ExpressVPN

ExpressVPN

https://www.expressvpn.com/

tl; dr

Kiiruse, turvalisuse, privaatsuse ja funktsioonide osas on ExpressVPN silmapaistev. See on kõik, mida võiks tugevast VPN-teenusest otsida ja pakub seda õiglase hinnaga – kui olete nõus pikemaks ajaks sisse logima.

ExpressVPN ülevaade: 13 plussi ja ainult 1 con ExpressVPN-i kasutamisel

ExpressVPN on VPN-i äri üks suuremaid ja populaarsemaid nimesid. Asutatud 2009. aastal ja seda juhib Briti Neitsisaartel asuv ettevõte, mis pakub turvalisust ja privaatsust juba pikka aega.

Kuigi see pole kaugeltki kõige odavam olemasolev teenus, usun, et ExpressVPN-is on palju oodata. Nende suur funktsioonide maht koos serveri laialdase levikuga muudab selle teenuse raskeks.

Mis meile ExpressVPNi kohta meeldib

1. Ainulaadne võimalus privaatsuse tagamiseks

Teenust haldab Briti Neitsisaarte (BVI) põhinev ettevõte Express VPN International Ltd. Ehkki tavaliselt ei tohiks ettevõtted oma asukohas oma toodetele erinevat reitingut anda, pean sel juhul nõustuma.

Näete, siin on oluline märkida, et pealkirjas olevad britid on parimal juhul nominaalsed, kuna BVI on isevalitsev. Tegelikult on kogu tema õigussüsteem tema enda oma ega ole mingil juhul seotud ega allutatud Ühendkuningriigile.

Samuti on oluline (VPN-i vaatevinklist), et praegu pole BVI-s andmeid andmete säilitamise kohta. Isegi kui välisriigi huvi üritaks sundida BVI ettevõtet esitama mis tahes uurimisega seotud dokumente, peab selline korraldus tulema BVI kohtult. Kohtumenetlus on pikk ja tüütu ning päeva lõpp, kui süüdistatav kuritegu ei ole ka BVI seaduse kohane süütegu, ei saa juhtumit olla.

Võtame selle selgelt kokku

Kui kasutate ExpressVPN-i kõikjal maailmas ja teie vastu on uurimist, ei saa ExpressVPN-i sundida tõestama teie Interneti-tegevust.

2. Võrgulukk hoiab teie identiteedi turvalisena

Tuginedes sellele privaatsustegurile, on ExpressVPN-l ka tapmislüliti (Network Lock), mis tuleb mängu juhul, kui teie Interneti-ühendus VPN-serveriga katkeb. Kui selline olukord ilmneb, katkestab tapmislüliti kohe kogu andmeedastuse teie seadmesse ja sealt välja. Selle eesmärk on tagada andmete või IP-lekke puudumine, kuna VPN-tunnel on ohustatud.

Oletame näiteks, et teil on võrgulukk lubatud ja piinate. Kui mingil põhjusel katkeb ühendus VPN-serveriga, peatatakse kogu teie Interneti-tegevus. Vähemalt seni, kuni ühendate teise VPN-serveriga.

Selle proovimiseks proovisin lihtsat failide allalaadimist ja lülitasin selle käigus välja oma VPN-tarkvara. Kohe sain failiserverilt tõrketeate, mis teatas mulle, et allalaadimine on blokeeritud.

ExpressVPN võrgu lukk

2.1. DNS-i lekked: kas ExpressVPN on tõesti privaatne?

Võrgu lukustuse toimimise tagamiseks käivitasin kindlasti ka DNS-lekete testi. Kui võrgulukk ei töötanud, annaks DNS-i lekke tööriista käitamine mulle sellest teada. ExpressVPN-l on tööriist, mida saate selle jaoks kasutada, või alternatiivina on ka muid kolmanda osapoole tööriistu, näiteks DNS-i lekketest.

Kõik, mida peate tegema, on saidi külastamine ja see kontrollib teie ühendust automaatselt. Sobitage nende test VPN-serveriga, millega olete ühendatud. Kui need sobivad, on teil kõik korras.

DNS-lekete tõestus

3. Puudub logimispoliitika

See põhineb rohkem privaatsuse, mitte turvalisuse eeldusel. Kui räägime logimisest, arutame andmeid, mida teie kohta Interneti-seansside ajal kogutakse. See hõlmaks tõenäoliselt sellist teavet nagu IP-aadress, külastatud URL-id jne. Üldiselt kogu teie Interneti-tegevus.

Olles üks peamisi VPN-i pakkujaid, väidab ExpressVPN selgesõnaliselt, et see ei pea teie tegevuse logisid. Nende sõnul on nad “hoolikalt muutnud meie rakendused ja VPN-serverid tundliku teabe kategooriliseks kõrvaldamiseks”.

See sisaldab:

 • IP-aadressid (allikas või VPN)
 • Sirvimisajalugu
 • Liikluse sihtkoht või metaandmed
 • DNS-i päringud

Ettevõte võtab oma positsiooni ja poliitika kokku väga kenasti ühte lausesse:

ExpressVPN puudub logi poliitika

Selle tulemusel ei saa ExpressVPNi kunagi sundida andma kliendiandmeid, mida pole olemas.

Vt täielikke üksikasju

Vaatame selle uuesti perspektiivi. Kui VPN-teenuse pakkuja seda tüüpi teavet ei säilita, ei saa nad seda mingil juhul esitada, kui neid üritatakse sundida (nt kohtumääruse kaudu)..

4. Jagatud tunneldamine – valige, milliseid võrguseadmeid kaitsta

Kui olete otsustanud käivitada ExpressVPN ruuteril, mitte üksikute seadmete rakenduste kaudu, on vaja jagada tükeldamist. See võimaldab teil juurdepääsu Internetile ja samal ajal kasutada ka mõnda muud võrgus olevat seadet, näiteks kaugprinteri. Teie ruuteri rakendus ExpressVPN saab seda toetada ja on teie soovi korral konfigureeritav.

Näiteks saate konfigureerida kaitsma kõiki võrgus olevaid arvuteid nende liikluse edastamiseks VPN-i kaudu, kuid jätke printer tavapärase liikluse jaoks avatuks. Kui olete seda jaganud, võiks keegi teine ​​seda printerit ikkagi kasutada.

5. ExpressVPN on kiire!

Proovisin läbi 6 erinevat geograafilist asukohta ja märkasin teenuse halvenemist seda kaugemal, kui oma tegelikust asukohast pääsesin. Tavaliselt suudan oma liinil maksimaalselt 100 Mbit / s kiirust saada, mis on üsna hea.

Kiiruskatse tulemused, kui VPN on välja lülitatud

Kiiruskatse väljalülitatud ExpressVPN-iga
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kiiruskatse tulemus Malaisia ​​serveris

Kiiruskatse Aasia – Malaisia ​​server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kiirustesti tulemus Singapuri serveris

Kiirustest Aasia – Singapuri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kiirustesti tulemus Sydney serveris

Kiiruskatse Austraalias – Sydney server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kiirustesti tulemus Mumbai serveris

Kiirustest India – Mumbai server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kiiruskatse tulemus Lõuna-Aafrika serveris

Kiirustest Aafrika – Lõuna-Aafrika server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kiiruskatse tulemus New Yorgi serveris

Kiiruskatse USA – New York Server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Ka YouTube’i voogesitus oli sujuv ja valutu. Suutsin 4k videoid ilma probleemideta voogesitada.

Voogesitage ExpressVPN-is 4k videoid

6. Valitsuse tasemel krüpteerimine

Kõige olulisematest funktsioonidest, mida VPN pakub, oleme juba puutunud kokku privaatsuse ja kiirusega. Turvalisus on veel üks võtmeelement ja VPN-ide puhul on sellel kaks aspekti; krüptimise tüüp, mida nad teie andmete turvamiseks kasutavad, ja protokollid, mida nad kasutavad teie andmete edastamiseks. ExpressVPN täiustatud krüptimisstandard 256-bitiste võtmetega (AES-256).

See krüptimisstandard kaitseb paljusid valitsuse saladusi kogu maailmas. 256-bitise võtme murdmine tähendab, et on palju PALJU võimalikke kombinatsioone, mida proovida murda enne, kui keegi teine ​​teie andmeid lugeda saab.

7. PALJU protokollide valik

Teie identiteedi ja tegevuse ohutuse tagamiseks tuginevad VPN-id kahele põhikomponendile. Üks on krüptimine, millest ma eespool rääkisin, kuid on ka vahendeid andmete edastamiseks, mis toimub turvalise tunneli kaudu. Igal tunneli tüübil on erinevad omadused, kuid need võimendavad peamiselt ühilduvuse ja kiiruse kombinatsiooni.

Võtame näiteks L2TP võrreldes PPTP-ga. Mõlemad on tunnelimisprotokollid, kuid L2TP pakub paremat krüptimist (128-bitine vs 256-bitine).

ExpressVPN võimaldab teil valida erinevate tunneldusprotokollide vahel. Võite olla nii paranoiline ja nišš kui soovite, või lubage ExpressVPN-l lihtsalt teie jaoks valida. Igal protokollil on muidugi oma plussid ja miinused, nii et peate välja mõtlema, mis on teie jaoks optimaalne kiirus ja turvalisus.

8. Hiiglaslik arv serveri asukohti

Nagu varem mainitud, hooldab ExpressVPN servereid 148 linnas 94 riigis. Need on jagatud nelja peamisse piirkonda: Ameerika, Euroopa, Aasia ja Vaikse ookeani piirkond ning Lähis-Ida & Aafrika. Kuid mitte kõik neist ei paku samu tunneldusprotokolle.

ExpressVPN serverite loend

Ehkki ExpressVPN pakub valikut 7 erinevat turvaprotokolli, ei toeta mitte kõik nende võrgus olevad serverid neid kõiki. Õnneks tähendab nende suur arv servereid, et isegi kui näete serverit, mis ei toeta soovitud protokolli, leiate tõenäoliselt läheduses asuva alternatiivi.

9. 3X-seadmed ja hõlpsasti seadistatavad

Iga ExpressVPN-i tellimus toetab 3 üheaegset Interneti-ühendust.

Kodu jaoks saate selle lihtsalt oma ruuteril üles seada ja teid kaetakse. Kui olete kodust väljas, ei näe ma tõesti, et kasutaksite ainult sülearvutit, nutitelefoni ja tahvelarvutit (isegi kui samal ajal).

Ühendage 3x seadmed ExpressVPN-iga

Kui olete konto registreerunud, antakse teile konto jaoks parool – muutke seda nii kiiresti kui võimalik. Kui olete selle teinud, suunatakse teid juhiste lehele ja antakse teile valik, kuhu soovite oma VPN-teenuse installida.

Seal on üksikasjalikud juhised (koos videotega!) ExpressVPN-i häälestamise kohta peaaegu kõigi inimkonnale teadaolevate seadmetega. OK, see võib olla pisut üle parda, kuid olen kindel, et peaaegu kõik peavoolu seadmed on olemas.

Järgige lihtsalt juhendeid, noor rohutirts. Pealegi, isegi kui teil on mingeid probleeme, pidage meeles seda fantastilist klienditugi, mida ma juba mainisin? Lihtsalt sirutage ja puudutage kedagi.

Hoiatus

Kui teie Interneti-teenuse pakkuja kasutab Interneti-ühenduse loomiseks PPPoE-d, ei saa te hõlpsasti VPN-i oma ruuterisse installida. VPN-ühenduse haldamiseks vajate täiendavat ruuterit. Ainus võimalik viis selle vältimiseks on ruuteri püsivara välklambid spetsialiseeritud tüübile, näiteks OpenWRT, mis suudab hallata kahte erinevat WAN-i samaaegselt.

10. Saate maksta BitCoinis

Kuigi VPN-i pakkujad pakuvad privaatsuse ja turvalisuse teooriat, olen sageli mõelnud, kuidas peaks olema raha jälg, kui kasutajad maksavad krediitkaardiga või isegi PayPaliga. Tänu uuele krüptovaluuta hullule on teenusepakkujad siiski hüppeliselt üles hüpanud ja nüüd aktsepteerib ExpressVPN BitCoinis makseid.

Maksa BitCoinis

Selle meetodi abil saate tõesti jääda anonüümseks, kuna pole võimalust makse tagasi teile tagasi jõuda.

Neile, kellel pole veel ühtegi BitCoini, vajate kahte asja; a) BitCoini rahakott ja b) mõni BitCoin. Investopedial on kasulik juhend BitCoini ostmine.

11. Torrentimine on lubatud!

Failide ühiskasutus on asi, millest on pikka aega räägitud kogu maailmas. Paljud suured ettevõtted on avaldanud Interneti-teenuse pakkujatele survet P2P kasutajate jälgimiseks ja karistamiseks kõige eest, alates tarkvarapiraatlusest kuni DMCA rikkumisteni.

VPN-i kasutamine kõrvaldab P2P kasutajate tagakiusamise ohu, kuid saak on see, et mõned VPN-id ei luba P2P-i tegevusi ega piira neid. ExpressVPN-iga pole sellist probleemi, kuid neil on isegi leht, mis õpetab oma kasutajatele KUIDAS oma teenuses torrenti klienti seadistama!

Tormine ExpressVPN-is

Ma suutsin ExpressVPN-i torrentsides saada sama palju kiirust kui tavaliselt, mis on üsna vinge (vähemalt minu teisel 50Mbps liinil);

12. Juurdepääs mis tahes Netflixi piirkonna sisule

Veel üks ettevõte, mis üritab oma kasutajate juurdepääsu piirata, on Netflix. See ettevõte lukustab kasutajad regioonide kaupa, võimaldades eri piirkonna kasutajatel pääseda juurde erinevale sisule. ExpressVPN aitab ka Netflixi kasutajatel juurdepääsu vormile ükskõik kuhu ja õpetab teile, kuidas seda oma teenuses teha. Vaadake, kuidas Netflixi sisu avada.

13. Fantastiline klienditugi

Täpselt sama hästi tekkis mul probleeme oma TP-Link Archer C7 ExpressVPN-i seadistamisega, nii et mul oli hea ettekujutus nende klienditoe proovimiseks. Minu sihtkoht oli nende tugiandmebaas, millest minu jaoks kahjuks polnud palju abi.

Järgmiseks proovisin nende Live Chat teenust, mis oli hämmastavalt kiire. Mõne sekundi jooksul oli klienditeenindaja minu vestluse külge haaranud ja olimegi liikvel. Teenindusvestluse ajal oli klienditeenindaja ühtaegu teadlik ja abivalmis.

Ehkki meil ei õnnestunud seda probleemi vestluse kaudu lahendada, juhendati mind e-posti teel (piltide edasisuunamiseks ja edasi) ning kui see oli valmis, saatsid nad mulle kogu vestluse ärakirja koopia. Räägi teenindusest!

Vestluse ärakiri postitatakse

Nüüd ei ole ma tehnoloogiaoskamatu, kuid näen, kui kasulik oleks nende protsesside kombineerimine VPN-ide algajale.

Hindan nende tugisüsteemi absoluutselt kõrgelt!

Mis meile ExpressVPNi puhul ei meeldinud

Maksumus on üsna järsk

Ehkki on tõsi, et ExpressVPN-i on sageli sildistatud kui kallis (ja mingil määral ma sellega nõustun), tahaksin siin tuua mängu ehituse teooria variandi – võite valida kaks kolmest; odav, hea ja turvaline. Mis oleks teie valikud, kui on vaja otsida midagi teie turvalisuse ja privaatsuse täiendamiseks?

Kuu-kuu ExpressVPN-i tellimine tagastab teile 12,95 dollarit, kuid see langeb drastiliselt kuni 8,32 dollarini kuus, kui otsustate teha makse 12-kuuliste plokkidena.

ExpressVPN-kava & Hinnakujundus

Kuu-aasta-poolaasta
Hind / kuu 12,95 dollarit 8,32 dollarit 9,99 dollarit
Kokku arve 12,95 dollarit 99,95 dollarit 59,95 dollarit
Arveldustsükkel1-kuu12-kuu6-kuu
Raha tagasi garantii 30-päev30-päev30-päev

ExpressVPN-i hinnakujundust on lihtne jälgida. Kui maksate kuude kaupa, seisab ees raske sildi suurus 12,95 dollarit kuus. Kui otsustate maksta iga kuue kuu tagant, siis väheneb see ettemaksuna 9,99 dollarini kuus.

Parimad hinnad tulenevad iga-aastase ettemaksega, mille intressimäär langeb 8,32 dollarini kuus (koguväärtusega 35% allahindlus). See tähendab, et saate 6 tasuta kuud, võrreldes sellega, kui teete kuumakseid!

Need hinnad sisaldavad kogu ribalaiust, millega saate hakkama saada, samuti piiramatut arvu ühendusi tohutu hulga serveri asukohtadega kõikjal maailmas. Vahetage servereid iga 5 minuti järel, kui see teile meeldib!

Igal juhul pakub ExpressVPN ka 30-päevast raha tagasi garantii, mis tähendab, et nad on üsna kindlad, et te ei pea ostja kahetsust.

Järeldused: kas ExpressVPN on kõrge hinnaga väärt??

Minu jaoks oli see esimene katsumus VPN-ide reaalsesse maailma. Tõsi, tehnilised teadmised olid olemas, kuid praktilisi kogemusi polnud. Pean ütlema, et tehnilised oskused pole rasked ja neid saab väikese lugemisega kätte saada.

ExpressVPN-i oli rõõm katsetada ja seda mitmel viisil. See on suurepärane teenus, mis pakub kõiki vajalikke funktsioone (ma armastan Torrentingut) ja mõnda, mida ma ei vaja (ma ei kasuta Netflixi) ning pikaajalise tellimiskuluga umbes 8 dollarit kuus. Väike hind meelerahu eest maksmiseks.

Minu ainus luksumine tekkis modemi seadistamisel, kuna minu lairiba kasutab ühenduse loomiseks PPPoE-d ja mul ei olnud ExpressVPN-i sisselülitamisel vaba aega. Kui kavatsete registreeruda, pöörake kindlasti tähelepanu minu varasemale hoiatusele selle kohta.

Põhijooned

 • ✓ Piiranguteta
 • ✓ Privaatsuse kaitse avamerel
 • ✓ DNS / IPv6 lekkekaitse
 • ✓ 24/7 tugi e-posti teel & Live Chat
 • ✓ Mitme protokolli tugi

Soovitatav

 • • Absoluutne privaatsus
 • • piinav
 • • Netflix
 • • Mac, Windows & Kõik platvormid

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me