SiteGround

проти

Bluehost

SiteGround vs Bluehost – чому ми вважаємо, що вам слід йти з SiteGround

тл; д-р

Ще раз ми розглянули два добре відомих імені в хостинг-бізнесі. SiteGround, оскільки ми з ним знайомі, плюс я впевнений, що він служить хорошим орієнтиром, з яким ми можемо порівняти інші хостинг-компанії.

У битві проти того, що, здається, є сильною пропозицією від Bluehost, останнє, на жаль, потягнуло вниз через поєднання факторів, серед яких скарги користувачів та менш зоряну репутацію холдингової компанії, EIG. В цілому, результати сильно схиляються на користь SiteGround.

У хостинг-бізнесі більше двох десятиліть SiteGround будує свою репутацію знизу вгору. Сьогодні ця грізна компанія розміщує понад мільйон доменів через локації, розкидані по всьому світу.

Серед його пропозицій помітна швидкість технології, а також автоматичні оновлення WordPress, часті резервні копії, безкоштовний SSL від Let’s Encrypt SSL, який легко керується через cPanel, SiteGround безсумнівно є одним із царів арени веб-хостингу.

Для порівняння, Bluehost сьогодні є компанією EIG, незважаючи на те, що займався цим бізнесом так само, як і SiteGround. EIG традиційно не є технологічною компанією, а її основна стратегія полягає у придбанні хостинг-компаній.

EIG взяв на себе Bluehost після катастрофічного вступу попереднього власника процесора, який закінчував заморожувати розміщені веб-сайти годинами щодня.

Ось з чим ми будемо сьогодні порівнювати

 1. Плани та ціни
 2. Основні характеристики – SiteGround пропонує БЕЗКОШТОВНІ перекази на сайті!
 3. Продуктивність – Розташування сервера, швидкість і час роботи
 4. Підтримка клієнтів та що говорять користувачі
 5. Користувацький інтерфейс
 6. Що мені подобається в SiteGround
 7. Що я люблю в Bluehost
 8. Фінальні думки

Примітка

Два тестові майданчики, які використовуються в цьому огляді, належать і управляються Bitcatcha. І SGUSHosted.com, і BHHosted.com розміщуються у відповідному центрі обробки даних у США.

Плани та ціни

Найбільш основна передумова більшості веб-хостів орієнтується на дві основні сфери, їх ціноутворення та особливості. Давайте подивимось, що ці двоє мають побічні ціни та деякі ключові особливості;

SiteGroundBluehost

ЦЕНА INTRO PRICEINTRO
Старт / базовий $ 3,95 $ 2,95
GrowBig / Plus $ 5,95 $ 5,95
GoGeek / Prime $ 11,95 $ 5,95

RENEWALRENEWAL
Старт / базовий $ 9,95 $ 7,99
GrowBig / Plus $ 14,95 $ 10,99
GoGeek / Prime $ 29,95 $ 14,99
Відвідати

Ключові особливості

SiteGround GrowBigBluehost Plus
СайтиUnlimitedUnlimited
Простір20 ГБ Не вимірюється
BandwidthUnlimitedUnmetered
Конструктор сайтуДАГА
DomainsUnlimitedUnlimited
Панель управлінняcPanelEnhanced cPanel
Безкоштовні резервні копіїДа (щодня) Ні
Безкоштовна міграція Так
Безкоштовні акаунти електронної поштиДа
Повні можливості

Як зазначається в діаграмах, план Bluehost Plus, який працює за вступною пропозицією $ 5,95, порівнюється з середнім рівнем розміщення хостингу в SiteGround середнього рівня. У деяких ключових областях SiteGround випереджає Bluehost за винятком місця у сховищі.

Це здається трохи незвичним, оскільки ціна місця для зберігання є майже незначною для більшості компаній, що займаються веб-хостингом, але, ймовірно, це пов’язано з оптимізацією обладнання на кінці SiteGround завдяки їх швидкій технології.

Особисто, Я дуже віддаю перевагу всій розширеній функціональності, яку пропонує SiteGround а не необмежений простір для зберігання. Тут безкоштовна міграція – РЕАЛЬНА ГЕМ, оскільки не багато постачальників хостингу пропонують це безкоштовно.

Передача сайту SiteGround

Siteground також говорить:

«Ми пропонуємо безкоштовні трансфери веб-сайтів як частину нашої бортової послуги з першого дня нашої компанії. Наразі ми отримуємо понад 3000 запитів на міграцію щомісяця. Накопичений досвід надзвичайний, і ви можете зробити ставку на те, що наша команда зіткнулася і вирішила (майже) будь-яку можливу проблему, яка може з’явитися під час передачі веб-сайту ».

Дізнайтеся більше про безкоштовну передачу веб-сайту.

Збори Bluehost за міграцію сайтів

Я стикався з цією ситуацією більше декількох разів у минулому, і за тих, хто цього не пропонує безкоштовно, вони також платять дуже багато, починаючи від 100 доларів і вище за основні сайти!

Насправді, Bluehost хоче стягнути цінні 149,99 долара за перенесення вашого веб-сайту. Ні в якому разі я не збираюся видати такі гроші.

149,99 дол. США за перенесення сайту

SiteGround1

Bluehost0

Продуктивність – Розташування сервера, швидкість і час роботи

Розташування сервера

SiteGround має дуже хороше розташування для своїх центрів обробки даних на трьох континентах. Він має одне місцезнаходження в США (Чикаго), три в Європі (Лондон, Амстердам, Мілан) і одне в Азії (Сінгапур). Ці локації є стратегічними та пропонують клієнтам SiteGround чудовою швидкістю у планах хостингу.

Bluehost також покладається на кілька локацій, у США (Юта), Європі (Лондон) та Азії (Мумбаї та Гонконг).

Швидкість сервера SiteGround

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

55 мс3 мс92 мс223 мс139 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

380 мс226 мс148 мс12 мс103 мс

Номінал A +; Сер. Швидкість: 138,1 мс
(Дивіться повний результат)

SiteGround очевидно має свої сильні сторони в США, хоча послуги Європи також надзвичайно швидкі.

У Сінгапурі є невеликі затримки через відстань від фізичного сервера (наш тестовий сайт розміщений у їхньому центрі обробки даних в Чикаго). Це здається компенсованим швидкістю того, що Океанія, включаючи Австралію, мабуть, нарівні, що добре підходить для інших розташованих в Азії сайтів.

Швидкість сервера Bluehost

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

23 мс78 мс183 мс93 мс164 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

330 мс168 мс125 мс92 мс174 мс

Оцінений А; Сер. Швидкість: 153 мс
(Дивіться повний результат)

Bluehost також показує швидкі часи реакції сервера в багатьох місцях, але Європа, здається, трохи страждає. У порівнянні від шиї до шиї, очевидно, різниця між цими двома не може бути великою. Однак ми можемо це побачити Сервери SiteGround пропонують набагато стабільніші терміни ніж Bluehost по всій раді.

SiteGround1

Bluehost1

Час роботи

Я радий сказати, що для обох господарів тривалість тривалості роботи не представляє особливих проблем. За 30-денний період обидва проявили 100-відсоткове тривалість роботи, що дуже добре.

Якщо ви не знайомі з робочим часом, більшість хостів пропонують мінімум 99 відсотків і навіть кілька хвилин вниз можуть мати значний вплив на цю кількість.

Продовження часу на SiteGround

Продовження часу на SiteGround

Продовження роботи Bluehost

Продовження роботи Bluehost

Однак є додатковий елемент до uptimerobot, який багато людей спостерігають, оскільки він в основному має на меті показати … ну, час роботи. Якщо ви враховуєте графіки кожного зображення, вони показують типові часи відгуку, які відображаються серверами.

Хоча обидва можуть похвалитися 100-відсотковою роботою, Bluehost має час реакції, що значно відстає від SiteGround. Це одна з найважливіших речей, які, на мою думку, є основними факторами, які впливають на рейтинги господаря.

SiteGround1

Bluehost0

Підтримка клієнтів

Однією з ключових речей у взаємодії з веб-хостом – і я цього не можу наголосити – є їх підтримка.

Навіть якщо ви випадковий користувач і вам потрібна допомога лише один раз у тривалий час, спілкування з невідповідними або недіадактичними співробітниками служби підтримки може бути надзвичайно неприємним..

І повірте, вам, напевно, буде потрібна їх допомога набагато частіше, ніж ви очікуєте. З таких питань, як простої до підключення та безпеки сервера, ваше ключове з’єднання з хостом здійснюється через їх службу підтримки. Немає нічого важливішого, ніж команда підтримки, яка реагує швидко та ефективно.

Отже, що ці два гіганти отримали для нас в плані підтримки?

Обслуговування клієнтів SiteGround

Я надзвичайно радий зазначити, що SiteGround підтримує повну гаму підтримки, пропонуючи 365-денні послуги чату, систему квитків та навіть номер, за яким можна зателефонувати за допомогою. Враховуючи минулий досвід деяких чатів у прямому ефірі, я зітхнув із полегшенням, коли відповів на моє повідомлення протягом 10 секунд. Раніше були випадки, коли мене так довго чекали, я думав, що система чату порушена!

Обслуговування клієнтів Bluehost

Налаштування подібне в службі обслуговування клієнтів Bluehost, і хоча мене тут довго не тримають, я все ще відчуваю трохи розчулення щодо їх підтримки. Це повертається до того, що Bluehost – компанія EIG, про яку я чув багато негативних речей.

Насправді ця проблема виникла саме в моєму попередньому огляді порівняння, про який ви можете прочитати тут – SiteGround VS Hostgator.

Ключова криза настає, коли настав час громадськість переглянути свої послуги. Тут ми копаємося глибше за сценою і з’ясовуємо, що насправді що.

Що кажуть користувачі про SiteGround

Думка користувачів SiteGround

Що кажуть користувачі про Bluehost

Змішані емоції на Bluehost

Як бачите, в Bluehost виникають неоднозначні емоції, що має щось турбувати. Неможливо запропонувати клієнтам стабільний потік послуг, і це слід врахувати.

Насправді, неодноразово, коли користувачі відвідували соціальні медіа, щоб скандалити про низький рівень обслуговування клієнтів, що надається їм, а також послуги:

Думка Twitter про Bluehost

SiteGround1

Bluehost0

Користувацький інтерфейс

Для тих із вас, хто може стати новим у веб-хостингу, є два аспекти терміна “користувальницький інтерфейс”, коли мова йде про ваші облікові записи хостингу.

Перший ваш інтерфейс з обліковим записом веб-хоста, це набагато ширший перегляд послуг, які ви використовуєте. Інша – це панель управління, яка призначена для управління функціональністю вашого плану веб-хостингу.

Останнє є більш критичним, тому що ви витратите більшу частину свого часу і сил. І SiteGround, і Bluehost пропонують cPanel, хоча і трохи шкірний, щоб він виглядав трохи більш унікальним.

(Зліва: SiteGround; Вправо: Bluehost)

cPanel – чудовий вибір, оскільки він пропонує користувачам надзвичайно зручний спосіб управління своїми веб-сайтами. Це також дуже розповсюджений інтерфейс, який означає, що якщо вам потрібна допомога, це буде лише камінь на відстані.

Хоча Bluehost пропонує те, що вони називають вдосконаленою версією cPanel, якщо чесно, я вважаю, що це більше схожа на спрощену версію. Щоправда, це добре для покупців, які вперше приймають веб-хостингу, але в перспективі я відчуваю, що в пропонуванні SiteGround є більше гнучкості..

Відчуття свого шляху до розробки веб-сайту не потребує дуже довгого часу. Ідучи далі, ви побачите, що доступ до більшої функціональності є дуже хорошою справою, тим більше, що це означає, що вам не потрібно так часто звертатися до персоналу служби обслуговування клієнтів..

SiteGround1

Bluehost0

Що я люблю на сайті

Тони досвіду, безперечний досвід та вражаючі показники. Ці ключові основні моменти роблять плечі SiteGround головою та плечима вище конкуренції в плані спільних пропозицій веб-хостингу. Їх претензії на швидкість технології важко перемогти, навіть якщо мова йде про трохи більшу ціну.

Коротко;

 • Відмінні характеристики
 • Гарна репутація
 • Стабільні швидкості
 • Сильна підтримка обслуговування клієнтів

Що я люблю у Bluehost

Що я можу сказати? Я присоска за низькими цінами і збільшеною шиєю і шиєю, немає порівняння між спільними планами веб-хостингу SiteGrounds і Bluehosts. Для постачальника веб-хостингів, навіть якщо це лише для початкового періоду реєстрації, Bluehost має дешеві плани, і вам буде важко знайти багато за найнижчою ціною.

Хоча я знаю, що там є скарги та погані відгуки, нічия цін непереборна. Але це я тільки тому, що я є ель-чао, який не використовує мої сайти майже нічого.

 • Сильна ціна
 • Пристойні риси
 • Добре налагоджений сервіс

Фінальні думки

Так, є речі, які мені подобаються у тому, що пропонує кожен господар, на жаль, моя особиста любов до найнижчої ціни, я дійсно не можу заперечувати, що SiteGround пропонує кращу угоду.

Окрім особливостей, включених у плани, справжній кікер – це погана репутація, яка слідкує за ЕІГ навколо, як собака на підборах, відкидаючи весь час.

Як кажуть, доказ є в пудингу, і громадськість також виступила. Це додало чудовій репутації SiteGround, і це означає, що вони не є маніпулятором тут, що вони є чемпіонами.

SiteGround

https://www.siteground.com
ЧИТАЙТЕ ПОВНИЙ ОГЛЯД
5

Bluehost

https://www.bluehost.com
ЧИТАЙТЕ ПОВНИЙ ОГЛЯД
1

Робота для читачів Bitcatcha

SiteGround: 60% знижка на веб-хостинг (від $ 3,95 / місяць).

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me