10 inteligentnych rozszerzeń Chrome, które przyspieszają zasięg twojego e-maila

To jest post gościnny gościa Michaela Quoca z Dealspotr.


Zasięg wiadomości e-mail może być trudny. Znalezienie kontaktów i stworzenie idealnej wiadomości wymaga dopracowania, a także czasu i cierpliwości. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że przeciętny przedsiębiorca otrzymuje prawie 100 e-maili dziennie, Twoja wiadomość z pewnością się zgubi.  

Rozszerzenia Google Chrome mogą pomagać w uzyskiwaniu dostępu do poczty e-mail na wiele sposobów. Dzięki połączeniu Chrome i Gmaila rozszerzenia skoncentrowane na poczcie e-mail zapewniają szybkie rozwiązania informacyjne, które zwiększają wydajność i pomagają zmaksymalizować reakcję na każdą kampanię.

Ale które rozszerzenia są najlepsze, jeśli chodzi o tworzenie listy, pisanie wiadomości e-mail i monitorowanie? Oto 10, które dokonały cięcia.

Twórz listy zasięgu za pomocą jednego przycisku

Tworzenie listy może być jedną z najbardziej czasochłonnych części zasięgu. Hunter to rozszerzenie, które wyświetla wszystkie adresy e-mail z dowolnej witryny, bez konieczności przeszukiwania całej strony. Podaje również najczęściej używany wzór adresów e-mail dla tej witryny – na przykład, {first}{last}@twitter.com.

Lista zasięgowa aplikacji Hunter

Prawdziwa optymalizacja Huntera polega na wyszukiwaniu na LinkedIn. Przeprowadziłem próbne wyszukiwanie osób, które pracują na Twitterze. Nawet nie klikając rozszerzenia Hunter, już widzę pole przy każdym wyniku, co pozwala mi zapisać dane kontaktowe jako potencjalnego klienta.

Ekran aplikacji Hunter

Po kliknięciu rozszerzenia otrzymuję skróconą listę nazwisk i adresów e-mail, które mogę sprawdzić lub odznaczyć.

Po kliknięciu „Znajdź adresy e-mail i zapisz kontakty” wszystkie wybrane adresy e-mail zostaną zaimportowane do listy w głównej witrynie Hunter.

Zrzut ekranu aplikacji Hunter

Tutaj możesz zarządzać listą potencjalnych klientów, weryfikować adresy e-mail i eksportować dane do pliku CSV.

Pobierz Hunter w Chrome Web Store.

Łap błędy gramatyczne przed wysyłasz tego e-maila

Kiedy próbujesz zbudować nowy związek z kontaktem, pierwszą rzeczą, którą zazwyczaj otrzymują od ciebie, jest wiadomość e-mail. A gdy ten e-mail zawiera błędy gramatyczne i literówki, może to kosztować związek.

Pomaga inny zestaw oczu. Podczas gdy funkcja sprawdzania pisowni zajmuje się większością błędów ortograficznych, Gramatyka pomaga w mniej oczywistych błędach gramatycznych.

Gramatycznie aplikacja

Tam, gdzie to rozszerzenie jest obsługiwane, w dowolnym polu tekstowym tej witryny pojawi się małe logo gramatyczne. Próbowałem z Gmailem.

Gramatyczne propozycje aplikacji

Po znalezieniu błędu logo Gramatyczne (znajdujące się tutaj w prawym dolnym rogu) zmienia kolor na czerwony. Następnie możesz kliknąć przycisk, a pojawi się moduł Gramatyka z sugestiami:

Gramatycznie wystrzelona aplikacja

Wyjaśnia nie tylko problem, ale także wyjaśnia, dlaczego jest to błąd gramatyczny i jak go naprawić. Po prostu klikam sugerowane słowo na zielono, aby zastąpić mój błąd.

Wychodząc poza tradycyjny moduł sprawdzania pisowni, Gramatyka łapie również słowa, które są używane w niewłaściwym kontekście, rozwiązuje problemy z uzgadnianiem czasowników tematycznych oraz edytuje umieszczanie modyfikatora i użycie artykułu.

Pobierz gramatycznie w Chrome Web Store.

Wysyłaj masowe kampanie e-mailowe w skrzynce odbiorczej Gmaila

Duże kampanie e-mailowe są niezbędne dla wielu firm, ale limity wychodzących e-maili w Gmailu sprawiają, że jest to prawie niemożliwe – nie wspominając już o przechodzeniu między szablonem Gmaila a arkuszem kalkulacyjnym adresów e-mail.

GMass działa w Gmailu, wysyłając masowe wiadomości e-mail na listy utworzone w Arkuszach Google lub na listy ręczne utworzone za pomocą funkcji wyszukiwania Gmaila.

Aplikacja Gmass

Po podłączeniu konta do GMass możesz połączyć się z istniejącym arkuszem i wyodrębnić adresy e-mail, pola nazw oraz inne informacje. Teraz możesz prowadzić kampanie korespondencji seryjnej, przygotowywać i planować kolejne wiadomości e-mail oraz śledzić otwieranie i klikanie.

Kolejna sprawa – GMass nie jest przeznaczony tylko do szalonych dużych kampanii e-mailowych. Znasz tę (całkowicie oczywistą) sztuczkę, w której chcesz wysłać jedną wiadomość do małej grupy osób, a nie chcesz, aby inni wiedzieli, że to wiadomość e-mail grupy? Zwykle wysyłasz wiadomość e-mail do siebie, a następnie do BCC wszystkich pozostałych odbiorców. GMass dodaje przycisk obok przycisku wysyłania, który robi to za Ciebie.

Pobierz GMass w Chrome Web Store.

Wyloguj się za pomocą niezapomnianego, spersonalizowanego podpisu e-mail

Ponieważ poczta e-mail jest z natury raczej bezosobowa, podpisy stały się dla profesjonalistów sposobem szybkiego przedstawienia się i przedstawienia twarzy tekstu Arial, który tak często czytamy przez cały dzień. Prostym sposobem na to jest utworzenie niestandardowego podpisu za pomocą Wisestamp.

Dzięki ich przydatnemu konstruktorowi podpisów możesz dodać swoje dane kontaktowe, linki do mediów społecznościowych i przyjazne zdjęcie na końcu każdego e-maila.

Aplikacja zaczyna się od pytania, dla jakiej branży / celu tworzysz podpis (na przykład wybrałem marketing), a stamtąd przejdziesz.

Aplikacja Wisestamp

W wersji bezpłatnej możesz tylko złożyć podpis podstawowy. Ale konto Pro daje dostęp do wielu szablonów i stylów oraz pozwala dodawać funkcje, takie jak losowe cytaty, filmy z YouTube’a lub najnowsze tweety. Zainstaluj tutaj rozszerzenie i zarejestruj się, aby uzyskać lepsze wylogowania.

Pobierz Wisestamp w Chrome Web Store.

Organizuj i śledź wiadomości e-mail klientów wzdłuż linii sprzedaży w Gmailu

Narzędzie Streak, narzędzie CRM, łączy wiele narzędzi do zarządzania relacjami z klientami w jednym poręcznym rozszerzeniu Chrome. Na potrzeby tego artykułu skupimy się na jego funkcjach poczty e-mail.

Zrzut ekranu aplikacji Streak

Streak pomaga dostosować i wysłać korespondencję seryjną, a następnie porządkować wyniki w Gmailu. Możesz udostępniać wiadomości e-mail członkom swojego zespołu, zamieniać wiadomości e-mail w rzeczy do zrobienia i koordynować kolorami rozmowy e-mail w zależności od miejsca, w którym mieszczą się w trakcie sprzedaży – od potencjalnych klientów po zamknięte oferty.

Aplikacja z serii Streak

Zainstaluj Streak, a będziesz powiadamiał Cię za każdym razem, gdy czytany będzie e-mail podczas rejestrowania tych informacji na osi czasu. Dzięki uaktualnionemu planowi pokazuje, kto czyta wiadomość e-mail, kiedy i gdzie została przeczytana oraz jakie urządzenie zostało użyte do otwarcia wiadomości. Możesz także stwierdzić, czy Twój e-mail został przekazany i otwarty przez innych.

Kup Streak w Chrome Web Store.

Zmień Gmaila w menedżera zadań do organizowania & priorytet

Gdy Twoja skrzynka odbiorcza jest zalana spamem i wiadomościami promocyjnymi, może być trudno oddzielić wiadomości e-mail, na które naprawdę chcesz odpowiedzieć. ActiveInbox zmienia skrzynkę odbiorczą w menedżera zadań – możesz przypisać każdemu e-mailowi ​​konkretne zadanie i termin, abyś wiedział, co z nim zrobić w przyszłości.

W tym przykładzie ustawiłem ten e-mail z ActiveInbox na dziś:

aktywna skrzynka odbiorcza

Gdy wracam do skrzynki odbiorczej, jest ona wymieniona jako zadanie wymagające wykonania, a nie wiadomość e-mail, na którą należy odpowiedzieć. Firma twierdzi, że „e-maile to nie litery, to źle sformatowane zadania” – a ActiveInbox może nimi zarządzać. Sprawdź rozszerzenie tutaj.

Pobierz ActiveInbox w Chrome Web Store.

Śledź zasięg, strony internetowe i ważne e-maile

FollowUp to kolejne rozszerzenie, które zmieni skrzynkę odbiorczą Gmaila w pewnego rodzaju menedżera zadań, ale z naciskiem na monitorowanie zadań e-mail.

aplikacja uzupełniająca

Chociaż istnieje wiele innych rozszerzeń, które zarządzają tym, FollowUp ma bardziej przejrzysty interfejs i bardzo łatwy harmonogram. Istnieje również opcja automatycznego śledzenia, dla tych, którzy lubią ją ustawiać i zapominają.

Ciekawą cechą tego rozszerzenia jest to, że jeśli masz zaplanowaną wiadomość uzupełniającą dla określonego adresu e-mail, a następnie ten kontakt odeśle Cię z powrotem, zanim zniknie, anuluje to zadanie.

I to nie tylko e-maile, które możesz śledzić.

monitorować zrzut ekranu

Będziesz także mógł używać rozszerzenia podczas przeglądania sieci jako rodzaju zakładki, ale z przypomnieniem, aby „śledzić” tę stronę w określonym dniu lub godzinie. Możesz korzystać z FollowUp za darmo przez 14 dni.

Uzyskaj FollowUp w Chrome Web Store.

Skróć czas pisania wiadomości e-mail, tworząc skróty klawiaturowe

Pewnym sposobem na marnowanie czasu podczas wysyłania wiadomości e-mail jest powtarzanie tego samego w swoich odpowiedziach. Auto Text Expander może być najmniej estetycznym rozszerzeniem na liście, ale może być oszczędnością w czasie rzeczywistym poprzez dodanie niestandardowych skrótów do klawiatury.

Powiedz, że musisz wpisać opis swojej firmy w wielu wysyłanych e-mailach. Wystarczy utworzyć opis na stronie Auto Text Expander i nacisnąć „zapisz”.

automatyczny ekspander tekstu

Na przykład za każdym razem, gdy muszę zapisać te same informacje w wiadomości e-mail, po prostu wpisuję DS w treści e-maila, a tekst pojawia się natychmiast (tak szybko, że nie mogę nawet zrobić zrzutu ekranu procesu).

Najlepsza część? Rozszerzenie nie ogranicza się do Gmaila. Użyj go, aby szybko wypełnić dane kontaktowe lub formularze zgłoszeniowe w sieci – obsługuje nawet HTML. Zdobądź przedłużenie i daj sobie spokój.

Pobierz Auto Text Expander w Chrome Web Store.

Wizualnie śledź otwarte e-maile, zerkając na swoją skrzynkę odbiorczą

Jeśli chcesz natychmiast dowiedzieć się, kiedy wiadomość została otwarta i przeczytana, Mailtrack to rozszerzenie dla Ciebie. Wyłącznie w celu śledzenia wiadomości e-mail Mailtrack dodaje element wizualny do skrzynki odbiorczej, aby szybko sprawdzić, czy i kiedy wiadomość zostanie przeczytana.

Po zainstalowaniu rozszerzenia wysłana wiadomość e-mail będzie wyglądać tak (zwróć uwagę na pojedynczy znak zaznaczenia):

aplikacja mailtrack

Po przeczytaniu zostaniesz powiadomiony na kilka różnych sposobów. Jednym z nich jest e-mail…

Zrzut ekranu zrzutu ekranu

Za pomocą powiadomienia push…

push mailtrack

Lub bezpośrednio w skrzynce odbiorczej (zauważ, że oba czeki są teraz zielone).

mailtrack mail

Mailtrack informuje, czy twoje e-maile zostały otwarte, kiedy zostały przeczytane i czy zostały ponownie otwarte w celu dalszej oceny. Możesz zaspokoić swoją potrzebę odczytów dzięki rozszerzeniu.

Pobierz Mailtrack w Chrome Web Store.

Zaimportuj dane LinkedIn i mediów społecznościowych dla dowolnego kontaktu z książki adresowej

Adresy e-mail, choć często sprytne, rzadko dają doskonały wgląd w osobę stojącą za awatarem o miniaturach. Dzięki Rapportive prześladowca będzie zadowolony z ilości profesjonalnych informacji o kliencie zwróconych bezpośrednio w skrzynce odbiorczej Gmaila.

rapportive app

W trakcie określonej rozmowy e-mail rozszerzenie uruchamia moduł, który automatycznie wypełnia dane LinkedIn dotyczące kontaktu. I to nie tylko w Gmailu – Rapportive pomoże ci pielęgnować relacje z MailChimp, CrunchBase itp..

Możesz uzyskać Rapportive za darmo lub pobrać kompleksowe rozszerzenie CRM LinkedIn Nawigatora sprzedaży, aby uzyskać bardziej biznesowe podejście.

Pobierz Rapportive w Chrome Web Store.

Zaoszczędź czas i wysiłek dzięki tym rozszerzeniom

Wypróbuj jedno lub wszystkie z tych 10 rozszerzeń, aby marketing e-mailowy i zasięg były niemal bez wysiłku.

Czy jest jakieś niewymienione tutaj rozszerzenie, które uważasz za szczególnie przydatne? Bardzo chcielibyśmy o tym usłyszeć.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map