Jak obtížné je uvádět na trh váš web s elektronickým obchodem?

Co musíte udělat pro zvýšení povědomí o značce a zvýšení provozu?

Máme tendenci ztížit e-commerce marketing, než je třeba. Držet se základů je vaše nejlepší sázka.

marketingové knihy

Případ v bodě? Tyto tři velké marketingové tipy od odborníků v oboru. Tady není nic neobvyklého. Je pravděpodobné, že už víte, že byste měli dělat tyto tři věci. Možná budete potřebovat připomenutí a soustředit se na to, abyste na ně udělali čas? Pokud ano, tak jdete.

Tip č. 1: Předběžné spuštění SEO

Obrátili jsme se na Rebeccu Gill, webovou designérku, internetového marketingu a majitele společnosti Web Savvy Marketing. V sedmi letech, kdy její společnost podniká, se Web Savvy Marketing stal jedním z nejlepších v oboru designu webových stránek. Rebecca je zkušený odborník, jehož názor je velmi žádoucí o příspěvek ke vzdělávacím zdrojům v oblasti SEO.

Zeptali jsme se, co radí klientům, kteří najímají její firmu, aby navrhli nový web pro elektronický obchod. Rebecca řekla, že se nejprve obává SEO a později navrhne: „Před návrhem, kódováním nebo spuštěním se u SEO ujistěte, že je proveden výzkum a plánování. Po spuštění SEO je příliš pozdě. “

To je zajímavý tip, protože si myslím, že většina z nás tuto rovnici obrací. Děláme si starosti pouze s tím, aby se web spustil a žil, pak se zaměříme na přidávání prvků SEO.

psaní rukou na počítači

Jednou z nejdůležitějších částí SEO je samozřejmě obsah zveřejněný na vašem webu. To je hlavní problém pro vyhledávače i lidské návštěvníky. Takže psaní skvělých kopií je nutností, protože projdeme tento článek o devíti zákonech SEO copywritingu.

A pokud chcete, aby někdo tento článek přečetl a požádal vyhledávače, aby jej správně indexovaly, potřebujete chytlavý nadpis. V tomto článku uvádíme devět tipů pro vytváření neodolatelných titulků získaných od nejlepších světových autorů blogů.

Tip č. 2: Marketing sociálních médií

Podle Shelly Peacock, návrháře WordPress a majitele šíleně rychle rostoucí skupiny Spinbird, sociální média jsou klíčovou marketingovou taktikou pro jakýkoli web elektronického obchodu, “V závislosti na vašem produktu jej vylepšujte, kdykoli je to možné.” Její desetiletá společnost je nejlépe známá svým zaměřením na vzdělávání svých zákazníků a marketing sociálních médií je jen jednou z oblastí, pro kterou poskytují přizpůsobenou pomoc..

Shelley poskytla tento tip prostřednictvím Twitteru, kde má přes 1800 sledovatelů. To je samozřejmě jeden z jejích oblíbených sociálních médií. Nezapomeňte však na Facebook a LinkedIn, ale také na Pinterest a Instagram.

sociální média

Ve skutečnosti jsme identifikovali Instagram jako nejlepší web sociálních médií pro použití e-tailery a dokonce nastínili případovou studii jedné ženy, která vydělá 15 000 $ pokaždé, když nahraje sponzorovaný příspěvek. Pokud máte pouze čas a zdroje, které můžete věnovat jedné síti sociálních médií, mohlo by se stát, že Instagram je vaše nejlepší volba; přečtěte si o tom více zde.

Tip č. 3: Seznamy e-mailů

Shelly Peacock ze skupiny Spinbird Group nám dala další marketingový zlatý nugget, když řekla: „Shromážděte veškerý e-mail, který můžete – pro podnikání je to lepší než kdy jindy.“ A aby vaše zprávy vypadaly profesionálněji, Shelly navrhuje stáhnout bezplatný program, jako je HTMLsig, a přidat vlastní linii podpisu.

Už jste věděli o vytvoření seznamu e-mailů, že? Ale je pravděpodobné, že jste zapomněli na jeho význam. Je snadné se tak chytit do SEO a sociálních médií a blogů a vývoje produktů a značky, že zapomenete na jednoduché, ale ověřené metody marketingu..

Jedním z nejlepších způsobů, jak přimět návštěvníky, aby se přihlásili k budoucím marketingovým e-mailům, je nabídnout hlavní magnet. Víte, ta vyskakovací okna, která žádají o jméno a e-mailovou adresu výměnou za infographic nebo e-knihu nebo video, zobrazují 10 nejlepších tipů pro… cokoli. Čtením tohoto článku najdete nejrůznější inovativní nápady, jak vytvořit skvělý hlavní magnet.

A až budete mít vytvořen dokonalý olověný magnet, budete muset navrhnout tlačítko s výzvou k akci, které skutečně láká návštěvníky vašeho webu, aby mohli využít vaši nabídku. Potřebujete s tím nějakou pomoc? Právě zde máme tipy na vytvoření magnetického výzvy k akci.

Takže to máte. Odborníci hovořili a připomněli mi, že základy SEO, marketingu sociálních médií a sestavení seznamu e-mailů jsou při propagaci vašeho webu elektronického obchodu stále platné..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me