На початку минулого року я поставив перед собою невелике завдання.

Щоб створити обліковий запис Twitter і досягти 10 000 підписників.

Це повинен був бути абсолютно новий рахунок, починаючи з нуля. Це не було пов’язано з будь-яким наявним сайтом, і я не використовував існуючу мережу. Просто чистий експеримент з нуля.

10k підписників!

Я назвав обліковий запис Twitter “Неможливим”.

І знадобилося всього три місяці, щоб досягти 10 000.

Не питайте мене, чому я почав це. Це було просто цікавість, і я хотів дізнатися, що змушує Twitter галочку. І я багато чому навчився.

Справа не лише в цифрах …

Звичайно, підписники Twitter самі по собі нічого не означають. Тож ключовою частиною мого маленького виклику було залучення.

Середня участь у Twitter – 0,7%. Я повинен був переконатися, що я вище цього.

Вгадайте, що я отримав?

Рівень моєї участі становив 13% (на моєму найкращому твіті. [І в середньому понад 5-6% на кожен пост])

13% від рівня залучення!

Тож як я отримав 10000 підписників і 13% -ний рівень залучення?

Коли я почав, я не мав стратегії. На те, щоб піти, знадобилося кілька тижнів. Але після цього почав формуватися чіткий та дієвий розпорядок. Я не експерт! Але ось як це працювало.

1. Вибирайте тему уважно

Перш за все, ви повинні дізнатися, як працює Twitter. Я кілька років провів на платформі особистий кабінет. Значна частина цього часу була витрачена на спостереження з кулуарів.

Я помітив, що Twitter чудово підходить для трьох речей:

  1. Новини
  2. Експертне розуміння конкретних тем
  3. Легкосердечний рельєф

Тож я знав, що мушу вибрати щось, що відповідає принаймні двом із цих трьох речей.

Я вибрав пригодницькі та екшн-види спорту, які легко перекочуються як у «новини», так і в «полегшення легкого серця».

Оберіть свою тему!

Я також знав, що є відкритий отвір для такого типу речей. Є такі великі гіганти, як Ред Булл. Але з точки зору невеликої конкуренції, це дуже дивно.

Зробіть те саме з процесом Twitter. Шукайте прогалини на ринку. Шукайте розмов, яких не було. А потім почніть ті розмови.

2. Опублікувати зацікавлений вміст

Зростання Twitter просто, коли ви думаєте про це.

Ви публікуєте класні речі. Люди ретвітують це. Більше людей це бачать і стежать за вами.

Вам не потрібно робити це складніше, ніж це. Це означає, що ваш пріоритет номер один – розміщення цікавих матеріалів!

Social Media Examiner пояснює, що ви отримаєте на 150% більше ретвітів, якщо опублікуєте зображення. Тому я вирішив, що кожен твіт повинен мати додане зображення.

Переконайтеся, що кожен твіт має значення. Зробіть це цікавою фотографією, корисним фрагментом даних або посиланням на щось цінне. Якщо це не варто говорити, не кажіть цього.

Ви також можете збільшити взаємодію, задаючи питання, зберігаючи твіти короткими та активно запитуючи ретвіти.

3. Твітніть менше (так, справді)

Існує дивний міф про те, що високоякісне твітування дає кращі показники взаємодії. Це просто неправильно (Знову ж, програма перевірки соціальних медіа підтримає мене). Якщо занадто багато щебетати, заглушаються важливі речі, які ви говорите. І це розбавляє ваш вміст. Це також може дратувати людей.

Не обтяжуйте своїх послідовників

Я дотримувався одного-двох твітів на день. Це все, що мені потрібно. Загалом я лише за ці три місяці надіслав 52 твіти. Можна спробувати ще кілька, але зведіть його до мінімуму. Не перевантажуйте свою аудиторію і не заглушуйте вміст.

4. Почніть слідкувати за людьми

Гаразд, поки що я навчив вас писати повідомлення. Але як отримати цих перших послідовників?

Я теж знайшов це супер хитро. Насправді перші 100 підписників – це найважче, що ви коли-небудь отримаєте. Знадобилося трохи часу, щоб розібратися в секреті, але це дуже просто.

Просто почніть слідкувати за людьми. Це воно.

Почніть слідкувати за людьми!

(Експерт з маркетингу Ніл Патель знайшов час, щоб слідкувати за 100 000 людей! Він на щось.)

Складіть список облікових записів Twitter, у яких є потрібна цільова аудиторія, і збережіть їх у своїх «списках».

Для мене це були спортивні маги, фірми для одягу на вулиці тощо. Я впевнений, що ви можете вибрати безліч рахунків з обраної вами ніші.

Тепер завантажте останні кілька твітів із цих облікових записів. Потім слідкуйте за будь-ким, хто віддав перевагу, ретвітував або коментував це. Це найактивніші та найактивніші послідовники, і ви цього хочете!

Від 30 до 40%, як правило, слідкують за вами. У цьому краса Twitter – більшість людей із задоволенням стежать.

Увага

Не збожеволійте тут. Якщо ви стежите за більше 100 людей в день, Twitter починає підозріло. Більше цього, і ви просто спамуєте людей. Ви можете (і будете) призупинені з Twitter, якщо ви зайшли занадто далеко.

Але загальне наступне – це добре. Це заохочується.

5. Приділяйте це щодня 15 хвилин

Створення наступного Twitter – це щоденна діяльність. Ви маєте бути дуже невблаганними з цього приводу. Графік 15 хвилин на день, щоб розмістити щось круте. Потім приділіть деякий час слідкуючи за людьми у своїй ніші.

Я робив це щодня протягом трьох місяців, і в кінцевому підсумку я підписав близько 8000 людей. Близько 40% пішло назад, а решта 7000 надійшли від ретвітів та органічного зростання.

Якщо ви вважаєте, що це марна трата часу, перегляньте акаунт Twitter Ніла Пателя вище. Він стежив за 100 000 людей з моменту приєднання до платформи. І ніхто не звинувачуватиме його у витрачанні дорогоцінного маркетингового часу!

6. Ретвіт, улюблений та коментар

Twitter – це не лише одностороння вулиця. Якщо ви не приєднаєтесь до розмови, ви просто кричите на всесвіт. Twitter – це розмова. Бути втягнутим.

Повторіть корисну інформацію, яку ви бачили на чиїйсь часовій шкалі. Напишіть невеликий коментар або просто улюблений їх твіт. Не будьте тим хлопцем, який просто вибухує твіти без відповіді.

Я мушу аплодувати цьому Джейсону, менеджеру соціальних медіа Бітчачі, за це, зокрема. Коли хтось спілкується з Bitcatcha у Twitter, він відповідає на це вдячністю. Він також запускає їх веб-сайт через нашу перевірку швидкості і дає їм знати, як це відбувається.

Привіт @clickshiftca!

7. Розмістіть посилання на своєму веб-сайті, Facebook та підписі електронної пошти

У мене не було такої розкоші, але це буде хорошим способом швидко отримати кілька сотень підписників. (Я в кінцевому підсумку створив рудиментарний веб-сайт, щоб поекспериментувати з розміщенням пов’язаного вмісту в Twitter. Але це не було фактором у моїх 10 к.)

Покладіть у своєму підписі електронну пошту посилання Twitter, щоб захопити всіх ваших колег. Це простий спосіб побудови вашої мережі. Потім скористайтеся API Twitter, щоб розмістити на своєму веб-сайті кнопку “слідувати”. Простий. Легко. Ефективний.

8. Поставте мету

Нічого не відбувається, поки ви не поставите мету. Тож займіться цим. Думайте, що велике. Чому б не стріляти за 10000? Або 100 000? Або мільйон?

Одне, що я зробив не так …

… Не вдалося викласти без більш широкої стратегії.

Оскільки це був лише експеримент, я не мав більшого плану.

Вам потрібно з’ясувати, як ваша присутність у Twitter вписується у вашу загальну бізнес-модель. Ви хочете збільшити більше продажів або веб-трафіку? Ви хочете розвивати поінформованість або скористатися особливо прибутковим ринком?

Це одне, чого я не робив, і тепер мені доведеться попрацювати назад, щоб зрозуміти, як використовувати цей ресурс.

Спробуйте самі, люди …

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me