметр забезпечує максимальну конфіденційність і буде обертати ваш торрент-трафік в зашифрованому тунелі проксі, який потім загортається в інший зашифрований тунель VPN від неспоріднених постачальників. З цією установкою використання bittorrent практично не відстежується. Для отримання додаткової інформації читайте нашу статтю Повністю анонімний Bittorrent в 3 простих кроки

Варіанти Torguard та ціни

Торгуард пропонує 2 різні варіанти анонімності вашого торрент-трафіку. Якщо вам потрібно зробити анонімне використання вашого bittorrent, вони пропонують Сервіс Torrent Proxy. Налаштування просте, ви просто налаштовуєте свого клієнта bittorrent для підключення через проксі Torguard (у них є 4 країни та 20 варіантів IP-адреси).

Якщо ви хочете залишати всю свою діяльність в Інтернеті приватною та анонімною, вони пропонують Torguard Torrent VPN-сервіс, який захищає все ваше інтернет-з’єднання. Налаштування дуже просто, просто завантажте їх програмне забезпечення vpn на робочий стіл і ви працюєте.

Пакети та ціни Torguard

Torguard Proxy
Шифрування та анонімність лише для використання Bittorrent. Може бути шаруватим всередині іншого VPN для максимального захисту.

Ціноутворення:
– $ 5,95 / місяць із місяцем на місяць
– $ 3,95 / місяць, якщо купувати щорічно

Служба VPN Torguard
Шифрування та анонімність для всього вашого інтернет-зв’язку та всієї активності в Інтернеті.

Ціноутворення:
– $ 9,95 / місяць із місяцем на місяць
– $ 4,99 / місяць, якщо купувати щорічно

Обмежений час до 40% знижки VPN, якщо придбано за допомогою проксі-сервісу!

Програмне забезпечення Torguard VPN

Торгуард пропонує ручні та автоматичні варіанти підключення. Якщо вам потрібно скористатися послугою vpn з мобільним пристроєм, вам доведеться пройти вручну (але torguard забезпечує прості інструкції з налаштування). Якщо ви просто використовуєте службу Torguard vpn на настільному комп’ютері, все, що вам потрібно зробити, це завантажити та встановити клієнтське програмне забезпечення Torguard VPN, ввести свою реєстраційну інформацію та натиснути підключити!

Огляд програмного забезпечення Torguard

Програмне забезпечення vpn-клієнта має будь-який простий у користуванні інтерфейс. Ви просто введіть свої дані для входу, виберіть сервер зі спадного списку та натисніть підключити. Клієнт використовує протокол openVPN для максимальної безпеки.

У головному вікні клієнта також відображається журнал підключення VPN, тому технофіли можуть перевірити кожен етап процесу підключення OpenVPN. Ваша нова IP-адреса VPN відображається у верхній частині вікна журналу

Програмне забезпечення Torguard також використовує зручну піктограму системного лотка з кольоровим кодом, яка світиться червоним, коли підключений VPN, і червоним, коли його немає, для додаткового візуального підтвердження

Програмне забезпечення також є Вбудований захист від витоку DNS особливість, яку відсутні у багатьох інших vpn. Це особлива функція, яка запобігає виявленню вашої справжньої ip адреси вразливими місцями безпеки Windows. Відвідайте dnsleaktest.com для отримання додаткової інформації.

Картина

Torguard Anonymous VPN: Особливості

Торгуард має багато функцій, які сподобаються безпеці:

 • 256-бітове шифрування AES через OpenVPN або L2TP / Ipsec
 • 39+ глобальних серверів
 • Вбудований захист від витоку DNS
 • Захист від витоку IPv6 та WebRTC
 • Немає журналу реєстрації даних / Немає журналів підключень (повністю анонімних)
 • 7-денна гарантія повернення грошей на 7 днів


Шифрування: 256-бітний AES
Torguard використовує 256-бітове шифрування AES. Це дуже захищений комод і є такою ж силою, яку використовували уряд США та військові для зв’язків із секретним зв’язком. Вважається, що напади грубої сили (ключові здогадки) вважаються непорушними.

Шифрування надзвичайно вигідне для завантаження торентів, і не дозволяє будь-якій третій стороні між вами та сервером VPN читати ваш трафік або бачити, які веб-сайти ви відвідуєте / файли, які ви завантажуєте. Це означає, що навіть ваш Інтернет-провайдер не буде знати про вашу Інтернет-діяльність, крім того, що ви використовуєте VPN.

Захист від витоку IP
З часом було виявлено декілька недоліків в операційній системі Windows, які можна використовувати для викриття вашої справжньої IP-адреси навіть під час використання VPN. Це: витоки DNS, витоки IPv6 та витік WebRTC (оглушення).

Torguard налаштував своє програмне забезпечення VPN, щоб запобігти всім цим уразливості IP-витоків, серед яких найбільш поширеними є витоки DNS. Torguard використовує власні приватні DNS-сервери (без реєстрації) для всіх пошукових запитів DNS та веб-сайтів. Це означає, що не існує стороннього запису вашої історії веб-пошуку, і ваші запити DNS не будуть випадково направлені через DNS-сервери вашого провайдера..

Конфіденційність / журнали VPN

Torguard публічно заявив, що вони не ведуть журнали жодної активності або історії підписки.

Це робить Torguard одним із найанонімніших та свідомих конфіденційності VPN-провайдерів у світі. (Більшість постачальників VPN як мінімум зберігатимуть журнали попередньої історії з’єднань, включаючи IP-адресу, яку ви використовуєте для підключення до їх мережі). Ці мінімальні журнали теоретично все ще можуть бути використані для відстеження завантаження торента до вихідної IP-адреси користувачів.

З VPN без реєстрації (наприклад, torguard) це просто неможливо. Немає записів про минулі IP-адреси, які вам було призначено їх мережею, тому завантаження торентів буде практично неможливим.

Тест на швидкість торгуарда

Загалом, VPN-провайдери, які дозволяють p2p та торрент-трафік у своїх мережах, не будуть особливо швидкими. Bittorrent може бути величезною шириною пропускної здатності, і багато користувачів завантажують та випробовують 24/7, що може навантажувати будь-яку VPN. Незважаючи на це, швидкість TorGuard була досить швидкою для використання Bittorrent (хоча, якщо ви хочете робити HD-потокове відео через їх мережу, вам потрібно буде використовувати американський сервер)

Результати тесту на швидкість:

Тест на швидкість торгуарда: Чикаго, США

Чикаго, США Тест на швидкість

Картина

Роттердам, Нідерланди Тест на швидкість

Огляд Торгуарда: тест на швидкість, Канада

Тест на швидкість в Торонто, Канада

Тест на швидкість торгуарда у Великобританії

Тест на швидкість Великобританії

Висновок:

Якщо ви хочете, щоб VPN або проксі-сервіс в першу чергу полягали в тому, щоб ваш Bittorrent або p2p використовувати анонімний, Торгуард має бути у вашому списку виборів VPN. Вони не містять журналів підключень, дружать до p2p і дійсно дбають про вашу конфіденційність в Інтернеті. Серед інших чудових варіантів: приватний доступ до Інтернету та BTGuard

Куди далі?

 • Відвідайте Torguard
 • Повертайся додому
 • Читати більше відгуків

TorGuard
Переглянуто Best Bittorrent VPN 14 грудня 2015 року
Рейтинг: 4,8

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map