Toto je příspěvek hosta Michaela Quoc z Dealspotr.

E-mailová adresa může být složitá. Nalezení kontaktů a vytvoření dokonalé zprávy vyžaduje jemné doladění spolu s časem a trpělivostí. Když se domníváte, že průměrný podnikatel dostává denně téměř 100 e-mailů, vaše zpráva se musí v náhodném pořadí ztratit..  

Rozšíření Google Chrome mohou vašemu e-mailovému dosahu pomoci mnoha způsoby. Díky kombinaci prohlížeče Chrome a Gmailu poskytují e-mailová rozšíření rychlá informační řešení, která zvyšují efektivitu a pomáhají maximalizovat reakci na každou kampaň.

Ale která rozšíření jsou nejlepší, pokud jde o vytváření seznamů, psaní e-mailů a následné sledování? Zde je 10, které provedly řez.

Vytvářejte informační seznamy kliknutím na tlačítko

Budova seznamu může být jednou z časově nejnáročnějších částí terénních prací. Hunter je rozšíření, které uvádí všechny e-mailové adresy z libovolného webu, aniž by bylo nutné čistit celou stránku. Poskytuje také nejběžnější vzor e-mailových adres pro tento web – například, {first}{last}@twitter.com.

Seznam kontaktů s aplikací Hunter

Hunterova skutečná optimalizace spočívá ve vyhledávání na LinkedIn. Udělal jsem ukázkové vyhledávání lidí, kteří pracují na Twitteru. Bez kliknutí na rozšíření Hunter už na každém výsledku vidím pole, které mi umožňuje uložit kontaktní informace jako vedoucí.

Obrazovka aplikace Hunter

Když kliknu na rozšíření, dostanu zkrácený seznam jmen a e-mailových adres, které mohu zkontrolovat nebo zrušit zaškrtnutí.

Jakmile kliknete na „Najít e-mailové adresy a uložit potenciální zákazníky“, budou všechny vybrané e-mailové adresy importovány do seznamu na hlavní stránce Hunter.

Snímek obrazovky aplikace Hunter

Zde můžete spravovat seznam potenciálních zákazníků, ověřovat e-mailové adresy a exportovat data do souboru CSV.

Získejte Hunter v Internetovém obchodě Chrome.

Chyťte gramatické chyby před pošlete ten e-mail

Při pokusu o navázání nového vztahu s kontaktem je první věcí, kterou od vás obvykle obdrží, e-mail. A pokud tento e-mail obsahuje gramatické chyby a překlepy, mohlo by vás to stát.

Další sada očí pomáhá. Zatímco funkce kontroly pravopisu se stará o většinu pravopisných chyb, gramatika pomáhá s méně zjevnými gramatickými chybami.

Gramatická aplikace

Pokud je rozšíření podporováno, zobrazí se v libovolném textovém poli na tomto webu malé gramatické logo. Zkusil jsem to s Gmailem.

Gramatické návrhy aplikací

Když zjistí chybu, logo Gramatika (umístěné zde vpravo dole) zčervená. Poté můžete kliknout na tlačítko a objeví se modul Gramatika s návrhy:

Gramatická aplikace

Vysvětluje nejen problém, ale také nastiňuje, proč se jedná o gramatickou chybu a jak ji opravit. Jednoduše klikněte na navrhované slovo zeleně, abych nahradil svou chybu.

Kromě gramatické kontroly pravopisu Grammarly také zachycuje slova, která se používají ve špatném kontextu, opravuje problémy dohody mezi předmětem a slovesem a upravuje umístění modifikátoru a použití článku.

Získejte gramatiku v Internetovém obchodě Chrome.

Odesílejte hromadné e-mailové kampaně v doručené poště Gmailu

Mnoho e-mailových informačních kampaní je nutné pro mnoho společností, ale odchozí e-mailové limity v Gmailu to téměř znemožňují – nemluvě o přechodu mezi šablonou Gmailu a tabulkou e-mailových adres.

GMass pracuje uvnitř Gmailu a odesílá hromadné e-maily do seznamů vytvořených v Tabulkách Google nebo do manuálních seznamů vytvořených pomocí vyhledávací funkce Gmailu..

Gmass app

Když propojíte svůj účet s GMass, můžete se připojit k existujícímu listu a extrahovat e-mailové adresy, pole s jmény a další informace. Nyní můžete spouštět hromadné korespondence, navrhovat a plánovat následné e-maily a sledovat otevírání a kliknutí.

Další věc – GMass není jen pro šílené velké e-mailové kampaně. Víte, že (zcela zřejmý) trik, kam chcete poslat jednu zprávu malé skupině lidí, a nechcete, aby ostatní věděli, že to byl skupinový e-mail? Obvykle byste poslali e-mail sobě a pak BCC všem ostatním příjemcům. GMass přidá tlačítko, hned vedle tlačítka odeslání, které to udělá za vás.

Získejte GMass v Internetovém obchodě Chrome.

Odhlaste se nezapomenutelným, přizpůsobeným e-mailovým podpisem

Vzhledem k tomu, že e-mail je svou povahou spíše neosobní, podpisy se staly pro profesionály způsobem, jak se rychle představit a postavit se tváři arialskému textu, který tak často čteme po celý den. Snadný způsob, jak toho dosáhnout, je vytvořit vlastní podpis s Wisestamp.

Se svým šikovným tvůrcem podpisů můžete na konec každého e-mailu přidat své kontaktní informace, odkazy na sociální média a přátelský obrázek.

Aplikace začíná tím, že se zeptá, k jakému odvětví / účelu vytváříte podpis (například jsem si vybral marketing) a odtamtud půjdete.

Aplikace Wisestamp

S bezplatnou edicí můžete vytvořit pouze základní podpis. Účet Pro vám však umožňuje přístup k několika šablonám a stylům a umožňuje vám přidávat funkce, jako jsou náhodné nabídky, video na YouTube nebo váš nejnovější Tweet. Nainstalujte rozšíření zde a zaregistrujte se pro lepší odhlášení.

Získejte Wisestamp v Internetovém obchodě Chrome.

Uspořádejte a sledujte e-maily klientů podél prodejního kanálu v Gmailu

Streak, nástroj CRM, zasněžuje spoustu nástrojů pro správu vztahů se zákazníky do jednoho šikovného rozšíření Chrome. Pro účely tohoto článku se zaměříme na možnosti e-mailu.

Snímek obrazovky aplikace Streak

Streak vám pomůže přizpůsobit a odeslat hromadnou korespondenci a poté výsledky uspořádat do Gmailu. Můžete sdílet e-maily se členy svého „týmu“, přeměnit e-mail na úkol a barevně koordinovat své e-mailové konverzace podle toho, kam se ve vašem prodejním kanálu hodí – od potenciálních zákazníků po uzavřené nabídky.

Streak app shot

Nainstalujte Streak a upozorní vás při každém čtení e-mailu při zaznamenávání těchto informací na časové ose. U upgradovaného plánu se zobrazuje, kdo četl e-mail, kdy a kde byl přečten a jaké zařízení bylo použito k otevření zprávy. Můžete také zjistit, zda váš e-mail byl přeposlán a otevřen ostatními.

Získejte Streak v Internetovém obchodě Chrome.

Uspořádejte z Gmailu správce úloh & upřednostňovat

Pokud jsou vaše e-mailové schránky zaplaveny spamem a propagačními zprávami, může být obtížné oddělit e-maily, na které skutečně potřebujete reagovat. ActiveInbox změní vaši doručenou poštu na správce úloh – každému e-mailu můžete přiřadit konkrétní úkol a datum splatnosti, abyste věděli, co s ním v budoucnu dělat.

V tomto příkladu jsem nastavil tento e-mail z ActiveInboxu jako splatný dnes:

aktivní doručená pošta

Když se vracím do své doručené pošty, je to uveden jako úkol, který je třeba dokončit, spíše než e-mail, na který je třeba reagovat. Společnost říká, že „e-maily nejsou dopisy, jsou to špatně formátované úkoly“ – a ActiveInbox je může všechny spravovat. Podívejte se na rozšíření zde.

Získejte ActiveInbox v Internetovém obchodě Chrome.

Sledujte informační aktivity, webové stránky a důležité e-maily

FollowUp je další rozšíření, které změní vaši doručenou poštu v Gmailu na správce úkolů, ale se zaměřením na sledování e-mailových úkolů.

následná aplikace

I když existuje mnoho dalších rozšíření, které to spravují, FollowUp má čistší rozhraní a super snadný plánovač. Je zde také možnost automatického sledování, pro ty, kteří ji rádi nastaví a zapomenou.

Zajímavou vlastností tohoto rozšíření je to, že pokud máte pro určitou e-mailovou adresu naplánovanou následnou zprávu, a poté kontaktní e-maily, které vám zašleme dříve, než vyjde, zruší úlohu následného e-mailu.

A nejen e-maily můžete sledovat.

sledovat akryl

Rozšíření budete také moci použít při procházení webu jako druh záložek, ale s připomenutím „sledovat“ na této stránce k určitému datu nebo času. FollowUp můžete používat zdarma po dobu 14 dní.

Získejte FollowUp v Internetovém obchodě Chrome.

Zkrácením času psaní e-mailů vytvořením klávesových zkratek

Jistý způsob, jak ztratit čas při odesílání e-mailů, je opakování psaní stejné odpovědi ve vašich odpovědích. Auto Text Expander může být nejméně esteticky příjemným rozšířením v seznamu, ale může to být spořič v reálném čase přidáním přizpůsobených klávesových zkratek na klávesnici.

Řekněme, že v mnoha e-mailech, které odešlete, musíte zadat popis vaší společnosti. Jednoduše vytvořte popis na webu Auto Text Expander a stiskněte „Uložit“.

automatický textový expandér

Například pokaždé, když potřebuji napsat stejné informace do e-mailu, do svého těla e-mailu napíšu DS a text se okamžitě objeví (tak rychle, že si ani nedokážu pořídit snímek procesu).

Nejlepší část? Rozšíření není omezeno na Gmail. Slouží k rychlému vyplnění kontaktních informací nebo přihlašovacích formulářů na webu – dokonce podporuje HTML. Získejte rozšíření a udělejte si prsty.

Získejte Auto Text Expander v Internetovém obchodě Chrome.

Vizuálně sledujte své otevřené e-maily s pohledem do vaší doručené pošty

Pokud vás zajímá okamžitě, kdy byla zpráva otevřena a přečtena, Mailtrack je pro vás rozšíření. Jediným účelem sledování e-mailů je, že Mailtrack přidá do vaší doručené pošty vizuální prvek, aby vás na první pohled informoval, zda a kdy se zpráva přečte..

Když je rozšíření nainstalováno, bude odeslaný e-mail vypadat takto (všimněte si jediné zaškrtnutí):

mailtrack aplikace

Po přečtení budete upozorněni několika různými způsoby. Jedním z nich je e-mail…

výstřel obrazovky mailtrack

Prostřednictvím oznámení push …

mailtrack push

Nebo přímo v doručené poště (obě šeky jsou nyní zelené).

mailtrack e-mail

Mailtrack vám řekne, zda byly vaše e-maily otevřeny, kdy byly přečteny a zda byly znovu otevřeny pro další vyhodnocení. S rozšířením můžete uspokojit svoji potřebu čtení.

Získejte Mailtrack v Internetovém obchodě Chrome.

Importujte informace z LinkedIn a sociálních médií pro jakýkoli kontakt ve vašem adresáři

E-mailové adresy, i když jsou často chytré, zřídka poskytují skvělý vhled do osoby za avatarem miniatury. Se službou Rapportive bude stalker ve vás potěšen množstvím profesionálních informací o vašem klientovi vrácených přímo do vaší doručené pošty v Gmailu.

nápadná aplikace

Uprostřed konkrétní e-mailové konverzace spustí rozšíření modul, který automaticky vyplňuje informace o vašem kontaktu na LinkedIn. A nejde jen o Gmail – Rapportive vám pomůže kultivovat vztahy s MailChimp, CrunchBase a podobně.

Můžete získat program Rapportive zdarma nebo si můžete stáhnout all-in-one CRM rozšíření Sales Navigator společnosti LinkedIn a získat tak přístup více zaměřený na podnikání..

Získejte Rapportive v Internetovém obchodě Chrome.

Ušetřete čas a úsilí pomocí těchto rozšíření

Zkuste jedno nebo všechny z těchto 10 rozšíření, aby se váš e-mailový marketing a dosah téměř bez námahy.

Není zde uvedeno rozšíření, které by bylo pro vás užitečné? Rádi bychom o tom slyšeli.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me