Recenze hostinger – 10 kladů a 2 zápory hostingera (3x testovací stránky!)

Hostinger


Hostinger

https://www.hostinger.com/

tl; dr

Hostinger je skvělý webový hostitel pro začátečníky! Jejich vynikající tým podpory vás provede, pokud máte s vaším webem nějaké problémy, mají vynikající funkce a jejich zaváděcí ceny jsou nejnižší na trhu. Skvělá hodnota za peníze!

Recenze hostingerů – 10 profesionálů & 2 zápory (rychlost serveru & Testováno na provozuschopnost, 3 weby!)

Právě jsme dokončili testování rychlosti a zprávy o našich testovacích serverech Hostinger. Bratře, NEMŮŽEME se dočkat, až se s vámi podělíme o naše zjištění.!

Nejprve se ale trochu pojďme zabývat tím, jak Hostinger vznikl jako webhosting.

Kdysi dávno v litevském městě Kaunas v Litvě vznikla malá společnost pod názvem „Hosting Media“ se sny o vytváření vln v odvětví webhostingu. O 6 let a 1 milion uživatelů později byl tento sen realizován a společnost formálně změnila jméno na Hostinger.

Od té doby Hostinger nepřestal růst. Založili obchod ve 39 zemích, založili 6 datových center po celém světě (jedno z nich bylo postaveno v jejich domovské zemi Litvě), od roku 2017 nahromadilo přes 29 milionů uživatelů a nevykazují žádné známky zpomalení dolů.

Mají za cíl pomáhat svým uživatelům učit se, vytvářet a růst a mohli to právě udělat s jejich úrovní služeb a šílenými dostupnými cenami..

Proč je pro nás důležitá rychlost

Pokud jste sledovali naše blogy a recenze, měli byste vědět, že se nám náš web hosting líbí stejně jako naše auta: Rychle & honosné! No, možná ne honosné, ale určitě se nám líbí rychle!

Klademe velký důraz na rychlost webhostingu, protože nedostatek rychlosti je bezpochyby příčinou smrti číslo 1 pro mnoho malých podniků. Na rozdíl od firemních gigantů se každý jednotlivý prodej počítá pro malé podnikatele a my si prostě nemůžeme dovolit ztratit zákazníky kvůli problémům, kterým je možné se vyhnout, jako je pomalý web hosting.

Rychlost webhostingu

(Zdroj: ThinkWithGoogle)

V těchto dnech vaši zákazníci očekávají, že se váš web načte za méně než jednu sekundu! Cokoli vyšší, co zvyšuje míru okamžitého opuštění o neuvěřitelných 32%, a všechno se začíná rozpadat, pokud je čekací doba delší než 5 sekund.

Abychom udrželi naše publikum šťastné, vyvinuli jsme zvyk, že s nimi zacházíme jako s netrpělivými 2letými; najdeme způsoby, jak jim dát, co chtějí, jakmile to chtějí, nebo začnou kvílet. V našem případě doručujeme data publiku za vteřinu, protože nechceme, aby opustili náš web a vozíky, a proto jsme upoutáni na webhosting, který reaguje mimořádně rychle.

V tomto článku přezkoumáváme naše 3 hostingerské plány sdíleného hostingu (jeden v Singapuru, jiný v USA a jeden v Evropě), abychom mohli vidět, jak rychle reagují a jestli by pro vás byli vhodní, náš milý čtenáři.

Poznámka

Abychom zajistili, že jsme nashromáždili dostatek údajů k napsání této recenze, vytvořili jsme 3 testovací weby. Datová centra pro naše testovací stránky se nacházejí na 3 kontinentech (Asheville NC, Amsterdam a Singapur), takže budete moci posoudit, jak si vedou v místech nejblíže vašim zákazníkům..

Takže dost našeho hazardu, pojďme se podívat na to, proč čtete tento článek na prvním místě:

10 důvodů, proč je Hostinger správným hostitelem pro vás!

1. Hostinger je opravdu rychlý

Testovací web Hostinger v USA jsme provedli zátěžovým testem rychlosti pomocí našeho proprietárního serveru pro kontrolu rychlosti serveru (stále nejlepší a jediný server pro kontrolu rychlosti serveru na světě #shamelessplug), který jsme porovnali s doporučením společnosti Google 200 ms, a zde jsou výsledky.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo

69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo

331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

US Datacenter Průměrná rychlost: 143,1 ms
(Zobrazit úplný výsledek – navštivte testovací web)

Dámy a pánové, výsledky testů rychlosti našeho testovacího serveru Hostinger v USA se vrátily s celosvětovým průměrem planoucího rychlého 143 ms, což je řadí mezi jednoho z našich hostitelů nejvyšší úrovně A +!

Dále jsme testovali náš server Hostinger v Singapuru, abychom zjistili, jak reaguje na pingy z celého světa

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo

194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo

99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Singapur Datacenter Průměrná rychlost: 175,8 ms
(Zobrazit úplný výsledek – navštivte testovací web)

Pokud máte v úmyslu uspokojit posluchače v Asii (a Austrálii / Novém Zélandu), budete rádi, že Hostinger vrátil ze Singapuru hloupou rychlou odezvu 5 ms průměrnou rychlostí 176 ms po celém světě. Hostinger Singapur od nás získává hodnocení A +.

V neposlední řadě je třeba vyhodnotit náš web EU Hostinger.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo

142 ms100 ms54 ms236 ms209 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo

314 ms265 ms235 ms84 ms11 ms

Nizozemsko Datacenter Průměrná rychlost: 165 ms
(Zobrazit úplný výsledek – navštivte testovací web)

Pro ty z vás, kteří cílí na evropské trhy, by byl Hostinger pro vás jedním z nejrychlejších webových hostitelů. 54 ms od Londýna, to jsou opravdu působivé rychlosti! Hostinger Europe je stejně rychlý jako jejich singapurští a američtí protějšky a vrátili slušné celosvětové průměrné rychlosti 165 ms, což znamená, že jsou hodnoceni jako solidní A+!

Pokud si prostudujete naše výsledky testů, možná budete trochu znepokojeni tím, že místa daleko od jejich určených datových center nejsou tak skvělá. To je vlastně docela normální, protože data musí cestovat dále, aby se dostala k cílovému cíli.

To by ale neměl být problém, protože Hostinger má na celém světě celkem 6 datových center, konkrétně v USA, EU, Brazílii, Nizozemsku, Singapuru & Indonésie (ve své domovské Litvě se staví ještě 1). Stačí si vybrat datové centrum, které je pro vaše uživatele nejblíže, a oni si budou moci užít rychlosti načítání vašich stránek v celé své kráse!

2. 99,9% záruka dostupnosti!

Málokdo tam venku zabírá záruku dostupnosti, ale pro nás to může udělat nebo porušit naše názory na webhostingu. Stránky pro malé firmy musí být co nejvíce vzhůru, protože jakýkoli druh prostojů znamená ztrátu potenciálního prodeje.

Delší prostoje mohou vést k tomu, že naše stránky ztratí pozici na Googlu, což je pro firmu špatná zpráva.

Zatímco některé společnosti poskytující webhosting poskytují záruku dostupnosti, některé z nich mohou být poněkud útržkovité, posuvné výrazy jako „uvolnění platby závisí na našem uvážení“, což znamená, že si mohou vybrat, že nebudou hradit cokoli, co zaručují..

Pročesali jsme se Hostingerovým TOS a nenašli jsme žádné stopy takových nesmyslů.

záruka dostupnosti služby hostinger

Pokud dojde k výpadku vašeho webu pod 99,9% kvůli chybám hostingera, stačí je kontaktovat a získat zpět 5% z vašeho měsíčního poplatku.

Dosud jsme byli spokojeni s Hostingerovou dobou provozu!

Provozní doba od března 2019

100%

Uptime hostitele Asheville NC

Provozní doba od března 2019

99,98%

Hostinger Nizozemsko Uptime

Provozní doba od března 2019

99,99%

Hostinger Singapur je provozuschopný

Poznámka

Čítače výše se neustále aktualizují. Uptime je monitorován pomocí UptimeRobot každých 5 minut.

3. Rychlejší načítání pomocí správce mezipaměti

Jsme tak rádi, že Hostinger přišel s tolika způsoby, jak zvýšit rychlost načítání. Jedním z nich je jejich vlastní Cache Manager. Jeho aktivace umožňuje rychlejší načítání a vyšší rychlosti!

Zde je to, co musíte udělat, abyste to zapnuli.

Zadejte hPanel a stiskněte “Spravovat” na webu, který chcete zapnout. Přejděte dolů na „Upřesnit“. Uvidíte „Správce mezipaměti“ jako jednu z možností. Klikněte na „Správce mezipaměti“

Hostinger Cache Manager

Jakmile jste uvnitř, stačí kliknout na tlačítko „Změnit“ a tlačítko „Automatická mezipaměť“ by se mělo rozsvítit zeleně, což znamená, že je zapnuto. Klikněte na „Vyčistit vše“ a je dobré jít!

Nastavení správce vyrovnávací paměti hostingerů

Na našem testovacím serveru Hostinger jsme provedli několik testů pomocí webpagetest.org, abychom zjistili, jak to funguje se Správcem mezipaměti na tomto místě:

Rychlost načtení stránky hostinger

Správce mezipaměti zapnut. Načítání webu za 0,673 s
(Zobrazit úplný výsledek testu)

Naše testovací weby jsou na skladě, jsou velmi lehké a bez optimalizace, takže Cache Manager toho moc neudělá. Efekt Správce mezipaměti však bude zesílen, jakmile web obsahuje více obsahu a obrázků.

4. Úžasné výhody, které zvyšují rychlost!

Náš účet Hostinger Premium Shared přišel s celým seznamem výhod, což vše zvyšuje rychlost tak či onak. Zde jsou některé z našich oblíbených!

 • 1-Click Installer
  Díky této funkci byla instalace našich oblíbených aplikací mnohem pohodlnější. Pryč byly dny, kdy jsme museli všechno dělat ručně. Díky této funkci stačí jedno kliknutí, abyste si nainstalovali své oblíbené aplikace.
 • Podpora PHP7
  Pokud jste vývojář, potěší vás, že Hostinger má podporu PHP7! PHP7 je jedno z největších vydání PHP za více než 10 let a je MUCH RYCHLE než jeho předchůdce, PHP5. V testech benchmarků spuštěných s Drupal a WordPress je PHP7 snadno dvakrát rychlejší než PHP5.6.

  Běží testovací testy PHP7

  (Zdroj: talks.php.net)

 • Podpora Git
  Git je velmi mocný nástroj, o kterém všichni slyšeli, ale mnoho lidí neví, co vlastně dělá. Takže, dlouhý příběh, git je open source systém řízení verzí vytvořený tak, aby vývojáři mohli na svých projektech spolupracovat rychle a efektivně, bez ohledu na to, jak velký nebo malý.

  Git je tak populární, že ho používá mnoho velkých společností, jako je Google, Microsoft, Facebook a dokonce i Netflix.!

  Možná vám to nebude záležet, ale pokud chcete najmout vývojáře, aby vytvořili něco pro vaši malou firmu, budou velmi rádi, že váš hostitel hostuje Git. Proces řešení problémů je tak mnohem plynulejší!

 • Optimalizováno pro WordPress
  Společné plány hostingu společnosti Hostinger přicházejí s nejnovějšími verzemi WordPress a jsou optimalizovány na míru tak, aby poskytovaly některé z nejrychlejších rychlostí načítání v oboru. Jen FYI, existuje důvod, že WordPress pohání 30% internetu (jsou prostě tak zatraceně dobré!), Takže ho vysoce doporučujeme pro vaši malou firmu!
 • Vyrovnávání mezipaměti řezání NGINX
  Dalším důvodem, proč byste měli používat WordPress s Hostingerem, je jejich ukládání do mezipaměti NGINX. Výrazně zvyšuje výkon WordPress tím, že přeplňuje rychlost načítání statického obsahu prostřednictvím zjednodušení dat.
 • HTTP / 2
  Nebo jinými slovy, HTTP 2.0. Je to duchovní nástupce HTTP1 a je mnohem rychlejší, bezpečnější a snadněji se používá.

  HTTP / 2 funguje doručováním dat pomocí binárního kódu. Snižuje se tím velikost dat a zvyšuje se rychlost a uživatelé budou cítit výrazné zlepšení výkonu načítání stránek!

5. Vynikající vlastní řídicí panel

Hostinger je jednou z mála webhostingových společností s cajones dost velká, aby si pohrávali s uživatelským rozhraním cPanel. Ještě lépe se jim podařilo všechno udělat dobře.

Přístrojová deska Hostinger

Značkový hPanel, vlastní přístrojová deska Hostinger je čistá, hračka k použití a velmi intuitivní. Všechny funkce jsou řazeny podle kategorií a jejich dobře navržené minimalistické ikony dávají na palubní desku pocit téměř Muji. Získáte pocit, že existuje místo pro všechno a všechno je na svém místě. Je to tak intuitivní, že si myslím, že někdo bez zkušeností bude schopen používat hPanel docela efektivně.

Kudos na Hostingerovo uživatelské rozhraní & Tým UX za skvělý zákaznický panel!

6. Responzivní podpora (jsou také zábavní!)

Někdy může komunikace s týmem podpory webhostingové společnosti přinutit fyzicky oslovit telefon a uškrtit nepotřebného osla na druhé lince. Jindy to může být příjemné, produktivní a dokonce přímo úžasné. Jsme rádi, že můžeme říci, že z naší zkušenosti s týmem podpory společnosti Hostinger patří do druhé kategorie.

Neměli jsme šanci odeslat lístek (naše instalace se rozběhly bez zádrhelů), takže jsme právě kontaktovali jejich live chat, abychom zjistili, jak reagovali na některé základní problémy, a byli jsme ohromeni.!

Nejenže na nás tým podpory odpověděl téměř okamžitě (museli jsme počkat několik sekund, ale to je docela úžasné vzhledem k tomu, že jsme museli s nějakým jiným webhostingem čekat téměř 30 minut), byli znalí, trpěliví a dostali to – byli zábavní. Budou také držet vaši ruku a zklidňují vaši problémovou duši, protože vám pomáhají při řešení vašich problémů krok za krokem.

Pokud má Hostinger jednu věc správně, je to jejich rozhraní podpory:

Rozhraní podpory hostingerů

Komunikujeme s gify a emodži (což někteří říkají, že je trik, ale vidíme, jak to může zmírnit frustrace, když se zabýváme složitými záležitostmi), a můžeme posílat přílohy! To je skvělé pro doby, kdy je obraz lepší než tisíc slov.

Nejsme jediní, kteří sdílejí stejnou úroveň nadšení z podpory Hostingera. Zde je několik skutečných příkladů toho, co museli ostatní zákazníci říci o své zkušenosti s týmem podpory společnosti Hostinger:

překlad názvu domény

radost ze zákaznické podpory

Tým podpory ve skutečnosti praktikuje „systém podpory s nulovou úrovní“ (neoficiální jméno, v této otázce nás necitujte), díky kterému jsou všichni členové jejich týmu vyškoleni, aby odpověděli na každý jednotlivý dotaz, aniž by byli přesměrováni na podporu vyšší úrovně. Výsledkem je extrémně rychlé řešení problémů, protože nemusíte ztrácet čas spojením s vyšší úrovní podpory při řešení vašich problémů.

Tým podpory hostingerů

Litevský podpůrný tým tvrdě pracuje

Další skvělá věc na jejich podpoře je, že jsou velmi lokalizovaní! Tým podpory obsluhuje 20 zemí ze 4 středisek podpory ve svém rodném jazyce, takže místní lidé mají snadnější čas na komunikaci s týmem a plánují zahrnout více lokalizovaných jazyků! GIF níže přesně odráží mou odpověď, když jsem to poprvé zjistil.

Pravdivý příběh.

Andy Dwyer Shock

7. Doména zdarma!

Pokud jste již lidé nevěděli, chcete-li spustit svůj web, musíte si koupit doménové jméno od registrátora domény a platit za webhosting. Malé náklady, jako jsou tyto, se mohou sečíst a sněhová koule, a to může opravdu ublížit majitelům malých podniků, zejména když právě začínají.

Získání bezplatného doménového jména z vašeho webhostingu může opravdu pomoci. Hostinger skutečně přispívá k podpoře nových podnikatelů poskytováním domény zdarma!

Jedinou věcí je, že u domén budete také chtít získat ochranu WHOIS, která chrání vaši online identitu. Někteří registrátoři domén, jako je Namecheap, poskytují ochranu WHOIS zdarma, ale není tomu tak u všech registrátorů. Častěji než ne, budete za to muset platit, a bohužel to tak je s Hostingerem.

Ale podívejte se na světlou stránku – získáte DOMÁCI ZDARMA! Placení 5 $ ročně za ochranu WHOIS je ve srovnání s tím arašídy. Je to hodná investice!

8. Neomezené funkce!

Jako by už všechno ostatní na tomto seznamu nebylo dostatečně působivé, prémiový plán společnosti Hostinger nadále působil celým svým seznamem neomezených funkcí. Pojďme se na ně podívat.

 • Neomezené webové stránky
  S pouhým 1 účtem vám Hostinger umožní vytvořit tolik webových stránek, kolik byste mohli chtít!
 • Neomezené úložiště SSD
  Jaká je schopnost hostit neomezené množství webů, pokud je úložiště omezené, že? Hostinger to uznává a nabízí nám neomezené úložiště SSD, takže můžeme skutečně využívat naše neomezené weby s výhodou rychlosti SSD!
 • Neomezená šířka pásma
  Nemusíte se starat o prostoje stránek kvůli neobvykle vysokému provozu s Hostinger Premium. Máte neomezenou šířku pásma, takže můžete uspokojit tolik uživatelů, kolik chcete!
 • Neomezený e-mail
  Už jsem se zmínil, že náklady na provoz malého online podnikání mohou snadno sněhové koule. E-mailová služba je jednou z těchto nákladů. Naštěstí se svým prémiovým plánem vytváříme neomezené e-mailové adresy, které vyhovují našim potřebám, všechny hostované naším neomezeným úložištěm SSD!
 • CronJobs
  Pryč jsou dny, kdy musíte své CronJoby pečlivě naplánovat, protože jste omezeni na určité množství Cronjobů. Hostingerův prémiový plán umožňuje neomezené Cronjobs, takže můžete chodit do města pomocí skriptů!

9. Skvělá úvodní cena

V neposlední řadě jsou úvodní ceny společnosti Hostinger opravdu tím, co odlišuje tuto webhostingovou společnost od konkurence.

Hostinger má téměř všechny stejné funkce jako prvotřídní webhosting, ale za zlomek ceny; náš prémiový plán stojí pouze 2,15 $ / měsíc a jejich vstupní úroveň Jednotný plán je pouze 0,80 $ / měsíc, zatímco náš současný oblíbený webhosting, SiteGround, účtuje za svůj vstupní účet 3,95 $. Ve skutečnosti jsme provedli některá srovnání, ale do toho se dostaneme později v tomto článku.

Pokud jde o hodnotu, musíme říci, že Hostinger poskytuje jeden z nejlepších tresků za vaše peníze v průmyslu, zejména pro ty, které se teprve začínají!

10. Vlastní tvůrce webových stránek Zyro

Hostinger rozšiřuje již tak působivou škálu produktů a nedávno přidal do svého inventáře tvůrce webových stránek. Zyro je zaměřen na skutečné začátečníky mezi uživateli a přináší jednoduchost na zcela novou úroveň.

To, co Zyro nabízí, je holističtější zážitek. Dále zjednodušili základní tvůrce webových stránek a přidali externí funkce, které uživatelům pomohou rychle vytvořit kompletní webové stránky. Patří k nim schopnost automatického generování obsahu, zefektivnění návrhu a další.

 • Spisovatel AI
 • AI Heatmap
 • Logo & Slogan Maker
 • Obrovská knihovna obrázků (ZDARMA!)

Můžete si přečíst naši podrobnou recenzi na Zyro pro více informací!

Věci, které jsme s Hostingerem zklamali

Zatím se nám Hostinger opravdu líbí jako webhostingu, ale prostě to není realistické, pokud řekneme, že nemá žádné nedostatky. Zde jsou některé z věcí, které nás příliš netěšily.

1. Žádná denní záloha

Nedostatek této funkce mi zlomil srdce a nutil mě trochu plakat uvnitř. Byli jsme tak zvyklí na každodenní zálohy s jiným webovým hostingem, že kvůli jejich nedostatku jsme se cítili trochu nejistí.

Dobrá věc je, že tuto funkci lze zakoupit za 0,95 $ / měsíc. Je na hovno, že s účtem nepřichází zdarma, ale pomyslete na to – úvodní ceny společnosti Hostinger jsou již nejnižší na trhu. Zaslouží si vydělat trochu více peněz z určitých funkcí.

2.Ne zdarma SSL

Certifikát SSL je opravdu důležitý, protože vytváří bezpečné spojení mezi zákazníkem a webem. To vytváří důvěru a vybízí je, aby se při nákupu u vás cítili bezpečněji. Je to také věc, která uvádí „S“ do „https“, což pomáhá vzbuzovat důvěru ve váš web (jak je pravděpodobné, že provedete nějaké transakce, když se vám nezobrazí „https“?).

SSL certifikát

Google také zobrazí text „tento web není zabezpečený“ při načítání libovolných webů bez SSL do prohlížeče Chrome, díky čemuž je pro lidi méně pravděpodobné, že si na vašem webu něco koupí..

SSL je také jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit hodnocení SEO vašich stránek, a proto je důležitost, kterou této funkci přikládáme. To naštve, že Hostinger to nemá zdarma, ale tady je malý tip – přeskočte na Cloudflare a zaregistrujte si účet pro získání SSL zdarma. Problém je vyřešen!

Hostingerovy plány & Funkce

Hostinger má celou řadu plánů, které jsou vhodné pro všechny druhy uživatelů, od bloggerů, malých podniků po podnikové uživatele.

Sdílený hosting

SinglePremiumBusiness
SSD Space10GBUnlimitedUnlimited
Počet stránek1UnlimitedUnlimited
Šířka pásma 100 GBUnlimitedUnlimited
Zdarma SSLNoNoYes
Denní zálohyNeNoAno
Cena / mnoc0,80*$2.15*$3.45*

* Uváděcí cena hostera CRAZY! Vyžaduje však 48měsíční předplatné.

Cloud hosting

Plány hostingu Cloud Hosting jsou stejně snadné a snadné jako jejich sdílené možnosti hostování, kromě toho, že přicházejí s funkcemi, které jsou výkonnější. Vypadá to, že kombinují nejlepší funkce VPS a sdíleného hostování, aby vytvořily své vynikající cloudové hostingové plány.

Můžete si užít každodenní bezplatnou zálohu, SSL zdarma na celý život, integrovanou IP ochranu proti cloudflare… v podstatě to funguje. Díky jejich nepřetržitě a plně řízené podpoře se prakticky nebudete muset starat o backend, protože Hostinger se o to postará za vás.

StartupProfessionalEnterprise
Vyhrazené IPYesAnoAno
Místo na disku40GB80GB160GB
Šířka pásmaUnlimitedUnlimitedUnlimited
RAM3GB6GB12GB
CPU Cores246
Cena / mnoc7.45*$14.95*$27.45*

* Všechny plány cloudu Hostinger jsou plně spravovány & přichází s hPanel

Protože však administrátoři budou administrovat backend, nebudete mít přístup k vašemu serveru ani měnit svůj OS. Malá cena za takovou pohodlnou funkci.

Vaše zdroje jsou omezené, ale vyhrazené (což znamená, že je nebudete muset sdílet s ostatními uživateli) a jejich zahrnutí do sítě CDN způsobí bleskové rychlé načítání stránek. Pokud cítíte potřebu, můžete upgradovat ze svého sdíleného hostingového plánu na cloudový hostingový účet hladce, bez jakýchkoli prostojů na svůj web.

Clouding hostingu společnosti Hostinger nás vlastně docela zaujal a důrazně doporučujeme, pokud jste na trhu s cloudovým hostingovým účtem.!

V této době psaní má Hostinger obrovskou slevu na možnosti cloudového hostingu od 7,45 $ / měsíc do 27,45 $ / měsíc (očekávejte, že během neobchodních období zaplatíte o více než 79% více), takže pokud uvažujete o získání cloudu Hosting účet, nyní je stejně dobrý čas jako vždy!

VPS Hosting

Ti z vás, kteří hledají VPS Hosting, si užijí vynikající možnosti VPS Hostinger. Předpokládáme, že až o 30% rychlejší než většina standardních možností sdíleného hostování bez jakýchkoli prostojů, vidíme, proč je hostingerův VPS hosting pro podnikové uživatele atraktivní.

Hostingerovy plány VPS jsou ve skutečnosti velmi podobné jejich účtům Cloud Hosting, přičemž hlavním rozdílem je správa koncových zařízení. Zatímco uživatelé Cloud Hosting si užívají plně spravovaných služeb, zákazníci VPS budou mít přístup root, což znamená větší přizpůsobitelnost. Kompromisem je, že všechny aktualizace a údržba serveru musí provádět uživatel.

Jejich vstupní úroveň volby pro VPS hosting stojí pouze 3,95 $ / měsíc a je ideální pro ty z vás, kteří si jen namočí vaše nohy. Pokud máte pocit, že jste přerostli služby svého plánu vstupní úrovně, můžete upgradovat na plán, který bude lépe vyhovovat vašim potřebám.

Jak se hostinger drží proti konkurenci?

Nemůžeme to nazvat komplexní kontrolou, aniž bychom uvedli hvězdu pořadu proti několika našim oblíbeným webovým hostitelům, že? Zjistili jsme tedy čas porovnat Hostinger s několika dalšími webovými hostiteli, abychom zjistili, která by pro vás mohla být lepší volbou.

Hostinger Premium VS SiteGround GrowBig

Testovali jsme tyto dva testovací weby na rychlost pomocí našeho proprietárního serveru pro kontrolu rychlosti, abychom zjistili, jak by si vedli proti sobě, a výsledky jsou vlastně docela zajímavé.

Koukni na to:

HostingerSiteGround
Umístění serveruSingaporeSingapore
US (W) 194 ms211 ms
US (E) 229 ms215 ms
London246 ms180 ms
Singapur5 ms3 ms
Sao Paulo349 ms351 ms
Bangalore99 ms66 ms
Sydney191 ms95 ms
Japonsko70 ms70 ms
Kanada212 ms240 ms
Německo163ms168 ms
Celosvětový průměr175,8 ms159,9 ms
Test SiteSee Test SiteSee Test Site
Úplné výsledky

Než rozdělíme výsledky, musíme říci, že oba weboví hostitelé fungovali velmi dobře, oba zaznamenali celosvětové průměry pod 200 ms, což je řadí mezi naše nejlepší hostitele A + pro rychlost!

Pokud jde o rychlost, myslím, že se všichni shodneme na tom, že oba weboví hostitelé jsou na špici hry a hostinger nám dává celosvětový průměr 176 ms oproti 160 sekund SiteGround. V asijských zemích si vedly mimořádně dobře, oba zaznamenali méně než 100 ms v Japonsku, Bangalore a Singapuru.

V Londýně, na východě USA, na západě USA a v Sao Paulu se díky umístění datového centra (což je v Singapuru) nedařilo, ale rychlosti jsou stále velmi slušné.

Osobně mám pocit, že tyto dvě společnosti poskytující webhosting jsou neuvěřitelně citlivé a rychlé, ale nemůžeme je skutečně považovat za rovné, protože rychlost není jediná věc, díky které jsou obě společnosti tak skvělými webovými hostiteli..

SiteGround je prémiový, all inclusive webový hostitel s vynikajícími funkcemi, ideální pro webové stránky malých a velkých podniků. Věc je, že dokonalost nepřichází zdarma a odběratelé budou muset za obnovu SiteGround zaplatit docela dost..

Hostinger na druhé straně, je snadno použitelný základní web hosting, nejlepší pro začátečníky, malé firmy a podnikatele. Dobrá věc na produktu Hostinger je, že umožňuje uživatelům upgradovat, aby získali prémiové funkce, a proto jejich super nízkou úvodní cenu.

Jsou to obě fantastické společnosti zabývající se webhostingem, super rychlé s bláznivými dobrými výhodami a zaměřené na různé demografické údaje.

Hostinger vs HostGator (Cloud Hosting)

Hostgator má vlastní přístrojovou desku, která je známá esteticky příjemným a snadno použitelným. Problém s jejich vlastním řídicím panelem je v tom, že existují určitá omezení, která nás přiměla raději hPanel s Hostingerem raději.

Hostingerova vlastní ovládací panel hPanel velmi příjemná pro oko a hezčí ve srovnání s HostGator. Všechno je pěkně rozděleno do kategorií a co je nejdůležitější, neměli jsme pocit, že bychom ztratili jakoukoli funkci.

Vlastní ovládací panel stranou, možnosti hostingu a cloudu hostgátora jsou ve skutečnosti velmi podobné, pokud jde o rychlost a funkce. Cloud Hostinger je o něco dražší (Cloud Hostinger začíná od $ 7,45, zatímco Hostgator Cloud začíná od 4,95 $), ale pokud porovnáte, co získáte od Hostinger a Hostgator, uvidíte, že výhody odrážejí cenu, dolar za dolar.

Cloudový plán hostgátora

HostGator Cloud plány & ceny

Hostingerův cloudový plán

Hostingerovy cloudové plány & ceny

Největší rozdíl by byl věnován IP. Zatímco HostGator nabízí pouze vyhrazenou IP se svým nejvyšším plánem úrovní, získáte bezplatnou vyhrazenou IP se všemi plány Hostinger Cloud.

Stejně jako v předchozím srovnání s SiteGroundem musíme říci, že ačkoli jsou Cloud Hostinger a Cloud HostGator velmi podobné, zaměřují se na různé druhy demografie.

Pokud se nás však zeptáte na preferenci, museli bychom říct, že velmi preferujeme Hostinger Cloud. Kromě snadnějšího používání plně spravovaných služeb jsme měli s palubní deskou hPanel mnohem lepší zkušenosti. O podpoře týmu Hostinger také nemáme nic jiného než dobré věci, zatímco podpora týmu Hostgator může být někdy sporná.

Verdikt: Je Hostinger pro vás tím pravým hostitelem webu?

Poté, co jsme si povídali s našimi testovacími weby, hrajeme si s funkcemi a získáváme celkový dojem z webhostingových služeb společnosti Hostinger, musíme říci, že Hostinger je opravdu velmi solidní hostitel!

Jejich uživatelské rozhraní se snadno používá, mají pohodlné nastavení jedním kliknutím pro WordPress (a další populární aplikace) a jejich doby odezvy na server mohou udržet své vlastní proti některým z našich nejvyšších webových hostitelů třídy A +..

Díky jejich vynikajícímu podpůrnému týmu jsme zjistili, že jejich služby jsou neuvěřitelně přátelské pro začátečníky! Jsou vyškoleni se svým systémem „nulové úrovně podpory“ a rádi vás krok za krokem provedou při řešení problémů, se kterými se setkáte..

Ve srovnání s naší oblíbenou webhostingovou společností, SiteGround, jsme zjistili, že rychlost hostingera je srovnatelná s SiteGroundem, který vede trochu. Je důležité si uvědomit, že tyto dvě společnosti slouží velmi odlišným trhům.

Pokud teprve začínáte nebo přemýšlíte, jak si v blogovacím průmyslu namočíte nohy, nemusíte se starat o něco, když jdete s Hostingerem. Jejich vynikající služby v kombinaci s jejich šíleně nízkými cenami činí z hostitele nejlepší hodnotu za peníze. Pokud zjistíte, že se vám nedaří dost, máte vždy možnost upgradovat na prémiové funkce!

Klíčové vlastnosti

 • ✓ Neomezené úložiště
 • ✓ Neomezená šířka pásma
 • ✓ hPanel
 • ✓ Volná doména
 • ✓ Velká podpora
 • ✓ Git, PHP7, 1-Click Installer

Doporučeno pro

 • • Začátečníci
 • • Joomla, Drupal, WordPress
 • • Malé a střední podniky
 • • Profesionální / osobní blog
 • • Přidružení obchodníci

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map