Посібник по торрент Mac: Як безпечно завантажувати торренти на Mac ��☠️

Посібник з анонімних торрентів (для Mac)

Більшість навчальних посібників з торентів, здається, написані для користувачів ПК, але ніколи не бояться любителів Mac. У нас є практичне керівництво Mac Torrent тут.


Ви дізнаєтесь: Як анонімно завантажувати торренти на комп’ютер Mac (за допомогою VPN-проксі або SOCKS5).

У нас навіть є спеціалізовані посібники з налаштування Mac для популярних торент-клієнтів (наприклад, uTorrent!)

Contents

Зміст статті

 1. Анонімні торенти?
 2. Два варіанти: VPN або проксі
 3. Рекомендовані анонімні VPN для Torrents Mac
 4. Як використовувати VPN для торрентінгу (проста опція в 1 клік)
 5. Як використовувати проксі-сервер SOCKS5 для торрентів (посібник з налаштування вручну)
 6. Перевірте, чи працює ваш VPN / проксі

Якщо ви анонімізуєте свої торренти?

Ви, напевно, вже знаєте відповідь на це питання, якщо ви знайшли цей підручник в google. У 2011 році 15% користувачів bittorrent використовували інструмент анонімізації для збереження приватних торрентів. Через 5 років відсоток, ймовірно, втричі.

Єдина слабкість протоколу bittorrent (і взагалі P2p-мереж) полягає в тому, що кожен торрент-аналог може бачити вашу ip-адресу та місцезнаходження.

Що ви дізнаєтесь:
Дотримуючись цього посібника, ви зможете перешкодити всім одноліткам бачити вашу справжню IP-адресу (і натомість показувати їм не відстежуваний IP-адресу). Ви також зможете зашифрувати підключення до Інтернету, щоб снупери або посередники (як ваш Інтернет-провайдер) не змогли переглянути вашу історію веб-сторінок або завантажити історію.

uTorrent список однолітків

IP-адреса кожного одноранця видно кожному, хто ділиться файлом торрента.

VPN vs. PRoxy (два інструменти для анонімних торрентів)

Є два інструменти, якими ви можете скористатися для анонімізації своїх торрентів – VPN або Proxy. Що ви обираєте – це абсолютно особисті переваги, або ви можете використовувати обох разом для додаткової безпеки.

Ось основний огляд кожного варіанта:

VPN / Віртуальна приватна мережа

Це найпростіший варіант налаштування. Ви завантажуєте користувацьке програмне забезпечення VPN, яке надає обрана послуга VPN. Він зашифрує все ваше інтернет-з’єднання і прокладе всі дані через VPN-сервери (що приховує вашу реальну IP-адресу від торент-однолітків).

Програмне забезпечення VPN також буде включати корисні функції безпеки, такі як перемикач на знищення (запобігайте витоку IP, якщо VPN відключається) та легке перемикання сервера (вибирайте з 20-100 різних серверів).

VPN не вимагає вручну налаштування всередині вашого торрент-клієнта / програмного забезпечення. Ви просто підключитесь до сервера і ви анонімні. Це дійсно так просто.

Socks5 Proxy

Проксі – це як VPN одноразового використання (мінус шифрування). Він спрямовує трафік для 1 програма через проксі-сервер (приховуючи вашу IP-адресу). Перевага проксі-сервера полягає в тому, що він, як правило, швидше, ніж VPN (без шифрування) і дозволяє IP-адресу вашого веб-браузера відрізнятися від торент-IP-адреси.

Ви також можете запустити свій торент-клієнт через проксі, всередині тунелю VPN для подвійної зміни IP-адреси, окремих IP-адрес (браузер і клієнт-торент) та хорошої швидкості. Ми розповімо вам, як це зробити пізніше в статті.

Для отримання додаткової інформації читайте: VPN vs. Proxy (що краще для торрентінгу?)

І не хвилюйтесь, ви можете користуватися обома разом, не підписуючись на 2 окремі послуги. Є кілька VPN-провайдерів, які пропонують доступ до проксі SOCKS5 безкоштовно з кожним VPN-планом! Але ми покажемо вам, як це працює згодом у цьому підручнику.

Рекомендовані Mac VPN – (до деяких також належить проксі SOCKs5!)

Ці постачальники VPN вибираються вручну на основі таких критичних критеріїв:

 • Нульовий журнал & Torrent-friendly (Вони не зберігають інформацію про історію вашого зв’язку. Дуже важливо!)
 • Швидкі швидкості & Ненаповнені сервери
 • Недорогий (всі менше 10 доларів щомісяця, деякі дешеві як 3,33 долара на місяць)

Вам не доведеться вибирати жодного з перерахованих нижче постачальників (хоча ми вважаємо їх найкращими варіантами), але переконайтеся, що той VPN, який ви виберете, не зберігатиме журналів VPN. Анонімність є пріоритетом №1

Без зайвих затримок, ось наші головні вибори. Ми також маємо посилання на поглиблені огляди для кожного (зі швидкістю).

IPVanish ($ 6,49 + на місяць)

IPVanish - найшвидший VPN для Mac-торентів

IPVanish – це найкращий вибір для користувачів Mac, якщо ви плануєте часто завантажувати торренти. Вони вже незмінно входять до числа найшвидших VPN-сервісів, але також додали тону особливостей, характерних для торентів, за останні 2 роки.

Ось основні моменти:

 • Правда Політика конфіденційності Zero-Log (максимальна конфіденційність)
 • Послуга Socks5 Proxy включена (абсолютно нова функція!)
 • IPVanish має чудовий клієнт програмного забезпечення для Mac

Проксі-сервер Socks5 – це головний прорив, оскільки це була єдина перевага, яку PIA (до наступного) мала над IPVanish. Проксі-сервер Socks5 можна налаштувати всередині вашого улюбленого клієнта-торента (з VPN або без нього), щоб легко змінити ваш торент-IP, не впливаючи на решту вашого інтернет-з’єднання.

Якщо ви хочете, підрив, uTorrent і QBittorrent.

Клієнт програмного забезпечення IPVanish Mac

Картина

Програмне забезпечення Mac для IPVanish надає вам повний доступ до всіх 100+ серверів, використовуючи всі 3 протоколи VPN (OpenVPN, PPTP або L2TP).
Також у вас є кілька вдосконалених функцій безпеки (захист від витоку IPv6, захист від витоку DNS та перемикач на знищення). Перемикач на знищення запобігає витоку незашифрованих будь-яких конфіденційних даних у випадку випадкового падіння VPN.

Існує також ексклюзивна функція для Mac: Список “Улюблені сервери”, за допомогою якого ви можете вручну вибрати улюблені сервери для легкого доступу в один клік.

Ціноутворення & Повернення коштів

Усі пакети IPVanish мають однакові функції, різниця лише в довжині підписки. Більш тривалі підписки дешевші (на місяць).

Ціни:

 • 1 місяць – $ 10 / місяць
 • 3 міс – $ 8,99 / місяць
 • 1 рік – $ 6,49 / місяць (найкраща пропозиція)

Усі плани мають 7-денну гарантію повернення грошей без проблем, тому варто отримати більш тривалу підписку (з економією 35%), і ви завжди можете скасувати її, якщо це не те, що ви очікували. Однак, з нашого досвіду, IPVanish постачає на всіх фронтах.

Приватний доступ до Інтернету ($ 3,33 / місяць)

Приватний доступ до Інтернету (або “PIA” для їх мільйонів + передплатників) – одна з оригінальних VPN-сервісів, сприятливих для торрентів. Вони вступили в категорію нульових журналів, і їх політика ведення журналів навіть була перевірена в суді ФБР.

PIA, безперечно, є однією з найпопулярніших топових версій у слові, і їхня величезна популярність може бути в значній мірі підсумована однією фразою…

3,33 дол — (це місячна ціна 1-річної підписки на PIA).

Кожна підписка також включає доступ до проксі Socks5 (Нідерландський сервер), необмежену передачу пропускної здатності та 5 одночасно підключених пристроїв.

Клієнт програмного забезпечення PIA Mac

Приватне програмне забезпечення для доступу до Інтернету Mac

Програмне забезпечення Mac VPN PIA (перегляд додаткових налаштувань)

Mac VPN-клієнт PIA дуже інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Ви можете швидко підключитися до будь-якого місця сервера, просто натиснувши піктограму PIA, яка з’явиться в системному треї у верхній частині екрана. Ви також можете налаштувати параметри програмного забезпечення (показані вище) та налаштування шифрування для максимального контролю.
Отримайте PIA за $ 3,33 / місяць »

HOW використовувати ваш Mac VPN для торрентінгу

Використання VPN – це найпростіший варіант, і налаштувати його надзвичайно просто. Щойно ви встановите вибране програмне забезпечення VPN, ви зможете підключитися до зручного для сервера місця розташування, і ваші торренти будуть повністю анонімізовані.

Порада: Не потрібні додаткові налаштування всередині вашого торент-клієнта. Просто підключіться до VPN…

Сігналы абмеркаванняПрограмне забезпечення VPN виконує всю роботу. Це змінить шифрування всього вашого інтернет-з’єднання та змінить вашу торрент-IP-адресу, щоб колеги бачили лише IP-адресу сервера VPN (замість вашого власного).

Однак ви можете зробити ще один крок для додаткової безпеки. Активуйте свій VPN-комутатор.

Як використовувати VPN Kill-Switch

Усі постачальники VPN, які ми рекомендували вище, вбудували в своє програмне забезпечення функцію перемикання вбивств. Це варіант, який миттєво знищить все підключення до Інтернету, якщо VPN не вдасться. Він пов’язує ваше інтернет-з’єднання з інтерфейсом VPN, і ваш торент-клієнт не зможе отримати доступ до Інтернету, поки ви не підключитесь до VPN.

Все, що вам потрібно зробити, щоб активувати перемикач kill – це встановити прапорець у налаштуваннях програмного забезпечення, щоб увімкнути цю опцію. Дивіться наші приклади на скріншотах нижче.

Налаштування комутатора IPVanish kill (mac client)

У налаштуваннях програмного забезпечення IPVanish активуйте опцію ‘Kill Network’

Опція приватного переключення доступу до Інтернету (програмне забезпечення для Mac)

Поставте прапорець “VPN Kill Switch” у меню розширених налаштувань

Додавання проксі-сервера SOCKS5 всередині вашого торент-клієнта (необов’язково)

Запуск торентів через проксі-сервер Socks5 абсолютно необов’язковий. Використання VPN без реєстрації вже повністю анонімізує ваші торренти.

Деяким людям подобається наближати їх торренти, оскільки це дозволяє клієнту-торенту та веб-переглядачу мати окремі IP-адреси.

Ви також можете запустити проксі-сервер із (або без) VPN-активним. Якщо ви використовуєте його з VPN, у вас буде два шари зміни IP-адреси (і сильне шифрування VPN). Якщо ви запускаєте проксі самостійно, швидкість буде швидшою, ніж використання VPN, і ваша торрент-IP-адреса буде змінена, але ваше з’єднання не буде зашифровано.

Більшість основних клієнтів торентів мають вбудовану підтримку проксі-серверів Socks5. 1 помітний виняток (на жаль) Спосіб передавання, популярний торрент-клієнт Mac.

Нижче ми покажемо, як налаштувати проксі всередині uTorrent.

Якщо ви використовуєте інший торент-клієнт, ніж uTorrent, у нас є інші посібники з налаштування:

 • Vuze
 • Пониження
 • qBittorrent

Не хвилюйтеся, що вищезазначені посібники виконані за допомогою ПК версії програмного забезпечення. Етапи однакові на mac.

Крок №1 – Отримайте свої облікові дані про вхід для проксі-сервера Socks5

IPVanish і Приватний доступ до Інтернету включіть проксі-сервер Socks5 проксі-сервера з кожною підпискою, але він побудований на іншій системі, ніж VPN-сервери, тому вам доведеться генерувати окремий комбінат користувача / пароля для проксі.

Покрокові інструкції щодо PIA можна знайти тут.

Якщо ви вибрали IPVanish (наш №1 рекомендований вибір), кроки наведені нижче:

1. Увійдіть (або зареєструйтесь) у своєму акаунті IPVanish тут.Сігналы абмеркавання

Увійдіть до облікового запису IPVanish

2. Перейдіть на вкладку ‘Socks5 Proxy’ на панелі свого облікового запису, і ви знайдете своє ім’я користувача / пароль

Картина

3. Тримайте цю вкладку відкритою, щоб ви могли легко скопіювати / вставити свої облікові дані на наступному кроці.

Крок №2 – Налаштування проксі в uTorrent / Bittorrent

Відкрийте uTorrent / Bittorrent та перейдіть до: Меню > Вподобання > Мережа

Потім введіть інформацію, як показано нижче. Введені значення залежать від того, якого постачальника Socks5 ви використовуєте. Не забудьте замінити комбінацію для входу / пароля, створену на кроці №1.

Налаштування проксі для IPVanish:
 • Порт вхідного TCP: Виберіть власний або “випадковий вибір”
 • Проксі-сервер: ШАХКИ5
 • Адреса: ams.socks.ipvanish.com
 • Порт: 1080 рік
 • Аутентифікація: Увімкнено
 • Ім’я користувача: Ваше ім’я користувача
 • Пароль: Ваш пароль
Налаштування проксі для приватного доступу до Інтернету:
 • Порт вхідного TCP: Виберіть свій власний або випадковий вибір
 • Проксі-сервер: ШАХКИ5
 • Адреса: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • Порт: 1080 рік
 • Аутентифікація: Увімкнено
 • Ім’я користувача: Ваше ім’я користувача
 • Пароль: Ваш пароль

Ви також хочете, щоб переконатися, що нижній 3 прапорці включені: (Аутентифікація, проксі для імені хоста, проксі для p2p). Це гарантує, що всі з’єднання uTorrent потрібні для використання тунелю проксі.

Налаштування проксі-сервера IPVanish Socks5 (uTorrent Mac)

Параметри проксі-сервера uTorrent (IPVanish)

Налаштування проксі-сервера PIA Socks5 (uTorrent Mac)

uTorrent Proxy Settings (приватний доступ до Інтернету)

Крок №3 – Перевірте зміну вашої IP-адреси

Після того як ви все налаштували, ви можете перевірити свою торрент-IP-адресу, щоб переконатися, що все працює належним чином. Ми зробимо це за допомогою інструмента перевірки ip torrent.

Ось наш покроковий посібник про те, як перевірити свою торрент-IP-адресу.

Якщо ви можете знайти однолітків і завантажити торенти, то, можливо, налаштування проксі-сервера вірна. Якщо налаштування були невірними (наприклад, у вас неправильна адреса, номер порту або пароль), uTorrent не зможе отримати доступ до Інтернету.

Порада: Приємною особливістю використання проксі-сервера Socks5 є те, що він функціонує як перемикач kill. Якщо з’єднання припиниться, uTorrent миттєво втратить доступ до Інтернету, оскільки всі з’єднання повинні пройти через тунель проксі.

Анонімні торренти Mac: Остаточні поради

Я сподіваюся, що вам сподобався наш посібник з торрентів Mac. Він повинен дати вам все, що вам потрібно знати, щоб приховати вашу IP-адресу під час торрентінгу та зберегти завантаження торрента повністю анонімним.

Якщо ви пропустили вперед до кінця, ось основні моменти:

 1. Використовуйте VPN “нульового журналу” та / або проксі: IPVanish, PIA та NordVPN – хороший вибір
 2. Активуйте VPN-комутатор під час торрент
 3. Налаштування проксі-сервера Socks5 необов’язкова: але це дозволяє вам мати інше місцезнаходження / ip для свого торрент-клієнта та веб-браузера. Це також 2-й рівень безпеки, якщо ви запускаєте його в тунелі VPN.

Якщо під час налаштування у вас виникли проблеми, або ви хочете допомогти налаштувати ваш mac VPN / проксі з іншим торент-клієнтом, переконайтеся в наших поглиблених посібниках нижче:

Щасливого торрента! Якщо ви вважаєте цей посібник корисним, не забудьте поділитися ним з другом або у вашій соціальній мережі (ви можете використовувати панель обміну зліва!)

VPN огляди / порівняння

Посібники / навчальні посібники

 • Огляд IPVanish
 • Огляд приватного доступу до Інтернету
 • Огляд Торгуарда
 • Огляд Proxy.sh
 • IPvanish vs приватний доступ до Інтернету
 • Торгуард проти приватного доступу до Інтернету
 • Анонімний посібник по торентам Vuze
 • QBittorrent анонімний посібник з торентів
 • Пориньте анонімний посібник з торентів
 • VPN vs. Proxy (що краще для торрентів?)
 • Як оплатити VPN за допомогою Bitcoin
 • Перевірте свою торрент-IP-адресу

Керівництво Mac по анонімному торрентінгу

Оцінено 4,8 / 5 на 4

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map