HostGator

HostGator

https://www.hostgator.com/

tl; dr

Chociaż stosunkowo szybcy, zaawansowani użytkownicy mogą uznać, że HostGator nie ma żadnych funkcji. Jeśli jednak szukasz łatwej w obsłudze, łatwej w obsłudze usługi hostingowej, HostGator może być odpowiednią usługą dla Ciebie! .

Recenzja HostGator: 9 zalet & 5 Wady Gator!

Następny na naszej liście kwalifikujących się hostów internetowych jest zawsze popularny HostGator, najseksowniejsza i najjaśniejsza usługa hostingowa ze wszystkich.

Są znane z tego, że są ładne.

Są znane z tego, że są przyjazne dla użytkownika.

Ale jak „Gator” radzi sobie z resztą gigantów branży?

Aby się o tym dowiedzieć, ufundowaliśmy naszym jeleniom, poprosiliśmy bogów dziennikarstwa o błogosławieństwo i podpisaliśmy się pod planem HostGator’s Baby, aby przeprowadzić poważne testy (testy, których nikt inny nie zadał, dziękuję bardzo), abyś wiedział jeśli HostGator jest odpowiednim hostem dla Ciebie.

Wyniki naszych testów są naprawdę dość zaskakujące, ale dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają i czekają na nasz werdykt na końcu tej recenzji.

Ujawnienie

Nasze dwie strony testowe to hgcloudhosted.com i hgbabyhosted.com. Ten pierwszy jest obsługiwany przez HostGator Cloud Hatchling; podczas gdy ten ostatni jest obsługiwany przez HostGator Baby.

9 powodów, dla których HostGator jest dla Ciebie idealny

1. Szybki czas reakcji serwera

Jeśli do tej pory nie słyszałeś, tutaj na Bitcatcha.com, naprawdę podoba nam się nasz hosting. Super szybko.

I tutaj uwagę przyciągnął HostGator.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo

32 ms36 ms221 ms221 ms139 ms

Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy

717 ms205 ms153 ms36 ms140 ms

Średnia prędkość: 190 ms – Zobacz pełny wynik

Biorąc pod uwagę fakt, że mają tylko 2 centra danych (oba zlokalizowane w USA, pamiętaj o Tobie), HostGatorowi udało się naprawdę dobrze działać w Sao Paolo, Sydney i Japonii, wszystkie czasy odpowiedzi są niższe niż 205 ms.

Nieźle sobie radzili w Singapurze i Londynie (221 ms), ale nieco opóźnili się w Bangalore o 717 ms (jeśli czytasz to z Indii, najlepiej omijać. Sprawdź nasze najlepsze indyjskie plany hostingowe!)

Ze średnią światową wynoszącą 190 ms, HostGator uzyskał od nas A!

2. Błyskawiczna szybkość ładowania strony

Z wyjątkiem PHP7.1 i wbudowanego systemu kompresji treści opartego na Apache, HostGator naprawdę nie ma za wiele dla nich.

Nie używają pamięci SSD (dostępne tylko z hostingiem w chmurze, boo!), Nie są skonfigurowane żadne serwery NGINX ani specjalne funkcje buforowania, takie jak super-cache SiteGround… a jednak czas ładowania strony jest super szybki!

Użyliśmy webpagetest.org i porównaliśmy naszą stronę testową HGBabyHosted.com z naszą HGCloudHosted.com, a oto wyniki:

HostGator Baby WebPageTest.org Wyniki szerokość =

Test prędkości strony (HostGator Baby)

HostGator Cloud Wyniki WebPageTest.org

Test prędkości strony (HostGator Cloud)

HostGator’s Cloud hosting to jedna z najszybszych i najbardziej niezawodnych usług hostingowych, z których mieliśmy przyjemność korzystać (sprawdź naszą recenzję tutaj), więc wiele mówi, gdy mówimy, że szybkość ładowania witryny współdzielonego hostingu jest prawie porównywalna z ich hosting w chmurze!

Zgodnie z wynikami testu, prędkość ładowania hostingu współdzielonego jest tylko nieznacznie mniejsza niż prędkość ładowania naszego planu Cloud, i to jest cholernie niesamowite, biorąc pod uwagę fakt, że plan Cloud zawiera SSD, wzmacniacze prędkości, w zasadzie wszystkie dzwonki i gwizdy na świecie zaoferować.

Sprawdź także TTFB między obydwoma stronami testowymi – różnica jest znikoma!

Jesteśmy przekonani, że przy odrobinie dopracowania i wysiłku będziemy mogli jeszcze bardziej zmniejszyć prędkość ładowania i wycisnąć jak najwięcej soku z naszego planu HostGator Baby!

3. 99,9% gwarantowanej dostępności!

Przestoje mogą być bardzo szkodliwe dla witryny! Spowoduje to utratę potencjalnej sprzedaży, a co gorsza – spowoduje spadek Twojej witryny w rankingu Google, co oznacza, że ​​stracisz wszystkie mroźne kliknięcia na pierwszej stronie, co z kolei spowoduje utratę WIĘCEJ sprzedaży!

Więc tak, przestoje są naprawdę dużym nie-nie w branży, więc jesteśmy bardzo zadowoleni, że plan HostGator zawiera Gwarancja dostępności przez 99,9% czasu, w przeciwnym razie otrzymamy 1 miesiąc kredytu, który zostanie wykorzystany w naszym istniejącym planie.

Jednak dzięki reputacji HostGator jako solidnej dyspozycyjności nie sądzimy, abyśmy kiedykolwiek musieli w ogóle korzystać z ich kredytów. Powiedziawszy to wszystko, są pewne warunki gwarancji, z których tak naprawdę nie jesteśmy zadowoleni, ale więcej o tym w dalszej części rozdziału o wadach.

Czas pracy od kwietnia 2018 r

100%

* HGBabyHosted.com (Datecenter: US, Plan: Baby)

Czas bezczynności od stycznia 2017 r

99,97%

* HGCloudHosted.com (Datecenter: USA, Plan: Hatchling Cloud)

4. Super przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika

Nie wiem dlaczego, ale interfejs użytkownika większości usług hostingowych wygląda tak, jakby został zaprojektowany przez kogoś w latach 80., który postanowił odejść z pracy w połowie drogi.

Musisz kliknąć tysiąc razy, aby znaleźć sposób na wykonanie zadania, a problem staje się poważniejszy, jeśli nie znasz układu (dlatego wolimy cPanel – wszystko jest tam, gdzie powinno być!)

Nie HostGator.

Interfejs użytkownika HostGator

Dzięki jasnym kolorom są jedynymi z interfejsem użytkownika, który jest naprawdę przyjemny dla oczu, i nie tylko – sprawiły, że bardzo łatwo jest nawigować po stronie logowania klienta!

Wszystko jest intuicyjnie rozmieszczone, a wszystkie ważne linki i przyciski znajdują się w miejscach, które w naturalny sposób przyciągają wzrok, dzięki czemu całe doświadczenie jest jak najbardziej przyjazne dla użytkownika.

Jest to szczególnie ważne dla właścicieli firm, dlaczego? Ponieważ, gdy jesteś zbyt zajęty zastanawianiem się, który przycisk robi co i gdzie coś zrobić, tracisz cenny czas na zarządzanie swoją firmą, co oznacza, że ​​nie zarabiasz pieniędzy!

Dzięki HostGator możesz łatwo przeglądać dane logowania klienta i błyskawicznie konfigurować witrynę dzięki projektantom UX!

5. Kickass Site Builder i 1 kliknięcie Instaluje

Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że wygoda i szybkość mają kluczowe znaczenie dla właścicieli firm, jeśli chodzi o budowę witryny.

Wbudowany konstruktor witryn HostGator potrafi to zrobić, umożliwiając szybki wybór szablonu, dostosowanie go do treści twojego serca i przygotowanie go do działania w ciągu zaledwie kilku godzin.

Mają naprawdę profesjonalnie wyglądające motywy, a kiedy już wybierzesz ten, który Ci się podoba, możesz go spersonalizować za pomocą widżetów, funkcji, pasków wyszukiwania lub cokolwiek chcesz.

Szablony kreatora stron HostGator

Cały proces jest szybki i wygodny, a konfiguracja naszej witryny testowej zajęła nam tylko kilka godzin (musieliśmy przywrócić ją do standardowego WordPressa do wszystkich testów prędkości).

Minusem jest to, że twórcy stron zwykle nie są zoptymalizowani pod kątem szybkości, więc dla wygody istnieje kompromis!

Możesz także cieszyć się instalacjami 1-Click, co sprawia, że ​​instalowanie ulubionych aplikacji jest super szybkie i niewiarygodnie wygodne! Pozwala to na podniesienie poziomu witryny w możliwie najkrótszym czasie, dzięki czemu możesz dosłownie zabrać się do pracy i zwiększyć sprzedaż!

HostGator 1 Kliknij Zainstaluj

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć wybraną aplikację, wybrać katalog, w którym chcesz ją zainstalować i nacisnąć przycisk instalacyjny – HostGator wstępnie skonfiguruje wszystko inne dla Ciebie!

HostGator 1 Kliknij Zainstaluj aplikacje

6. Bardzo elastyczna obsługa klienta

Jeśli kiedykolwiek miałeś niezadowolenie, że coś poszło nie tak z witryną i nikt nie był w stanie Ci pomóc, docenisz bardzo elastyczny, silny zespół obsługi klienta.

Nasze doświadczenie z obsługą klienta HostGator było ogólnie dość dobre. Dzięki rozwiązaniu Livechat nie musieliśmy czekać dłużej niż 3 minuty, aby odpowiedzieć, a ponieważ nasze problemy były stosunkowo niewielkie, udało im się przywrócić naszą witrynę online w ciągu zaledwie 15 minut!

Jednak od teraz, złożenie biletu nie jest możliwe ponieważ najwyraźniej aktualizują system biletowy, więc będziemy musieli całkowicie polegać na czacie na żywo lub będziemy musieli zadzwonić.

Jeśli wolisz z nikim nie rozmawiać, mają też ogromne archiwum artykułów z bazy wiedzy, abyś mógł samodzielnie rozwiązać wszelkie problemy, z którymi się borykasz!

Jak dotąd jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta, ale mamy kilka obaw związanych z ich umiejętnościami w zakresie rozwiązywania bardziej skomplikowanych problemów, które omówimy w sekcji dotyczącej wad.

7. Nieograniczone / niezmierzone zasoby!

Mówią, że najlepsze rzeczy w życiu są bezpłatne i będziemy musieli się zgodzić! Niektóre funkcje, które nas zaskoczyły dzięki udostępnieniu HostGator, to darmowe i niesprawdzone rzeczy. Oto niektóre z naszych ulubionych:

Zdobądź to – dzięki HostGator możesz hostować dowolną liczbę domen i adresów e-mail! Nie musisz już martwić się o to, że musisz zdecydować, które domeny uznać za priorytetowe, ani płacić za adresy e-mail nowych pracowników. Bardzo przyszłościowy dowód!

Będziesz także cieszyć się niezmierzoną przepustowością i miejscem na dysku, ale są one ograniczone do zasad dopuszczalnego użytkowania ich warunków korzystania z usługi. Tak długo, jak nie nadużywasz systemu (np. Przechowując kopie zapasowe kopii zapasowych w ich systemie) ani nie uczestniczysz w działaniach udostępniania plików peer-to-peer, wszystko powinno być w porządku.

HostGator Unlimited Storage and Bandwidth Term os Service

8. Bezpłatne dedykowane IP (tylko Business Plan)!!

Dzięki biznesplanowi będziesz mógł cieszyć się DARMOWYM dedykowanym adresem IP i dlaczego na ziemi jest to takie ważne?

Jeśli prowadzisz witrynę e-commerce, będziesz chciał skorzystać z dedykowanego adresu IP i protokołu SSL, aby zabezpieczyć dane klienta! Pomaga budować zaufanie między klientami a witryną, a to jest naprawdę ważne, jeśli chcesz od nich powtarzać interesy!

Większość ludzi będzie musiała zapłacić za tę usługę (SiteGround pobiera 30 USD rocznie tylko za dedykowane IP!), Więc aby otrzymać ją za darmo z biznesplanu HostGator, jest OGROMNA!

W rzeczywistości istnieje wiele korzyści, które dedykowane IP przynosi do stołu, ale omówimy to w innym artykule w najbliższej przyszłości.

9. Do 60% rabatu dla czytelników Bitcatcha

Jeśli nadal jesteś na płocie, może to pomóc Ci zdecydować, czy chcesz hostować z HostGator – zawarliśmy z nimi szaloną umowę, wyłączną tylko dla naszych czytelników!

Po wymeldowaniu wpisz „bitcatcha”, A będziesz cieszyć się niesamowitym 60% zniżki dowolny z udostępnionych i odsprzedawanych pakietów hostingowych (tylko wstępny okres)!

Jeśli zamiast tego szukasz hostingu w chmurze, nie martw się – ten sam kod daje 30% rabatu na nowe plany hostingu w chmurze i 40% rabatu na plany VPS, dedykowane lub WordPress!

Uwaga

60% zniżki dotyczy tylko pierwszej faktury. Odnowienie zostanie naliczone według zwykłej ceny. . (Kod kuponu: bitcatcha)

Czego nie lubisz w HostGator

1. Brak dedykowanych funkcji prędkości

Chociaż HostGator radzi sobie całkiem dobrze samodzielnie (uzyskanie od nas rangi A + nie jest łatwe!) Nie możemy przestać się zastanawiać, o ile mogą być lepsi, gdyby starali się uwzględnić pewne funkcje szybkości, takie jak serwer NGINX konfiguracja lub optymalizacja systemu jednym kliknięciem!

W tej chwili jedynym sposobem na zoptymalizowanie i wyciśnięcie całego soku z serwera jest ręczne dostosowanie i instalacja wtyczek, co wymaga czasu i wiedzy – coś, co większość właścicieli firm nie zawsze może mieć pod ręką.

2. Gwarancja Shady Uptime

Dali nam więc gwarancję 99% czasu działania i są w rzeczywistości zgodni z ich czasem pracy, co bez wątpienia jest bardzo dobre.

ALE.

Co faktycznie dzieje się, gdy ich czas pracy spada poniżej 99%? Czy otrzymamy 1 miesiąc kredytu zgodnie z obietnicą?

Wskazówka: nikt nie wie.

HostGator gwarantuje cichą pracę

Widzisz, ich warunki TOS mówią, że chociaż będziemy cieszyć się miesięcznym kredytem na nasze paczki, jeśli czas ich pracy spadnie poniżej 99,9%, zatwierdzenie kredytu leży w wyłącznej gestii HostGator.

Innymi słowy, mogą zdecydować się nie honorować gwarancji, jeśli mają na to ochotę.

Rozumiemy, że HostGator musi chronić się przed pozbawionymi skrupułów roszczeniami, posiadanie wyłącznej swobody przy zatwierdzaniu kredytu jest poważnie podejrzane i sprawia, że ​​ich gwarancja jest całkowicie dyskusyjna.

3. Niewykwalifikowana obsługa klienta

W porządku, więc zdobyli punkty cookie za bardzo szybką reakcję, ale mamy poważne wątpliwości co do zdolności ich personelu pomocniczego do rozwiązywania poważnych problemów.

Mówiąc z wcześniejszych doświadczeń, wygląda na to, że ich pomoc na żywo jest zlecana do Indii (jak większość spółek zależnych EIG) i przez większość czasu są bardzo bezużyteczni w rozwiązywaniu prawdziwych problemów.

Nie tylko my czujemy to samo, sprawdź poniższe zrzuty ekranu:

Opinie użytkowników HostGator

Ponadto w momencie pisania tego tekstu nie jesteśmy w stanie przesłać biletu, ponieważ najwyraźniej aktualizują swój system biletowy. Chcieliśmy do nich zadzwonić, ale musieliśmy skakać przez obręcze, by znaleźć numer telefonu wsparcia.

Poważnie Hostgator, co robicie??

4. Sprzedaż rzeczy podczas realizacji transakcji

To kolejna podejrzana praktyka, z której nie jesteśmy zbyt zadowoleni.

W momencie zakupu intuicyjny interfejs HostGator próbuje nakłonić Cię do zakupu wszystkich produktów ubocznych, których tak naprawdę nie potrzebujesz.

Upewnij się, że dokładnie przeglądasz opcje i odznacz pola, których nie chcesz, w przeciwnym razie będziesz musiał zapłacić dodatkowo.

5. Tylko 2 centra danych

Tak, dobrze przeczytałeś – HostGator ma tylko 2 centra danych i oba znajdują się w USA. Jeśli mieszkasz w odległym kraju i myślisz o zakupie konta HostGator, możesz ponownie sprawdzić zrzut ekranu, aby sprawdzić, czy czas reakcji jest dla Ciebie wystarczająco szybki.

US (W)POSŁUGIWAĆ SIĘ)LondynSingapurSan Paulo
32 ms36 ms221 ms221 ms139 ms

BangaloreSydnejJaponiaKanadaNiemcy
717 ms205 ms153 ms36 ms140 ms

Gdzie są twoi odbiorcy?

Co gorsza, nie możemy wybrać centrum danych, z którego możemy korzystać, HostGator automatycznie decyduje za nas!

Posiadanie tylko 2 centrów danych już nie jest świetne, ale nie pozwala klientom wybrać centrum danych, które chcą hostować, to po prostu niechlujne.

Oczywiście, HostGator ma międzynarodowe filie w krajach azjatyckich, takich jak Hostgator.in i HostGator.sg, ale są one znane z tego, że mają naprawdę kiepską obsługę, co naprawdę sprawia, że ​​nie chcemy się nimi zajmować.

Plany i funkcje HostGator

Wspólne plany

Wspólne konta HostGator są dostępne w 3 wspaniałych rozmiarach, aby zaspokoić potrzeby wszystkich.

Pisklę
Dziecko
Biznes

Domeny dozwolone
1
bez limitu
bez limitu

Pasmo
Nie mierzone
Nie mierzone
Nie mierzone

Darmowe SSL
tak
tak
tak

Bezpłatne dedykowane IP
Nie
Nie
tak

Cena £
2,78 USD * / mies
3,98 USD * / mies
5,98 USD * / mies

* Specjalna cena wprowadzająca na 36-miesięczny okres subskrypcji.

Jeśli chcesz hostować tylko 1 witrynę bez zbędnego hostingu, plan pisklęcia działa dobrze, ale osobiście uważamy, że lepiej zacząć od planu Baby. Kosztuje tylko nieco ponad dolara więcej miesięcznie, a będziesz mógł hostować tyle domen, ile chcesz!

Oczywiście, jeśli wszystko pójdzie dobrze, zawsze możesz zdecydować się na uaktualnienie do biznesplanu i cieszyć się wszystkimi jego ekskluzywnymi usługami, takimi jak bezpłatny SSL, dedykowane usługi telefonii IP i VoIP.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, te małe dodatkowe luksusy w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, aby Twoja witryna e-commerce wyglądała wyjątkowo legalnie!

Hosting w chmurze

Jeśli hosting w chmurze bardziej Ci odpowiada, możesz wybrać jedną z tych 3 opcji:

Chmura pisklęcia
Baby Cloud
Business Cloud

Domeny dozwolone
1
bez limitu
bez limitu

Pamięć
2 GB
4 GB
6 GB

Rdzeń procesora
2)
4
6

Dedykowane IP
Nie
Nie
tak

Cena £
4,95 USD * / mies
6,57 USD * / mies
9,95 USD * / mies

* Specjalna cena wprowadzająca na 36-miesięczny okres subskrypcji.

Ponownie, możesz wybrać chmurę pisklęcia, jeśli naprawdę chcesz obniżyć koszty, ale dzięki Cloud Baby zyskujesz znacznie więcej. Podobnie jak w przypadku udostępnianych planów hostingowych, będziesz mieć również możliwość uaktualnienia do planu Business Cloud, kiedy tylko zechcesz.

Chmura WordPress

Mają też plany WordPress Cloud!

Rozrusznik
Standard
Biznes

Witryny są dozwolone
1
2)
3)

Odwiedziny / mies
100 tys
200 tys
500 tys

Kopie zapasowe
1 GB
2 GB
3 GB

Moc obliczeniowa
2x
2x
5x

Cena £
5,95 USD * / mies
7,95 USD * / mies
9,95 USD * / mies

* Specjalna cena wprowadzająca na 36-miesięczny okres subskrypcji.

Teraz te plany całkowicie różnią się od planów udostępniania i hostingu w chmurze w tym sensie, że są zoptymalizowane pod kątem WordPress i możesz hostować maksymalnie 3 witryny, nawet z biznesplanem.

Jak HostGator wytrzymuje konkurencję?

HostGator VS SiteGround – co jest lepsze dla WordPress?

Nie mogliśmy nie poradzić na porównanie HostGatora z naszym ulubionym hostingiem, SiteGround, więc spójrzmy na funkcje, które każda firma ma do zaoferowania.

HostGator
SiteGround

1-Click WP Instalacje
tak
Nie

Wstępnie zoptymalizowane ustawienia
Nie
SiteGround Optimizer

Zastrzeżone funkcje prędkości
Nie
SuperCacher

Wsparcie Git
Nie
tak

Gwarancja bezawaryjności
Wątpliwy
tak

Darmowe SSL
tak
tak

Darmowe codzienne kopie zapasowe
Nie
tak

Centra danych
2 (tylko USA)
5 (w 3 regionach)

Umieszczone obok siebie w taki sposób, jest oczywiste, który hosting zapewnia lepszy stosunek jakości do ceny w mniej więcej tym samym przedziale cenowym.

Instalacje HostGator dla WordPress za jednym kliknięciem są niesamowite i naprawdę pomagają zaoszczędzić tyle czasu, ale SiteGround ma przewagę, jeśli chodzi o funkcje.

Oszczędzamy o wiele więcej czasu dzięki optymalizatorowi SG SG i Supercacherowi SiteGround (nie trzeba ręcznie poprawiać i instalować wtyczek), a ich bezpłatne SSL i codzienne kopie zapasowe wnoszą tak dużą wartość do planu!

Porozmawiajmy też o centrach danych – HostGator 2 w USA w porównaniu z SiteGround 5 rozmieszczonymi w 3 regionach.

Chociaż czasy odpowiedzi serwera HostGator są w rzeczywistości dość szybkie, kraje w dalszej odległości mogą nie być w stanie w pełni cieszyć się reklamowanymi prędkościami ze względu na odległość.

Dzięki SiteGround będziesz mógł wybrać centrum danych najbliższe Twojej lokalizacji, co zdecydowanie pomaga w czasie reakcji serwera.

Powiedziawszy to wszystko, nie ma idealnego hosta internetowego. Każdy ma swoje zalety i wady, nawet naszą ukochaną SiteGround (nie podoba nam się, jak drogie stały się ich odnowienia – czytaj więcej tutaj).

W przypadku HostGator kompromisem za brak funkcji jest przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika i bardzo niskie ceny początkowe. Trudno będzie znaleźć inny taki interfejs w ich cenie!

Uwaga

Aby uzyskać bardziej szczegółowe porównanie między nimi, przeczytaj naszą analizę tutaj – SiteGround VS HostGator.

HostGator’s Site Builder VS Inmotion’s BoldGrid

Jak wspomnieliśmy w naszym przeglądzie Inmotion Hosting, ich wbudowany kreator stron BoldGrid jest cholernie niesamowity.

HostGator Site Builder

Edycja strony w Kreatorze witryn HostGator

Chociaż własny, autorski konstruktor witryn HostGator jest naprawdę bardzo dobry i łatwy w użyciu, nie ma nic przeciwko BoldGrid.

Jeśli szukasz czegoś wygodnego i sprawi, że Twoja strona będzie wyglądać dobrze bez żadnych drobnych poprawek, to kreator witryn HostGator dobrze sobie z tym poradzi, ale jeśli chcesz bardziej skomplikowanych elementów sterujących i niestandardowych opcji, HostGator nie zamierza tego wyciąć.

BoldGrid jest nieco bardziej skomplikowany w użyciu, ale oferuje znacznie więcej w zakresie dostosowywania.

Mają więcej narzędzi, dzięki czemu możesz wykonywać bardziej skomplikowane manewry, a co najważniejsze, witrynę, którą projektujesz za pomocą BoldGrid, którą chcesz zachować jako własną, więc migracja witryny nie powinna stanowić problemu, jeśli zdecydujesz się zmienić hosta!

Należy jednak pamiętać, że BoldGrid to program do tworzenia stron internetowych Premium, który jest dostępny bezpłatnie z Inmotion Hosting, podczas gdy program do tworzenia witryn HostGator jest po prostu tym – darmowy program do tworzenia witryn.

Tak naprawdę jest to darmowy kreator witryn HostGator.

Werdykt: Czy powinienem hostować za pomocą HostGator?

Musimy powiedzieć, że chociaż czujemy się dobrze z HostGator, to naprawdę nie sprawia, że ​​czujemy się świetnie. Wydaje się, że są pokrywani z tłumem gospodarzy i zapomnień, demografią, która tak naprawdę nie przejmuje się optymalizacjami i poprawkami.

Jeśli należysz do tej kategorii, HostGator jest dla Ciebie idealnym hostem! Nie musisz się o nic martwić. Są naprawdę łatwe w obsłudze i intuicyjne – po prostu zainstaluj, dostosuj i gotowe!

Jeśli jednak lubisz poprawiać, optymalizować i robić wszystko, aby uzyskać jak najlepszy efekt z hostingu, możesz nie lubić HostGatora. Uważamy, że starają się odebrać nam jak najwięcej kontroli, aby zapewnić, że ich systemy będą działać bez czkawki – jak wspomniano powyżej, jest to idealne rozwiązanie dla doświadczonych tłumów, którzy nie są web hostingami, ale jeśli wiesz, czym jesteś ponieważ jest to dość restrykcyjne.

To, czego brakuje im w funkcjach, nadrabiają łatwością użytkowania. Interfejs użytkownika jest tak intuicyjny i łatwy w użyciu, że jestem pewny, że moja babcia mogłaby stworzyć prostą witrynę za pomocą HostGator.

Speedwise, nie mamy żadnych skarg na czasy odpowiedzi serwera HostGator. Są stosunkowo szybkie, o czym świadczą wyniki testu z naszego unikalnego narzędzia do sprawdzania prędkości serwera.

Jednak nie podoba nam się, że mają tylko 2 centra danych (oba z siedzibą w USA) i że nie pozwalają nam wybrać, z którym chcemy hostować.

Potrzebują zatrudnić lepiej wykwalifikowanych pracowników w dziale wsparcia (lub może nie zlecić tego podwykonawcom w Indiach), ale jeśli chodzi o kredyt należny, bardzo szybko reagują.

Poza tym myślę, że jesteśmy w porządku z HostGatorem.

Kluczowe cechy

 • ✓ Niezmierzone miejsce na dysku
 • ✓ Niezmierzona przepustowość
 • ✓ Darmowy SSL
 • ✓ Dostęp SSH, CGI
 • ✓ PHP5, RoR, Python, Cron
 • ✓ Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • ✓ Zwrot pieniędzy w ciągu 45 dni

Polecane dla

 • • e-handel
 • • WordPress
 • • Forum
 • • Joomla, Drupal
 • • Strona internetowa firmy
 • • Strona internetowa wszystkich rozmiarów

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me