Recenzja: Torguard Torrent VPN i usługa proxy

Torguard to prawdziwy dostawca VPN bez dzienników z siedzibą w USA. Oferują zarówno anonimowy serwer proxy, jak i usługę VPN (sprzedawane osobno). W przeciwieństwie do większości innych sieci VPN, Torguard specjalnie dostosował swoją usługę i reklamę do ścisłych potrzeb prywatności często bittorrentowych użytkowników.

Torguard: 1. spojrzenie

Recenzja Torguard: Zdjęcie profilowe

Dane techniczne

 • Brak dzienników. Kropka. ()
 • 256-bitowe szyfrowanie AES (doskonałe)
 • Usługa VPN lub usługa Torrent Proxy (sprzedawana osobno)
 • Kompatybilny z Windows / Mac / Android / iPhone
 • Serwery 1 Gbps + w ponad 40 krajach
 • Serwery zoptymalizowane pod kątem torrentów
 • Opcja / serwery Stealth VPN (przejdź przez zapory ogniowe)

Odwiedź Torguard (najlepsza oferta) >>

Najlepsze funkcje Torguarda
Oto nasze ulubione funkcje Torguard…

Brak dzienników
Torguard nie prowadzi żadnych dzienników połączeń ani aktywności. Twoja aktywność torrentowa jest praktycznie niemożliwa do wykrycia przez strony trzecie (w tym twojego ISP)

Auto Proxy Installer
Anonimowa usługa proxy torrenta Torguard jest dobrą alternatywą (lub dodatkiem) do VPN. Serwer proxy jest zazwyczaj szybszy i tańszy niż VPN, a jednocześnie zmienia adres IP torrenta. Minusem jest to, że musisz ręcznie skonfigurować proxy w swoim kliencie torrent, ale Torguard zbudował niestandardowy instalator proxy, który wykona całą konfigurację automatycznie.

Szybkie prędkości
Torguard naprawdę poprawił swoją sieć serwerów w ciągu ostatniego roku lub dwóch, a teraz mają jedne z najszybszych prędkości w branży. Szybkie prędkości VPN oznaczają szybsze torrenty!

Dlaczego TorGuard jest doskonałym wyborem dla p2p / Bittorrent

Jak mogłeś zgadnąć z nazwy, Torguard specjalnie dostosował swoją anonimową usługę VPN do potrzeb użytkowników bittorrent, zapewniając kluczowe funkcje anonimowości, których nie robi wielu innych dostawców VPN. Torguard pozwala na użycie bittorrenta na wszystkich swoich serwerach międzynarodowych (ale nie na serwerach w USA) i nie przechowuje żadnych dzienników połączeń.

Przeczytaj nasz artykuł o tym, dlaczego potrzebujesz anonimowego VPN dla Bittorrent

Funkcje, dzięki którym Torguard VPN jest doskonałym wyborem dla p2p / Bittorrent

 • Torrent / p2p Friendly na serwerach międzynarodowych
 • Brak dzienników połączeń (użycie VPN pozostaje anonimowe)
 • Ochrona przed wyciekiem DNS (zapewnia, że ​​Twój prawdziwy adres IP nie jest narażony przez luki w systemie Windows)
 • Bezpieczny protokół OpenVPN z szyfrowaniem
 • O rozsądnej cenie
 • Kilka przyjaznych torrentowi opcji (proxy lub VPN)
 • Responsywna obsługa klienta

Dla maksymalnej anonimowości:
Jeśli jesteś bardzo ostrożny, świetną opcją jest jednoczesne korzystanie z usługi proxy Torguard i innej anonimowej usługi VPN. Ta opcja zapewnia maksymalną prywatność i otacza ruch torrentów w zaszyfrowanym tunelu proxy, który następnie jest zawijany w innym zaszyfrowanym tunelu VPN od niepowiązanych dostawców. Dzięki tej konfiguracji użycie bittorrenta jest praktycznie niemożliwe do wykrycia. Aby uzyskać więcej informacji przeczytaj nasz artykuł Całkowicie anonimowy Bittorrent w 3 łatwych krokach

Opcje i ceny Torguard

Torguard oferuje 2 różne opcje anonimizacji ruchu torrentowego. Jeśli potrzebujesz tylko uczynić anonimowym użytkowanie bittorrenta, oferują one Usługa Torrent Proxy. Konfiguracja jest łatwa, wystarczy skonfigurować klienta bittorrent, aby łączył się za pośrednictwem serwera proxy Torguard (mają 4 opcje kraju i 20 adresów IP).

Jeśli wolisz, aby cała Twoja aktywność internetowa była prywatna i anonimowa, oferują usługę Torguard Torrent VPN, która chroni całe twoje połączenie internetowe. Instalacja jest bardzo łatwa, wystarczy pobrać oprogramowanie VPN dla komputerów stacjonarnych i jesteś gotowy do pracy.

Pakiety Torguard i ceny

Proxy Torguard
Szyfrowanie i anonimowość wyłącznie do użytku bittorrent. Może być ułożony warstwowo w innej sieci VPN dla maksymalnej ochrony.

Cennik:
– 5,95 USD / miesiąc z miesiąca na miesiąc
– 3,95 USD / miesiąc, jeśli zakupiony co roku

Usługa VPN Torguard
Szyfrowanie i anonimowość dla całego połączenia internetowego i całej aktywności internetowej.

Cennik:
– 9,95 USD / miesiąc z miesiąca na miesiąc
– 4,99 USD / miesiąc, jeśli zakupiony co roku

Ograniczony czas do 40% zniżki na usługę VPN, jeśli zakupiono ją z usługą proxy!

Oprogramowanie Torguard VPN

Torguard oferuje ręczne i automatyczne opcje połączeń. Jeśli chcesz korzystać z usługi VPN na urządzeniu mobilnym, musisz wybrać trasę ręczną (ale Torguard zapewnia łatwe instrukcje konfiguracji). Jeśli po prostu używasz usługi VPN Torguard na komputerze stacjonarnym, wszystko, co musisz zrobić, to pobrać i zainstalować oprogramowanie klienta Torguard VPN, wprowadzić dane logowania i kliknąć Połącz!

Przegląd oprogramowania Torguard

Oprogramowanie klienckie VPN ma dowolny łatwy w użyciu interfejs. Wystarczy wpisać dane logowania, wybrać serwer z listy rozwijanej i kliknąć Połącz. Klient używa protokołu openVPN dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Główne okno klienta pokazuje również dziennik połączenia VPN, dzięki czemu technofile mogą zweryfikować każdy etap procesu połączenia OpenVPN. Twój nowy adres IP VPN jest wyświetlany w górnej części okna dziennika

Oprogramowanie Torguard wykorzystuje również poręczną ikonę paska zadań oznaczoną kolorami, która świeci na czerwono, gdy VPN jest podłączony i na czerwono, gdy nie jest, w celu dodatkowego wizualnego potwierdzenia

Oprogramowanie ma również Zintegrowana ochrona przed wyciekiem DNS cecha, której brakuje wielu innych VPN. Jest to specjalna funkcja, która zapobiega ujawnieniu prawdziwego adresu IP przez luki w zabezpieczeniach systemu Windows. Więcej informacji na stronie dnsleaktest.com.

Obrazek

Torguard Anonymous VPN: Funkcje

Torguard ma wiele funkcji, które przypadną do gustu osobom dbającym o bezpieczeństwo:

 • 256-bitowe szyfrowanie AES przez OpenVPN lub L2TP / Ipsec
 • Ponad 39 globalnych lokalizacji serwerów
 • Zintegrowana ochrona przed wyciekiem DNS
 • Ochrona przed wyciekiem IPv6 i WebRTC
 • Brak rejestracji danych / brak dzienników połączeń (całkowicie anonimowy)
 • 7-dniowa 100% gwarancja zwrotu pieniędzy


Szyfrowanie: 256-bitowe AES
Torguard wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES. Jest to wysoce bezpieczny szyfr i ta sama siła używana przez rząd USA i wojsko do ściśle tajnej komunikacji. Uznaje się go za niezniszczalny w wyniku ataków typu „brutalna siła” (zgadywanie z użyciem klucza).

Szyfrowanie jest niezwykle korzystne przy pobieraniu torrentów i uniemożliwia stronom trzecim między tobą a serwerem VPN odczytanie twojego ruchu lub sprawdzenie, jakie strony odwiedzasz / pliki, które pobierasz. Oznacza to, że nawet twój dostawca Internetu nie będzie wiedział o Twojej działalności online poza faktem, że korzystasz z VPN.

Ochrona przed wyciekiem IP
Z biegiem czasu odkryto kilka słabych punktów w systemie operacyjnym Windows, które można wykorzystać do ujawnienia prawdziwego adresu IP nawet podczas korzystania z VPN. Są to: wycieki DNS, wycieki IPv6 i wycieki WebRTC (ogłuszenie).

Torguard dostosował swoje oprogramowanie VPN, aby zapobiec wszystkim 3 z tych luk wycieków IP, z których najczęściej są wycieki DNS. Torguard używa własnych prywatnych (i niezalogowanych) serwerów DNS do wszystkich wyszukiwań DNS i stron internetowych. Oznacza to, że nie ma zapisów Twojej historii internetowej innych firm, a twoje żądania DNS nie zostaną przypadkowo przekierowane przez serwery DNS twojego dostawcy usług internetowych.

Dzienniki prywatności / VPN

Torguard publicznie oświadczył, że nie prowadzi dzienników żadnej aktywności subskrybenta ani historii połączeń.

To sprawia, że ​​Torguard jest jednym z najbardziej anonimowych i dbających o prywatność dostawców VPN na świecie. (Większość dostawców VPN będzie co najmniej przechowywać dzienniki historii poprzednich połączeń, w tym adres IP używany do łączenia się z ich siecią). Te minimalne dzienniki mogą nadal teoretycznie służyć do śledzenia pobierania torrentów z powrotem na adres IP pierwotnych użytkowników.

Z VPN niezalogowanym (jak torguard) jest to po prostu niemożliwe. Nie ma zapisanych wcześniejszych adresów IP przypisanych przez ich sieć, więc pobieranie plików torrent będzie praktycznie niemożliwe do wykrycia.

Test prędkości Torguarda

Ogólnie rzecz biorąc, dostawcy VPN, którzy zezwalają na ruch p2p i torrent w swoich sieciach, nie będą szczególnie szybcy. Bittorrent może być ogromną przepustowością, a wielu użytkowników pobiera i uruchamia 24/7, co może obciążać każdą sieć VPN. Mimo to prędkości TorGuard były bardzo szybkie w przypadku Bittorrenta (chociaż jeśli chcesz przesyłać strumieniowo wideo HD w ich sieci, musisz użyć serwera amerykańskiego)

Wyniki testu prędkości:

Test prędkości Torguard: Chicago, USA

Test prędkości w Chicago, USA

Obrazek

Test prędkości w Rotterdamie, Holandia

Recenzja Torguard: test prędkości, Kanada

Test prędkości Toronto, Kanada

Torguard UK Speed ​​Test

Test prędkości w Wielkiej Brytanii

Wniosek:

Jeśli powodem, dla którego chcesz skorzystać z usługi VPN lub serwera proxy, jest przede wszystkim zachowanie anonimowości korzystania z Bittorrent lub p2p, Torguard powinien znajdować się na twojej krótkiej liście opcji VPN. Nie przechowują dzienników połączeń, są przyjazne dla p2p i naprawdę dbają o twoją prywatność w Internecie. Niektóre inne świetne opcje obejmują: prywatny dostęp do Internetu i BTGuard

Gdzie teraz?

 • Odwiedź Torguard
 • Wróć do domu
 • Czytaj więcej recenzji

TorGuard
Oceniony przez Best Bittorrent VPN 14 grudnia 2015 r
Ocena: 4,8

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me