10 rozšírení inteligentného prehliadača Chrome, ktoré urýchľujú dosah na e-mail

Toto je príspevok hosťa Michaela Quoc z Dealspotr.


E-mailová adresa môže byť zložitá. Nájdenie kontaktov a vytvorenie perfektnej správy si vyžaduje doladenie spolu s časom a trpezlivosťou. Keď si uvedomíte, že priemerný podnikateľ dostáva takmer 100 e-mailov denne, vaša správa sa v náhodnom poradí stratí..  

Rozšírenia Google Chrome môžu pomôcť vášmu e-mailovému dosahu mnohými spôsobmi. Kombináciou prehliadača Chrome a Gmailu poskytujú e-mailové rozšírenia rýchle riešenia dosahu, ktoré zvyšujú efektívnosť a pomáhajú maximalizovať reakciu na každú kampaň.

Ale ktoré rozšírenia sú najlepšie, pokiaľ ide o zostavenie zoznamu, vytvorenie e-mailu a následné sledovanie? Tu je 10, ktoré urobili rez.

Vytvárajte informačné zoznamy kliknutím na tlačidlo

Budova zoznamu môže byť jednou z najnáročnejších častí terénnych služieb. Hunter je rozšírenie, ktoré obsahuje zoznam všetkých e-mailových adries z ľubovoľných webových stránok bez toho, aby bolo potrebné čistiť celú stránku. Poskytuje tiež najbežnejší vzor e-mailových adries pre túto stránku – napríklad, {first}{last}@twitter.com.

Zoznam kontaktov na aplikáciu Hunter

Skutočná optimalizácia Huntera spočíva vo vyhľadávaniach na LinkedIn. Urobil som vzorové hľadanie ľudí, ktorí pracujú na Twitteri. Bez toho, aby som klikol na rozšírenie Hunter, vidím už pri každom výsledku políčko, ktoré mi umožňuje uložiť kontaktné informácie ako vedúceho.

Obrazovka aplikácie Hunter

Po kliknutí na rozšírenie sa zobrazí skrátený zoznam mien a e-mailových adries, ktoré môžem skontrolovať alebo zrušiť.

Po kliknutí na položku „Nájsť e-mailové adresy a uloženie potenciálnych zákazníkov“ sa všetky vybrané e-mailové adresy importujú do zoznamu na hlavnej stránke spoločnosti Hunter..

Snímka obrazovky aplikácie Hunter

Tu môžete spravovať zoznam potenciálnych zákazníkov, overovať e-mailové adresy a exportovať údaje do súboru CSV.

Získajte Huntera v Internetovom obchode Chrome.

Chyťte gramatické chyby pred pošlete tento e-mail

Pri pokuse o nadviazanie nového vzťahu s kontaktom je prvá vec, ktorú od vás zvyčajne dostanú, e-mail. A keď tento e-mail obsahuje gramatické chyby a preklepy, môže to vzťah vás stáť.

Ďalšia sada očí pomáha. Zatiaľ čo funkcia kontroly pravopisu sa stará o väčšinu pravopisných chýb, gramatika pomáha s menej zjavnými gramatickými chybami.

Gramatická aplikácia

Ak je rozšírenie podporované, v malom textovom poli na tejto lokalite sa zobrazí malé logo Gramatika. Skúsil som to pomocou Gmailu.

Gramatické návrhy aplikácií

Keď zistí chybu, logo Gramatika (umiestnené vpravo dole) sa zmení na červené. Potom môžete kliknúť na tlačidlo a objaví sa modul Gramatika s návrhmi:

Gramatická aplikácia

Vysvetľuje nielen problém, ale tiež načrtáva, prečo sa jedná o gramatickú chybu a ako ju vyriešiť. Jednoducho kliknem na navrhované slovo zelenou farbou a nahradím tak svoju chybu.

Grammarly presahuje rámec tradičnej kontroly pravopisu a zachytáva slová, ktoré sa používajú v nesprávnom kontexte, rieši problémy dohody medzi slovesami a upravuje umiestnenie modifikátora a použitie článku..

Získajte gramatiku v Internetovom obchode Chrome.

Posielajte hromadné e-mailové kampane v doručenej pošte Gmail

Mnohé spoločnosti sú potrebné rozsiahle e-mailové informačné kampane, ale odchádzajúce e-mailové limity v Gmaile to takmer znemožňujú – nehovoriac o tom, že ide o vašu šablónu Gmailu a tabuľku e-mailových adries tam a späť..

Služba GMass funguje v rámci Gmailu tak, že odosiela masové e-maily do zoznamov vytvorených v Tabuľkách Google alebo do manuálnych zoznamov vytvorených pomocou vyhľadávacej funkcie Gmailu..

Gmass app

Po pripojení účtu k službe GMass môžete prepojiť existujúci hárok a extrahovať e-mailové adresy, polia s menami a ďalšie informácie. Teraz môžete spúšťať kampane hromadnej korešpondencie, pripravovať a plánovať následné e-maily a sledovať otváranie a kliknutia.

Ďalšia vec – GMass nie je len pre šialené veľké e-mailové kampane. Viete, že (úplne zrejmý) trik, kde chcete poslať jednu správu malej skupine ľudí, a nechcete, aby ostatní vedeli, že to bol skupinový e-mail? Zvyčajne by ste poslali e-mail sebe a potom BCC všetkým ostatným príjemcom. Spoločnosť GMass pridá tlačidlo hneď vedľa tlačidla odoslania, ktoré to urobí za vás.

Získajte GMass v Internetovom obchode Chrome.

Odhláste sa pomocou nezabudnuteľného prispôsobeného e-mailového podpisu

Keďže e-mail je svojou povahou dosť neosobný, podpisy sa stali pre profesionálov spôsobom, ako sa rýchlo predstaviť a postaviť sa tvári arialskému textu, ktorý tak často čítame počas celého dňa. Ľahký spôsob, ako to dosiahnuť, je vytvoriť vlastný podpis pomocou Wisestampu.

Pomocou praktického nástroja na vytváranie podpisov môžete na konci každého e-mailu pridať svoje kontaktné informácie, odkazy na sociálne médiá a priateľský obrázok.

Aplikácia sa najskôr spýta, na aký priemysel alebo účel vytvárate podpis (napríklad som si vybral marketing) a odtiaľto pôjdete.

Aplikácia Wisestamp

S bezplatnou edíciou môžete urobiť iba základný podpis. Účet Pro vám však umožňuje prístup k viacerým šablónam a štýlom a umožňuje vám pridať funkcie, ako sú náhodné úvodzovky, video YouTube alebo váš najnovší Tweet. Nainštalujte rozšírenie tu a zaregistrujte sa, aby ste dosiahli lepšie odhlásenia.

Získajte Wisestamp v Internetovom obchode Chrome.

Usporiadajte a sledujte e-maily klientov pozdĺž vášho predajného kanála v Gmaile

Streak, nástroj CRM, zasadzuje veľa nástrojov na správu vzťahov so zákazníkmi do jedného praktického rozšírenia Chrome. Na účely tohto článku sa zameriame na jeho e-mailové funkcie.

Snímka obrazovky aplikácie Streak

Streak vám pomáha prispôsobiť a odoslať hromadnú korešpondenciu a potom usporiadať výsledky do Gmailu. Môžete zdieľať e-maily s členmi svojho „tímu“, premeniť e-mail na úlohu a farebne koordinovať svoje e-mailové konverzácie podľa toho, kam sa zmestia v predajnom potrubí – od potenciálnych zákazníkov po uzavreté ponuky.

Streak app shot

Nainštalujte program Streak a upozorní vás pri každom prečítaní e-mailu pri zaznamenávaní týchto informácií na časovej osi. Pri aktualizovanom pláne sa zobrazuje, kto prečítal e-mail, kedy a kde bol prečítaný a aké zariadenie bolo použité na otvorenie správy. Môžete tiež zistiť, či váš e-mail bol preposlaný a otvorený inými používateľmi.

Získajte pruh v Internetovom obchode Chrome.

Z Gmailu urobte organizovaného správcu úloh & definovali priority

Ak je vaša e-mailová schránka zaplavená spamom a propagačnými správami, môže byť ťažké oddeliť e-maily, na ktoré skutočne musíte odpovedať. ActiveInbox zmení vašu doručenú poštu na správcu úloh – každému e-mailu môžete priradiť konkrétnu úlohu a dátum splatnosti, aby ste vedeli, čo s ňou v budúcnosti bude robiť..

V tomto príklade som nastavil tento e-mail z ActiveInboxu ako splatný dnes:

aktívna doručená pošta

Keď sa vrátim k svojej doručenej pošte, je uvedená ako úloha, ktorú je potrebné vyplniť, a nie ako e-mail, na ktorý je potrebné odpovedať. Spoločnosť tvrdí, že „e-mailové správy nie sú listy, sú to zle naformátované úlohy“ – a ActiveInbox ich dokáže spravovať všetky. Skontrolujte rozšírenie tu.

Získajte ActiveInbox v Internetovom obchode Chrome.

Sledujte informačné aktivity, webové stránky a dôležité e-maily

FollowUp je ďalšie rozšírenie, ktoré z vašej doručenej pošty v Gmaile urobí správcu úloh takého druhu, ale so zameraním na sledovanie e-mailových úloh.

následná aplikácia

Aj keď existuje mnoho ďalších rozšírení, ktoré to spravujú, FollowUp má čistejšie rozhranie a super ľahký plánovač. K dispozícii je tiež možnosť automatického sledovania pre tých, ktorí ju radi nastavia a zabudnú.

Zaujímavou črtou tohto rozšírenia je, že ak máte pre určitú e-mailovú adresu naplánovanú následnú správu a potom kontaktujúce e-maily, ktoré ste dostali predtým, ako vyjde, zruší úlohu následného e-mailu..

A nie sú to len e-maily, na ktoré môžete nadviazať.

sledovať akryl

Rozšírenie budete môcť používať aj pri prehliadaní webu ako druh záložky, ale s pripomienkou „sledovať“ na tejto stránke v určitý dátum alebo čas. FollowUp môžete používať zadarmo na 14 dní.

Získajte FollowUp v Internetovom obchode Chrome.

Znížte čas strávený písaním e-mailov vytvorením klávesových skratiek

Istý spôsob, ako strácať čas pri odosielaní e-mailov, je písať to isté znova a znova vo vašich odpovediach. Aplikácia Auto Text Expander môže byť najmenej esteticky príjemnou príponou na zozname, ale môže to byť aj šetrič v reálnom čase pridaním prispôsobených klávesových skratiek na vašu klávesnicu.

Povedzme, že do mnohých e-mailov, ktoré odošlete, musíte napísať popis svojej spoločnosti. Stačí vytvoriť popis na webe Auto Text Expander a stlačiť „Uložiť“.

automatický textový expandér

Napríklad zakaždým, keď potrebujem napísať rovnaké informácie v e-maile, do môjho e-mailu napíšem DS a text sa objaví okamžite (tak rýchlo, že si nedokážem ani urobiť snímku procesu).

Najlepšia časť? Rozšírenie nie je obmedzené na Gmail. Používa sa na rýchle vyplnenie kontaktných informácií alebo formulárov na odoslanie na webe – dokonca podporuje HTML. Získajte rozšírenie a dajte si prsty.

Získajte Auto Expander v Internetovom obchode Chrome.

Svoje otvorené e-maily môžete vizuálne sledovať na prvý pohľad

Ak máte záujem o okamžité informácie o tom, kedy bola správa otvorená a prečítaná, Mailtrack je pre vás rozšírenie. Jediným účelom sledovania e-mailov je, že Mailtrack pridá do vašej doručenej pošty vizuálny prvok, ktorý vás okamžite informuje, či a kedy sa správa prečíta..

Po nainštalovaní rozšírenia bude odoslaný e-mail vyzerať takto (nezabudnite na začiarknutie):

mailtrack app

Po prečítaní dostanete upozornenie niekoľkými rôznymi spôsobmi. Jedným z nich je e-mail …

snímka obrazovky poštovej schránky

Prostredníctvom oznámenia push …

mailtrack push

Alebo priamo v doručených (všimnite si, že obidve šeky sú teraz zelené).

mailtrack e-mail

Mailtrack vám oznámi, či boli vaše e-maily otvorené, kedy boli prečítané a či boli znovu otvorené pre ďalšie vyhodnotenie. S príponou môžete uspokojiť svoju potrebu čítania.

Získajte Mailtrack v Internetovom obchode Chrome.

Importujte informácie o LinkedIn a sociálnych médiách pre akýkoľvek kontakt vo vašom adresári

E-mailové adresy, hoci sú často šikovné, zriedka poskytujú vynikajúci prehľad o osobe za avatarom miniatúry. Vďaka službe Rapportive bude stalker vo vašom počítači potešený množstvom profesionálnych informácií o vašom klientovi vrátených priamo do vašej doručenej pošty v Gmaile.

nápadná aplikácia

Uprostred konkrétnej e-mailovej konverzácie rozšírenie spustí modul, ktorý automaticky doplní informácie o LinkedIn vášho kontaktu. A nie je to len o službe Gmail – služba Rapportive vám pomôže kultivovať vzťahy so službou MailChimp, CrunchBase a podobne..

Môžete získať program Rapportive zadarmo alebo si môžete stiahnuť všetko-v-jednom CRM rozšírenie Sales Navigator spoločnosti LinkedIn a získať tak prístup viac zameraný na podnikanie..

Získajte Rapportive v Internetovom obchode Chrome.

Ušetrite čas a úsilie pomocou týchto rozšírení

Vyskúšajte jedno alebo všetky z týchto 10 rozšírení, aby sa váš e-mailový marketing a informačné aktivity stali takmer bez námahy.

Neuvádza sa tu rozšírenie, ktoré by ste považovali za zvlášť užitočné? Radi by sme o tom počuli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map