ВипрВПН

Contents

ВипрВПН

https://www.vyprvpn.com/

тл; д-р

VyprVPN належить розробникам Golden Frog, які є твердими прихильниками конфіденційності & безпека для споживачів. Ця послуга VPN існує на ринку вже більше двох десятиліть і є чітко визнаним брендом. Однак його ефективність викликає питання про те, чи він зосередився на необхідній інфраструктурі.

Огляд ВипрВПН: 6 плюсів & 3 Мінуси використання VyprVPN

“ВипрВПН” на ринку вже значну кількість часу. Він належить компанії під назвою Golden Frog, швейцарському розробнику, який, здається, повністю зосереджений на конфіденційності & ринок безпеки – включений VPN.

Поки це звучить усе нормально. Однак є цікавий поворот на фоні Золотої жаби. Мабуть, її засновники дізналися, що АНБ проводить прихований нагляд за AT&T мереж. Коли вона донесла це до відома влади, це було проігноровано. Тим не менш, інцидент був цікавим (читайте більше про номер 641a).

Через це засновники «Золотої жаби» вирішили взяти на себе місію сприяти захисту користувачів Інтернету. Компанія була зареєстрована в Швейцарії в 1994 році і відтоді рухається повною парою.

На даний момент, VyprVPN – це одне з основних додатків, створених та підтримуваних Golden Frog, яке є загальнодоступним.

Примітка

Є два основні варіанти VyprVPN, і ми детальніше розглянемо споживчу версію (інша більш орієнтована на ділових користувачів).

6 речей, які нам подобаються у ВипрВПН

1. Сильна безпека & Конфіденційність!

1.1 Суцільна політика без реєстрації

Політика без реєстрації – це чи не найважливіший документ, який повинен мати постачальник послуг VPN у своєму інвентарі. Це, в основному, запевнення, яке VPN дає своїм користувачам щодо обробки даних користувача та конфіденційності.

На відміну від деяких постачальників послуг, на веб-сайті VyprVPN чітко чорно-біла чітко прописана політика заборони журналу. Це також не надто довгий технічний опис, але щось, напевно, хтось міг би прочитати та зрозуміти.

Суть його є; “Ми не реєструємо інформацію, яка може бути використана для ідентифікації вас, і не зберігаємо будь-яку інформацію, яка виникає з вашого зв’язку після виходу з системи.“.

1.2 Немає DNS & WebRTC витоки

Тест на витік DNS дуже простий і в той же час необхідний. По суті, це лише гарантувати, що ваш реальний DNS не порушений. Відвідування такого сайту, як тест на герметичність DNS, може допомогти вам швидко та безкоштовно захистити цю інформацію.

vpprvpn підключений через сервер Singapore

Підключення до сингапурського сервера VyprVPN показало нульову витік DNS.

Аналогічно, наш тест WebRTC також підтвердив, що VyprVPN безпечний у використанні. Зазвичай у тестах WebRTC є набагато більше інформації, тому просто слідкуйте за знаками вашої країни походження, щоб переконатися, що вони не з’являються ніде в списку.

1.3 Покращений захист

Як і у багатьох інших хороших VPN, у VyprVPN є своя захищена система DNS, яка передбачувано називається VyprDNS. Він був розроблений і встановлений з нуля Золотою Жабою. VyprDNS був розроблений як система “нульових знань”, це означає, що це забезпечує вам конфіденційність.

з'єднання vyprvpn захищено

VyprDNS – це приватна захищена система DNS для користувачів VyprVPN.

Задіяна система DNS також допомагає обійти цензуру, яка в багатьох країнах реалізується на рівні провайдера. VyprDNS є приватним і не відкритий для широкої громадськості – його можуть використовувати лише користувачі VyprVPN.

1.4 & Керовані сервери

Одне, що виділяє «ВипрВПН» серед інших, – це те, що він претендує на «власником, інженером та керуванням нашими [sic] VPN-серверами”. Це означає, що, хоча вони можуть орендувати простір та пропускну здатність у центрах обробки даних по всьому світу, цілісність їх VPN-системи є високою.

Хоча це може здатися здоровим глуздом, зважаючи на галузь, в якій вони перебувають, не всі постачальники VPN дотримуються такої тривалості. Насправді деякі, як відомо, раніше працювали з сторонніми постачальниками послуг і намагалися перекласти провину, коли безпека виявилася якось порушеною..

1.5 Власний протокол хамелеона

Немає багатьох постачальників послуг VPN, які розглядають власні захищені протоколи з поважної причини. Це неймовірно важко, і ресурси, які їм доведеться вкласти, були б величезні. Це багато часу та грошей не лише на R&D, але навіть для його підтримання.

протокол vyprvpn хамелеон робить vpn-з'єднання невпізнанним

Що зробив VyprVPN зі своїм протоколом «Хамелеон» – це лише додати трохи спіну. Він покладається на 256-бітове шифрування OpenVPN в якості основи, але переглядає пакети перед передачею, щоб їх важче розпізнати VPN-sniffers.

За словами Золотої жаби, це робить Хамелеон набагато кращим для використання в країнах, які, як відомо, надзвичайно непридатні до VPN, таких як Китай, Росія чи Іран.

1.6 Поставляється з розширеним перемикачем Kill

Практично безвідмовно VPN включатимуть комутаційний перемикач із своїми програмами. Перемикач “kill” – це те, що може блокувати вхід даних або вихід із вашого пристрою, якщо тунель VPN якимось чином не працює, наприклад, у випадку відключення послуги або перерваного з’єднання..

Незважаючи на те, що комутатори вбивства в основному знаходяться на прикладному та системному рівні, VyprVPN пішов на крок далі і включив вбивство також на рівні локальної мережі. Це дозволяє блокувати все, включаючи трафік локальної мережі, якщо є проблеми з підключенням VPN.

1.7 Базується у Швейцарії

VyprVPN зареєстрований у Швейцарії, що є чудовою новиною для користувачів у будь-якому місці. Уряд Швейцарії відомий тим, що має одні з найкращих законів про конфіденційність у світі (пам’ятаєте, що чудова швейцарська банківська система?).

Це означає, що не лише VyprVPN не може захищати вашу конфіденційність, але в багатьох випадках це вимагає законами Швейцарії! Для постачальника послуг VPN немає солодшого середовища.

2. Добре розблоковує послуги & Сайти!

2.1 Працює з ключовими регіонами Netflix

Оскільки я є величезною свиней Netflix (як для роботи, так і особисто), одна з найважливіших речей щодо VPN – це їх здатність обходити неприязнь Netflix до VPN. Як багато хто з вас може знати, Netflix та деякі інші потокові служби розблокують вміст на основі географічного розташування.

Це не задумана масштабна афера, а просто спосіб ліцензування. На жаль, вони стягують з усіх однакову суму (приблизно). З цього приводу я відчуваю, що нам слід отримати рівну кількість смаколиків, отже, я зосередився на VPN для Netflix.

vyprvpn дозволяє вам отримати доступ до netflix незалежно від регіонів

Хороша новина тут полягає в тому, що Netflix US працює з VyprVPN, і я можу передавати вміст Netflix US. Однак до цього є декілька застережень, про які я розповім пізніше, у розділі про швидкість.

На жаль, хоча Netflix US має багато контенту (більше, ніж будь-де в світі), він не містить ВСЕ Netflix вмісту. Наприклад, я хотів подивитися “Ронні Кінг – міжнародний студент”, і це було доступне лише в Австралії.

Я не міг би пройти через блок австралійського регіону з Netflix, незалежно від того, якими серверами VyprVPN я користувався. Це було засмучує і дратує. Знову ж таки, ситуація не така, яка, ймовірно, може повторитися, оскільки більшість часу буде витрачена на Netflix для американського контенту..

Звертаючись до обслуговування клієнтів, мені повідомили, що наразі VyprVPN працює лише з обмеженою кількістю регіонів Netflix, включаючи Канаду, Німеччину, Великобританію та США.

2.2 iPlayer BBC також працює з програмою VyprVPN

Хоча це не дуже добре відомо за межами Великобританії, BBC має безкоштовний сервіс потокового передачі. Вам потрібно зареєструватися, хоча (просто підробляйте адресу Великобританії), і тоді ви можете дивитися безкоштовно.

безкоштовно передайте BBC iPlayer за допомогою програми VyprVPN

Потік iBBC натискає безкоштовно з VyprVPN.

Зрозуміло, що вам потрібен VPN, який фактично має сервер у Великобританії, або він не працюватиме. VyprVPN робить цю роботу, і я не мав жодних проблем із iPlayer.

3. Додаток VyprVPN простий у використанні!

Додаток VyprVPN для Windows дуже простий в установці та легкий у використанні. Він працює як і будь-який інший додаток для Windows і працює безперебійно в оточенні.

3.1 Раціональний дизайн

Після запуску на головному екрані програми відображається ваше реальне місце розташування, а також стан підключення до послуги. Також є панель, де відображається остання адреса, з якою ви підключились. Якщо ви запускаєте його вперше, тоді його буде замінено кнопкою “Найшвидший сервер”.

vyprvpn додаток для Windows чудово

Різні екрани програми для Windows Vista.

Додаток є одноекранним, це означає, що ви побачите невеликий простір екрану, який він займає при збільшенні. Натискання на вкладки або меню опцій просто перемістить вас у ті області, використовуючи той самий інтерфейс програми.

3.2 Доступна багатоплатформа

З кожною підпискою VyprVPN ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно. Вони також мають різні способи підключення своїх пристроїв залежно від того, що ви використовуєте. Більшість домогосподарств сьогодні матимуть різноманітні пристрої, що працюють у будь-який час.

Наприклад, існують додатки для основних пристроїв Windows та Linux, а також мобільні платформи, такі як iOS та Android. VyprVPN також доступний для телевізорів на базі Android та деяких маршрутизаторів.

Однак слід зазначити, що VyprVPN, схоже, не має спеціальної підтримки для дуже спеціалізованих програм, таких як Kodi та Roku, або навіть Firestick. Це те, що ви хочете знати, перш ніж підписуватись з ними.

4. Пропонує комплексну підтримку клієнтів!

Зв’язатись із службою підтримки користувачів VyprVPN легко завдяки спеціальній команді підтримки в реальному часі. Я надіслав їм запит і відповів майже негайно (протягом 10 секунд). Що стосується підтримки клієнтів, то це найвищий рівень.

підтримка клієнтів vpprvpn проста та швидка

Обслуговування клієнтів VyprVPN пройшло швидко & ефективний.

Я знайшов їх дуже ввічливого агента з обслуговування клієнтів, який також обізнаний у своїй майстерності та запропонувати корисні посилання, де це необхідно. Він зміг швидко вказати мені в правильному напрямку на запитання, які потребували більш вичерпних відповідей.

Це підводить мене до наступного пункту, який є їхньою базою знань. VyprVPN має досить пристойну бібліотеку допомоги для тих, хто не любить живу допомогу. Статті тут добре підготовлені, сучасні та великі.

5. Дозволено торрент!

P2P прекрасно працює з VyprVPN, хоча ви повинні мати на увазі, що швидкість буде обмежена сервером VPN загалом. Зазвичай це добре, але якщо ви прочитаєте мій розділ про швидкість нижче, то зрозумієте, що торрент може бути проблемою загалом через відсутність швидкості цього провайдера.

P2P чудово працює з VyprVPN

Однак потоки були послідовними та вели себе нормально. Насправді я помітив, що з’єднання були швидше підібрані, ніж зазвичай, майже для всіх торентів. На відміну від деяких провайдерів, VyprVPN не обмежує вас на конкретних серверах для торрентінгу.

6. 30-денна гарантія повернення грошей!

Мені подобаються послуги, які надають гарантії повернення грошей. Це показує, що вони досить впевнені у своїх послугах, що навіть з пільговим періодом покупці залишаться. VyprVPN пропонує всім користувачам 30-денну гарантію повернення грошей.

Повірте, цього більш ніж достатньо для того, щоб переконатися, що послуга, яку ви перебуваєте, підходить саме вам, доки ви активно цим користуєтесь. Для всіх, хто хоче VPN, я рекомендую залишити його після його придбання, оскільки це найшвидший спосіб, який ви можете сказати, чи правильно він для вас.

Роблячи це, ви зможете переживати це на повний робочий день, і невеликі недоліки з часом виявляться раніше, ніж пізніше. Тоді ви можете вирішити, чи можете ви жити з цими питаннями, а не страждати, хоча це стосується всієї підписки.

Що нам не подобається у ВипрВПН

1. Обмежені сервери, широка мережа

Можливо, завдяки своїм стандартам у налаштуванні своїх серверів, VyprVPN має більш скромну мережу, ніж багато інших топ-офлайнових постачальників послуг сьогодні. На майже 700 серверах це не вистачає NordVPN (5 800+) або навіть початківця Surfshark (800+).

Ця обмежена кількість серверів також повинна обслуговувати значну площу, оскільки VyprVPN має їх у 66 країнах світу. Це навіть не рахує декілька сайтів у Північній Америці, де також є сервери.

В цілому ця установка мене турбує щодо здатності їхніх серверів витримувати великі навантаження, що може вплинути на якість обслуговування, яку може надати VyprVPN.

2. Середні швидкості

Незважаючи на мої зусилля та люб’язну допомогу в обслуговуванні клієнтів, я був дуже розчарований у швидкості ВипрПН. Це не означає, що швидкість була жахливою, але порівняно з багатьма першокласними послугами, які я пробував – це не вистачає.

vyprvpn базова швидкість без vpn

Базова швидкість без VPN.

В якості базової лінії до всього, я проводжу лінію пропускної здатності 500 Мбіт / с від свого провайдера, за допомогою якої я зазвичай отримую повну швидкість.

Випробування швидкості випрВПН – США

Підключившись до американського сервера VyprVPN, я спочатку був трохи невдоволений, оскільки тестовані швидкості були жахливими. Неодноразово змінюючи сервери, мені нарешті вдалося досягти корисної швидкості 37 Мбіт / с.

vpprpn тест швидкості США vpn вимкнено

Випробування швидкості випрВПН США – вимкнено VPN
(Дивіться повний результат)

vpprpn тест на швидкість US vpn на

Випробування швидкості випрВПН США – VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

Це досить швидко для майже нічого, навіть для скромного завантаження, якщо у вас є додатковий час. На жаль, це не норма, і вам доведеться вкласти роботу в обмін серверами, щоб отримати гідну швидкість.

Випробування швидкості ВипрВПН – Європа (сервер Німеччини)

Для свого тесту на швидкість Єврозони я вибрав Німеччину, оскільки вона ближче до мого фізичного місця та має гарну інфраструктуру.

vpprppn тест на швидкість europe vpn вимкнено

Випробування швидкості випрВПН Європа – VPN вимкнено
(Дивіться повний результат)

vpprppn тест на швидкість europe vpn на

Випробування швидкості випрВПН Європа – VPN включено
(Дивіться повний результат)

Швидкість тут була набагато кращою, незважаючи на дивно підвищену затримку зв’язку. Тим не менш, не так багато цих витрат було спричинене ВипрВПН.

Випробування швидкості випрВПН – Азія (Сінгапурський сервер)

Моє фізичне розташування знаходиться в Малайзії, але я зазвичай не тестую тут, оскільки, мабуть, тут VPN-провайдери чомусь використовують не чудові сервери. Для тестування швидкостей регіону Азії моїм переходом є VPN-сервер на базі сингапуру, який зазвичай має чудові швидкості.

vyprvpn тест на швидкість asia vpn off

Випробування швидкості випрВПН Азія – вимкнено VPN
(Дивіться повний результат)

vyprvpn тест на швидкість asia vpn на

Випробування швидкості випрВПН Азія – VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

Цього разу я був дуже здивований, побачивши, що годинник VyperVPN складає лише 50-ти Мбіт / с. Навіть при активній VPN я зазвичай спостерігаю швидкість понад 100 Мбіт / с на сервері, що базується в Сінгапурі. Клієнтська підтримка в основному сказала мені перезавантажити свій модем і використовувати IKEv2, який не вирішив основного питання – чому це було так погано (порівняно) тут?

Випробування швидкості для випрВПН – Близький Схід (сервер Саудівської Аравії)

Без серверів, що базуються на Африці, я вирішив протестувати VyprVPN в регіоні з сервером на Близькому Сході в Саудівській Аравії.

випробування швидкості випрппн на середньому сході vpn off

Випробування швидкості випрВПН на Близькому Сході – VPN вимкнено
(Дивіться повний результат)

випробування швидкості випрппн на середньому сході vpn на

Випробування швидкості випрВПН на Близькому Сході – VPN включено
(Дивіться повний результат)

Знову ж таки, швидкість була корисною, але не великою, хоча я був здивований показаними хорошими курсами пінг.

Випробування швидкості випрВПН – Австралія

vpprpp випробування швидкості австралія vpn off

Випробування швидкості випрВПН Австралія – ​​VPN вимкнено
(Дивіться повний результат)

vyprvpn тест на швидкість австралія vpn на

Випробування швидкості випрВПН Австралія – ​​VPN включено
(Дивіться повний результат)

Як і в Сінгапурі, сервери VyprVPN, засновані в Австралії, знову показали, що я маю слабку продуктивність, яку я спостерігав з такої кількості місць.

Висновок швидкості випробування – не приголомшливий

З цим набором тестів на швидкість (та ще декількома іншими), що сиділи переді мною в поєднанні з моїм чатом із підтримкою клієнтів, мій єдиний можливий висновок – це те, що ВипрПН просто не відрізняється великою швидкістю.

Для постачальника послуг, який так довго був на ринку, це трохи дивно. Я можу зробити висновок лише про дві можливості: Перша полягає в тому, що їх VPN зазнає великого навантаження через сучасну глобальну пандемію. По-друге, вони не йшли в ногу з часом і модернізували свої сервери там, де це було необхідно.

Загалом, сумне виконання від постачальника послуг з давньою репутацією досконалості.

3. Повільний час підключення

Хоча я не був задоволений швидкістю VyprVPN, це не зовсім те саме. Коли ви користуєтеся програмою, підключення до будь-якого сервера займає певний час. Я не говорю довгих хвилин, але досить довго, щоб роздратувати.

Я приуротив це з’єднання до декількох серверів, і це становило в середньому приблизно від 3 до 5 секунд. Хоча це може звучати як короткий час, коли ви чекаєте на з’єднання, повірте, це відчувається просто так повільно.

Підсумок: чи я плачу за VyprVPN?

Починаючи з 2,50 доларів на місяць, якщо ви підписуєтесь на дворічний план, VyprVPN не є найдорожчим навколо, що точно. На жаль, це також не робить їх найдешевшими. Сумна правда полягає в тому, що як і у всьому іншому про ВипрВПН, ціноутворення просто посереднє.

Хоча це правда, що їх обслуговування клієнтів дуже вражає, але в цілому я вважаю, що VpyrVPN – це ледь прийнятна послуга. Можливо, в минулому вони бачили кращі дні, але сьогодні відчувається, що вони просто вирують уздовж.

З’являються нові постачальники послуг, і деякі з них демонструють відмінні показники. Хоча це залишається зрозуміти з часом, якщо це можна зберегти, все ж краще, ніж дивитися на той, який, здається, відмовився.

Якби у мене були обмежені варіанти – тоді так, я б пішов на VyprVPN. Але за цими цінами я сьогодні можу зробити краще, а так само і ви. І все-таки це залишається надійним сервісом (який виявився таким за багато років служби)..

Перегляньте наш список найкращих VPN, щоб вивчити інші чудові варіанти!

Ключові особливості

  • ✓ Відсутня реєстрація
  • ✓ VyprDNS
  • ✓ Використовуйте до 5 пристроїв
  • ✓ Сильна конфіденційність & Безпека
  • ✓ власні сервери

Рекомендовано для

  • • Користувач, орієнтований на безпеку
  • • Простий & Потужний інтерфейс користувача
  • • Потокові фільми
  • • Обхід геоблоку

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me