Przegląd IPVanish VPN (marzec 2018 r.)

IPvanish VPN jest jedną z najpopularniejszych usług VPN na świecie, szczególnie w przypadku pobierania torrentów. Są powszechnie uznawane za jedną z najszybszych usług VPN na świecie (być może najszybszą).

Co ważniejsze, nie przechowuj dzienników aktywności VPN ich klientów (na świecie jest tylko kilka VPN bez logowania). Ich ‘Polityka braku dzienników ” oznacza, że ​​praktycznie niemożliwe jest prześledzenie aktywności torrentów na określonym koncie. (Wysoce anonimowy)

IPvanish jest świetny dla torrentów. Ich spółka macierzysta (Highwinds) była jednym z pierwszych pionierów technologii UseNet i ma dzielenie się plikami we krwi. Powinny one znajdować się na krótkiej liście VPN. Aktualizacja: W 2017 roku IPVanish został przejęty przez Stackpath, który jest również właścicielem niezwykle popularnej usługi Mac VPN, Cloak. Jakość usług jest nadal wysoka, co powinno pobudzić jeszcze więcej innowacji produktowych w przyszłości.

IPVanish ma 7-dniową zasadę 100% zwrotu pieniędzy, która pozwala wypróbować ich usługę bez ryzyka przez cały tydzień (możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony).

Najlepsza oferta: W momencie pisania tego postu IPVanish oferuje 46% zniżki przy zakupie rocznej usługi VPN.

Profil IPVanish

Profil firmy IPVanish

Z siedzibą w USA
Znany z dużych prędkości
Przyjazny dla torrentów
W pobliżu
Normalna cena: 10 USD / miesiąc
Najlepsza oferta: 6,49 USD / miesiąc (Uzyskaj ofertę)

Recenzja IPvanish: Funkcje

IPVanish ma doskonałe specyfikacje. Oto kilka kluczowych funkcji
W pobliżu

 • Brak dzienników VPN (Jest to rzadkie i bardzo dobre dla anonimowych torrentów)
 • Niezwykle szybkie prędkości: Sieć danych poziomu 1 (najszybsza)
 • 256-bitowe szyfrowanie (Ta sama siła, co wojsko USA)
 • Sieć globalna: Ponad 230 serwerów w ponad 69 krajach
 • Niestandardowe oprogramowanie VPN: (1-kliknięcie połączenia VPN dla komputerów Mac / Windows / iPhone)
 • W zestawie bezpłatna zapora NAT!
 • nieograniczona przepustowość (bez limitów miesięcznych)
 • Tak niski jak 6,49 USD / miesiąc!

IPvanish VPN ma wiele serwerów i adresów IP do wyboru i chroni twoją prywatność
Jeśli jesteś typem osoby, która pragnie opcji i anonimowości, IPVanish oferuje tę ofertę. Twoje IP może pochodzić z dowolnego z ponad 70 krajów i około 20 różnych stanów w samych Stanach Zjednoczonych. Nie przechowują również dzienników VPN, więc nie śledzą, nie rejestrują ani nie monitorują twojego użycia.

IPVanish ma doskonałe wsparcie techniczne:
Kiedy po raz pierwszy zarejestrowałem się w IPVanish, miałem problemy techniczne całkowicie niezwiązane z ich oprogramowaniem (uszkodzona instalacja systemu Windows), a wsparcie techniczne było pomocne do momentu całkowitego rozwiązania problemu. Czas odpowiedzi na pytania techniczne zawsze był dla mnie krótszy niż 24 godziny, co jest znacznie lepsze niż wiele usług VPN, które wypróbowałem.

Od tego czasu dodali obsługę czatu na żywo przez całą dobę, więc jeśli masz jakieś problemy techniczne z IPvanish, można je szybko i łatwo rozwiązać.

IPVanish VPN jest szybki. W rzeczywistości jest to najszybszy, który przetestowaliśmy!
Kiedy łączysz się z IPvanish, rzadko widzisz obciążenia serwera przekraczające 20% w Stanach Zjednoczonych. Większość dostawców VPN dzierżawi swoje połączenia danych, ale IPVanish jest ich właścicielem międzynarodowa światłowodowa sieć danych co oznacza, że ​​uzyskujesz przepustowość najwyższego poziomu przy najwyższych prędkościach! Ucz się więcej!

Recenzja IPVanish: Oprogramowanie

Oprogramowanie IPVanish jest bezproblemowe, ale po prostu działa. Cały czas.
Inne sieci VPN pokazują fałszywe połączenia lub niewyjaśnione rozłączenia. Nie mieliśmy takich problemów z IPVanish. Ich oprogramowanie pozwala szybko i łatwo wybierać spośród 4 protokołów VPN i około 100 lokalizacji serwerów.

Jak widać po prawej, wszystko, co musisz zrobić, aby połączyć się z IPVanish, to:

 1. Wybierz serwer
 2. Wybierz protokół VPN
 3. Kliknij Połącz

Oprogramowanie IPVanish jest naprawdę łatwe w użyciu, a najlepsze jest to, że nie musisz nawet ręcznie konfigurować innych protokołów VPN, musisz jedynie skonfigurować OpenVPN, a inne opcje działają automatycznie z poziomu oprogramowania.

IPvanish zapewnia również czas pingowania serwera dla każdego serwera na liście, co pomaga wybrać najszybszą dostępną opcję.

Lista serwerów VPN jest posortowana według kraju a następnie według miasta w tym kraju, dzięki czemu znalezienie wybranego serwera jest bardzo proste.

IPVanish oferuje niezłą równowagę funkcji i prostoty, które będą wystarczające dla większości użytkowników, teraz spójrzmy na szybkość:

Obrazek

Recenzja IPVanish: Test prędkości

IPvanish oferuje prędkości serwerów Gigabit + w ponad 100 lokalizacjach na całym świecie, czego dowodzi grafika po prawej stronie. IPVanish zapewnia jeszcze szybsze prędkości na niektórych serwerach zagranicznych niż serwery w USA (prawdopodobnie ze względu na mniejsze obciążenie serwerów w tych krajach).

IPVanish jest jednym z niewielu dostawców VPN na świecie z własną siecią danych Tier-1. Wynika to z faktu, że ich spółka macierzysta (Highwinds) jest głównym globalnym dostawcą CDN (Content Delivery Network).

Ze względu na tę zaletę sieci, IPVanish może zaoferować wyższe prędkości i mniejsze opóźnienia, niż prawie jakikolwiek inny dostawca VPN.

Związane z: Testowaliśmy najszybsze sieci VPN pod kątem torrentowania

Jeśli szybkość jest najważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o VPN, to IPVanish jest najlepszą opcją. (A ich 7-dniowa polityka zwrotów pozwala wypróbować serwer przy minimalnym ryzyku).

Konkluzja: IPVanish to najszybsza usługa VPN, którą przetestowaliśmy!

Sprawdź najnowsze ceny i oferty »

Test prędkości z Montrealu w Kanadzie

IPVanish Server Montreal, Kanada

Test prędkości IPVanish z Arizony, USA

Arizona, USA

Test prędkości IPVanish z serwera VPN w Londynie w Wielkiej Brytanii

Londyn, Wielka Brytania

IPVanish Bezpieczeństwo i prywatność

IPVanish naprawdę stał się "klient pierwszy" Dostawca VPN. Przeprowadziłem kilka rozmów z pracownikami IPVanish i jasne jest, że ich celem nr 1 jest zaspokojenie potrzeb ich klientów w najlepszej możliwej cenie.

Zasady rejestrowania IPVanish
Zapytałeś, a IPVanish odpowiedział. IPVanish nigdy nie przechowywał dzienników użytkowania ani monitorowanych witryn odwiedzanych, ale od kwietnia 2014 r, IPVanish nie jest teraz usługą VPN dla logów. Nie przechowują nawet dzienników połączeń (czas połączenia i wejście / wyjście adresu IP + przesyłane dane).

Przeciętny użytkownik Internetu staje się coraz bardziej świadomy bezpieczeństwa, a po ujawnieniu nadużyć NSA w ciągu ostatniej dekady anonimowość stanowi poważny problem wśród konsumentów poszukujących VPN. Teraz, gdy IPVanish nie prowadzi żadnych dzienników, ich klienci mogą być pewni, że ich prywatność i anonimowość jest gwarantowana.

IPVanish Bezpieczeństwo i szyfrowanie
IPVanish oferuje wszystkie główne protokoły VPN (PPTP, IPSEC / L2TP i OpenVPN). OpenVPN jest standardowym protokołem VPN (nawet stosowanym przez wojsko i rząd USA), a IPVanish wykorzystuje algorytm szyfrowania AES w połączeniu z OpenVPN dla maksymalnego bezpieczeństwa. Rozważana jest ich siła szyfrowania 128-bitowego niezniszczalny według dzisiejszych standardów komputerowych.

IPVanish NAT Firewall wliczony w cenę!
IPVanish jest jednym z niewielu dostawców VPN, którzy zapewniają swoim klientom zaporę NAT. Jest to środek bezpieczeństwa, który filtruje cały ruch przychodzący przez połączenie VPN. Filtruje wszelkie niepotrzebne pakiety danych, zapewniając, że haker nie może dotrzeć do twojego komputera przez tunel VPN IPVanish. Ta funkcja sama w sobie naprawdę wyróżnia IPVanish spośród tłumu.

Ochrona przed wyciekiem DNS i jakość połączenia
W naszych testach przy użyciu dnsleaktest.com nie wykryliśmy wycieków dns z IPVanish Podczas naszego okresu testowego nie zaobserwowaliśmy również przypadkowych rozłączeń ani przerwanych połączeń. Jest to świadectwem jakości i wiedzy zespołu technicznego IPVanish oraz ich implementacji VPN. Nadal zalecamy używanie oprogramowania innej firmy do ochrony przed spadkiem połączenia VPN w mało prawdopodobnym przypadku rozłączenia.

IPVanish for Torrenting

Jeśli znalazłeś tę stronę, istnieje duża szansa, że ​​anonimowe torrenty są dla Ciebie priorytetem i częściowo z tego powodu szukasz wysokiej jakości dostawcy VPN. Dobra wiadomość jest taka IPVanish jest świetny dla Torrentów! Jeśli próbujesz znaleźć najlepszą VPN dla torrentów, istnieją 4 główne funkcje, które powinna mieć twoja VPN:

 1. Brak dzienników
 2. Torrenty specjalnie dozwolone
 3. Szybkie prędkości
 4. Socks5 Proxy

IPvanish ma wszystkie 4 z tych funkcji. Zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi IPVanish, aby szybko potwierdzić ich zasady dotyczące p2p i zasady rejestrowania, a także zapoznaj się z naszymi testami prędkości IPVanish powyżej, aby dowiedzieć się, jaka jest szybkość ich sieci.

W rzeczywistości uzyskaliśmy ponad 100% naszej przydzielonej przepustowości od naszego usługodawcy internetowego (tunel VPN przeszkadzał w ograniczaniu przepustowości przez naszego usługodawcę kablowego). Mieliśmy okazję porozmawiać z przedstawicielem IPVanish, a on powiedział nam, że IPVanish jest zdolny do jeszcze szybszych połączeń, a wielu użytkowników zgłosiło prędkości w zakresie 50-100 Mb / s za pomocą IPVanish.

Wielu użytkowników nie wie o tym, ale IPVanish ma we krwi udostępnianie plików. Spółka macierzysta IPVanish (Highwinds Network Group) jest właścicielem jednej z największych sieci dostarczania treści (CDN) i szkieletu danych na świecie (stąd duże prędkości). Założyciel IPVanish był także pionierem technologii UseNet / NewsGroup i nadal zapewnia sieć dla dużej części ruchu Usenet online.

IPVanish dba o bezpieczeństwo / prywatność swoich klientów
Tam, gdzie inne sieci VPN przesunęły się w celu ograniczenia prywatności użytkowników, IPVanish w rzeczywistości rozszerza swobody przyznane ich użytkownikom. IPVanish niedawno zmienił swoje zasady rejestrowania, aby zachować żadnych dzienników i mają inne funkcje prywatności / bezpieczeństwa w pracach nad przyszłą wersją oprogramowania.
Odwiedź IPVanish

IPVanish obejmuje serwer proxy Socks5 (zero-log)

W październiku 2016 r. IPVanish ogłosił, że będzie teraz obejmował nieograniczoną usługę proxy SOCKS5 ze wszystkimi subskrypcjami VPN, a użytkownicy plików byli zadowoleni. Proxy proxy z zerowym logowaniem jest jedną z najbardziej pożądanych funkcji dla entuzjastów torrentów, a popularność IPVanish eksplodowała po dodaniu tej funkcji.

Serwer proxy IPVanish to szybki klaster w Holandii. Nie przechowuje dzienników i umożliwia torrentowanie.

SOCKS proxy dla torrentów (korzyści)

 • Szybszy niż VPN (bez szyfrowania). Nadal ukrywa twój adres IP torrenta
 • Podwójna ochrona (Uruchom proxy w sieci VPN dla 2 przełączników IP)
 • Oddzielna IP przeglądarki i torrenta. Klient Torrent korzysta z proxy IP, przeglądarka korzysta z VPN VPN
 • Kieruj ruchem torrentów osobno. Tylko torrenty będą korzystać z tunelu proxy SOCKS

Jak korzystać z proxy IPVanish do torrentów

Oto przewodnik szybkiego uruchamiania ukryj swoje torrenty za pomocą Socks5 Proxy IPVanish.

Krok # 1: Zarejestruj się w IPVanish (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś)

Zarejestruj się w IPVanish.

Krok # 2: Uzyskaj login / hasło do SOCKS

Po zarejestrowaniu się w IPVanish zostanie wyświetlony link umożliwiający wybranie nazwy użytkownika / hasła VPN. Jednak ze względów bezpieczeństwa IPVanish nie używa tych samych danych logowania do serwera proxy. Wygenerowałeś swój login / hasło do proxy w panelu konta IPVanish.

1. Przejdź do IPVanish.com i zaloguj się na swoje konto
2. W panelu konta kliknij kartę „SOCKS5 Proxy”
3. Zobaczysz swoją nazwę użytkownika / hasło proxy. Możesz także kliknąć przycisk „Resetuj”, aby wygenerować nowy login.

Panel konta IPVanish Skarpety Hasło proxy

Uzyskaj nazwę użytkownika / hasło proxy IPVanish w panelu konta IPVanish

4. Pozostaw tę kartę otwartą, aby móc łatwo skopiować nazwę użytkownika / hasło / nazwę hosta w następnym kroku.

Oto informacje potrzebne do skonfigurowania proxy w kliencie torrent:

 • Nazwa użytkownika Hasło (otrzymane z poziomu panelu konta)
 • Nazwa hosta: ams.socks.ipvanish.com
 • Port: 1080(Ważne)

Konfiguracja Utorrent

Aby zmienić ustawienia proxy uTorrent, przejdź do: Menu > Opcje > Preferencje > Połączenie

Powinieneś mieć ustawienia zgodne z poniższymi. Jeśli ręcznie przekierujesz port przez router (zamiast UPnP), określ ten port i usuń zaznaczenie opcji „Losuj port przy każdym uruchomieniu”. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych ustawień i innych opcji konfiguracji (takich jak dodawanie szyfrowania), zobacz nasz Anonimowy przewodnik Utorrent.

Ustawienia uTorrent dla serwera proxy IPVanish SOCKS

Ustawienia uTorrent dla serwera proxy IPVanish SOCKS

Konfiguracja Vuze

Otwórz menu opcji Vuze pod adresem Menu > Przybory > Opcje

1. Przejdź do zakładki „Tryb” i upewnij się, że Vuze jest w trybie użytkownika „Zaawansowanym”.
2. Przejdź do zakładki „Połączenie”. Naciśnij trójkąt, aby przełączyć się w lewo, aby wyświetlić menu rozwijane
3. Kliknij kartę „Proxy”
4. Dopasuj ustawienia do poniższego obrazu (wprowadź nazwę użytkownika / hasło proxy)

Ustawienia proxy IPVanish dla Vuze

Kiedy jesteś nieczynny, uruchom ponownie Vuze. Następnie wróć do ustawień serwera proxy i kliknij przycisk „Testuj skarpety”, aby sprawdzić, czy konfiguracja działa. Następnie zawsze warto ponownie sprawdzić konfigurację za pomocą narzędzia „Sprawdź torrent IP”.

Zobacz nasz kompletny przewodnik: Jak korzystać z Vuze anonimowo

Ceny i rabaty dla IPVanish

IPVanish nie ogranicza ani nie wstrzymuje żadnych funkcji z różnych planów VPN, zamiast tego oferuje jeden plan VPN ze wszystkimi funkcjami i nieograniczona przepustowość w ich błyskawicznej sieci. Plan IPVanish VPN jest dostępny w 3 różnych długościach subskrypcji: 1 miesiąc, 3 miesiące, 1 rok.

Ceny IPVanish:
1 miesiąc – 10 USD / miesiąc
3 miesiące – 8,99 USD / miesiąc
12 miesięcy – 6,49 USD / miesiąc

Uważamy, że IPVanish jest doskonałą wartością. Są to najwyższej klasy usługi VPN o średnich cenach. Mają także 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc możesz wypróbować ich usługę za darmo i anulować bezpłatnie, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony.

Rabaty IPVanish i kody kuponów: Zaoszczędź 46%, kupując plan roczny *
* Oszczędności w stosunku do miesięcznej ceny 10 USD

Przegląd IPVanish VPN: Podsumowanie

Jeśli przeczytałeś całą recenzję do tego momentu (jest ok, jeśli nie zrobiłeś tego), będzie oczywiste, że jesteśmy pod wrażeniem usługi VPN IPVanish. IPVanish jest własnością ogromnej korporacji dysponującej ogromnymi zasobami finansowymi i infrastrukturą szerokopasmową. W rezultacie dysponują pieniędzmi, motywacją i wiedzą fachową, aby zapewnić jak najlepszą obsługę.

Nasze ulubione funkcje:

 • Super High Speeds, szybka sieć
 • Brak dzienników. Całkowicie anonimowy
 • Doskonałe wsparcie klienta / technologii
 • Firma z siedzibą w USA (prawnie zobowiązana do zachowania gwarancji prywatności)
 • Mnóstwo serwerów / lokalizacji
 • Bez wycieków DNS, bez przypadkowych przerwanych połączeń
 • Bardzo rozsądna cena
 • Kill-Switch (Dodano lato, 2016)
 • Zawiera SOCKS5 Proxy (dodano październik 2016)

Chcielibyśmy, aby IPVanish miał:
W poprzednich wersjach tej recenzji mieliśmy listę życzeń zawierającą 3 rzeczy, które chcielibyśmy, aby IPVanish dodał:

 • Funkcja bezpieczeństwa Kill-switch
 • SOCKS5 Proxy (świetny do szybszych torrentów)
 • Funkcja „Ulubione serwery” w oprogramowaniu

W pobliżu
AKTUALIZACJA … IPVanish słuchał! Od jesieni 2016 r. Każda z tych funkcji została dodana do i tak doskonałej usługi IPVanish. Zmieniono także liczbę jednocześnie chronionych urządzeń na 5 (z 2).

Wyniki wydajności IPVanish

Funkcje: 10/10
Wsparcie: 10/10
Szybkość i wydajność: 10/10
Cena i opcje płatności: 9/10
Ogólny wynik: 95% (A +)
Odwiedź IPVanish

IPVanish VPN 14 marca 2018 95/100 gwiazdek
Usługa VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me