Kinsta apskats: atklāti Kinsta WordPress resursdatora 10 plusi un 3 mīnusi!

Kinsta


Kinsta

https://kinsta.com

tl; dr

Piedāvājot daudz iespaidīgu WordPress pārvaldības rīku un tīru UX, Kinsta nodrošina visas ātruma un mērogošanas priekšrocības, kuras jūs varētu gaidīt no mākoņa bāzes resursdatora. Pievienojiet to WordPress izstrādātāju augsti kvalificētai atbalsta komandai, un jūs esat ieguvis izcilu mitināšanas risinājumu, kaut arī par piemaksu.

Kinsta pārskats: atklāti Kinsta WordPress resursdatora 10 plusi un 3 mīnusi!

Šodien mēs apskatām pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu ar asu reputāciju – Kinsta.

Kinsta, kas tika atklāta 2013. gadā, bija WordPress ekspertu grupas ideja, kas nebija iespaidota ar WordPress mitināšanas risinājumiem tirgū. Mūsdienās tas ir viens no visstraujāk augošajiem WordPress mitinātājiem Eiropā un Amerikā.

Kinsta mala slēpjas faktā, ka tās mitināšanas pakalpojumus nodrošina Google Cloud premium tīkls – vērtības piedāvājums ir tik intriģējošs, ka mēs patiešām vienkārši nespējām pretoties, lai pārbaudītu Kinsta..

Starp iespaidīgu veļas mazgāšanas priekšrocību sarakstu Kinsta sola zibens ātruma mitināšanu, nākamā paaudzes infrastruktūru un lielisku klientu apkalpošanu. Kinsta arī nesen ir pārgājusi uz ļoti gludu un lietotājam draudzīgu versiju, un tā izskatās labāk nekā jebkad.

Bet vai tas tiešām sniedz rezultātus? Mums bija jāmeklē, lai uzzinātu.

10 iemesli, kāpēc Kinsta ir nopietni labs mitināšanas risinājums

1. Tas ir degoši ātri

Kā mēs visi zinām, ciktāl tas attiecas uz vietnēm, ātrums ir viss.

Ātrāks lapas ielādes laiks ne tikai korelē ar lielāku reklāmguvumu skaitu, ilgāku vidējo apmeklētāju ilgumu un samazinātu atlēcienu līmeni, bet arī ar daudz labāku SEO. Šeit mēs esam uzrakstījuši partijas par ātrumu.

Un kā maksā Kinsta? Lai to uzzinātu, mēs Kinsta serveros izveidojām savu standarta testa vietni un izmantojām to caur mūsu pašu servera ātruma pārbaudītāju:

Rezultāti?

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Vidējais ātrums: 179,5 ms – skatīt pilnu rezultātu

Piezīme

Pārbaudes nolūkos mēs izveidojām vienkāršu testa vietni, kas sastāv no WordPress krājuma instalēšanas. Mēs nolēmām viesoties no datu centra, kas atrodas Londonā. Skatiet vietni šeit.

Mēs priecājāmies redzēt mūsu resursdatora serveri A + vērtējumu!

Google ieteiktais servera reakcijas laiks ir mazāks par 200 ms, jo viss lēnāks lietotājiem var izraisīt ievērojamu nobīdi. Lieliski uzstājās Londona un ASV; labi zem šī etalona. Īsākais reakcijas laiks bija ātrs 10 ms (parādīts no Londonas).

Tomēr talanti no attālākiem reģioniem, piemēram, Bangalore, bija ievērojami lēnāki un pazemināja vidējo reakcijas laiku visā pasaulē līdz 179.5 ms. Tas ir daudz vairāk nekā 10 ms, bet tomēr iespaidīgi.

Un kā ir ar tīmekļa lapu ielādes laiku?

Vietnes Kinsta veiktspēja

Webpagetest.org ātruma pārbaude – skatiet pilnu rezultātu

Tagad – paturiet prātā, ka mūsu testa lapā vēl netiek izmantotas CDN, kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģijas vai citas optimizācijas, kuras Kinsta lietotājiem vajadzētu izmantot, lai samazinātu savas tīmekļa lapas ielādes laiku..

Tomēr pat bez jebkādas optimizācijas mēs pamanījām, ka visi svarīgākie ātruma rādītāji ir A novērtēti, atzīmēti un zaļi. Galīgais iekraušanas ātrums 1.097s ir arī diezgan fantastisks.

Kopumā Kinsta var nebūt ātrākais hostinga pakalpojums, kuru esam pārbaudījuši, taču tas noteikti ir visaugstākajā līmenī serveriem, kas nodrošina ātrumu.

Padoms

Paralēli pareizajām optimizācijām latentuma problēmu novēršanai dažos reģionos, Kinsta lietotāji var sagaidīt ļoti iespaidīgus iekraušanas ātrumus.

2. Uz mākoņiem balstīta infrastruktūra, kas izveidota ātrumam

Padziļināsimies nedaudz dziļāk Kinsta būvē.

Tā visizcilākā iezīme ir tā, ka tā piedāvā tikai Google mākoņa servera mitināšanu.

Tas padara tās infrastruktūru būtiski atšķirīgu no tradicionālās dalītās vai īpašās konkurentu uzņemšanas.

Kā? Tā vietā, lai mitinātu caur vienu serveri datu centrā, mākoņa resursdatori izmanto virtuālā servera vietu, kas ievada sarežģītā fizisko serveru tīklā. Tas lietotājiem piedāvā dažas diezgan lieliskas priekšrocības ātruma, uzticamības, mērogojamības un elastības ziņā.

Kaut arī apkārt ir daži mākoņu serveru mitinātāji, Kinsta izmanto Google privāto šķiedru tīklu. Tas ir viens no lielākajiem pasaulē un dažos reģionos spēj sasniegt ātrumu 10 000TB sekundē.

Vēl labāk, ka Kinsta ir reģistrējusies Google Cloud Premium Tier, kas nozīmē, ka Kinsta lietotāji var izmantot visaugstāko veiktspējas, ātruma un drošības līmeni..

Kinsta lietotāji gūst labumu arī no 20 Google Cloud serveru atrašanās vietām visā pasaulē. Tas nozīmē, ka katrai WordPress vietnei varat izvēlēties mērķauditorijai vistuvāk esošo datu centru, kas palīdz samazināt latentumu un slodzes laiku.

Turklāt Kinsta lietotājiem ir pieejams arī premium DNS, izmantojot Amazon Route 53, kas ir vēl viens ierocis tās arsenālā, lai lietas ātri noturētu.

3. Iekļaujoša programmatūra, lai jūs turbokompresoru

Trešais pro? Jūs uzminējāt – atkal ātrums.

Kinsta ir stiprināta ar “ātruma apsēstu arhitektūru” (viņu vārdiem, nevis mūsu), izmantojot tādas tehnoloģijas kā Nginx, PHP 7, LXD programmatūras konteineri un MariaDB.

Mēs varētu aizpildīt lapas, kurās runāts par dažādiem Kinsta papildinājumiem un spraudņiem, taču viena lieta, ko jūs noteikti vēlaties izmantot, ir CDN.

Šeit Kinsta sadarbojas ar KeyCDN, fantastisku HTTP / 2 un IPv6 iespējotu satura piegādes tīklu.

KeyCDN ir vadošais Eiropas CDN sniedzējs ar galveno biroju Šveicē. Kā zīmolam tam ir laba reputācija, kas palīdz padarīt topnodrošinātos CDN pakalpojumus daudz pieejamākus. Domājams, ka tagad tas apkalpo 40 000 klientu, un tā īpatsvars ir 94%.

Kaut arī Kinsta lietotāji nesaņem pilnu KeyCDN priekšrocību klāstu, viņi saņem noteiktu daudzumu bezmaksas CDN joslas platuma, sauktu par “Kinsta CDN”. Viņi gūst labumu arī no plašā KeyCDN globālā tīkla ar 34 stratēģiskās vietās esošiem serveriem, lai turētu savu multividi visā planētā..

Kāpēc jums vajadzētu rūpēties?

Nu, CDN var…

 • … Dažos gadījumos samaziniet kravas laiku līdz pat 50%
 • … no jūsu resursdatora izlādējiet līdz pat 70% no joslas platuma pieprasījumiem
 • … nepieļaujiet, ka jūsu serveri satrauc trafika pieaugums

Papildus šai spēcīgajai partnerībai – Kinsta (patiesībā Kinsta veidā) ir padarījusi visu, kas saistīts ar CDN, pārvaldāmu.

CDN un kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģijas parasti nāk atsevišķi, taču Kinsta tos labi sapako un padara tos ļoti vienkāršus pārvaldīt no sava paneļa, ļaujot izsekot joslas platuma izmantošanai, top pieprasījumu failiem un citam..

4. Garantēts 99,9% Uptime

Laiks kopš 2018. gada decembra

100%

* Šis skaitītājs tiek pastāvīgi atjaunināts

Faktiski Kinsta piedāvā ar SLA nodrošinātu 99,9% darbības laika garantiju.

Šis uzticības balsojums ir skaidrs mākoņu mitināšanas infrastruktūras rezultāts. Mākoņu mitinātāji pēc būtības ir daudz uzticamāki vietņu uzturēšanai tiešsaistē.

Ja ar to nepietiek, Kinsta to arī izveido pārī ar pastāvīgu uzraudzību un ik minūti veicamām pārbaudēm. Ja viņi 30 minūšu laikā neizlabos kļūdu atbildes kodus, jūsu konts tiks ieskaitīts. Šī garantija ir spēkā katru gadu visu diennakti.

5. Tas ir (gandrīz) brīvroku režīms

Tāpat kā norāda nosaukums, pārvaldītajiem WordPress mitinātājiem vajadzētu ļaut jums mazāk laika pavadīt, rūpējoties par savu vietni, un dot vairāk laika, lai pievērstos tās audzēšanai.

Kinsta ir patiešām plašs funkciju klāsts, kas nodrošina optimizētu vidi, lai jūs varētu turpināt uzlabot savu vietni, neraizējoties par tehniskām problēmām.

Kinsta funkcijas

Noderīgas vietņu pārvaldības funkcijas ietver:

 1. Ātruma iestatīšana Tas ietver arī veiktspējas pārskatus & kešatmiņā.
 2. MyKinsta informācijas panelisAtsvaidzinošas izmaiņas no tipiskā cPanel vai Plesk, ko piedāvā daudzi citi saimnieki, ar dažām oriģinālām funkcijām.
 3. Atjauninājumu pārvaldībaPakāpjoties no piespiedu atjauninājumiem (daudzu citu saimnieku norma un tas, kas dažkārt var izraisīt problēmas), jūs vienkārši dariet zināmu Kinsta komandai, vai vēlaties, lai viņi rūpējas par atjauninājumiem, kas virzās uz priekšu.
 4. Vienu klikšķi iestudēšanaVienkārši pārbaudiet jaunas WordPress versijas, spraudņus un kodu drošā vidē, pēc tam tos aktivizējiet dažu sekunžu laikā..
 5. Izstrādātājiem draudzīgi rīkiNo vietnes klonēšanas, lai piekļūtu SSH, lai WP-CLI izmantotu atjauninājumu un citu funkciju veikšanai.

6. Satriecošs tehniskais atbalsts

Viena no Kinsta lielākajām priekšrocībām ir viņu atbalsta komanda.

Mēs to domājam – to pilnībā veido WordPress veterāni un Linux mitināšanas inženieri. Tas nozīmē, ka tehniskais atbalsta līmenis ir viens no labākajiem tirgū. Viņi pat lepojas, ka pieņem darbā mazāk nekā 1% pretendentu, kuri piesakās!

Tā vietā, lai izietu virkni 1. vai 2. līmeņa atbalsta atkārtojumu, Kinsta lietotājiem vienmēr ir reāli eksperti tieši pie sava zvana.

Kinsta piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot logrīku Intercom, tiešsaistes tērzēšanas un biļešu risinājumu. Tā faktiski ir diezgan glīta sistēma ar automātiski saglabātu tērzēšanas vēsturi un logu, kas paliek atvērts pat tad, kad jūs pārvietojaties pa dažādām paneļiem informācijas panelī..

No tiešās pieredzes uz katru mūsu nosūtīto vaicājumu tika atbildēts mazāk kā 3 minūtēs. Visi darbinieki, ar kuriem mēs runājām, bija ļoti izpalīdzīgi, zinoši un atbalstīja viņu atbildes ar saitēm ar resursiem turpmākai lasīšanai. Kopumā ļoti pozitīva pieredze, ko atbalstīja kvēlojošu klientu atsauksmju lapas, kuras mēs atradām sakām līdzīgas lietas par Kinsta atbalsta komandu.

Turklāt mums ļoti patīk regulāri atjauninātais Kinsta emuārs un ērta zināšanu bāze ar padomiem, rakstiem un tehnisko terminu glosāriju..

7. Vienkārša iestatīšana un migrācija

Tātad, cik viegli ir panākt, lai bumba ripo?

Izrādās – ļoti.

Kad mēs parakstījāmies uz Kinsta, mūs pārsteidza, cik ātri un vienkārši tas bija. Konta izveidošana burtiski prasīja sekundes, pēc tam nāca klajā mūsu jaunais informācijas panelis un daudz dažādu resursu, kas, iespējams, palīdz visiem – sākot no iesācējiem un beidzot ar pieredzējušiem izstrādātājiem..

Pēc tam mēs saņēmām noderīgus papildu e-pasta ziņojumus, kuros tika aicināti veikt turpmākas darbības, lai izveidotu savienojumu ar mūsu vietni un pārbaudītu, vai mums ir jautājumi.

Kas noved pie mūsu nākamā jautājuma – katrā Kinsta plānā ir arī vismaz viena bezmaksas vietņu migrācija no pašreizējās resursdatoriem, kuru pārvalda viņu ekspertu komanda (lai gan ņemiet vērā, ka migrācija standarta plānā ir iekļauta tikai tad, ja jūs maksājat katru gadu).

Acīmredzot šāda kritiska uzdevuma atstāšana profesionāļiem rada daudz mazāk sāpju nekā mēģinājums veikt manuālu migrēšanu (ko jums arī ir iespēja darīt, izmantojot Kinsta atbalstu). Jums nebūs dīkstāves – vienkārši pieprasiet migrāciju no sava paneļa. Kad migrācijas process būs pabeigts, jūs tiksit brīdināts, lai jūs varētu pārbaudīt, vai viss darbojas bez traucējumiem.

Kinsta bezmaksas vietņu migrācija

Lai gan tas nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju, uzņēmums Kinsta piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju (kurai mēs diezgan godīgi dodam priekšroku), lai lietotājiem patiešām dotu laiku, lai viņi sajustu virves. Ir vairāki dalības līmeņi (vairāk par to vēlāk), taču mums patika, kā plāni tika skaidri formulēti

8. Prāta miers

Kinsta piedāvā daudz rīku, lai jūsu vietne būtu droša.

Dublējumi:

 • Ikdienas dublējumiKinsta nodrošina automātiskas WordPress dublējumkopijas katru dienu, kā arī sistēmas ģenerētas dublējumkopijas visām jūsu konta vietnēm. Tie ir pieejami kā atjaunošanas punkti MyKinsta informācijas panelī un tiek glabāti 14 dienas.
 • Manuālas dublējumkopijasJūs varat izgatavot līdz 5 manuālām dublējumiem, ieskaitot vienu lejupielādējamu dublējumu katru nedēļu.
 • Notikumu dublējumiAtsevišķi notikumi ģenerē arī automātisku dublējumu. Piemēram, pārejot no iestudēšanas uz producēšanu, tiek ģenerēta jūsu aktīvās vietnes kopija, tikai gadījumā, ja kaut kas noiet greizi.

Kas ir vēl labāk – dublējumi tiek izslēgti no kopējā diska vietas izmantošanas, lai dotu jums pēc iespējas vairāk vietas!

Citas drošības pazīmes, kuras vērts pieminēt:

 • SSL atbalsts un aparatūras ugunsmūri. Bezmaksas aktivizēšana ar vienu klikšķi SSL sert.
 • Monitorings visu diennaktiJa jūsu vietne tiek uzlauzta vai iet uz leju, Kinsta darbinieki tiek nekavējoties brīdināti, un viņi tūlīt sāk darbu, lai to atrisinātu..
 • Drošības ielāpu automātiska atjaunināšana Bezmaksas bezmaksas labojumi, koda ievadīšanas un DDoS uzbrukumu bloķēšana, ikdienas ļaunprātīgas programmatūras / spiegprogrammatūru skenēšana.
 • Vārdu serveriMums šķita interesants – vairums saimnieku piegādā 2 vārdu serverus, lai iestatītu DNS rādīšanu. Tomēr Kinsta piedāvā četrus – katrs ar dažādiem vietņu sufiksiem (.net, .org), kas palīdz pārliecināties, ka, ja kāds no tiem nedarbojas, varat paļauties uz citiem, lai jūsu vietne darbotos virs ūdens. Tikai vēl viens neliels piemērs tam, kā Kinsta dara visu iespējamo.

9. Labi piemērots satiksmes intensitātei

Kurš teica, ka jūsu vietnes palielināšanai jābūt tik sarežģītai? Vēl viena ļoti pievilcīga Kinsta īpašība ir tās mērogojamība, tā mākoņa arhitektūras tieša izmaksa.

Negaidīta trafika pieauguma gadījumā Kinsta integrācija ar Google Compute Engine ļauj vietnes konteinera mērogu dramatiski palielināt tik daudz CPU, cik nepieciešams. Tā kā mākonis automātiski mērogo slodzi, jūsu WordPress vietne var palikt tiešsaistē bez avārijas.

Turpretī daudziem trešo pušu resursdatoriem ir ierobežots līdz 2–6 centrālajiem procesoriem uz virtuālajiem privātajiem serveriem.

Ņemiet vērā: ja jūs pārsniegsit sava plāna mēneša apmeklējumu maksimumu, pēc noteikta apmeklētāju skaita jums joprojām būs jāmaksā pārsniegtā maksa (USD 1/1000 apmeklējumu), taču jums tiks paziņots par 80% un 100 % lietojums.

Tomēr ir svarīgi, lai jūsu vietne paliktu tiešsaistē! Galu galā pēdējā lieta, ko vēlaties panākt, ir ieguldīt apmaksātā datplūsmā vai beidzot pāriet vīrusos un pēc tam ciest no vietnes avārijas tieši jūsu slavas brīdī. Iedomājieties visu to, kas tika izniekots!

Kinsta piedāvā arī eksponenciālus satiksmes intensitātes uzlabojumus un jauninājumus, kas īpaši izstrādāti, lai risinātu šāda veida masveida satiksmes notikumus, ja jūs zināt, ka tie drīz notiks.

10. Optimizēts e-komercijas vietnēm

Pavisam godīgi, Kinsta ir lieliskas ziņas jebkuram e-komercijas biznesam WordPress.

Galu galā ar tādiem bezmaksas spraudņiem kā WooCommerce WordPress joprojām ir viena no pievilcīgākajām platformām uzņēmējiem.

Tomēr tieši šīm e-komercijas tipa vietnēm ir tendence uz resursiem un resursiem, kas prasa daudz resursu, jo īpaši tāpēc, ka šie spraudņi bieži ir WordPress tehnoloģiski sarežģītākās puses..

Uzņēmumu īpašnieki, kas izmanto WordPress, var iegūt daudz no Kinsta atbalsta un vienkāršajiem pārvaldības rīkiem. It īpaši:

 • Ātra servera līmeņa lapu kešatmiņa ar noteikumiem, lai nodrošinātu optimizētu e-komercijas vietņu funkcionalitāti. Dažas lapas, kuras nekad nedrīkst būt kešatmiņā, piemēram, grozs, mans konts un kase, netiek saglabātas kešatmiņā.
 • Ilgtermiņā Kinsta ir risinājums pieaugošo sāpju pārvarēšanai. Ja jūsu satiksme pārsniedz pašreizējo plānu, vienkārši jauniniet to, maksājot par nākamo līmeni. Nav nepieciešama sarežģīta migrācija uz citu resursdatora serveri, kas ir reāla iespēja koplietotajos resursdatoros. Tas ir liels plus vietnēm, kuras turpina eksponenciāli pievienot produktu lapas.

Kopumā Kinsta var piedāvāt LOT jebkuram uzņēmējam, kurš vēlas vairāk koncentrēties uz sava biznesa attīstību un mazāk uz savas tīmekļa vietnes uzturēšanas tehniskajām iespējām..

Kas mums nepatika par Kinsta

Kinsta neapšaubāmi ir guvusi lielus plusus, taču neviens hostinga risinājums nekad nav ideāls.

1. Stāvs cenu punkts

Kinsta ir premium WordPress mitināšanas risinājums. Diemžēl tas ir pievienots arī piemaksu cenai.

Mēneša izmaksas ir diezgan straujas, un standarta līmenis mēnesī maksā 30 USD. Tas visaugstākajā mērā sasniedz 900 USD / mēnesī par tā augstākā līmeņa plānu (vairāk par to mazliet).

Ja iegādājaties gada plānu, jūs saņemat divus mēnešus bez maksas, bet tas joprojām ir ikmēneša piemaksa, kas var būt pietiekami augsta, lai atturētu mazākus uzņēmumus, un ir ievērojami augstāka nekā gandrīz katram galvenajam konkurentam..

Tas nozīmē, ka ir labi zināt, ka standarta līmenis ir zemāks par USD 100, kas bija minimālie tēriņi līdz 2018. gada maijam.

2. Nav e-pasta mitināšanas

Ir arī dažas lietas, kas jebkuram vietnes īpašniekam ir nepieciešamas, lai pilnībā izveidotu un pārvaldītu vietni, ko Kinsta diemžēl šobrīd nepiedāvā.

Lielais? E-pasta mitināšana. Lietotājiem, kuri meklē e-pastus līdzīgi kā [aizsargāts ar e-pastu], būs jāatrod un jāpierakstās uz atsevišķu e-pasta mitināšanas pakalpojumu. Mēs esam rakstījuši soli pa solim par to, kā jūs varat iestatīt e-pasta mitināšanas pakalpojumu, šeit apskatot dažādus pakalpojumus.

Piemēram, tāds profesionāls e-pasta mitināšanas pakalpojums kā Office 365 Biz jums izmaksās apmēram 20 USD mēnesī. Kinsta iesaka G Suite, kas jums atmaksās mazāku USD 5 mēnesī.

Tas nav pasaules gals, un Kinsta arguments tam ir tāds, ka viņi vēlas atstāt e-pasta mitināšanu ekspertiem – pietiekami taisnīgi.

Tomēr, iespējams, ir daži vīlušies vietņu īpašnieki, kuri sagaida universālu mitināšanas risinājumu par augsto cenu, ko viņi maksā. Dienas beigās tas nozīmē, ka īpašniekiem jābūt gataviem veikt lielākās investīcijas savā tīmekļa īpašumā.

3. Nav atbalsta pa tālruni

Atšķirībā no vairuma konkurentu, Kinsta šobrīd saviem klientiem nepiedāvā atbalstu pa tālruni.

Daudziem cilvēkiem ir zināms komforts, ja viņi var paņemt tālruni un nekavējoties ar cilvēka balsi apspriest jūsu problēmu.

No Kinsta viedokļa šim lēmumam ir kāda jēga. Ciktāl viņi ir uzrakstījuši visu rakstu, kas sevi attaisno.

Tiesa, kad diskusijai ir tehnisks raksturs, ir noderīgi, ja ir rakstisks žurnāls un ekrānuzņēmumi, uz kuriem atsaukties…

Tiesa, biļešu iegādes sistēma nozīmē, ka jūs vairākkārt neizskaidrojat sevi dažādiem cilvēkiem …

Lai arī viņu tiešraide var būt praktiska izvēle, atbalsts pa tālruni var būt ļoti svarīgs klientu ērtībām, it īpaši krīzes laikā..

Daudziem šķiet daudz labāk piezvanīt un nekavējoties saņemt zvanu, nekā ierakstīt viņu problēmas nelielā tērzēšanas lodziņā.

Kinsta WordPress plāni

Pašlaik Kinsta ir 10 dažādi plāna līmeņi, katrs piedāvā savus pakalpojumus atšķirīgā mērogā.

Daudzi no tiem piedāvā tos pašus galvenos piedāvājumus, piemēram, bezmaksas SSL un CDN, viņu atbalsta komandu, ikdienas dublējumus un tamlīdzīgus. Galvenās atšķirības starp līmeņiem ir WordPress instalāciju skaits, ko var pārvaldīt vienā kontā, kā arī PHP darbinieku skaits, kas piešķirts jūsu vietnei (PHP darbinieki nosaka, cik daudz vienlaicīgu pieprasījumu jūsu vietne var apstrādāt noteiktā laikā, ti, viens apstrādā katru neaizpildīts pieprasījums).

Kategorijas progresē no sākuma līdz biznesam līdz uzņēmumam – pēdējais acīmredzami ir paredzēts lielākiem uzņēmumiem.

Katrs plāns ir aprakstīts ļoti skaidri, tāpēc diezgan viegli varat izvēlēties sev piemērotāko. Viņi visi ir iekļauti arī 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā, un šajā laikā jums ir iespēja uzlabot vai pazemināt savu mitināšanas plānu..

StarterEnterprise 2

LĒTĀKAIS PLANTOP-LĪMEŅA PLĀNS
WordPress instalē180
Mēneša apmeklējumi20 0001 500 000
SSD krātuve10GB120GB
CDN krātuve50GB1000GB
Rezerves saglabāšana14 dienas30 dienas
PHP darbinieki vienā vietnē210
Maksa 30 USD / mēn 900 USD / mēn

Kinsta plāns

Kā Kinsta izturēsies pret konkursiem??

Turpinot apskatīsimies, kā Kinsta iztur pret dažiem spēcīgākajiem konkurentiem.

Mēs nolēmām tos salīdzināt tajās jomās, kurās tie darbojas vislabāk.

1. Kinsta VS WP dzinējs

Kā Kinsta reaģē uz WP Engine kā pārvaldītu WordPress resursdatoru??

Migrācijas apskats

WP Engine piedāvā bezmaksas neierobežotas WordPress migrācijas. Turpretī Kinsta ierobežo savu bezmaksas migrāciju skaitu saskaņā ar lietotāja plānu – viņu visvienkāršākajā plānā ir iekļauta viena bezmaksas migrācija, un papildu migrācijas maksā 100 USD par vietni.

Tomēr, tuvāk apskatot, šo migrāciju raksturs ir diezgan atšķirīgs. WP Engine migrācijas sastāv no automatizētas migrācijas spraudņa, kas jādara pats. Kaut arī tā ir ātri un salīdzinoši viegli aktivizējama, tā var mulsināt dažus lietotājus, kuri nav pilnībā pārliecināti, ko viņi dara. Viņu spraudnis neemigrē novirzījumus (kritiski svarīgi, lai novērstu SEO “katastrofas”) vai datus vai attēlus, kas tiek glabāti ārpus / wp-content / direktorija. Kinsta apgalvo, ka, ja šī metode tiek izmantota nepareizi, tā var izraisīt datu zaudēšanu.

No otras puses, migrācija uz Kinstu ir viegla, gandrīz bez prāta lieta. Vienkārši pieprasiet migrāciju un atstājiet to ekspertu grupas pārziņā. Vēl labāk, ka jūs necietīsit dīkstāves.

Tātad, ja mēs skatāmies uz vadības nodošanu, Kinsta migrācijas metodes šķiet daudz nesāpīgākas.

Klientu atbalsta apskats

WP Engine lepojas ar godalgotu klientu atbalstu. Tā vidējais reakcijas laiks ir mazāks par 3 minūtēm, un 90% no atbalsta kontaktiem tika atrisināti šajā sesijā – noteikti iespaidīgi.

WP Engine arī lepni piedāvā atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī un visu diennakti – kaut kas Kinsta tika kritizēts par tā trūkumu. Tas varētu būt saistīts ar faktu, ka viņu darbinieku skaits ir daudz lielāks nekā Kinsta salīdzinoši nelielajā komandā.

Tomēr var apgalvot, ka Kinsta spēks ir viņu personāla prasmju līmenis. Pēc viņu vārdiem, Kinsta klienti tērzējas ar tiem pašiem komandas locekļiem, kuri atbalsta mūsu lielo uzņēmumu un Fortune 500 uzņēmumus..

Skats uz mērogojamību

Kinsta piedāvā plānu veidotājus (salīdzinot ar WP Engine pieciem), tomēr katrs Kinsta lietotājs gūst labumu no vienas un tās pašas automātiskās mērogošanas mākoņa infrastruktūras neatkarīgi no tā, vai.

Tas nozīmē, ka Kinsta lietotāji, kuri vēlas jaunināt savu vietni uz nākamo līmeni (piemēram, lai pielāgotos lielākai datplūsmai), process tiks uztverts diezgan bez traucējumiem.

Salīdzinājumam, WP Engine izmanto dalītu vai speciālu mitināšanu. WP Engine mitinātās vietnes mērogošanai var būt nepieciešama vairāku vietņu migrācija – iespējams, pārejot no koplietojamas vides uz VPS, pēc tam uz speciālu serveri vai uz mākoņa mitināšanu. Kā mēs jau minējām, šī migrācija dažiem lietotājiem var nedaudz iebiedēt.

Izstrādātāju rīku apskats

Kinsta ir resursdators, kuru izstrādātāji ir optimizējuši izstrādātājiem.

Kā tādu Kinsta piedāvā virkni funkciju, lai optimizētu darbplūsmu – ne visas no tām ir pieejamas WP Engine:

 • SSH pieeja, Git un WP-CLI visos plānos no sākuma līdz uzņēmumam.
 • Iespēja palaist dažādas PHP versijas katrai vietnei un pieturvietai
 • Iespēja atjaunot automātisko dublēšanu ražošanā, kā arī iestudēšanu

Tomēr WP Engine klientiem piedāvā dažas ļoti pievilcīgas WordPress tēmas. Tas ietver Genesis pamatprogrammu – pasaulē populārāko WordPress motīvu ietvaru – un StudioPress premium motīvus. Kinsta klientiem nepiedāvā bezmaksas motīvus.

2. Kinsta VS SiteGround

Kā Kinsta izturas pret vietni SiteGround kā ātru tīmekļa mitinātāju??

Atpakaļ pie ātruma argumenta.

Kā jau minējām, veicot ātruma testu, Kinsta neizcēlās kā ātrākā saimniece. Šeit ir salīdzinājums ar vietni SiteGround, kas ir viens no spēcīgākajiem konkurentiem:

KinstaSiteGround
Servera atrašanās vietaLondonLondon
ASV (W) 130 ms138 ms
ASV (A) 95 ms86 ms
Londona10 ms4 ms
Singapūra287 ms179 ms
Sanpaulu203 ms212ms
Bangalore487 ms292 ms
Sidneja266 ms250 ms
Japāna221 ms223 ms
Kanāda83 ms87 ms
Vācija13 ms16 ms
Vidēji pasaulē179,5 ms138,1 ms
Pilni rezultāti

Kā redzam, Siteground nopelnīja A + vērtējumu un pārspēja Kinsta ar vidējo reakcijas laiku 138.1 ms.

Tas var būt pārsteigums tiem, kas šos saimniekus salīdzina cenu līmenī.

Ar konkurētspējīgu sākuma likmi 3,95 USD / mēn pirmajiem taimeriem, Siteground noteikti ir DAUDZ lētāks nekā Kinsta. Nākamais līmenis ļauj piesaistīt neierobežotas WordPress vietnes un joprojām maksās tikai USD 5,95 mēnesī.

Tomēr testā nav ņemtas vērā visas funkcijas, kuras piedāvā Kinsta, lai patiešām palielinātu iekraušanas ātrumu. Salīdzinot pamatplānus, mēs pamanījām, ka ir dažas ar ātrumu saistītas funkcijas, kas bija Kinsta un kurām vietnei Ground trūka:

 • Ātrāka meklēšana, izmantojot papildinājumu Elasticsearch (tikai Vietnes uzņēmuma plānos)
 • Ātrāka datubāzes veiktspēja ar pievienojumprogrammu Redis (tikai Vietnes uzņēmuma plānos)
 • Kinsta arī piedāvā augstākas kvalitātes CDN paketi, sadarbojoties ar KeyCDN, savukārt SiteGround piedāvā CloudFlare integrāciju.

Turklāt Kinsta piedāvā lietotājiem izvēlēties 20 datu centrus, salīdzinot ar SiteGround 5 centriem 3 kontinentos.

Tas ir grūts aicinājums. Tomēr dienas beigās mums jāatceras, ka SiteGround vs Kinsta nav gadījums, kad ābolu salīdzina ar ābolu.

Kinsta ir pašu mērogojoša mākoņu resursdators, savukārt SiteGround joprojām ir tradicionāls resursdators. Tā plāns “Grow Big”, piemēram, darbojas dalīta mitināšanas pakalpojumā, kurā dažām vietnēm ir vienāds fiziskais serveris. Šāda veida infrastruktūrai ir savi raksturīgie ierobežojumi.

Vietnes laukums ir ļoti pamatots vērtības piedāvājums, pat dalīta resursdatora līmenī. Kā šeit sniegts padziļināts pārskats, vietne SiteGround joprojām ir mūsu personīgā mīļākā ne tikai ar ātrumu, bet arī ar lielisku tehnisko atbalstu, drošību un neierobežotu e-pasta kontu un DB darbību..

Vietņu teritorija, iespējams, labāk derēs tiem, kuriem ir lielāks budžets; tie, iespējams, ar mazāku trafiku, bet joprojām vēlas sasniegt izcilu sniegumu.

Verdikts: ja jūs uzņemsit Kinsta?

Tagad lielais jautājums – vai jūs vajadzētu uzņemt kopā ar Kinsta??

Visbeidzot, izšķirošajam faktoram vajadzētu būt jūsu kā lietotāja vajadzībām.

Galvenais ir tas, ka Kinsta nav lēta. Tomēr pareizajam lietotājam tas ir ārkārtīgi vērtīgs.

Vietņu ar mazāku trafiku īpašniekiem, it īpaši tiem, kas meklē visaptverošu domēnu reģistrāciju un e-pasta mitināšanu, Kinsta premium WordPress mitināšanas risinājums var būt gan pārāk daudz, gan nepietiekams.

Tas, iespējams, būs labāk piemērots lietotājiem, kuri sagaida lielāku trafiku un nopietni domā par savas vietnes mērogošanu un drošību.

Jebkurā gadījumā – ar savu mākoņa arhitektūru, apsēstību ar ātrumu, uzlabotajiem pārvaldības rīkiem / sistēmām un patiešām, patiešām lielisko klientu atbalstu, Kinsta patiešām ir spēcīgs resursdators, ar kuru jārēķinās.

Galvenās iezīmes

 • ✓ Fantastisks ātrums
 • ✓ Augsti kvalificēta atbalsta komanda
 • ✓ Garantija 99,9%
 • ✓ Gluds MyKinsta informācijas panelis
 • ✓ 20 Google Cloud atrašanās vietas
 • ✓ KeyCDN & kešatmiņā
 • ✓ diennakts uzraudzība

Ieteicams

 • • Pārvaldīts WordPress
 • • WooCommerce
 • • E-komercijas vietnes
 • • Vidēji – lielas vietnes
 • • Vietnes, kurās ir tendence uz satiksmes intensitāti
 • • Web izstrādātāji

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map