Prywatny dostęp do Internetu vs. Hidemyass

Prywatny dostęp do Internetu i HideMyAss Pro VPN to dwie najpopularniejsze usługi VPN na świecie, ale z bardzo różnych powodów. Chociaż oba są doskonałymi usługami, jedna z nich naprawdę wyróżnia się, jeśli chodzi o potrzeby użytkowników Bittorrent.

Przeczytaj nasze pełne porównanie VPN poniżej, aby zobaczyć, który z tych ciężkich graczy wychodzi na górę (wskazówka: nawet nie jest tak blisko).

Profile spółek & Podsumowanie funkcji

Najpierw rzućmy okiem na specyfikacje i funkcje każdej sieci VPN, abyśmy mogli lepiej zrozumieć, z czym współpracujemy.

Prywatny dostęp do Internetu

Obrazek

funkcje
Z siedzibą w USA
Brak dzienników aktywności
Brak metadanych (dzienniki połączeń)
Serwery w 24 krajach
W pobliżu
cennik
1 miesiąc – 6,95 USD
Najlepsza oferta: 1 rok za 3,33 USD / m

Wszystkie funkcje & cennik

HideMyAss

Obrazek

funkcje
Z siedzibą w Wielkiej Brytanii
Brak dzienników aktywności
Loguje metadane (dzienniki połączeń) przez 6 miesięcy
Serwery w 221 krajach (większość VPN)

cennik
1 miesiąc – 11,52 USD
Najlepsza oferta: 1 rok za 6,55 USD / m

Wszystkie funkcje & cennik

Wybór VPN (najważniejsze czynniki)

Wszystkie usługi VPN zapewniają szyfrowanie i mogą ukryć twój adres IP. Tam kończą się podobieństwa. Istnieje kilka czynników, które określają, jak dobrze VPN będzie działać w przypadku anonimowego torrentowania. Oto nasza lista najważniejszych rzeczy do rozważenia przy wyborze VPN:

Najważniejsze funkcje VPN (do torrentowania)

 1. Zasady rejestrowania – Czy VPN prowadzi dzienniki? Jak długo? Jakie informacje śledzą?
 2. Prędkość – oczywiście większa prędkość jest lepsza
 3. Torrent życzliwość – Czy VPN naprawdę wita użytkowników bittorrentów, czy anuluje konta z powodu aktywności torrentów?
 4. Bezpieczeństwo – Siła szyfrowania jest ważna. Czy VPN zawiera także przełącznik „zabicia” & prywatne serwery DNS
 5. Inne przydatne funkcje – Serwery proxy SOCKS5, niestandardowo skonfigurowani klienci torrent, serwery zoptymalizowane pod kątem p2p itp…

Porównamy Hidemyass i prywatny dostęp do Internetu według wszystkich tych kryteriów, po jednym na raz. Zróbmy to.

Polityka prywatności / rejestrowania

Tutaj sprawdzimy, jakie informacje (jeśli istnieją) każda sieć VPN rejestruje Twoją aktywność, historię połączeń i pobrane pliki.

Prywatny dostęp do Internetu

PIA ma siedzibę w USA, gdzie przepisy dotyczące zatrzymywania danych nie mają zastosowania do dostawców VPN.

Zasady rejestrowania: Private Internet Access stwierdza, że ​​nie prowadzi żadnych dzienników aktywności, nie monitoruje ani nie rejestruje historii sesji ani metadanych. Oznacza to, że nie rejestrują historii adresów IP, historii połączeń ani ilości przesyłanych danych. Są prawdziwym VPNem niezalogowanym.

Hidemyass

Hidemyass ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i podlega brytyjskim przepisom dotyczącym zatrzymywania danych (które mają zastosowanie do VPN).

Zasady rejestrowania: Hidemyass potwierdził, że chociaż nie monitorują bezpośrednio Twojej aktywności VPN, przechowują dzienniki połączeń przez 2-3 miesiące. Te dzienniki obejmują historię adresów IP i ilość przesłanych danych. W rezultacie są w stanie przesyłać powiadomienia DMCA i wiadomo, że to robią.

Analiza:
PIA jest prawdziwym dostawcą VPN bez logowania. Jest to optymalny poziom prywatności dla użytkowników bittorrent i jest to coś, czego Hidemyass po prostu nie może dopasować, ponieważ są one wymagane przez brytyjskie przepisy dotyczące przechowywania danych do rejestrowania metadanych historii sesji swoich klientów. PIA tutaj wygrywa.

ZWYCIĘZCA: Prywatny dostęp do Internetu

Odwiedź stronę

Bezpieczeństwo

Spójrzmy na siłę szyfrowania, wycieki IP i dodatkowe funkcje bezpieczeństwa…

Prywatny dostęp do Internetu

Szyfrowanie tunelu: do 256-bit AES (standard branżowy)
Szyfrowanie uzgadniania: 4096-bitowe klucze (doskonałe)
Niestandardowe ustawienia szyfrowania: tak

Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa:

 • Ochrona przed wyciekiem IPv6
 • Ochrona przed wyciekiem DNS
 • VPN Kill-Switch (zapobiega wyciekom adresów IP w przypadku awarii VPN)

Hidemyass

Szyfrowanie tunelu: do 256-bit AES (standard branżowy)
Szyfrowanie uzgadniania: 2048-bitowe klucze (dobre)
Niestandardowe ustawienia szyfrowania: Nie

Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa:

 • Bezpieczne powiązanie IP (kill-switch)

Analiza:
Prywatny dostęp do Internetu również wygrywa w tej rundzie. To oprogramowanie ma wbudowaną ochronę przed 3 najczęstszymi przeciekami IP. Możesz wybrać, które chcesz włączyć w menu ustawień zaawansowanych ich oprogramowania. Ochrona przed wyciekiem DNS jest szczególnie przydatna, ponieważ zapewnia, że ​​serwery DNS Twojego dostawcy Internetu nigdy nie będą używane (jeśli nie zablokujesz wycieków DNS, Twój dostawca usług internetowych może nadal monitorować Twoją historię online).

Ponadto PIA ma jedne z najlepszych szyfrowań w branży (i jest w pełni konfigurowalne w zaawansowanych ustawieniach szyfrowania oprogramowania komputerowego PIA). Pozwala to dostroić idealne połączenie bezpieczeństwa z prędkością (w zależności od potrzeb) lub po prostu zastosować zalecane ustawienia.
Prywatny dostęp do Internetu wyróżnia HMA w prawie każdej funkcji bezpieczeństwa.

ZWYCIĘZCA: Prywatny dostęp do Internetu

Odwiedź stronę

Torrent / p2p Friendlyness

Wiele sieci VPN twierdzi, że zezwala na torrenty, tylko w celu późniejszego anulowania lub zawieszenia kont z powodu aktywności torrentów. Niektóre sieci VPN są budowane od podstaw, aby były bardziej przyjazne dla torrentów niż inne.

Prywatny dostęp do Internetu

Prywatny dostęp do Internetu jest jednym z najbardziej przyjaznych dla torrentów dostawców VPN, które przetestowaliśmy. Nie ograniczają aktywności torrentów do określonych serwerów (choć prawdopodobnie wolałbyś trzymać się serwerów spoza USA / Wielkiej Brytanii).

Podobnie jak wszystkie renomowane sieci VPN, PIA nie obsługuje nielegalnych pobrań ani nie zachęca do nich (my też nie). Jednak bez względu na to, co pobierasz, nie są w stanie powiązać żadnej aktywności online z określonymi kontami lub użytkownikami.

Ponieważ nie monitorują ani nie rejestrują historii połączeń ani aktywności VPN, nie można prześledzić pobrań torrentów na określone konto VPN. (i może być dziesiątki lub setki użytkowników współużytkujących ten sam serwer VPN).

Hidemyass

Hidemyass nie blokuje dostępu torrentów / p2p do swojej sieci. W ich Warunkach korzystania z usługi podano, że anulują konta z powodu nielegalnej działalności.

Wątek ten pozwoli ci lepiej zrozumieć ich politykę dotyczącą torrentów w praktyce.

Ważna uwaga: HMA ma możliwość śledzenia pobierania torrentów na określone konta, ponieważ przechowują dzienniki połączeń dla każdego konta. Oznacza to, że mogą (i robią) zawieszać / anulować konta, jeśli zdecydujesz się pobrać pliki niezgodne z prawem.

Prędkość (PIA vs. HMA Speedtest)

Torrentowanie jest zajęciem o dużej przepustowości, a większa prędkość jest zawsze lepsza, prawda? Zobaczmy, która sieć VPN pozwoli Ci wykorzystać najwyższy procent twojego szybkiego połączenia.

Prywatny dostęp do Internetu

Test prędkości PIA USA

Kalifornia, USA

Prywatny test dostępu do Internetu w Kanadzie

Toronto Kanada

Test prędkości serwera prywatnego dostępu do Internetu w Holandii

Amsterdam, Holandia (popularny dla p2p)

Hidemyass

Test prędkości Hidemyass NYC

Nowy Jork, USA

Test prędkości Hidemyass Chicago

Chicago, USA

Obrazek

Toronto Kanada

Analiza Speedtest:
Prywatny dostęp do Internetu wygrywa tutaj z dużą przewagą. Szczególnie imponująca jest różnica w przepustowości łącza. PIA udało się uzyskać ponad 80% naszego połączenia 50 Mb / s na wszystkich 3 testowanych serwerach. (W celach informacyjnych potrzebujesz tylko 5-7 Mb / s, aby przesyłać strumieniowo film w jakości HD).

Jeśli weźmiesz pod uwagę, że PIA kosztuje około połowę ceny HMA, jest to łatwy wybór, jeśli szybkość jest Twoim najważniejszym czynnikiem. Warto również spojrzeć na IPVanish (który jest najszybszym VPNem bez logowania, który przetestowaliśmy). Zrobiliśmy pełne porównanie IPVanish vs PIA.

ZWYCIĘZCA: Prywatny dostęp do Internetu

Odwiedź stronę

Przydatne dodatkowe usługi dla torrentów

Większość sieci VPN oferuje po prostu usługę VPN, ale niektóre z bardziej ukierunkowanych na torrent VPN zawierają dodatkowe funkcje, które uwielbiają użytkownicy bittorrent. Na przykład: Torguard zawiera instalator automatycznego proxy, który natychmiast skonfiguruje twoje ulubione oprogramowanie torrent do korzystania z ich usługi proxy torrent. BTguard ma niestandardowe wersje uTorrenta i zalewu z już skonfigurowanymi ustawieniami proxy.

Więc co te dwie potęgi VPN mają do zaoferowania?

Prywatny dostęp do Internetu

Prywatny dostęp do InternetuJest jedną z niewielu sieci VPN, które obejmują bezpłatną usługę proxy skarpet do każdego pakietu VPN.

Anonimowe usługi proxy są popularne wśród użytkowników bittorrent, ponieważ działają z każdym większym klientem torrent, są zwykle szybsze niż VPN i ogólnie kosztują mniej. Wady proxy nie są szyfrowane (VPN oferuje bardzo silne szyfrowanie).

Jednak dzięki PIA możesz uzyskaj to, co najlepsze z obu światów i jednocześnie używaj VPN + Proxy, ponieważ umożliwiają 5 jednoczesnych połączeń z jednego konta. Oznacza to, że Twój adres IP torrenta będzie adresem IP serwera proxy, adres przeglądarki internetowej będzie adresem IP sieci VPN i żaden z nich nie będzie zgodny z Twoim prawdziwym adresem IP. Innymi słowy, będziesz wyjątkowo anonimowy.

Mamy nawet instrukcje instalacji krok po kroku pokazujące, jak to zrobić we wszystkich swoich ulubionych programach do torrentów.

Pełnomocnik & Przewodniki konfiguracji VPN:

 • uTorrent
 • Vuze
 • Potop
 • QBittorrent
 • Flud (dla Androida)

cennik

Chociaż uważam, że cena powinna mieć niski priorytet, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prywatność, nie jest tajemnicą, że ludzie wolą dobrą ofertę za niską cenę. Ceny VPN wahają się od około 3 USD / miesiąc do 20 USD / m i więcej. Dobra wiadomość jest taka, że ​​cena nie zawsze oznacza jakość, a niektóre z najlepszych testowanych sieci VPN są również najbardziej przystępne cenowo.

Oto jak prywatny dostęp do Internetu wypada w porównaniu z Hidemyass, jeśli chodzi o cenę:

Prywatny dostęp do Internetu

cennik

 • 1 miesiąc – 6,95 USD
 • 6 miesięcy – 35,95 USD
 • 1 rok – 39,95 USD (3,33 USD / miesiąc)

Hidemyass

cennik

 • 1 miesiąc – 11,52 USD / miesiąc
 • 6 miesięcy – 8,33 USD / miesiąc
 • 1 rok – 6,55 USD / miesiąc

Bez względu na wybraną długość subskrypcji dla obu PIA & HMA, funkcje są takie same, niezależnie od czasu trwania. Oczywiście otrzymasz znaczną zniżkę na obie usługi, jeśli wybierzesz opcję subskrypcji na 12 miesięcy. Jeśli martwisz się wyrzutami sumienia kupujących, pociesz się. Obie sieci VPN oferują gwarancję 100% zwrotu pieniędzy.

Prywatny dostęp do Internetu objęty jest 7-dniową zasadą zwrotu pieniędzy i Hidemyass ma 30-dniową zasadę zwrotu pieniędzy (o ile nie naruszasz ich warunków ani nie przesyłasz więcej niż 10 GB danych).

Oto zrzuty ekranu z dokładnych cen poszczególnych VPN:

Strona z cennikiem prywatnego dostępu do Internetu

Plany i ceny prywatnego dostępu do Internetu

Hidemyass oferuje swoje usługi VPN w dokładnie takiej samej długości subskrypcji jak PIA (1 miesiąc, 6 miesięcy i 12 miesięcy). Niestety pobierają prawie dwukrotność ceny PIA za każdy okres subskrypcji.

Ceny Hidemyass VPN

Ceny / plany dla Hidemyass

Wniosek: Zwycięzcą jest…

Ten pojedynek nie był nawet bliski. Według moich obliczeń, Prywatny dostęp do Internetu wygrał każdą rundę.

Nie oznacza to, że Hidemyass to zły VPN. W rzeczywistości robią wiele rzeczy bardzo dobrze (ich oprogramowanie jest dobre i są jedną z niewielu sieci VPN z obsługą telefoniczną na żywo). W rzeczywistości Hidemyass nie jest zaprojektowany dla potrzeb użytkowników bittorrentów, podczas gdy PIA należy do najbardziej przyjaznych dla torrentów sieci VPN na świecie.

Nic dziwnego, że prywatny dostęp do Internetu został nazwany naszą najlepszą siecią VPN do torrentowania (2014/2015)

Oto podsumowanie pojedynków jeden na jednego:

Prywatny dostęp do Internetu vs. Hidemyass (Podsumowanie)

Funkcja
Zwycięzca
Detale
Prywatność / logiPIAPIA zachowuje zerowe dzienniki lub metadane. HMA prowadzi dzienniki.
BezpieczeństwoPIAPIA ma regulowaną siłę szyfrowania do 256 bitów AES z 4096 bitowymi kluczami
Przyjazny dla torrentówPIAPIA jest znacznie bardziej przyjazny dla torrentów niż HMA i nie może identyfikować indywidualnych kont
PrędkośćPIAW naszych testach PIA przewyższyła Hidemyass pod względem szybkości
DodatkiPIAHolandia SOCKS proxy dołączony do VPN, działa świetnie na torrenty
cennikPIAPIA kosztuje zaledwie 3,33 USD miesięcznie (bez ograniczeń) w porównaniu do 6,55 USD dla HMA. (Szczegóły oferty poniżej)

Analiza

Prywatny dostęp do Internetu absolutnie zniszczył Hidemyass, jeśli chodzi o spełnienie wysokich wymagań prywatności często bittorrentów. Z całego serca zalecamy, aby PIA to doskonała, wszechstronna sieć VPN, zarówno do ogólnego użytku, jak i do pobierania torrentów.
Skorzystaj z 7-dniowej polityki zwrotu pieniędzy PIA, jeśli chcesz wypróbować ich usługę bez ryzyka. PIA jest zdecydowanie najpopularniejszą usługą VPN wśród odwiedzających tę stronę, a także jedną z najbardziej przystępnych cenowo.Użyj poniższego linku, aby uzyskać PIA za 3,33 USD / miesiąc

Najlepsza oferta

Uzyskaj PIA za 3,33 USD / miesiąc »

Inne przydatne informacje

Mamy mnóstwo innych artykułów na tej stronie, które pomogą Ci wybrać idealną VPN torrent, a kiedy to zrobisz, mamy „poradniki” pokazujące dokładnie, jak skonfigurować ulubionego klienta torrent, aby idealnie współpracował z Twoim VPN lub usługa proxy.

Oto niektóre z naszych najpopularniejszych artykułów:

Przewodniki

uTorrent (przewodnik konfiguracji VPN / proxy)
Vuze (przewodnik konfiguracji VPN / proxy)
Potop (przewodnik konfiguracji VPN / proxy)
QBittorrent (konfiguracja VPN / proxy)

SOCKS vs. proxy HTTP
Zrozumienie dzienników VPN
Które sieci VPN nie przechowują dzienników?

Opinie

Przegląd prywatnego dostępu do Internetu
Recenzja IPVanish
Recenzja Torguard
Recenzja BTGuard
Recenzja Proxy.sh

Porównania

PIA vs. IPVanish
PIA vs. Torguard
PIA vs. Proxy.sh
PIA vs. BTGuard
Torguard vs. BTGuard (proxy)

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me