Contents

Приватний доступ до Інтернету проти Hidemyass

Приватний доступ до Інтернету і VPN HideMyAss Pro є двома найпопулярнішими службами VPN у світі, але з дуже різних причин. Хоча обидва – це відмінні послуги, одна з двох дійсно виділяється, коли мова йде про потреби користувачів Bittorrent.

Прочитайте наше повне порівняння VPN нижче, щоб побачити, хто з цих важких ваг виходить зверху (підказка: Це навіть не так близько).

Профілі компанії & Підсумок характеристик

Спочатку давайте швидко розглянемо специфікації та особливості кожного VPN, щоб ми могли краще зрозуміти, з чим ми працюємо.

Приватний доступ до Інтернету

Картина

Особливості
Базується в США
Немає журналів активності
Немає метаданих (журнали підключення)
Сервери в 24 країнах
Сігналы абмеркавання
Ціноутворення
1 місяць – 6,95 дол
Найкраща пропозиція: 1 рік за $ 3,33 / м

Усі функції & Ціноутворення

HideMyAss

Картина

Особливості
Базується у Великобританії
Немає журналів активності
Журнали метаданих (журнали підключення) протягом 6 місяців
Сервери у 221 країні (більшість VPN)

Ціноутворення
1 місяць – 11,52 дол
Найкраща пропозиція: 1 рік за $ 6,55 / м

Усі функції & Ціноутворення

Вибір VPN (найважливіші фактори)

Усі послуги VPN забезпечують шифрування і можуть приховати вашу IP-адресу. Саме тут схожість зупиняється. Є кілька факторів, які визначають, наскільки добре VPN буде виконуватись для анонімних торрентів. Ось наш список найважливіших речей, які слід враховувати при виборі VPN:

Найважливіші функції VPN (для торрентінгу)

 1. Політика ведення журналів – Чи підтримує VPN журнали? Як довго? Яку інформацію вони відстежують?
 2. Швидкість – більша швидкість краща, очевидно
 3. Привіт дружелюбності – Чи дійсно VPN вітає користувачів bittorrent або скасовує акаунти для торрент-активності?
 4. Безпека – Важлива міцність шифрування. Також, чи включає VPN перемикач на знищення & приватні DNS-сервери
 5. Інші корисні функції – Проксі-сервери SOCKS5, спеціально налаштовані торент-клієнти, оптимізовані для p2p сервери тощо…

Ми збираємось порівнювати Hidemyass та приватний доступ до Інтернету за всіма цими критеріями, по одному. Давай зробимо це.

Політика конфіденційності / ведення журналів

Тут ми розглянемо, яку інформацію (якщо вона існує) кожен VPN записує про вашу активність, історію з’єднань та завантаження.

Приватний доступ до Інтернету

PIA базується в США, де закони про збереження даних не поширюються на постачальників VPN.

Політика ведення журналів: Приватний доступ до Інтернету стверджує, що вони не зберігають журналів активності, не відстежують і не записують історію сеансів чи метадані. Це означає, що вони не записують історію ваших IP-адрес, історію з’єднань або кількість переданих даних. Вони є справжнім VPN, що не реєструється.

Hidemyass

Hidemyass базується у Сполученому Королівстві та підпадає під дію законів Великобританії про збереження даних (які стосуються VPN).

Політика ведення журналів: Hidemyass підтвердив, що, хоча вони безпосередньо не відстежують вашу активність VPN, вони зберігають журнали з’єднання протягом 2-3 місяців. Ці журнали включають історію вашої IP-адреси та кількість переданих даних. Як результат, вони можуть пересилати повідомлення DMCA і, як відомо, це робили.

Аналіз:
PIA – справжній постачальник VPN без реєстрації. Це оптимальний рівень конфіденційності для користувачів bittorrent, і це те, що Hidemyass просто не може відповідати, тому що вони вимагають закони про зберігання даних Великобританії для запису метаданих історії сеансів своїх клієнтів.. PIA виграє тут великий.

ПЕРЕМОГА: приватний доступ до Інтернету

Відвідайте сайт

Безпека

Давайте розглянемо міцність шифрування, витоки IP та додаткові функції безпеки…

Приватний доступ до Інтернету

Шифрування тунелю: до 256-бітного AES (галузевий стандарт)
Шифрування рукостискання: 4096-бітні клавіші (відмінно)
Спеціальні налаштування шифрування: Так

Додаткові функції безпеки:

 • Захист від витоку IPv6
 • Захист від витоку DNS
 • VPN-перемикач VPN (запобігайте витоку IP, якщо VPN не працює)

Hidemyass

Шифрування тунелю: до 256-бітного AES (галузевий стандарт)
Шифрування рукостискання: 2048-бітні клавіші (добре)
Спеціальні налаштування шифрування: Ні

Додаткові функції безпеки:

 • Безпечний IP-зв’язок (перемикач-перемикач)

Аналіз:
Приватний доступ до Інтернету також виграє цей тур. Програмне забезпечення має вбудований захист для трьох найпоширеніших витоків IP. Ви можете вибрати, які з них увімкнути в меню розширених налаштувань програмного забезпечення. Захист від витоку DNS особливо корисний, оскільки він гарантує, що ніколи не використовуються DNS-сервери вашого Інтернет-провайдера (якщо ви не блокуєте витоки DNS, ваш Інтернет-провайдер все ще може контролювати вашу історію веб-пошуку).

Крім того, PIA має одне з найкращих шифрувань у цій галузі (і це повністю настроюється в розширених налаштуваннях шифрування настільного програмного забезпечення PIA). Це дозволяє налагодити ідеальну суміш безпеки та швидкості (залежно від ваших потреб) або просто перейти з рекомендованими налаштуваннями.
Приватний доступ до Інтернету перевершує HMA майже на всіх функціях захисту.

ПЕРЕМОГА: приватний доступ до Інтернету

Відвідайте сайт

Торрент / p2p дружелюбність

Багато VPN кажуть, що вони дозволяють торренти, лише щоб згодом скасувати або призупинити облікові записи для торрент-активності. Деякі VPN побудовані з нуля, щоб вони були більш торовими, ніж інші.

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету – один з найпопулярніших VPN-провайдерів, які ми перевірили. Вони не обмежують торрент-активність певними серверами (хоча, напевно, вважають за краще, щоб ви дотримувалися серверів, які не є США та Великобританія).

Як і всі авторитетні VPN, PIA не підтримує та не заохочує незаконне завантаження (як і ми). Однак незалежно від того, що ви завантажуєте, вони не в змозі пов’язати будь-яку активність в Інтернеті з певними обліковими записами або користувачами.

Оскільки вони не відстежують та не записують історію підключення чи активність VPN, неможливо простежити завантаження торентів у певний обліковий запис vpn. (і можуть бути десятки або сотні користувачів, які обмінюються одним сервером VPN).

Hidemyass

Hidemyass спеціально не блокує доступ до торентів / p2p у своїй мережі. Їх Умови надання послуг говорять про те, що вони скасують облікові записи за незаконну діяльність.

Цей потік дасть вам краще уявлення про їхню торрентну політику на практиці.

Важлива примітка: HMA має можливість відстежувати завантаження торентів у конкретні акаунти, оскільки вони ведуть журнали з’єднань для кожного облікового запису. Це означає, що вони можуть (і роблять) призупинення / скасування облікових записів, якщо ви вирішите завантажити менш законні файли.

Швидкість (PIA vs. HMA Speedtest)

Торрентінг – це велика пропускна здатність, і швидкість завжди краща, правда? Давайте подивимося, який VPN дозволить вам використовувати найвищий відсоток швидкісного з’єднання.

Приватний доступ до Інтернету

Тест на швидкість PIA USA

Каліфорнія, США

Приватний тест на швидкість доступу в Інтернет

Торонто, Канада

Приватний тест на швидкість роботи сервера в Нідерландах

Амстердам, Нідерланди (популярний для p2p)

Hidemyass

Тест на швидкість Hidemyass NYC

Нью-Йорк, США

Тест на швидкість хідеміаса чикаго

Чикаго, США

Картина

Торонто, Канада

Аналіз швидкості:
Приватний доступ до Інтернету виграє тут з великим відривом. Особливо вражає різниця пропускної здатності вгору за течією. PIA змогла отримати понад 80% нашого 50mbps з’єднання на всіх 3 тестованих серверах. (Для довідки, вам потрібно лише 5-7 Мбіт / с для передачі фільму у форматі HD).

Якщо ви вважаєте, що PIA становить приблизно половину ціни на HMA, це простий вибір, якщо швидкість – ваш номер 1. Варто також переглянути IPVanish (який найшвидший vpn, який ми не перевіряли, який ми перевірили). Ми провели повне порівняння IPVanish та PIA.

ПЕРЕМОГА: приватний доступ до Інтернету

Відвідайте сайт

Корисні додаткові послуги для торрентінгу

Більшість VPN просто пропонують VPN-сервіс, але деякі з більш орієнтованих на торент vpns включають додаткові функції, які люблять користувачі bittorrent. Наприклад: Торгуард включає автоматичний інсталятор проксі-сервера, який миттєво налаштує ваше улюблене програмне забезпечення-торент для використання їх торент-проксі-сервісу. BTguard має власні версії uTorrent і deluge з їх установленими проксі.

Отже, що можуть запропонувати вам ці два електростанції VPN?

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до ІнтернетуЄ однією з лише кількох VPN, які включають безкоштовні послуги проксі-шкарпеток із кожним пакетом VPN.

Анонімні проксі-сервіси популярні серед користувачів bittorrent, оскільки вони працюють з кожним головним торент-клієнтом, вони зазвичай швидші за VPN, і вони, як правило, коштують дешевше. Проксі проксі-носки не шифруються (VPN пропонує надзвичайно сильне шифрування).

З PIA, хоча, ви можете отримати найкраще з обох світів та використовувати VPN + проксі одночасно, оскільки вони дозволяють 5 одночасних з’єднань з одного облікового запису. Це означає, що вашою торрент-IP-адресою буде ваш проксі-IP, адреса веб-браузера – ваш VPN-IP, і жодне з них не відповідає вашій справжній IP-адресі. Іншими словами, ви будете надзвичайно анонімними.

У нас навіть є покрокові посібники з налаштування, які показують, як це зробити у всьому улюбленому торент-програмі.

Проксі & Посібники з налаштування VPN:

 • uTorrent
 • Vuze
 • Пониження
 • QBittorrent
 • Flud (для андроїд)

Ціноутворення

Хоча я думаю, що ціна повинна бути низьким пріоритетом, коли мова йде про безпеку та конфіденційність, то не секрет, що люди віддають перевагу вигідній угоді за низькою ціною. VPN варіюється в ціні від $ 3 / місяць до $ 20 / м і вище. Хороша новина – ціна не завжди означає якість, а деякі найкращі VPN, які ми перевірили, також є найдоступнішими.

Ось як приватний доступ до Інтернету порівнюється з Hidemyass, коли мова йде про ціну:

Приватний доступ до Інтернету

Ціноутворення

 • 1 місяць – 6,95 дол
 • 6 місяців – $ 35,95
 • 1 рік – 39,95 дол. США (3,33 дол. США / місяць)

Hidemyass

Ціноутворення

 • 1 місяць – $ 11,52 / місяць
 • 6 місяців – $ 8,33 / місяць
 • 1 рік – $ 6,55 / місяць

Незалежно від того, яку тривалість передплати ви обираєте для обох PIA & HMA, функції однакові, незалежно від тривалості. Очевидно, ви отримуєте значну знижку на обидві послуги, якщо обрали опцію підписки на 12 місяців. Якщо ви турбуєтесь про зрікання покупців, підбадьорюйте. Обидва VPN пропонують 100% гарантію повернення коштів.

Приватний доступ до Інтернету має 7-денну політику повернення коштів і Hidemyass має 30-денну політику повернення коштів (доки ви не порушите їх умови та не передасте більше 10 ГБ даних).

Ось скріншоти точних відомостей про ціни кожного VPN:

Приватна сторінка з ціноутворенням доступу до Інтернету

Плани та ціни приватного доступу до Інтернету

Hidemyass пропонує свою VPN-послугу з точно такою ж тривалістю передплати, що і PIA (1 місяць, 6 місяців і 12 місяців). На жаль, вони стягують майже вдвічі більше ціни PIA за кожну тривалість передплати.

Ціноутворення на VPN Hidemyass

Ціноутворення / плани на Hidemyass

Висновок: І переможець…

Ця розправа навіть не була близькою. За моїм рахунком, Приватний доступ до Інтернету вигравав кожен раунд.

Це не означає, що Hidemyass – це погана VPN. Насправді вони роблять багато речей дуже добре (їх програмне забезпечення добре, і вони одні з єдиних VPN з технічною підтримкою в реальному часі). Дійсність полягає в тому, що Hidemyass не розроблений для потреб користувачів bittorrent, тоді як PIA є однією з найзручніших VPN-серверів у світі.

Тож не дивно, що приватний доступ до Інтернету був названий нашим Топ VPN для торрентінгу (2014/2015)

Ось підсумок поєдинку голова до голови:

Приватний доступ до Інтернету проти Hidemyass (резюме)

Особливість
Переможець
Деталі
Конфіденційність / ЖурналиPIAPIA зберігає нульові журнали чи метадані. HMA веде журнали.
БезпекаPIAPIA має регульовану потужність шифрування до 256-бітних клавіш AES w / 4096 біт
Торент ДружнійPIAPIA суттєво сприймає торент, ніж HMA, і не може ідентифікувати окремі облікові записи
ШвидкістьPIAУ нашому тестуванні PIA перевершила Hidemyass за швидкістю
ЕкстриPIAНідерландський проксі-сервер SOCKS, включений до VPN, чудово підходить для торентів
ЦіноутворенняPIAPIA коштує всього 3,33 долара на місяць (необмежено) проти 6,55 долара за HMA. (Деталі пропозиції нижче)

Аналіз

Приватний доступ до Інтернету абсолютно розгромив Hidemyass, коли мова йде про задоволення вимогливих вимог конфіденційності частих користувачів bittorrent. Ми від щирого серця рекомендуємо PIA – це відмінна всебічна VPN, як для загального використання, так і для завантаження торентних торентів.
Не забудьте скористатися 7-денною політикою відшкодування PIA, якщо ви хочете спробувати їх послугу без ризику. PIA – це найпопулярніший сервіс VPN серед відвідувачів цього сайту, а також один із найдоступніших.Використовуйте посилання нижче, щоб отримати PIA за $ 3,33 / місяць

Найкраща пропозиція

Отримайте PIA за $ 3,33 / місяць »

Інша корисна інформація

На цьому веб-сайті є багато інших статей, які допоможуть вам вибрати ідеальний торрент-vpn, і як тільки ви це зробите, у нас з’явилися “посібники з інструкцій”, які точно показують, як налаштувати ваш улюблений клієнт-торент на ідеальну роботу з вашим VPN або проксі-сервіс.

Ось кілька наших найпопулярніших статей:

Посібники

uTorrent (посібник із налаштування VPN / проксі)
Vuze (посібник із налаштування VPN / проксі)
Пониження (посібник із налаштування VPN / проксі)
QBittorrent (налаштування VPN / проксі)

SOCKS проти HTTP-проксі
Розуміння журналів VPN
Які VPN не зберігають журналів?

Відгуки

Огляд приватного доступу до Інтернету
Огляд IPVanish
Огляд Торгуарда
Огляд BTGuard
Огляд Proxy.sh

Порівняння

PIA проти IPVanish
PIA проти Torguard
PIA проти Proxy.sh
PIA проти BTGuard
Torguard vs. BTGuard (проксі)

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me