Це гостьовий пост Майкла Квока з Dealspotr.

Діапазон електронної пошти може бути складним. Пошук контактів та створення ідеального повідомлення вимагає тонкої настройки, а також часу та терпіння. Якщо ви вважаєте, що середньостатистична особа бізнесу отримує майже 100 електронних листів на день, ваше повідомлення може втратитись у таргах.  

Розширення Google Chrome можуть сприяти розширенню електронної пошти різними способами. Комбінуючи Chrome та Gmail, розширення, орієнтовані на електронну пошту, забезпечують швидкі розв’язання, що сприяють підвищенню ефективності та максимальному реагуванню на кожну кампанію.

Але які розширення найкращі, коли йдеться про створення списків, створення електронної пошти та подальше сповіщення? Ось 10, які зробили розріз.

Contents

Створюйте розвідувальні списки одним натисканням кнопки

Побудова списків може бути однією з найбільш трудомістких частин інформаційної роботи. Hunter – розширення, в якому перераховані всі адреси електронної пошти з будь-якого веб-сайту, без необхідності прокручування повної сторінки. Він також дає найпоширеніший зразок адрес електронної пошти для цього сайту – наприклад, {first}{last}@twitter.com.

Список охоронних програм програми Hunter

Справжня оптимізація Хантера полягає в пошуку LinkedIn. Я зробив вибірковий пошук людей, які працюють у Twitter. Навіть не натиснувши розширення Hunter, я вже бачу поле для кожного результату, що дозволяє мені зберігати контактну інформацію як ведучу.

Екран програми Hunter

Коли я натискаю на розширення, я отримую скорочений список імен та адрес електронної пошти, які я можу перевірити або зняти прапорець.

Після натискання кнопки “Знайти адреси електронної пошти та зберегти лідери” всі вибрані адреси електронної пошти імпортуються до списку на головному сайті Hunter.

Скріншот програми Hunter

Тут ви можете керувати списком потенційних клієнтів, перевіряти електронні адреси та експортувати дані у файл CSV.

Отримайте Hunter у веб-магазині Chrome.

Ловіть граматичні помилки раніше Ви надсилаєте цей електронний лист

При спробі встановити нові стосунки з контактом, перше, що вони зазвичай отримують від вас – це електронний лист. І коли цей електронний лист містить граматичні помилки та помилки друку, це може коштувати вам відносин.

Ще один набір очей допомагає. Хоча функція перевірки орфографії бере участь у більшості помилок правопису, Граматика допомагає з менш очевидними граматичними помилками.

Граматично додаток

Якщо розширення підтримується, у будь-якому текстовому полі на цьому веб-сайті ви побачите невеликий логотип Grammarly. Я спробував це з Gmail.

Граматично пропозиції додатків

Коли він виявляє помилку, логотип Grammarly (розташований тут, внизу праворуч), стає червоним. Потім ви можете натиснути кнопку і з’явиться модуль Grammarly із пропозиціями:

Граматично знімок програми

Він не тільки пояснює проблему, але й окреслює, чому це граматична помилка та як її виправити. Я просто натискаю на запропоноване слово зеленим кольором, щоб замінити свою помилку.

Виходячи за рамки традиційної перевірки орфографії, Grammarly також виловлює слова, які вживаються в неправильному контексті, виправляє проблеми угоди між темою дієслова та редагує розміщення модифікатора та використання статті.

Отримайте граматику у веб-магазині Chrome.

Надсилайте масові кампанії електронною поштою у вашу поштову скриньку Gmail

Для багатьох компаній потрібні великі розсилки електронної пошти, але обмеження кількості вихідних електронних листів у Gmail робить це майже неможливим – не кажучи вже про повернення назад та назад між шаблоном Gmail та електронною таблицею адрес електронної пошти..

GMass працює всередині Gmail, щоб надсилати масові електронні листи або до списків, створених у Google Таблицях, або вручну, створених за допомогою функції пошуку Gmail..

Додаток Gmass

Підключивши свій обліковий запис до GMass, ви зможете зв’язатись із існуючим аркушем та витягнути електронні адреси, поля імен та іншу інформацію. Тепер ви можете запускати кампанії злиття пошти, розробляти та планувати подальші електронні листи, відстежувати відкриття та кліки.

Інша справа – GMass не призначений лише для божевільних великих електронних кампаній. Ви знаєте, що (абсолютно очевидний) трюк, коли ви хочете надіслати одне повідомлення невеликій групі людей, і ви не хочете, щоб інші знали, що це груповий електронний лист? Зазвичай ви відправляєте електронне повідомлення собі, а потім BCC всім іншим одержувачам. GMass додає кнопку, прямо поруч із кнопкою відправки, що робить це за вас.

Отримайте GMass у веб-магазині Chrome.

Вийдіть із пам’ятним персоналізованим підписом електронної пошти

Оскільки електронна пошта є досить безособовою за своєю суттю, підписи стали способом для професіоналів швидко представитись і поставити обличчя перед текстом Arial, який ми так часто читаємо протягом дня. Простий спосіб зробити це – створити власну підпис за допомогою Wisestamp.

З їх зручним конструктором підписів ви можете додавати свою контактну інформацію, посилання в соціальних мережах та дружню картинку до кінця кожного електронного листа.

Додаток починається з запитання, для якої галузі / цілі ви створюєте підпис (наприклад, я вибрав маркетинг), і ви підете звідти.

Додаток Wisestamp

За допомогою безкоштовного видання ви можете зробити лише базовий підпис. Але обліковий запис Pro надає вам доступ до кількох шаблонів і стилів і дозволяє додавати такі функції, як випадкові котирування, відео YouTube або останній твіт. Тут встановіть розширення та підпишіться на кращі виходи.

Отримайте Wisestamp у веб-магазині Chrome.

Впорядковуйте та відслідковуйте електронні листи клієнтів уздовж вашого каналу продажів у Gmail

Стрічка, інструмент CRM, снігові кулі багато інструментів управління взаємовідносинами з клієнтами в одне зручне розширення Chrome. Для цілей цієї статті ми зупинимося на її можливостях електронної пошти.

Скріншот додатка Streak

Streak допомагає налаштувати та надіслати злиття пошти, а потім упорядковує результати в Gmail. Ви можете ділитися електронними листами з членами вашої “команди”, перетворювати електронний лист на предмет завдання та кольорову координацію розмов електронною поштою залежно від того, де вони підходять уздовж вашого каналу продажів – від ведучих до закритих угод.

Стрічковий знімок програми

Встановіть Streak, і він буде оповіщати вас щоразу, коли електронний лист читатиметься під час запису цієї інформації на часовій шкалі. Оновлений план показує, хто читав повідомлення електронної пошти, коли і де його читали та який пристрій використовували для відкриття повідомлення. Ви також можете сказати, чи пересилали та відкривали вашу електронну пошту інші.

Отримайте Streak у веб-магазині Chrome.

Перетворіть Gmail в диспетчер завдань для організації & розставити пріоритети

Коли ваша поштова скринька заповнена спамом та рекламними повідомленнями, відокремити електронні листи, на які вам потрібно реагувати, може бути важко. ActiveInbox перетворює вашу папку “Вхідні” в диспетчер завдань – ви можете призначити кожному електронному листу певне завдання та термін, щоб ви могли знати, що робити з ним у майбутньому.

У цьому прикладі я встановив цей електронний лист від ActiveInbox як належний сьогодні:

активна папка

Коли я повертаюсь до своєї папки “Вхідні”, вона відображається як завдання, яке потрібно виконати, а не електронний лист, на який потрібно відповісти. Компанія каже, що “електронні листи – це не листи, вони неправильно відформатовані завдання” – і ActiveInbox може керувати ними всіма. Ознайомтеся з розширенням тут.

Отримайте ActiveInbox у веб-магазині Chrome.

Слідкуйте за інформаційними повідомленнями, веб-сайтами та важливими електронними листами

FollowUp – це ще одне розширення, яке перетворить вашу скриньку вхідних повідомлень Gmail у своєрідний диспетчер завдань, але з акцентом на подальшому виконанні завдань електронної пошти..

подальший додаток

Хоча є багато інших розширень, які керують цим, FollowUp має більш чистий інтерфейс і надто простий планувальник. Також є можливість автоматичного спостереження для тих, хто любить його встановити та забути.

Цікавою особливістю цього розширення є те, що якщо у вас є заплановане подальше повідомлення для певної адреси електронної пошти, а потім цей контактний лист надсилає вам електронні листи, перш ніж воно вийде, воно скасовує подальше завдання електронної пошти..

І це не тільки повідомлення електронної пошти, за якими можна продовжувати працювати.

подальший акріеншот

Ви також зможете використовувати розширення під час перегляду Інтернету як своєрідну закладку, але з нагадуванням про “подальше сповіщення” на цій сторінці в певну дату чи час. Ви можете користуватися FollowUp безкоштовно протягом 14 днів.

Отримайте FollowUp у веб-магазині Chrome.

Скоротіть час на написання електронних листів, створюючи комбінації клавіш

Надійний спосіб витрачати час під час надсилання електронної пошти – це вводити одне і те ж саме у своїх відповідях. Автоматичний розширювач тексту може бути найменш естетично розширеним у списку, але це може бути економія в реальному часі, додавши на клавіатуру спеціалізовані ярлики.

Скажімо, вам потрібно ввести опис вашої компанії в багатьох електронних листах, які ви надсилаєте. Просто створіть опис на веб-сайті Auto Text Expander та натисніть «save».

автоматичний розширювач тексту

Наприклад, щоразу, коли мені потрібно виписати ту саму інформацію в електронному листі, я просто набираю DS у своє тіло електронної пошти, і текст з’являється негайно (так швидко, я навіть не можу зробити знімок екрана).

Найкраща частина? Розширення не обмежено Gmail. Використовуйте його для швидкого заповнення контактної інформації або форм подання в Інтернеті – вона навіть підтримує HTML. Отримайте розгинання і дайте відпочити пальцям.

Отримайте автоматичний текстовий розширювач у веб-магазині Chrome.

Візуально відстежуйте відкриті електронні листи, переглядаючи вашу папку “Вхідні”

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб миттєво дізналися, коли повідомлення відкрито і прочитано, Mailtrack – це розширення для вас. З єдиною метою відстеження електронних листів, Mailtrack додає візуальний елемент у вашу поштову скриньку, щоб миттєво повідомили, чи і коли повідомлення читається.

Після встановлення розширення надісланий електронний лист буде виглядати приблизно так (зверніть увагу на єдину галочку):

додаток поштової доріжки

Щойно прочитавши, вас отримують сповіщення кількома різними способами. Один – це електронна пошта…

поштовий екран постріл

Через push-повідомлення…

pushtrack push

Або прямо у папці “Вхідні” (зверніть увагу, що обидва чеки тепер зелені).

електронна пошта

Поштова доріжка повідомляє вам, чи були ваші електронні листи відкриті, коли вони були прочитані та чи повторно відкриті для більшої оцінки. Ви можете задовольнити свою потребу в читанні за допомогою розширення.

Отримайте Mailtrack у веб-магазині Chrome.

Імпортуйте LinkedIn та інформацію про соціальні мережі для будь-яких контактів у вашій адресної книзі

Адреси електронної пошти, хоча і часто розумні, рідко дають вам чудове уявлення про людину, яка стоїть за аватаркою розміру мініатюр. З Рапортним, переслідувач вас порадує кількістю професійної інформації про вашого клієнта, повернуту прямо у вашу поштову скриньку Gmail.

докладний додаток

У розпал конкретної розмови електронною поштою розширення запускає модуль, який автоматично заповнює інформацію LinkedIn вашого контакту. І справа не лише в Gmail – Довідка допоможе вам налагодити стосунки з MailChimp, CrunchBase тощо.

Ви можете отримати довідку безкоштовно або завантажити повний розширення CRM для навігації продажів LinkedIn для більш бізнес-орієнтованого підходу.

Отримайте довідку у Веб-магазині Chrome.

Економте час та зусилля за допомогою цих розширень

Спробуйте одне або всі ці 10 розширень, щоб зробити свій маркетинг електронною поштою та охоплення майже легкими.

Чи є тут не згадане розширення, яке ви вважаєте особливо корисним? Ми хотіли б почути про це.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me