Kinsta

Kinsta

https://kinsta.com

tl; dr

Pakkudes palju muljetavaldavaid WordPressi haldustööriistu ja puhast UX-i, pakub Kinsta kõiki kiiruse ja skaleerimise eeliseid, mida võiksite pilvepõhiselt hostilt oodata. Lisage see WordPressi arendajate kõrge kvalifikatsiooniga tugimeeskonnale ja olete saanud endale esmaklassilise hostimislahenduse, ehkki lisatasu hinnaga.

Kinsta ülevaade: avastatud Kinsta WordPress-host 10 plussi ja 3 miinuseid!

Täna vaatleme hallatava terava mainega WordPressi hostimisteenust – Kinsta.

2013. aastal käivitatud Kinsta oli WordPressi ekspertide rühma ajulaps, mida ei olnud turult mõjutatud WordPressi hostimislahendustega imendunud. Täna on see üks kiiremini kasvavaid WordPressi hostisid Euroopas ja Ameerikas.

Kinsta eelis seisneb selles, et selle hostimisteenuseid toidab Google Cloudi premium-võrk – väärtuspakkumine on sedavõrd intrigeeriv, et me lihtsalt ei suutnud Kinsta proovile panemisele vastu seista..

Muljetavaldava pesu eeliste hulgas lubab Kinsta välkkiiret majutust, järgmise põlvkonna infrastruktuuri ja suurepärast klienditeenindust. Kinsta on ka hiljuti ümber kujunenud väga klanitud ja kasutajasõbralikuks versiooniks ning näeb välja parem kui kunagi varem.

Kuid kas see tõesti annab tulemusi? Me saime teada saada.

10 põhjust, miks Kinsta on tõsiselt hea hostimislahendus

1. See on lõõmav kiire

Nagu me kõik teame, on kiirus kõik, mis puudutab veebisaite.

Kiirem lehe laadimisaeg korreleerub mitte ainult suurema konversioonide, pikema keskmise külastaja kestuse ja vähendatud põrkemääradega, vaid ka palju parema SEO-ga. Oleme siin kiiruse teemadel palju kirjutanud.

Ja kuidas Kinsta maksab? Selle teadasaamiseks seadsime Kinsta serverites üles oma standardse testimissaidi ja käitasime selle läbi meie enda serveri kiirusekontrolli:

Tulemused?

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Keskmine kiirus: 179,5 ms – vaata täielikku tulemust

Märge

Testimise jaoks lõime lihtsa testisaidi, mis koosneb WordPressi varude installist. Otsustasime võõrustada Londonis asuvas andmekeskuses. Vaadake saiti siin.

Meil oli hea meel näha, et meie hostiserver sai A + reitingu!

Google’i soovitatud serveri reageerimisaeg on alla 200 ms, kuna kõik aeglasem võib kasutajatele märgatava viivituse põhjustada. London ja USA esinesid suurepäraselt; hästi selle võrdlusaluse all. Lühim reageerimisaeg oli kiire 10 ms (näpuga Londonist).

Kaugemate piirkondade, nagu Bangalore, pingid olid siiski märkimisväärselt aeglasemad ja vähendasid kogu maailmas reageerimise aega 179,5 ms-ni. See on palju kõrgem kui 10 ms, kuid siiski muljetavaldav.

Ja kuidas on veebilehtede laadimisajaga?

Kinsta veebilehe jõudlus

Webpagetest.org kiirustest – vaadake täielikku tulemust

Nüüd – pidage meeles, et meie testlehel ei kasutata veel CDN-i, vahemälutehnoloogiaid ega muid optimeerimisi, mida Kinsta kasutajad peaksid oma veebilehtede laadimisaegade vähendamiseks ära kasutama.

Isegi ilma optimeerimiseta märkasime, et kõik olulised kiirusmõõdikud on A-reitinguga, märgistatud ja rohelised. Lõplik laadimiskiirus 1.097s on samuti päris fantastiline.

Üldiselt ei pruugi Kinsta olla meie testitud kiirem hostimisteenus, kuid kindlasti kuulub see kiiremas korras serveriserverite tipptaseme hulka.

Näpunäide

Mõne piirkonna optimeerimisega latentsusaja probleemide korvamiseks võivad Kinsta kasutajad oodata väga muljetavaldavat laadimiskiirust

2. Kiiruseks loodud pilvepõhine infrastruktuur

Kaevakem veidi sügavamale Kinsta ehitusesse.

Selle kõige eristavam omadus on see, et see pakub eranditult Google’i pilveserveri hostimist.

See muudab tema infrastruktuuri põhimõtteliselt erinevaks konkurentide tavapärasest jagatud või pühendatud hostimisest.

Kuidas? Andmekeskuses ühe serveri kaudu hostimise asemel kasutavad pilve hostid virtuaalserverite ruumi, mis ühendab keeruka füüsiliste serverite võrgu. See pakub kasutajatele mõningaid üsna lahedaid eeliseid kiiruse, töökindluse, mastaapsuse ja paindlikkuse osas.

Kuigi ümber on vähe pilveservere hoste, kasutab Kinsta Google’i privaatset fiibervõrku. See on üks suurimaid maailmas ja suudab mõnes piirkonnas saavutada kiirust 10 000 TB sekundis.

Veelgi parem, Kinsta on liitunud Google Cloudsi Premium Tieriga, mis tähendab, et Kinsta kasutajad saavad kasutada kõrgeimat jõudluse, kiiruse ja turvalisuse taset.

Kinsta kasutajad saavad kasu ka 20 Google Cloud serveri asukohast kogu maailmas. See tähendab, et saate iga oma WordPress-saidi jaoks valida oma vaatajaskonnale geograafiliselt kõige lähemal asuva andmekeskuse, mis aitab hoida latentsuse madala ja laadimisajad lohakatena.

Samuti on Kinsta kasutajatel juurdepääs premium-DNS-ile Amazon Route 53 kaudu, mis on tema arsenalis veel üks relv asjade kiireks hoidmiseks.

3. Kaasav tarkvara teie turboülelaadimiseks

Kolmas pro? Arvasite ära – jälle kiirus.

Kinstat on rikastatud nn kiiruse kinnisideeks mõeldud arhitektuuriga (nende sõnadega, mitte meie omaga) selliste tehnoloogiate abil nagu Nginx, PHP 7, LXD tarkvarakonteinerid ja MariaDB.

Võiksime täita lehti, mis räägivad Kinsta erinevatest lisandmoodulitest ja pistikprogrammidest, kuid üks asi, mida kindlasti soovite kasutada, on CDN.

Kinsta teeb siin koostööd fantastilise HTTP / 2 ja IPv6-toega sisu edastamise võrguga KeyCDN.

KeyCDN on juhtiv Euroopa CDN-i pakkuja, kelle peakorter asub Šveitsis. Brändina on sellel kindel maine, mis aitab muuta tipptasemel CDN-teenused palju kättesaadavamaks. Väidetavalt teenindab see nüüd 40 000 klienti ja selle löögisuhe on 94%.

Kuigi Kinsta kasutajad ei saa kõiki KeyCDN-i eeliseid, saavad nad kindla koguse tasuta CDN ribalaiust, mida nimetatakse Kinsta CDN-ks. Neile on kasulik ka KeyCDNi ulatuslik globaalne võrk, mille serverid asuvad 34 strateegilises asukohas, et turustada oma meediat kogu planeedil.

Miks sa peaksid hoolima??

Noh, CDN-id võivad …

 • … Mõnel juhul vähendage laadimisaegu kuni 50%
 • … laadige oma hostilt välja kuni 70% ribalaiuse taotlustest
 • … takistage teie serverit liikluse suurenemise pärast

Lisaks sellele võimsale partnerlusele – Kinsta (tõeliselt Kinsta mood) on teinud kõik CDN-iga hõlpsasti hallatavaks.

CDN- ja vahemälutehnoloogiad tulevad tavaliselt eraldi, kuid Kinsta pakendab need kenasti kokku ja muudab need juhtpaneelilt haldamise lihtsaks, võimaldades teil jälgida ribalaiuse kasutamist, populaarseimaid faile taotluste järgi ja palju muud.

4. 99,9% Uptime garanteeritud

Uptime alates 2018. aasta detsembrist

100%

* Seda loendurit ajakohastatakse pidevalt

Tegelikult pakub Kinsta SLA-ga tagatud 99,9% tööajagarantiid.

See usaldushääletus on selle pilve majutamise infrastruktuuri selge tulemus. Oma olemuselt on pilvemajutajad veebisaitide võrgus hoidmisel palju usaldusväärsemad.

Kui sellest ei piisa, seob Kinsta selle ka pideva jälgimise ja igal minutil töövõime kontrollimisega. Kui nad ei suuda vea vastuse koode 30 minuti jooksul parandada, krediteeritakse teie kontole. See garantii kehtib ööpäevaringselt ja igal aastal aastas.

5. See on (peaaegu) käed-küljed

Nagu nimigi ütleb, peaksid hallatud WordPressi hostid võimaldama teil vähem aega veeta oma veebisaidi pärast muretsemisel ja anda rohkem aega selle kasvatamiseks keskendumiseks.

Kinsta-l on tõesti lai valik funktsioone, mis pakuvad teile optimeeritud keskkonda veebisaidi täiustamiseks, ilma et peaksite muretsema tehniliste probleemide pärast.

Kinsta funktsioonid

Kasulike saidihaldusfunktsioonide hulka kuuluvad:

 1. Kiirhäälestamine See hõlmab jõudluse ülevaateid & vahemällu salvestamine.
 2. MyKinsta armatuurlaud Värskendav muudatus tavalise cPaneli või Pleskiga, mida pakuvad paljud teised hostid, koos mõne originaalse funktsiooniga.
 3. Värskenduste haldamine Sunnitud värskendustest kõrgemal tasemel (paljude teiste hostide norm ja mis võib mõnikord probleeme tekitada) annate Kinsta meeskonnale lihtsalt teada, kas soovite, et nad hooliksid värskenduste edasiliikumisest või mitte.
 4. Ühe klõpsuga lavastamineLihtsalt testige WordPressi uusi versioone, pistikprogramme ja koodi turvalises keskkonnas, seejärel rakendage need sekunditega.
 5. Arendajasõbralikud tööriistadSaidi kloonimisest juurdepääsu saamiseks SSH-le WP-CLI kasutamiseks värskenduste ja muude funktsioonide kasutamiseks.

6. Vinge tehniline tugi

Üks Kinsta suurimaid tugevusi on nende tugimeeskond.

Me mõtleme seda – see koosneb täielikult WordPressi veteranide arendajatest ja Linuxi hostimisinseneridest. See tähendab, et tehniline tugitase on üks parimaid turul. Nad kiitlevad isegi sellega, et võtavad tööle vähem kui 1% kandideerijatest!

Selle asemel, et vaja minna läbi mitu 1. või 2. taseme tugiteenust, on Kinsta kasutajatel alati tõelised eksperdid otse.

Kinsta pakub ööpäevaringset tuge Intercomi vidina kaudu, reaalajas vestluse ja piletilahenduse kaudu. See on tegelikult üsna vahva süsteem, millel on automaatselt salvestatud vestluste ajalugu ja aken, mis jääb avatuks ka siis, kui navigeerite juhtpaneeli erinevatel lehtedel.

Otsese kogemuse põhjal vastati igale meie saadetud päringule vähem kui 3 minutiga. Kõik töötajad, kellega rääkisime, olid väga abivalmid, asjatundlikud ja toetasid nende vastuseid linkidega ressurssidele edasiseks lugemiseks. Kokkuvõttes väga positiivne kogemus, mida toetasid hõõguvate klientide arvustuste lehed, kus leidsime, et ütlesime Kinsta tugitiimi kohta sarnaseid asju.

Lisaks meeldib meile tõesti regulaarselt uuendatud Kinsta ajaveeb ja käepärane teadmistebaas koos näpunäidete, artiklite ja tehniliste terminite sõnastikuga.

7. Lihtne seadistamine ja migreerimine

Niisiis, kui lihtne on palli veerema saada?

Selgub – väga.

Kinsta liikmeks registreerudes tabas meid, kui kiire ja lihtne see oli. Konto loomine võttis sõna otseses mõttes sekundit, siis tuli ekraanile meie uus juhtpaneel ja hulgaliselt ressursse, mis olid suunatud kõigile – alustajatele ja kogenud arendajatele -.

Pärast seda saime abistavaid järelmeetmeid käsitlevaid e-kirju, milles kutsuti üles meie veebisaidi ühendamise järgmisi samme ja kontrolliti, kas meil on küsimusi.

Mis viib meie järgmise punktini – igas Kinsta plaanis on ka vähemalt üks tasuta saidi migratsioon praeguselt hostilt, mida haldab nende ekspertide meeskond (kuigi pange tähele, migratsioon on standardplaanis ainult siis, kui maksate igal aastal).

Sellise kriitilise ülesande jätmine plussidele on ilmselgelt vähem peavalu kui käsitsi rändamise proovimine (mida saate teha ka Kinsta toel). Seisakuid ei teki – taotlege lihtsalt juhtpaneelilt migratsiooni. Seejärel saadetakse teile märku, kui migreerimisprotsess on lõpule jõudnud, et saaksite kontrollida, kas kõik töötab sujuvalt.

Kinsta tasuta saidi migratsioon

Ehkki Kinsta ei paku tasuta prooviversiooni, pakub ta 30-päevast raha tagastamise garantiid (mida me üsna ausalt eelistame), et anda kasutajatele tõepoolest aega köite tundmiseks. Liikmetasandite taset on mitu (selle kohta lisateavet hiljem), kuid meile meeldis see, kuidas kavad selgelt sõnastati

8. Meelerahu

Kinsta pakub teie saidi ohutuse ja turvalisuse tagamiseks palju tööriistu.

Varukoopiad:

 • Igapäevased varukoopiadKinsta pakub iga päev automaatseid WordPressi varukoopiaid, aga ka süsteemi genereeritud varukoopiaid kõikidele teie konto saitidele. Need on MyKinsta armatuurlaual taastepunktidena saadaval ja neid hoitakse 14 päeva.
 • Käsitsi varundamineVõite teha kuni 5 käsitsi varundamist, sealhulgas üks allalaaditav varundamine igal nädalal.
 • Sündmuse varukoopiadVabad sündmused genereerivad ka automaatse varundamise. Näiteks genereerib lavastuselt tootmisele üleminek teie aktiivse saidi koopia igaks juhuks, kui midagi läheb valesti.

Mis on veelgi parem – varukoopiaid ei arvestata kogu teie kettaruumi kasutamisest, et anda teile võimalikult palju ruumi!

Muud mainimist väärt turvaelemendid:

 • SSL-i tugi ja riistvaralised tulemüüridTasuta ühe klõpsuga SSL-sertifikaadi aktiveerimine.
 • Ööpäevaringne jälgimineKui teie sait häkkib või läheb alla, teavitatakse Kinsta töötajaid koheselt ja nad asuvad selle lahendamise kallale..
 • Turvapaikade automaatne värskendusTasuta häkkiparandused, koodisüsti ja DDoS-rünnakute blokeerimine, igapäevane pahavara / nuhkvara kontrollimine.
 • NimeserveridMe leidsime selle huvitava – enamik hostasid varustavad DNS-i osutamise seadistamisega 2 nimeserverit. Kinsta pakub aga 4 – mõlemal on erinevad veebisaidi sufiksid (.net, .org), mis aitab veenduda, et kui üks pole maas, saate oma saidi pinnal püsimiseks teistele toetuda. Lihtsalt veel üks väike näide sellest, kuidas Kinsta annab endast parima.

9. Hea liiklustippude jaoks

Kes ütles, et teie veebisaidi kasvatamine pidi olema nii keeruline? Veel üks Kinsta väga atraktiivne omadus on selle mastaapsus, selle pilvepõhise arhitektuuri otsene kasum.

Ootamatu liikluse suurenemise korral võimaldab Kinsta integreerimine Google Compute Engine’iga veebisaidi konteinerite skaalat dramaatiliselt lisada nii paljudele protsessoritele kui vaja. Kuna pilv skaalab koormuse haldamiseks automaatselt, võib teie WordPressi sait jääda võrgus ilma krahhideta.

Paljud kolmandate osapoolte hostid on seevastu piiratud 2–6 protsessoriga virtuaalsete privaatserverite kohta.

Pidage meeles, et kui ületate oma plaani igakuiste külastuste ülempiiri, peate pärast konkreetset külastajate arvu maksma siiski ületustasu ($ 1/1000 külastuse kohta), kuid teid teavitatakse 80% ja 100 % kasutamine.

Oluline on aga see, et teie sait püsiks võrgus! Lõppude lõpuks on viimane asi, mida soovite juhtuda, on investeerida tasulisse liiklusesse või lõpuks minna viirusesse ja seejärel kannatada saidi krahhi täpselt teie hiilguse hetkel. Kujutage ette kõike seda raisatud võimalust!

Kinsta pakub ka eksponentsiaalset liikluse kasvu ja kiirenduse värskendust, mis on spetsiaalselt loodud selliste massiliste liiklussündmuste käsitlemiseks, kui teate, et need hakkavad toimuma.

10. Optimeeritud e-kaubanduse saitide jaoks

Ausalt öeldes on Kinsta suurepärane uudis igale WordPressi e-äriärile.

Lõppude lõpuks on WordPress selliste tasuta pistikprogrammidega nagu WooCommerce üks ettevõtjate jaoks atraktiivsematest platvormidest.

Kuid just need e-kaubanduse tüüpi saidid kipuvad olema väga ressursimahukad ja üle jõu käivad, eriti kuna just need pistikprogrammid moodustavad WordPressi kõige tehnoloogiliselt keerukamad küljed.

WordPressi kasutavad ettevõtete omanikud saavad Kinsta toest ja lihtsatest haldustööriistadest palju kasu. Eriti:

 • Kiire serveritaseme vahemällu salvestamine koos reeglitega, et tagada e-kaubanduse saitide optimeeritud funktsionaalsus. Teatud lehed, mida ei tohiks kunagi vahemällu salvestada, näiteks ostukorv, minu konto ja kassas olevad tooted, pole vahemällu salvestatud.
 • Pikas perspektiivis on Kinsta lahendus kasvavate valude ületamiseks. Kui teie liiklus ületab praeguse plaani, siis lihtsalt täiendage seda, makstes järgmise taseme üles. Teisesse hostiserverisse pole vaja keerulisi migratsioone, mis on jagatud hostides reaalne võimalus. See on suur pluss saitidele, mis jätkavad toodete lehtede eksponentsiaalset lisamist.

Kokkuvõttes saab Kinsta pakkuda PALJU ettevõtjatele, kes soovivad keskenduda rohkem oma ettevõtte kasvatamisele ja vähem oma veebisaidi veebis hoidmise tehnilistele võimalustele..

Mis meile Kinsta juures ei meeldinud

Kinsta jaoks on kindlasti olemas suurepärased plussid, kuid ükski hostimislahendus pole kunagi täiuslik.

1. Järsk hind

Kinsta on esmaklassiline WordPressi hostimislahendus. Kahjuks on see lisatud ka premium-hinnasildile.

Kuukulud on üsna järsud, standardtasand maksab 30 dollarit kuus. Selle tipptasemel plaani hind ulatub 900 dollarini kuus (rohkem selle kohta natuke).

Kui aastaplaani ostate, saate küll kaks kuud tasuta, kuid see on siiski igakuine üldkulu, mis võib olla piisavalt suur, et heidutada väiksemaid ettevõtteid, ja on oluliselt suurem kui peaaegu kõigil peamistel konkurentidel..

Seda öeldes on hea teada, et tavapärane määramistasand on madalam kui 100 dollarit, mis oli kuni 2018. aasta maini minimaalne kulutus.

2. Pole meilimajutamist

Samuti on mõned asjad, mida iga veebisaidi omanik vajab veebisaidi täielikuks seadistamiseks ja haldamiseks, mida Kinsta kahjuks praegu ei paku.

Suur? E-posti hostimine. Kasutajad, kes otsivad e-kirju sarnaselt [e-posti aadressiga kaitstud], peavad leidma eraldi e-posti hostimisteenuse ja registreeruma selle jaoks. Oleme kirjutanud samm-sammult, kuidas saate e-posti hostimisteenust üles seada, koos siin pakutavate erinevate teenuste võrdlusega.

Näiteks maksab professionaalse e-posti hostimisteenus nagu Office 365 Biz teile umbes 20 dollarit kuus. Kinsta soovitab G Suite’i, mis tagastab teile väiksema summa 5 dollarit kuus.

See pole veel maailma lõpp ja Kinsta argument on see, et nad soovivad jätta e-posti majutuse ekspertidele – piisavalt õiglane.

Kuid võib-olla leidub pettunud veebisaitide omanikke, kes ootavad kõik-ühes hostimislahendust nende makstava kõrge hinna eest. Päeva lõpus tähendab see, et omanikud peavad olema valmis tegema oma veebivarasse suurima investeeringu.

3. Telefonitugi puudub

Erinevalt enamikust konkurentidest ei paku Kinsta praegu oma klientidele telefonitugi.

Paljude inimeste jaoks on teatav mugavus telefon kätte võtta ja oma probleemi inimliku häälega kohe arutada.

Kinsta seisukohast on sellel otsusel mingisugust mõtet. Niivõrd, kui nad on kirjutanud terve end õigustava artikli.

Tõsi, kui arutelu on tehnilist laadi, on kasulik omada kirjalikku logi ja ekraanipilte, millele saaks viidata …

Tõsi, piletimüügisüsteem tähendab, et te ei seleta ennast mitmetele inimestele mitu korda …

Ehkki nende vestlus võib olla praktiline valik, võib telefonitugi olla klientide jaoks väga oluline mugavusallikas, eriti kriisiolukorras.

Paljude jaoks on palju parem sisse helistada ja oma kõne kohe vastu võtta, kui kirjutada nende probleemid väikesele vestluskasti.

Kinsta WordPressi plaanid

Kinstat omab praegu kümme erinevat plaanitasandit, millest igaüks pakub oma teenuseid erineval skaalal.

Paljud neist pakuvad samu põhilisi võtmepakkumisi, näiteks tasuta SSL ja CDN, nende tugimeeskond, igapäevased varukoopiad jms. Peamised erinevused astmete vahel on WordPressi installimiste arv, mida saab hallata konto kohta, ja ka teie saidile määratud PHP töötajate arv (PHP töötajad määravad, kui palju samaaegseid taotlusi teie sait saab konkreetsel ajal lahendada, st üks töötleb igaühte vahemäluta taotlus).

Kategooriad arenevad alustajast ettevõtteni ja ettevõtteni – viimane on ilmselgelt suunatud suurematele ettevõtetele.

Iga plaani kirjeldatakse väga selgelt, nii et saate üsna hõlpsalt valida endale sobivaima. Samuti on need kõik kaasatud 30-päevase tasuta prooviversiooni hulka ja teil on selle aja jooksul võimalus oma hostimisplaani uuendada või alandada..

StarterEnterprise 2

Odavaim PLANTOP-TIER-KAVA
WordPress installib180
Kuu külastused20 0001 500 000
SSD salvestusruum10GB120GB
CDN-salvestusruum 50GB1000GB
Varundamine 14 päeva30 päeva
PHP töötajad saidi kohta210
Maksumus 30 USD / kuu 900 USD / kuu

Kinsta plaan

Kuidas Kinsta võistlustele vastu peab??

Edasi liikudes vaatame, kuidas Kinsta mõne tugevama konkurendi vastu peab.

Otsustasime võrrelda neid valdkondades, kus nad kõige paremini toimivad.

1. Kinsta VS WP mootor

Kuidas Kinsta WP Enginei kui hallatava WordPressi hostina suhtub??

Pilk rännetele

WP Engine pakub tasuta piiramatuid WordPress-rändeid. Seevastu Kinsta piirab oma tasuta rännete arvu vastavalt kasutajaplaanile – nende kõige põhilisem kava sisaldab ühte tasuta rännet ja täiendavad ränded maksavad 100 dollarit saidi kohta.

Lähemal vaatlusel on nende rännete iseloom aga hoopis teistsugune. WP Mootori ränne koosneb automatiseeritud migratsiooni pistikprogrammist, mida saate ise teha. Ehkki kiire ja suhteliselt hõlpsasti aktiveeritav, võib see segadusse ajada mõne kasutaja jaoks, kes pole täiesti kindel, mida nad teevad. Nende pistikprogramm ei rända ümbersuunamisi (mis on SEO katastroofide vältimiseks kriitilise tähtsusega) ega väljaspool / wp-sisu / kataloogi salvestatud andmeid ega pilte. Kinsta väidab, et kui seda meetodit kasutatakse valesti, võib see põhjustada andmete kadu.

Teisest küljest on ränne Kinsta teel lihtne, peaaegu ajuvaba asi. Lihtsalt taotlege migreerimist ja laske oma ekspertrühmal käepärast olla. Veelgi parem, kui te ei kannata seisakuid.

Nii et kui me vaatame juhtimist käest ära, tunduvad Kinsta rändemeetodid palju valutumad.

Pilk klienditoele

WP Engine on uhke auhinnatud klienditoe üle. Selle keskmine reageerimisaeg on alla 3 minuti, 90% tugikontaktidest lahendati sellel sessioonil – kindlasti muljetavaldav.

WP Engine pakub uhkusega ka ööpäevaringset telefonitugi – midagi Kinstat on kritiseeritud selle puudumise pärast. Selle põhjuseks võib olla asjaolu, et nende töötajate arv on palju suurem kui Kinsta suhteliselt väike meeskond.

Võib siiski väita, et Kinsta tugevus seisneb nende töötajate oskuste tasemes. Nende sõnul saavad Kinsta kliendid vestelda samade meeskonnaliikmetega, kes toetavad meie suurt ettevõtet ja Fortune 500 ettevõtet. “Kättesaadavama personali olemasolul on mõned soovitanud, et Kinsta saaks lahendada probleeme vähem edasi-tagasi..

Pilk mastaapsusele

Kinsta pakub plaanide täpsustajaid (võrreldes WP Engine’i viiega), kuid kõik Kinsta kasutajad saavad kasu samast automaatse skaleerimise pilveinfrastruktuurist, sõltumata sellest.

See tähendab, et Kinsta kasutajad, kes soovivad oma saidi uuele versioonile üle viia (nt suurema liikluse tagamiseks), leiavad selle protsessi üsna sujuvalt.

Võrdluseks: WP Engine kasutab jagatud või spetsiaalset hostimist. WP Engine’is hostitud saidi ulatuse suurendamiseks võib olla vaja mitut saidi migratsiooni – võib-olla kolitakse jagatud keskkonnast VPS-i, seejärel spetsiaalsesse serverisse või üle pilveserverisse. Nagu oleme maininud, võivad need ränded mõnda kasutajat pisut hirmutada.

Pilk arendaja tööriistadele

Kinsta on arendajate poolt optimeeritud host arendajatele.

Sellisena pakub Kinsta töövoo optimeerimiseks palju funktsioone – need pole kõik WP Engine’is saadaval:

 • SSH-juurdepääs, Git ja WP-CLI kõigil plaanidel alustajast ettevõtteni.
 • Võimalus käitada PHP erinevaid versioone iga reaalajas saidi ja saitide jaoks
 • Võimalus taastada automaatne varundamine nii tootmises kui ka lavastamises

Sellegipoolest pakub WP Engine klientidele tasuta väga atraktiivseid WordPressi teemasid. See hõlmab Genesise raamistikku – maailma populaarseimat WordPressi teemaraamistikku – ja StudioPressi premium-teemasid. Kinsta ei paku klientidele tasuta teemasid.

2. Kinsta VS SiteGround

Kuidas Kinsta kiire Web-hostina SiteGroundi vastu võitleb??

Tagasi kiiruseargumendi juurde.

Nagu me juba mainisime, ei tulnud Kinsta kiiruskatse läbiviimisel kõige kiirema hostina välja. Siin on kõrvuti võrdlus ühe tugevaima konkurendi SiteGroundiga:

KinstaSiteGround
Serveri asukohtLondonLondon
USA (W) 130 ms138 ms
USA (E) 95 ms86 ms
London10 ms4 ms
Singapur287ms179 ms
São Paulo203 ms212ms
Bangalore487 ms292 ms
Sydney266 ms250 ms
Jaapan221 ms223 ms
Kanada83 ms87 ms
Saksamaa13 ms16 ms
Kogu maailmas keskmiselt179,5 ms138,1 ms
Täielikud tulemused

Nagu näeme, teenis Siteground A + reitingu ja edestas Kinstat keskmise reageerimise ajaga 138,1 ms.

See võib olla üllatus neile, kes võrdlevad neid võõrustajaid hinnatasemel.

Konkurentsivõimelise alghinnaga 3,95 dollarit kuus esimeste taimerite jaoks on Siteground kindlasti PALJU soodsam kui Kinsta. Järgmine järk-järguline lubamine võimaldab teil siduda piiramatu hulga WordPress-saite ja ikkagi maksaks see teile ainult 5,95 dollarit kuus.

Sellegipoolest ei võta test arvesse kõiki funktsioone, mida Kinsta pakub laadimiskiiruse tõeliseks taaselustamiseks. Põhiplaanide võrdlemisel märkasime, et Kinsta omab paar kiirusega seotud funktsiooni, millel SiteGroundil puudus:

 • Kiirem otsing Elasticsearchi lisandmooduliga (ainult saidi GGG ettevõtteplaanides)
 • Kiirem andmebaasi jõudlus Redis-lisandmooduliga (ainult saidi GGG ettevõtteplaanides)
 • Koostöös KeyCDN-iga pakub Kinsta ka kvaliteetsemat CDN-i paketti, samas kui SiteGround pakub CloudFlare’i integreerimist.

Samuti pakub Kinsta kasutajatele 20 andmekeskuse valikut, võrreldes SiteGroundi 5 keskusega üle kolme mandri.

See on raske kõne. Päeva lõpus peame siiski meeles pidama, et SiteGround vs Kinsta ei ole õuna ja õuna võrdlemise juhtum.

Kinsta on isemõõtuv pilve host, samas kui SiteGround jääb traditsiooniliseks hostiks. Selle plaan „Kasva suur” töötab näiteks jagatud hostimisteenuse korral, kus vähestel veebisaitidel on sama füüsiline server. Seda tüüpi infrastruktuuril on oma olemuslikud piirangud.

Saidiplats on väga kindel väärtuspakkumine, isegi jagatud hostitasandil. Meie põhjaliku ülevaate kohaselt on SiteGround endiselt meie isiklik lemmik mitte ainult kiiruse, vaid ka suurepärase tehnilise toe, turvalisuse ning piiramatu e-posti kontode ja andmebaaside jaoks.

Saidiplats sobib tõenäoliselt paremini nendele, kelle eelarve on suurem; need, kelle liiklus võib olla väiksem, kuid kes soovivad siiski erakordseid tulemusi.

Otsus: kas peaksite Kinsta juures võõrustama??

Nüüd suur küsimus – kas peaksite Kinsta juures võõrustama??

Noh, lõplik otsustav tegur peaks siin olema teie kui kasutaja vajadused.

Põhimõte on see, et Kinsta pole odav. Kuid see on õige kasutaja jaoks äärmiselt väärtuslik.

Madalama liiklusega veebisaitide omanikele, eriti neile, kes otsivad kõikehõlmavat domeeni registreerimist ja e-posti hostimist, võib Kinsta esmaklassiline WordPressi hostimislahendus olla nii liiga palju kui ka mitte piisavalt.

Tõenäoliselt sobib see paremini nendele kasutajatele, kes eeldavad suuremat liiklust ja on tõsiselt plaanivad oma veebisaidi suurendamist ja turvamist.

Igal juhul – Kinsta oma pilvepõhise arhitektuuri, kiiruse kinnisidee, täiustatud haldustööriistade / süsteemide ja tõesti väga hea klienditoega on Kinsta võimas host, kellega arvestada.

Põhijooned

 • ✓ Fantastiline kiirus
 • ✓ kõrge kvalifikatsiooniga tugimeeskond
 • ✓ 99,9% tööaja garantii
 • ✓ MyKinsta arukas paneel
 • ✓ 20 Google Cloud’i asukohta
 • ✓ KeyCDN & vahemällu salvestamine
 • ✓ ööpäevaringne jälgimine

Soovitatav

 • • Haldaja WordPress
 • • WooCommerce
 • • E-kaubanduse veebisaidid
 • • Keskmine – suured veebisaidid
 • • Liiklussügavuse suhtes altid saidid
 • • Veebiarendajad

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me