Створення списку електронних листів – це найважливіше, що ви можете зробити для свого інтернет-бізнесу.

Це найвигідніша та найефективніша форма інтернет-маркетингу. Але, на жаль, це далеко не просто.

Якщо ви будували свій список один за одним, ви знаєте, наскільки він складний!

У першій частині цієї 6-частинної серії ми розглянули 11 найвищих форм для реєстрації та де їх розмістити. Але що ви повинні використовувати, щоб заманювати людей підписуватися? Безкоштовна електронна книга? Звіт? Вебінар?

Звичайно, ці варіанти справно працюють. Але є один «свинцевий магніт», який працює краще за всіх:

“Оновлення вмісту”.

Оновлення вмісту - найшвидший спосіб отримати більше підписників

Я використовую його тут на Bitcatcha, і це найефективніша форма захоплення на сайті. І я не єдиний. Деякі блогери повідомляють про ВЕЛИЧЕЗНИЙ приріст конверсій підписки за допомогою методу оновлення вмісту.

По-перше, повернемося до основ …

Підіймання нашого остаточного керівництва по маркетингу електронною поштою

 • Частина 1: 11 найвищих форм для реєстрації
 • Частина 2: Оновлення вмісту – найшвидший шлях для більшої кількості підписників
 • Частина 3: Посилення взаємодії & дохід із вітальною серією електронної пошти
 • Частина 4: 19 простих хитрощів, щоб отримати 40% відкритого курсу електронної пошти
 • Частина 5: Ідеальний сюжетний рядок: 18 хитрощів
 • Частина 6: Чи працює ваш електронний маркетинг? 14 основних показників для вимірювання

Що таке оновлення вмісту?

Ви всі бачили традиційний “свинцевий магніт” або стимул спонукати людей підписатися. Це часто електронна книга або звіт про цифровий маркетинг. У минулому вони конвертувались дуже добре.

Нині ці великі ресурси є менш ефективними. Зазвичай вони занадто загальні. Занадто широкий. Занадто великий. Крім того, у всіх у нас вхідні електронні книги накопичуються, тому завантажувати більше не хочемо!

4051

Натомість ваші читачі шукають щось інше. Щось більш релевантне, конкретне та краще з урахуванням їх потреб. Щось вони дійсно хочуть завантажити.

Зараз ви читаєте цю статтю про розширення списку електронних листів. Тож я точно знаю, що маркетинг електронної пошти – це ваша увага та інтерес. Чому я намагаюся просунути широку електронну книгу про маркетинг соціальних медіа? Або SEO? Або що-небудь ще?

Я знаю, що ви зацікавлені в маркетингу електронною поштою, тому мені потрібно запропонувати вам щось, що стосується електронних листів.

Ось тут надходить оновлення вмісту. Це головний магніт, який дуже важливий для того, що читає ваш відвідувач, і пропонує додаткову цінність поза публікацією блогу. Він вписується прямо у вміст, тому ви вже займаєтесь і заінтригуєте, коли я пропоную його. Ось як це виглядає in situ.

оновлення вмісту in situ

Тож ось фокус. Не пропонуйте одного загального “свинцевого магніту” на всьому сайті. Забудьте про електронні книги, довідки тощо. Натомість створіть безліч менших стимулів з урахуванням різних тем.

Очевидно, що потрібен час, щоб створити додатковий контент, але вони можуть бути розміром з укусом. Це може бути контрольний список для друку, який підсумовує публікацію, пояснювач відео чи більш детальне вивчення випадку. Все, що додає значення існуючому контенту.

Підсумок: не пропонуйте чогось загального, чого могли б захотіти ваші читачі. Запропонуйте щось цінне та актуальне, яке ви знаєте, що хочете.

Це оновлення вмісту в двох словах. Ви “оновлюєте” вміст в обмін на електронний лист.

Моє надмірно конвертоване оновлення вмісту

Ось приклад того, як працює оновлення вмісту тут на Bitcatcha.

Я почав з вибору блогу з високим трафіком: ця стаття про “цільові сторінки”. Оскільки він збирав велику кількість відвідувачів і конвертував уже досить вдало, він був сильним кандидатом для перетворення ще більшої кількості підписників.

bitcatcha-стаття

Сама публікація – це довгий ресурс (2 000 + слів), тому я вирішив, що “оновлення” має бути більш простим контрольним списком, який підсумовує основні моменти.

Я хотів, щоб мої читачі роздрукували та посилалися, коли вони створювали власні цільові сторінки. Щось, що забезпечувало реальну, діючу цінність.

Я розмістив посилання для входу вгорі блогу, тому ви абсолютно не можете пропустити його.

Я також вклав його внизу сторінки, тому є дві чіткі точки входу.

Ви також помітите, що він загорнутий у яскраво-жовтий ящик. Це притягує око. Читач відчуває вимушеність натискати на нього.

оновлення вмісту in situ

Я також хотів переконатися, що оновлення вмісту виглядало чудово. Кілька пунктів кулі в документі Word не виглядали справедливим обміном для моїх читачів.

Отже, я взяв свого графічного дизайнера на корпус і перетворив ці пункти на це:

контент-оновлення-контент

Ця інфографіка набагато ефективніша. Це гарантує, що мої підписники відчувають, що вони отримали щось цінне в обмін. Наприклад, вони могли роздрукувати його та посилатися на нього під час створення цільової сторінки.

Альтернативні оновлення вмісту

Перш ніж я поясню покроковий процес налаштування, ось кілька альтернативних оновлень вмісту, які ви можете легко створити самостійно.

1. Шпаргалка

Як і контрольний список, шпаргалки справді добре працюють для довгих форм публікацій блогу. Такі блоги, що мають майже 2500 слів, – це багато, що можна зайняти. Отже, ви можете взяти всі важливі моменти, зварити їх і дати вашим читачам “обдурити”.

Брайан Дін у Backlinko також використовує цю техніку, перетворюючи свої статті у прекрасну інфографіку у форматі PDF для підписників:

Шпаргалка

2. Стенограми

Вони чудові, коли ваш основний вміст – це відео чи контент. Ваші читачі можуть завантажити розшифровку та зберегти її на потім.

3. Тематичні дослідження

Блоги часто є вступом до теми. Ви можете використовувати оновлення вмісту, щоб отримати детальнішу інформацію. Тематичне дослідження інтригує, оскільки дозволяє читачам бачити, як працює теорія в дії.

4. Сирі файли та шаблони

Вашим читачам сподобається швидкий злом, особливо якщо це стосується того, що вони тільки що прочитали. Ви можете надати безкоштовний шаблон електронної пошти або зразок електронної таблиці для продуктивності. Веб-дизайнери можуть запропонувати своїм читачам необроблені файли PSD для зміни.

Цифровий маркетолог робить аналогічну справу з “пальцем пальця”. Ви просто копіюєте та вставляєте їх тестовані формулою існуючі заголовки соціальних медіа.

Сирі файли та шаблони

Як налаштувати оновлення вмісту

Отже, тепер ми знаємо, що це (і навіщо вам це потрібно), давайте поговоримо про особливості. Процес виглядає приблизно так:

 1. Знайдіть свої найвищі блоги про трафік.
 2. Створіть оновлення вмісту для кожного, який додає значення.
 3. Додайте його на свій веб-сайт.
 4. Налаштуйте та оптимізуйте швидкість конверсії.
 5. Залучайте до нього тонни трафіку.
 6. Слідкуйте за тим, щоб ваші абонентські номери зростали.

Звучить просто, але є кілька складних розрядів.

Пошук вашого блогу з найвищим трафіком – це легка частина. Як правило, статті з найбільшим трафіком будуть генерувати найбільше підписників. Зайдіть у свій обліковий запис Google Analytics зараз і запишіть п’ять найкращих виконавців.

Тепер виберіть стимул для оновлення вмісту, який додасть реальної цінності.

Ви можете вибрати одне з оновлень вмісту, про які я запропонував вище, або ж придумати щось зовсім нове. Чим креативніше і неповторніше, тим краще!

Додавання оновлення вмісту на ваш веб-сайт

Ось найскладніша частина, але я перегляну вас покроково.

Перш ніж ми почнемо, вам знадобиться обліковий запис у LeadPages та MailChimp. Це два інструменти, які ми використаємо для налаштування оновлення вмісту.

Ведучі сторінки це інструмент, який допоможе вам створити це:

Leadbox для оновлення вмісту

… Спливаюче вікно, яке збирає ваші електронні адреси. (Також називається “поштова скринька”)

Навіщо використовувати це спливаюче вікно LeadPages? Тому що це перетворює на 30-40% краще, ніж відправляти людей на іншу цільову сторінку. Це також привабливо та динамічно.

MailChimp – це програмне забезпечення електронної пошти, яке збирає та управляє всіма вашими підписниками. Він також викриває ваші інформаційні бюлетені та масові електронні листи.

Підключіть LeadPages та MailChimp, щоб вони спілкувалися один з одним

Скажімо, один із моїх читачів, Бен, заповнює моє східне поле LeadPages.

Мені потрібні LeadPages, щоб сказати: “Ей, MailChimp, я надсилаю оновлення вмісту до Бена, чи зможеш ти зберегти його адресу електронної пошти в моєму списку передплатників!”

Для цього нам потрібно зв’язати облікові записи. LeadPages має підручник з цього питання, але щодо оновлення вмісту все трохи детальніше.

Ось проблема: один читач може завантажити оновлення вмісту на електронні листи, а інший може завантажити оновлення в соціальних мережах. Але я хочу зберігати обох цих підписників у тому самому загальному списку електронних листів. І це трохи хитро.

Почнемо з MailChimp:

Налаштування MailChimp

Ось що ми хочемо досягти:

 1. Один простий список, який збирає всіх ваших підписників.
 2. Але переконайтеся, що кожен абонент отримує оновлення конкретного вмісту, на яке натиснув.

Я спілкувався з багатьма блогерами, які встановлювали багато різних списків підписок для кожного оновлення вмісту. Це кошмар. Ми просто хочемо одного.

Ми уникаємо цього, створюючи “підрозділи” вашого основного списку передплатників. MailChimp викликає ці “списки полів”, і ми створюємо їх для кожного оновлення вмісту.

Таким чином, всі отримують стимул, на який вони підписалися, але всі вони подаються в один основний список передплатників.

1. Увійдіть та перейдіть до опції “списки” …

mailchimp1

2. Виберіть список, для якого потрібно збирати електронні адреси…

Виберіть список електронної пошти

3. Перейдіть до налаштувань. Потім натисніть “список полів та об’єднати теги”

mailchimp-merge

4. Створіть “поле списку” для кожного оновлення вмісту

Пам’ятайте, що це “список поля” – це як підрозділ вашого більшого списку підписників. Ми будемо називати його після кожного оновлення вмісту, яке ви налаштовуєте.

Для цього натисніть «Додати поле»…

додати поле

а потім “текст” …

mailchimp-add-text-field

5. Назвіть поле списку після того, як блог чи оновлення вмісту ви надаєте

У моєму випадку це оновлення вмісту в блозі “цільової сторінки”.

Назвіть поле списку

Ви також хочете ПІДКЛЮЧИТИ поле “видиме”.

6. Зроблено

Це налаштовано MailChimp. Тепер нам потрібно надати LeadPages всю цю інформацію.

Налаштування LeadPages

Ось що ми досягнемо в цьому розділі:

Інтегруйте MailChimp з LeadPages, щоб усі електронні адреси були зібрані.

Переконайтеся, що LeadPages повідомляє MailChimp класифікувати передплатників відповідно до оновленого вмісту, який вони отримали.

1. Увійдіть, натисніть “Поле”, а потім “створити нову скриньку”

Створіть новий Leadbox

2. Клацніть “Налаштування інтеграції”, а потім виберіть MailChimp

Виберіть MailChimp

3. Виберіть, до якого списку абонентів підключитися

У моєму випадку я вибрав би “Bitcatcha”.

Виберіть список електронної пошти

Тепер будь-яка електронна адреса, зібрана у вікні Leadpages, автоматично зберігатиметься в моєму списку передплатників MailChimp. Але як ми можемо переконатися, що абонент отримує правильне оновлення вмісту?

4. Клацніть налаштувати цю форму

Тут ми введемо “поле списку”, яке ми створили в MailChimp. Це підключає правильне оновлення вмісту за допомогою правильного спливаючого вікна.

Перейдіть до розділу “Поля форми” та знайдіть “приховані поля форми” внизу. Тут ми знаходимо моє поле “Контрольний список цільових сторінок”, яке я створив у MailChimp.

Поле прихованої форми

5. Введіть “так” у значення за замовчуванням

Цей завершальний крок є вирішальним. Це означає, що “так” з’явиться у вашому списку підписників MailChimp поруч із усіма, хто завантажив оновлення вмісту.

Важливо, якщо ви не хочете двічі надсилати своїм абонентам один і той же вміст!

Значення за замовчуванням

6. Зроблено!

Тепер для цікавої частини – розробка вашого спливаючого вікна.

Налаштування Leadbox

Налаштування Leadbox

Це момент, коли ми починаємо оптимізувати ваш коефіцієнт конверсії.

Все, що стосується вашої Leadbox, повинно бути ретельно враховано до НАВЧАННЯ КОНВЕРСІЙ. Подумайте про свою копію, зображення та все важливе “заклик до дії”.

Нам потрібен цілий додатковий блог для висвітлення цих особливостей. На щастя, у нас є лише стаття!

Прочитайте наш «Сім кроків до магнітного заклику до дії» та переконайтеся, що спливаюче вікно спонукає якомога більше людей до конверсії.

Вставте LeadBox на свій веб-сайт

Залишилося лише зробити це на своєму веб-сайті.

Щойно ви налаштували LeadBox, натисніть «опублікувати», і ви побачите цю зміну HTML-коду:

Вставте LeadBox на свій веб-сайт

Для цього потрібно скопіювати та вставити в HTML своєї публікації блогу.

У моєму випадку я переходжу до бекенда WordPress, знаходжу свій блог “цільових сторінок” та завантажую HTML-код.

На зображенні вгорі ви бачите рядок тексту, прихований у HTML, на якому написано “Натисніть тут, щоб підписатися на мій список розсилки”?

Ви хочете ЗАМЕНИТИ цей текст своїм власним текстом. У моєму випадку “завантажити безкоштовний контрольний список”:

оновлення вмісту in situ

Таким чином, HTML перетворить формулювання, яке ви використовуєте.

Тепер, коли хтось натискає на це посилання, з’являється спливаюче вікно.

Простий!

Додавання оновлення вмісту

На даний момент ми майже там.

Заключний етап – це фактично відправлення речі вашому абоненту. Ось найпростіший спосіб зробити це:

Система свинцевого магніту

За допомогою цього методу, коли ваш новий абонент натискає кнопку “надіслати”, LeadPages автоматично надсилає оновлення вмісту електронною поштою.

У той же час, ця нова електронна адреса зберігає в MailChimp.

Ось процес:

1. Увійдіть у LeadPages, натисніть налаштування > доставка свинцевого магніту

доставка свинцю-магніту

2. Завантажте файл оновлення вмісту

upload-lead-magnet

3. Введіть рядок теми та повідомлення

upload-lead-magnet-2

4. Поверніться до форми LeadBox, увімкніть цей вимикач і виберіть свинцевий магніт, який ви завантажили раніше

налаштування електронної пошти-налаштування

5. Зроблено!

Коли підписка підписки надіслана, вони будуть додані до вашого списку передплатників MailChimp, а LeadPages миттєво надішле їм оновлення вмісту електронною поштою.

Цей параметр я використовую, оскільки він спочатку підтверджує електронну адресу абонента. Однак є один швидший варіант, якщо вам зручніше:

Як варіант: Відправте їх прямо на смаколики

Замість того, щоб надсилати їм оновлення вмісту електронною поштою, ви можете надіслати їх на цільову сторінку, де вони можуть завантажити його.

Це також просто налаштувати, і ми робимо це на сторінці подяки.

1. Клацніть на сторінці “дякую”

подяка-q-доставка

2. Створіть цільову сторінку

LeadPages повністю присвячений створенню дивовижних цільових сторінок. Пограйте і скористайтеся одним із їх шаблонів, щоб створити той, яким ви задоволені.

Потім ви можете включити посилання для завантаження оновлення вмісту. Або якщо це відео чи веб-семінар, можна вставити його прямо на цільовій сторінці.

3. Зніміть прапорець “використовувати цільову сторінку за замовчуванням”

Якщо цього не зробити, LeadPages надішле ваш підписник на загальну сторінку “спасибі”, і вони не отримають оновлення вмісту.

подяка-q-доставка-2

4. Зроблено!

Зараз ми дійсно зробили.

З налагодженим оновленням вмісту тепер у нас є високоперетворювана абонентська воронка та дивовижний свинцевий магніт для читачів.

Єдине, що залишилося зробити?

Направте на нього серйозний трафік! Після тестування оновлення вмісту та налаштування його для досягнення високого коефіцієнта конверсії ви можете його масштабувати.

Мені подобається залучати трафік до пошти за допомогою оголошень у Facebook, як правило, вартістю 0,433 долара за відвідування, і дозвольте моєму висококонверсійному “оновленню” перетворити моїх відвідувачів у передплатників.

Ви використовуєте техніку оновлення вмісту? Я хотів би дізнатися про ваш досвід та про те, чи працює він для вас.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me