Приватний доступ до Інтернету проти NordVPN

Contents

Приватний доступ до Інтернету проти NordVPN: Порівняння 2018 року

Приватний доступ до Інтернету і NordVPN – це 2 чудові VPN-провайдери, що сприймають торент. І вони обидва неймовірно доступні, при цьому поточні пропозиції PIA на рівні $ 3,33 / місяць та NordVPN дивовижні $ 2,75 / місяць (3-річний план).

Вони не тільки займають рейтинг найулюбленіших дешевих VPN, вони також є найкращими претендентами на найкраще загальне місце. Їх набір функцій дуже схожий і включає в себе основні функції торрента, такі як: Kill-Switch, Socks5 Proxy та захист від витоку IP.

Але у NordVPN є кілька додаткових хитрощів, які можуть дати йому перевагу. Прочитайте наше повне порівняння нижче, щоб побачити, як вони складаються у кожній з наступних категорій:

Теми порівняння

Ми порівнюємо програму PIA та NordVPN головою до кожної теми нижче. Клацніть посилання, щоб перейти до будь-якого розділу цього порівняння.

 1. Безпека
 2. Політика конфіденційності / ведення журналів
 3. Програмне забезпечення / Особливості
 4. Швидкість
 5. Привіт-торент та особливості Torrent
 6. Ціноутворення

Приватний доступ до Інтернету проти NordVPN: Підсумок

Приватний доступ до Інтернету

Картина

Веб-сайт: Privateinternetaccess.com
Огляд: Повний огляд приватного доступу до Інтернету

 • Базується в США
 • Без журналів Період. (дізнайтеся про журнали VPN)
 • Socks5 Proxy включений (Нідерландський сервер)
 • 256-бітове шифрування (настроюється)
 • Включений перемикач (запобігання витоку IP)
 • Торренти дозволені на всіх серверах
 • Щомісячна ціна: $ 6,95 / місяць
 • Найкраща пропозиція: 3,33 дол. США на місяць (план на 1 рік)

NordVPN

Картина

Веб-сайт:Nordvpn.com
Огляд: Огляд NordVPN (2018)

 • Базується в Панамі
 • Без журналів Період.
 • Socks5 та HTTP Proxy (12+ місць)
 • 256-бітове шифрування (не регулюється)
 • Kill-Switch, DNS, IPv6 Захист від витоку
 • Торренти на всіх серверах (деякі оптимізовані p2p)
 • Щомісячна ціна: $ 10,00 / місяць
 • Найкраща пропозиція: $ 2,75 / місяць (Пропозиція з обмеженим часом)
Улюблені функції приватного доступу до Інтернету:

Приватний доступ до Інтернету – це не надмірна послуга VPN, яка працює просто. PIA є легендарною у спільноті спільного доступу до файлів і вже багато років є VPN.

Це єдиний VPN (наскільки нам відомо), який політика конфіденційності перевірена ФБР у суді (і виграла).

2 особливості, які дійсно виділяються, – це варіант переадресації портів PIA (відмінно підходить для проходження брандмауерів) та їх шифрування з регульованою міцністю. Це дозволяє оптимізувати швидкість при повільних з’єднаннях.

Наші улюблені можливості NordVPN:
NordVPN – це дійсно всебічна послуга VPN. Це як список побажань VPN, коли ви дивитесь їх набір функцій.

Мало того, що це повністю нульовий журнал VPN, що базується в притулку конфіденційності (Панама), але вони також сприятливі для потоків та мають спеціальні сервери, оптимізовані для p2p. У багатьох місцях p2p також входить проксі-сервіс Socks5 для подвійного переходу торентів всередині вашого улюбленого торент-клієнта (у нас є посібники з налаштування).

На додаток до всього, NordVPN має вбудований SmartDNS і працює з Netflix, Hulu, HBOGo та десятками інших гео-обмежених потокових сервісів..

І я згадав, що це обмежений час доступний для лише $ 2,75 / місяць? (Політика повернення коштів на 30 днів)

Безпека

Шифрування

Шифрування чи є основна функція, яка робить VPN настільки потужним. Він сканує ваш Інтернет та поточний трафік, щоб жоден посередник (як ваш Інтернет-провайдер) не міг бачити, що ви робите в Інтернеті.

І NordVPN, і PIA пропонують неймовірно сильне 256-бітове шифрування AES (офіційний стандарт NIST) у своїх тунелях VPN.

У кожного постачальника VPN також є кілька додаткових хитрощів:

NordVPN: У NordVPN є сервери подвійного шифрування (подвійний перехід), які направляють ваш трафік через два VPN-концентратори та загортають його у два шари шифрування. Ви також можете використовувати їх VPN через сервери Tor (для додаткової конфіденційності маршрутизуйте тунель VPN через мережу Tor). Напевно, ви хочете використовувати ці функції лише для високочутливих онлайн-заходів, оскільки ці сервери, як правило, набагато повільніше.

Приватний доступ до Інтернету: PIA надає вам повний настрій для контролю над силою шифрування та алгоритмом, який використовується для захисту ваших даних. Ви можете керувати цими налаштуваннями безпосередньо з програми (Windows, Mac або Android). Наприклад, ви використовуєте більш легке 128-бітове шифрування (або взагалі жодне), коли вам потрібна більша швидкість і менша безпека (наприклад, потокове передавання чи ігри). Сігналы абмеркавання

Приватні налаштування шифрування доступу в Інтернет

Приватний доступ до Інтернету має регульовані настройки шифрування

Інші функції безпеки

Nordvpn і Приватний доступ до Інтернету в обох є додаткові функції безпеки за межами їх сильного відкритого коду. Найважливіші:

Перемикач: Це програмне забезпечення, яке миттєво відключає доступ до Інтернету, якщо VPN-з’єднання з будь-якої причини виходить з ладу. Це запобігає передачі даних по незашифрованому каналу та забезпечить, щоб ваші однолітки торрента не бачили вашу справжню IP-адресу. І PIA, і NordVPN мають вбудований вимикач вбивства.
Політика реєстрації VPN – це один із найбільш забуваючих факторів при виборі постачальника послуг. Це, мабуть, найважливіше, що слід врахувати, якщо ви будете використовувати VPN для торрентінгу. Ми завжди радимо вибирати VPN, який ніколи не реєструє вашу IP-адресу та знищує будь-які журнали метаданих протягом 24 годин.

DNS & IPv6 Захист від витоку: Хоча шифрування, яке використовується VPN, надзвичайно безпечне, іноді програмне забезпечення (навіть операційні системи) реалізує тунель VPN невпевнено через проблеми із сумісністю назад із старими машинами. Це може створити 2 види витоків:

 1. DNS-витоки: там, де ваші DNS-пошуки (під час відвідування веб-сайту) спрямовуються на DNS-сервери вашого провайдера замість постачальника VPN.
 2. Витоки IPv6: там, де трафік безпечно направляється за допомогою нового протоколу IPv6 замість застарілого протоколу IPv4.

На щастя, багато VPN (ці два включені) вбудували в своє програмне забезпечення технологію запобігання витоку. І Nord, і PIA дозволяють блокувати обидва типи витоків за допомогою простої опції прапорця в налаштуваннях програмного забезпечення. Під час нашого тестування ми виявили, що вона працює бездоганно (на ipleak.net не виявлено витоків).

  Рекомендоване читання: VPN, які дозволяють торрентами / p2p і не зберігають жодних журналів.

  Конфіденційність / Ведення журналів

  Приватний доступ до Інтернету: конфіденційність

  Приватний доступ до Інтернету займає чільне місце у конфіденційності споживачів до тих пір, поки компанія існувала. PIA була однією з перших VPN-сервісів “Без журналу” у світі і в значній мірі розпочала рух VPN без проблем. І вони все ще єдині VPN у світі, які мають перевірку їх гарантії нульового журналу в суді.

  Сігналы абмеркаванняПолітика ведення журналів:
  Приватний доступ до Інтернету не зберігає та не записує жодної активності в vpn або сеансу. Вони не реєструють веб-сайти, які ви відвідуєте, файли, які ви завантажуєте, або навіть зберігають історію ваших підключень та призначені IP-адреси. Більшість VPN зберігають “журнали з’єднань”, які можна легко використовувати для відстеження історії завантажень торентів до конкретного користувача. PIA не зберігає журнали з’єднань.

  Інша конфіденційність:
  PIA не використовує в своїх потоках даних жодних сторонніх файлів cookie-відстеження (як відомо, деякі “безкоштовні” VPN). Вони також вживають додаткових запобіжних заходів для захисту історії веб-перегляду за допомогою приватних DNS-серверів, що контролюються PIA. Це гарантує, що ваше VPN-з’єднання не спрямовує dns-запити (веб-адреси) до незахищених серверів, таких як ваш Інтернет-провайдер.

  NordVPN: Конфіденційність

  NordVPN відповідає PIA щодо точки зору конфіденційності. Це включає гарантію нульового журналу, відсутність журналів підключень та приватні сервери DNS. Вони також додають сервери спеціального використання для посилення анонімності, як-от VPN-Over-Tor і Double-Hop (подвійне шифрування) серверів.

  Вони ще не мали можливості перевірити свою політику конфіденційності в суді (і не хочуть цього робити), але немає причин думати, що NordVPN не так добре, як їхнє слово.

  І типи Snowden, що читають це, будуть раді дізнатись, що NordVPN базується в Панамі, що теоретично може зробити компанію менш вразливою до шпигунських вимог NSA (PIA – американська компанія). Але це далеко за потреби приватного життя більшості фанатиків торентів.

  Конфіденційність / Підсумок журналу

  PIA були доведені надійними (і дуже анонімними) в суді. Це коштує чимало. Однак, NordVPN обіграє їх більш широкими можливостями конфіденційності, тому ми будемо називати це нічиєю.
  ПЕРЕМОЖНИК: ТИП

  Програмне забезпечення / Особливості

  Приватний доступ до Інтернету та NordVPN мають дуже різне програмне забезпечення. Одна – про функціональне управління всіма криптовалютами (PIA), а інша (Nord) – про надання простого, зручного доступу до потужних функцій.

  Оскільки ці два VPN настільки схожі в багатьох інших областях (швидкість, конфіденційність, зручність у торентах), вибір може зводитись до того, який програмний стиль та набір функцій ви надаєте перевагу.

  Огляд

  Приватне програмне забезпечення для доступу в Інтернет

  Програмне забезпечення PIA – це не фантазія. Це функціонально і потужно. І, чесно кажучи, я б хотів, щоб більше розробників VPN копіювало їх модель. Програмне забезпечення PIA забезпечує чітке шифрування та контроль конфіденційності в одному інтерфейсі. Немає складних меню для навігації або 6 різних екранів налаштувань.

  Ви можете отримати все необхідне з подання “розширені налаштування”. Ось що ви знайдете:

  Картина

  Ви отримаєте повний контроль над основними інструментами конфіденційності та протоколу, включаючи:

  Тип з’єднання – TCP або UDP
  Переадресація порту
  PIA ‘MACE’ – Власний рекламний блокатор PIA та фільтр шкідливих програм
  Kill-Switch – Блокує доступ до Інтернету, якщо тунель VPN виходить з ладу. Рекомендується для безпечніших торрент.
  Захист від витоку DNS / IPv6: Попередити найпоширеніші способи, коли VPN може випадково просочити ідентифікаційну інформацію.

  Якщо трохи прокрутити вниз, ви також знайдете налаштування шифрування, за допомогою яких ви зможете вибрати точний протокол Cipher, Handshake та потужність шифрування, що використовується VPN. Налаштування 128-бітового AES за замовчуванням з 2048-бітним рукостисканням RSA є оптимальними для більшості користувачів. Якщо ви хочете отримати більшу безпеку, оновіть до 256-бітного AES, але пам’ятайте, що швидкість, ймовірно, дещо знизиться.

  Картина

  Вибір сервера

  На відміну від більшості VPN, які мають вигляд вибору сервера в головному програмному представленні, PIA робить це трохи інакше. Натомість ви клацнете правою кнопкою миші піктограму PIA у системному треї та виберіть сервер із спливаючого меню. Ви також можете вибрати сервер “Автоматичне з’єднання” з головного вікна, якщо вам часто здається одне і те ж місце.

  Наразі існує близько 25 серверів у 12 країнах.

  Інші функції PIA (і те, чого вони відсутні)

  Програмні платформи: PIA має програмне забезпечення для всіх основних платформ, включаючи iOS, Mac, Android та Windows. Їх мобільний додаток є одним із моїх улюблених і неймовірно швидкий та стабільний. Він навіть працює на Firestick / FireTV, якщо ви завантажуєте його.

  Проксі-сервер SOCKS5: Необмежена пропускна здатність на проксі-сервері PIA в Нідерландах включена безкоштовно у всі плани. Він може використовуватися для подвійного переходу вашого торрент-трафіку для додаткової конфіденційності. Перегляньте наш посібник з uTorrent та Vuze про те, як це зробити.

  Підтримка Neflix: На жаль, IP-адреси PIA блокуються Netflix, і вам доведеться відключатися від VPN кожного разу, коли ви хочете передавати його. Netflix блокує понад 90% провідних постачальників VPN, щоб запобігти зловживанням (хоча NordVPN працює бездоганно).

  Програмне забезпечення NordVPN

  Програмне забезпечення NordVPN, безумовно, трохи елегантніше, ніж програмне забезпечення PIA. І тут багато сил, але більша частина магії робиться за кадром з меншою кількістю можливостей та налаштувань.

  Однією з важливих особливостей є технологія SmartPlayTM NordVPN, яка дозволяє автоматично розблокувати Netflix, Hulu та ще 50 інших потокових сервісів VOD по всьому світу. Це приголомшливо, а Nord – одна з небагатьох літніх VPN, які можуть претендувати на сумісність з Netflix.

  Вибір місця розташування / улюблені сервери

  Сервери можна вибирати з алфавітного списку місцеположень, відсортованого за найменш завантаженим (найшвидшим) або обраного із представлення карти світу (на фото нижче).

  Картина

  Налаштування та параметри протоколу NordVPN

  NordVPN дозволяє вибрати протокол TCP або UDP (найшвидший) для вашого трафіку VPN. Для доступу до цих налаштувань вам потрібно перейти до розширеного меню екрана налаштувань.

  Тут ви також можете вибрати спеціальні сервери DNS, якщо вам подобається, або просто використовувати власний приватний DNS-сервер Nord з нульовим журналом. Хороший варіант для безкоштовного стороннього DNS – це Google, який використовує IP-адреси 8.8.8.8 та 8.8.4.4 (на фото).

  Для додаткової безпеки також є опція протоколу Kill-Switch і протокол “Stealth”. Захист IPv6 вбудований, і клієнт Nord не надсилає трафіку через IPv6 під час підключення.

  Їх протокол прихованості маскує ваш трафік OpenVPN як не-VPN-трафік, ускладнюючи його блокування мережевим адміністратором або брандмауером. Ця методика корисна в громадських мережах, таких як школи, готелі, аеропорти тощо.

  Спеціальні типи серверів:

  Подвійний VPN: Маршрутизує ваш трафік через 2 різних хмелі VPN та шифрує дані двічі (окремим ключем).
  VPN-Over-Tor: Маршрут VPN-трафіку через мережу Tor onion. Дуже анонімний
  Потокове передавання: Високошвидкісне потокове відео із вбудованою технологією Smartplay.
  Анти-DDOS: Ідеально підходить для ігор. Низький ступінь захисту із захистом DDOS.

  Протоколи ExpressVPN

  Виберіть OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP або “Авто”

  PIA проти NordVPN: Швидкість & Швидкість

  Нижче наведено результати нашого найшвидшого швидкісного руху:

  Приватний тест на швидкість доступу в Інтернет

  Приватний доступ в Інтернет найшвидший

  Тест на швидкість PIA (США)

  PIA Europe найшвидший (Франція)

  Тест на швидкість PIA (Париж, Франція)

  Тест на швидкість NordVPN

  NordVPN випробування швидкості (США)

  NordVPN Speedtest (Чикаго, США)

  Випробування на швидкість NordVPN (Нідерланди)

  Випробування на швидкість NordVPN (Нідерланди)

  Аналіз швидкості випробування / вердикт:
  Приватний доступ до Інтернету стабільно швидкий і здатний майже збільшити нашу пропускну здатність на сусідніх серверах (перевірено на з’єднанні 100 Мбіт / с). Це особливо вражає, якщо врахувати ціну (3,33 дол. США / місяць для однорічної підписки PIA).

  NordVPN трохи непослідовніше. Трохи працюючи, ви можете знайти швидкі сервери в США та частинах Європи, але їхні оптимізовані для p2p нідерландські сервери затягувались на тестування.

  ПЕРЕМОГА: приватний доступ до Інтернету

  Дружчість до потоку / Особливості торрента

  Якщо ви першочерговою причиною придбання VPN є завантаження торрентів анонімно, то цей розділ є надзвичайно важливим. Якщо ні, сміливо пропустіть його.

  У цьому розділі ми розглянемо ставлення кожного провайдера до користувачів bittorrent. Ми також вивчимо, які (якщо такі є) корисні функції, що включає кожна служба, що забезпечують додаткову цінність для завантажувачів torrent / p2p.

  Найважливіші особливості, якими повинен володіти високоефективний VPN-провайдер:

  • Політика конфіденційності Zero Log: Не вдається відстежити торрент-активність за вашою загальнодоступною IP-адресою
  • Kill Switch: Запобігайте витоку IP, якщо VPN відключається
  • Торренти дозволені в декількох місцях сервера
  • Великі швидкості
  • Проксі Socks5: Додатковий скачок або альтернатива тунелю VPN. Налаштований у вашому торент-клієнті.

  Підсумок: Обидва ці VPN забезпечують найвищий рівень конфіденційності торентів та кожен набрав ідеальний 10/10 на нашому рейтингу-дружелюбності.

  Приватний доступ до Інтернету з торентом: 10/10

  Приватний доступ до Інтернету – один із найбільш зручних для потоків VPN-провайдерів у світі та найкращий вибір (№1 за нашими оцінками) серед усіх користувачів bittorrent. Вони також очолили наш рейтинг “Кращий торент VPN” у 2014, 2015 та 2016 роках.

  Політика PIA на торрент

  Приватний доступ до Інтернету спеціально дозволяє здійснювати торрентінг та інші заходи з обміну файлами у їхній мережі VPN. Конкретних обмежень щодо розташування серверів немає. Однак PIA, як повідомляється, перенаправляє торрент-трафік поза кадром з певних місць сервера. Для найшвидшої швидкості слід використовувати VPN-сервер на основі Нідерландів, Швейцарії чи Канади.

  Функції, пов’язані з торентами IPVanish:

  Якщо ви часто завантажуєте торенти, можливо, вам знадобиться більш специфічний набір функцій, ніж пропонують багато постачальників VPN. На щастя, приватний доступ до Інтернету має майже всі найважливіші функції конфіденційності та безпеки, які ви хочете.

  Ось найкращі функції PIA для торент-користувачів:

  • Політика нульового журналу: Ми завжди радимо вибирати VPN без журналу. PIA – орієнтир для журналів VPN.
  • Перемикач: Ви не хочете, щоб ваша IP-адреса просочилася, якщо VPN відключиться. Програмне забезпечення PIA має комутаційний перемикач, який миттєво зупинить ваше інтернет-з’єднання, якщо VPN вийде з ладу. Доступний на всіх платформах
  • Місцеположення серверів: PIA має швидкі сервери в багатьох країнах, що сприймають потоки, включаючи Швейцарію та Нідерланди.
  • Проксі-сервер SOCKS5: Прокладіть свій потоковий трафік через проксі-сервер PIA з нульовим журналом. У нас є посібники з налаштування для uTorrent, Vuze та QBittorrent
  • 128 або 256-бітове шифрування: Це найсильніша доступна сила шифрування (яка все ще забезпечує розумні швидкості). Це та ж сила шифрування, яку використовували американські військові для критичних комунікацій. Шифрування торрентами заважає вашому Інтернет-провайдеру (Інтернет-провайдеру) читати трафік або бачити, які файли ви завантажуєте. Це також допомагає запобігти дроселюванню ваших торрентів. Ми рекомендуємо використовувати більш легке (128-бітове) шифрування та протокол UDP, щоб отримати найшвидші швидкості торрента

  NordVPN: Зручність із потоком: 10/10

  NordVPN відповідає функції PIA “точка-точка-точка” за торент-функціями. Kill Switch, шифрування, відсутні журнали та місця, оптимізовані торентами. І вони насправді отримують незначну перевагу, оскільки їх включений проксі-сервіс SOCKS5 має більше 10 зручних для торець локацій. У PIA є лише одна (Нідерланди).

  Щоб дізнатися, як налаштувати проксі-сервер NordVPN в улюбленому торент-клієнті (uTorrent, Vuze, Deluge, QBittorrent, Flud …), ознайомтеся з нашим посібником із торрентів NordVPN..

  Список функцій торенту NordVPN:

  • Нульовий журнал: NordVPN не зберігає журналів і базується в Панамі (відомий своїми суворими законами про конфіденційність).
  • Перемикач (2 види) + Захист від витоку DNS: Ніколи не пропускайте справжню IP-адресу до торент-однолітків.
  • Торент-сервери: NordVPN дозволяє торренти на всіх серверах, але віддайте перевагу використанню їх 12-ти локальних серверів, оптимізованих для p2p пропускної здатності..
  • Проксі-сервер SOCKS5: Працює з усіма основними клієнтами торрент. 10+ місць, оптимізованих p2p.

  Переможець торента: Незважаючи на те, що PIA є легендою в торентовому просторі, NordVPN отримує перевагу тут завдяки своїм додатковим місцем проксі. Ми є великим шанувальником стратегії анонімізації проксі-сервера. І NordVPN має неймовірну політику повернення коштів, щоб ви могли .

  Ціноутворення (який постачальник вигідніше?)

  Норми та PIA ціна надзвичайно конкурентна, особливо якщо ви виберете більш тривалу тривалість передплати. PIA може бути за $ 3,33 / місяць, якщо ви покладете на 1-річну підписку, а NordVPN на даний момент доступний за шалені $ 2,75 / місяць (3-річна обмежена пропозиція).
  Сігналы абмеркавання

  Вартість приватного Інтернету & Політика повернення коштів

  Планування цін на приватний VPN для доступу до Інтернету

  Приватний доступ до Інтернету зберігав однакові ціни протягом більше 5 років. Все змінилося, коли NordVPN запустила свою шалену довгострокову угоду про підписку на 3 долари. З тих пір PIA додала 2-річний варіант самостійно на рівні 2,91 долара на місяць. Усі плани мають однакові особливості, різниця полягає лише в тривалості передплати та ефективній щомісячній вартості. Вони є:

  • 1 місяць: 6,95 дол
  • 1 рік: 39,95 дол. (3,33 дол. США / місяць)
  • 2 роки: $ 69,95 ($ 2,91 / місяць)

  Усі плани мають необмежену пропускну здатність, нульові журнали та повний доступ до проксі-сервера PIA Socks5. Ви також можете спробувати будь-який план без ризику протягом 7 днів завдяки 100% гарантії відшкодування PIA:

  Політика повернення коштів: 7 днів
  PIA має безумовну 7-денну політику повернення коштів. Немає обмежень на пропускну здатність чи використання, які не можуть позбавити вас вимагати повернення коштів. Просто надішліть підтримку електронною поштою протягом 7 днів після реєстрації, і вони видадуть повне повернення коштів.

  Цінова політика / Повернення Повернення коштів

  Ціноутворення:
  NordVPN взяв штурм в галузі VPN, використовуючи їх набір функцій (Netflix-сумісний і торент), але вони дійсно збільшили частку ринку, коли вони стали агресивними щодо цін.

  Підписка на 1 рік обійдеться вам лише у $ 5,75 / місяць (дешевше, ніж середній VPN з нульовим журналом)

  Але це отримує ще солодше. Протягом обмеженого часу вони пропонують шалену трирічну підписку, ціною якої є лише $ 2,75 / місяць. Це на 77% знижується від звичайної ціни, і ціна, яку ми вважаємо, занадто гарна, щоб пройти.

  Політика повернення коштів: 30 днів
  NordVPN також є галузевим стандартом, що стосується їх політики повернення коштів. Вони прийматимуть запити на відшкодування протягом 30 днів з вашої початкової підписки (так, і весь місяць). Якщо вас не влаштовує, ви можете вимагати 100% відшкодування вашої покупної ціни.

  Я думаю, вони досить впевнені, що вам сподобається послуга (я знаю, що я роблю).

  Картина

  Економте 77% на NordVPN »

  Включення та рекомендації

  Це була неймовірно близька голова до голови, і я обидва ці VPN використовую регулярно. PIA вже протягом багатьох років є найкращим вибором завантажувачів торентів (це правильно) і досі є одним з найкращих варіантів. Але там, де насправді світить NordVPN, є не-торрентні особливості.

  • Якщо ви хочете отримати доступ до Netflix або Hulu, вам сподобається їх технологія Smartplay.
  • Якщо ви прагнете додаткової безпеки, конфіденційність VPN-over-Tor – це наступний рівень
  • А проксі-сервери Socks5 у більш ніж 10 різних місцях надають додаткову гнучкість як частина налаштування торентських проксі.

  Приватний доступ до Інтернету

  PIA – це найвибагливіший VPN для хардкор-торрентів. Якщо вам потрібна найкраща суміш швидкості, конфіденційності та контролю, PIA – це VPN для вас.

  Плюси:

  • Справжня політика “без журналів” (перевірена в суді)
  • Потрійний захист від витоку IP
  • Можливість переадресації портів
  • Швидше, ніж NordVPN

  Мінуси:

  • Заблоковано Netflix / Hulu

  NordVPN

  NordVPN – це VPN Jack-Of-All-Trade. Це все робить. І якщо ви скористаєтесь обмеженою 77-відсотковою знижкою, це найкраща пропозиція, яку ми знайшли.

  Плюси:

  • Чудові настільні та мобільні програми VPN
  • Нульові журнали
  • Проксі-сервер SOCKS5 у більш ніж 10 місцях
  • p2p-оптимізовані сервери
  • 30-денна гарантія повернення коштів на 30 днів

  Мінуси:

  • Сервери дещо переповнені (менша швидкість, ніж PIA)

  Суть

  Якщо ви просто займаєтесь торрентами, будь-який VPN надасть вам неабияку конфіденційність. Будь-який з цих постачальників на сьогоднішній день є кращим, ніж конкуренція. Ви дійсно не можете помилитися, але обов’язково враховуйте свої пріоритети, вибираючи один:

  Якщо вам потрібна більша швидкість, їдьте з PIA. Якщо ви хочете отримати додаткову трансляцію (розблокування Netflix) або функції конфіденційності (VPN-over-Tor), перейдіть за допомогою NordVPN.

  Ще одне зауваження полягає в тому, що додаток PIA працює на fireTV, коли завантажується (для Kodi), а NordVPN зараз не працює.

  Більш корисні статті & Екскурсоводи

  Посібники
  Використовуйте uTorrent анонімно
  Використовуйте QBittorrent анонімно
  Анонімний торрент у 3 кроки
  Проксі проти VPN для безпечних торрентів
  Посібник із шифрування торента
  Відгуки
  Посібник із торентів ExpressVPN
  Огляд приватного доступу до Інтернету
  Посібник з огляду NordVPN / p2p

  Порівняння VPN
  PIA проти IPVanish
  PIA проти Torguard
  PIA проти Hidemyass
  NordVPN проти IPVanish

  Дякуємо, що прочитали це порівняння VPN :-)

  Приватний доступ до Інтернету

  Відвідайте сайт

  7-денна політика повернення коштів на 100 днів

  NordVPN

  Відвідайте сайт

  Політика повернення коштів на 30 днів
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map