Pokemon Go je fenomén bonafidu. Za pár dní překonala graf aplikací s nejvyššími grossingy v obchodě App Store v USA a poté začala v 69 zemích (a počítá se).

Zde je jen několik dalších šílených statistik:

  • Na svém vrcholu vygeneroval Pokemon Go dvakrát tolik denního využití jako aplikace na Facebooku.
  • Má aktivnější uživatele než Twitter.
  • Interakce 645 milionů sociálních médií o Pokemon Go v prvních deseti dnech.

… A za čtyři týdny mého života se už nikdy nevrátím.

Pokemon Go Craze

Ale Pokemon Go není jen technický pocit, je to fantastický generátor peněz pro malé podniky a podnikatele. Díky využití tohoto trendu některé společnosti zvýšily své zisky o 75%.

Bylo to obzvláště silné pro malé restaurace a kavárny. V nedávném průzkumu 84% lovců Poke uvedlo, že při hraní navštívili malou firmu a utratili v průměru 11,30 $.

Jiní založili nové online obchody nebo využili trend k zachycení nových potenciálních zákazníků prostřednictvím sociálních médií. Tím se posílí gamifikace na další úroveň! Zaokrouhlil jsem 19 různých způsobů, jak lidé vydělali peníze pomocí Pokemon Go, s několika tipy, jak můžete sledovat jejich vedení, ale nejdřív …

Contents

Co je to Pokemon Go?

Aplikace podporuje hráče (nebo „trenéry Pokémona“), aby našli Pokémona ve skutečném světě kolem sebe. Například můžete najít Pikachu v místní škole nebo Squirtle v tělocvičně.

(Nebo… více pravděpodobné… další friggin ‘Pidgey všude).

Aplikace používá „rozšířenou realitu“ – technologii, která vrství digitální prvky v reálném světě – k zobrazení Pokémona pomocí fotoaparátu vašeho smartphonu.

Znamená to, že miliony lovců Pokémonu jsou v reálném světě, objevují nová místa a loví malá stvoření. Stovky malých podniků to využily s pizzeriemi a kavárnami nabízejícími slevy a pobídky pro hráče Pokemon Go (konec konců je lov Pokémonů žízeň!)

Pokemon-go-1

Online podniky se také dostávají do akce. Společnost Pokemon Go obdržela v prvním týdnu šest zmínek o Twitteru, se stovkami podniků skočily do konverzace, aby zachytily potenciální zákazníky.

Je to důležité připomenutí, že své online podnikání můžete prodávat i ve skutečném světě. Podívejme se blíže na některé z podniků, které vydělávají peníze.

1. PokemonGoAmerica.com

Pokud existuje jedna věc, kterou můžete zaručit, až se trend vynoří, bude to, že prodejci domén webových stránek se vynoří ze dřeva!

Doména „PokemonGoAmerica.com“ byla krátce na dražbě na eBay za neuvěřitelných 2 999 $. Pokud se vám podaří získat lukrativní doménové jméno před tím, než trend zrychlí, můžete jej rychle prodat jeho prodejem.

2. Poketree.com

V okolí Pokemon Go se objevuje celá chalupa. Nákup a prodej účtů Pokemon Go se stal obzvlášť populární, přičemž účty na vysoké úrovni se prodávaly za relativně vysoké ceny.

Pokemon Go Market Place

Poketree.com byl založen jako tržiště pro nákup a prodej těchto účtů. V době psaní můžete například zakoupit účet na úrovni 21 za 150 USD.

  18 snadných způsobů, jak vytvořit obsahovou strategii, která skutečně řídí provoz

Poketree také působí jako obecnější tržiště, přičemž prodejci nabízejí „služby líhnutí vajec“ a trička. Samotný web vydělává peníze prostřednictvím grafických reklam a pravděpodobně za každou prodejní provizi malou provizi.

3. T-Mobile

T-Mobile je jedním z největších poskytovatelů mobilních a širokopásmových služeb ve Velké Británii a rychle použili Pokemon Go ke generování potenciálních zákazníků pro své podnikání.

T Mobile Free Data pro Pokemon Go Player

Geniálně se zapojili do jednoho z největších problémů, kterým čelí lovci Poke: potřeba dat 3G a 4G! Nabízeli svým zákazníkům bezplatná neomezená data pro Pokemon Go (po celý rok). T-Mobile také propagoval 50% slevu na přenosné napájecí zdroje ve svých obchodech, takže Poke lovci měli možnost v případě vybití baterie.

Tuto jedinečnou nabídku představili novým i stávajícím zákazníkům, takže pravděpodobně využijí tisíce nových potenciálních zákazníků kliknutím na trend Pokémona.

4. Kobliha čas

Donut Time (australský pekař) skočil na tento trend vytvořením speciální řady koblih Pokemon, nazvaných „I Pika-vyberte si vás!“ Nejen, že kobliha v limitované edici vygenerovala frontu zákazníků, ale také jeden obrázek koblihy na Instagramu. , shromáždilo 10 000 lajků a téměř 2 000 komentářů.

Kobliha Pokemon Go téma

Čas koblihy vždy rychle skočí na nové trendy a dříve vytvořil koblihu Donald Trump! Pomocí Instagramu si vybudovali své publikum a jsou jedním z nejlepších příkladů mobilního marketingu.

5. Pop Shop, New Jersey

Tato restaurace v New Jersey je vždy oblíbená díky grilovaným sýrovým sendvičům, ale s Pokemon Go v plném proudu se přitahovala ještě větší davy.

Nabídli zmrzlinu všem hráčům Pokemon Go, kteří si objednali vstup do restaurace. Propagace fungovala tak dobře, došli.

pokestops

Pop Shop měl štěstí, že byl umístěn poblíž „Pokestopu“, kde se pravidelně objevují nové pokebaly a další předměty. Tyto Pokestops jsou úly pro hráče Pokemon. Ve skutečnosti 71% hráčů navštívilo firmu jednoduše proto, že bylo blízko Pokestopu.

Pokud vlastníte firmu blízko Pokestopu, bude mnohem snazší nalákat hráče do vaší kavárny, restaurace nebo obchodu.

6. McDonald’s Sponzorované pokestops

Pokemon Go byl dosud zcela bez reklamy. Je to pro hráče osvěžující, ale frustrující pro firmy, které nebyly schopny vydělat peníze přímo z aplikace.

Všechno se to změní, protože Niantic (tým za hrou) se chystá otevřít „sponzorované Pokestops“.

pokestop sponzoroval mcdonalds

První, kdo bude mít prospěch, bude McDonald’s. Dohodli se na sponzorování 3 000 Pokestopsů v Japonsku, což pravděpodobně povede k obrovskému nárůstu pěší dopravy, když se Pokehunters zastaví u McDonald’s, aby chytil Pokémona a doplnil palivo.

Starbucks se také zapojují do akce a my se brzy uvidíme sponzorované Starbucks Pokestops. Je to technika, kterou Niantic použil ve své předchozí hře Ingress, ve které byla Jamba Juice sponzorovaným místem..

Niantic naznačil, že i další firmy budou moci požádat o „sponzorovaný Pokestop“, ale o přesné podrobnosti mlčely. Sledujte vývoj na svých webových stránkách.

  Tajemství vyšší míry prokliku na vašich reklamách FB

7. L’inizio Bar, Queens

Jedna pizzerie šla o krok dále. L’inizio Pizza Bar, který se nachází na Pokestopu, zakoupil řadu online lure modulů z online obchodu Pokemon Go. Tyto nástrahy vytvářejí Pokémona rychleji než obvykle a jsou aktivovány po dobu 30 minut.

Zakoupené moduly návnady - L'inizio Bar

Lovci pokémonů aktivně směřují k nástrahám v naději, že chytí nového a vzácného Pokémona. Sean Benedetti, který ve své restauraci umístil lákavý modul, viděl nárůst svého podnikání o 75%, protože zákazníci se hrnou, aby chytili všechny.

Nechali jsme lidi, aby se posadili, posadili se a dostali pár piv a hráli hru Pokemon, vysvětlil Benedetti New York Post.

Podle jednoho průzkumu navštívilo firmu 68% hráčů Pokemon Go, protože tam byla „návnada“. Čtyřicet osm procent z nich zůstalo déle 30 minut.

Pokud provozujete kavárnu, restauraci nebo bar, aktivace návnady (stát 100 Pokecoinů – zhruba 1,49 $) by mohla být lukrativní návratností investice.

8. Australské banány

Podniky ve skutečném světě mohou určitě zvýšit své kroky přilákáním hráčů Pokémona. To však neznamená, že online podniky chybí.

Vezměte si například „australské banány“. Pro banánovou společnost není velká šance na vzrušující marketing sociálních médií, ale svůj příspěvek na Facebooku s Pokémony dokonale provedli.

Australský banány Pokemon Go

Příspěvek byl jejich nejzajímavějším časem všech dob, generoval přes 7 000 lajků a reagoval na stovky komentářů. Skvělý způsob, jak vybudovat uznání značky.

9. Whataburger

Whataburger použil podobnou iniciativu, ale photoshopped namísto Pokémona fotil hamburger. Příspěvek vygeneroval více než 80 000 reakcí a vystavil jejich značku tisícům nových potenciálních zákazníků.

Whataburger Photoshop Obrázek Burger

10. WiFi zdarma v nákupních centrech

Každý hráč Pokemon Go ví, že aplikace je obrovským odtokem dat 3G a 4G. To je důvod, proč se mnoho hrnou k bezplatným WiFi hotspotům. Nákupní centra zachytily tento trend poté, co viděly stovky hráčů v jejich potravinových kurtech.

Například v Hongkongu se od začátku hry zvýšil počet nákupních center o 10–12%. Na celém světě využívají obchodní centra výhody a nabízejí bezplatné Wi-Fi výměnou za e-mailovou adresu. Každý lovec Poke, který se zaregistruje, je nový náskok.

11. Zábavní park Six Flags

Tematické parky a turistická místa po celém světě vydělávají na akci Pokémon od července. Například národní zahrada Shinjuku Gyoen (známá jako Pikachu Park) v Japonsku viděla turisty čekající ve frontě kolem bloku, aby vstoupili, za cenu 200 jenů!

Zábavní park Six Flags Adventure v New Jersey však šel ještě o krok dále. Vytvořili průvodce Poke včetně mapy, která pomohla návštěvníkům najít všechny nejlepší Pokémony v jeho branách.

Pokémonová mapa Six Flags Adventure

12. 24/7 Pokemon Go Bus

Podnikání je hlavně o řešení problémů pro lidi. A největší problém, kterému čelí fanoušci Pokémona, je dostat se dostatečně rychle, aby chytil Pokémona!

pokemon jet autobusem new york

Zde přichází autobus 24/7 Pokemon Go (je ozdobený jako Pikachu). Tato služba se sídlem v New Yorku účtuje 0,99 USD za každou navštívenou Pokestop, 24,99 $ za převzetí tělocvičny a 49,99 USD za služby líhnutí vajec.

  17 Facebook рекламни трикове, които реално увеличават продажбите!

13. Manchester, UK Pokemon taxi

Podobné léto letos v létě převzalo město Manchester ve Velké Británii. Za 20 liber vás jedna z taxi firem ve městě spáruje s konkrétním „řidičem Pokémonu“, který vás provede nejoblíbenějšími místy Pokémonu ve městě.

V Nashville začala společnost jménem Joyride (která obvykle navštěvuje návštěvníky jedinečných prohlídek města) nabízet soukromé zájezdy Pokemon Go za 45 USD na osobu.

14. Trička TeeTurtle Pokemon

Důkaz toho, že online obchody mohou také využít šílenství, TeeTurtle představil řadu triků inspirovaných Pokémony.

Trička TeeTurtle Pokemon

Společně sdělovali obrovskou propagaci napříč sociálními médii, upozorňovali na pokémony v Pokémonu a přiměli lidi mluvit. Je vždy skvělý nápad představit nový produkt, který využívá nový trend. Malé podniky jsou nejlépe připraveny rychle reagovat a získat nový produkt na policích.

15. Muncie Animal Shelter

Muncie Animal Shelter vždy hledá dobrovolníky, kteří jim pomohou chodit se svými psy, a Pokemon Go nabídl ideální příležitost najít nové chodce pro psy. Pokud lidé loví Pokémona, proč je nenechat vzít s sebou psa?

Procházejte boha a líhněte Pokémona!

Několik hodin poté, co dal slovo na Facebooku, měl Muncie frontu lidí, kteří čekali na procházky se psy. Příspěvek na Facebooku získal 25 000 akcií, což ukazuje, jak silný může být dosah sociálních médií.

16. US Space & Raketové centrum

Americké vesmírné a raketové centrum není pro Pokémona úplně přirozené, ale díky chytré iniciativě vidí záplavu nových návštěvníků muzea.

Vesmírné centrum nabízí vstup slevám těm, kteří na svém telefonu zobrazují aplikaci Pokemon. Hostuje také „Safari Zone“ Pokémona. Stejně jako levný vstup, středisko také slibuje, že bude udržovat svých 22 Pokestopsů zásobovaných s návnadovými moduly a vytvářet stovky nových Pokémonů..

Podle týmu je to „bezpečný, vhodný pro rodiny s dětmi, jak si užít Pokémon Go a seznámit se s vědou o průzkumu vesmíru!“

17. CitySen Lounge, Grand Rapids

Tento konkrétní hotel v Grand Rapids použil jedinečnou myšlenku zaujmout postavení v bitvě o Pokémony! Tato hra umožňuje každému uživateli vybrat tým, tým Mystic, instinkt týmu nebo týmovou odvahu.

Sleva na Team Mystic

CitySen nabídl 10% slevu všem hráčům týmu Mystic, aby je nalákali do baru. Je to další způsob, jak využít vestavěné funkce hry.

Skákání na trendy je skvělý způsob, jak zajistit vaší firmě krátkodobý nárůst provozu, prodeje nebo uznání. Pomalu pomáhá budovat dlouhodobou retenci a dává vašemu podnikání osobnost.

I když se chystáte na párty s Pokemon Go, bude za rohem vždy další trend. Mějte oči oloupané a využívejte výhody!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me