Чи потрібне вам пояснювальне відео для вашого підприємницького підприємства?

Це гостьовий пост Джеффа Річардсона з Breadnbeyond.com.


Незважаючи на свою популярність, відео-роз’яснювач – це не той інструмент, яким можуть скористатися всі. Підприємництво жорстке – ви повинні випереджати конкуренцію. Відео-роз’яснювачі – це ефективний інструмент для того, щоб виділитись із конкуренції, оскільки одна людина із дивовижним відео на своєму веб-сайті.

Відео-послуги Breadmbeyond Explainer

Але не кожен підприємець може отримати максимум результатів від відео із поясненнями. Це залежить від багатьох факторів, таких як ваша ніша, бюджет, цільова аудиторія та багато іншого. Я сформулював три питання, на які вам потрібно відповісти, щоб краще оцінити, чи варто вкладати свої ресурси у відео-роз’яснювач.

1. Чи є у вас веб-сайт або ви використовуєте соціальні медіа для просування своїх послуг?

З величезним зрушенням звички людей шукати товари та послуги в Інтернеті, вам неодмінно потрібно змінити свою маркетингову стратегію на більш цифрову орієнтовану. Насправді понад 95% американців хоч раз у житті купили щось в Інтернеті. Це означає, що якщо ви вже використовуєте якісь онлайн-платформи для просування своїх товарів та послуг, ви все ще конкуруєте.

Наявлення відео на роз’яснювачі на вашому веб-сайті допомагає вашим відвідувачам краще зрозуміти, що ви пропонуєте, за коротший та цікавіший спосіб. Розміщення відео-роз’яснювача на цільовій сторінці може допомогти привернути увагу ваших відвідувачів негайно після їх прибуття.

Поясніть відео на цільовій сторінці

У цьому відношенні соціальні медіа схожі на веб-сайт. Основна відмінність полягає в тому, що більшість платформ соціальних медіа є більш доступними та оптимізованими для мобільних користувачів. Соціальні медіа можуть бути важким полем для просування товарів або послуг, головним чином через те, як швидко люди прокручують минулі речі за своїми часовими рамками.

Ось тут візуальний контент, як-от відео з роз’яснювачами, може допомогти вам привернути увагу цільової аудиторії. Маючи сильне відкриття та захоплююча анімація, ви можете досягти більшості своїх підписників.

Незважаючи на те, що не всі платформи соціальних медіа створені спеціально для візуального контенту, ви все одно можете скористатися інструментом для пояснення. Ось кілька способів, як:

 • На сторінці у Facebook було представлено відео
 • Публікація в Instagram
 • Платна відеореклама у Facebook, YouTube та Instagram

Ви не можете запустити фізичний магазин цілодобово, якщо у вас багато співробітників, які працюють в зміну. Налаштування веб-сайту чи соціальних мереж усуває цю проблему.

Винос: 

Якщо ви використовуєте соціальні медіа та / або веб-сайт для просування своїх послуг, ви можете отримати максимальний результат від відео-роз’яснювача.

2. Які товари чи послуги ви продаєте?

Тип пропонованих вами товарів чи послуг також впливає на те, чи можете ви скористатися тим, що ви маєте відео для пояснювачів. Я розбив її на чотири основні категорії:

 1. Первинні потреби Якщо ви пропонуєте продукти, що належать до категорії первинних потреб, наприклад, продукти харчування & напої, одяг чи житло, вам не потрібно відео з поясненнями. Люди вже знають, що їм це потрібно – тому ви повинні витрачати свої ресурси на вирощування свого бренду.
 2. Програмне забезпечення Якщо ви розробник або продавець програмного забезпечення як сервісної компанії (SaaS), то, безумовно, ви продаєте щось складне. Не всі мають аналогічний рівень обізнаності з технологіями та комп’ютерами. Ось де пояснювальне відео може допомогти вашому цільовому покупцеві краще зрозуміти ваше програмне забезпечення, використовуючи простіші слова та наочні посібники. Також простіше виділити основні характеристики та унікальність вашого програмного забезпечення порівняно з іншими. Ось приклад відео-роз’яснювача про Pinterest (Усі знають Pinterest зараз – я розумію, але це відео було зроблено в 2012 році).
 3. Унікальний & Продукти на замовлення, що мають спеціальні функції, повинні бути чітко пояснені, щоб залучити якомога більше покупців. Відео з пояснень допоможуть вам краще уявити, які особливості та як ці функції варто мати.

  Візьмемо для прикладу Fuel Baby, марку дитячої пляшки молока з механізмом випуску для формули. Тепер це досить складно уявити без належної візуалізації, правда? За допомогою наочної допомоги поняття унікальних продуктів, як це, набагато простіше засвоювати.

 4. Нідерські послуги Підприємництво – це величезна всесвіт. Для підприємця, який пропонує такі нішеві послуги, як проектування бізнес-моделі для інших підприємств, будівництво собак для тибетських мастифів, масаж для немовлят – або будь-яких інших ультраспецифічних сфер – відеоролики для пояснень є потужним інструментом. Дозволь пояснити.

  Якщо ви чи якісь інші підприємці вирішили користуватися цими послугами, для цього має бути причина?

  Іноді переконати людей, чому вони потребують вашої служби словами, може бути складним завданням для людей, які не мають хороших розмов. Відео-роз’яснювачі допомагають вам краще повідомляти, що ви можете запропонувати, щоб ви могли охопити конкретну групу людей, які швидше купують вашу послугу. Це призводить нас до останнього питання.

3. Хто є вашим цільовим споживачем?

Знання правильного цільового споживача – одна з ключових рис успішного підприємця. Якщо ви пропонуєте свою продукцію чи послуги іншим компаніям, є хороший шанс, що ви знайдете корисні відео з поясненнями.

Що стосується B2B (Business to Business), питання технічності мають значення. Відео-роз’яснювач може допомогти у цій проблемі, конденсуючи складну та технічну інформацію, у легке для засвоєння відео, яке ваш бізнес може використовувати для наближення до потенційних клієнтів.

Але якщо ви орієнтовані на кінцевих споживачів та окремих споживачів, вам слід зробити своє націлення більш конкретним.

Відео-роз’яснювач – це цифрова інвестиція, тобто фізична форма відсутня, і для цього потрібні цільові споживачі, щоб вони могли використовувати Інтернет & технології взагалі. Розбимо їх на 4 різні вікові групи:

 • 18-29 років Це найвищий вік користувачів Інтернету та наркоманів. На основі опитування Pew Internet 99% громадян США у цій віковій групі мають доступ до Інтернету. Вони також мають найбільше щоденний час екрану порівняно з іншими віковими групами. Якщо ви орієнтовані на цю вікову групу, відео-роз’яснювач (і взагалі відеовміст) не має жодної уваги.
 • 30-49 років Як і в попередній віковій групі, 96% громадян США в цьому віковому діапазоні активно користуються Інтернетом, хоча і не з тим, скільки часу на екрані. Доведено, що відео на 181% підвищує ймовірність покупки в Інтернеті..
 • 50-64 років У цьому віковому діапазоні є 9 з 10 громадян США, які більше не обмежуються читанням таких джерел інформації, як газети та журнали. Значна частина цієї групи є грамотно грамотною. Ви можете вибрати інвестиції у відео для пояснювачів, але також є великий шанс, що їхня грамотність обмежується основними видами діяльності, такими як прокручування стрічок новин у Facebook та перегляд відео YouTube.
 • Вік 65+ Технологія охопила кожну вікову групу у Всесвіті – але її охоплення до старшого населення (65+) значно нижче. Людям у цьому віці потрібен більш персоналізований канал зв’язку. Зв’язатися з ними за допомогою звичайних методів та витратити більше зусиль, щоб наблизитися до них віч-на-віч, доведено, що вони дають кращі результати. Тому, НІ, Я не рекомендую робити відео з поясненнями, якщо ви націлені на цю конкретну вікову групу.

Вердикт: чи потрібне вам пояснювальне відео?

Відповідаючи на ці три запитання, ви допоможете вирішити, чи варто вкладати гроші в пояснювальне відео, але пам’ятайте, що існує чимало інших факторів, таких як бюджети. Деякі компанії-виробники преміум-виробників відеоінформаторів стягують до 50 000 доларів за відео-роз’яснювачі, але є невеликі та середні виробничі будинки, які пропонують набагато дешевші угоди з дещо гідними кінцевими результатами якості.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map