Хостингер

Contents

Хостингер

https://www.hostinger.com/

тл; д-р

Хостингер – це чудовий веб-хостинг для початківців! Їх видатна команда підтримки допоможе вам допомогти, якщо у вас виникли проблеми зі своїм сайтом, вони отримали чудові функції, а їхні вступні ціни найнижчі на ринку. Велике співвідношення ціни та якості!

Огляд хостингера – 10 плюсів & 2 мінуси (швидкість сервера) & Час випробування, 3 сайти!)

Ми щойно закінчили тестування швидкості і заплуталися з нашими тестовими майданчиками Hostinger, і брате, ми НЕ МОЖЕМО чекати, щоб поділитися своїми висновками з вами * сповіщення про спойлер – наша пожадливість швидкості насичена *!

Але спочатку давайте трохи поглибимось у те, як Хостінгер виникла як веб-хостинг.

Давним-давно в далекому місті Каунас, Литва, була створена невелика компанія під назвою «Хостинг медіа», яка мріяла зробити хвилі в галузі веб-хостингу. Через 6 років і 1 мільйон користувачів ця мрія здійснилася, і компанія офіційно змінила ім’я на Hostinger.

Відтоді Hostinger не припиняв зростати. Вони створили магазин у 39 країнах, створили 6 центрів обробки даних по всьому світу (ще один будується у їхній рідній країні Литві), за 2017 рік накопичили понад 29 мільйонів користувачів, і вони не показують жодних ознак уповільнення вниз.

Вони мають на меті допомогти своїм користувачам вчитися, створювати та рости, і вони могли б зробити це саме завдяки своєму рівню послуг та шалено доступним цінам.

Чому для нас важлива швидкість

Якщо ви слідкували за нашими блогами та оглядами, ви знаєте, що нам подобається наш веб-хостинг, як ми любимо наші машини: Швидко & кричущий! Ну, може, не кричуще, але ми впевнені, що їм подобається швидко!

Ми надаємо стільки важливості швидкості веб-хостингу, оскільки відсутність швидкості, без сумніву, є причиною смерті для багатьох малих підприємств. На відміну від корпоративних гігантів, кожен продаж розрахований на малих підприємців, і ми просто не можемо дозволити собі втратити клієнтів через проблеми, які можна уникнути, як повільний веб-хостинг.

Швидкість веб-хостингу

(Джерело: ThinkWithGoogle)

Ці дні ваші клієнти очікують, що ваш сайт завантажиться менше ніж за одну секунду! Все вище, що збільшує показник відмов на приголомшливі 32%, і все просто починає розвалюватися, якщо час очікування перевищує 5 секунд.

Щоб задовольнити нашу аудиторію, ми виробили звичку ставитися до них як до нетерплячих дворічних дітей; ми знаходимо способи дати їм все, що вони хочуть, як тільки вони цього захочуть, або вони почнуть плакати. У нашому випадку ми передаємо дані нашій аудиторії за секунду, оскільки не хочемо, щоб вони відмовились від нашого веб-сайту та кошиків, тому ми звернулися до веб-хостингу, який реагує надзвичайно швидко.

У цій статті ми розглядаємо наші 3 плани спільного хостингу Hostinger Premium (один у Сінгапурі, інший у США та ще один у Європі), щоб ми могли побачити, наскільки швидко вони реагують та чи правильно вони підійдуть для вас, дорогий наш читачів.

Примітка

Щоб ми накопичили достатню кількість даних для написання цього огляду, ми створили 3 тестові сайти. Центри обробки даних для наших тестових майданчиків розташовані на трьох континентах (Ешвілль, Амстердам та Сінгапур), тож ви зможете оцінити, як вони працюють у найближчих до ваших клієнтів місцях..

Отож, достатньо нашого розгулу, давайте перейдемо до того, чому ви в першу чергу читаєте цю статтю:

10 причин, чому хостинг – це правильний господар для вас!

1. Хостинг дійсно швидкий

Ми розмістили наш тестовий сайт Hostinger в США через стрес-тест на швидкість, використовуючи нашу контрольовану швидкість перевірки швидкості сервера (як і раніше найкращу і єдину перевірку швидкості сервера в світі #shamelessplug), порівнявши її з рекомендаціями Google у 200 мс, і ось результати.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

69 мс28 мс98 мс239 мс130 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

331 мс233 мс165 мс38 мс100 мс

Середня швидкість обробки даних в США: 143,1 мс
(Дивіться повний результат – Відвідайте тестовий сайт)

Шановні панове, результати тесту на швидкість нашого тестового сайту Hostinger в США повернулися із середнім показником у світі швидкістю 143 мс, що вважає їх одним із наших найвищих господарів рівня A +!

Далі ми перевірили наш веб-сайт Hostinger Singapore, щоб побачити, як він реагує на пінгси з усього світу

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

194 мс229 мс246 мс5 мс349 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

99 мс191 мс70 мс212 мс163 мс

Сингапурський центр обробки даних Середня швидкість: 175,8 мс
(Дивіться повний результат – Відвідайте тестовий сайт)

Якщо ви збираєтесь задовольнити аудиторію в Азії (та Австралії / Новій Зеландії), ви будете раді дізнатись, що Хостінгер повернув тупий швидкий відгук у 5 мс із Сінгапуру із середньою швидкістю 176 мс по всьому світу. Хостинг Сінгапур отримує від нас рейтинг A +.

І останнє, але не менш важливе, ми маємо оцінити наш веб-сайт Hostinger EU.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

142 мс100 мс54 мс236 мс209 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

314 мс265 мс235 мс84 мс11 мс

Нідерландський центр обробки даних Середня швидкість: 165 мс
(Дивіться повний результат – Відвідайте тестовий сайт)

Для тих із вас, хто орієнтується на європейські ринки, Hostinger був би для вас одним з найшвидших веб-хостів. 54 мс з Лондона, це справді вражаючі швидкості! Hostinger Europe настільки ж швидкий, як і їхні сінгапурські та американські колеги, і вони повернули пристойні середні швидкості в 165 мс, що означає, що вони посіли надійний А+!

Якщо ви вивчаєте наші результати тестів, вас може трохи потурбувати, що місця, розташовані далеко від призначених центрів обробки даних, не такі вже й великі. Це насправді цілком нормально, оскільки дані мають подорожувати далі, щоб дістатися до цільового пункту призначення.

Це не повинно бути проблемою, тому що Hostinger має всього 6 центрів обробки даних по всьому світу, а саме в США, ЄС, Бразилії, Нідерландах, Сінгапурі & Індонезія (в їх рідній країні Литві будується ще 1). Просто виберіть центр обробки даних, найближчий до ваших користувачів, і вони отримають насолоду від швидкості завантаження вашого веб-сайту у всій красі!

2. 99,9% гарантії безперервного часу!

Мало хто з людей сприймає гарантію подовження часу, але для нас це може зробити або порушити нашу думку на веб-хості. На сайтах малого бізнесу потрібно збільшити якнайбільше, оскільки будь-який час простою означає втрату потенційних продажів.

Тривалі простої можуть призвести до того, що наші сайти втратять рейтинг в Google, що є поганою новиною для бізнесу.

Хоча деякі веб-хостингові компанії надають гарантію безперервного часу, деякі з них можуть бути досить схематичними, ковзаючи в таких термінах, як “звільнення від оплати – на наш належний розсуд”, що означає, що вони можуть вирішити не відшкодовувати все, що гарантували..

Ми прочесали TOS Hostinger і не знайшли слідів такої дурниці.

гарантія бездротового обслуговування хостингу

Якщо час простою вашого веб-сайту не перевищує 99,9% через помилки хостингера, просто зв’яжіться з ними, щоб отримати 5% щомісячної плати.

Поки ми були задоволені режимом роботи хостингу!

Час роботи з березня 2019 року

100%

Поточний час хостингера Ешвілла

Час роботи з березня 2019 року

99,98%

Хостингер Нідерланди Uptime

Час роботи з березня 2019 року

99,99%

Невдалий хостинг Сінгапур

Примітка

Вершини лічильників оновлюються постійно. Продовження контролюється за допомогою UptimeRobot кожні 5 хвилин.

3. Швидше завантаження кеш-менеджером

Ми просто такі щасливі, що Hostinger придумав так багато способів поліпшити швидкість завантаження. Один з них – їх власний кеш-менеджер. Увімкнення цього дозволяє швидше завантажувати час і підвищувати швидкість!

Ось що потрібно зробити, щоб увімкнути його.

Введіть hPanel і натисніть “Керувати” на сайті, на якому ви хочете його ввімкнути. Прокрутіть униз до “Додатково”. Ви побачите “Менеджер кеша”, вказаний як один із варіантів. Натисніть «Кеш-менеджер»

Менеджер кеш-хостингу

Щойно ви перебуваєте всередині, все, що вам потрібно зробити, це натиснути «Змінити», і вам слід побачити зелений колір кнопки «Автоматичний кеш», що вказує, що він увімкнено. Клацніть на “Очистити все”, і вам буде добре!

Налаштування керування хостинг-кешами

Ми провели кілька тестів на нашому тестовому сайті Hostinger, використовуючи webpagetest.org, щоб побачити, як це працює з кеш-менеджером, ось такі результати:

Швидкість навантаження хостингового тестового майданчика

Кеш-менеджер увімкнено. Навантаження на сайт в 0,673s
(Дивіться повний результат тесту)

Наші тестові сайти – це встановлення запасів, суперлегкий без оптимізацій, тому кеш-менеджер може зробити не так багато. Однак ефект кеш-кешера буде посилений, коли на сайті з’явиться більше вмісту та зображень.

4. Дивовижні переваги, які збільшують швидкість!

Наш обліковий запис Hostinger Premium Shared оснащений цілим списком переваг, які в тій чи іншій мірі покращують швидкість. Ось кілька наших улюблених!

 • 1-клацання Установник
  Ця функція зробила встановлення наших улюблених додатків набагато зручнішим. Пройшли дні, коли нам довелося все робити вручну. Завдяки цій функції 1 клік – це все, що потрібно, щоб встановити улюблені програми.
 • PHP7 Підтримка
  Якщо ви розробник, ви будете раді дізнатися, що Hostinger має підтримку PHP7! PHP7 – один з найбільших випусків PHP за останні 10 років, і це НАЙЧАСШЕ швидше, ніж його попередник, PHP5. У тестах на орієнтири, які виконуються з Drupal та WordPress, PHP7 легко вдвічі швидше, ніж PHP5.6.

  Запускаються тести PHP7-орієнтирів

  (Джерело: pogovor.php.net)

 • Підтримка Git
  Git – це дуже потужний інструмент, про який всі чули, але не багато людей знають, що він насправді робить. Отже, довга історія, git – це система контролю версій з відкритим кодом, створена для того, щоб розробники могли працювати разом над своїми проектами швидко та ефективно, незалежно від того, наскільки великі вони чи маленькі.

  Git настільки популярний, що його використовують багато великих корпорацій, такі як Google, Microsoft, Facebook і навіть Netflix!

  Це може не мати великого значення для вас, але якщо ви збираєтеся найняти розробників, щоб створити щось для вашого малого бізнесу, вони будуть дуже раді, що ваш веб-хост підтримує Git. Це просто робить процес вирішення проблем настільки плавним!

 • Оптимізовано для WordPress
  Плани спільного хостингу Hostinger оснащені найновішими версіями WordPress і спеціально оптимізовані для забезпечення деяких найшвидших швидкостей завантаження в галузі. Просто FYI, є причина, що WordPress користується 30% Інтернету (вони просто такі чортові!), Тому ми настійно рекомендуємо це для вашого малого бізнесу!
 • Різання кромки керування NGINX
  Ще одна причина, чому вам слід використовувати WordPress з Hostinger, – це їх кешування NGINX. Це значно підвищує продуктивність WordPress за рахунок турбонаддуву швидкості завантаження статичного вмісту за допомогою упорядкування даних.
 • HTTP / 2
  Або іншими словами, HTTP 2.0. Це духовний спадкоємець HTTP1, і він набагато швидший, безпечніший і простіший у використанні.

  HTTP / 2 працює, доставляючи дані через двійковий код. Це зменшує розмір даних та покращує швидкість, а ваші користувачі відчують значне поліпшення ефективності завантаження вашого сайту!

5. Відмінна панель приладів

Хостингер – одна з небагатьох веб-хостингових компаній, що має досить великі кайони, щоб повозитися з користувальницьким інтерфейсом cPanel. А ще краще, їм вдалося все зробити правильно.

Приладова панель хостингу

Розроблений hPanel, спеціальна інформаційна панель хостингу – чистий, легкий у використанні і дуже інтуїтивний. Усі функції відсортовані за категоріями, а їхні добре розроблені мінімалістичні значки надають майже муджі, як відчувають себе на приладовій панелі. Ви відчуваєте, що для всього є місце, і все на своєму місці. Настільки інтуїтивно зрозуміло, що я думаю, що хтось без досвіду зможе досить ефективно використовувати hPanel.

Кудо до інтерфейсу хостингу & Команда UX за свою чудову приладну панель!

6. Чуйна підтримка (вони теж веселі!)

Іноді, спілкуючись із командою підтримки компанії, що займається веб-хостингом, можна змусити фізично дістатися по телефону та задушити марного осла на іншій лінії. В іншому випадку це може приємно, продуктивно і навіть просто приголомшливо. Ми раді сказати, що з нашого досвіду роботи з командою підтримки Hostinger вони належать до останньої категорії.

Ми не отримали шансу подати квиток (наші встановлення пройшли без замикань), тому ми просто зв’язалися з їхнім чатом, щоб побачити, як вони відповіли на деякі основні питання, і ми були вражені!

Не тільки команда підтримки відповіла на нас майже одразу (нам довелося почекати кілька секунд, але це надзвичайно дивовижно, враховуючи, що нам довелося чекати близько 30 хвилин із деяким іншим веб-хостингом), вони були обізнаними, терплячими, і отримали це – вони були ЗАБАВЛЕННЯ. Вони також будуть тримати вашу руку і заспокоювати вашу неспокійну душу, оскільки вони допоможуть вам вирішувати свої проблеми крок за кроком.

Якщо Hostinger має одне право, це його інтерфейс підтримки:

Інтерфейс підтримки хостингу

Ми можемо спілкуватися з gif і емоджи (що, як деякі можуть сказати, трюк, але ми можемо побачити, як це може зменшити розчарування при вирішенні складних справ), і ми можемо надсилати вкладення! Це чудово для часів, коли малюнок кращий за тисячу слів.

Ми не єдині, хто поділяє однаковий рівень ентузіазму щодо підтримки хостингерів. Ось кілька фактичних прикладів того, що інші клієнти мали сказати про свій досвід роботи з командою підтримки Hostinger:

вирішення доменного імені

щасливий досвід підтримки клієнтів

Команда підтримки насправді практикує «систему підтримки з нульовим рівнем» (неофіційна назва, не цитуйте нас про це), завдяки чому кожен їх член команди навчається відповідати на кожен запит, не пересилаючи на підтримку верхнього рівня. Це призводить до надзвичайно швидкого вирішення проблем, оскільки їм не потрібно витрачати час на підключення до підтримки на верхньому рівні, щоб вирішити свої проблеми.

Команда підтримки хостингерів

Литовська команда підтримки важко працює

Ще одна чудова річ у їхній підтримці – це те, що вони дуже локалізовані! Команда підтримки обслуговує 20 країн з 4-х центрів підтримки рідною мовою, щоб місцеві жителі легше спілкувалися з командою, і вони планують включити більше локалізованих мов! GIF внизу точно відображає мою відповідь, коли я вперше дізнався.

Правдива історія.

Енді Дуайер Шок

7. Безкоштовний домен!

Якщо ви ще не знали, щоби запустити свій веб-сайт, вам потрібно придбати доменне ім’я у реєстратора домену, крім оплати за веб-хостинг. Невеликі витрати на кшталт цих можуть скласти і сніжний ком, і це може дуже зашкодити власникам малого бізнесу, особливо коли вони тільки починають.

Отримання безкоштовного доменного імені з вашого веб-хостингу справді може допомогти, і Хостингер справді змінює ситуацію, підтримуючи нових підприємців, надаючи домен безкоштовно!

Єдине, що з доменами ви також хочете отримати WHOIS захист, який захищає вашу ідентичність в Інтернеті. Деякі реєстратори доменів, такі як Namecheap, забезпечують захист WHOIS безкоштовно, але це не так у всіх реєстраторів. Частіше за все вам доведеться платити за це, і, на жаль, це стосується Hostinger.

Але дивіться на світлу сторону – ви отримаєте БЕЗКОШТОВНИЙ ДОМАН! Платити 5 доларів на рік за захист WHOIS насправді – це арахіс порівняно з цим. Це гідна інвестиція!

8. Безлімітні функції!

Наче все інше в цьому списку вже не досить вражаюче, Преміум-план Хостингера продовжує вражати своїм усім списком необмежених функцій. Давайте подивимось на деякі з них.

 • Необмежені веб-сайти
  За допомогою всього 1 облікового запису Hostinger дозволяє створити стільки веб-сайтів, скільки ви, можливо, захочете!
 • Необмежене зберігання SSD
  Яка користь від розміщення безлімітних веб-сайтів, якщо обсяг пам’яті обмежений, правда? Хостингер визнає це і пропонує нам необмежену кількість накопичувачів SSD, тому ми можемо фактично використовувати наші необмежені веб-сайти з перевагою швидкості SSD.!
 • Необмежена смуга пропускання
  Вам не доведеться турбуватися про час простою сайту через незвично високий трафік з Hostinger Premium. Вам надано необмежену пропускну здатність, щоб ви могли задовольнити стільки користувачів, скільки захочете!
 • Безлімітний електронний лист
  Раніше я згадував, що витрати на ведення малого інтернет-бізнесу можуть легко зайняти снігом. Послуга електронної пошти – одна з таких витрат. На щастя, завдяки їхньому Преміум-плану ми зможемо створити необмежену кількість електронних адрес відповідно до наших потреб, які розміщені на нашому необмеженому SSD-сховищі!
 • CronJobs
  Пройшли дні, коли ви повинні ретельно планувати свої CronJobs, оскільки ви обмежені певною кількістю Cronjobs. Преміум-план хостингера дозволяє необмежену кількість завдань, щоб ви могли їхати в місто зі своїми сценаріями!

9. Велика вступна ціна

І останнє, але не менш важливе, вступні ціни Hostinger – це дійсно те, що відрізняє цю веб-хостинг-компанію від конкуренції.

Хостингер має майже всі ті ж функції, що і преміум-веб-хост, але за частку ціни; наш Преміум-план коштує лише 2,15 долара на місяць, а їхній рівень вхідного рівня Єдиний план становить лише 0,80 долара на місяць, тоді як наш поточний улюблений веб-хостинг, SiteGround, стягує 3,95 долара за свій рахунок початкового рівня. Ми насправді зробили кілька порівнянь, але ми детально підемо на них пізніше в цій статті.

З точки зору вартості, ми повинні сказати, що Hostinger забезпечує один з найкращих ударів для вашого долара в галузі, особливо для тих, хто тільки починає!

10. Вони володіють розробником веб-сайтів Zyro

Розширивши і без того вражаючий асортимент продукції, Hostinger нещодавно додав у свій інвентар розробник веб-сайтів. Zyro орієнтований на справжніх початківців серед користувачів і виводить простоту на абсолютно новий рівень.

Що пропонує Zyro – це більш цілісний досвід. Вони також спростили основний веб-сайт для створення веб-сайтів та додали до зовнішніх функцій, які допоможуть користувачам швидко створювати цілі веб-сайти. Сюди входить можливість автоматичного генерування вмісту, впорядкування дизайну тощо.

 • AI Writer
 • А. І. Теплова карта
 • Логотип & Виробник слоганів
 • Величезна бібліотека зображень (БЕЗКОШТОВНО!)

Ви можете прочитати наш детальний огляд на Zyro для отримання додаткової інформації!

Те, що нас розчарувало в Хостінгері

Поки нам дуже подобається Хостингер як веб-хостинг, але це просто нереально, якщо ми говоримо, що у них немає вад. Ось деякі речі, якими ми не були надто задоволені.

1. Немає щоденного резервного копіювання

Відсутність цієї функції розбило моє серце і змусило мене трохи заплакати всередині. Ми настільки звикли до щоденних резервних копій з іншими веб-хостингами, що через його відсутність змусили нас почувати себе трохи невпевнено.

Хороша річ, що цю функцію можна придбати за $ 0,95 / місяць. Це гадає, що він не отримує безкоштовний рахунок, але подумайте про це так – вступні ціни хостингу вже є найнижчими на ринку. Вони заслуговують трохи заробити гроші на певних функціях.

2.Немає безкоштовного SSL

Сертифікат SSL дуже важливий, оскільки він встановлює безпечний зв’язок між вашим клієнтом та вашим сайтом. Це створює довіру, спонукає їх відчувати себе більш захищеними, коли здійснює покупки у вас. Це також те, що ставить “S” у “https”, що допомагає вселити довіру до вашого сайту (наскільки ймовірні ви, щоб зробити будь-які транзакції, коли не бачите “https”?).

SSL сертифікат

Google також відображатиме текст “цей сайт не захищений” під час завантаження будь-яких сайтів без SSL у браузері Chrome, що робить меншою ймовірність людей купувати речі з вашого сайту.

SSL також є одним із найпростіших способів підвищення рейтингу SEO вашого сайту, отже, важливість, яку ми надаємо цій функції. Це гарно, що у Хостингера його немає безкоштовно, але ось невеличкий підказок – перейдіть на Cloudflare і підпишіться на рахунок, щоб отримати безкоштовний SSL. Проблема вирішена!

Плани хостингу & Особливості

Хостингер має різноманітні плани, які підходять для будь-яких користувачів, від блогерів, малого бізнесу до корпоративних користувачів.

Спільний хостинг

SinglePremiumBusiness
SSD Space10GBUnlimitedUnlimited
№ Site1UnlimitedUnlimited
Пропускна здатність100GBUnlimitedUnlimited
Безкоштовні SSLNoNoYes
Щоденні резервні копіїNoNoYes
Ціна /mo$0.80*$2.15*$3.45*

* Вступна ціна хостингу CRAZY! Для цього потрібні 48-місячні підписки.

Хмарний хостинг

Плани хмарного хостингу Hostinger такі ж прості та прості у використанні, як і їхні спільні варіанти хостингу, за винятком того, що вони мають більш потужні функції. Схоже, вони поєднали найкращі функції VPS та спільного хостингу, щоб створити свої чудові хмарні хостингові плани.

Ви отримаєте насолоду від безкоштовного щоденного резервного копіювання, безкоштовного SSL на все життя, вбудованого захисту Cloudflare, присвяченого IP … в основному, роботи. Завдяки цілодобовій цілеспрямованій підтримці вам практично не доведеться турбуватися про вихідну програму, оскільки Хостингер подбає про все це для вас.

StartupProfessionalEnterprise
Виділений IPYesYesYes
Дисковий простір40GB80GB160GB
BandwidthUnlimitedUnlimitedUnlimited
RAM3GB6GB12GB
CPU Cores246
Ціна /mo$7.45*$14.95*$27.45*

* Усі плани хмарного хостингу повністю керовані & поставляється з hPanel

Однак оскільки адміністратори будуть тими, хто керує бекендом, ви не матимете доступу до свого сервера та не зміните ОС. Невелика ціна, щоб заплатити за таку зручну функцію.

Ваші ресурси обмежені, але цілеспрямовані (це означає, що вам не доведеться ділитися ними з іншими користувачами), а їхнє включення CDN сприяє блискавичній швидкості завантаження сайту. Якщо ви відчуваєте необхідність, ви можете легко перейти зі свого спільного плану хостингу до хмарного облікового запису хостингу без будь-якого простою на своєму сайті..

Ми нас дуже вразили хмарним хостингом Hostinger, і ми настійно рекомендуємо це, якщо ви продаєте обліковий запис хмарного хостингу!

У цей час написання, Hostinger має величезну знижку на свої варіанти хмарного хостингу, починаючи з 7,45 дол. / Місяць до 27,45 дол. / Міс. (Очікуйте платити більше, ніж на 79% більше в періоди непродажного продажу), тому якщо ви думаєте отримати хмару Хостинг-акаунт, зараз так само добре, як ніколи!

VPS хостинг

Ті з вас, хто шукає VPS хостинг, отримають насолоду від видатних варіантів VPS Hostinger. Рекламований на 30% швидше, ніж у більшості стандартних варіантів спільного хостингу, без будь-якого простою, ми можемо зрозуміти, чому VPS-хостинг Hostinger привабливий для підприємців.

Плани VPS хостингу насправді досить схожі на їхні облікові записи в хостинговому хостингу, головна відмінність яких полягає в управлінні резервними операціями. Хоча користувачі хмарного хостингу отримують насолоду від повністю керованої послуги, клієнти VPS матимуть кореневий доступ, що означає більшу налаштованість. Вигода полягає в тому, що всі оновлення та обслуговування сервера повинен виконувати користувач.

Їх варіант початкового рівня для хостингу VPS коштує лише 3,95 долара на місяць, і ідеально підходить для тих із вас, хто просто змочить ноги. Коли ви відчуваєте, що переросли послуги свого плану початкового рівня, ви можете перейти на план, який краще відповідає вашим потребам.

Як хостингер тримається проти конкуренції?

Ми не можемо назвати це вичерпним оглядом, не поставивши зірку шоу проти кількох наших улюблених веб-хостів, чи не можемо? Тому ми знайшли час порівняти хостингер з кількома іншими веб-хостами, щоб побачити, що може бути кращим вибором для вас.

Hostinger Premium VS SiteGround GrowBig

Ми перевірили ці два тестові майданчики на швидкість за допомогою нашого захищеного сервера перевірки швидкості, щоб побачити, як вони будуть працювати один проти одного, і результати насправді досить цікаві.

Перевір:

HostingerSiteGround
Місцезнаходження сервераСінгапурСінгапур
США (Ш) 194 мс 1111 мс
США (E) 229 мс155 мс
Лондон246 ms180 мс
Сінгапур5 мс3 мс
Сан-Пауло349 ms351 мс
Бангалор99 мс66 мс
Сідней191 ms95 мс
Японія70 мс70 мс
Канада212 мс240 мс
Німеччина163ms168 мс
Середній показник у всьому світі175,8 ms159,9 мс
Test SiteSee Test SiteSee Тестовий сайт
Повні результати

Перш ніж ми розбиваємо результати, ми повинні сказати, що обидва веб-хости були дуже хорошими, обидва вони набрали в середньому по всьому світу менше 200 мс, що відносить їх до нашої топ-хостингу A + за швидкістю!

З урахуванням швидкості, я думаю, що всі ми можемо погодитись, що обидва веб-хости є на вершині гри. Хостингер дає нам у середньому по всьому світу 176 мс проти 160 мс SiteGround. Вони виступили надзвичайно добре в азіатських країнах, обидві набравши менше 100 мс в Японії, Бангалорі та Сінгапурі.

Вони не дуже добре працювали в Лондоні, на Сході США, на заході в США та в Сан-Паулу через розташування центру обробки даних (який знаходиться в Сінгапурі), але швидкість все ще дуже поважна.

Особисто я відчуваю, що ці дві веб-хостингові компанії неймовірно чуйні та швидкі, але ми не можемо їх вважати рівними, тому що швидкість – це не єдине, що робить обидві компанії такими чудовими веб-господарями.

SiteGround – це преміальний, всеосяжний веб-хостинг з відмінними функціями, ідеально підходить для веб-сайтів малого та великого бізнесу. Справа в тому, що досконалість не приходить безкоштовно, і підписникам доведеться заплатити трохи за оновлення SiteGround.

З іншого боку, хостингер – це простий у користуванні базовий веб-хостинг, найкращий для початківців, малого бізнесу та підприємців. Хороша річ у Hostinger в тому, що він дозволяє користувачам модернізувати, щоб отримати преміальні функції, отже, їх супер низька вступна ціна.

Вони обидві фантастичні веб-хостингові компанії, дуже швидкі з шалено добрими вигодами, орієнтовані на різні демографії.

Хостингер проти HostGator (хмарний хостинг)

Hostgator має власну панель приладів, яка відома тим, що вона естетично приємна і проста у використанні. Проблема з їх власною інформаційною панеллю полягає в тому, що на неї існують обмеження, через що ми віддавали перевагу hPanel замість Hostinger.

Користувацька панель інструментів hPanel на хостингу дуже приємна для очей і акуратніше порівняно з HostGator. Все добре класифіковано, а головне, ми не відчували, що втратили будь-яку функцію.

Спеціальна панель приладів убік, варіанти хостингу та Hostgator у хмарі насправді дуже схожі за швидкістю та можливостями. Хмара Hostinger трохи дорожче (хмара Hostinger починається від $ 7,45, а Hostgator Cloud починається від $ 4,95), але якщо порівнювати те, що ви отримуєте від Hostinger та Hostgator, ви побачите, що переваги відображають ціну, долар за долар.

Хмарний план хостґатора

Хмарні плани HostGator & ціноутворення

Хмарний план хостингера

Плани хостинг хмари & ціноутворення

Найбільша різниця буде присвячена IP. Хоча HostGator пропонує лише безкоштовний спеціалізований IP з їх верхнім рівнем плану, ви отримуєте безкоштовний спеціалізований IP з усіма планами Hostinger Cloud.

Як і у порівнянні з нашим SiteGround порівняно раніше, ми маємо сказати, що хоч Hostinger Cloud і HostGator Cloud дуже схожі, вони націлені на різні види демографії.

Якщо ви запитаєте нас про перевагу, ми повинні сказати, що ми дуже любимо хостинг-хмар. Окрім простішого використання повністю керованого сервісу, ми мали набагато кращий досвід роботи з їх інформаційною панеллю hPanel. Крім того, у нас немає нічого хорошого, що можна сказати про службу підтримки Hostinger, тоді як команда підтримки Hostgator може бути сумнівною..

Вердикт: Чи Хостинг – це правильний веб-хостинг для вас?

Потрапляючи з нашими тестовими сайтами, граючи з можливостями та отримуючи загальне відчуття хостинг-сервісу, ми повинні сказати, що хостингер справді є дуже надійним господарем!

Їх користувальницький інтерфейс простий у використанні, вони отримали зручні налаштування в один клік для WordPress (та інших популярних додатків), і час їх реакції на сервер може мати власну залежність від деяких наших найпопулярніших веб-хостів рівня A +..

Ми виявили їх послугу неймовірно доброзичливою для початківців, завдяки видатній команді підтримки! Навчені своєю системою підтримки «нульового рівня», вони із задоволенням направляють вас крок за кроком у вирішенні будь-яких проблем, з якими ви стикаєтесь..

Порівняно з нашою улюбленою компанією з веб-хостингів, SiteGround, ми виявили, що швидкість хостингера трохи порівну з тим, що SiteGround веде трохи. Важливо зазначити, що ці дві компанії обслуговують дуже різні ринки.

Якщо ви тільки починаєте або думаєте про те, щоб змочити ноги в бізнесі, що веде блог, вам не доведеться турбуватися про щось, ходіти з Hostinger. Їх відмінне обслуговування в поєднанні з їх шалено низькими ціновими точками робить їх господарем найкращим співвідношенням ціни та якості. Якщо ви виявите, що вам недостатньо дороги в дорозі, у вас завжди буде можливість перейти на преміум-функції!

Ключові особливості

 • ✓ Необмежений обсяг пам’яті
 • ✓ Необмежена пропускна здатність
 • ✓ hPanel
 • ✓ Безкоштовний домен
 • ✓ Відмінна підтримка
 • ✓ Git, PHP7, інсталятор 1-клацанням

Рекомендовано для

 • • Новачки
 • • Joomla, Drupal, WordPress
 • • Малий та середній бізнес
 • • Професійний / особистий блог
 • • Партнерські маркетологи

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me