Приватний доступ в Інтернет проти Torguard

Приватний доступ до Інтернету і Торгуард – це два найпопулярніших варіанти для користувачів BitTorrent, які прагнуть анонімізувати свої торренти та безпечно завантажувати торрент.

Якщо ви хочете зберегти свою торрент-активність приватною, або ви просто шукаєте високоанонімну службу VPN, обидва це чудовий вибір (обидва зробили наш список найкращих служб VPN, які не входять в журнал), але ми ставимо їх головою -на голову, щоб побачити, хто з них дійсно виходить зверху.

Критерії порівняння

Для цього порівняння ми врахували загальні функції безпеки, а також особливості, характерні для торрент, швидкість, підтримку клієнтів тощо.

Ми розглянемо:

 • Безпека / шифрування
 • Швидкість
 • Привіт дружелюбності
 • Програмне забезпечення / Особливості
 • Підтримка
 • Ціна

Підсумок порівняння від голови до голови

Картина

 • Базується в США
 • Немає журналів активності, немає журналів підключень.
 • 256-бітове шифрування AES (спеціальні параметри шифрування)
 • 4096-бітні ключі шифрування (надзвичайно захищені)
 • Необмежена смуга пропускання / передача даних
 • Захист перемикача
 • Служба VPN + Torrent Proxy включена
 • Ніяких додаткових торент-особливостей

Ціни / пропозиції
Щомісячна ціна: 6,95 дол. / М
Найкраща ціна пропозиції: $ 3,33 / місяць (Підписка на 1 рік)

Наші улюблені особливості
Приватний доступ до Інтернету надає більше функцій за нижчу ціну, ніж будь-який інший VPN. Ми любимо їх прихильність до конфіденційності (справжня політика “нульових журналів”), швидкості, зручності в роботі з торетами та відмінним програмним забезпеченням (із спеціальним контролем над силою шифрування та використовуваним алгоритмом).

Кожна підписка на PIA також включає в себе необмежене використання проксі-сервера їхніх нідерландських socks5 (чудово підходить для торрентів).

Картина

 • Базується в США
 • Немає журналів активності, немає журналів підключень.
 • 256-бітове шифрування Blowfish
 • 2048-бітні клавіші (галузевий стандарт)
 • Необмежена смуга пропускання / передача даних
 • Захист перемикача
 • VPN & Послуга проксі-сервера Torrent продається окремо
 • p2p оптимізовані сервери, власні установки торент-проксі

Ціни / пропозиції
Щомісячна ціна: $ 10 / м
Найкраща ціна пропозиції: $ 4,99 / місяць (Підписка на 1 рік)

Наші улюблені особливості
Torguard більш орієнтований на торрент, ніж більшість VPN. Вони пропонують автономну послугу «Torrent Proxy» для швидких, анонімних завантажень торентів. У них також є власне програмне забезпечення для встановлення проксі-сервера, яке автоматично налаштовує ваш улюблений торент-клієнт з правильними налаштуваннями. Вони також мають VP2-сервери, оптимізовані p2p (торрент), та незахищені VPN-сервери, які допомагають пройти через брандмауери, що блокують торент.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету >

Відвідайте Torguard >

Безпека / Вигідність

Приватний доступ до Інтернету

 • Без журналів. Період.
 • 256-розрядні шифрування AES з 4096-бітними ключами
 • Kill-перемикач (системний рівень)
 • Анонімні платежі з біткойнами, подарункові картки
Торгуард

 • Без журналів. Період.
 • 256-бітове шифрування Blowfish з 2048-бітовими клавішами
 • Kill-перемикач (на рівні програми)
 • Анонімні платежі без Bitcoin

І PIA, і Torguard є постачальниками VPN без реєстрації (поки що добре). Вони також приймають анонімний платіж через криптовалюту Bitcoin. Ось на чому подібність закінчується.

PIA використовує 256-бітове шифрування AES (галузевий стандарт) з 4096-бітними ключами для шифрування рукостискання (значно сильніше, ніж галузеві 2048-бітні клавіші). Torguard, з іншого боку, використовує 256-бітове шифрування зі старшим (але все ще дуже надійним) алгоритмом шифрування Blowfish. Вони використовують 2048-бітні клавіші, які є галузевим стандартом, але на мій погляд, сильніші завжди краще.

Приватний доступ до Інтернету також дає вам повний користувальницький контроль над силою шифрування, використовуваним алгоритмом та методом аутентифікації даних (запобігає атакам “людина-в-середині”. Настільний додаток Torguard не дає вам будь-якого користувальницького контролю, окрім того, який тип сервера ви обрали (різні сервери використовують різні шифрування)

Приватні налаштування захисту доступу до Інтернету та шифрування

Розширені налаштування шифрування PIA

На зображенні, наведеному вище, налаштування є надзвичайно захищеним, але використовує AES-128 бітове шифрування замість 256-бітного для більш високих швидкостей (завжди є компроміс, коли мова йде про швидкість проти сили шифрування). Ви можете спробувати різні налаштування, поки не знайдете ідеальну комбінацію для власних потреб. Зазвичай я використовую AES-256 біт, оскільки швидкість не є головним фактором для мене.

Kill Switch

І Torguard, і PIA вбудували перемикач на вбивство у своє програмне забезпечення, хоча кожен реалізував цю функцію по-іншому.

Torguard використовує перемикач на знищення рівня додатків
Це означає, що ви можете вибрати конкретні програми, які будуть вбиті (закриті), якщо випадкове підключення VPN. Вибрати додатки, які ви хочете включити, так само просто, як додати їх до списку в налаштуваннях програмного забезпечення Torguard.

Очевидно, що якщо ви купуєте torguard для торрентів, ви хочете додати свого списку клієнтів-торентів до списку, щоб ваш справжній IP не випадково протікав.

Приватний доступ до Інтернету використовує перемикач на знищення рівня системи
Це означає, що при активації (встановивши прапорець увімкнути перемикач у налаштуваннях програмного забезпечення) PIA повністю припинить всю Інтернет-активність у разі ненавмисного перерваного з’єднання. Єдиний спосіб відновити доступ до Інтернету:

 1. Підключіться до VPN-сервера
 2. Скиньте DCHP, запустивши інструмент усунення несправностей Windows (або це можна зробити вручну).

Не обов’язково ні кращий, ні гірший спосіб переключення. Це зводиться до особистих уподобань.

Анонімні платежі

І PIA, і Torguard дозволяють користувачам здійснювати анонімні платежі. Для створення облікового запису їм потрібна лише мінімальна інформація. Вам потрібна лише адреса електронної пошти та спосіб оплати.

Torguard приймає біткойн-платежі (найпопулярніша криптовалюта в світі).

PIA приймає як біткойн, так і анонімні платежі, здійснюючи електронну торгівлю залишками подарункових карток, які залишились у популярних магазинах (наприклад, Starbucks, Red Lobster, Target, Best-buy тощо). Це геніальне низькотехнологічне рішення, яке дозволяє платити анонімно, не вивчаючи, як купувати, змішувати, зберігати та передавати біткойни.

Дізнайтеся, як оплатити подарункові картки в нашому посібнику про те, як оплатити VPN анонімно.

Переможець: приватний доступ до Інтернету
PIA або зрізала, або вигравала кожен розділ розборів із безпеки. Якщо вам потрібна найкраща безпека (або вам подобаються параметри налаштування PIA), тоді ви обов’язково спершу спробуйте їх. Заощаджуйте понад 50%, купуючи підписку на 1 рік.

Особливості торента

Приватний доступ до Інтернету:

 • Торренти дозволені на всіх серверах
 • Сервер Socks5 включений безкоштовно (Нідерланди)
Торгуард

 • Дозволені торенти на конкретних серверах (не в США, не в Великобританії)
 • Проксі-сервіс Socks5 продається окремо (5 країн)
 • Проксі для автоматичного встановлення програмного забезпечення

Приватний доступ до Інтернету
Однією з найкращих особливостей PIA є той факт, що всі підписки на VPN включають доступ до проксі-сервера SOCKS, що не веде журнал, який не базується в Нідерландах. Вони не сильно рекламують цю функцію, але вона ідеально підходить для торрентінгу, і ви можете легко налаштувати улюблене програмне забезпечення для торенту, щоб приховати вашу IP-адресу за допомогою цього проксі.

Інструкції з установки містяться в наших посібниках щодо:

 • uTorrent
 • Vuze
 • Пониження

Приватний доступ до Інтернету дозволяє торренти на всіх серверах, хоча вони, швидше за все, віддають перевагу обмеженню вашої торрент-активності серверами в таких країнах, як прихильні торенти, як Нідерланди, Канада чи Швейцарія.

Торгуард
Torguard також пропонує проксі-сервіс SOCKS 5, але вони продають його окремо від служби VPN, тому якщо ви хочете проксі та VPN разом, ви дивитесь на $ 80 + / рік на відміну від $ 39,95 за допомогою PIA. Справедливості, їх Torrent Proxy послуга є дуже надійною і дає вам більше варіантів розташування сервера.

У них також є акуратний інструмент інсталятора проксі, який автоматично налаштовує ваше улюблене програмне забезпечення торента (uTorrent, BitTorrent, Vuze, Deluge) з оптимальними налаштуваннями безпеки для безпечного та анонімного використання проксі-сервісу..

Це допоможе вам уникнути головних болів або плутанини вручну, що потрібно використовувати проксі-сервер PIA SOCKS для торрентінгу. (Хоча в нас є посилання, пов’язані вище)

Torguard обмежує торрент-активність на конкретних серверах p2p (як для оптимізації швидкості мережі, так і для уникнення можливих юридичних головних болів).

Переможець: TIE
Якщо ви готові платити за отримання VPN + проксі-сервера, то проксі-сервіс Torguard і авто-інсталятор, безумовно, перевершують єдиний сервер PIA SOCKS5 (з необхідністю встановлення вручну).

Звичайно, PIA – це буквально половина ціни – 39,95 дол. США / рік…

Тест на швидкість: PIA проти Torguard

За останні пару років Torguard і PIA різко розширили свої серверні мережі. Це означає, що більше серверів, а також пропускна здатність доступна для кожного користувача.

Отримати швидкість до 50+ Мбіт / с, безумовно, можливо з обома постачальниками (якщо припустити, що ваше звичайне з’єднання принаймні таке швидке).

Приватний доступ до Інтернету

Тест на швидкість PIA у Нідерландах

Нідерландський сервер (PIA)

Приватний доступ до Інтернету

Канада Server (PIA)

Тести на швидкість торгуарда

Тест на швидкість Torguard Нідерланди

Нідерландський сервер (Torguard)

Torguard Canada Speedtest

Канада-сервер (Torguard)

Як бачите, результати випробувань швидкості досить схожі. PIA отримує незначну перевагу в швидкості завантаження, а Torguard має більш високі швидкості руху за течією. Очевидно, ваші результати залежатимуть від швидкості підключення, відстані сервера, завантаження сервера, часу доби тощо…
Сігналы абмеркавання
Але вони досить близькі, що ми будемо називати це на TIE

Ціноутворення & Політика повернення коштів

І PIA, і Torguard є досить доступними порівняно із середніми галузевими цінами. Кожен також пропонує 7-денна політика повернення грошей.

Приватний доступ до Інтернету – краща загальна цінність.
Лише 39,95 дол. США на рік (це 3,33 дол. США на місяць) Ви отримуєте VPN + проксі-сервіс за ціною менше, ніж лише VPN-послуга для Torguard.

Ціни PIA:

Приватні можливості доступу до Інтернету щодо ціни та плану VPN

Сторінка цін приватного доступу до Інтернету

Ціноутворення Торгуарда
Torguard має окремі ціни на їх VPN & Проксі-сервіс (хоча ви отримуєте знижку на пакет, якщо купуєте обидва).

Сервіс VPN:

 • $ 9,99 / місяць (підписка на 1 місяць)
 • $ 4,99 / місяць (підписка на 1 рік)

Торрент-проксі

 • $ 5,95 / місяць (підписка на 1 місяць)
 • 3,91 дол. США на місяць (підписка на 1 рік)

Порівняння цін Torguard VPN

Цінність VPN Torguard

Висновок

Ясно Приватний доступ до Інтернету – краща ціна але це не означає їх ідеальний вибір для всіх. Ми швидко підведемо підсумки плюсів і мінусів кожного, щоб ви краще зрозуміли, який саме VPN підходить саме вам.

Картина

ПРОС

 • Дешевше (від 3,33 дол. США на місяць)
 • Проксі-сервіс Socks5 включений
 • Відмінне програмне забезпечення
 • Спеціальний контроль над параметрами шифрування
 • Відмінна репутація у спільноті p2p
 • Торренти дозволені на всіх серверах
 • Захист від витоку DNS та IPv6

Картина

ПРОС

 • Дуже великі швидкості
 • Автономний сервіс Torrent Proxy (5 країн)
 • Програмне забезпечення для автоматичного встановлення проксі
 • Торрент оптимізовані сервери
 • Доступний VPN-протокол “Stealth”
 • Захист від витоку DNS та IPv6
КОНС

 • Послуга проксі обмежена 1 місцем
 • Потрібно встановити торент-проксі вручну
 • Менше локацій VPN-сервера, ніж Torguard
КОНС

 • Доведеться платити окремо за VPN & Проксі
 • Торренти дозволені лише на певних серверах
 • Немає контролю над силою / алгоритмом шифрування
 • Torguard VPN коштує дорожче, ніж послуга PIA

Отже, яку VPN вам слід вибрати?

Правда, переважній більшості людей, ймовірно, буде краще з приватним доступом до Інтернету (якщо припустити, що ціна є одним з ваших основних критеріїв вибору. PIA дає вам більше грошей, ніж Torguard, і їх програмне забезпечення, безумовно, на крок попереду. Переважній більшості людей, мабуть, буде краще з приватним доступом до Інтернету…

Ви повинні вибрати Torguard, якщо…

 • Ви хочете отримати найкращий проксі-сервіс для торрентів (Torguard, безумовно, найкращий торент-проксі)
 • Вам не потрібно вручну налаштовувати своє торрент-програмне забезпечення для використання проксі
 • Ви готові заплатити трохи більше за невелике підвищення швидкості VPN
 • Вам не байдуже мати власний контроль над шифруванням VPN

Ви повинні вибрати приватний доступ до Інтернету, якщо…

 • Ви хочете найкращої ціни / вартості
 • Вам потрібна найкраща служба VPN / безпека / програмне забезпечення
 • Вам не потрібно більше ніж одне місце проксі-сервера

Суть: Приватний доступ до Інтернету стане найкращим вибором для більшості користувачів
Я підписуюся на PIA особисто, хоча я можу отримати практично будь-яку службу VPN безкоштовно як рецензент. Їх безпека є рок-сильною, я майже ніколи не відмовлявся від зв’язків, а безкоштовна проксі-послуга SOCKS5 – приємний бонус. Це лише кілька причин, за якими ми назвали PIA найкращим VPN для торрентінгу у 2015 році.

Мені ще потрібно знайти ще одну службу VPN, яка пропонує більше функцій, конфіденційність та продуктивність, ніж PIA за ціною менше 40 доларів на рік. Особливо, якщо мова йде про вимогливі потреби конфіденційності користувачів bittorrent.

Ви можете спробувати PIA практично без ризику (завдяки їх 7-денній гарантії повернення грошей).
Я впевнений, що вам сподобається.
Отримайте приватний доступ до Інтернету »

Додаткові посилання / ресурси

Ось ще кілька статей, які можуть вам бути корисними:

Відгуки VPN
Торгуард
Приватний доступ до Інтернету
Проксі.ш
IPVanish
ibVPN
Інструкції з налаштування проксі для
uTorrent
Vuze
Пониження
QBittorrent
Посібники / Рейтинг
Повністю анонімні торренти в 3 кроки
HTTP vs SOCKS Proxy (для торрентів)
Найкращі VPN-сервіси для торрентінгу
Як оплатити VPN анонімно
Як зашифрувати торренти
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me