Кінста

Кінста

https://kinsta.com

тл; д-р

Пропонуючи безліч вражаючих інструментів управління WordPress та чистий UX, Kinsta забезпечує всі переваги у швидкості та масштабуванні, яких ви очікуєте від хост-сервера. Додайте це до висококваліфікованої команди підтримки розробників WordPress, і ви отримали собі преміум-хостинг рішення, хоча і за преміальну ціну.

Огляд Kinsta: виявлено 10 плюсів і 3 мінуси хоста Kinsta WordPress!

Сьогодні ми переглядаємо керований сервіс хостингу WordPress з гострою репутацією – Kinsta.

Компанія Kinsta, створена в 2013 році, стала дітьми групи експертів WordPress, не вражених рішеннями WordPress для розміщення на ринку. Сьогодні це один з найбільш швидко зростаючих хостів WordPress в Європі та Америці.

Перевага Kinsta полягає в тому, що його хостинг-сервіси працюють від преміум-мережі Google Cloud, ціннісна пропозиція настільки інтригуюча, що ми справді не могли протистояти випробуванню Kinsta.

Серед вражаючого списку переваг пральні, Kinsta обіцяє блискавичний хостинг, інфраструктуру нового покоління та чудове обслуговування клієнтів. Kinsta також нещодавно переглянулася на дуже гладку і зручну для себе версію і виглядає краще як ніколи.

Але чи справді це дає? Ми повинні були подивитися, щоб дізнатися.

10 причин Kinsta – це дуже гарне рішення для розміщення хостингу

1. Це швидко палає

Як ми всі знаємо, що стосується веб-сайтів, швидкість – це все.

Більш швидкий час завантаження сторінки не тільки співвідноситься з більш високими конверсіями, довшою середньою тривалістю відвідувачів та зменшенням відмов, але й набагато кращим SEO. Ми тут написали багато на тему швидкості.

А як проїжджає Кінста? Щоб дізнатися це, ми створили наш стандартний тестовий сайт на серверах Kinsta і провели його через нашу власну перевірку швидкості сервера:

Результати?

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

130 мс95 мс10 мс287 мс203 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

487 мс266 мс221 мс83 мс13 мс

Середня швидкість: 179,5 мс – Переглянути повний результат

Примітка

З метою тестування ми створили простий тестовий сайт, що складається з запасу WordPress. Ми вирішили прийняти з центру обробки даних, що знаходиться в Лондоні. Дивіться сайт тут.

Ми були раді бачити наш хост-сервер з оцінкою A +!

Рекомендований час відповіді сервера Google становить менше 200 мс, оскільки все повільніше може спричинити помітне відставання у користувачів. Лондон та США виступили чудово; добре під цим орієнтиром. Найкоротший час відповіді склав швидкі 10 мс (пінг із Лондона).

Однак пінгви з більш віддалених регіонів, таких як Бангалор, були значно повільнішими і знизили середній час відгуку в усьому світі до 179,5 мс. Це набагато вище 10 мс, але все ж вражає.

А як щодо часу завантаження веб-сторінки?

Продуктивність веб-сторінки для Kinsta

Тест на швидкість Webpagetest.org – Дивіться повний результат

Тепер – майте на увазі, що наша тестова сторінка ще не використовує CDN, технології кешування або будь-які інші оптимізації, якими користувачі Kinsta повинні скористатися, щоб скоротити час завантаження веб-сторінок..

Однак навіть без будь-якої оптимізації ми помітили, що всі важливі показники швидкості – це А-позначка, галочка та зелений колір. Кінцева швидкість завантаження 1,097s також досить фантастична.

Загалом, Kinsta може бути не найшвидшим хостинговим сервісом, який ми перевірили, але він, безумовно, знаходиться у найвищому рівні серверів, які надають швидкість.

Порада

У поєднанні з правильними оптимізаціями для усунення проблем із затримкою для деяких регіонів користувачі Kinsta можуть очікувати дуже вражаючих швидкостей завантаження

2. Хмарна інфраструктура, побудована для швидкості

Давайте поглибимося трохи глибше в будівлю Kinsta.

Його найвизначнішою особливістю є те, що він пропонує виключно хостинг хмарних серверів Google.

Це робить його інфраструктуру принципово відмінною від традиційного спільного або відданого хостингу своїх конкурентів.

Як? Ну а замість хостингу через один сервер у центрі обробки даних, хмарні хости використовують віртуальний серверний простір, який підключається до складної мережі фізичних серверів. Це пропонує користувачам досить цікаві переваги щодо швидкості, надійності, масштабованості та гнучкості.

Незважаючи на те, що навколо них є декілька хостів-хмарних серверів, Kinsta використовує приватну мережу Google. Це один з найбільших у світі і в деяких регіонах може досягти швидкості 10000 ТБ в секунду.

Ще краще, що Kinsta підписався на Premium Tier від Google Cloud, а це означає, що користувачі Kinsta можуть користуватися найвищими рівнями продуктивності, швидкості та безпеки.

Користувачі Kinsta також користуються 20 місцями розташування сервера Google Cloud у всьому світі. Це означає, що ви можете обрати центр обробки даних, який буде географічно найближчим до вашої аудиторії для кожного з ваших веб-сайтів WordPress, що допомагає утримувати низькі затримки та швидко завантажувати час.

Також користувачі Kinsta також мають доступ до преміум-класу DNS через Amazon Route 53, що є ще однією зброєю в його арсеналі, щоб швидко робити речі.

3. Інклюзивне програмне забезпечення для турбонаддуву

Третій профі? Ви здогадалися – знову швидкість.

Kinsta укріплений «одержимою архітектурою швидкості» (їхні слова, а не наші) завдяки таким технологіям, як Nginx, PHP 7, контейнери програмного забезпечення LXD та MariaDB.

Ми можемо заповнювати сторінки, які розповідають про різні додатки та додатки Kinsta, але одне, що ви неодмінно хочете використовувати, – це CDN.

Тут Kinsta співпрацює з KeyCDN, фантастичною мережею доставки вмісту з підтримкою HTTP / 2 та IPv6.

KeyCDN – провідний європейський провайдер CDN зі штаб-квартирою у Швейцарії. Як бренд, він має добру репутацію за те, що допомагає зробити високоякісні послуги CDN набагато доступнішими. Зараз він нібито обслуговує 40 000 клієнтів і має 94%.

Хоча користувачі Kinsta не отримують повного спектру переваг KeyCDN, вони отримують встановлений обсяг безкоштовної смуги пропускання CDN, що отримав назву “Kinsta CDN”. Вони також отримують вигоду від розгалуженої глобальної мережі KeyCDN з серверами в 34 стратегічних місцях, щоб заряджати свої засоби масової інформації по всій планеті.

Чому ти повинен дбати?

Ну, CDN можуть…

 • … У деяких випадках скоротити час завантаження до 50%
 • … Завантажувати до 70% запитів на пропускну здатність від вашого хоста
 • … Запобігайте переповненню вашого сервера перенапруженням трафіку

Окрім цього потужного партнерства, Kinsta (справжньою модою Kinsta) зробила все, що стосується CDN, простою в управлінні.

Технології CDN та кешування зазвичай бувають окремими, але Kinsta добре упакує їх разом і робить їх надзвичайно простим для керування на панелі приладів, дозволяючи відстежувати використання пропускної здатності, найкращі файли за запитами та інше.

4. 99,9% гарантованого часу

Час роботи з грудня 2018 року

100%

* Цей лічильник постійно оновлюється

Фактично, Kinsta пропонує гарантію бездротового обслуговування на 99,9%.

Цей вотум довіри є явним результатом його хмарної інфраструктури. Хмарові хости від природи набагато надійніші для зберігання веб-сайтів в Інтернеті.

Якщо цього недостатньо, Kinsta також поєднує це з постійним моніторингом та безперервним контролем щохвилини. Якщо вони не виправлять коди відповідей на помилки протягом 30 хвилин, ваш рахунок буде зараховано. Ця гарантія діє 24 години на добу, щодня.

5. Це (майже) руки

Як і випливає з назви, керовані хости WordPress повинні дозволяти вам витрачати менше часу на переживання свого веб-сайту та надавати більше часу, щоб зосередитися на його зростанні..

Kinsta має дійсно широкий спектр функцій, які забезпечують оптимізовану обстановку для вас, щоб продовжувати вдосконалювати свій веб-сайт, не потрібно турбуватися про технічні проблеми.

Особливості Kinsta

Корисні функції управління сайтом включають:

 1. Настроювання швидкості Сюди входять огляди продуктивності & кешування.
 2. Інформаційна панель MyKinsta – оновлення змін від типового cPanel або Plesk, запропонованого багатьма іншими хостами, з деякими оригінальними функціями.
 3. Управління оновленнями рівень на рівні від вимушених оновлень (норма багатьох інших хостів і те, що іноді може спричинити проблеми), ви просто даєте команді Kinsta знати, чи хочете ви, щоб вони піклувалися про оновлення, рухаючись вперед.
 4. Постановка одним натисканням клавіші Легко протестуйте нові версії, плагіни та код WordPress у безпечному середовищі, а потім опублікуйте їх за лічені секунди.
 5. Зручні для розробників інструментиЗ клонування сайту для доступу до SSH для використання WP-CLI для виконання оновлень та інших функцій.

6. Дивовижна технічна підтримка

Одне з найбільших сильних сторін Kinsta – це команда підтримки.

Ми маємо на увазі це – він повністю складається з ветеранських розробників WordPress та інженерів Linux хостингу. Це означає, що технічний рівень підтримки є одним з найкращих на ринку. Вони навіть хваляться тим, що наймають менше 1% кандидатів, які подають заявку!

Замість того, щоб пройти ряд повторних служб підтримки рівня 1 або 2, користувачі Kinsta завжди мають справжніх експертів безпосередньо під час бек-ен-дзвінку.

Kinsta пропонує цілодобову підтримку через віджет Intercom, чат та рішення квитків. Це насправді досить приваблива система з автоматично збереженою історією чату та вікном, яке залишається відкритим навіть під час перегляду різних сторінок на інформаційній панелі.

З прямого досвіду, на кожен запит, який ми надіслали, відповіли менше ніж за 3 хвилини. Усі співробітники, з якими ми спілкувались, були дуже корисними, знаючими та підтримували свої відповіді посиланнями на ресурси для подальшого читання. Загалом, дуже позитивний досвід, який підтримували сторінки світяться відгуків клієнтів, ми виявили подібні речі про службу підтримки Kinsta.

На додаток до цього нам дуже подобається регулярно оновлюваний блог Kinsta та зручна база знань із порадами, статтями та словником технічних термінів.

7. Просте налаштування та міграція

Отже, як легко насправді змусити котитися м’яч?

Виходить – дуже.

Коли ми записалися в Kinsta, нас вразило, наскільки це швидко і просто. Створення облікового запису буквально зайняло секунди, потім з’явилася нова панель приладів та безліч ресурсів, які допоможуть усім – від початківців, до досвідчених розробників..

Після цього ми отримали корисні подальші електронні листи із підказками про наступні кроки підключення нашого веб-сайту та перевірку, чи є у нас питання.

Що призводить до нашого наступного пункту – кожен план Kinsta також включає щонайменше одну безкоштовну міграцію сайту з поточного хоста, якою займається їх команда експертів (хоча зауважте, що міграція включена до стандартного плану, якщо ви сплачуєте щорічно).

Залишати таке критичне завдання плюсам, очевидно, набагато менше головного болю, ніж намагатися зробити ручну міграцію (що також у вас є можливість зробити, за підтримки Kinsta). Ви не матимете простоїв – просто запросіть міграцію зі своєї інформаційної панелі. Потім ви отримаєте сповіщення, коли процес міграції завершиться, щоб ви могли перевірити, чи все працює без масла.

Безкоштовна міграція сайту Kinsta

Хоча він не пропонує безкоштовну пробну версію, Kinsta пропонує 30-денну гарантію повернення грошей (яку ми абсолютно чесно вважаємо за краще), щоб дійсно дати час користувачам відчути мотузки. Є кілька рівнів членства (докладніше про це пізніше), але нам сподобалося, як чітко прописані плани

8. Спокій душі

Kinsta пропонує безліч інструментів для збереження вашого сайту в безпеці та безпеці.

Резервні копії:

 • Щоденні резервні копіїKinsta забезпечує щоденні автоматичні резервні копії WordPress, а також системні резервні копії для всіх сайтів у вашому обліковому записі. Вони доступні як точки відновлення на інформаційній панелі MyKinsta і зберігаються протягом 14 днів.
 • Резервні копії вручну Ви можете зробити до 5 ручних резервних копій, включаючи одну завантажувану резервну копію щотижня.
 • Резервне копіювання подійЗагальні події також генерують автоматичну резервну копію. Наприклад, перехід від постановки на виробництво створює копію вашого веб-сайту, на випадок, якщо щось піде не так.

Що ще краще – резервні копії виключаються із загального обсягу використання дискового простору, щоб отримати якомога більше місця!

Інші функції безпеки, які варто згадати:

 • Підтримка SSL та брандмауери обладнання Безкоштовна активація сертифікату SSL одним натисканням кнопки.
 • Цілодобовий моніторинг У випадку, коли ваш сайт зламається або знищується, співробітники Kinsta отримують сповіщення негайно, і вони безпосередньо починають працювати над його вирішенням..
 • Автоматичне оновлення виправлень безпеки Безкоштовні виправлення хаків, блокування введення коду та DDoS-атаки, щоденне сканування шкідливих програм / шпигунських програм.
 • Сервери імен Ми знайшли це цікавим – більшість хостів постачають 2 сервери імен, щоб налаштувати вказівку DNS. Kinsta, однак, пропонує 4 – кожен із різними суфіксами веб-сайтів (.net, .org), що допомагає переконатися, що якщо один не працює, ви можете розраховувати на інші, щоб ваш сайт був на плаву. Ще один невеликий приклад того, як Kinsta робить все можливе.

9. Добре для шипів трафіку

Хто сказав, що вирощування вашого веб-сайту повинно бути таким складним? Ще одна дуже приваблива особливість Kinsta – це її масштабованість, прямий відкуп її хмарної архітектури.

У разі несподіваного сплеску трафіку інтеграція Kinsta до Google Compute Engine дозволяє значно зменшити розмір контейнерів веб-сайту на стільки процесорів, скільки потрібно. Оскільки хмара автоматично масштабує управління навантаженням, так ваш сайт WordPress може залишатися в Інтернеті без збоїв.

На противагу цьому, багато сторонніх хостів обмежені 2-6 процесорами на віртуальних приватних серверах.

Майте на увазі, якщо ви перевищите обмеження щомісячного відвідування свого плану, вам все одно доведеться платити надмірну плату (1 долар США / 1000 відвідувань) після певної кількості відвідувачів, але вас повідомлять на рівні 80% та 100 % використання.

Однак важливим є те, що ваш сайт залишатиметься в Інтернеті! Зрештою, останнє, що ви хочете, щоб це сталося, – це вкласти гроші в платний трафік або, нарешті, перейти до вірусного характеру, а потім зазнати краху сайту саме у ваш момент слави. Уявіть собі все, що витрачено!

Kinsta також пропонує Експоненційне оновлення шипів руху та перенапруг, спеціально розроблене для вирішення таких різновидів масових подій, якщо ви знаєте, що вони мають відбутися..

10. Оптимізовано для сайтів електронної комерції

Чесно кажучи, Kinsta – це чудова новина для будь-якої електронної комерції на WordPress.

Зрештою, з безкоштовними плагінами, як WooCommerce, WordPress залишається однією з найпривабливіших платформ для підприємців.

Однак і сайти типу електронної комерції, як правило, стають дуже ресурсними та захоплюючими, тим більше, що ці плагіни часто складають найбільш складні за технологією сторони WordPress.

Власники бізнесу, що використовують WordPress, виграють багато від підтримки та легких інструментів управління Kinsta. Зокрема:

 • Швидке кешування сторінок на рівні сервера на місці з правилами, що забезпечують оптимізовану функціональність сайтів електронної комерції. Деякі сторінки, які ніколи не повинні кешуватися, такі як кошик, мій рахунок та замовлення, виключаються з кешування.
 • У довгостроковій перспективі Кінста – це рішення для подолання зростаючих болів. Якщо ваш трафік перевищує поточний план, просто оновіть його, сплативши наступний рівень. Не потрібно складної міграції на інший хост-сервер, що є реальною можливістю для спільних хостів. Це великий плюс для сайтів, які експоненціально додають сторінки продуктів.

Загалом Kinsta може запропонувати ЛОТО будь-якому підприємцю, який хоче більше зосередитись на зростанні свого бізнесу та менше на технічних можливостях підтримки свого веб-сайту в Інтернеті.

Що ми не любили про Kinsta

У Kinsta явно є великі плюси для цього, але жодне рішення щодо хостингу ніколи не є ідеальним.

1. Крутий пункт ціни

Kinsta – це преміальне хостинг-рішення WordPress. На жаль, це також додається до преміум цінника.

Щомісячна вартість є досить крутою, стандартний рівень – 30 доларів на місяць. Це піднімається на ціні до 900 доларів США / місяць для плану вищого рівня (докладніше про це трохи).

Якщо ви купуєте щорічний план, ви отримуєте два місяці безкоштовно, але все одно щомісячні накладні витрати можуть бути достатньо високими для відмовлення від малого бізнесу та значно вище майже кожного головного конкурента.

При цьому, добре знати, що стандартний рівень знижується з 100 доларів, що було мінімальним витрачанням до травня 2018 року.

2. Немає хостингу електронною поштою

Також є деякі речі, які потрібні будь-якому власнику веб-сайту, щоб повністю налаштувати та керувати веб-сайтом, а Kinsta, на жаль, зараз не пропонує.

Великий? Хостинг електронної пошти Користувачам, які шукають електронні листи відповідно до [захищеної електронною поштою], потрібно буде знайти та зареєструватися в окрему службу хостингу електронної пошти. Ми покроково написали, як можна налаштувати службу хостингу електронної пошти, порівнявши різні служби тут.

Наприклад, професійна послуга хостингу електронної пошти на зразок Office 365 Biz обійдеться вам приблизно в 20 доларів на місяць. Kinsta рекомендує G Suite, який поверне вам менше 5 доларів на місяць.

Це ще не кінець світу, і аргумент Кінста для цього полягає в тому, що вони хочуть залишити хостинг електронної пошти експертам – досить справедливо.

Однак можуть бути дуже розчаровані власники веб-сайтів, які очікують, що всебічне рішення хостингу за високу ціну, яку вони платять. Зрештою, це означає, що власники повинні бути готові зробити найбільшу інвестицію у свою веб-власність.

3. Немає телефонної підтримки

На відміну від більшості своїх конкурентів, Kinsta наразі не пропонує телефонну підтримку для своїх клієнтів.

Для багатьох людей є певний комфорт, коли вони можуть забрати телефон і негайно обговорити свою проблему людським голосом.

З точки зору Кінста, це рішення має певний сенс. Наскільки вони написали цілу статтю, виправдовуючи себе.

Щоправда, коли дискусія має технічний характер, корисно мати письмовий журнал та скріншоти, щоб посилатися на…

Правда, система квитків означає, що ви не будете багато разів пояснювати себе різним людям …

Але хоча їхній чат у прямому ефірі може бути практичним вибором, телефонна підтримка може бути дуже важливим джерелом комфорту для клієнтів, особливо в кризові моменти.

Для багатьох людей набагато краще зателефонувати і негайно забрати свій дзвінок, ніж набрати їх у невеликий чат-скриньку.

Плани Kinsta WordPress

Наразі Kinsta має 10 різних рівнів плану, кожен пропонує свої послуги в різному масштабі.

Багато з них пропонують такі ж основні ключові пропозиції, як безкоштовні SSL та CDN, їх команда підтримки, щоденні резервні копії тощо. Основні відмінності між рівнями – це кількість встановлень WordPress, якими можна керувати за один обліковий запис, а також кількість працівників PHP, призначених для вашого сайту (працівники PHP визначають, скільки одночасних запитів може обробляти ваш сайт за певний час, тобто по одній обробці кожен некешований запит).

Категорії прогресують від «Стартер до бізнесу», «до підприємства» – останні, очевидно, орієнтовані на більший бізнес.

Кожен план описаний дуже чітко, тому ви можете легко вибрати той, який підходить саме вам. Усі вони також включені в 30-денну безкоштовну пробну версію, і у вас є можливість оновити або зменшити план хостингу протягом цього часу.

StarterEnterprise 2

НАЙШИШИЙ ПЛАНТОП-ПЛАН
Встановлення WordPress180
Щомісячні відвідування20 0001 500 000
Пам’ять SSD10GB120GB
Зберігання CDN50GB1000GB
Збереження резервного копіювання 14 днів30 днів
PHP працівників на сайті210
Вартість $ 30 / місяць 900 $ / міс

План Кінста

Як Kinsta тримається проти змагань?

Вперед, давайте подивимось, як Kinsta виступає проти деяких найсильніших конкурентів.

Ми вирішили порівняти їх у галузях, в яких вони найкраще працюють.

1. Kinsta VS WP Engine

Як Kinsta виступає проти WP Engine як керованого хоста WordPress?

Погляд на міграції

WP Engine пропонує безкоштовні безлімітні міграції WordPress. На відміну від цього, Kinsta обмежує кількість вільних міграцій відповідно до плану користувача – їхній основний план включає одну безкоштовну міграцію, а додаткові міграції коштують 100 доларів на сайт.

Однак при більш детальному огляді характер цих міграцій зовсім інший. Міграція WP Engine складається з плагіна автоматизованої міграції “зробі сам”. Хоча швидко та відносно легко активується, це може бентежити деяких користувачів, які не зовсім впевнені, що вони роблять. Їх плагін не мігрує переадресації (критично важливі для запобігання SEO-катастроф), а також дані або зображення, що зберігаються за межами / wp-content / каталогу. Kinsta стверджує, що, якщо зробити його неправильно, цей метод може призвести до втрати даних.

З іншого боку, міграція на Kinsta – це легка, майже бездумна справа. Просто запросіть міграцію та залиште її для своєї команди експертів. А ще краще, ви не зазнаєте простоїв.

Тож якщо ми дивимось на “від руки” управління, методи міграції Kinsta здаються набагато безболіснішими.

Погляд на підтримку клієнтів

WP Engine пишається підтримкою клієнтів. Середній час відгуку – менше 3 хвилин, при цьому 90% контактів підтримки вирішені на цьому сеансі – безумовно, вражаючі.

WP Engine також з гордістю пропонує підтримку телефонів цілодобово – чогось Kinsta критикували за відсутність. Це може бути пов’язано з тим, що їх кількість працівників значно більша, ніж порівняно невелика команда Kinsta.

Однак можна стверджувати, що сила Kinsta полягає у рівні кваліфікації їх персоналу. З їхніх слів, «Клієнти Kinsta отримують спілкування з тими ж членами команди, які підтримують наше велике підприємство та компанії« Фортун 500 ».« Маючи більш кваліфікований персонал, деякі припустили, що Kinsta може вирішувати проблеми із меншою кількістю «назад-вперед»..

Погляд на масштабованість

Kinsta пропонує десятки планів (проти п’яти WP Engine), проте кожен користувач Kinsta користується тією ж хмарною інфраструктурою автоматичного масштабування, незалежно від.

Це означає, що користувачі Kinsta, які хочуть оновити свій сайт до наступного рівня (наприклад, для розміщення більш високого трафіку), знайдуть процес досить безпроблемним..

Для порівняння, WP Engine використовує спільний або виділений хостинг. Для масштабування сайту, розміщеного на WP Engine, може знадобитися багаторазова міграція сайту – можливо, перехід із спільного середовища до VPS, потім на спеціальний сервер або на хмарний хостинг. Як ми вже згадували, ці міграції можуть трохи залякати деяких користувачів.

Погляд на інструменти для розробників

Kinsta – це хост, оптимізований розробниками, для розробників.

Таким чином, Kinsta пропонує безліч функцій для оптимізації робочого процесу – не всі з них доступні в WP Engine:

 • Доступ до SSH, Git та WP-CLI у всіх планах від Starter до Enterprise.
 • Можливість запускати різні версії PHP для кожного прямого веб-сайту та веб-сайту
 • Можливість відновлення автоматичних резервних копій у виробництві, а також поетапних операцій

Однак, WP Engine пропонує клієнтам безкоштовно дуже цікаві теми WordPress. Сюди входить Рамка генезису – найпопулярніша у світі тема тем WordPress – та теми PremiumPress. Kinsta не пропонує безкоштовних тем клієнтам.

2. Kinsta VS SiteGround

Як Kinsta виступає проти SiteGround як швидкого веб-хоста?

Повернення до аргументу швидкості.

Як ми вже згадували, коли ми проводили тест на швидкість, Kinsta не вийшов на вершину як найшвидший господар. Ось побічне порівняння з SiteGround, одним із найсильніших конкурентів:

KinstaSiteGround
Місцезнаходження сервераLondonLondon
США (Ш) 130 мс138 мс
США (E) 95 мс86 мс
Лондон10 мс4 мс
Сінгапур287ms179 мс
Сан-Пауло203 ms212ms
Бангалор487 мс292 мс
Сідней266 мс250 мс
Японія221 мс223 мс
Канада83 мс87 мс
Німеччина13 мс16 мс
Середній показник у всьому світі179,5 мс138,1 мс
Повні результати

Як ми бачимо, Siteground отримав рейтинг A + і випереджав Kinsta із середнім часом відгуку 138,1 мс.

Це може стати несподіванкою для тих, хто порівнює цих господарів за рівнем ціни.

З конкурентною стартовою ставкою 3,95 дол. / Місяць для перших таймерів, Siteground, безумовно, набагато доступніший, ніж Kinsta. Наступний рівень дозволить вам підключити необмежену кількість сайтів WordPress, і все одно коштуватиме лише 5,95 дол. / Місяць.

Зважаючи на це, тест також не враховує всіх можливостей, які пропонує Kinsta, щоб реально збільшити швидкість завантаження. Порівнюючи основні плани, ми помітили, що у Kinsta було кілька особливостей, пов’язаних зі швидкістю, що у SiteGround бракувало:

 • Швидший пошук за допомогою додатку Elasticsearch (лише на планах Enterprise для SiteGround)
 • Більш швидка робота бази даних за допомогою додатку Redis (тільки на планах Enterprise для SiteGround)
 • Kinsta також пропонує більш преміальний пакет CDN завдяки партнерству з KeyCDN, в той час як SiteGround пропонує інтеграцію CloudFlare.

Також Kinsta пропонує користувачам вибір 20 центрів обробки даних по відношенню до 5 центрів SiteGround на 3 континентах.

Це важкий дзвінок. Однак, наприкінці дня, ми повинні пам’ятати, що SiteGround проти Kinsta – це не порівняння яблука з яблуком.

Kinsta – це власний масштаб хмарного хоста, в той час як SiteGround залишається традиційним хостом. Наприклад, його план “Зробити великий” працює на спільній хостинговій службі, де декілька веб-сайтів мають один і той же фізичний сервер. Така інфраструктура має власні внутрішні обмеження.

Siteground – дуже солідна пропозиція, навіть на загальному рівні хоста. Відповідно до нашого поглибленого огляду тут, SiteGround досі є нашим особистим фаворитом не тільки за його швидкість, але за відмінні технічну підтримку, безпеку та необмежену кількість облікових записів електронної пошти та БД.

Майданчик сайту, можливо, краще підходить для тих, хто має більш жорсткий бюджет; ті, що мають менший трафік, але все ж прагнуть виняткової продуктивності.

Вердикт: Якщо ви хочете з Kinsta?

Тепер велике питання – чи варто вам приймати з Kinsta?

Ну, головним вирішальним фактором тут повинні бути ваші потреби як користувача.

Суть полягає в тому, що Kinsta – це не дешево. Однак він надзвичайно цінний для потрібного користувача.

Для власників веб-сайтів із меншим трафіком, особливо тих, хто шукає всеуключну реєстрацію домену та хостинг електронної пошти, преміум-рішення для хостингу WordPress Kinsta може бути як надто, так і недостатньо.

Це може бути краще для користувачів, які очікують збільшення трафіку та серйозно ставляться до масштабування та безпеки свого веб-сайту.

У будь-якому випадку – завдяки своїй хмарній архітектурі, одержимості швидкістю, вдосконаленими інструментами / системами управління та справді, дійсно чудовою підтримкою клієнтів, Kinsta справді є потужним господарем, з яким слід рахуватися..

Ключові особливості

 • ✓ Фантастична швидкість
 • ✓ Висококваліфікована команда підтримки
 • ✓ 99,9% гарантії безперервного часу
 • ✓ Елегантна панель приладів MyKinsta
 • ✓ 20 локацій Google Cloud
 • ✓ KeyCDN & кешування
 • ✓ 24/7 моніторинг

Рекомендовано для

 • • Керований WordPress
 • • WooCommerce
 • • Веб-сайти електронної комерції
 • • Середні – великі веб-сайти
 • • Сайти, схильні до стрибків руху
 • • Веб-розробники

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me