Backblaze

Backblaze

https://www.backblaze.com/

tl; dr

Backblaze piedāvā ekonomisku un ērtu risinājumu, lai dublētu neierobežotus datus mākonī. Tā kā vienam datoram ir tikai USD 50 gadā, mēs domājam, ka Backblaze ir vispraktiskākā personiskā tiešsaistes dublēšana. .

Backblaze apskats – 6 plusi & 5 mīnusi Backblaze Cloud Backup lietošanai

Backblaze, kas dibināta 2007. gadā, tiek uzskatīta par vienu no karstākajām tiešsaistes rezerves pakalpojumu izvēles iespējām.

Mēs, Bitcatcha, esam izveidojuši dažādus rezerves pakalpojumu sniedzējus, izmantojot uguns kristības, un esam iemācījušies, kāpēc visi mīl Backblaze:

  • Jūs saņemat neierobežotu vietu rezerves kopēšanai, tāpēc visi jūsu faili – gan pagātne, gan tagadne, gan nākotne – tiek droši glabāti
  • Interfeiss, kas ir izveidots tik vienkārši, ka pat vismazāk prasmīgais cilvēks to var labi izmantot
  • Tās likme ir viena no pieejamākajām tirgū, un tā maksā mazāk nekā 4 USD mēnesī

Jāatzīst, ka tas nav labākais mākoņu krātuves risinājums (tā vietā skat. PCloud).

Tomēr ar līdz šim glabātajiem 600 Petabytes datiem un atkoptajiem vairāk nekā 30 miljardiem failu tas patiešām ir labākā izvēle, lai vienkārši un ērti izveidotu datora failu dublējumus..

6 lietas, kas mums patīk par Backblaze

Backblaze ir vērtīgs rezerves mākoņu krātuves nodrošinātājs, jo tas ir īpaši izstrādāts vienkāršai lietošanai ar visām nepieciešamajām pamatfunkcijām, kas neprasa lielu darbu no lietotāja puses..

Lūk, kāpēc Backblaze labi darbojas jūsu rezerves kopiju veidošanas vajadzībām:

1. Vienkāršākā dublēšanas pieredze

Backblaze spēks slēpjas tā dizaina vienkāršībā.

Blackblaze uzstādītājs

Pirmoreiz instalējot programmu, tā nekavējoties skenē cieto disku ar visiem failiem (izņemot operētājsistēmas failus, lietojumprogrammas un pagaidu failus, kas var radīt sarežģījumus, mēģinot tos atjaunot), un sniedz pārskatu par failiem, kas jāveido dublējumkopijā..

Kad jūs noklikšķiniet uz “labi”, tas automātiski tiek dublēts visu jums, tāpēc jums nekas nav jādara, izņemot, ja tas darbojas.

Blackblaze vadības panelis

Pieslēdzot jebkuru USB vai ārējo cieto disku, tas to var arī automātiski savienot sākotnējās dublēšanas laikā, vai arī varat tos vēlāk pievienot un pievienot no iestatījumiem.

Pats labākais, ka Backblaze uzrauga jūsu datoru un atjaunina dublējuma failus, kad tiek veiktas izmaiņas, vienlaikus saglabājot minimālu klātbūtni datorā, lai tas netraucētu citam, ko darāt.

Ja ir kādi faili, no kuriem jūs nevēlaties dublēt, jūs varat norādīt, kuras mapes izslēgt no padeves mākoņu krātuvē. Pretējā gadījumā tas jums vienkārši atvieglos visu, ņemot visu.

Īsāk sakot, ja jūs labprātāk nepārdzīvojat problēmas, kas saistītas ar failu pārvaldību, Backblaze to padara jums ļoti vienkāršu.

2. Patiesi neierobežota dublēšana

Neatkarīgi no tā, vai jums ir tikai 1 megabaits vai tonnas terabaitu failu, Backblaze nav problēmu to visu dublēt. Ņemot vērā to, ka lielākajai daļai rezerves pakalpojumu ir ierobežota vieta, šī ir nenovērtējama cena, ko saņemat (vairāk par to vēlāk).

Tagad, atkarībā no tīkla un skaitļošanas ātruma un failu lieluma, tas varētu aizņemt dažas stundas vai pat dažas nedēļas. Labās ziņas ir tādas, ka neatkarīgi no tā, cik ilgs laiks nepieciešams, Backblaze turpina iet aiz ainas, lai nodrošinātu, ka faili tiek pilnībā un pilnībā saglabāti.

Kad palaižat sākotnējo dublējumu, ir poga ar tekstu: “Cik ilgs laiks būs vajadzīgs manai pirmajai rezerves kopijai?” kas jums sniegs prognozi. Kamēr jūsu dators ir ieslēgts (vai pat ja jūs to izslēdzat un vēlāk ieslēdzat), tas turpinās pabeigt pirmo dublēšanas procesu līdz tā pabeigšanai.

Alternatīvi, jūs varat arī paātrināt lietas, palielinot izmantoto rezerves pavedienu skaitu vai manuāli pielāgojot droseles iestatījumus.

Blackblaze manuālie droseles iestatījumi

Mūsu viedoklis

Backblaze labi darbojas kā mākoņa dublēšanas pakalpojums!

3. Īpaši stingra failu drošība

Backblaze šifrē visus jūsu failus ar standarta AES 128 bitu versiju, kas parasti nav sašķeļama. Tiek lēsts, ka superdatoram vajadzēs vairākus miljardus gadu, lai to sabojātu.

Turklāt visi iespējamie noklausītāji tiek glabāti nodalījumā, pirms failu nosūtīšanas tranzītā ar SSL tiek veikta failu šifrēšana. Pašā datu centrā vairākas jūsu failu kopijas tiek glabātas uz vairākiem serveriem, lai gadījumā, ja viena kopija būtu bojāta, jums būtu pieejami daudzi citi dublējumi..

Ja jums joprojām ir nepieciešams kaut kas vairāk, Backblaze piedāvā jums privātas šifrēšanas atslēgas opciju sadaļā “Iestatījumi -> Drošība ”darbvirsmas programmas cilne. Tas ļauj jums iestatīt savu paroli, lai piekļūtu failiem, kurus tikai jūs zināt (ievērojot vienu piesardzības pasākumu: ja to aizmirstat, jūs varat zaudēt piekļuvi visiem saviem datiem, tāpēc Backblaze piedāvā brīdinājumu, ka noteikti to atcerēsities)..

Blackblaze privātās šifrēšanas iestatījumi

Un, ja jūs uztraucaties, ka jūsu parole varētu tikt uzlauzta vai nozagta, varat arī iespējot divu faktoru autentifikāciju (2FA). Tas nozīmē, ka, ja pieteikšanās jūsu kontā notiek neatpazītā ierīcē, sistēma jums nosūtīs drošības kodu, izmantojot tekstu vai izmantojot Google autentifikatoru, lai pārliecinātos, ka tas esat jūs pirms piekļuves piešķiršanas, piemēram, TAC kods, kad veicat tiešsaistes darījums bankā.

Tāpēc esiet droši, ka jūsu dati ir ļoti droši.

4. Datu atkopšana, izmantojot piegādāto cieto disku

Rezerves kopijas izveidošanai ir jābūt iespējai izgūt failus, ja jūsu fiziskais cietais disks ir satriekts. Visizplatītākais veids, kā atjaunot, izmantojot Backblaze, ir zip fails, un jūs varat vienlaikus pieprasīt 500 GB ar pieciem vienlaicīgiem pieprasījumiem. Bet, protams, šīm lietām ir nepieciešams laiks un tās ir atkarīgas no jūsu tīkla.

Vēl viens alternatīvs veids ir izmantot mobilo lietotni, lai lejupielādētu un / vai atskaņotu failus, kuriem vēlaties piekļūt. Varat arī koplietot failus, taču tas attiecas tikai uz ierīcē iebūvētajām koplietošanas opcijām.

Ātrākais atjaunošanas veids ir caur Backblaze kurjerpasta pakalpojumu, kas var jums nosūtīt ārēju cieto disku. Jums ir jāmaksā iemaksa avansā, bet atmaksu saņemsit, kad cietais disks tiks atgriezts. Lai piegādātu mazākus datu bitus, var piegādāt pildspalvu diskus.

5. Papildu funkcija ierīces aizsardzībai

Backblaze ne tikai palīdz aizsargāt jūsu datus. Tas arī palīdz aizsargāt datoru, kurā tiek glabāti arī jūsu faili.

Tā kā jūsu konta abonements ir piesaistīts vienam datoram, vietnei Backblaze ir funkcija Atrodiet manu datoru, kas ļauj piekļūt datora fiziskajai atrašanās vietai gadījumā, ja dators tiek nepareizi ievietots vai pat nozagts. Šī funkcija sniedz arī informāciju par nesen dublētiem failiem, pašreizējo ISP, kas apkalpo datoru, un tā IP adresi.

Blackblaze Atrodiet mana datora funkciju

Ja baidāties, ka jūsu nozagtā datora dati var tikt apdraudēti, varat pat izmantot SOS Online Backup, kas ietver iespēju attālināti noslaucīt visus datus no datora, lai jūsu informācija būtu aizsargāta no datu zagļiem..

6. Ātrs tiešsaistes klientu atbalsts

Parastā darba laikā ASV (plkst. 9–17 pēc Klusā okeāna laika) jūs varat sazināties ar klientu atbalstu, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu. Kā alternatīva ir arī izsekojama e-pasta sistēma, kas parasti dažu stundu laikā saņem atbildi, kā arī iespēja izsekot biļetes statusu..

Kas mums nepatīk par Backblaze

  • Backblaze vienkāršās funkcijas ierobežo to kā vienkāršu datora dublēšanas pakalpojumu.
  • Abonēšana ir atļauta tikai vienam datoram vienam kontam.
  • Ja jūs izmantojat privātu paroli un to aizmirsāt, abonementa dati tiek neatgriezeniski bloķēti, bez iespējas tos iegūt..
  • Iepriekšējās faila versijas ilgst tikai 30 dienas pirms to izdzēšanas.
  • Mobilās lietojumprogrammas nevar izmantot, lai sinhronizētu failus ar jūsu kontu.

Cik maksā Backblaze lietošana?

Vienkārši kā produkts, Backblaze cenu struktūra ir ļoti vienkārša.

Blackblaze cenu veidošanas struktūra

Izmantojot ilgtermiņa abonementus, jūs mēnesī uzkrājat tikai USD 3,96, kas tur ir vislētākie. Cenu struktūru skatiet šeit.

Vai mēs iesakām Backblaze?

Personai, kas ļoti silti vēlas ekonomisku un ērtu risinājumu, lai dublētu savus datus!

Nepieciešams minimāls lietotāja ieguldījums, visaugstākā līmeņa drošība par pieņemamu cenu un iespēja pieprasīt ārēju cieto disku, lai atjaunotu visus jūsu datus, ja jūsu dators ir bojāts vai nozagts. Tas ir lielisks rezerves pakalpojums.

Tomēr, tā kā viens konts ir ierobežots ar vienu datoru, jums būs jāapsver vairāki konti visām datora vienībām, it īpaši, ja jums ir ģimene vai uzņēmums, kuru vadāt.

Tātad atkal jā, Backblaze ir ļoti ieteicams kā mākoņa dublējums jūsu datoram.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me