3 veľké tipy od odborníkov na elektronický obchod

Aké ťažké je uviesť na trh webovú stránku elektronického obchodu?


Čo musíte urobiť pre zvýšenie povedomia o značke a zvýšenie návštevnosti?

Máme sklon sťažovať marketing v elektronickom obchode, ako je potrebné. Držte sa základov je vaša najlepšia stávka.

marketingové knihy

Ide o prípad? Tieto tri veľké marketingové tipy od odborníkov v odbore. Nie je tu nič neobvyklé. Je pravdepodobné, že už viete, že by ste mali robiť tieto tri veci. Možno potrebujete pripomenutie a zameranie sa na to, aby ste na ne našli čas? Ak áno, tak to máte.

Tip č. 1: Predbežne spustite SEO

Oslovili sme Rebeccu Gill, webdizajnéra, internetového marketingu a majiteľa Web Savvy Marketing. Za posledných sedem rokov pôsobila v spoločnosti Web Savvy Marketing ako jedna z najlepších v oblasti dizajnu webových stránok. Rebecca je kvalifikovaný odborník, ktorého názor je veľmi vyhľadávaný, pokiaľ ide o príspevok k vzdelávacím zdrojom v oblasti SEO.

Pýtali sme sa, čo jej radí klientom, ktorí najímajú jej firmu, aby navrhli nový web pre elektronický obchod. Rebecca najskôr uviedla, že sa obáva SEO a „Dizajn, kódovanie alebo spustenie sa uistite, že pre SEO sa vykonáva výskum a plánovanie. Po spustení SEO je už príliš neskoro. “

To je zaujímavý tip, pretože si myslím, že väčšina z nás túto rovnicu obracia. Obávame sa iba o to, aby sa web spustil a žil, potom sa zameriame na pridávanie prvkov SEO.

písanie rúk na počítači

Samozrejme, jednou z najdôležitejších častí SEO je obsah zverejnený na vašom webe. Toto je hlavný problém pre vyhľadávače aj pre návštevníkov. Takže písanie skvelej kópie je nevyhnutnosťou, pretože prejdeme týmto článkom o 9 zákonoch o copywritingu SEO.

A ak chcete, aby si niekto prečítal článok a požiadal vyhľadávacie nástroje, aby ho správne indexovali, potrebujete chytľavý nadpis. V tomto článku uvádzame deväť tipov na vytváranie neodolateľných titulkov získaných od najlepších svetových autorov blogov.

Tip č. 2: Marketing sociálnych médií

Podľa Shelly Peacockovej, dizajnéra WordPressu a majiteľa crazy-rýchlo rastúcej skupiny Spinbird, sociálne médiá sú kľúčovou marketingovou taktikou pre všetky stránky elektronického obchodu, „V závislosti na vašom produkte ho vylepšujte, kedykoľvek je to možné.“ Jej desaťročná spoločnosť je najlepšie známa tým, že sa zameriava na vzdelávanie svojich zákazníkov a marketing sociálnych médií je len jednou z oblastí, pre ktorú poskytujú prispôsobenú pomoc..

Shelley poskytla tento tip prostredníctvom služby Twitter, kde má viac ako 1 800 sledovateľov. To je evidentne jedno z jej obľúbených sociálnych médií. Nezabudnite však na Facebook a LinkedIn, ale aj na Pinterest a Instagram.

sociálne médiá

V skutočnosti sme identifikovali Instagram ako najlepší web pre sociálne médiá, ktorý používajú e-tailers, a dokonca načrtneme prípadovú štúdiu jednej ženy, ktorá zarába 15 000 dolárov zakaždým, keď odovzdá sponzorovaný príspevok. Ak máte čas a zdroje na to, aby ste sa mohli venovať jednej sieti sociálnych médií, je možné, že Instagram je vaša najlepšia voľba; viac o tom tu.

Tip č. 3: Zoznamy e-mailov

Shelly Peacock zo skupiny Spinbird Group nám dala ďalší marketingový zlatý nugget, keď povedala: „Zhromaždite všetok e-mail, ktorý môžete – pre podnikanie je to lepšie ako kedykoľvek predtým.“ A aby vaše správy vyzerali profesionálnejšie, Shelly navrhuje stiahnuť bezplatný program, ako je HTMLsig, a pridať tak vlastný riadok podpisu.

Už ste vedeli o vytvorení zoznamu e-mailov, však? Ale je pravdepodobné, že ste zabudli na jeho dôležitosť. Je ľahké zachytiť sa v SEO a sociálnych médiách a blogovaní a vývoji produktov a brandingu, aby ste zabudli na jednoduché, ale overené metódy marketingu..

Jedným z najlepších spôsobov, ako prinútiť návštevníkov, aby sa prihlásili k budúcim marketingovým e-mailom, je ponúknuť hlavný magnet. Viete, tie rozbaľovacie okná, ktoré požadujú meno a e-mailovú adresu výmenou za infographic alebo eBook alebo video, ktoré vám ukážu 10 najlepších tipov na … čokoľvek. Čítaním tohto článku nájdete najrôznejšie inovatívne nápady na vytvorenie skvelého oloveného magnetu.

Akonáhle vytvoríte dokonalý olovený magnet, budete musieť navrhnúť tlačidlo s výzvou na akciu, ktoré skutočne láka návštevníkov vašich stránok, aby využili svoju ponuku. Potrebujete s tým nejakú pomoc? Práve tu máme tipy na vytvorenie magnetického hovoru.

Takže tu to máte. Odborníci hovorili a pripomenuli mi, že základy SEO, marketingu sociálnych médií a zostavovania zoznamu e-mailov sú pri propagácii vašej webovej stránky elektronického obchodu stále platné..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map