Kinsta

Kinsta

https://kinsta.com

tl; dr

Kinsta nabízí spoustu působivých nástrojů pro správu WordPress a čisté UX. Poskytuje všechny výhody rychlosti a škálování, které byste očekávali od cloudového hostitele. Přidejte si tento tým k vysoce kvalifikovaným podpůrným týmům vývojářů WordPressu a vy sami máte prémiové řešení hostingu, i když za prémiovou cenu.

Recenze Kinsta: Objeveno 10 výhod a 3 nevýhody hostitele Kinsta WordPress!

Dnes se podíváme na spravovanou hostingovou službu WordPress s ostrou pověstí – Kinsta.

Společnost Kinsta, která byla zahájena v roce 2013, byla intelektuálním centrem skupiny odborníků na WordPress, která nezatěžovala hostingové řešení WordPress na trhu. Dnes je to jeden z nejrychleji rostoucích hostitelů WordPress v Evropě a Americe.

Hranice společnosti Kinsta spočívá v tom, že její hostingové služby jsou založeny na prémiové síti Google Cloud, což je hodnota, která je tak zajímavá, že jsme opravdu nemohli odolat testování Kinsta na zkoušku.

Mezi působivým seznamem výhod pro prádelny slibuje Kinsta bleskový hosting, infrastrukturu příští generace a skvělý zákaznický servis. Kinsta také nedávno rebranded na velmi elegantní a uživatelsky přívětivá verze sama o sobě a vypadá lépe než kdy jindy.

Ale skutečně to přináší? Podívali jsme se, abychom to zjistili.

10 důvodů Kinsta je vážně dobré řešení hostingu

1. Je to rychle planoucí

Jak všichni víme, pokud jde o webové stránky, rychlost je všechno.

Rychlejší načítání stránky nejenže koreluje s vyššími konverzemi, delší průměrnou délkou návštěvníků a snížením míry odchodů, ale také s mnohem lepším SEO. Zde jsme toho hodně napsali o tématu rychlosti.

A jak se Kinsta hodí? Abychom to zjistili, vytvořili jsme standardní testovací server na serverech společnosti Kinsta a provedli jej pomocí našeho vlastního kontroléru rychlosti serveru:

Výsledky?

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo

130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo

487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Průměrná rychlost: 179,5 ms – Zobrazit úplný výsledek

Poznámka

Pro účely testování jsme vytvořili jednoduchý testovací server skládající se ze standardní instalace WordPress. Rozhodli jsme se hostit z datového centra v Londýně. Podívejte se na web zde.

Byli jsme rádi, když náš hostitelský server získal hodnocení A +!

Doporučená doba odezvy serveru společnosti Google je pod 200 ms, protože cokoli pomalejšího může způsobit uživatelům znatelné zpoždění. Londýn a USA hrály skvěle; dobře pod tímto měřítkem. Nejkratší doba odezvy byla rychlá 10 ms (pinged z Londýna).

Pingy ze vzdálenějších regionů, jako je Bangalore, však byly výrazně pomalejší a snížily průměrnou dobu odezvy na 179,5 ms. Je to mnohem více než 10 ms, ale stále působivé.

A co doba načítání webové stránky?

Výkon webové stránky pro Kinsta

Rychlostní test Webpagetest.org – Zobrazit úplný výsledek

Nyní – mějte na paměti, že naše testovací stránka dosud nevyužívá technologie CDN, ukládání do mezipaměti ani jakékoli jiné optimalizace, které by uživatelé Kinsta měli využít ke zkrácení doby načítání webové stránky..

Nicméně i bez jakékoli optimalizace jsme si všimli, že všechny důležité metriky rychlosti jsou hodnoceny A, tikají a zelené. Konečná rychlost načítání 1.097s je také docela fantastická.

Celkově nemusí být Kinsta THE THE rychlejší hostitelskou službou, kterou jsme testovali, ale je to určitě v nejvyšší úrovni serverových hostitelů, kteří poskytují rychlost.

Spropitné

Ve spojení se správnými optimalizacemi pro kompenzaci problémů s latencí v některých regionech mohou uživatelé Kinsta očekávat velmi působivé rychlosti načítání

2. Infrastruktura založená na cloudu postavená pro rychlost

Vraťme se trochu hlouběji do Kinstovy stavby.

Jeho nejvýraznější vlastností je, že nabízí výhradně hosting cloudového serveru Google.

Díky tomu se její infrastruktura zásadně liší od tradičního sdíleného nebo vyhrazeného hostování jejích konkurentů.

Jak? No, místo hostování přes jediný server v datovém centru, cloud hostitelé využívají prostor virtuálního serveru, který se napojuje na komplexní síť fyzických serverů. To nabízí uživatelům některé skvělé výhody z hlediska rychlosti, spolehlivosti, škálovatelnosti a flexibility.

Přestože v okolí je několik hostitelů cloudových serverů, Kinsta využívá soukromou optickou síť společnosti Google. Je to jeden z největších na světě a v některých regionech je schopen dosáhnout rychlosti 10 000 TB za sekundu.

Ještě lepší je, že Kinsta je přihlášena k prémiové vrstvě Google Cloud, což znamená, že uživatelé Kinsta mohou využívat nejvyšší úrovně výkonu, rychlosti a bezpečnosti.

Uživatelé Kinsta také těží z 20 umístění serverů Google Cloud po celém světě. To znamená, že si můžete vybrat datové centrum geograficky nejblíže vašemu publiku pro každý z vašich webů WordPress, což pomáhá udržovat nízkou latenci a krátký čas načítání.

Uživatelé Kinsta mají také přístup k prémiovému DNS prostřednictvím Amazon Route 53, což je další zbraň ve svém arzenálu, která udržuje věci rychle.

3. Inkluzivní software pro přeplňování

Třetí profík? Uhodli jste to – znovu rychlost.

Kinsta je obohacena „rychlou posedlou architekturou“ (jejich slova, nikoli naše) prostřednictvím technologií jako Nginx, PHP 7, softwarové kontejnery LXD a MariaDB.

Mohli bychom vyplnit stránky mluvící o různých doplňcích a zásuvných modulech společnosti Kinsta, ale jednu věc, kterou určitě chcete použít, je CDN..

Zde Kinsta spolupracuje s KeyCDN, fantastickou sítí pro doručování obsahu s podporou protokolu HTTP / 2 a IPv6.

KeyCDN je předním evropským poskytovatelem CDN s centrálou ve Švýcarsku. Jako značka má solidní pověst, díky níž je služba CDN špičkové úrovně mnohem dostupnější. Nyní údajně obsluhuje 40 000 zákazníků a dosahuje úspěšnosti 94%.

Přestože uživatelé Kinsta nezískávají plnou škálu výhod KeyCDN, dostávají stanovenou částku bezplatné šířky pásma CDN, dabovanou „Kinsta CDN“. Těží také z rozsáhlé globální sítě KeyCDN se servery na 34 strategických místech, aby přeplňovali svá média po celé planetě.

Proč by vám to mělo záležet?

No, CDN mohou…

 • … V některých případech snižte dobu načítání až o 50%
 • … Vyložte až 70% požadavků na šířku pásma od vašeho hostitele
 • … Zabráníte tomu, aby váš server byl zahlcen provozními vlnami

Kromě tohoto silného partnerství – Kinsta (ve skutečném módě Kinsta) učinila vše, co se týká CDN, snadno zvládnutelné.

Technologie CDN a ukládání do mezipaměti se obvykle oddělují, ale Kinsta je pěkně zabalí dohromady a díky nim je jejich správa velmi snadná z ovládacího panelu, což vám umožní sledovat využití šířky pásma, nejlepší soubory podle požadavků a další.

4. 99,9% záruka dostupnosti

Provozní doba od prosince 2018

100%

* Tento čítač se neustále aktualizuje

Ve skutečnosti Kinsta nabízí 99,9% záruku dostupnosti s podporou SLA.

Toto hlasování o důvěře je jasným výsledkem jeho cloudové hostingové infrastruktury. Hostitelé cloudu od přírody jsou mnohem spolehlivější při udržování webových stránek online.

Pokud to nestačí, Kinsta to také spáruje s nepřetržitým sledováním a kontrolami dostupnosti každou minutu. Pokud do 30 minut neopraví kódy chybových odpovědí, bude váš účet připsán na účet. Tato záruka platí 24/7 každý den v roce.

5. Je to (téměř) hands-off

Stejně jako název napovídá, spravovaní hostitelé WordPress by vám měli umožnit trávit méně času staráním se o váš web, a poskytnout vám více času se zaměřit na jeho rozvoj.

Kinsta má opravdu širokou škálu funkcí, které poskytují optimalizované prostředí pro neustálé zlepšování vašich webových stránek, aniž byste se museli obávat technických problémů.

Funkce Kinsta

Mezi užitečné funkce správy webu patří:

 1. Ladění rychlosti To zahrnuje recenze výkonu & ukládání do mezipaměti.
 2. Řídicí panel MyKinsta Osvěžující změna oproti typickému cPanelu nebo Plesku nabízenému mnoha dalšími hostiteli, s některými původními funkcemi.
 3. Správa aktualizacíNa úrovni od nucených aktualizací (standard mnoha jiných hostitelů a něco, co může někdy způsobit problémy), stačí dát týmu Kinsta vědět, zda chcete, aby se postaraly o aktualizace postupující vpřed.
 4. Jedním kliknutím můžete snadno testovat nové verze WordPress, pluginy a kód v bezpečném prostředí a poté je žít během několika sekund.
 5. Nástroje pro vývojáře Klonování stránek pro přístup k SSH k použití aktualizací WP-CLI a dalších funkcí.

6. Úžasná technická podpora

Jednou z největších silných stránek společnosti Kinsta je jejich podpůrný tým.

Máme na mysli – skládá se výhradně z veteránských vývojářů WordPress a Linuxových inženýrů. To znamená, že technická úroveň podpory je jednou z nejlepších na trhu. Dokonce se chlubí, že si najmou méně než 1% uchazečů, kteří se ucházejí!

Namísto toho, aby museli procházet sérií opakování podpory úrovně 1 nebo 2, mají uživatelé Kinsta vždy skutečné experty přímo u svého volajícího.

Kinsta nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím widgetu Intercom, live chatu a řešení vstupenek. Je to vlastně docela šikovný systém s automaticky uloženou historií chatu a oknem, které zůstává otevřené, i když procházíte různými stránkami na palubní desce.

Z přímé zkušenosti byl každý dotaz, který jsme zaslali, zodpovězen do 3 minut. Všichni zaměstnanci, se kterými jsme hovořili, byli velmi nápomocní, znalí a podporovali jejich odpovědi odkazem na zdroje pro další čtení. Celkově vzato, velmi pozitivní zážitek, který byl podporován stránkami zářících zákaznických recenzí, jsme zjistili, že podobné věci jsme věděli o týmu podpory Kinsta.

Kromě toho se nám líbí pravidelně aktualizovaný blog Kinsta a praktická znalostní báze s tipy, články a glosářem technických termínů..

7. Jednoduché nastavení a migrace

Jak snadné je opravdu dostat míč do pohybu?

Ukázalo se – velmi.

Když jsme se zaregistrovali do Kinsty, byli jsme překvapeni, jak rychlé a jednoduché to bylo. Vytvoření účtu doslova trvalo několik sekund, pak přišel náš nový řídicí panel a množství zdrojů, které byly nakloněny, aby pomohly všem – od úplných začátečníků až po zkušené vývojáře..

Poté jsme obdrželi užitečné následné e-maily vyzývající k dalším krokům při připojení našeho webu a zkontrolovali, zda máme dotazy.

Což vede k našemu dalšímu bodu – každý plán Kinsta zahrnuje také alespoň jednu bezplatnou migraci stránek z aktuálního hostitele, která je zpracována jejich týmem odborníků (i když vezměte na vědomí, že migrace je zahrnuta do standardního plánu pouze pokud platíte ročně).

Ponechání takového kritického úkolu pro profesionály je zjevně mnohem méně bolesti hlavy než pokus o manuální migraci (což máte také možnost dělat s podporou Kinsty). Nebudete mít žádné prostoje – jednoduše požádejte o migraci z ovládacího panelu. Jakmile bude proces migrace dokončen, budete na to upozorněni, abyste si mohli ověřit, že vše běží hladce.

Migrace stránek Kinsta zdarma

Přestože nenabízí bezplatnou zkušební verzi, nabízí Kinsta 30denní záruku vrácení peněz (což upřímně upřednostňujeme), aby uživatelé měli opravdu čas na to, aby se cítili za provazy. Existuje několik úrovní členství (o tom více později), ale líbilo se nám, jak byly plány jasně formulovány

8. Mír mysli

Kinsta nabízí spoustu nástrojů, které udržují váš web v bezpečí.

Zálohy:

 • Denní zálohyKinsta poskytuje denní automatické zálohy WordPress a také zálohy generované systémem pro všechny weby ve vašem účtu. Jsou k dispozici jako body obnovení na hlavním panelu MyKinsta a jsou uloženy po dobu 14 dní.
 • Ruční zálohyMůžete vytvořit až 5 manuálních záloh, včetně jedné zálohy ke stažení každý týden.
 • Zálohování událostíCerttain události také generují automatické zálohování. Například přechod z inscenace na produkci generuje kopii vašeho živého webu, jen v případě, že se něco pokazí.

Co je ještě lepší – zálohy jsou vyloučeny z vašeho celkového využití místa na disku, aby vám poskytly co nejvíce místa!

Další bezpečnostní prvky, které stojí za zmínku:

 • Podpora SSL a hardwarové firewallyFree aktivace certifikátu SSL jedním kliknutím.
 • Nepřetržité sledování V případě, že se váš web hackne nebo sestupuje, jsou zaměstnanci Kinsty okamžitě upozorněni a na vyřešení problému se přímo pustí do práce..
 • Automatické aktualizace bezpečnostních záplat Free hack opravy, blokování vstřikování kódu a DDoS útoky, denní skenování malware / spyware.
 • Názvové serveryZjistili jsme, že je to zajímavé – většina hostitelů dodává 2 jmenné servery za účelem nastavení směrování DNS. Kinsta však nabízí 4 – každá s odlišnými příponami webových stránek (.net, .org), což pomáhá zajistit, že pokud je některá z nich dole, můžete se spolehnout na ostatní, aby vaše stránky zůstaly nad vodou. Jen další malý příklad toho, jak Kinsta dělá maximum.

9. Dobré pro dopravní špičky

Kdo řekl, že růst vašeho webu musí být tak komplikovaný? Další velmi atraktivní vlastnost Kinsta je jeho škálovatelnost, přímá návratnost jeho cloudové architektury.

V případě neočekávaného nárůstu provozu umožňuje integrace společnosti Kinsta s nástrojem Google Compute Engine dramaticky měřítko kontejneru webové stránky na tolik procesorů, kolik je potřeba. Vzhledem k tomu, že cloud automaticky upravuje měřítko pro správu zátěže, váš web WordPress může zůstat online, aniž by došlo k selhání.

Naproti tomu mnoho hostitelů třetích stran je omezeno na 2 až 6 procesorů na virtuální soukromé servery.

Nezapomeňte, že pokud překročíte limit měsíčních návštěv vašeho plánu, budete po určitém počtu návštěvníků stále muset zaplatit poplatek za překročení ($ 1/1 000 návštěv), ale budete upozorněni na 80% a 100 % využití.

Důležité však je, že vaše stránky zůstanou online! Koneckonců, poslední věcí, kterou se chcete stát, je investovat do placeného provozu, nebo konečně přejít na virovou, a pak utrpět selhání webu přesně ve chvíli své slávy. Představte si všechny promarněné příležitosti!

Kinsta také nabízí Exponenciální dopravní špičky a chirurgické vylepšení, které jsou speciálně navrženy tak, aby reagovaly na tyto druhy masivních dopravních událostí, pokud víte, že se chystají nastat.

10. Optimalizováno pro weby elektronického obchodování

Upřímně řečeno, Kinsta je skvělá zpráva pro jakékoli podnikání v oblasti elektronického obchodování na WordPressu.

Koneckonců, s bezplatnými zásuvnými moduly, jako je WooCommerce, zůstává WordPress jednou z nejatraktivnějších platforem pro podnikatele.

Jsou to však také tyto weby typu elektronického obchodování, které mají tendenci být velmi intenzivní a ohromující, zejména proto, že tyto pluginy často tvoří technologicky nejsložitější stránky WordPress..

Majitelé podniků, kteří používají stojan WordPress, získají hodně z podpory a snadných nástrojů pro správu společnosti Kinsta. Zejména:

 • Rychlé ukládání stránek do mezipaměti na úrovni serveru s pravidly k zajištění optimalizované funkčnosti pro weby elektronického obchodování. Některé stránky, které by nikdy neměly být ukládány do mezipaměti, například košík, můj účet a pokladna, jsou z mezipaměti vyloučeny.
 • Z dlouhodobého hlediska je Kinsta řešením překonání rostoucích bolestí. Pokud váš provoz překoná svůj současný plán, jednoduše jej upgradujte zaplacením další úrovně. Není třeba složitých migrací na jiný hostitelský server, což je skutečná možnost na sdílených hostitelích. To je velké plus pro weby, které neustále exponenciálně přidávají stránky produktů.

Ve všech, Kinsta může nabídnout LOT každému podnikateli, který se chce více soustředit na rozvoj svého podnikání a méně na technické aspekty udržování svého webu online.

Co se nám na Kinsta nelíbilo

Kinsta má zjevně několik skvělých výhod, ale žádné hostingové řešení není nikdy dokonalé.

1. Strmý cenový bod

Kinsta je prvotřídní hostingové řešení WordPress. Bohužel také přichází připojen k prémiové cenovce.

Měsíční cena je velmi strmá, přičemž standardní úroveň stojí 30 $ měsíčně. To jde až do výše $ 900 / mo v ceně za jeho top-tier plán (více o tom v trochu).

Pokud si zakoupíte roční plán, dostanete dva měsíce zdarma, ale stále je to měsíční režijní náklady, které mohou být dostatečně vysoké, aby odradily menší firmy, a jsou výrazně vyšší než téměř každý hlavní konkurent.

To znamená, že je dobré vědět, že standardní úroveň je nižší než 100 USD, což byla minimální útrata do května 2018.

2. Žádné hostování e-mailů

Existuje také několik věcí, které majitel webových stránek potřebuje, aby mohl web plně nastavit a spravovat, který společnost Kinsta bohužel v současné době nenabízí..

Ten velký? E-mail hosting. Uživatelé, kteří hledají e-maily podle [chráněné e-maily], budou muset najít a zaregistrovat se pro samostatnou službu hostování e-mailů. Podrobně jsme napsali, jak můžete nastavit službu hostování e-mailů, a porovnat zde různé služby.

Například profesionální služba hostování e-mailů, jako je Office 365 Biz, vás bude stát zhruba 20 $ měsíčně. Společnost Kinsta doporučuje sadu G Suite, díky které získáte zpět o 5 $ méně měsíčně.

Není to konec světa a Kinsta argumentuje tím, že si přeje nechat e-mail hosting odborníkům – dostatečně spravedlivý.

Může se však stát, že někteří zklamaní majitelé webových stránek očekávají řešení hostingu typu all-in-one za vysokou cenu, kterou platí. Na konci dne to znamená, že majitelé musí být připraveni na svou webovou nemovitost udělat největší investici.

3. Žádná telefonická podpora

Na rozdíl od většiny svých konkurentů Kinsta v současnosti nenabízí telefonickou podporu svým zákazníkům.

Pro mnoho lidí existuje určitá útěcha v tom, že jsou schopni zvednout telefon a okamžitě diskutovat o vašem problému lidským hlasem.

Z pohledu Kinsty má toto rozhodnutí nějaký smysl. Do té míry, že napsali celý článek, který se ospravedlňuje.

Je pravda, že když má diskuse technickou povahu, je užitečné mít písemný protokol a screenshoty, na které se bude odkazovat …

Je pravda, že systém prodeje vstupenek znamená, že se nebudete vícekrát vysvětlovat různým lidem…

Přestože jejich live chat může být praktickou volbou, telefonická podpora může být velmi důležitým zdrojem pohodlí pro klienty, zejména v krizových situacích.

Pro mnoho lidí je mnohem lepší se přihlásit a nechat si hovor okamžitě vyzvednout, než napsat své problémy do malé chatovací schránky.

Plány Kinsta WordPress

Kinsta má v současné době 10 různých úrovní plánu, z nichž každá nabízí své služby v jiném měřítku.

Mnoho z nich nabízí stejné základní klíčové nabídky, jako jsou bezplatné SSL a CDN, jejich tým podpory, denní zálohy a podobně. Hlavní rozdíly mezi úrovněmi jsou počet instalací WordPress, které lze spravovat na jeden účet, a také počet pracovníků PHP přiřazených k vašemu webu (pracovníci PHP určují, kolik simultánních požadavků může váš web zpracovat v daném okamžiku, tj. Jeden za každý požadavek bez mezipaměti).

Kategorie postupují od Starteru k Businessu, k Enterprise – ten je samozřejmě zaměřen na větší firmy.

Každý plán je popsán velmi jasně, takže si můžete docela snadno vybrat ten, který je pro vás ten pravý. Všechny jsou také zahrnuty do 30denní bezplatné zkušební verze a během této doby máte možnost upgradovat nebo snížit váš hostingový plán..

StarterEnterprise 2

NEJLEPŠÍ PLÁN PLANTOP-TIER
Instaluje WordPress180
Měsíční návštěvy20 0001 500 000
SSD úložiště10GB120GB
Úložiště CDN50 GB 1 000 GB
Zadržení zálohy14 dní 30 dní
Pracovníci PHP na webu210
Cena 30 $ / měsíc 900 $ / měsíc

Kinsta plán

Jak se Kinsta drží v konkurenci?

Pojďme se podívat, jak se Kinsta drží proti některým ze svých nejsilnějších konkurentů.

Rozhodli jsme se je porovnat v oborech, ve kterých mají nejlepší výkon.

1. Kinsta VS WP Engine

Jak se Kinsta vydává na WP Engine jako spravovaný hostitel WordPress?

Pohled na migrace

WP Engine nabízí bezplatné neomezené migrace WordPress. Naproti tomu společnost Kinsta omezuje počet bezplatných migrací podle plánu uživatelů – jejich nejzákladnější plán zahrnuje jednu bezplatnou migraci a další migrace stojí 100 USD za web.

Při bližším zkoumání je však povaha těchto migrací zcela odlišná. Migrace WP Engine se skládají z doplňku pro automatizovanou migraci do-it-yourself. Ačkoli je rychlá a relativně snadno aktivovatelná, může to být pro některé uživatele matoucí, kteří si nejsou zcela jisti, co dělají. Jejich plug-in nemigruje přesměrování (kritická pro zabránění „katastrofám“ SEO) nebo data nebo obrázky uložené mimo adresář / wp-content /. Kinsta tvrdí, že pokud bude provedena nesprávně, může tato metoda vést ke ztrátě dat.

Na druhé straně je migrace na Kinsta snadná, téměř bezhlavá záležitost. Jednoduše požádejte o migraci a nechte ji na odborném týmu, aby ji zpracoval. Ještě lepší je, že nebudete trpět žádné prostoje.

Pokud se tedy podíváme na správu „hands off“, zdá se, že migrační metody Kinsty jsou mnohem bezbolestnější.

Pohled na zákaznickou podporu

WP Engine se pyšní oceňovanou zákaznickou podporou. Průměrná doba odezvy je méně než 3 minuty, s 90% kontaktů podpory vyřešených v této relaci – rozhodně působivé.

WP Engine také hrdě nabízí nepřetržitou telefonickou podporu – něco, co Kinsta kritizoval za chybějící. Může to být způsobeno tím, že jejich zaměstnanecká základna je mnohem větší než relativně malý tým Kinsty.

Lze však tvrdit, že síla Kinsty spočívá v úrovni dovedností jejich zaměstnanců. Podle jejich slov „klienti Kinsta si povídají se stejnými členy týmu, kteří podporují náš velký podnik a společnosti z žebříčku Fortune 500.“ Někteří z nich mají k dispozici kvalifikovanější zaměstnance, že Kinsta dokáže řešit problémy s menším odstupem a dopředu.

Pohled na škálovatelnost

Kinsta nabízí stovky plánů (oproti pěti WP Engine), ale každý uživatel Kinsta těží ze stejné cloudové infrastruktury s automatickým měřítkem, bez ohledu na to,.

To znamená, že uživatelé Kinsta, kteří chtějí upgradovat své stránky na další úroveň (např. Aby vyhověli vyšší návštěvnosti), najdou tento proces poměrně hladce.

Oproti tomu WP Engine využívá sdílený nebo vyhrazený hosting. Změna měřítka webu hostovaného ve službě WP Engine může vyžadovat více migrací webů – možná přechod ze sdíleného prostředí na VPS, poté na vyhrazený server nebo na cloud hosting. Jak jsme již zmínili, tyto migrace mohou být pro některé uživatele trochu zastrašující.

Pohled na vývojářské nástroje

Kinsta je hostitelem optimalizovaným vývojáři pro vývojáře.

Proto společnost Kinsta nabízí spoustu funkcí pro optimalizaci pracovního postupu – ne všechny jsou dostupné u WP Engine:

 • SSH přístup, Git a WP-CLI u všech plánů od Starteru po Enterprise.
 • Schopnost spouštět různé verze PHP pro každý živý a pracovní server
 • Schopnost obnovit automatické zálohování jak do výroby, tak i do pracovní fáze

WP Engine však zákazníkům nabízí velmi atraktivní témata WordPress. To zahrnuje Genesis Framework – světově nejoblíbenější tematický rámec WordPress – a prémiová témata StudioPress. Kinsta nenabízí zákazníkům bezplatná témata.

2. Kinsta VS SiteGround

Jak Kinsta jede proti SiteGround jako rychlý webhosting?

Zpět na argument rychlosti.

Jak jsme již zmínili, když jsme provedli náš test rychlosti, Kinsta nepřišla na nejvyšší pozici jako nejrychlejší hostitel. Zde je vedle sebe porovnání s SiteGround, jedním z jeho nejsilnějších konkurentů:

KinstaSiteGround
Umístění serveruLondonLondon
US (W) 130 ms138 ms
US (E) 95 ms86 ms
London10 ms4 ms
Singapur287ms179 ms
Sao Paulo203 ms212ms
Bangalore487 ms292 ms
Sydney266 ms250 ms
Japonsko221 ms223 ms
Kanada83 ms87 ms
Německo13 ms16 ms
Celosvětový průměr179,5 ms138,1 ms
Úplné výsledky

Jak vidíme, Siteground získal hodnocení A + a překonal Kinsta s průměrnou dobou odezvy 138,1 ms.

To může být překvapením pro ty, kteří porovnávají tyto hostitele na úrovni ceny.

Při konkurenčním startovním kurzu 3,95 $ / měsíc pro první časovače je Siteground mnohem dostupnější než Kinsta. Další úroveň vám umožní připojit neomezené weby WordPress a stále by vás stálo jen 5,95 $ / měsíc.

Test však nebere v úvahu všechny funkce, které Kinsta nabízí, aby skutečně zvyšoval rychlost načítání. Při porovnávání základních plánů jsme si všimli, že existuje několik funkcí souvisejících s rychlostí, které měl Kinsta a které SiteGround chyběly:

 • Rychlejší vyhledávání s doplňkem Elasticsearch (pouze u Enterprise plánů pro SiteGround)
 • Rychlejší výkon databáze s doplňkem Redis (pouze u Enterprise plánů pro SiteGround)
 • Kinsta také nabízí prémiovější balíček CDN prostřednictvím partnerství s KeyCDN, zatímco SiteGround nabízí integraci CloudFlare.

Společnost Kinsta také nabízí uživatelům výběr z 20 datových center, oproti 5 střediskům SiteGround na 3 kontinentech.

Je to těžké volání. Na konci dne však musíme mít na paměti, že SiteGround vs. Kinsta není případem srovnávání apple s apple.

Kinsta je samoobslužný cloudový hostitel, zatímco SiteGround zůstává tradičním hostitelem. Jeho plán „Grow Big“ například funguje na sdílené hostitelské službě, kde několik webů sdílí stejný fyzický server. Tento druh infrastruktury má svá vlastní omezení.

Siteground je velmi solidní hodnota, a to i na úrovni sdíleného hostitele. Podle našeho důkladného přezkumu zde je SiteGround stále naším osobním favoritem nejen pro jeho rychlost, ale také pro vynikající technickou podporu, zabezpečení a neomezený počet e-mailových účtů a databází..

Webové stránky pravděpodobně budou lépe vyhovovat těm, kteří mají přísnější rozpočet; ti možná s nižším provozem, ale stále hledají výjimečný výkon.

Verdikt: Pokud hostujete s Kinstou?

Nyní je velká otázka – měli byste hostovat s Kinstou?

Konečným rozhodujícím faktorem by zde měly být vaše potřeby uživatele.

Pointa je, že Kinsta není levná. Pro správného uživatele je však nesmírně cenný.

Pro majitele webových stránek s nižším provozem, zejména těch, kteří hledají komplexní registraci domény a e-mailový hosting, může být prvotřídní řešení hostování WordPress společnosti Kinsta příliš mnoho a nestačí.

Pravděpodobně bude vhodnější pro uživatele, kteří očekávají vyšší provoz a vážně se zabývají škálováním a zabezpečením svých webových stránek.

V každém případě – díky své cloudové architektuře, posedlosti rychlostí, pokročilým nástrojům / systémům správy a opravdu, opravdu skvělé podpoře zákazníků je Kinsta opravdu mocným hostitelem, s nímž je třeba počítat.

Klíčové vlastnosti

 • ✓ Fantastická rychlost
 • ✓ Vysoce kvalifikovaný podpůrný tým
 • ✓ Záruka 99,9% dostupnosti
 • ✓ Elegantní ovládací panel MyKinsta
 • ✓ 20 míst Google Cloud
 • ✓ KeyCDN & ukládání do mezipaměti
 • ✓ 24/7 monitorování

Doporučeno pro

 • • Spravováno WordPress
 • • WooCommerce
 • • Webové stránky elektronického obchodu
 • • Střední – velké webové stránky
 • • Weby náchylné k dopravní špičce
 • • Weboví vývojáři

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me