Hostinger pārskats – Hostinger 10 plusi un 2 mīnusi (trīs reizes testējamās vietnes!)

Hostinger


Hostinger

https://www.hostinger.com/

tl; dr

Hostinger ir lielisks tīmekļa mitinātājs iesācējiem! Viņu izcilā atbalsta komanda palīdzēs jums, ja rodas kādas problēmas ar jūsu vietni, viņiem ir lieliskas iespējas un viņu ievada cenas ir viszemākās tirgū. Lieliska naudas attiecība!

Hostingera pārskats – 10 plusi & 2 mīnusi (servera ātrums & Pārbaudīts Uptime, 3 vietnes!)

Mēs tikko pabeidzām ātruma testēšanu un nesaprašanos ar mūsu Hostinger testa vietnēm, un brāli, mēs NEVAJADZĒTU gaidīt, lai dalītos ar jums jūsu atzinumos * brīdinājuma signāls par spoileri – mūsu vēlme pēc ātruma ir piesātināta *!

Bet vispirms nedaudz izpētīsim, kā Hostinger radās kā tīmekļa mitinātājs.

Jau labu laiku tālajā pilsētas Kauņā, Lietuvā, tika izveidots neliels uzņēmums ar nosaukumu “Hostinga mediji”, kurš sapņoja par viļņiem tīmekļa mitināšanas nozarē. Pēc 6 gadiem un 1 miljons lietotāju šis sapnis tika realizēts, un uzņēmums oficiāli nomainīja viņu vārdu uz Hostinger.

Kopš tā laika Hostinger nav pārstājis augt. Viņi ir izveidojuši veikalu 39 valstīs, izveidojuši 6 datu centrus visā pasaulē (vēl viens ir izveidots viņu dzimtenē Lietuvā), kopš 2017. gada ir uzkrājuši vairāk nekā 29 miljonus lietotāju, un tie neliecina par palēnināšanos. uz leju.

To mērķis ir palīdzēt lietotājiem mācīties, radīt un augt, un viņi, iespējams, to ir paveikuši tikai ar savu pakalpojumu līmeni un traki pieņemamām cenām..

Kāpēc ātrums mums ir svarīgs?

Ja esat sekojis mūsu emuāriem un atsauksmēm, jūs zināt, ka mums patīk mūsu tīmekļa mitināšana, tāpat kā mums patīk mūsu automašīnas: ātrs & bezgaumīgs! Varbūt ne bezgaumīgi, bet mēs esam pārliecināti, ka viņi ātri rīkojas!

Tīmekļa mitināšanas ātrumam mēs piešķiram tik lielu nozīmi, jo ātruma trūkums, bez šaubām, ir mazo uzņēmumu pirmais nāves cēlonis. Atšķirībā no korporāciju gigantiem, katrs izpārdošana ir uzskatāms par mazu uzņēmēju, un mēs vienkārši nevaram atļauties zaudēt klientus tādu novēršamu problēmu dēļ kā lēna tīmekļa mitināšana.

Tīmekļa mitināšanas ātrums

(Avots: ThinkWithGoogle)

Mūsdienās klienti sagaida, ka jūsu vietne tiks ielādēta mazāk nekā vienā sekundē! Jebkurš, kas palielina atlēciena līmeni par satriecoši 32%, un viss sāk sabrukt, ja gaidīšanas laiks pārsniedz 5 sekundes.

Lai mūsu auditorija būtu priecīga, mēs esam izveidojuši ieradumu izturēties pret viņiem kā ar nepacietīgiem 2 gadus veciem bērniem; mēs atrodam veidus, kā dot viņiem visu, ko viņi vēlas, tiklīdz viņi to vēlas, vai arī viņi sāks raudāt. Šajā gadījumā mēs īsā laikā piegādājam datus savām auditorijām, jo ​​mēs nevēlamies, lai viņi pamet mūsu vietni un ratiņus, tāpēc mūs piesaista tīmekļa mitināšana, kas reaģē uz ārkārtīgi ātru.

Šajā rakstā mēs pārskatīsim savus 3 Hostinger Premium koplietojamo hostinga plānus (viens Singapūrā, otrs ASV un vēl viens Eiropā), lai mēs varētu redzēt, cik ātri viņi reaģē un vai tie jums būtu vispiemērotākie, mūsu dārgais lasītājiem.

Piezīme

Lai nodrošinātu, ka esam uzkrājuši pietiekami daudz datu, lai rakstītu šo pārskatu, mēs esam izveidojuši 3 testa vietnes. Mūsu testa vietņu datu centri atrodas 3 kontinentos (Ešvilas NC, Amsterdamā un Singapūrā), lai jūs varētu spriest, kā tie darbojas klientiem vistuvāk esošajās vietās.

Pietiekami daudz no mūsu aizraušanās, pievērsīsimies pie tā, kāpēc jūs vispirms lasāt šo rakstu:

10 iemesli, kāpēc Hostinger ir jums piemērots saimnieks!

1. Hostinger Tiešām ir ātrs

Mēs ievietojām mūsu Hostinger ASV testa vietni, izmantojot ātruma stresa testu, izmantojot mūsu patentēto servera ātruma pārbaudītāju (joprojām ir labākais un vienīgais servera ātruma pārbaudītājs pasaulē #shamelessplug), salīdzinot to ar Google ieteikumu 200 ms, un šeit ir rezultāti.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

ASV datu centra vidējais ātrums: 143,1 ms
(Skatīt pilnu rezultātu – apmeklējiet testa vietni)

Dāmas un kungi, mūsu Hostinger ASV testa vietnes ātruma testa rezultāti tika parādīti ar vidējo rādītāju visā pasaulē ar ātru 143 ms, kas viņus uzskata par vienu no A + līmeņa spēlētājiem.!

Tālāk mēs pārbaudījām mūsu vietni Hostinger Singapore, lai redzētu, kā tā reaģē uz pingiem no visas pasaules

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Singapūras datu centra vidējais ātrums: 175,8 ms
(Skatīt pilnu rezultātu – apmeklējiet testa vietni)

Ja jūs plānojat rūpēties par auditoriju Āzijā (un Austrālijā / Jaunzēlandē), jūs ar prieku uzzināsit, ka Hostingers no Singapūras atgriezās muļķīgi ātras atbildes reakcijā 5 ms ar vidējo ātrumu 176 ms visā pasaulē. Hostinger Singapore no mums iegūst A + rangu.

Visbeidzot, mēs esam ieguvuši savu vietni Hostinger, lai to novērtētu.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

142 ms100 ms54 ms236 ms209 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

314 ms265 ms235 ms84 ms11 ms

Nīderlandes datu centra vidējais ātrums: 165 ms
(Skatīt pilnu rezultātu – apmeklējiet testa vietni)

Tiem no jums, kuru mērķauditorija ir Eiropas tirgi, Hostinger būtu viens no ātrākajiem tīmekļa mitinātājiem jums. 54 ms no Londonas, tie ir patiešām iespaidīgi ātrumi! Hostinger Europe ir tikpat ātrs kā viņu Singapūras un Amerikas kolēģi, un viņi visā pasaulē atdeva pienācīgu vidējo ātrumu 165 ms, kas nozīmē, ka viņi ir novērtēti kā stabili A+!

Ja izpētīsit mūsu testa rezultātus, jūs varētu nedaudz uztraukties, ka atrašanās vietas, kas atrodas tālu no to izraudzītajiem datu centriem, nav tik lielas. Tas faktiski ir diezgan normāli, jo, lai nokļūtu mērķa mērķī, datiem ir jābrauc tālāk.

Tomēr tam vajadzētu būt nebūtiskam, jo ​​Hostingeram kopumā ir 6 datu centri visā pasaulē, proti, ASV, ES, Brazīlijā, Nīderlandē, Singapūrā & Indonēzija (viņu dzimtenē Lietuvā tiek būvēti vēl 1). Vienkārši izvēlieties lietotājiem tuvāko datu centru, un viņi varēs izbaudīt visas vietnes krāšņās ielādes ātrumu visā tās krāšņumā.!

2. Garantija 99,9%!

Tikai daži cilvēki tur uztver darba laika garantiju nopietni, bet mums tas var radīt vai sabojāt mūsu viedokli tīmekļa mitinātājā. Mazo uzņēmumu vietnēm jābūt pēc iespējas vairākām, jo ​​jebkura veida dīkstāves nozīmē potenciālo pārdošanas zaudējumu.

Pagarinātas dīkstāves dēļ mūsu vietnes var zaudēt rangu Google, kas ir sliktas ziņas biznesam.

Lai gan daži tīmekļa mitināšanas uzņēmumi nodrošina uptime garantijas, daži no tiem var būt diezgan niecīgi, slīdoši tādā izteiksmē kā “maksājuma veikšana ir mūsu pašu ziņā”, kas nozīmē, ka viņi var izvēlēties neatmaksāt visu, ko viņi garantē.

Mēs ķemmējāmies caur Hostingera TOS un neatradām pēdas no šādām muļķībām.

hostinger service uptime garantija

Ja vietnes dīkstāves rādītāji ir mazāki par 99,9% Hostinger kļūdu dēļ, vienkārši sazinieties ar viņiem, lai atgūtu 5% no jūsu ikmēneša maksas.

Pagaidām mēs esam priecīgi par Hostinger darbības laiku!

Laiks kopš 2019. gada marta

100%

Hostingera Ešvilas NC darba laiks

Laiks kopš 2019. gada marta

99,98%

Hostinger Nīderlande Uptime

Laiks kopš 2019. gada marta

99,99%

Hostinger Singapore’s Uptime

Piezīme

Iepriekš minētie skaitītāji tiek pastāvīgi atjaunināti. UptimeRobot ik pēc 5 minūtēm tiek uzraudzīts.

3. Ātrāka ielāde ar kešatmiņas pārvaldnieku

Mēs esam tik priecīgi, ka Hostinger ir izdomājis tik daudzus veidus, kā uzlabot iekraušanas ātrumu. Viens no viņiem ir viņu pašu kešatmiņas pārvaldnieks. Tā iespējošana ļauj ātrāk ielādēt laiku un uzlabot ātrumu!

Tas ir jādara, lai to ieslēgtu.

Ievadiet hPanel un noklikšķiniet uz “Pārvaldīt” vietnē, kurā vēlaties to ieslēgt. Ritiniet uz leju līdz “Advanced”. Kā viena no opcijām tiks parādīts kešatmiņas pārvaldnieks. Noklikšķiniet uz “Kešatmiņas pārvaldnieks”.

Hostingera kešatmiņas pārvaldnieks

Kad esat iekšā, viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz “Mainīt”, un jums vajadzētu redzēt pogu “Automātiskā kešatmiņa” zaļā krāsā, norādot, ka tā ir ieslēgta. Noklikšķiniet uz “Notīrīt visu”, un jums ir labi doties!

Hostinger Cache Manager iestatījumi

Mēs veica dažus testus mūsu Hostinger testa vietnē, izmantojot vietni webpagetest.org, lai redzētu, kā tā darbojas ar kešatmiņas pārvaldnieku:

Hostingera testa vietas ielādes ātrums

Kešatmiņas pārvaldnieks ieslēgts. Vietnes slodze 0,673s
(Skatīt pilnu testa rezultātu)

Mūsu pārbaudes vietnes ir krājumu instalācijas, super vieglas, bez optimizācijām, tāpēc kešatmiņas pārvaldnieks to nedara. Tomēr kešatmiņas pārvaldnieka efekts tiks pastiprināts, tiklīdz vietnei būs vairāk satura un attēlu.

4. Satriecošas priekšrocības, kas palielina ĀTRUMU!

Mūsu Hostinger Premium Shared kontā bija pilns priekšrocību saraksts, kas visi vienā vai otrā veidā uzlabo ātrumu. Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem!

 • Noklikšķiniet uz Installer
  Šī funkcija mūsu iecienītāko lietotņu instalēšanu padarīja daudz ērtāku. Ir pagājuši tie laiki, kad mums viss bija jādara manuāli. Izmantojot šo funkciju, 1 klikšķis ir viss, kas jums nepieciešams, lai instalētu iecienītās lietotnes.
 • PHP7 atbalsts
  Ja esat izstrādātājs, jums būs prieks uzzināt, ka Hostinger ir PHP7 atbalsts! PHP7 ir viens no lielākajiem PHP izlaidumiem vairāk nekā 10 gadu laikā, un tas ir DAUDZ ĀTRĀK nekā tā priekšgājējs PHP5. Etalona testos, kas tiek veikti ar Drupal un WordPress, PHP7 ir viegli divreiz ātrāks nekā PHP5.6.

  Tiek veikti PHP7 etalonu testi

  (Avots: sarunas.php.net)

 • Git atbalsts
  Git ir ļoti spēcīgs rīks, par kuru visi ir dzirdējuši, bet ne mazums cilvēku zina, ko tas patiesībā dara. Īsi sakot, git ir atvērtā pirmkoda versiju kontroles sistēma, kas izveidota, lai izstrādātāji varētu ātri un efektīvi sadarboties ar saviem projektiem neatkarīgi no tā, cik lieli vai mazi.

  Git ir tik populārs, ka to izmanto daudzas lielas korporācijas, piemēram, Google, Microsoft, Facebook un pat Netflix!

  Jums tas, iespējams, nav mazsvarīgi, bet, ja jūs nolīgsit izstrādātājus, lai izveidotu kaut ko savam mazajam biznesam, viņi būs ļoti priecīgi, ka jūsu tīmekļa mitinātājs atbalsta Git. Tas tikai padara problēmu risināšanas procesu tik gludāku!

 • Optimizēta WordPress
  Hostinger kopīgotajos mitināšanas plānos ir jaunākās WordPress versijas, un tas ir pielāgots pēc pasūtījuma, lai nodrošinātu dažus no ātrākajiem iekraušanas ātrumiem nozarē. Tikai FYI, ir iemesls, ka WordPress pārvalda 30% interneta (tie ir vienkārši tik sasodīti labi!), Tāpēc mēs ļoti iesakām to jūsu mazajam biznesam!
 • Visjaunākā NGINX kešatmiņa
  Vēl viens iemesls, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress ar Hostinger, ir viņu NGINX kešatmiņa. Tas ievērojami palielina WordPress veiktspēju, izmantojot datu racionalizēšanu statiskā satura ielādēšanas ātrumu ar turbokompresoru..
 • HTTP / 2
  Citiem vārdiem sakot, HTTP 2.0. Tas ir HTTP1 garīgais pēctecis un ir daudz ātrāks, drošāks un vieglāk lietojams.

  HTTP / 2 darbojas, piegādājot datus ar bināro kodu. Tas samazina datu apjomu un uzlabo ātrumu, un jūsu lietotāji jutīs ievērojamu vietnes ielādes veiktspējas uzlabojumu!

5. Lielisks pielāgots informācijas panelis

Hostinger ir viens no nedaudzajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kura cajones ir pietiekami lielas, lai sajauktos ar cPanel lietotāja saskarni. Vēl labāk, ka viņiem izdevās visu kārtot.

Hostinger informācijas panelis

Ar zīmolu hPanel saistītais Hostinger pielāgotais informācijas panelis ir tīrs, ērti lietojams un ļoti intuitīvs. Visas funkcijas ir sakārtotas pa kategorijām, un to labi izveidotās minimālistiskās ikonas rada gandrīz Muji līdzīgu sajūtu informācijas panelī. Jums rodas sajūta, ka visam ir vieta un viss ir savās vietās. Tas ir tik intuitīvi, ka, manuprāt, kāds bez pieredzes varēs diezgan efektīvi izmantot hPanel.

Kudos uz Hostingera UI & UX komandai par izcilo pielāgoto informācijas paneli!

6. Atbildīgs atbalsts (arī viņiem ir jautri!)

Dažreiz saziņa ar tīmekļa mitināšanas uzņēmuma atbalsta komandu var likt vēlēties fiziski sazināties pa tālruni un nožņaugt bezjēdzīgo ēzeli no otras līnijas. Citreiz tas var būt patīkami, produktīvi un pat tieši satriecoši. Ar prieku varam teikt, ka, ņemot vērā mūsu pieredzi ar Hostinger atbalsta komandu, viņi pieder pie pēdējās kategorijas.

Mums nebija iespējas iesniegt biļeti (mūsu instalēšana notika bez aizķeršanās), tāpēc mēs vienkārši sazinājāmies ar viņu tiešraides tērzēšanu, lai uzzinātu, kā viņi reaģē uz dažiem pamatjautājumiem, un mēs bijām pārsteigti!

Atbalsta komanda ne tikai gandrīz nekavējoties reaģēja uz mums (mums bija jāgaida dažas sekundes, bet tas ir diezgan pārsteidzoši, ņemot vērā, ka mums bija jāgaida gandrīz 30 minūtes ar kādu citu tīmekļa mitināšanu), bet viņi bija zinoši, pacietīgi un ieguva šo – viņi bija jautri. Viņi arī turēs jūsu roku un nomierinās jūsu satraukto dvēseli, jo tie palīdzēs jums soli pa solim noteikt jūsu problēmas.

Ja Hostingeram bija viena lieta pareizi, tā ir viņu atbalsta saskarne:

Hostinger atbalsta interfeiss

Mēs sazināmies ar gif un emocijzīmēm (kuras daži var teikt, ka tas ir triks, bet mēs redzam, kā tas var mazināt neapmierinātību, risinot sarežģītus jautājumus), un mēs varam nosūtīt pielikumus! Tas ir lieliski gadījumos, kad attēls ir labāks par tūkstoš vārdiem.

Mēs neesam vienīgie, kuriem ir tāds pats entuziasms par Hostingera atbalstu. Šie ir daži piemēri, kas citiem klientiem bija jāpasaka par viņu pieredzi ar Hostinger atbalsta komandu:

domēna vārda atrisināšana

laimīgu klientu atbalsta pieredzi

Atbalsta komanda faktiski praktizē “nulles līmeņa atbalsta sistēmu” (neoficiālu vārdu, nelieciet mums par to), saskaņā ar kuru katrs komandas loceklis tiek apmācīts atbildēt uz katru vaicājumu, nepārsniedzot augstākā līmeņa atbalstu. Tas rada ārkārtīgi ātru problēmu risināšanu, jo viņiem nav jātērē laiks, lai jūs savienotu ar augstākās pakāpes atbalstu, lai jūsu problēmas atrisinātu..

Hostingera atbalsta komanda

Lietuvas atbalsta komanda smagi strādā

Vēl viena lieliska lieta par viņu atbalstu ir tā, ka viņi ir ļoti lokalizēti! Atbalsta komanda apkalpo 20 valstis no 4 atbalsta centriem dzimtajā valodā, lai vietējie iedzīvotāji varētu vieglāk sazināties ar komandu, un viņi plāno iekļaut lokalizētākas valodas! Zemāk esošais GIF precīzi atspoguļo manu atbildi, kad es to uzzināju.

Patiess stāsts.

Andy Dwyer Šoks

7. Bezmaksas domēns!

Ja jūs vēl nezināt, ka, lai izveidotu savu vietni, jums jāmaksā domēna vārds no domēna reģistratūras, papildus maksājot par tīmekļa mitināšanu. Nelieli izdevumi, piemēram, šie, var radīt papildu izmaksas un radīt sniega pikas, un tas tiešām var kaitēt mazo uzņēmumu īpašniekiem, it īpaši, ja viņi tikai sāk darbu.

Bezmaksas domēna vārda iegūšana no tīmekļa mitināšanas var patiešām palīdzēt, un Hostinger patiesi gūst panākumus, atbalstot jaunos uzņēmējus, piešķirot domēnu bez maksas!

Vienīgais, ka, izmantojot domēnus, jūs arī vēlaties saņemt WHOIS aizsardzību, kas aizsargā jūsu tiešsaistes identitāti. Daži domēnu reģistrētāji, piemēram, Namecheap, nodrošina WHOIS aizsardzību bez maksas, taču tas neattiecas uz visiem reģistrētājiem. Biežāk nekā nē, jums par to būs jāmaksā, un diemžēl tas tā ir gadījumā ar Hostinger.

Bet paskatieties uz gaišo pusi – jūs iegūsit BEZMAKSAS domēnu! Samaksa 5 USD gadā par WHOIS aizsardzību tiešām ir zemesrieksti, salīdzinot ar to. Tas ir cienīgs ieguldījums!

8. Neierobežotas iespējas!

It kā viss pārējais šajā sarakstā jau nav pietiekami iespaidīgs, Hostinger Premium plāns turpina pārsteigt ar visu savu neierobežoto funkciju sarakstu. Apskatīsim dažus no tiem.

 • Neierobežots vietņu skaits
  Tikai ar vienu kontu Hostinger ļauj izveidot tik daudz vietņu, cik jūs varētu vēlēties!
 • Neierobežota SSD krātuve
  Kāda ir iespēja uzņemt neierobežotas vietnes, ja krātuve ir ierobežota, vai ne? Hostinger to atzīst un piedāvā mums neierobežotu SSD krātuvi, tāpēc mēs faktiski varam izmantot mūsu neierobežotās vietnes, izmantojot SSD ātruma priekšrocības!
 • Neierobežots joslas platums
  Jums nav jāuztraucas par vietņu dīkstāvi, kas saistīta ar neparasti lielu trafiku ar Hostinger Premium. Jums tiek piešķirts neierobežots joslas platums, lai jūs varētu apkalpot tik daudz lietotāju, cik vēlaties!
 • Neierobežots e-pasts
  Iepriekš es minēju, ka neliela tiešsaistes uzņēmuma darbības izmaksas var viegli radīt sniega pikas. E-pasta pakalpojums ir viena no šīm izmaksām. Par laimi, izmantojot viņu Premium plānu, mēs varam izveidot neierobežotas e-pasta adreses, kas atbilst mūsu vajadzībām, un tas viss tiek mitināts ar mūsu neierobežoto SSD krātuvi!
 • CronJobs
  Pagājuši ir dienas, kurās jums rūpīgi jāplāno jūsu CronJobs, jo jūs esat ierobežots ar noteiktu skaitu Cronjobs. Hostingera Premium plāns ļauj neierobežoti Cronjobs, lai jūs varētu doties uz pilsētu ar saviem skriptiem!

9. Lieliska ievada cena

Visbeidzot, Hostinger ievadcenas tiešām ir tas, kas atšķir šo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu no konkurences.

Hostinger ir gandrīz visas tās pašas funkcijas kā premium tīmekļa mitinātājam, taču tikai par nelielu cenu; Mūsu Premium plāns maksā tikai USD 2,15 mēnesī, un viņu sākotnējais līmenis Vienīgais plāns ir tikai USD 0,80 mēnesī, savukārt mūsu pašreizējā iecienītākā tīmekļa vietne SiteGround iekasē USD 3,95 par viņu sākuma līmeņa kontu. Mēs faktiski veica dažus salīdzinājumus, bet mēs to iedziļināsimies šajā rakstā vēlāk.

Runājot par vērtību, jāsaka, ka Hostinger nodrošina vienu no labākajiem sprādzieniem jūsu biznesam nozarē, it īpaši tiem, kas tikko sāk darbību!

10. Viņiem pieder vietne Zyro

Paplašinot jau iespaidīgo produktu klāstu, Hostinger nesen viņu krājumiem pievienoja vietņu veidotāju. Zyro ir paredzēts patiesiem iesācējiem lietotāju vidū un pārņem vienkāršību pavisam jaunā līmenī.

Zyro piedāvā holistiskāku pieredzi. Viņi ir vēl vairāk vienkāršojuši pamata vietņu veidotāju un pievienojuši ārējas funkcijas, kas lietotājiem palīdzēs ātri izveidot pilnīgas vietnes. Tie ietver iespēju automātiski ģenerēt saturu, pilnveidot dizainu un daudz ko citu.

 • AI rakstnieks
 • AI siltuma karte
 • Logotips & Saukļu veidotājs
 • Milzīga attēlu bibliotēka (BEZMAKSAS!)

Lai iegūtu papildinformāciju, varat izlasīt mūsu detalizēto pārskatu par Zyro!

Lietas, kurās mēs sarūgtinājām Hostingeru

Līdz šim mums ļoti patīk Hostinger kā tīmekļa mitinātājs, bet tas nav vienkārši reāli, ja sakām, ka viņiem nav trūkumu. Šeit ir dažas lietas, par kurām mēs nebijām pārāk priecīgi.

1. Nav ikdienas dublējuma

Šīs funkcijas trūkums salauza manu sirdi un lika man nedaudz raudāt iekšā. Mēs bijām pieraduši pie ikdienas dublēšanas ar citiem tīmekļa mitināšanas materiāliem, ka tā trūkums lika mums justies nedaudz nedrošiem.

Labi ir tas, ka šo funkciju var iegādāties par USD 0,95 mēnesī. Ļoti žēl, ka tas netiek piegādāts bez maksas, taču domājiet par to šādi – Hostinger ievada cenas jau ir zemākās tirgū. Viņi ir pelnījuši nopelnīt nedaudz vairāk naudas no noteiktām funkcijām.

2.Nav bezmaksas SSL

SSL sertifikāts ir patiešām svarīgs, jo tas izveido drošu savienojumu starp jūsu klientu un jūsu vietni. Tas rada uzticību, pamudinot viņus justies drošākiem, veicot pirkumus no jums. Tā ir arī lieta, kas apzīmē “S” ar “https”, kas palīdz vairot uzticību jūsu vietnei (cik iespējams, ka veiksit kādus darījumus, ja neredzat “https”?).

SSL sertifikāts

Google pārlūkā Chrome ielādējot vietnes bez SSL, tiks parādīts arī teksts “šī vietne nav droša”, kas mazina iespēju cilvēkiem pirkt lietas ārpus jūsu vietnes.

SSL ir arī viens no vienkāršākajiem veidiem, kā paaugstināt vietnes SEO klasifikāciju, līdz ar to šai funkcijai mēs piešķiram lielu nozīmi. Ļoti žēl, ka Hostingeram tā nav bez maksas, taču šeit ir sniegts neliels padoms – pārejiet uz Cloudflare un reģistrējieties kontam, lai saņemtu bezmaksas SSL. Problēma atrisināta!

Hostingera plāni & Iespējas

Hostinger ir dažādi plāni, kas ir piemēroti visiem lietotājiem, sākot no emuāru autoriem, maziem uzņēmumiem un beidzot ar uzņēmumu lietotājiem.

Dalīts hostings

SinglePremiumBusiness
SSD Space10GBUnlimitedUnlimited
Vietnes Nr. Skaits neierobežots
Joslas platums100GBUnlimitedUnlimited
Bezmaksas SSLNoNoYes
Ikdienas dublējumiNoNoYes
Cena / mēnesis0.80*$2.15*$3.45*

* Hostinger CRAZY ievada cena! Tomēr tas prasa 48 mēnešus ilgu abonementu.

Mākonis Hostings

Hostinger mākoņa mitināšanas plāni ir tikpat vienkārši un vienkārši izmantojami kā to koplietotās mitināšanas iespējas, izņemot to, ka tiem ir jaudīgākas funkcijas. Liekas, ka viņi ir apvienojuši labākās VPS un Shared Hosting iespējas, lai izveidotu izcilus mākoņa mitināšanas plānus.

Jūs varēsit baudīt bezmaksas ikdienas dublējumu, bezmaksas SSL visu mūžu, iegultās Cloudflare aizsardzību, kas ir veltīta IP … pamatā tie ir darbi. Izmantojot viņu visu diennakti veltīto pilnībā pārvaldīto atbalstu, jums praktiski nevajadzēs uztraukties par aizmugures fonu, jo Hostinger par visu parūpēsies jums.

StartupProfessionalEnterprise
Dedicated IPYesYesYes
Diska vieta40GB80GB160GB
BandwidthUnlimitedUnlimitedUnlimited
RAM3GB6GB12GB
CPU Cores246
Cena / mēnesī7.45*$14.95*$27.45*

* Visi Hostinger Cloud plāni tiek pilnībā pārvaldīti & nāk ar hPanel

Tā kā aizmugures versiju pārvaldīs administratori, jums nebūs piekļuves savam serverim vai jāmaina operētājsistēma. Maza cena, kas jāmaksā par tik ērtu funkciju.

Jūsu resursi ir ierobežoti, taču tie ir atvēlēti (tas nozīmē, ka jums nevajadzēs tos dalīties ar citiem lietotājiem), un, iekļaujot CDN, vietne tiek ielādēta ātri un ātri. Ja jūtat vajadzību, varat bez traucējumiem atjaunināt viņu koplietojamo mitināšanas plānu mākoņa mitināšanas kontā, bez jebkādas dīkstāves jūsu vietnē..

Mēs patiesībā esam diezgan pārsteigti par Hostinger’s Cloud Hostings, un mēs ļoti iesakām to darīt, ja jūs mākoņa mitināšanas konts darbojas tirgū.!

Šajā rakstīšanas laikā Hostinger piedāvā milzīgu atlaidi savām mākoņu mitināšanas opcijām, sākot no USD 7,45 / mēnesī līdz USD 27,45 / mēnesī (ja ne-pārdošanas periodos plānojat maksāt vairāk nekā par 79% vairāk), tāpēc, ja domājat par mākoņa iegūšanu Hostinga konts tagad ir tik labs laiks kā jebkad!

VPS hostings

Tie no jums, kas meklē VPS mitināšanu, varēs baudīt izcilās Hostinger VPS iespējas. Tā kā tā ir līdz 30% ātrāka nekā vairums standarta dalītās mitināšanas opciju, bez jebkādas dīkstāves, mēs redzam, kāpēc Hostinger VPS mitināšana ir pievilcīga biznesa lietotājiem.

Hostingera VPS plāni faktiski ir diezgan līdzīgi viņu mākoņa mitināšanas kontiem, galvenā atšķirība ir aizmugurējā tīkla pārvaldība. Kamēr Cloud Hosting lietotāji varēs izbaudīt pilnībā pārvaldītu pakalpojumu, VPS klientiem būs pieejama root piekļuve, kas nozīmē lielāku pielāgojamību. Kompromiss ir tāds, ka visi atjauninājumi un servera uzturēšana ir jāveic lietotājam.

Viņu sākuma līmeņa opcija VPS mitināšanai maksā tikai 3,95 USD / mēnesī, un tas ir lieliski piemērots tiem no jums, kas tikai kļūst slapji. Kad jūtat, ka esat izaudzis par viņu sākuma līmeņa plāna pakalpojumiem, varat brīvi pāriet uz plānu, kas labāk atbilst jūsu vajadzībām.

Kā Hostingers iztur konkurenci?

Mēs to nevaram nosaukt par visaptverošu pārskatu, ja izrādes zvaigzne netiek izvirzīta pret dažiem no mūsu iecienītākajiem tīmekļa mitinātājiem. Tāpēc mēs esam izmantojuši laiku, lai salīdzinātu Hostinger ar dažiem citiem tīmekļa mitinātājiem, lai redzētu, kura varētu būt labāka izvēle jums.

Hostinger Premium VS SiteGround GrowBig

Mēs ar patentēto servera ātruma pārbaudītāju pārbaudījām šīs divas testa vietas, lai redzētu, kā tās darbosies viena pret otru, un rezultāti patiesībā ir diezgan interesanti.

Pārbaudiet:

HostingerSiteGround
Servera atrašanās vietaSingaporeSingapore
ASV (W) 194 ms211 ms
ASV (A) 229 ms215 ms
London246 ms180 ms
Singapūra5 ms3 ms
Sanpaulu349 ms351 ms
Bangalore99 ms66 ms
Sidneja191 ms95 ms
Japāna70 ms70 ms
Kanāda212 ms240 ms
Vācija163ms168 ms
Vidēji visā pasaulē175.8 ms159.9 ms
Test SiteSee Test SiteSee Pārbaudes vietne
Pilni rezultāti

Pirms rezultātu sadalīšanas mums bija jāsaka, ka abi tīmekļa mitinātāji darbojās ļoti labi, un abiem pasaules vidējais rādītājs bija mazāks par 200 ms, kas viņus uzskata par mūsu labākajiem A + tīmekļa mitinātājiem.!

Ātri domājot, es domāju, ka mēs visi varam vienoties, ka abi tīmekļa mitinātāji ir spēles augšgalā, un Hostinger dod mums vidējo rādītāju visā pasaulē 176 ms salīdzinājumā ar SiteGround 160 ms. Viņi izcili uzstājās Āzijas valstīs, abos Japānā, Bangalore un Singapūrā rezultāti bija zemāki par 100 ms.

Viņi neveicās tik labi Londonā, ASV austrumos, ASV rietumos un Sanpaulu, pateicoties datu centra atrašanās vietai (kas atrodas Singapūrā), taču ātrums joprojām ir ļoti cienījams.

Personīgi es uzskatu, ka šie divi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi ir neticami atsaucīgi un ātri, taču mēs tos īsti nevaram uzskatīt par vienādiem, jo ​​ātrums nav vienīgais, kas abiem uzņēmumiem padara šādus lieliskus tīmekļa mitinātājus.

SiteGround ir premium klases visaptveroša tīmekļa mitinātājs ar lieliskām funkcijām, kas lieliski piemērots mazo un lielo uzņēmumu vietnēm. Lieta ir tāda, ka izcilība nenāk par brīvu, un abonentiem būs diezgan daudz jāmaksā par vietnes SiteGround atjaunošanu.

Hostinger, no otras puses, ir viegli lietojams pamata tīmekļa mitināšana, vislabāk piemērots iesācējiem, maziem uzņēmumiem un uzņēmējiem. Laba lieta par Hostinger ir tā, ka tā ļauj lietotājiem veikt jaunināšanu, lai iegūtu augstākās klases funkcijas, līdz ar to to īpaši zemo ievada cenu.

Viņi abi ir fantastiski tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, ļoti ātri un ar ļoti labiem ieguvumiem, kas vērsti uz dažādiem demogrāfiskajiem rādītājiem.

Hostinger vs HostGator (mākoņa mitināšana)

Hostgator ir pielāgots informācijas panelis, kas ir pazīstams kā estētiski patīkams un ērti lietojams. Viņu pielāgotā informācijas paneļa problēma ir tā, ka tai ir ierobežojumi, kas pamudināja mūs labāk izvēlēties hPanel ar Hostinger.

Hostingera pielāgotais hPanel informācijas panelis ir ļoti patīkams acīm un ir labāks salīdzinājumā ar HostGator. Viss ir labi klasificēts, un pats galvenais, ka mēs nejutāmies kā zaudējuši jebkādu funkciju.

Izņemot pielāgoto informācijas paneli, iespējas Hostinger un Hostgator’s Cloud ir faktiski diezgan līdzīgas ātruma un funkciju ziņā. Hostinger mākonis ir nedaudz dārgāks (Hostinger mākonis sākas no 7,45 USD, savukārt Hostgator Cloud sākas no 4,95 USD), taču, ja salīdzināsit to, ko iegūstat no Hostinger un Hostgator, redzēsit, ka ieguvumi atspoguļo cenu, dolāru par dolāru..

Hostgator mākoņa plāns

HostGator Cloud plāni & cenu noteikšana

Hostingera mākoņa plāns

Hostingera mākoņa plāni & cenu noteikšana

Lielākā atšķirība būtu veltīta IP. Kamēr HostGator piedāvā tikai bezmaksas īpašus IP ar to augstākā līmeņa plānu, jūs saņemat bezmaksas īpašu IP ar visiem Hostinger Cloud plāniem.

Tāpat kā iepriekš vietnē SiteGround, mums jāsaka, ka, lai arī Hostinger Cloud un HostGator Cloud ir ļoti līdzīgi, tie ir vērsti uz dažāda veida demogrāfiju.

Ja tomēr jautātu mums par izvēli, mums būtu jāsaka, ka mēs ļoti dodam priekšroku Hostinger Cloud. Papildus tam, ka tas ir vieglāk lietojams pilnībā pārvaldīts pakalpojums, mums bija daudz labāka pieredze ar viņu hPanel informācijas paneli. Turklāt mums nav tikai ko labu teikt par Hostinger atbalsta komandu, savukārt Hostgator atbalsta komanda dažreiz var būt apšaubāma.

Verdikts: vai Hostinger ir jums piemērots Web Host?

Pēc tam, kad mēs esam sapratuši par mūsu testa vietnēm, spēlējāmies ar funkcijām un izjutām Hostinger tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, mums jāsaka, ka Hostinger patiešām ir ļoti stabils resursdators!

Viņu lietotāja saskarne ir ērti lietojama, viņiem ir ērti iestatīti viena klikšķa iestatījumi WordPress (un citām populārām lietotnēm), un viņu servera reakcijas laiks var būt savs salīdzinājumā ar dažiem no mūsu A + ranga augstākā līmeņa tīmekļa mitinātājiem..

Mēs atradām viņu pakalpojumus ļoti neticami draudzīgiem iesācējiem, pateicoties viņu izcilajai atbalsta komandai! Apmācīti ar viņu “nulles līmeņa atbalsta” sistēmu, viņi ar prieku palīdzēs jums soli pa solim risināt radušās problēmas..

Salīdzinot ar mūsu iecienīto tīmekļa mitināšanas uzņēmumu SiteGround, mēs noskaidrojām, ka Hostingera ātrums ir vienāds ar vietni SiteGround, kas nedaudz ved. Ir svarīgi atzīmēt, ka šie divi uzņēmumi apkalpo ļoti atšķirīgus tirgus.

Ja jūs tikko sākat darbu vai domājat par to, kā slapināt emuāru veidošanas biznesu, jums nevajadzēs uztraukties par kaut ko, dodoties kopā ar Hostinger. Viņu izcilie pakalpojumi apvienojumā ar neticami zemo cenu punktu padara viņus par vislabāko cenas / kvalitātes attiecību. Ja atklājat, ka pārāk maz braucat pa ceļu, jums vienmēr būs iespēja jaunināt uz premium funkcijām!

Galvenās iezīmes

 • ✓ Neierobežota krātuve
 • ✓ Neierobežots joslas platums
 • ✓ hPanel
 • ✓ Bezmaksas domēns
 • ✓ Lielisks atbalsts
 • ✓ Git, PHP7, viena klikšķa instalētājs

Ieteicams

 • • Iesācējiem
 • • Joomla, Drupal, WordPress
 • • Mazie un vidējie uzņēmumi
 • • Profesionāls / personīgs emuārs
 • • Pievienojiet tirgotājus

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map