Водіння трафіку важко. Дійсно важко.

Не дивлячись на те, що у вашій аналітиці бачите рівну лінію, незважаючи на всю вашу наполегливу працю.

Є рішення: зміст. Публікація захоплюючого, інформативного та переконливого контенту привертає тисячі відвідувачів вашого сайту. Він працює для власників магазинів електронної комерції, блогерів і майже будь-якого іншого бізнесу, який ви можете собі уявити.

Ваші читачі поділяться чудовим вмістом та допоможуть вам дістатися до найвіддаленіших куточків Інтернету. З кожним новим блогом, відео чи інфографікою ви збираєте нові потенційні записи та відправляєте їх на свій веб-сайт.

Є три золотих правила ефективної стратегії, і ми розбиваємо її на шматки сьогодні:

  1. Придумати чудові ідеї
  2. Дотримуйтесь звичайного змістового розкладу
  3. Оптимізація його для тонн трафіку

ЧАСТИНА 1: Створення змістових ідей

Там багато вмісту, тому потрібно виділити щось особливе. Вам потрібно придумати унікальний і потужний контент. Але, як на землі, ти продовжуєш придумувати міцні ідеї?

1. Використовуйте Buzzsumo, щоб побачити, який вміст вбиває його в Інтернеті

Скажімо, ви починаєте з абсолютно порожнього сланця. У вас є абсолютно новий веб-сайт, але ви не знаєте, який вміст створити. Введіть Buzzsumo.

Buzzsumo показує вам найпопулярніший вміст у будь-якій категорії. (У цьому випадку “гамбургери в Нью-Йорку”. Ви можете шукати що завгодно: від “маркетингу в соціальних мережах” до “нерухомості”. Йорк.

buzzsumo

Якщо у вас є вміст на вашому сайті, ви можете використовувати Buzzsumo для пошуку власного веб-сайту. Він відображатиме ваші найпопулярніші фрагменти вмісту в соціальних мережах.

Порада тут проста. З’ясуйте, що працює, і відтворіть це самостійно. Робіть більше того, що працює.

2. Використовуйте Google Analytics, щоб побачити, що працює досі

Google Analytics

Що робити, якщо ви створювали вміст місяцями з невеликою віддачею? Щось не працює, але ви повинні висвітлити проблему.

Ось тут дуже корисно Google Analytics. Зайдіть у свій обліковий запис Analytics і перейдіть до розділу “поведінка” > вміст сайту ».

Google Analytics

Тут ви можете ознайомитись з усіма написаними вами блогами чи частинами вмісту. Він покаже вам, хто отримав найбільше трафіку, найдовший час перебування на сайті та найнижчий показник відмов.

Шукайте шаблони у вашому найпопулярнішому вмісті. Що було темою змісту? Яким був формат? Що це блог, інфографіка чи відео? Чи мав це сильний титул?

З’ясуйте, чому цей контент працював, і зробіть його набагато більше! Так само вирийте всі формати та теми, які не тягнуть за собою трафік. Це марна трата часу.

3. Позначте важливі галузеві події

Найпростіший спосіб придумати своєчасний, релевантний вміст – це поглянути на навколишній світ.

Для мене однією з найважливіших подій календаря запуску є конференція TechCrunch. Отже, я створив про це своєчасний зміст. Це можна зробити в будь-якій галузі.

Скажімо, ви керуєте спортивною компанією. Ви знаєте, що в серпні з’являється Олімпіада, яка дає вам багато тем, про які можна писати.

Позначте цю дату у своєму календарі, а також будь-які інші важливі події по дорозі. Установіть собі нагадування за тиждень до кожної події та створіть про нього вміст. Це означає, що ви завжди будете мати якийсь відповідний та цікавий вміст, готовий до великої події.

Простий. Легко. Це має миттєво почати заповнювати ваш змістовий календар

4. Читайте блоги

Стівен Кінг чудово сказав:

Стівен Кінг

Якщо у вас немає часу для читання, ви не встигаєте писати.

Читання не тільки загострює ваші навички письма, але й дає ідеї та натхнення. Я щодня витрачаю щонайменше годину, читаючи статті та блоги. За один сеанс я наведу близько десяти різних ідей для нового вмісту.

Можливо, блог залишив якісь питання без відповіді. Можливо, у вас є власна думка. Шукайте новий кут на існуючий вміст.

5. Питання Quora

Блоги та відео існують, щоб відповісти на запитання людей.

Люди шукають, щоб дізнатися про нову тему або побачити щось більш чітко. Люди споживають вміст, оскільки у них проблема, яка потребує виправлення. Ваше завдання – виправити їхні проблеми. Дайте відповіді на їх запитання.

Quora – це невикористаний ресурс для цього. Користувачі щодня публікують справжні запитання. І якщо одна людина запитує, ви можете гарантувати, що ще тисячі цікавлять одне і те ж.

Ось перші два питання, які з’являються у моєму каналі, коли я входжу в Quora:

квора

Відразу, це дві фантастичні ідеї для публікації в блозі. Насправді, кількість ідей щодо вмісту, які ви можете створити з цих двох питань, величезна.

Отримайте власний рахунок у Quora, введіть улюблені теми та вуаля – миттєве натхнення.

6. Запитайте своїх клієнтів / читачів

Якщо ви хочете привернути серйозний трафік, вам потрібно створити вміст, який шукає ваша цільова аудиторія. Тож здогадайтесь, хто найкращі люди, щоб запитати … Це правильно, ваші існуючі клієнти!

Використовуйте свої канали соціальних медіа, щоб запитати наявних читачів, який саме вміст вони хотіли б бачити. Постарайтеся бути конкретними і дайте їм можливість. Наприклад, запитайте, чи не віддають перевагу вашому наступному блогу, щоб зосередитись на соціальних медіа чи маркетингу електронної пошти. Наберіть голоси, і ви отримаєте свою відповідь.

7. Поділіться своїм досвідом

Деякі найефективніші частини вмісту спираються на особистий досвід. Подумайте про щось, що кинуло вам виклик за останні кілька місяців, і поділіться своїм досвідом. Ваші читачі люблять читати про реальне життя, добре чи погано.

Мій перший приклад – надзвичайно позитивний досвід, який (зрозуміло) породив тону читачів:

арі мессе

Поміркуймо, більшість із нас не мають чотирьох багатомільйонних підприємств. Але які успіхи ви можете передати читачам? Що ви нещодавно дізналися, що може допомогти іншим?

Він однаково добре працює, коли ви чесно ставитесь до речей, з якими ви боролися. Алі Мессе в цьому фантастично:

арі мессе

Постарайтеся написати чесну та особисту статтю хоча б раз на місяць. Це миттєво сприяє руху трафіку, оскільки він є релейним, унікальним та надає вашій компанії індивідуальність.

8. Подивіться на ваші коментарі

Цей простий. Зануріться у розділ коментарів під своїми блогами чи відео та шукайте проникливі коментарі. Шукайте тих, хто хоче подальше пояснення.

Використовуйте це як основу для свого наступного змісту. Він показує вашим читачам, що ви активно спілкуєтесь з ними, і вас цікавить їхній внесок.

Він також відповідає на питання, яке, ймовірно, задають і сотні інших.

ЧАСТИНА 2: Заповнення змістового календаря

На сьогоднішній день вам слід переповнити фантастичні змістові ідеї. Настав час перетворити їх на справжні фрагменти та запланувати їх у своєму календарі. Ви можете використовувати скромний Apple iCal для налаштування календаря вмісту. Мені також подобається використовувати Sprout Social, щоб допомогти інтегрувати свій графік соціальних медіа та вмісту.

паросток соціальний

9. Дотримуйтесь щотижневих термінів

Якщо ви не ставите собі терміни, ви швидко виявите, що ваша робота не завершена.

Дотримуйтесь графіку видань, який є реалістичним. Далі я поговорю з вами через кілька реалістичних термінів, на які потрібно скористатися.

Активно створюйте вміст та створюйте вміст у свій щотижневий розклад. Зробіть це пріоритетним.

10. Опублікуйте 2 повідомлення в блозі на тиждень

2 повідомлення в блозі – це проста, здійсненна ціль для будь-якого малого бізнесу. Блог не повинен займати більше двох годин, щоб скласти разом. І це дасть вам два великі шанси залучати трафік на ваш сайт щотижня.

У інші дні ви можете надіслати вміст другим поштовхом у соціальних мережах для тих, хто його пропустив.

11. Публікуйте 1 вміст хмарочоса на місяць

Зміст хмарочосів – це великий, соковитий, зухвалий фрагмент вмісту, який викликає багато інтересу. Це набагато ефективніше, ніж невеликі дописи в блозі, але також докладає набагато більше зусиль.

По суті, ви хочете створити остаточне джерело на чомусь. Наприклад, це може бути повний посібник щодо інструментів соціальних медіа у 2016 році.

Це могли бути найкращі сноубордські трюки усіх часів. Що б ви не вибрали, зробіть це великим, захоплюючим та дуже доступним для доступу.

Краса хмарочосів полягає в тому, що ви отримуєте величезний приплив миттєвого трафіку за допомогою миттєвого обміну. Ви також отримуєте приємні відвідувачі, які знаходять вміст за допомогою пошукових систем.

Вивчайте більше: Ключ до величезного, послідовного руху: техніка хмарочоса

12. Одне відео на місяць

Чи знаєте ви, що відеоконтент – це найпоширеніша форма контенту? Ну це так. Це не так просто, як вибити публікацію в блозі, але це може бути набагато ефективнішим у довгостроковій перспективі.

Це може бути так само просто, як спілкуватися в камері та викладати деякі основні факти чи статистику. Поки ви надаєте цінну інформацію, спробуйте її в багатьох різних середовищах.

Це спрацювало досить добре для Марії Хамед, яка набрала 100 000 переглядів цього простого, але інформативного відео.

13. Одна книга чи великий проект на рік

Крім звичайного вмісту, ви повинні запланувати один великий проект на рік. Цей проект може бути електронною книгою або білою книгою. Це авторитетні довідники, які глибоко заглиблюються в певний предмет.

Вони позиціонують вас як експерта з вашої теми і дають читачам величезне розуміння ваших навичок. Він ідеально підходить для довіри.

Не тільки це, але вони – перевірений водій руху. Люди завжди будуть шукати електронні книги та розширений контент. А ще краще, вони отримають адресу електронної пошти, щоб отримати його. Використовуючи електронну книгу як “свинцевий магніт”, ви збираєте тисячі електронних адрес.

І – ви здогадалися – електронні бюлетені сприяють серйозній кількості трафіку.

14. Дозвольте іншим робити важку працю за вас

Створення контенту може бути виснажливим. Отже, ось хитрість: використовуйте створений користувачем вміст.

Робіть те, що зробив Starbucks, і змушуйте користувачів публікувати фотографії вашого продукту в дії. Starbucks проводив змагання, де клієнти могли поділитися фотографіями своїх чашок-каракулей.

starbucks

Результат? Тижнями варто дивовижного безкоштовного вмісту для публікації в Інтернеті. Будьте креативні, ви можете робити щось подібне практично з усього, що завгодно.

Ось ще простіша порада: заохочуйте відгуки користувачів про все, що ви продаєте. Це простий спосіб регулярно отримувати новий вміст на сайті (чудово для SEO).

15. Переставте все. Весь час.

Щойно ви опублікували новий блог, задайте собі одне просте запитання: що я ще можу з цим зробити?

Чи можете ви перетворити цю інформацію в подкаст? Не могли б ви взяти основні факти та створити потужну інфографіку? Чи можете ви перетворити це на відео чи анімацію YouTube?

Ви можете повторно використовувати один і той же вміст так багато різних способів. Вашій аудиторії подобається засвоювати вміст різними способами, тому надайте їм їх! Це економить ваші навантаження на дослідження, і ви можете генерувати втричі більше трафіку.

Розподіліть перероблений вміст на наступні кілька місяців, і ваш календар почне заповнюватись непогано!

ЧАСТИНА 3: Оптимізація його для руху

Поки що я показав вам, як придумати чудовий контент і почати чіткий графік. Але ми пропускаємо остаточну частину: переконайтеся, що вона залучає багато трафіку.

Зрештою, якщо ви публікуєте щоденник і ніхто його не читає, чи дійсно він існує?

16. Ключові слова SEO

Однією з причин того, що вміст настільки хороший для керування вмістом, є переваги пошукової системи. Перш за все, Google любить бачити багато регулярних оновлень та контенту.

По-друге, вміст допомагає Google зрозуміти більше, хто ти і що робиш. Використовуючи високоцільовані ключові слова у своєму вмісті, ви можете залучати багато трафіку через Google.

Виберіть ключові слова, яких ви хочете оцінити, і зробіть їх величезною частиною вашого вмісту. Повернемося до нашого прикладу гамбургерів. Вам потрібно переконатися, що ваш вміст містить багато посилань на гамбургери та Нью-Йорк.

Це так просто, але це працює.

Вивчайте більше: Творчі способи пошуку ключових слів високого рейтингу та перетворення

17. Заголовки вбивць

Якщо ви дійсно хочете залучати трафік, вам доведеться виділитися з усіх інших фрагментів вмісту там. Ваші заголовки та заголовки мають пробити шум і переконати людей натискати на них.

Витратьте щонайменше 20% свого часу на створення найдосконалішого слова. Зробіть це заінтригуючим, дражнильним та власним обличчям. Якщо ви не отримаєте цю частину правильно, ви витратили свій час на головну статтю!

Про поради: Я написав зручний посібник про те, як створити заголовки вбивць. Використовуйте це добре!

18. Завжди включайте кошенят

Кошенята ведуть багато руху.

кошеня

Змістова стратегія все ще є найкращим (і найдешевшим) способом залучення трафіку на ваш веб-сайт. Але це непросто.

Придбання трафіку вимагає часу, терпіння та розкладу. Це ключ до довгострокового цінного трафіку.

Ось чому календар – найкращий друг виробника контенту! У вас виникли запитання чи думки з цієї теми? Повідомте мене в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me