10 розумних способів недорого продати ваш бізнес з електронною комерцією

Схоже, щодня в Інтернеті з’являється новий магазин електронної комерції (або 20), що створює ще більшу конкуренцію для існуючих магазинів. Але, незважаючи на постійно зростаючу кількість конкурентів, той факт, що роздрібні продажі електронної комерції повинні скласти 414 мільйонів доларів до 2018 року, повинен говорити про те, що є багато ринкової частки для поділу.


Але все ж головним завданням для власників бізнесу з електронною комерцією є маркетинг своєї продукції. Оптимізація пошукових систем стає чіткішою, а покупка оголошень з оплатою за клік може зламати навіть найбільший бюджет. Підприємці все стосуються завантажувальної програми та DIY, тому я хотів дізнатися, які маркетингові ідеї існують там, які не коштують руки та ноги..

Я запитав 10 підприємців з електронної комерції, які унікальні ідеї вони мали недорого продати свій бізнес, і отримав кілька чудових стратегій, якими ви також можете скористатися..

1. Поділіться вірусним вмістом на Reddit

банк для рибного бака

Сем Вільямсон з FishTankBank вважав, що складно створити аудиторію в соціальних мережах, не вкладаючи в рекламну кампанію. Замість того, щоб витрачати гроші компанії, він та його команда вирішили створити цікавий «вірусний» контент та поділитися ним на сайті соціальних закладок Reddit.

Сем Вільямсон з FishTankBank

Більшість членів нашої команди були знайомі з Reddit ще до того, як ми почали, і всі ми мали грубе уявлення про тип контенту, який зазвичай був успішним на сайті. Ми вирішили зосередитись на “TIL” subreddit (/ r / todayilearned), який відзначає дивні та цікаві факти. Створюючи регулярні публікації з фактами про рибу, нам не вдалося завести тисячі відвідувачів на наш сайт, ми також вдалося значно створити наш список електронних листів.

Приклад успіху Вільямсона: після публікації однієї статті про зберігання рибних резервуарів стаття отримала 170 оновлень та більше 1000 відвідувань сторінок..

Reddit може бути або не підходить для вашого бізнесу, але є й інші соціальні заклади, на яких ви можете поділитися вмістом свого блогу, наприклад, Stumbleupon та BizSugar.

2. Використовуйте сильний заклик до дії на своєму веб-сайті

блю

Не давайте відвідувачам вашого сайту більше кредитів, ніж вони заслуговують. Вони потребують вас, щоб сказати їм, що саме ви хочете, щоб вони робили. Ось тут корисний гарний заклик до дії: за допомогою добре написаного перетворення електронної комерції може збільшуватися на 22% щоквартально.!

Зондра Вілсон, власниця Blu Skin Care, випробувала цю стратегію з великим успіхом. Вона використовувала кнопки із закликом до дії, щоб орієнтувати відвідувачів на покупку.

Зондра Вілсон з догляду за шкірою Blu

Я переконався, що кнопки були великими та барвистими, тому що це привертає погляд і спонукає споживача натиснути на них [.

Вона також перевірила продаж Дня матері з банером (включаючи заклик до дії) у верхній частині свого сайту. Помістивши дату закінчення продажу на банері, вона створила відчуття терміновості, що змусило людей несамовито скористатися угодами.

Погляньте на ваш веб-сайт. Ви кажете людям, що робити? Направляйте їх підписуватися на електронні листи чи робити покупки? Якщо ні, перевіряйте заклик до дії, а потім вимірюйте результати через кілька тижнів.

3. Подаруйте несподіваний подарунок

IMG_1264 (1)

Люди люблять отримувати подарунки, чи не так? Джин Кабалєро, співзасновник GreenPal (вважається Uber догляду за газоном), намагався знайти спосіб залучати клієнтів, щоб розповісти іншим, наскільки великі послуги газонокосіння. Він знав, що люди не були схильні обговорювати тему за кавою з сусідом.

Тоді ідея його вразила:

Джин Кабалеро з GreenPal

Ми вже знали, чи є у наших клієнтів домашні тварини чи ні, то чому б не використати цю інформацію, щоб вони говорили про нас? Купуючи собачі кістки та кішки на 100 доларів, ми почали надсилати їх своїм клієнтам, дякуючи їм за їхній бізнес та, звичайно, даруючи їм наше посилання Yelp. Після кількох поїздок на пошту ми побачили, що електронні листи та огляди Yelp зростають. Люди дякували нам за те, що ми пройшли додаткову милю і сказали, як вони не можуть чекати, щоб розповісти своїм друзям про нашу службу. Місія виконана! І вони ніколи більше не задумаються про сервіс по догляду за газонами, не спершу подумавши про нас.

Це фантастичний приклад того, як потужний маркетинг з уст в уста може прийти з мінімальними витратами.

4. Надайте купон соціальним подільникам

че купон

Зв’язатися зі своєю аудиторією в соціальних мережах не завжди так просто, як ви сподівалися. Люди бомбардують повідомленнями брендів у Facebook, Twitter та Instagram, тож вам доведеться щось зробити, щоб вони дійсно захотіли слідкувати за вами та ділитися своїм вмістом.

Олег Корнейчук, директор маркетингу для SmartSites, каже, що подарувати купон клієнтам, які діляться вмістом соціальних медіа бренду, працювало для його клієнтів..

Олег Корнейчук із SmartSites

Це робить клієнта задоволеним, надаючи їм знижку та розширюючи ваш бренд через [вашу] соціальну мережу (що, ймовірно, містить інші перспективи). Це безпрограшний сценарій, який може сняжитися з правильним повідомленням.

Після впровадження соціального купона у Facebook для одного з його клієнтів, продавця монети в Інтернеті, бренд побачив значне збільшення відвідувань на сайті бренду (з Facebook), а також зросли транзакції з використанням соціального купона..

… Ми отримували 50-100 відвідувань із соцмереж на день (збільшення від 10-20) та спостерігали зростання загальних транзакцій (та людей, які використовують генерований купон). Люди, які збирали монети, мали тенденцію мати друзів, які зробили те саме, і це виявилося дуже ефективною кампанією!

5. Потягніть сердечки людей

сканувати фотографії

Яка історія вашого бренду? Як ви покращуєте життя своїх клієнтів? Іноді цей емоційний зв’язок може допомогти вам залучити більше клієнтів, як це було для ScanMyPhotos.com.

Мітч Голдстоун, президент & Генеральний директор компанії, що займається скануванням фотографій, каже, що команда професійних копірайтерів інтерв’ює клієнтів, щоб поділитися своїми емоційними переживаннями щодо оцифрування фотографій десятиліття їхніх сімей, як виявилося, є дуже ефективною маркетинговою стратегією.

Мітч Голдстоун із ScanMyPhotos

Кожен із людей, що профільно органічно, ділиться своїми історіями; вони із задоволенням бачать свій профіль у “друку” та широко діляться на більшості платформ соціальних мереж. [Немає] кращого відгуку, ніж коли друг поділиться захоплюючим досвідом.

Поміркуйте, чи зробить емоційне звернення переконливою історію для потенційних клієнтів.

6. Отримайте партизанську допомогу зі свого маркетингу

Так багато маркетингових стратегій “там було зроблено”.

Натхненний книгою “Партизанський маркетинг” Джея Конрада Левінсона, Міллер намагається знайти інноваційні способи привернути увагу людей. Один приклад? Популяризація чоловічої благодійності Movember, яка заохочує чоловіків вирощувати вуса в листопаді місяця, щоб зібрати гроші.

Маркус Міллер з шапки Боулера

Чоловічі благодійні організації не завжди отримують підтримку того, що благодійні організації з великим іменем можуть збирати так, що все, що може підвищити обізнаність та без великих маркетингових витрат, є ідеальним. Для Movember місцева компанія під назвою Graffiti for Hire намалювала персонажа на 30-футовій вежі на заводі заварного крему в Бірмінгемі. І благодійність, і графіті для наймання виграють від дивовижної експозиції та безкоштовного натискання на звороті. Це ідеальний партизанський маркетинг – на ваш погляд, низька вартість, максимальна експозиція.

Він каже, що на установку пішло шість днів і понад 100 банок фарбової фарби та витримка, сотні згадок про пресу та багато грошей на важливу справу.

7. Допоможіть репортеру вийти

Захоплення

Журналісти там, шукаючи джерела для своїх статей. Ви експерт у тому, чим займаєтесь, і, ймовірно, є хтось, кому потрібна цитата від галузевого експерта, як і ви. Ось так Морін Поллак, генеральний директор та винахідник WaterSlyde, привернула увагу до свого бренду.

Морін Поллак з WaterSlyde

Наш найкращий і найбільш економічний спосіб маркетингу – це безкоштовний піар. У нас весела історія, і коли люди її чують, ми бачимо сплеск у наших веб-переглядах, що означає більше продажів.

Одним із прикладів преси, яка висвітлила прожектор її бізнесу, є стаття, опублікована на Kveller, веб-сайті єврейських батьків. Ця стаття створила приріст трафіку на веб-сайт WaterSlyde 2000-5000 відвідувачів на день протягом 2 тижнів, а також збільшення на 500 проданих одиниць.

Поллак використовує веб-сайт Допомога репортеру, щоб сканувати журналістські запити та відповідати на ті (як моя у цій статті), для яких вона добре підходить.

8. Підключіться до YouTube Influencers

youtube

Пошук впливових людей, які працюють з вашою аудиторією, завжди є хорошою ідеєю, і YouTube може стати чудовим каналом не лише зв’язатися з ними, але і змусити їх продавати ваші продукти.

Таннер Ранкін, засновник та генеральний директор компанії Source Approach, говорить, що взаємодія з впливовими людьми, відкритими для того, щоб стати партнерами – це чудовий спосіб досягти широкої аудиторії своїми продуктами.

Таннер Ранкін вихідного підходу

Ми знаходимо YouTubers з сильною аудиторією наших цільових клієнтів, а потім пропонуємо їм безкоштовний товар та код купона для своєї аудиторії. У поєднанні з ефективною цільовою сторінкою це важко перемогти!

Він каже, що якщо ви активно вживаєте вміст у своїй ніші, ви, ймовірно, можете виявити декілька відомих ютуберів, які, можливо, добре підходять. Якщо ні, сервіси, такі як Tomoson та Famebit, можуть допомогти вам знайти впливових сайтів на YouTube і сортувати їх за розмірами аудиторії, демографічними показниками тощо.

Шукайте впливових людей з великою аудиторією ваших цільових клієнтів, які зацікавлені у своїх відео (таких як акції та коментарі). Ви також хочете впливових людей із солідними соціальними медіа.

9. Попросіть (Легкий) зворотній зв’язок

2c972b_245bdff06293496cb1abadd7d0024897

Немає нічого кращого, ніж змусити минулого клієнта купувати у вас знову і знову. Ось тут корисний Fetch. Рассел Сілвер, Засновник додатка із зворотним зв’язком із одним дотиком, каже, що його інструмент не тільки отримує цінний відгук про досвід клієнта, але й пропонує спеціальну акцію, яка, швидше за все, повторить бізнес.

Рассел Срібло з витяжки

Наш маркетинг відбувається після покупки, і це відбувається в два етапи. По-перше, кожному клієнту надсилається електронний лист із опитуванням зворотного зв’язку в один дотик. Це допомагає продавати бренд, демонструючи, що вони піклуються про своїх клієнтів, і щиро хочуть, щоб зворотній зв’язок навчався та розвивався. По-друге, кожен рецензент переходить на спеціальну сторінку подяки з промоцією. Це допомагає надалі продавати імідж бренду (повідомляючи, що вони є власним голосом), а також збільшує продажі в Інтернеті, надаючи стимул повернутись.

Користувачі програми Fetch отримали до 30% коефіцієнта відповідей на електронні листи, а також 10-відсоткового збільшення коефіцієнтів повторної покупки.

10. Створіть Подарунок

Конкурс на роздачу

Люди мотивують взаємодіяти з вашим брендом, коли є можливість виграти приз в Інтернеті. Джейсон Анджеліні з American Bench Craft каже, що роздача продуктів у соціальних медіа була успішною для його бренда.

Джейсон Анджеліні з американського лавочкового ремесла

Перший підданий ми провели через власні канали соціальних медіа, коли ми тільки починали. Нам вдалося отримати 50+ підписників соціальних медіа та передплатників веб-сайтів, а в перший день конкурсу було 200+ відвідувань веб-сайтів.

Ми також провели роздачу лише минулої ночі через набагато більший обліковий запис Instagram. Ми запропонували компанії 5 наших гаманців подарувати своїм підписникам взамін за те, що їхні послідовники сподобалися та слідкують за нашою сторінкою. Ця кампанія принесла нам понад 200 підписників протягом перших кількох годин, і ми все ще набираємо підписників. У нас також було понад 400 відвідувань веб-сайтів, які безпосередньо надходили з цієї кампанії.

Анджеліні рекомендує роздавати інструмент Gleam.io для створення власної роздачі. Ви можете вимагати від людей відвідувати ваш веб-сайт, підписатися на розсилку новин або слідкувати за вами в соціальних мережах, щоб вступити на конкурс.

Це лише 10 недорогих ідей для продажу вашого бренду електронної комерції. Є безліч інших, і не всі вони слідують «правилам маркетингових правил». Знайдіть способи творчого зв’язку зі своєю клієнтською базою в Інтернеті, і ви побачите прихильність у трафіку та продажів. Які стратегії з низькими витратами ви використовували для продажу свого бізнесу?

Далі читайте 13 цілей веб-сайту, які потрібно встановити (і зруйнувати) до кінця 2016 року

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map