Pokemon Go – це бонафідне явище. Він очолив діаграму додатків із найвищою вартістю у магазині додатків США лише за кілька днів, перш ніж розпочати запуск у 69 країнах (і підрахунок).

Ось лише ще кілька шалених статистичних даних:

  • На своєму піку Pokemon Go генерував удвічі більше щоденного використання, ніж додаток Facebook.
  • У ньому більше активних користувачів, ніж у Twitter.
  • 645 мільйонів взаємодій із соціальними медіа про Pokemon Go за перші десять днів.

… І за чотири тижні свого життя я ніколи не повернусь.

Pokemon Go Craze

Але Pokemon Go – це не лише технічна сенсація, це фантастичний генератор грошових коштів для малого бізнесу та підприємців. Капіталізуючи тенденцію, деякі компанії збільшили прибуток на 75%.

Це було особливо потужно для невеликих ресторанів та кафе. В останньому опитуванні 84% мисливців на трісках сказали, що відвідували малий бізнес, граючи, витрачаючи в середньому 11,30 доларів.

Інші розпочали новий бізнес в Інтернеті або використовували тенденцію залучати нові потенційні клієнти через соціальні медіа. Це піднімає ґаміфікацію на наступний рівень! Я зібрав 19 різних способів, як люди заробляли гроші, використовуючи Pokemon Go, з деякими порадами, як ви можете слідувати за їхніми можливостями, але спочатку …

Що таке Pokemon Go?

Додаток спонукає гравців (або «тренерів Pokemon») знайти Покемонів у реальному світі. Наприклад, ви можете помітити пікачу у вашій місцевій школі або білку в тренажерному залі.

(Або… скоріше… інший фріггін “Pidgey скрізь).

Додаток використовує “доповнену реальність” – технологію, що наносить цифрові елементи в реальному світі – для відображення Pokemon через камеру вашого смартфона.

Це означає, що мільйони мисливців на Покемони виходять у реальний світ, досліджуючи нові місця, виловлюючи дрібних істот. Сотні малих підприємств скористалися цим піцеріями та кафе, які пропонують знижки та стимули для гравців Pokemon Go (адже полювання на Покемонів – це спрага!)

Покемон-го-1

Інтернет-бізнес також починає діяти. За перший тиждень компанія Pokemon Go отримала шість мільйонів згаданих повідомлень у Twitter, коли сотні компаній вскочили у розмову, щоб захопити потенційні клієнти.

Це важливе нагадування, що ви можете продавати свій інтернет-бізнес і в реальному світі. Давайте докладніше ознайомимось з деякими підприємствами, на які отримують гроші.

1. PokemonGoAmerica.com

Якщо є одна річ, яку ви можете гарантувати, коли тенденція вибухне, це продавці домену веб-сайтів виповзають з дерев’яних виробів!

Домен “PokemonGoAmerica.com” був коротко представлений на аукціоні на eBay за приголомшливі $ 2999. Якщо ви зможете отримати вигідне доменне ім’я до того, як тенденція набере швидкість, ви можете швидко заробити гроші, продавши його.

2. Poketree.com

Навколо Pokemon Go з’являється ціла котеджна промисловість. Купівля та продаж акаунтів Pokemon Go набула особливої ​​популярності, а рахунки високого рівня продавали за відносно високі ціни.

Pokemon Go Market Place

Poketree.com був створений як ринок для купівлі та продажу цих рахунків. На момент написання, наприклад, ви можете придбати рахунок на рівні 21 за 150 доларів.

Poketree також виступає як більш загальний ринок, і продавці пропонують “послуги з висиджування яєць” та футболки для покупки. Сам веб-сайт заробляє гроші за допомогою медійної реклами, і, мабуть, невеликої комісії за кожен продаж.

3. T-Mobile

T-Mobile – один з найбільших постачальників послуг мобільного та широкосмугового зв’язку у Великобританії, і вони швидко використовували Pokemon Go для створення потенційних клієнтів для свого бізнесу..

T Mobile Безкоштовні дані для гравця Pokemon Go

Вони геніально доторкнулися до однієї з найбільших проблем, з якою стикаються мисливці за поками: потреба у даних 3G та 4G! Вони пропонували своїм клієнтам безкоштовні необмежені дані для Pokemon Go (цілий рік). T-Mobile також сприяв знижці 50% на портативні блоки живлення у своїх магазинах, тож у мисливців за покерами з’явилася можливість у випадку розрядки акумуляторів..

Вони представили цю унікальну пропозицію для нових і вже існуючих клієнтів, тому вони, ймовірно, принесли тисячі нових потенційних клієнтів, ввівшись в тренд Pokemon.

4. Пончик час

Donut Time (австралійський пекар) стрибнув у тренді, створивши спеціальний асортимент покемонових пончиків під назвою «Я Піка – вибираю тебе!» Не тільки обмежений тираж пончика створив чергу клієнтів, але і одну картину пончика в Instagram , набрав 10 000 лайків і майже 2000 коментарів.

Пончик час Покемон Go Theme

Пончик час завжди швидко перейти до нових тенденцій, попередньо створивши пончик “Дональд Трамп”! Використовуючи Instagram для створення своєї аудиторії, вони є одним з найкращих прикладів мобільного маркетингу.

5. Поп-магазин, Нью-Джерсі

Ця їдальня в Нью-Джерсі завжди популярна завдяки своїм бутербродам з сиром на грилі, але з Покемоном Go повним ходом вона привернула ще більшу натовп.

Вони пропонували безкоштовне морозиво будь-якому гравцеві Pokemon Go, який замовив страву в ресторані. Акція спрацювала так добре, що вони вибігли.

кісточки

Поп-шопі пощастило розташовуватися поруч із “Pokestop”, де регулярно з’являються нові покеболи та інші предмети. Ці Pokestops – вулик для гравців Pokemon. Насправді 71% гравців відвідали бізнес просто тому, що він був близький до Pokestop.

Якщо ви є власником бізнесу, який знаходиться поруч з Pokestop, вам буде значно простіше заманювати гравців у ваше кафе, ресторан чи магазин.

6. Макдональдські спонсори

Поки Pokemon Go був абсолютно без реклами. Це освіжаюче для гравців, але неприємно для підприємств, які не змогли зарахувати гроші безпосередньо з програми.

Це все зміниться, оскільки Niantic (команда, яка стоїть за грою) збирається відкрити “спонсоровані Pokestops”.

mcdonalds спонсорував Pokestop

Першим, хто виграє, буде Макдональдс. Вони погодилися спонсорувати 3000 Pokestops в Японії, що, ймовірно, призведе до величезного збільшення руху пішки, коли Pokehunters зупиняються на McDonald’s, щоб наздогнати Покемон та заправити.

Starbucks також починають діяти, і ми можемо незабаром побачити спонсоровані Starbucks Pokestops. Це техніка, яку Niantic раніше використовував у попередній грі “Ingress”, в якій Джамба Сік був спонсорованим місцем.

Ніантік натякнув, що інші підприємства також зможуть подати заявку на “спонсорований Pokestop”, але вони замовкли на точні деталі. Слідкуйте за будь-якими подіями на їхньому веб-сайті.

7. Бар L’inizio, Квінс

Одна піцерія пішла на крок далі. Розташований на Pokestop, L’inizio Pizza Bar придбав ряд «модулів приманки» в інтернет-магазині Pokemon Go. Ці приманки породжують Покемон швидше, ніж зазвичай, і активуються протягом 30 хвилин.

Придбані модулі приманки - панель Líinizio

Мисливці на покемони активно прямують до приманок в надії зловити нового і рідкісного Покемона. Розмістивши модуль приманки у своєму ресторані, менеджер Шон Бенедетті побачив, що його бізнес збільшився на 75%, коли клієнти стікалися, щоб зловити їх усіх.

У нас люди спускалися, сідали, випивали пару пива і грали в ігри Покемон, пояснила Бенедетті New York Post.

Згідно з одним з опитувань, 68% гравців Pokemon Go відвідали бізнес, оскільки там був “приманка”. Сорок вісім відсотків тих, хто залишився на 30 хвилин довше.

Якщо ви керуєте кафе, рестораном або баром, активація приманки (вартістю 100 Pokecoins – приблизно 1,49 долара) може стати вигідною рентабельністю інвестицій.

8. Австралійські банани

Ділові компанії в реальному світі, безумовно, можуть збільшити свій приплив за рахунок залучення гравців Pokemon. Але це не означає, що інтернет-бізнес пропадає.

Візьмемо, наприклад, “австралійські банани”. Немає великого шансу на захоплюючий маркетинг у соціальних мережах для бананової компанії, але вони чудово виконали свій пост у Facebook, пов’язаний з Покемоном.

Австралійські банани Pokemon Go

Публікація була найпривабливішою за всі часи, вона отримала понад 7000 лайків, і вони відповіли на сотні коментарів. Прекрасний спосіб побудувати визнання бренду.

9. Whataburger

Whataburger виступив з подібною ініціативою, але сфотографував зображення бургер замість Pokemon. Пост генерував понад 80 000 реакцій, піддаючи свій бренд тисячам нових потенційних клієнтів.

Фотографії Whataburger Photoshop Burger

10. Безкоштовний Wi-Fi в торгових центрах

Кожен гравець Pokemon Go знає, що додаток – це величезний витрата на дані 3G та 4G. Ось чому багато хто йде до безкоштовних точок доступу до Wi-Fi. Торгові центри набули тенденції, побачивши сотні геймерів на своїх фуд-кортах.

Наприклад, у Гонконзі кількість відвідувачів торгових центрів зросла на 10-12% з моменту запуску гри. У всьому світі торгові центри використовують переваги, пропонуючи безкоштовний wifi в обмін на електронну адресу. Кожен мисливець на трюків, який підписався, є новим ведучим.

11. Парк пригод «Шість прапорів»

Тематичні парки та туристичні місця по всьому світу отримують грошові кошти на акції “Покемон” з липня. Наприклад, в національному саду Сіндзюку Ґоєна (відомий як парк Пікачу) в Японії, наприклад, спостерігали, як туристи в черзі стоять біля кварталу для входу вартістю 200 ієн!

Але тематичний парк Six Flags Adventure в Нью-Джерсі пішов на крок далі. Вони створили путівник, включаючи карту, яка допомогла відвідувачам знайти все найкраще Покемон у його воротах.

Шість прапорів Пригода карта покемон

12. 24/7 Pokemon Go Bus

Підприємництво – це все щодо вирішення проблем для людей. І найбільша проблема, з якою стикаються фанатики Покемона – це подолання досить швидко, щоб зловити Покемона!

pokemon go bus new york

Ось тут прибуває цілодобовий автобус Pokemon Go (він оформлений так, щоб виглядати як пікачу). Базируючись у Нью-Йорку, служба стягує 0,99 дол. США за кожен відвідуваний Pokestop, 24,99 долара за перегляд спортзалу та 49,99 дол. США за послуги вилуплення яєць..

13. Манчестер, Великобританія їздить на таксі

Подібне підприємство заволоділо містом Манчестер, Великобританія цього літа. За 20 фунтів стерлінгів одна з міських таксі фірм з’єднає вас із конкретним “водієм Pokemon”, який проведе вас навколо найпопулярніших місць Pokemon у місті.

У Нешвіллі компанія під назвою Joyride (яка зазвичай приймає відвідувачів на унікальні екскурсії по місту) почала пропонувати приватні тури Pokemon Go за 45 доларів на особу.

14. Футболки TeeTurtle Pokemon

Підтвердивши, що інтернет-магазини також можуть скористатися манірними заходами, TeeTurtle представив асортимент футболок натхненних Pokemon.

Футболки TeeTurtle Pokemon

Вони організовували величезну рекламу в соціальних мережах, привертаючи увагу до трійників Покемона та змушуючи людей спілкуватися. Завжди чудова ідея представити новий продукт, який використовує нову тенденцію. Малий бізнес найкраще швидко реагувати та отримувати новий товар на полицях.

15. Притулок для тварин Мансі

Притулок для тварин Мансі завжди шукає волонтерів, щоб допомогти вигулювати своїх собак, і Pokemon Go запропонував ідеальну можливість знайти нових собак. Якщо люди полюють на Покемонів, чому б не дати їм взяти собаку з собою?

Гуляй бога, вилупивши свій Покемон!

Через кілька годин після того, як випустили слово через Facebook, у Мансі з’явилася черга людей, які очікували вивезти собак на прогулянку. Публікація у Facebook отримала 25 000 акцій, що показує, наскільки потужними можуть бути соціальні медіа.

16. Космос США & Ракетний центр

Американський космічний та ракетний центр не є природним пристосуванням для Покемона, але завдяки розумній ініціативі вони спостерігають затоплення нових відвідувачів музею.

Пропонуючи запис зі знижкою для тих, хто показує додаток Pokemon на своєму телефоні, Космічний центр розміщує Pokemon ‘Safari Zone’. Окрім дешевого входу, центр також обіцяє тримати свої 22 Pokestops, забезпечені приманками, щоб створити сотні нових Pokemon.

За словами команди, це “безпечний, сімейний спосіб насолоджуватися Pokémon Go та дізнаватися про науку про космос!”

17. CitySen Lounge, Grand Rapids

Цей конкретний готель у Гранд-Рапідс використав унікальну ідею взяти участь у битві з Покемоном! Гра дозволяє кожному користувачеві вибрати команду, Team Mystic, Team Instinct або Team Valor.

Знижка для Team Mystic

CitySen запропонував 10% знижку будь-яким гравцям Team Mystic, щоб завадити їх у бар. Це ще один спосіб скористатися вбудованими функціями гри.

Стрибки на тенденції – це прекрасний спосіб забезпечити свій бізнес короткочасним стрибком у трафіку, продажах чи визнанні. Це повільно допомагає побудувати довгострокове утримання і надає вашому бізнесу особистість.

Навіть якщо ви запізнюєтесь на вечірку Pokemon Go, завжди буде інший тренд за кутом. Тримайте очі очищеними та скористайтеся!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me