Contents

Порівняння IPVanish vs. ExpressVPN 2018

IPVanish та ExpressVPN обидва претендують на найшвидший VPN на землі. Але яка електростанція VPN насправді має найвищі швидкості, щоб довести це?

Ми порівнювали IPVanish та ExpressVPN за особливостями, які найбільше важливі для користувачів торентів.

Ми порівнювали:

 • Програмне забезпечення
 • Політика конфіденційності / ведення журналів
 • Швидкість
 • і звичайно, ціна. Ми знаємо, що всі люблять добрий, дешевий vpn.

IPVanish vs. ExpressVPN: Підсумок

IPVanish

Картина

Веб-сайт: IPVanish.com
Огляд: IPVanish 2016 огляд w

/ швидкість

 • Базується в США
 • Без журналів Період. (
  дізнатися про журнали VPN
  )
 • Проксі не включено
 • 256-бітове шифрування (настроюється)
 • Включений перемикач (запобігання витоку IP)
 • Торренти дозволені на всіх серверах
 • Щомісячна ціна: $ 10,00
 • Найкраща пропозиція: 6,49 дол. / Міс&# 65279;&# 65279; (1-річний план)

ExpressVPN

Картина

Веб-сайт:Expressvpn.com
Огляд: Незабаром…

 • Базується на Британських Віргінських островах
 • Немає журналів активності. Деякі журнали підключень (без журналів IP)
 • Проксі не включено
 • 256-бітове шифрування
 • Kill-Switch включений
 • Торренти на конкретних серверах
 • Щомісячна ціна: 12,95 дол
 • Найкраща пропозиція: 8,32 дол. США на місяць (план на 1 рік)
Улюблені функції IPVanish
IPVanish надзвичайно швидкий. Швидше, ніж усі інші VPN, які ми перевірили на цьому сайті. Якщо у вас високе пропускне з’єднання (20 Мбіт +), вам слід принаймні спробувати IPVanish.

Їх нове програмне забезпечення V3 (Windows, Mac, iOS, Android) включає в себе безліч нових функцій, таких як: “Стійний режим”, “Сплит-тунелінг”, “Перемикач на вбивці” та “Розумний” вибір сервера.

IPVanish також пропонує конфіденційність високого рівня з їх гарантією “Нульовий журнал”.
Перевірте всі наші VPN, які не реєструються

Наші улюблені функції ExpressVPN:
ExpressVPN – це преміальна VPN-послуга (із преміальними цінами).

Прочитайте: Наш посібник із торрентів ExpressVPN

ExpressVPN дійсно виділяється з натовпу, коли мова йде про їх програмне забезпечення, яке має прекрасний інтерфейс користувача та інноваційні функції, такі як налаштований список “Улюблені сервери”.

Порівняно висока ціна ExpressVPN означає, що вони можуть дозволити собі більшу пропускну здатність сервера на користувача, тому швидкість є відмінною.

Теми порівняння

Ми будемо порівнювати ExpressVPN та IPVanish з головою до кожної теми нижче. Клацніть посилання, щоб перейти до будь-якого розділу цього порівняння.

 1. Безпека
 2. Політика конфіденційності / ведення журналів
 3. Програмне забезпечення / Особливості
 4. Швидкість
 5. Привіт-торент та особливості Torrent
 6. Ціноутворення
 7. Політика повернення коштів

Безпека

Шифрування

IPVanish і ExpressVPN обидва пропонують 256-бітове шифрування (галузевий стандарт високої безпеки).

Обидва провайдери реалізують Perfect Forward Secret, тобто кожен сеанс VPN використовує унікальний ключ шифрування (гарний).

Програмне забезпечення IPVanish надає вам вибір 3 протоколів VPN (OpenVPN, PPTP та L2TP). Вони також додають протокол “Stealth”, якщо ввімкнути режим “Scramble” в опціях програмного забезпечення.

ExpressVPN додає протокол SSTP на додаток до вищезгаданих 3 (4 загальних протоколи). SSTP також може працювати як протокол “Stealth” для проходження через брандмауери, що блокують VPN.

Параметри безпеки IPVanish у своєму програмному забезпеченні. Включає захист від витоку DNS та перемикач на знищення.

IPVanish надає вам вибір 3 протоколів VPN, а також таких функцій захисту, як захист від витоку DNS та перемикач на знищення для запобігання витоків IP

Інші функції безпеки
І IPVanish і ExpressVPN включають опцію перемикання убивства, яка не дозволяє вашій IP-адресі публічно протікати, якщо VPN відключається випадково. Вони також включають захист від витоку DNS, який заважає вашому Інтернет-провайдеру використовувати недолік безпеки Windows для моніторингу вашої веб-історії.

Підсумок безпеки:
IPVanish та ExpressVPN досить рівномірно відповідають безпеці, але ми надамо ExpressVPN незначну перевагу завдяки спеціальній опції “Stealth Mode” (яка дозволяє отримувати мережеві брандмауери, які можуть намагатися блокувати трафік VPN).
ПЕРЕМОЖНИК: IPVanish
Політика реєстрації VPN – це один із найбільш забуваючих факторів при виборі постачальника послуг. Це, мабуть, найважливіше, що слід врахувати, якщо ви будете використовувати VPN для торрентінгу. Ми завжди радимо вибирати VPN, який ніколи не реєструє вашу IP-адресу та знищує будь-які журнали метаданих протягом 24 годин.

Рекомендоване читання: VPN, які дозволяють торрентами / p2p і не зберігають жодних журналів.

Конфіденційність / Ведення журналів

IPVanish: конфіденційність

IPVanish є VPN-сервісом “Zero-Log” з 2014 року. Відповідно до їхньої команди (та політики конфіденційності) IPVanish не веде жодного журналу. Це найвищий рівень конфіденційності, який ви можете отримати від постачальника VPN.

IPVanish може підтримувати політику без втрат, оскільки вони розташовані в США, де закони про збереження даних не застосовуються до постачальників VPN.

Ви також можете заплатити анонімно за допомогою Bitcoin, якщо хочете.

ExpressVPN: Конфіденційність

ExpressVPN не пропонує такий самий рівень конфіденційності, як PIA, що стосується їх політики ведення журналів. Вони не реєструють жодної активності VPN (відвідувані веб-сайти, завантажені файли тощо), але вони містять метадані сеансу журналу (KB переданих даних, використовуваний VPN-сервер, тривалість з’єднання). На щастя, ExpressVPN не включає вашу IP-адресу в журнали їх підключення (станом на 1 січня 2016 р.).

Платежі за біткойн приймаються, якщо ви хочете платити анонімно.

Конфіденційність / Підсумок журналу

Незважаючи на те, що ExpressVPN не записує вашу IP-адресу, вони все ще не є справжнім постачальником VPN без журналів. Безкоштовний сервіс IPVanish може підняти вашу конфіденційність на більш високий рівень
ПЕРЕМОЖНИК: IPVanish

Програмне забезпечення / Особливості

І IPVanish і ExpressVPN мають справді відмінне програмне забезпечення. Існує причина, що топ-5 або 6 постачальників ШЛЮШЕ популярніші за решту. Це багато стосується програмного забезпечення, продуктивності та досвіду користувача.

Програмне забезпечення IPVanish

Програмне забезпечення IPVanish є чудовим та функціональним. Він постійно недорозвинений, і нові функції додаються кожні кілька місяців. В даний час IPVanish знаходиться на V3 свого програмного забезпечення.

Вибір сервера

IPVanish робить вибір сервера швидким та простим. Ви можете побачити всі їх сервери в Перегляд списку або Перегляд карти. Ви можете сортувати всі сервери за допомогою ping, коли ви переглядаєте список, і ви можете легко шукати будь-яке розташування сервера, яке ви хочете, використовуючи їх функцію “filter”.

Програмне забезпечення IPVanish: інструмент вибору сервера карт

Інструмент вибору сервера “Карта” в IPvanish

Інші функції програмного забезпечення IPVanish

За останні 12 місяців IPVanish додав ряд корисних функцій. Ось наші улюблені:

 • Виберіть протокол VPN: Ви можете вибрати OpenVPN (TCP / UDP), L2TP або PPTP. Для більшості користувачів OpenVPN (UDP) буде найкращим і швидким варіантом.
 • Код: Це протокол VPN ‘Stealth’ протоколу IPVanish. Якщо ваша мережа блокує з’єднання VPN, цей інструмент може замаскувати ваші VPN-дані як звичайний веб-трафік SSL, що робить його майже неможливим блокувати.
 • Поворот IP-адреси: Ви можете отримувати нову IP-адресу кожні “Х” хвилин автоматично. Однак ми не рекомендуємо робити це під час торрент, оскільки IPvanish повинен ненадовго відключитися між IP-адресами.

Програмне забезпечення ExpressVPN

Програмне забезпечення ExpressVPN – це легка, швидка та потужна. Нам особливо подобається функція “Улюблені сервери”, яка дозволяє додавати часто використовувані розташування серверів до спеціального списку для швидкого та легкого доступу.

ExpressVPN має вбудовані всі найважливіші засоби захисту від витоку IP, такі як захист від витоку DNS та захист від вимкнення (за допомогою перемикача “kill”).

Ось детальніше ознайомимось з деякими найкращими функціями програмного забезпечення ExpressVPN:

Вибір місця розташування / улюблені сервери

Вибрати бажане місце розташування сервера – це швидко та просто. У програмі є декілька списків сортованих серверів.

Ви можете сортувати сервери за ім’ям, місцеположенням або вибирати конкретні сервери для додавання до списку “Улюблені сервери”.

ExpressVPN також показує вам останніх використовуваних серверів, якщо ви хочете швидко підключитися.

Улюблені сервери
Щоб додати будь-який сервер до списку “Вибране”, просто натисніть зірочку біля цього сервера.

Після того, як зірка жовтіє, сервер з’явиться у списку улюблених серверів, до якого можна отримати доступ, натиснувши вкладку «Зірка», позначена червоним кольором у верхньому лівому куті.

Перегляд серверів програмного забезпечення ExpressVPN

Сервери ExpressVPN

Параметри протоколу VPN

Програмне забезпечення ExpressVPN дозволяє легко перемикатися між усіма 5 доступними протоколами VPN.

Ви також можете вибрати “Автоматично вибирати протокол” який розумно вибере найкращий варіант для вас, виходячи з призначеного розташування сервера та ваших поточних мережевих умов.

Для більшості користувачів UDP – OpenVPN буде найкращим поєднанням швидкості та безпеки. UDP є ідеальним протоколом для високопропускної здатності, таких як: потокове відео, торрент / p2p та Skype.

Вибирайте TCP лише у випадку, коли ви завантажуєте файли через веб-браузер (оскільки TCP перевіряє отримання всіх пакетів даних), що повинно запобігти тому, що ваша велика передача файлів не провалюється посередині.

Протоколи ExpressVPN

Виберіть OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP або “Авто”

Тож у кого краще програмне забезпечення?

Це був досить близький дзвінок, і IPvanish і Express пропонують більшість функцій, які ми дійсно хочемо бачити від VPN-клієнта. Однак між ними було декілька відмінностей.

Expressvpn: має функцію “улюблені сервери” (яку я люблю). Їх клієнт легкий і швидкий і не займає багато екранного нерухомості.

IPVanish: Настільний клієнт IPvanish трохи великий, але він укомплектований можливостями. Він має розумний вибір сервера, перегляд карти, режим затуплення / прихованості, розділене тунелювання та тривимірний захист від витоку ip.

Врешті-решт, довший список функцій IPVanish виграв. Остання версія їх програмного забезпечення (додавання kill-switch & протокол стелс) дійсно штовхнув їх через край.

Переможець: IPVANISH

IPVanish vs. ExpressVPN: Швидкість & Швидкість

Швидкість – один з найважливіших критеріїв вибору послуги VPN, особливо якщо ви хочете використовувати її для швидкісних завантажень торентів. Насправді, єдине, що ми вважаємо важливішим – це переконатися у виборі VPN-провайдера “Zero-Log”, наприклад IPVanish.

І IPVanish, і ExpressVPN мають високу репутацію. ExpressVPN навіть заявляє, що на їхньому веб-сайті є найшвидшим VPN. Давайте подивимось, як вони порівнюються в наших тестах на швидкість у реальному світі…

Тест на швидкість IPVanish

IPVanish швидкість Великобританія

Тест швидкості IPVanish (Лондон, Великобританія)

IPVanish speedtest, Канада-сервер

Тест на швидкість IPVanish (Монреаль, Канада)

Швидкість ExpressVPN

Тест швидкості ExpressVPN (Лондон, Великобританія)

Тест швидкості ExpressVPN (Лондон, Великобританія)

Тест швидкості ExpressVPN (Нідерланди)

Тест швидкості ExpressVPN (Нідерланди)

Аналіз швидкості випробування / вердикт:
ExpressVPN виставляє дуже поважну швидкість (50 Мбіт / с на міжнародних серверах – це досить пристойно), але IPVanish має загальну швидку мережу в нашому досвіді.

IPVanish має несправедливу перевагу швидкості, оскільки їх материнська компанія є одним з найбільших постачальників CDN (магістральних даних) у світі.

ПЕРЕМОЖНИК: IPVanish (але ExpressVPN значно вище середнього)

Дружчість до потоку / Особливості торрента

Якщо ви першочерговою причиною придбання VPN є завантаження торрентів анонімно, то цей розділ є надзвичайно важливим. Якщо ні, сміливо пропустіть його.

У цьому розділі ми розглянемо ставлення кожного провайдера до користувачів bittorrent. Ми також вивчимо, які (якщо такі є) корисні функції, що включає кожна служба, що забезпечують додаткову цінність для завантажувачів torrent / p2p.

IPVanish: Потоки: 9/10

IPVanish спочатку набрав 7/10 за дружелюбність до торентів, коли ми вперше займали рейтинг провайдерів VPN в 2014 році, але з тих пір вони внесли ряд істотних змін. Зараз вони є одним з кращих VPN-варіантів для торент-користувачів у всьому світі.

Поточна політика IPVanish

Як зазначено у їхньому FAQ (скріншоті нижче), IPvanish заявив, що вони дійсно дозволяють торренти / p2p у своїй VPN-мережі. Як і у всіх постачальників VPN, ваше використання підпадає під їх умови & умови прийнятного використання, які можна знайти на їх веб-сайті.

Політика торрент / p2p для IPVanish

Поточна політика IPVanish

Функції, пов’язані з торентами IPVanish:

Якщо ви часто завантажуєте торенти, можливо, вам знадобиться більш специфічний набір функцій, ніж пропонують багато постачальників VPN. На щастя, IPVanish має майже всі найважливіші функції конфіденційності та безпеки, які ви хочете (з парою, яка наразі знаходиться в стадії розробки).

Ось найкращі функції IPvanish для користувачів торрентів:

 • Політика нульового журналу: Ми завжди радимо вибирати VPN без журналу. IPVanish відповідає цим критеріям.
 • Перемикач: Ви не хочете, щоб ваша IP-адреса просочилася, якщо VPN відключиться. Програмне забезпечення IPVanish має комутаційний перемикач, який миттєво зупинить ваше інтернет-з’єднання, якщо VPN не працює.
 • Місцеположення серверів: IPVanish має швидкі сервери в багатьох зручних для торентів країнах, включаючи Швейцарію та Нідерланди.
 • 256-бітове шифрування: Це найсильніша доступна сила шифрування (яка все ще забезпечує розумні швидкості). Це та ж сила шифрування, яку використовували американські військові для критичних комунікацій. Шифрування заважає вашому Інтернет-провайдеру (Інтернет-провайдеру) читати ваш трафік або бачити, які файли ви завантажуєте. Це також допомагає запобігти дроселюванню ваших торрентів.

Експрес-доступність для потоку: 7/10

ExpressVPN надає нормальний набір функцій для торент-користувачів. Вони мають 256-бітне шифрування (те саме, що і IPvanish) та практично однаковий перемикач знищення. Вони дещо коротше підходять до політики ведення журналів. Хоча ExpressVPN каже, що їхні журнали не містять вашої IP-адреси, ми все ще вважаємо за краще приймати справжню політику нульового журналу, як і інші VPN.

IPVanish та ExpressVPN дуже схожі за функціями програмного забезпечення, але різниця в конфіденційності журналу висуває IPVanish вперед.

ПЕРЕМОЖНИК: IPVanish

Ціноутворення (який постачальник вигідніше?)

Ціни на IPVanish та Express коштують у середині & високий кінець цін VPN. Як правило, більш високі ціни мають тенденцію до високих швидкостей (адже ваш постачальник VPN може дозволити собі витратити більше $ на користувача на витрати сервера). Це порівняння не є винятком, і обидва ці провайдери мають швидкість, що значно перевищує середню. Ось цінові сторінки для обох:

Ціноутворення IPVanish

Цінові плани IPVanish

IPvanish, як правило, становить 10 доларів на місяць, якщо ви вирішили переходити щомісяця, але найкращою ціною, безумовно, є однорічна підписка, яка працює в середньому до $ 6,49 / місяць.

Ціни ExpressVPN

Ціни ExpressVPN

Одномісячні плани, що починаються майже з 13 доларів, ExpressVPN легко є одним з найдорожчих постачальників VPN. Ви отримуєте істотну знижку на покупку щорічної підписки, і на час дії цієї статті ExpressVPN наразі приділяє 3 бонусні місяці безкоштовно (всього 15 місяців).

Найкраща політика повернення коштів: IPVanish та Express VPN

Політика повернення коштів

І IPVanish, і ExpressVPN мають 100% гарантію задоволення, і ви можете отримати повне відшкодування протягом відведеного періоду відшкодування, якщо ви не задоволені їх послугою..

Політика експрес-повернення VPN – 30 днів

100% повернення коштів ExpressVPN пропонує користувачам повне відшкодування ціни на їх передплату протягом перших 30 днів надання послуги. Вони навіть розглянуть повернення коштів після 30-денного вікна, якщо ви зможете довести, що їх послуга була недоступною чи не працює належним чином. Це лідерська політика повернення коштів (я ще не бачив пропозиції VPN компанії більше 30 днів)
Ви можете скасувати свій рахунок з повним відшкодуванням протягом 30 днів після первинної покупки … Повернення коштів, що перевищують 30-денне вікно покупки, буде враховано за власним бажанням ExpressVPN, лише якщо абонент зможе продемонструвати, що Сервіс не був доступний або придатний для використання під час періоду підписки, і щоб були вирішені спроби зв’язатися з ExpressVPN для вирішення проблеми – ExpressVPN TOS

IPVanish – 7 днів

IPVanish надає користувачам 7 днів, щоб вимагати повернення коштів. Це приблизно в середньому, наскільки тривалість стосується політики відшкодування. Користувачі можуть вимагати повернення коштів з будь-якої причини, просто звернувшись у службу підтримки. З нашого досвіду повернення коштів обробляються швидко та без особливих клопотів.

Переможець: ExpressVPN (не можна перемогти гарантію 30 днів!)

Включення та рекомендації

Хоча обидва постачальника VPN пропонують суцільний сервіс та функції, ми вважаємо, що тут явний переможець, і це IPVanish.

Це особливо актуально, якщо основним використанням VPN буде торренг / p2p файлообмін, оскільки IPVanish є єдиним із двох із справжньою політикою “Zero-Log”. І звичайно, ціна завжди є фактором, і IPvanish приблизно на 20% дешевше, ніж expressVPN.

Ось підсумок наших висновків із цього порівняння:

IPVanish

IPVanish – надзвичайно здатний VPN-сервіс для VPN. Вони є одними з найшвидших VPN-компаній для торрентінгу, і ми назвали їх нашим вибором №1 для анонімних торрентів у 2016 році.

Плюси:

 • Справжня політика “Без журналів”
 • Потрійний захист від витоку IP
 • Швидкий

Мінуси:

 • Жоден насправді. IPVanish має трохи менше серверів, ніж ExpressVPN, але в понад 60 країнах вони все ще набагато вище середнього.

ExpressVPN

ExpressVPN має видатне програмне забезпечення, а їхні додатки для мобільних VPN (iOS, Android) є одними з найкращих, тому якщо безпека мобільних пристроїв є пріоритетним, їх варто переглянути. Ми просто хотіли, щоб це не коштувало так сильно.

Плюси:

 • Чудові настільні та мобільні програми VPN
 • Дуже хороші швидкості

Мінуси:

 • Вони зберігають журнали з’єднань (але не IP-адресу)
 • Дорогий.

Суть

Якщо вам потрібен добре розроблений, швидкий, добре підтримуваний VPN для торрентів (або просто загальна безпека / потокова передача), IPVanish має бути однією з перших VPN, які ви розглядаєте. ExpressVPN влаштував хороший бій, але вони пройшли майже у кожній категорії.

Однак якщо ви все ще розділилися між двома, скористайтеся 100-відсотковою гарантією повернення коштів, запропонованою обома постачальниками, і протестуйте їх на собі!

Більш корисні статті & Екскурсоводи

Посібники
Використовуйте uTorrent анонімно
Використовуйте QBittorrent анонімно
Анонімний торрент у 3 кроки
Проксі проти VPN для безпечних торрентів
Посібник із шифрування торента
Відгуки
Посібник із торентів ExpressVPN
Приватний доступ до Інтернету
Торгуард
Проксі.ш
IPVanish

Порівняння VPN
PIA проти IPVanish
PIA проти Torguard
PIA проти Hidemyass
Torguard vs. BTGuard: Torrent Proxy

Дякуємо, що прочитали це порівняння VPN 🙂

IPVanish

Відвідайте сайт

7-денна політика повернення коштів на 100 днів

ExpressVPN

Відвідайте сайт

Політика повернення коштів на 30 днів
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me