Recenzia Hostinger – 10 kladov a 2 zápory hostingera (3x testovacie stránky!)

Hostinger


Hostinger

https://www.hostinger.com/

tl; dr

Hostinger je skvelý webhosting pre začiatočníkov! Ich vynikajúci tím podpory vás prevedie, ak máte nejaké problémy s vaším webom, majú vynikajúce funkcie a ich uvádzacie ceny sú najnižšie na trhu. Veľká hodnota za peniaze!

Recenzia Hostinger – 10 prof & 2 zápory (rýchlosť servera & Testovaná dostupnosť, 3 stránky!)

Práve sme dokončili testovanie rýchlosti a rozprávali sme sa s našimi testovacími servermi Hostinger. A brat, nemôžeme čakať, až sa s vami podelíme o naše zistenia.!

Najprv sa však trochu ponorme o tom, ako Hostinger vznikol ako webhosting.

Pred dávnou dobou v litovskom meste Kaunas v Litve vznikla malá spoločnosť s názvom „Hosting Media“ so snami o vytváraní vln v priemysle webhostingu. O 6 rokov a 1 milión používateľov neskôr sa tento sen realizoval a spoločnosť formálne zmenila svoje meno na Hostinger.

Odvtedy hostinger neprestal rásť. Zriadili obchod v 39 krajinách, založili 6 dátových centier po celom svete (jedno z nich bolo postavených v ich domovskej krajine Litvy), od roku 2017 nazhromaždili viac ako 29 miliónov používateľov a nevykazujú žiadne známky spomalenia nadol.

Ich cieľom je pomôcť svojim používateľom učiť sa, vytvárať a rozvíjať sa a mohli to urobiť práve vďaka úrovni služieb a šialeným cenovo dostupným cenám..

Prečo je pre nás dôležitá rýchlosť

Ak ste sledovali naše blogy a recenzie, mali by ste vedieť, že sa náš web hosting páči, rovnako ako naše autá: rýchlo & efektné! No, možno nie honosné, ale určite sme radi rýchlo!

Kladieme taký veľký dôraz na rýchlosť webhostingu, pretože nedostatok rýchlosti je bezpochyby príčinou smrti číslo 1 pre mnoho malých podnikov. Na rozdiel od firemných gigantov sa každý jednotlivý predaj počíta pre malých podnikateľov a my si jednoducho nemôžeme dovoliť stratiť zákazníkov kvôli problémom, ktorým sa dá vyhnúť, ako je pomalý web hosting.

Rýchlosť webhostingu

(Zdroj: ThinkWithGoogle)

V súčasnosti zákazníci očakávajú, že sa váš web načíta za menej ako jednu sekundu! Čokoľvek vyššie, čo zvyšuje mieru okamžitých odchodov o neuveriteľných 32%, a všetko sa začína rozpadať, ak je doba čakania dlhšia ako 5 sekúnd..

Aby sme zaistili spokojnosť publika, vyvinuli sme zvyk zaobchádzať s nimi ako s netrpezlivými dvojročnými. nájdeme spôsoby, ako im dať, čo chcú, akonáhle to budú chcieť, alebo začnú kvíliť. V našom prípade poskytujeme údaje publiku za menej ako sekundu, pretože nechceme, aby opustili naše stránky a vozíky, a preto sme upútaní od webhostingu, ktorý reaguje mimoriadne rýchlo..

V tomto článku preskúmame naše 3 hostingerské plány zdieľaného hostingu (jeden v Singapure, iný v USA a jeden v Európe), aby sme videli, ako rýchlo reagujú a či by pre vás boli najvhodnejší, náš drahý. čitateľovi.

Poznámka

Vytvorili sme 3 testovacie stránky, aby sme zaistili, že sme zhromaždili dostatok údajov na napísanie tejto recenzie. Dátové centrá pre naše testovacie stránky sa nachádzajú na 3 kontinentoch (Asheville NC, Amsterdam a Singapur), takže budete môcť posúdiť, ako sa darí v lokalitách najbližších vašim zákazníkom..

Takže dosť našich hazardných hier, poďme ďalej, prečo čítate tento článok v prvom rade:

10 dôvodov, prečo je Hostinger pre vás tým správnym hostiteľom!

1. Hostinger je naozaj rýchly

Našu testovaciu webovú stránku Hostinger sme podrobili záťažovému testu rýchlosti pomocou nášho proprietárneho kontroléra rýchlosti servera (stále najlepší a jediný kontrolór rýchlosti servera na svete #shamelessplug), ktorý sme porovnali s odporúčaním spoločnosti Google 200 ms, a tu sú výsledky.

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Priemerná rýchlosť v USA dátového centra: 143,1 ms
(Pozri úplný výsledok – Navštívte testovacie miesto)

Dámy a páni, výsledky testov rýchlosti na našom testovacom serveri Hostinger v USA sa vrátili s celosvetovým priemerom horiaceho rýchlotu 143 ms, čo ich radí medzi jedného z našich špičkových hostiteľov triedy A +.!

Ďalej sme otestovali našu webovú stránku Hostinger, aby sme zistili, ako reaguje na pingy z celého sveta

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Priemerná rýchlosť v Singapure Datacenter: 175,8 ms
(Pozri úplný výsledok – Navštívte testovacie miesto)

Ak máte v úmysle uspokojiť publikum v Ázii (a Austrálii / Novom Zélande), budete radi, že hostinger vrátil zo Singapuru hlúpe rýchlu reakciu 5 ms priemernou rýchlosťou 176 ms po celom svete. Hostinger Singapur od nás získa hodnotenie A +.

V neposlednom rade musíme vyhodnotiť našu stránku EÚ Hostinger.

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

142 ms100 ms54 ms236 ms209 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

314 ms265 ms235 ms84 ms11 ms

Holandsko Datacenter Priemerná rýchlosť: 165 ms
(Pozri úplný výsledok – Navštívte testovacie miesto)

Pre tých z vás, ktorí sa zameriavajú na európske trhy, by bol Hostinger pre vás jedným z najrýchlejších webových hostiteľov. 54 ms z Londýna, to sú skutočne pôsobivé rýchlosti! Hostinger Europe je rovnako rýchly ako ich singapurskí a americkí kolegovia a vrátili slušné svetové priemerné rýchlosti 165 ms, čo znamená, že sú považovaní za solídne A+!

Ak si preštudujete naše výsledky testov, možno vás bude zaujímať, že polohy ďaleko od ich určených dátových centier nie sú také dobré. V skutočnosti je to celkom bežné, pretože údaje sa musia dostať ďalej, aby sa dostali do cieľového cieľa.

To by však nemal byť problém, pretože spoločnosť Hostinger má na celom svete celkom 6 dátových centier, konkrétne v USA, EÚ, Brazílii, Holandsku, Singapure. & Indonézia (v Litve sa buduje ešte 1). Stačí si vybrať dátové centrum, ktoré je najbližšie k vašim používateľom, a oni si budú môcť vychutnať rýchlosť načítania na vašom webe v celej svojej kráse.!

2. 99,9% záruka dostupnosti!

Málokto tam vonku zaberá záruku dostupnosti, ale pre nás môže urobiť alebo prelomiť naše názory na webhostingu. Stránky pre malé podniky musia byť čo najviac vyššie, pretože akýkoľvek výpadok znamená stratu potenciálneho predaja.

Dlhodobé prestoje môžu viesť k tomu, že naše stránky stratia pozíciu na stránkach Google, čo je zlá správa pre firmu.

Zatiaľ čo niektoré spoločnosti poskytujúce webhosting poskytujú záruku dostupnosti, niektoré z nich môžu byť dosť útržkovité, kĺzavé vyjadrenie ako „uvoľnenie platby závisí od nášho uváženia“, čo znamená, že si môžu zvoliť, že nebudú preplatiť všetko, čo zaručujú..

Prečesali sme sa prostredníctvom Hostingerových TOS a nenašli sme žiadne stopy po takýchto nezmysloch.

záruka dostupnosti služby hostinger

Ak dôjde k poklesu prestojov na vašom webe pod 99,9% v dôsledku chýb hostingera, jednoducho ich kontaktujte a získajte späť 5% z vášho mesačného poplatku.

Doposiaľ sme boli spokojní s prevádzkou Hostingera!

Prevádzková doba od marca 2019

100%

Uptime hostiteľa Asheville NC

Prevádzková doba od marca 2019

99,98%

Hostinger Holandsko – prevádzková doba

Prevádzková doba od marca 2019

99,99%

Hostinger Singapore’s Uptime

Poznámka

Čítače uvedené vyššie sa neustále aktualizujú. Uptime je monitorovaný pomocou UptimeRobot každých 5 minút.

3. Rýchlejšie načítanie pomocou správcu vyrovnávacej pamäte

Sme veľmi radi, že spoločnosť Hostinger prišla s toľkými spôsobmi, ako zlepšiť rýchlosť nakladania. Jedným z nich je ich vlastný správca vyrovnávacej pamäte. Jeho aktivácia umožňuje rýchlejšie načítanie a vylepšené rýchlosti!

Tu je to, čo musíte urobiť, aby ste ju zapli.

Zadajte hPanel a stlačte „Spravovať“ na stránke, ktorú chcete zapnúť. Posuňte zobrazenie nadol na „Advanced“. Zobrazí sa „Správca vyrovnávacej pamäte“ ako jedna z možností. Kliknite na „Správca vyrovnávacej pamäte“

Hostinger Cache Manager

Keď už ste vo vnútri, stačí kliknúť na tlačidlo „Zmeniť“ a tlačidlo „Automatická vyrovnávacia pamäť“ by sa malo rozsvietiť nazeleno, čo znamená, že je zapnuté. Kliknite na položku „Vyčistiť všetko“ a je dobré ísť!

Nastavenia správcu vyrovnávacej pamäte hostingerov

Na našom testovacom serveri Hostinger sme vykonali niekoľko testov pomocou webpagetest.org, aby sme zistili, ako funguje na Cache Manager, sú výsledky:

Rýchlosť načítania stránky hostinger

Správca vyrovnávacej pamäte zapnutý. Načítanie stránok za 0,673 s
(Pozri úplný výsledok testu)

Naše testovacie weby sú inštalované na sklade, sú veľmi ľahké bez optimalizácie, takže Cache Manager to nemôže urobiť veľa. Efekt Správcu vyrovnávacej pamäte sa však zosilní, keď bude mať web viac obsahu a obrázkov.

4. Úžasné výhody, ktoré zvyšujú rýchlosť!

Náš zdieľaný účet Hostinger Premium získal celý zoznam výhod, ktoré zvyšujú rýchlosť tak či onak. Tu sú niektoré z našich obľúbených položiek!

 • 1-Click Installer
  Vďaka tejto funkcii je inštalácia našich obľúbených aplikácií oveľa pohodlnejšia. Preč boli dni, kedy sme museli všetko robiť ručne. Vďaka tejto funkcii stačí jedno kliknutie, aby ste si nainštalovali svoje obľúbené aplikácie.
 • Podpora PHP7
  Ak ste vývojár, budete radi, keď viete, že hostinger má podporu PHP7! PHP7 je jedným z najväčších vydaní PHP za posledných 10 rokov a je MUCH RÝCHLEJŠÍ ako jeho predchodca PHP5. V testoch porovnávacích testov spustených s programami Drupal a WordPress je PHP7 ľahko dvojnásobne rýchlejšia ako PHP5.6.

  Vykonávajú sa testovacie testy PHP7

  (Zdroj: talks.php.net)

 • Podpora Git
  Git je veľmi mocný nástroj, o ktorom všetci počuli, ale veľa ľudí nevie, čo v skutočnosti robí. Takže, dlhá poviedka, git je open source systém riadenia verzií, vytvorený tak, aby vývojári mohli na svojich projektoch spolupracovať rýchlo a efektívne bez ohľadu na to, či sú veľké alebo malé.

  Git je tak populárny, že ho používajú mnohé veľké korporácie ako Google, Microsoft, Facebook a dokonca aj Netflix.!

  Možno vám to nebude záležať, ale ak chcete najať vývojárov, aby vytvorili niečo pre vašu malú firmu, budú veľmi radi, že váš webový hostiteľ podporuje Git. Iba tým je proces riešenia problémov omnoho plynulejší!

 • Optimalizované pre WordPress
  Zdieľané plány hostingu spoločnosti Hostinger prichádzajú s najnovšími verziami programu WordPress a sú optimalizované na mieru, aby poskytovali niektoré z najrýchlejších rýchlostí načítania v priemysle. Len pre FYI, existuje dôvod, že WordPress ovláda 30% internetu (sú jednoducho také prekliate dobré!), Takže ho veľmi odporúčame pre vašu malú firmu!
 • Vyrovnávacia medzipamäť NGINX
  Ďalším dôvodom, prečo by ste mali používať WordPress s Hostingerom, je ich ukladanie do vyrovnávacej pamäte NGINX. Výrazne zvyšuje výkon WordPress tým, že preplňuje rýchlosť načítania statického obsahu prostredníctvom zjednodušenia údajov.
 • HTTP / 2
  Inými slovami, HTTP 2.0. Je to duchovný nástupca protokolu HTTP1 a je oveľa rýchlejší, bezpečnejší a ľahšie použiteľný.

  HTTP / 2 funguje tak, že poskytuje údaje prostredníctvom binárneho kódu. Znižuje sa tým veľkosť údajov a zvyšuje sa rýchlosť a vaši používatelia cítia výrazné zlepšenie výkonnosti načítania stránok!

5. Vynikajúci vlastný informačný panel

Hostinger je jednou z mála spoločností poskytujúcich webhosting s kajónmi, ktoré sú dosť veľké na to, aby sa pohrávali s používateľským rozhraním cPanel. Ešte lepšie je, že dokázali všetko urobiť dobre.

Prístrojová doska hostinger

Značkový hPanel, vlastný prístrojový panel hostingera, je čistý, hračka na používanie a veľmi intuitívna. Všetky funkcie sú usporiadané podľa kategórií a ich dobre navrhnuté minimalistické ikony dávajú prístrojovej doske pocit takmer Muji. Máte pocit, že existuje miesto pre všetko a všetko je na jeho mieste. Je to také intuitívne, že si myslím, že niekto, kto nemá žiadne skúsenosti, bude schopný hPanel používať pomerne efektívne.

Kudos do Hostingerovho používateľského rozhrania & Tím UX za vynikajúci vlastný informačný panel!

6. Responzívna podpora (sú tiež zábavné!)

Komunikácia s tímom technickej podpory spoločnosti poskytujúcej webhosting môže niekedy prinútiť fyzicky osloviť telefónom a uškrtiť nepotrebného somára na druhej linke. Inokedy to môže byť príjemné, produktívne a dokonca úžasné. S potešením môžeme povedať, že z našej skúsenosti s tímom podpory spoločnosti Hostinger patria do druhej kategórie.

Nedostali sme šancu odoslať lístok (naše inštalácie boli spustené bez problémov), takže sme sa práve obrátili na ich live chat, aby sme zistili, ako reagovali na niektoré základné problémy, a boli sme ohromení.!

Podporný tím na nás nielen reagoval takmer okamžite (museli sme počkať pár sekúnd, ale to je celkom úžasné vzhľadom na to, že sme museli s nejakým iným webhostingom čakať takmer 30 minút), boli informovaní, trpezliví a dostali to – boli to FUN. Budú tiež držať vašu ruku a upokojujú vašu ustarostenú dušu, pretože vám pomáhajú pri riešení vašich problémov krok za krokom.

Ak má Hostinger jednu vec, je to ich rozhranie podpory:

Rozhranie podpory hostingerov

Komunikujeme s gifmi a emodži (čo niektorí môžu povedať, že je trik, ale vidíme, ako to môže zmierniť frustráciu pri riešení zložitých záležitostí) a môžeme posielať prílohy! To je skvelé pre časy, keď je obraz lepší ako tisíc slov.

Nie sme jediní, ktorí zdieľajú rovnakú úroveň nadšenia z podpory spoločnosti Hostinger. Tu je niekoľko skutočných príkladov toho, čo ostatní zákazníci povedali o svojich skúsenostiach s tímom podpory spoločnosti Hostinger:

preklad názvu domény

šťastný zážitok zo zákazníckej podpory

Tím podpory v skutočnosti praktizuje „systém podpory s nulovou úrovňou“ (neoficiálny názov, necitujte nás na to), v rámci ktorého sú všetci členovia tímu vyškolení, aby odpovedali na každý jednotlivý dotaz bez toho, aby prešli na podporu vyššej úrovne. Výsledkom je mimoriadne rýchle riešenie problémov, pretože nemusia strácať čas pripojením sa k vyššej úrovni podpory pri riešení vašich problémov..

Podporný tím hostingerov

Litovský podporný tím tvrdo pracuje

Ďalšou skvelou vecou na ich podpore je, že sú veľmi lokalizovaní! Podporný tím obsluhuje 20 krajín zo 4 podporných stredísk v ich rodnom jazyku, takže miestni obyvatelia majú jednoduchší čas na komunikáciu s tímom a plánujú zahrnúť viac lokalizovaných jazykov! GIF uvedený nižšie presne odráža moju odpoveď, keď som sa o tom prvýkrát dozvedel.

Pravdivý príbeh.

Andy Dwyer Shock

7. Doména zadarmo!

Ak ste to ešte nevedeli, na spustenie svojho webu je potrebné, aby ste si okrem platenia za webhosting kúpili doménové meno od registrátora domény. Malé náklady, ako sú tieto, môžu narásť a snehová guľa, a to môže skutočne ublížiť majiteľom malých firiem, najmä keď práve začínajú.

Získanie bezplatného názvu domény z vášho webhostingu môže skutočne pomôcť. Hostinger skutočne prispieva k podpore nových podnikateľov poskytovaním domény zadarmo!

Jediná vec je, že s doménami budete tiež chcieť získať ochranu WHOIS, ktorá chráni vašu online identitu. Niektorí registrátori domén, ako napríklad Namecheap, poskytujú ochranu WHOIS zadarmo, to však neplatí pre všetkých registrátorov. Častejšie ako ne musíte platiť, a bohužiaľ to tak je v prípade hostingera.

Ale pozerajte sa na svetlú stránku – získate DOMÁCI ZADARMO! Platenie 5 dolárov ročne za ochranu WHOIS je v porovnaní s tým arašidmi skutočne. Je to hodná investícia!

8. Neobmedzené funkcie!

Ak všetko ostatné na tomto zozname už nie je dosť pôsobivé, prémiový plán spoločnosti Hostinger naďalej zapôsobí na celý svoj zoznam neobmedzených funkcií. Pozrime sa na niektoré z nich.

 • Neobmedzené webové stránky
  Hostinger vám umožňuje vytvoriť iba toľko webových stránok, koľko by ste si mohli želať!
 • Neobmedzený ukladací priestor SSD
  Aké je využitie možnosti hostenia neobmedzeného počtu webových stránok, ak je úložisko obmedzené, správne? Hostinger to uznáva a ponúka nám neobmedzené úložisko SSD, takže môžeme skutočne využívať naše neobmedzené webové stránky s výhodou rýchlosti SSD!
 • Neobmedzená šírka pásma
  Nemusíte sa obávať výpadkov stránok kvôli neobvykle vysokej návštevnosti s produktom Hostinger Premium. Máte neobmedzenú šírku pásma, takže môžete uspokojiť toľko používateľov, koľko chcete!
 • Neobmedzený e-mail
  Už som sa zmienil o tom, že náklady na prevádzkovanie malého online obchodu môžu ľahko zasnežovať. E-mailová služba je jednou z týchto nákladov. Našťastie, s ich prémiovým plánom sa nám podarí vytvoriť neobmedzené e-mailové adresy, ktoré vyhovujú našim potrebám, všetky hostené s našim neobmedzeným úložiskom SSD!
 • cronjobs
  Preč sú dni, keď musíte svoje CronJoby starostlivo plánovať, pretože ste obmedzení na určité množstvo Cronjobov. Hostingerov prémiový plán umožňuje neobmedzený počet odkazov Cronjobs, takže môžete chodiť do mesta pomocou skriptov!

9. Veľká úvodná cena

V neposlednom rade uvádzacie ceny spoločnosti Hostinger sú skutočne to, čo odlišuje túto webhostingovú spoločnosť od konkurencie.

Hostinger má takmer všetky rovnaké funkcie ako prémiový webhosting, ale za zlomok ceny; náš prémiový plán stojí iba 2,15 USD mesačne a ich vstupná úroveň Jednotný plán je iba 0,80 $ mesačne, zatiaľ čo náš súčasný obľúbený webhosting, SiteGround, účtuje poplatok 3,95 USD za účet vstupnej úrovne. V skutočnosti sme urobili nejaké porovnania, ale do tohto sa dostaneme neskôr v tomto článku.

Pokiaľ ide o hodnotu, musíme povedať, že spoločnosť Hostinger predstavuje jeden z najlepších tresiek za vaše peniaze v priemysle, najmä pre tie, ktoré sa práve začínajú!

10. Vlastnia tvorcu webových stránok spoločnosti Zyro

Hostinger, ktorý rozširuje už tak pôsobivú škálu výrobkov, nedávno pridal do svojho inventára nástroj na tvorbu webových stránok. Zyro sa zameriava na skutočných začiatočníkov medzi používateľmi a na jednoduchú úroveň zasahuje jednoduchosť.

Zyro ponúka komplexnejší zážitok. Ďalej zjednodušili tvorcu základných webových stránok a pridali externé funkcie, ktoré používateľom pomôžu rýchlo vytvárať kompletné webové stránky. Patrí medzi ne schopnosť automaticky generovať obsah, zefektívniť dizajn a ďalšie.

 • Spisovateľ AI
 • AI Heatmap
 • logo & Slogan Maker
 • Obrovská knižnica obrázkov (ZADARMO!)

Môžete si prečítať našu podrobnú recenziu na Zyro pre viac informácií!

Veci, ktoré sme s Hostingerom sklamali

Zatiaľ sa nám Hostinger ako webhosting naozaj páči, ale jednoducho nie je realistické, ak povieme, že nemá žiadne nedostatky. Tu sú niektoré z vecí, ktoré nás príliš nepotešili.

1. Žiadne denné zálohovanie

Nedostatok tejto funkcie mi zlomil srdce a prinútil ma vo vnútri plakať. Boli sme tak zvyknutí na denné zálohy s iným webhostingom, že ich nedostatok spôsobil, že sme sa cítili trochu neistí.

Dobrá vec je, že túto funkciu je možné kúpiť za 0,95 dolárov mesačne. Je na hovno, že s účtom neprichádza zadarmo, ale premýšľajte o tom týmto spôsobom – Úvodné ceny spoločnosti Hostinger sú už najnižšie na trhu. Zaslúžia si zarobiť trochu viac peňazí z určitých funkcií.

2.Žiadne bezplatné SSL

Certifikát SSL je skutočne dôležitý, pretože vytvára bezpečné spojenie medzi zákazníkom a webom. Vytvára sa tým dôvera, ktorá ich vyzve, aby sa pri nákupoch od vás cítili bezpečnejšie. Je to tiež vec, ktorá vkladá „S“ do „https“, čo pomáha vzbudiť dôveru v vaše stránky (aká je pravdepodobnosť uskutočnenia transakcií, keď sa vám nezobrazí „https“?).

SSL certifikát

Google tiež zobrazí text „táto stránka nie je bezpečná“ pri načítaní stránok bez SSL v prehliadači Chrome, vďaka čomu je pre ľudí menej pravdepodobné, že si kúpia veci z vašich stránok..

SSL je tiež jedným z najjednoduchších spôsobov, ako vylepšiť hodnotenie SEO vašich stránok, a preto je dôležitá aj funkcia. To naštve, že ho Hostinger nemá zadarmo, ale tu je malý tip – choďte na Cloudflare a zaregistrujte sa na účet, aby ste dostali bezplatný SSL. Problém je vyriešený!

Hostingerove plány & Vlastnosti

Hostinger má množstvo plánov, ktoré sú vhodné pre najrôznejších používateľov, od blogerov, malých podnikov až po podnikových používateľov.

Zdieľaný hosting

SinglePremiumBusiness
SSD Space10GBUnlimitedUnlimited
Počet stránok1UnlimitedUnlimited
Bandwidth100GBUnlimitedUnlimited
Zdarma SSLNoNoYes
Denné zálohyNeNoAno
Cena / mnoc0,80*$2.15*$3.45*

* Uvádzacia cena hostera CRAZY! Vyžaduje si to však 48-mesačné predplatné.

Cloud hosting

Plány hostingu Cloud Hosting sú rovnako jednoduché a jednoduché ako ich zdieľané možnosti hostenia, okrem toho, že prichádzajú s výkonnejšími funkciami. Zdá sa, že skombinovali najlepšie vlastnosti služieb VPS a zdieľaného hostenia, aby vytvorili svoje vynikajúce cloudové hostingové plány.

Vychutnajte si bezplatné denné zálohovanie, bezplatné SSL na celý život, zabudovanú IP ochranu proti cloudflare… v podstate to funguje. Vďaka ich nepretržitej a plne riadenej podpore sa prakticky nebudete musieť starať o backend, pretože Hostinger sa o všetko postará za vás.

StartupProfessionalEnterprise
Vyhradené IPYesAnoAno
Miesto na disku40GB80GB160GB
BandwidthUnlimitedUnlimitedUnlimited
RAM3GB6GB12GB
CPU Cores246
Cena / mnoc7.45*$14.95*$27.45*

* Všetky plány cloudu Hostinger sú plne spravované & prichádza s hPanel

Keďže však administrátori budú administrátormi backendu, nebudete mať prístup k serveru ani meniť svoj OS. Malá cena za takúto výhodnú funkciu.

Vaše zdroje sú obmedzené, ale vyhradené (čo znamená, že ich nebudete musieť zdieľať s ostatnými používateľmi) a ich zahrnutie do siete CDN umožňuje rýchle načítanie stránok rýchlosťou blesku. Ak máte pocit, že je to potrebné, môžete upgradovať zo zdieľaného plánu hostenia na cloudový hostingový účet bez problémov, bez akýchkoľvek prestojov na svoje stránky..

Na hostingov cloud hosting sme skutočne ohromení. Dôrazne odporúčame, ak ste na trhu s cloudovým hostingovým účtom.!

V tomto okamihu písania má spoločnosť Hostinger obrovskú zľavu na svoje možnosti cloudového hostenia od 7,45 USD / mesiac na 27,45 USD / mesiac (očakávať, že počas obdobia predaja nebude platiť viac ako 79%), takže ak uvažujete o získaní cloudu Hostingový účet, teraz je taký dobrý čas ako kedykoľvek predtým!

Hosting VPS

Tí z vás, ktorí hľadajú VPS hosting, si užijú vynikajúce možnosti VPS hostingera. Predpokladáme, že až o 30% rýchlejšie ako väčšina štandardných možností zdieľaného hostingu bez akýchkoľvek prestojov, vidíme, prečo je hosting VPS hosting hostera atraktívny pre podnikových používateľov..

Hostingerove plány VPS sú v skutočnosti veľmi podobné ich účtom Cloud Hosting, pričom hlavným rozdielom je správa koncových zariadení. Zatiaľ čo používatelia služby Cloud Hosting si užívajú plne spravované služby, zákazníci VPS budú mať prístup root, čo znamená väčšiu prispôsobiteľnosť. Kompromisom je, že všetky aktualizácie a údržbu servera musí vykonať užívateľ.

Ich vstupná úroveň voľby pre hosting VPS stojí iba 3,95 dolárov mesačne a je ideálna pre tých z vás, ktorí si práve namočia vaše nohy. Ak sa domnievate, že ste rozšírili služby svojho plánu vstupnej úrovne, môžete upgradovať na plán, ktorý bude lepšie vyhovovať vašim potrebám..

Ako sa Hostinger drží proti konkurencii?

Nemôžeme to nazvať komplexnou kontrolou bez toho, aby sme hviezdu vystúpili proti niektorým z našich obľúbených webových hostiteľov. Preto sme si našli čas na porovnanie hostingera s niekoľkými ďalšími webovými hostiteľmi, aby sme zistili, ktorá by pre vás mohla byť lepšou voľbou.

Hostinger Premium VS SiteGround GrowBig

Testovali sme tieto dve testovacie stránky na rýchlosť pomocou nášho kontrolóra rýchlosti servera, aby sme zistili, ako by sa im darilo, a výsledky sú skutočne celkom zaujímavé..

Skontrolovať to:

HostingerSiteGround
Server LocationSingaporeSingapore
US (W) 194 ms211 ms
US (E) 229 ms215 ms
London246 ms180 ms
Singapur5 ms3 ms
Sao Paulo349 ms351 ms
Bangalore99 ms66 ms
Sydney191 ms95 ms
Japonsko70 ms70 ms
Kanada212 ms240 ms
Nemecko163ms168 ms
Celosvetový priemer175,8 ms159,9 ms
Test SiteSee Test SiteSee Test Site
Úplné výsledky

Predtým, ako rozdelíme výsledky, musíme povedať, že obaja weboví hostitelia dosahovali veľmi dobré výsledky, pričom obaja zaznamenali celosvetové priemery pod 200 ms, čo ich radí ako našich najlepších hostiteľov webov A + pre rýchlosť!

Pokiaľ ide o rýchlosť, myslím si, že všetci súhlasíme s tým, že obaja hostitelia webových stránok sú na vrchole hry a spoločnosť Hostinger nám dáva celosvetový priemer 176 ms v porovnaní so 160 ms webového servera SiteGround. V ázijských krajinách sa im darilo výnimočne dobre, v Japonsku, Bangalore a Singapure dosiahli skóre menej ako 100 ms.

V Londýne, na východe USA, na západe USA av Sao Paule sa im nedarilo veľmi dobre, pretože sa nachádzali v dátovom centre (v Singapure), ale rýchlosti sú stále veľmi slušné.

Osobne mám pocit, že tieto dve webhostingové spoločnosti sú neuveriteľne citlivé a rýchle, ale nemôžeme ich skutočne považovať za rovných, pretože rýchlosť nie je jediná vec, ktorá robí obe spoločnosti takými skvelými webovými hostiteľmi..

SiteGround je prémiový, all inclusive webhosting s vynikajúcimi funkciami, ideálny pre webové stránky malých a veľkých firiem. Ide o to, že excelentnosť neprichádza zadarmo a predplatitelia budú musieť za obnovu SiteGround zaplatiť dosť..

Hostinger na druhej strane, je ľahko použiteľný základný webhosting, vhodný pre začiatočníkov, malé podniky a podnikateľov. Dobrá vec, ktorá sa týka produktu Hostinger, je, že umožňuje používateľom upgradovať, aby získali prémiové funkcie, a preto ich super nízku úvodnú cenu.

Obaja sú to fantastické spoločnosti, ktoré sa zaoberajú webhostingom, sú veľmi rýchle a majú šialené dobré výhody a sú zamerané na rôzne demografické údaje.

Hostinger vs HostGator (Cloud Hosting)

Hostgator má vlastný dashboard, ktorý je známy tým, že je esteticky príjemný a ľahko použiteľný. Problém s ich vlastným dashboardom je v tom, že existujú obmedzenia, ktoré nás viedli k tomu, aby sme radšej uprednostnili hPanel s Hostingerom..

Hostingerova vlastná palubná doska hPanel veľmi príjemná pre oko a elegantnejšia v porovnaní s HostGator. Všetko je pekne kategorizované a čo je najdôležitejšie, nemali sme pocit, že by sme stratili akúkoľvek funkciu.

Možnosti vlastného ovládacieho panela stranou, možnosti hostingu a cloudu hostgátora sú v skutočnosti veľmi podobné, pokiaľ ide o rýchlosť a vlastnosti. Cloud Hostinger je o niečo drahší (Cloud Hostinger začína od 7,45 USD, zatiaľ čo Cloud Hostgator začína od 4,95 dolárov), ale ak porovnáte to, čo získate od Hostinger a Hostgator, zistíte, že výhody odrážajú cenu, dolár za dolár.

Cloudový plán hostgátora

Cloudové plány hostgátora & oceňovanie

Cloudový plán hostingerov

Cloudové plány hostingerov & oceňovanie

Najväčší rozdiel by bol venovaný IP. Aj keď spoločnosť HostGator ponúka bezplatnú vyhradenú adresu IP iba ​​so svojím najvyšším plánom, získajte bezplatnú vyhradenú adresu IP so všetkými plánmi hostingerovho cloudu..

Rovnako ako v prípade nášho porovnania SiteGround skôr, musíme povedať, že hoci hostingerov cloud a hostgatorovsky cloud sú veľmi podobné, zameriavajú sa na rôzne demografické údaje..

Ak sa nás však pýtate na preferenciu, museli by sme povedať, že veľmi preferujeme hostingerov cloud. Okrem jednoduchšieho používania plne spravovaných služieb sme mali s palubnou doskou hPanel omnoho lepšie skúsenosti. O podpornom tíme hostingera nemáme čo povedať, ale dobré veci, zatiaľ čo podporný tím hostgatátora môže byť niekedy sporný.

Verdikt: Je pre vás Hostinger správny webhosting?

Po tom, čo sme sa porozprávali s našimi testovacími webmi, hrali sme si s funkciami a získali celkový dojem zo služieb hostingu webhostingu, musíme povedať, že Hostinger je skutočne veľmi solídny hostiteľ.!

Používateľské rozhranie sa ľahko používa, má praktické nastavenia na jedno kliknutie pre WordPress (a ďalšie populárne aplikácie) a ich časy odozvy servera sa môžu uchytiť proti niektorým z našich špičkových webových hostiteľov zaradených do kategórie A +..

Zistili sme, že ich služba je neuveriteľne priateľská pre začiatočníkov vďaka vynikajúcemu podpornému tímu! Sú vyškolení so systémom „nulovej úrovne podpory“ a radi vás krok za krokom prevedú riešením všetkých problémov, s ktorými sa stretnete..

V porovnaní s našou obľúbenou spoločnosťou zaoberajúcou sa webhostingom, SiteGround, sme zistili, že rýchlosť hostingera je na rovnakej úrovni ako SiteGround. Je dôležité poznamenať, že tieto dve spoločnosti slúžia na veľmi odlišných trhoch.

Ak práve začínate alebo premýšľate o tom, ako si v podnikaní v oblasti blogovania namočíte nohy, nemusíte si robiť starosti s tým, čo sa týka spoločnosti Hostinger. Vďaka svojim vynikajúcim službám v spojení s šialene nízkymi cenami sa z nich stáva hostiteľ s najlepšou hodnotou za peniaze. Ak zistíte, že na ceste nie je dosť miesta, budete mať vždy možnosť inovovať na prémiové funkcie!

Kľúčové vlastnosti

 • ✓ Neobmedzené úložisko
 • ✓ Neobmedzená šírka pásma
 • ✓ hPanel
 • ✓ Doména zadarmo
 • ✓ Veľká podpora
 • ✓ Git, PHP7, 1-Click Installer

Odporúčané pre

 • • Začiatočníci
 • • Joomla, Drupal, WordPress
 • • Malé a stredné podniky
 • • Profesionálny / osobný blog
 • • Pridružení obchodníci

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map