ExpressVPN

ExpressVPN

https://www.expressvpn.com/

tl؛ dr

از نظر سرعت ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی و ویژگی های آن ، ExpressVPN برجسته است. این چیزی است که می توان در یک سرویس قوی VPN جستجو کرد و این را با قیمت مناسب ارائه می دهد – اگر مایلید به طور همزمان برای مدت طولانی وارد سیستم شوید.

ExpressVPN نقد و بررسی: 13 جوانب مثبت و تنها 1 نتیجه استفاده از ExpressVPN

ExpressVPN یکی از بزرگترین و محبوب ترین نام ها در تجارت VPN است. در سال 2009 تأسیس شده و توسط یک شرکت مستقر در جزایر ویرجین مستقر در انگلیس اداره می شود ، اکنون مدت ها است که امنیت و حریم شخصی را ارائه می دهد.

در حالی که به هیچ وجه ارزان ترین سرویس موجود نیست ، من معتقدم که در ExpressVPN انتظار زیادی برای انتظار وجود دارد. حجم بالای ویژگی های آنها همراه با گسترش گسترده ای از مکان های سرور ، ضرب و شتم این سرویس را سخت می کند.

آنچه در مورد ExpressVPN دوست داریم

1. فرصت منحصر به فرد در حفظ حریم خصوصی

این سرویس توسط Express VPN International Ltd. ، یک شرکت مستقر در جزایر ویرجین انگلیس (BVI) اداره می شود. در حالی که به طور معمول در جایی که شرکت مستقر است نباید به محصولات خود امتیاز دیگری بدهد ، در این صورت من مخالفم.

می بینید ، در اینجا توجه داشته باشید که “بریتانیا” در این اسم در بهترین حالت اسمی است ، زیرا BVI خود حاکم است. در حقیقت ، کل سیستم حقوقی آن متعلق به خود و به هیچ وجه وابسته یا تابع انگلستان نیست.

همچنین مهم است (از منظر VPN) که در حال حاضر هیچ قانون نگهداری داده در BVI وجود ندارد. حتی اگر منافع خارجی در تلاش برای مجبور کردن یک شرکت BVI برای تولید سوابق در رابطه با هرگونه تحقیق باشد ، چنین دستوراتی باید از دادگاه BVI تهیه شود. روال قانونی طولانی و خسته کننده است و در پایان روز ، اگر جرمی که تحت پیگرد قانونی است نیز طبق قانون BVI جرم محسوب نمی شود ، هیچ موردی نمی تواند.

بیایید این را به طور واضح خلاصه کنیم

اگر از ExpressVPN در هر جای دنیا استفاده می کنید و تحقیقات علیه شما انجام می شود ، ExpressVPN نمی تواند مجبور شود شواهدی از فعالیت اینترنت شما ارائه دهد.

2. قفل شبکه هویت شما را ایمن نگه می دارد

با استفاده از این فاکتور حریم خصوصی ، ExpressVPN همچنین دارای کلید سوئیچ kill (شبکه قفل) است که در صورت از بین رفتن اتصال اینترنت شما به سرور VPN ، می توانید بازی را باز کنید. در صورت بروز این وضعیت ، سوئیچ kill بلافاصله تمام ترافیک داده ها را از طریق دستگاه شما کاهش می دهد. این برای اطمینان از عدم وجود داده یا نشت IP است زیرا تونل VPN به خطر افتاده است.

به عنوان نمونه ای از این ، بیایید بگوییم که شما شبکه قفل را فعال کرده اید و در حال تورنت هستید. اگر به هر دلیلی اتصال به سرور VPN قطع شود ، تمام فعالیت اینترنت شما متوقف می شود. حداقل تا زمانی که به سرور VPN دیگری وصل شوید.

برای آزمایش این ، یک بارگیری ساده فایل را امتحان کردم و در این مرحله ، نرم افزار VPN خود را خاموش کردم. بلافاصله یک پیام خطا از سرور پرونده دریافت کردم و به من خبر داد که بارگیری مسدود شده است.

ExpressVPN قفل شبکه

2.1. DNS Leaks: آیا ExpressVPN واقعاً خصوصی است?

برای اینکه مطمئن شوید که شبکه Lock کار می کند ، من مطمئن شدم که تست DNS Leaks را نیز اجرا می کنم. اگر قفل شبکه کار نمی کند ، اجرای یک ابزار DNS Leak به من اطلاع می دهد. ExpressVPN ابزاری است که می توانید برای این کار استفاده کنید ، یا در غیر این صورت ابزارهای شخص ثالث دیگری نیز مانند تست نشت DNS وجود دارد.

تنها کاری که باید انجام دهید بازدید از سایت است و به طور خودکار اتصال شما را آزمایش می کند. آزمایش آنها را با سرور VPN که به آن متصل شده اید ، مطابقت دهید. اگر آنها مطابقت دارند ، شما خوب هستید.

اثبات DNS-Leaks

3. بدون خط مشی ورود به سیستم

این امر بیشتر بر فرض حریم شخصی تأثیر می گذارد تا امنیت. وقتی می گویند ورود به سیستم ، ما در مورد داده های جمع آوری شده در مورد شما در جلسات اینترنت بحث می کنیم. این احتمالاً شامل اطلاعاتی مانند آدرس IP ، URL هایی که از آنها بازدید کرده اید ، و غیره است. به طور کلی ، تمام فعالیت های اینترنتی شما.

ExpressVPN به عنوان یکی از ارائه دهنده های برتر VPN در اطراف ، صریحا اظهار می دارد که فعالیت های شما را حفظ نمی کند. به گفته آنها ، آنها “برنامه ها و سرورهای VPN ما را به دقت مهندسی کرده اند تا اطلاعات حساس را از بین ببرند”.

این شامل:

 • آدرس های IP (منبع یا VPN)
 • مرور تاریخ
 • مقصد ترافیک یا ابرداده
 • نمایش داده شد DNS

این شرکت موقعیت و خط مشی های خود را بسیار مرتب در یک جمله واحد خلاصه می کند:

ExpressVPN هیچ خط مشی ورود به سیستم

در نتیجه ، ExpressVPN هرگز نمی تواند مجبور شود داده های مشتری را که وجود ندارند ، ارائه دهد.

به جزئیات کامل مراجعه کنید

بیایید دوباره این موضوع را به چشم انداز بگذاریم. اگر ارائه دهنده خدمات VPN این نوع اطلاعات را حفظ نمی کند ، به هیچ وجه نمی توان آنها را تولید کرد در صورت تلاش برای مجبور کردن آنها (به عنوان مثال از طریق دادگاه).

4. تقسیم تونل – از کدام دستگاه های شبکه برای محافظت استفاده کنید

اگر تصمیم گرفته اید که به جای برنامه ها در دستگاههای جداگانه ، ExpressVPN را از روتر خود خاموش کنید ، تونل زنی Split چیزی است که شاید به آن نیاز داشته باشید. این امکان را به شما می دهد تا به اینترنت دسترسی داشته باشید و در عین حال از دستگاه دیگری در شبکه مانند چاپگر از راه دور نیز استفاده کنید. برنامه ExpressVPN برای روتر شما می تواند از این پشتیبانی کند و مطابق میل شما تنظیم شود.

به عنوان مثال ، می توانید برای محافظت از تمام رایانه های خود در شبکه پیکربندی کنید تا بتوانید از طریق VPN ترافیک خود را عبور دهید اما چاپگر خود را برای ترافیک عادی باز کنید. اگر آن را به اشتراک بگذارید ، شخص دیگری هنوز می تواند از آن چاپگر استفاده کند.

5. ExpressVPN سریع است!

من 6 موقعیت جغرافیایی مختلف را امتحان کردم و متوجه شدم که خدمات دورتر از محل واقعی خودم دچار تخریب خدمات شده اند. به طور معمول ، می توانم حداکثر 100 مگابیت بر ثانیه بر روی خط خود بزنم ، که بسیار خوب است.

نتایج تست سرعت با خاموش کردن VPN

تست سرعت با ExpressVPN خاموش است
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

نتیجه تست سرعت در سرور مالزی

تست سرعت آسیا – سرور مالزی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

نتیجه تست سرعت در سرور سنگاپور

تست سرعت آسیا – سرور سنگاپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

نتیجه تست سرعت روی سرور سیدنی

تست سرعت استرالیا – سرور سیدنی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

نتیجه تست سرعت در سرور بمبئی

تست سرعت هند – سرور بمبئی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

نتیجه تست سرعت در سرور آفریقای جنوبی

تست سرعت آفریقا – سرور آفریقای جنوبی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

نتیجه تست سرعت در سرور نیویورک

تست سرعت ایالات متحده – سرور نیویورک
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

پخش YouTube نیز صاف و بدون درد بود. من قادر به پخش فیلم های 4k بدون هیچ مشکلی در همه هستم.

پخش فیلم های 4k در ExpressVPN

6. رمزگذاری درجه دولتی

از مهمترین ویژگی هایی که VPN در اختیار شما قرار می دهد ، ما قبلاً به حریم خصوصی و سرعت ضربه خورده ایم. امنیت یکی دیگر از عناصر اصلی است و وقتی صحبت از VPN می شود ، دو جنبه از آن وجود دارد. نوع رمزگذاری آنها برای تأمین امنیت داده ها و پروتکل هایی که از آنها برای حمل اطلاعات شما استفاده می شود. ExpressVPN استاندارد رمزگذاری پیشرفته با کلیدهای 256 بیتی (AES-256).

این استاندارد رمزگذاری بسیاری از اسرار دولتی در سراسر جهان را تضمین می کند. شکستن آن ، یک کلید 256 بیتی بدان معنی است که تعداد زیادی از ترکیبات ممکن وجود دارد که سعی کنید قبل از خواندن اطلاعاتتان توسط هر کس دیگری شکسته شوید.

7. انتخاب پروتکل های MANY

VPN ها برای حفظ امنیت هویت و فعالیت شما به دو مؤلفه اصلی متکی هستند. یکی رمزگذاری است که من در بالا بحث کردم ، اما وسیله ای برای انتقال داده ها نیز وجود دارد ، که از طریق یک تونل امن است. هر نوع تونل دارای خصوصیات مختلفی است اما عمدتاً بر ترکیبی از سازگاری و سرعت اعمال می شود.

به عنوان مثال L2TP را با PPTP در نظر بگیرید. هر دو پروتکل تونل زدن هستند ، اما L2TP رمزگذاری بهتری ارائه می دهد (128 بیتی در مقابل 256 بیتی).

ExpressVPN به شما امکان انتخاب پروتکل های مختلف تونلینگ را می دهد. شما می توانید همانطور که دوست دارید پارانویید و طاقچه باشید ، یا به سادگی اجازه دهید ExpressVPN برای شما انتخاب کند. البته هر پروتکل دارای جوانب مثبت و منفی است ، بنابراین شما باید بفهمید که از نظر سرعت و امنیت بهینه برای خودتان است.

8. تعداد زیادی از مکانهای سرور

همانطور که قبلاً ذکر شد ، ExpressVPN سرورها را در 148 شهر در 94 کشور جهان حفظ می کند. اینها در چهار منطقه اصلی طبقه بندی می شوند: آمریکا ، اروپا ، آسیا اقیانوسیه و خاورمیانه & آفریقا با این حال ، همه آنها پروتکل های تنظیم تونلینگ یکسانی ندارند.

لیست سرور ExpressVPN

اگرچه ExpressVPN انتخاب 7 پروتکل امنیتی مختلف را ارائه می دهد ، اما همه سرورهای موجود در شبکه خود از همه آنها پشتیبانی نمی کنند. خوشبختانه ، تعداد زیادی از سرورهای آنها بدان معنی است که حتی اگر با شخصی مواجه شوید که پروتکل مورد نظر شما را پشتیبانی نمی کند ، احتمالاً می توانید یک جایگزین در این نزدیکی پیدا کنید.

9. دستگاه های 3X و تنظیم آسان

هر اشتراک ExpressVPN از 3 اتصال همزمان به اینترنت پشتیبانی می کند.

برای خانه ، می توانید آن را روی روتر خود تنظیم کرده و پوشانده باشید. اگر خارج از خانه هستید ، نمی توانم واقعاً شما را بیشتر از لپ تاپ ، تلفن هوشمند و تبلت خود استفاده کنید (حتی اگر همزمان).

دستگاه های 3x را با ExpressVPN وصل کنید

پس از ثبت نام در یک حساب کاربری ، یک گذرواژه برای استفاده از حساب خود به شما داده می شود – لطفاً این کار را در اسرع وقت تغییر دهید. پس از انجام این کار ، شما به یک صفحه دستورالعمل منتقل می شوید و گزینه ای را انتخاب می کنید که مایلید سرویس VPN خود را در کجا نصب کنید.

دستورالعمل های مفصلی (به همراه فیلم ها) در مورد چگونگی تنظیم ExpressVPN با تقریبا تمام دستگاه های شناخته شده برای بشر وجود دارد. خوب ، این ممکن است کمی بیش از حد باشد ، اما من مطمئن هستم که تقریباً تمام دستگاه های اصلی در آنجا هستند.

فقط راهنماها ، ملخ جوان را دنبال کنید. علاوه بر این ، حتی اگر با مشکلی روبرو هستید ، آن پشتیبانی مشتری فوق العاده را که قبلاً به آن اشاره کردم ، به خاطر دارید؟ فقط دسترسی پیدا کنید و با کسی لمس کنید.

هشدار

اگر ISP شما از PPPoE برای اتصال به اینترنت استفاده می کند ، به راحتی نمی توانید VPN را در روتر خود نصب کنید. برای مدیریت اتصال VPN به یک روتر اضافی نیاز خواهید داشت. تنها راه ممکن برای حل این مشکل ، فلش کردن سیستم عامل روتر خود به نوع خاصی مانند OpenWRT است که می تواند دو WAN مختلف را به طور همزمان مدیریت کند..

10. می توانید در BitCoin پرداخت کنید

در حالی که ارائه دهندگان VPN نظریه حفظ حریم خصوصی و امنیت را ارائه می دهند ، من اغلب تعجب کرده ام که چگونه ، اگر کاربران با کارت اعتباری یا حتی پی پال پرداخت می کنند ، باید دنباله پولی وجود داشته باشد. با این حال ، به لطف دیوانه کننده جدید cryptocurrency ، ارائه دهندگان خدمات روی باند واژگون شده اند و اکنون ExpressVPN پرداخت را در BitCoin قبول می کند..

در BitCoin پرداخت کنید

با استفاده از این روش ، شما واقعاً می توانید ناشناس باشید زیرا هیچ راهی برای بازپرداخت پرداخت برای شما وجود ندارد.

برای کسانی که هنوز هیچ BitCoin ندارند ، به دو چیز نیاز دارید. الف) کیف پول BitCoin و ب) مقداری BitCoin. Investopedia روش مفید راهنمای خرید BitCoin را دارد.

11- تورنت مجاز است!

اشتراک فایل به همتا چیزی است که مدت هاست در سراسر جهان مورد بحث قرار گرفته است. بسیاری از شرکتهای بزرگ برای ردیابی و مجازات کاربران P2P برای همه چیز از دزدی دریایی نرم افزار گرفته تا نقض DMCA تحت فشار قرار داده اند..

استفاده از VPN خطر آزار و اذیت را برای کاربران P2P از بین می برد ، اما مهم این است که برخی از VPN اجازه فعالیت های P2P را نمی دهند ، یا آنها را محدود می کند. هرچند مشکلی با ExpressVPN وجود ندارد ، حتی آنها دارای صفحه ای هستند که به کاربران خود آموزش می دهد که چگونه یک سرویس تورنت را در سرویس خود تنظیم کنند.!

تورنت در ExpressVPN

من می توانم به سرعت که در تورنتهایم در ExpressVPN بدست می آورم ، به طور معمول ، بسیار جذاب است (حداقل در خط 50Mbps دیگر).

12. دسترسی به محتوای منطقه Netflix

مجدداً ، شرکتی دیگر که سعی در دسترسی کاربران خود را محدود کرده است ، Netflix است. این شرکت کاربران را به صورت منطقه ای قفل می کند و به کاربران منطقه مختلف امکان دسترسی به مطالب مختلف را می دهد. ExpressVPN همچنین به کاربران Netflix کمک می کند تا فرم دسترسی را در هر مکانی بدست آورند و به شما می آموزد که چگونه این کار را در خدمات خود انجام دهید. نحوه باز کردن محتوای Netflix را ببینید.

13. پشتیبانی مشتری فوق العاده

به همین خوبی است که من در تلاش برای تنظیم ExpressVPN در TP-Link Archer C7 خود با مشکلاتی روبرو شدم ، بنابراین بهانه خوبی برای حمایت از مشتری خود داشتم. مقصد من پایگاه داده پشتیبانی آنها بود که متاسفانه کمکی به پرونده من نکردند.

در مرحله بعد ، من سرویس چت زنده آنها را امتحان کردم که به طرز حیرت انگیزی سریع بود. در عرض چند ثانیه ، یک دستیار خدمات مشتری به چت من وصل کرده بود و ما در حال حرکت بودیم. در حین چت سرویس ، دستیار خدمات مشتری هم دانش داشت و هم کمک کننده بود.

اگرچه ما نتوانستیم موضوع را از طریق چت برطرف کنیم ، اما من از طریق ایمیل از طریق ایمیل (برای انتقال تصاویر به داخل و خارج) راهنمایی شدم و یک بار انجام شد ، آنها یک نسخه از کل متن چت را برای من ارسال کردند. در مورد خدمات صحبت کنید!

متن چت ارسال می شود

اکنون من یک بی سواد فناوری نیستم ، اما می توانم ببینم که ترکیبی از این فرایندها برای تازه کار برای VPN ها چقدر مفید خواهد بود.

من کاملاً رتبه بندی سیستم پشتیبانی از درجه بالا را ارزیابی می کنم!

آنچه ما در مورد ExpressVPN دوست نداریم

هزینه بسیار شیب دار است

در حالی که درست است که ExpressVPN غالباً به عنوان گرانبها (و تا حدی موافقم) ، می خواهم نوعی از تئوری ساخت را در اینجا بیاورم – می توانید دو مورد از سه را انتخاب کنید. ارزان ، خوب و مطمئن انتخاب شما چه خواهد بود ، وقتی می خواهید به دنبال چیزی باشید تا امنیت و حریم شخصی شما را تکمیل کند?

اشتراک ماهانه ماه ExpressVPN 12،95 دلار را به شما باز می گرداند ، اما اگر تصمیم به پرداخت در بلوک های 12 ماهه گرفتید ، به مراتب به میزان 8.32 دلار در ماه کاهش می یابد..

طرح ExpressVPN & قیمت گذاری

MonthlyYelylyHalf-yearly
قیمت / ماه 12.95 $ 8.32 $ 9.99 $
کل بیل 12.95 $ 99.95 $ 59.95 $
چرخه صورتحساب1-ماه 12-ماه -6 ماه
ضمانت برگشت پول 30-day30-day30-day

قیمت گذاری برای ExpressVPN بسیار آسان است. اگر ماه به ماه پرداخت می کنید ، ماهانه با 12،95 دلار سنگین روبرو می شوید. اگر تصمیم می گیرید هر شش ماه بپردازید ، این مبلغ به 9.99 دلار در ماه کاهش می یابد ، در پیش پرداخت می شود.

بهترین نرخ با پرداخت سالانه پیش پرداخت می شود که نرخ آن به 8.32 دلار در ماه می رسد (تخفیف 35٪ تخفیف). این بدان معناست که در صورت انجام پرداختهای ماهانه ، 6 ماه رایگان دریافت می کنید!

این قیمت ها شامل همه پهنای باند هایی است که می توانید از آن استفاده کنید و همچنین اتصالات نامحدودی به تعداد زیادی از مکان های سرور در هر نقطه از جهان دارید. اگر مورد پسند شماست هر 5 دقیقه یکبار سرورها را تغییر دهید!

در هر صورت ، ExpressVPN ضمانت 30 روزه پس انداز پول نیز ارائه می دهد ، به این معنی که آنها کاملاً مطمئن هستند که با پشیمانی خریدار روبرو نخواهید شد.

نتیجه گیری: آیا ExpressVPN ارزش قیمت بالایی دارد?

برای من ، این اولین حضور در دنیای واقعی VPN ها بود. درست است که دانش فنی در آنجا وجود داشت ، اما تجربه عملی اینگونه نبود. باید بگویم که مهارتهای فنی دشوار نیستند و با کمی مطالعه می توان آنها را برداشت.

ExpressVPN از طرق بيش از يك مورد آزمون لذت بخش بود. این یک سرویس عالی است که تمام عملکردهای مورد نیاز خود را (من عاشق تورنتینگ) و برخی از آنها لازم نیستم (از Netflix استفاده نمی کنم) و با هزینه اشتراک بلند مدت در حدود 8 دلار در ماه ارائه می دهد. قیمت کم برای پرداخت آرامش.

تنها سکسکه من در راه اندازی مودم روبرو شده است ، از آنجا که پهنای باند من از PPPoE برای اتصال استفاده می کند و من دیگر هیچ خبری از راه اندازی ExpressVPN نیست. اگر قصد ثبت نام دارید ، به هشدار قبلی من در این باره توجه کنید.

ویژگی های اصلی

 • ✓ بدون محدودیت
 • Privacy محافظت از حریم خصوصی دریانوردی
 • Protection حفاظت نشت DNS / IPv6
 • ✓ پشتیبانی 24/7 از طریق ایمیل & چت زنده
 • Protocol پشتیبانی از پروتکل چندگانه

توصیه شده برای

 • • حریم خصوصی مطلق
 • • تورنت
 • • Netflix
 • • Mac ، Windows & همه سکوها

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me